Heineken BEZORGERS Kodak. ijstaart 1 UITBEHERS AURORA Mercedes 221 ZOMER-PROFIJT! Waarom drinken de mensen Heineken's bierï De man links die een typograaf is en de man rechts die een jonge graaf is en alle mensen die noch jong noch typo zijn maar wel van bier houden. Waarom altijd allemaal Heineken's bier? Omdat het 's werelds meest geëxporteerde bier is? Omdat het naar eeuwenoud recept wordt gebrouwen? Niet daarom! Waarom dan wel? De mensen drinken Heineken's bier omdat heel zeker weten dat er in de hele wereld geen lekkerder bier bestaat dan dat van Heineken! nu extra lage voordeelprijs! Moderne, topper van kamgaren met linnen-effect. Voering van satijn, stolpplooi op de rug. In royal, bleu of koraal. Vanaf maat 36. Voordeelprijs slechts 19.75 Zomerrok in 3 verschillende kleurencombinaties, extra wijd model. Vanaf maat 36 9.75 ga maar kijken bij En Uw pak zit weer als gegoten", prettig slui tend maar zonder dat knel lend benauwend gevoel. Al is 't soms maar een kwestie van luttele kilo's •overtollig vet, die U in de weg zitten. Als Wex de vrouw char me brengt met 'n gevulde lijn waar schonkerigheid ontsiert, dan spiegelt daaraan de man zich graag en houdt ook zijn gewicht in evenwicht. Met nor male proporties, een beter humeur en altijd een ge voel van groter welbe hagen. Bovendien nog 't genot van die verfrissende gezondheidsdrank - iedere morgen. Wex - ja, dadelijk na het opstaan. Een goed begin van een goede dag. Dat ruisend, bruisend glas Wex - dadelijk na het opstaan - een blij begin als van 'n prille lentedag. grote flacon voldoende voor 2 weken 1.6S dubbele flacon 2.65 houdt Uw gewicht in evenwicht. Stel U eens voor: Uw eigen gezin op het witte doek! Kodachrome 8 mm Movie Film De film, die overal ter we reld graag gebruikt wordt voor het maken van briljante levendige kleurenfilms. Voor zwart-wit opnamen: Kodak 8 mm Panatomic-X en Super-XX Movie Film. Dat ka'nais u zelf filmt met de Kodak /OA&wnce Movie Camera, de goed geconstrueerde smalfilmcamera die zo gemakkelijk te bedienen is en waarmee U van het begin af aan goede resultaten kunt bereiken. Brownie Movie Camera 1/2,3 Maakt schitterende 8 mm films - in kleuren of in zwart-wit zonder ingewikkeldheden Stel in op het licht richt film! Verder niets in te stellen. Grote zoeker, fraaie Kodadur afwerking. 1 54- Ook verkrijgbaar met extra-lichtsterke f/1,9 lens200- Brownie Movie Camera, Turret f/2,3 Orie lenzen voor de prijs van éénl In een handomuraai staan tele groothoek en standaardlenzen tot Uw beschikking haalt U ver- verwijder de motieven naar U toe of bestrijkt U een extra groot beeldveld. 298- Ook verkrijgbaar met extra-lichtsterke f/1.9 optiek .ven handelsmerk sinds 1808 .en voor een AANGEBODEN in goede staat. Voorzien va Telefunken radio en 5 nieuiL banden. Slechts f 2700.-1 Financiering mogelijk, in H. WALENKAMP Zon« Haarlemmerstr. 1 - Tel. 23' gevraagd voor het II Slachthuis Den Haag. Aanmelden na 7 uur: L. W. Zandbergen? Ter Haarkade 6A - Leid^1 B Breestraat 121 - Tel. 25551 5 Meiplein 2 - Tel. 33783 mannen-gewicht komt weer in evenwicht. Alle vadsigheid raakt U kwijt. gevraagd boven 18 jaar. Zij moeten om 4 uur aanwezig zijn en zaterdags om 12.30 uur. Aanmelden bureau LEIDSCH DAGBLAD, Witte Singel I, Leiden ev( et

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 10