Leuke kinderoptoclit in Oegstgeest Hoe Leiderdorp de verjaardag van Koningin Juliana vierde Sportfeest werd hoogtepunt van Koninginnedag in Wassenaar Belangstelling voor puzzelrit 'ndanks regen en wind vierde Voorschoten enthousiast feest Aardis: kindercorso in Warmond Dpgericht 1 maart 1860 Vrijdag 1 mei 1959 Zevende blad no. 29733 STADSNIEUWS Verrassend geringe belangstelling voor avonturen Pinocchio Daar de weersomstandigheden een ïrblijf in de buitenlucht bepaald niet nimeerden, lag het feitelijk in de lijn er verwachtingen, dat er flink wat be- ingstelling zou bestaan voor „De avon- iren van Pinocchio", die gistermiddag i de Stadsgehoorzaal op de planken erden gezet. Het viel echter bar tegen. ?n volle rij op het balkon en nauwe- ks tien rijen in de zaal bezet, dat was les. De heer A. van der Neut, die na- jens de Vereniging Koninginnedag het lugdig auditorium kwam begroeten, yam er rond voor uit, dat hij diep leurgesteld was over deze geringe in- resse. Hij vond het bijzonder jammer, let alleen voor de organisatoren van t kinderfeest en voor de toneelgroep ïet Masker" uit Den Haag, die de uit ering zou verzorgen, maar ook voor de fegblijvertjes. Ze zouden iets zeer aan- ekkelijks missen, zo merkte hij op. derdaad, want nadat het Wilhelmus is gezongen, waren de kleine kijkers spoedig geheel verdiept in de vreemde 'onturen van die levend geworden hou- n pop, Pinocchio. „Het Masker" heeft et zijn belevenissen al veel succes ge- iekt bij de Haagse schooljeugd, maar k de Leidse jongens en meisjes, die stermiddag in de Stadsgehoorzaal wa- n, hebben genoten om die ongewone on van houtsnijder Teun (ElkanLens). hn Denijs vertolkte op zeer levendige jze de rol van Pinocchio, Paul van ureum was de sluwe, verraderlijke vos de wijze schoolmeester. De leider van toneelgroep, Jef van Leeuwen, bracht n uitzonderlijk barse circus-directeur de planken en Ferry Stubbe was een appige clown. De vrouwelijke krachten n het gezelschap waren Greet Feld- in (buurvrouw), Mfeke Lelyveld P. G. M. Gouverneur overleden Te zijnen huize te Oegstgeest is gis teren overleden de heer P. G. M. Gou verneur, coördinator bij de Zelfbescher ming van de BB in de A-kring Leiden- Oegstgeest. De heer Gouverneur die op 30 juli 1904 te Zevenaar werd geboren, werd 10 mei 1953 aangesteld bij deze organisatie als staflid, speciaal belast met de Georga niseerde Zelfbescherming en Bedrijfs zelfbescherming. Leiden en Oegstgeest hebben de heer Gouverneur vooral in deze laatste func tie leren kennen en bewonderen. Steeds was hij present, indien de BB hem riep bij oefeningen, doch wat hij als coör dinator voor de Georganiseerde Zelfbe scherming en voor de Bedrijfszelfbe scherming in al die jaren van opbouw van de BB heeft gedaan, is alleen aan ingewijden bekend. Een slepende ziekte kon zijn werk kracht niet storen, al ondervond hij de laatste maanden daarvan wel ernstige hinder. Zijn hoop spoedig weer actief deel te mogen nemen aan het werk, waarvoor hij zich de laatste vijf jaren geheel gaf, is niet in vervulling gegaan, doch zijn medewerkers zullen aan hem de herinnering bewaren van een man, die zich geheel gaf voor de hem opge legde taak en die gaarne ook anderen begeesterde voor het werk, dat van hem gevraagd werd. (dochter van de kasteelheer), Minnie Verbeek (vertelster) en Gré Schuring (heks). De zaal was dan niet zo goed bezet, het aanwezige jeugdige volkje gaf op zeer luidruchtige wijze uitdrukking van hun medeleven en enthousiasme. Dit gezellige sprookje met vlotte muziek, kostelijke kostuums en aardige decors, op aantrekkelijke wijze door „Het Mas ker" voor het voetlicht gebracht, had inderdaad meer verdiend dan die voor een groot deel gapend lege zaal Weinig interessant „Liefdesdilemma" MATIGE VOORSTELLING IN SCHOUWBURG De Vereniging „Koninginnedag" be sloot de door haar georganiseerde fees telijkheden ter gelegenheid van de vijf tigste verjaardag van Koningin Juliana met een opvoering in de Leidsche Schouwburg door de Toneelgroep „Het Masker", een voor ons onbekend en semble uit Den Haag. Na een enthousiaste toespraak van de heer Questroo, die vooral de nadruk legde op de verbondenheid van ons Vorstenhuis met het Nederlandse volk, werden door de aanwezigen twee cou pletten van het Wilhelmus gezongen, waarna het doek op ging voor het blij spel in drie bedrijven van Bob van Leersum, getiteld: „Liefdesdilemma, een nogal goedkope verzameling van afge zaagde grapjes, bijeen gehouden door een in den brede uitgesponnen intrige. Het gaat om twee jonge vrienden, waarvan de één verloofd, of zo goed als verloofd, en de ander een dóórgewinter- de lady-killer is. Zij ontmoeten te zelf- der tijd een filmactrice, waarop beiden verliefd worden, hetgeen uiteraard aan leiding geeft tot verwikkelingen, die zich drie bedreven lang moeizaam staande houden. Jan Retel, die de regie voerde, heeft met de beschikbare krachten klaarblij kelijk geen kans gezien de zwakheden van dit stuk te doen overspelen. De vele „scènes deux" vervielen te zeer in herhalingen en vermochten daardoor niet voldoende boeien. Sjef van Leeuwen gaf een weliswaar steriotype, maar alleszins aanvaardbare butler te zien; Greetje Feldmann ver tolkte de filmactrice Claudette Corin verdienstelijk, maar had wat meer allure kunnen hebben, Paul van Gorcum als André en John Denijs als Bob bleken niet altijd in staat de vaak onbeteke nende dialoog leven in te blazen. Elkan Lens trof de Juiste toon als de chanteur Farousse en Mieke Lelyveld was een onopvallende Dorine Vélon B. H. BEVORDERING TOT MAJOOR Onze stadgenoten, de kapiteins H. de Geus en H. W. van Rijswijk, zijn met ingang van vandaag bevorderd tot ma joor. Muziek, sport en spel De Oranjefeesten ter gelegenheid tan de vijftigste verjaardag van H.M. Ie Koningin begonnen in Leiderdorp roensdagavond met een muzikale •ondgang van de Harmoniekapel „Lei- Ierdorp" door het Zylkwartier en het lentrum. Donderdagmorgen om 8 uur verd begonnen met koraalmuziek en amenzang. De Harmoniekapel zorgde 'oor de begeleiding. Om 9 uur volgde de zanghulde der choolkinderen bij de burgemeester, lit jaar voor het eerst voor diens tieuwe ambtswoning aan de Hoofd- traat. )e voorzitter van het comité, de heer A. Reijerse, feliciteerde de burge ester met de verjaardag van de Ko- gin en zei dat de schoolkinderen ge nen waren om hun blijdschap uit te gen. [urgemeester Van Diepeningen ant- jrdde en zei dat regen, wind en Uwe luchten de echte blijdschap die klier hart is niet kan verdringen. PUZZELRIT oor de hindernisrit met auto's, waar- dit jaar een puzzelrit verbonden bestond niet zo'n grote belangstel- als andere jaren. De regen zal ook wel spelbreker geweest zijn. Er -n ongeveer 25 deelnemers, en de ,'emeester mocht vier boekenbonnen eiken, de eerste aan de heer H. A. In, de tweede aan de heer H. Ben- Ck, de derde aan S. Fokkema en de •de aan B. G. Reijs. SPORT e middag stond in het teken van de ft. De korfbalwedstrijd was afgelast. voetbalwedstrijd RCL IKoude- c I eindigde met een overwinning r de Leiderdorpers 63. e Tenniclub De Munnik gaf op de len goed tennisspel te zien. De kam- in van De Munnik, F. Engelenburg, ïlde tegen de heer Schepers van mburg enkelspel; dubbelspel werd leeld door Lex Karamoy ex-kam- n van Nederland met Engelenburg n Schepers en Hazebroek, beiden Roomburg. Er bestond voor deze strijden goede belangstelling, p het sportveld van RCL gaf de inastiekvereniging „Sparta" enkele onstraties. MUZIEK Middags was er het optreden van de Harmonie „Concordia" uit Boskoop i medewerking van het meisjes kla- ikorps. Het optreden van deze har- ie was uitstekend, it Oranjefestijn werd besloten met feestavond in het Dorpshuis, ver- d door „Sempre Avanti" uit Leiden „Jong en Jolig in vakantiestem- J". De voorzitter van het comité ainginnedag 1959", de heer W. D. C. I Wijngaard Azn., opende de avond het laten zingen van het eerste Het van het Wilhelmus. Vervolgens te de heer v. d. Wijngaard allen hartelijk welkom, in het bijzonder bur gemeester en mevrouw Van Diepenin gen, wethouder en mevrouw Meerburg. De voorzitter sprak van de grote dank baarheid die in aller harten leeft nu onze Koningin dit kroonjaar mag vie ren. Ook dankte de heer v. d. Wijn gaard het comité voor de organisatie van deze dag. Het Dorpshuis was tot op de laatste plaats bezet. De aanwezigen hebben van het muzikale programma ten zeerste ge noten. WARMOND SERENADE Wegens het toekennen van de medaille in brons verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, bracht de R.-K. Har monie St.-Matthias een serenade aan de heer P. Kokshoorn. De heer Koks hoorn heeft gedurende 50 jaar het War- mondse muziekleven gediend, waarvan 40 jaar als lid van St.-Matthias. Hem werden woorden van lof toegezwaaid en vrolijke tonen omringden de met het ere-brons beloonde muzikant. Schoolsportwedstrijden uitgesteld De viering van Koninginnedag heeft in Oegstgeest veel mensen op de been gebracht ondanks de ongunstige weersomstandigheden. Na een geslaagde lampionoptocht aan de vooravond begon de feestviering gistermorgen met een aubade voor het raadhuis aan de burgemeester. Honderden kinderen hadden zich daar opgesteld, terwijl de belangstel ling van de volwassenen groter was dan gewoonlijk, zodat deze aubade tot een volkszang uitgroeide, ondersteund door de koperblazers van het Chr. Muziekkorps „Concordia". De sportwedstrijden die door het Was senaars Sportcontact gistermiddag op het Blauw Zwart-terrein werden georga niseerd vormden het belangrijkste punt van het feestprogramma. In verband met het gure weer bleven uiteraard velen thuis, maar het aantal belangstellenden viel uiteindelijk toch wel mee. Zij zullen er geen spüt van ge had hebben, dat zij de ongunstige weers omstandigheden op de kop toe genomen hebben, want het programma was geva rieerd en stond op hoog peil. Er was allereerst een hockeywedstrijd tussen een Nederlands dames-team en een internationaal team van reserves van het wereldtoernooi, welke ontmoe ting door de buitenlandse dames met 2-0 gewonnen werd. Een massale gymnas- tiekdemonstratie door meisjes van Irene, WIK en Snel en Lenig, met medewer king van de drumband van Irene werd gevolgd door het optreden van een groep heren van de Haagse Gymnastiekvereni ging „Donar", die een demonstratie ta- felspringen gaven. Excelsior, voor het eerst vergezeld van de in nieuwe unifor men gestoken drumband, blies het Wil helmus na de plechtige vlaggenparade. Het Wassenaars voetbalelftal, met Roel Timmer van ADO en Leo Dekleermaeker van Vitesse als gasten leverde een aan trekkelijke strijd teeen een Haaes KNVB amateurelftal en deelde de punten in een 33 gelijk spel. Aantrekkelijk was ook de wedstrijd over 3000 meter, die in de pauze van de voetbalwedstrijd gehouden werd en waarbij enkele bekende atleten een spannende strijd streden om de titel. J. Vergeer (Gouda) won bij de A-klassers in 9.9.6, gevolgd door resp. H. Viset (Arnhem), Sjoerd Koster (Trekvogels) en D. de Bruin (Minerva). Bij de B- klassers zegevierde J. Evers van Celebes in 9.38 sec. Eerste C-klasser werd A. Bostelaar van de Trekvogels in 10.20.4. Onder de vele genodigden die de sportmiddag bijwoonden bevonden zich cie burgemeester van Wassenaar en me vrouw J. Baronesse van Wijnbergen-Mi- chiels van Kessenich. Vooral tie jeugd was zeer actief Koninginnefeesten begonnen in Drschoten evenals andere jaren met i optocht door de scholen georgani- rd. Ondanks het regenachtige weer I er veel belangstelling voor. Er was 1 werk van de versieringen gemaakt at die belangstelling volledig ver- ad was. De „schoolgroepen" beeld- I dit jaar spreekwoorden uit. Hier- I was een wedstrijd voor de kijkers bonden, maar eveneens waren er zen beschikbaar voor de scholen, eerste prijs werd toegekend aan de khool („Achter het net vissen") en le R..-K. Meisjesschool („Na regen zonneschijn"). De derde prijs was de Herv. School („Spreekt men de duivelde vierde voor de School (.Schoenmaker blijf bij st") en de vijfde voor de Ds. Fort- thool („Nieuwe bezems vegen b"). jury, bestaande uit mevr. Eggink tg a en de heren Buys en Van n, kende verder de volgende prij- pe •te groepen: 1. Willem van Oranje 2. Deltaplan (G..S.); 3. Fanfare 4. Residentie-Orkest (G.S.); 5. kooltuin (H.S.). ijie groepen: 1. Vliegenzwammen 2. Lieveheersbeestjes (M.S.); 3. twee ridders (GS.)4.. Bloemenkoningin (G S.)5. Zwaan kleef aan (V.S.). Individuëlen: 1. Bloemenmeisje (H.S.) 2. Joker (P.S.) en Zeemeermin (MS.); 3. Japans meisje (H.S.) en Lange Lijs (P.S.); 4. Robot (P.S.) en Dobbelsteen (PS.). Eervolle vermeldingen kregen: Wat wil lk worden CHS.); Eet meer vis (HS.), Haarl. bloemenmeisjes (G.S.), Vliegende Hollanders (P.S.), Boerenhar- monie (PS.), Dé gelaarsde kat (MS.) en Indlanengroep (F.S.). De kinderspelen werden afgelast. 's Middags gingen de verschillende wedstrijden wel door. De jeugdbrand- weerwedstrjjden trokken zeer veel be langstelling. De vertegenwoordigers van de ver schillende scholen waren in twee groe pen verdeeld. In de eerste groep kreeg de Ds. Fort- gensschool de eerste en de Parkschool de tweede prijs. In de tweede groep was de eerste prijs voor de Vlietschool en de tweede prijs voor de Geref. School. De winnaars van de eerste prijzen kampten daarna om de hoogste eer. De ds. Fortgensschool werd winnaar met 664 punten, gevolgd door de Vlietschool met 624 punten. MUZIEK Voor een muzikaal begin van de Ko ninginnedag in Wassenaar zorgde de muziekvereniging Excelsior in alle vroeg te met koraalmuziek op het Dorpsplein. Jammer genoeg moesten vanwege de ge steldheid van het terrein aan de Prin- senweg de schoolsportwedstrijden voor de leerlingen van lycea, ulo- en huis houdscholen worden uitgesteld. Een feestelijk besluit van de dag was de taptoe, die op het Molenplein verzorgd werd door „Excelsior", de drumband van Irene en het trompetters- korps „Prins Bernhard" uit Den Haag. De belangstelling was zeer groot. De burgemeester wenste H.M. de Ko ningin geluk met haar 50e verjaardag, daarbij gewag makend van de trouw eti aanhankelijkheid aan ons Vorstenhuis. Behalve zijn dank aan de schooljeugd, complimenteerde hy de Oranjevereni ging en liet de heer Vos op de tafel van de dirigent plaats nemen voor de verza melde menigte om hem geluk te wensen met diens koninklijke onderscheiding. Een hijzonder woord van dank richtte hij tot Chris Hanegraaff, niet alleen voor zijn leiding bij de massa zang, doch tevens voor diens compositie die voor de eerste maal tengehore werd gebracht, n.l. een canon, getiteld „Juliana Regina". Aan H.M. de Koningin werd een tele gram verzonden. De optochten voor de kleuters en de leerlingen der lagere scholen zijn vol gens plan verlopen. Een zeer grote kin derstoet met praalwagens trok door de lanen der gemeente. Alle scholen had den er bijzonder veel werk van gemaakt en het effect zou met een oranjezon netje aanmerkelijk zijn vergroot. Voor deze optocht bestond enorme publieke belangstelling, zo groot dat helaas ver keersopstoppingen niet te vermijden wa ren, vooral door de verkeersomleggingen Ondanks de ongunstige weersomstan digheden is het programma van Konin ginnedag toch nog geheel afgewerkt. Des morgens hadden alle schoolkinde ren zich verzameld bij het gemeentehuis waar zij werden toegesproken door de burgemeester. De rondgang door het dorp die hierna, met medewerking van de beide plaatselijke muziekkorpsen werd gemaakt, was wel een wat natte vertoning, hetgeen de stemming dan ook drukte. Toch hielden de kinderen dapper vol en de kleurige stoet vond haai einddoel in de diverse schoolge bouwen. waar aan de kinderen een trak tatie werd aangeboden. Des middags was er een kinder-bloe- mencorso. Met gelukkig droog weer trokken de versierde vervoermiddelen langs de straten. De jury kende de vol gende pryzen toe. Autopeds: 1. Ria Ouwehand; 2. Ma rijke van Winsen; 3. Kees van Winsen. Fietsen: 1. Drie klein kleuters (meisje Houweling)2. Wim van der Willink; 3. Loesje Koekkoek. Hans en Grietje en de boze heks in het kindercorso te Warmond (Foto L D/Van Vliet) Groepen van 3 tot 6 personen: 1. J. van der Voet; 2. Henry Stol; 3. Frank Rex. Groepen van 7 personen en meer: 1. Kees Heyl. Een tweede prijs werd niet toegekend wegens te weinig deelname aan deze categorie. Kleine voertuigen: 1. Joop Beugels- dijk; 2. Kees van Stijn Az; 3. Coly Land man. Voor vakwerk ging in deze groep de pry's naar Kees Meskers. Des avond gaven de beide muziek korpsen een taptoe. Nadat beide korp sen zich afzonderlijk met diverse num mers hadden gepresenteerd, volgde de gezamenlijke opmars met „Florida". Hierna werd gezamenlijk de taptoe ge geven. Hierna volgde de gezamenlijke afmars met rondgang door het dorp. wegens de afsluiting van de Warmonder. weg. Een zeer goed figuur sloeg de Drum- en Showband „De Westfriese Boertjes" uit Hoorn. Des middags gingen op het ASC ter rein de windhonden van start, die uit verschillende delen van het land met hun eigenaars en charmante slipsters gekomen waren. Zowel bij de greyhounds als bij de whippets en afghanen waren finalisten en prijswinnaars van grote courses aanwezig. Wind en kou waren op het terrein onwelkome gasten, die ooi-zaak waren van een aanmerkelijk ge ringere opkomst dan gewoonlijk op Koninginnedag. De liefhebbers hebben evenwel kunnen genieten van prachtige rennen. Aan alle deelnemers werden na mens de O.V. tulpen aangeboden aan het slot der demonstraties, die dank zij de vakkundige toelichting van de heer H. Douwes uit Amsterdam uitstekend te volgen waren. De minste hinder van het slechte weer hadden de 50 deelnemers aan de auto- puzzelrit, die om 2 uur gestart waren en desavonds in het Witte Huis de prijs uitreiking bijwoonden. Het bleek dat ze allen veel plezier aan deze rit hadden beleefd. Alle deelnemers ontvingen een herinneringsvaantje. De beste rijders die de prijzen in ontvangst mochten nemen waren: tot 1500 cc: 1. G. v. d. Tuuk; 2. Een alleraardigste wagen in de kinder optocht (Foto LD./Van Vliet) H. Wyland; 3. J. Dullaart. Boven 1500 c.c.: 1. C. Videier; 2. L. Bogaard; 3. M. v. d. Luit. De damesprijs werd toege kend aan mej. Kamsteeg. Het feestelijk marktterrein met het verlichte raadhuis was het trefpunt in de avonduren, waar „Werkmans Wils kracht" een populair concert gaf. Het slechte weer ten spijt heeft Oegst geest mede dank zij het aantrekkelijke en gevarieerde programma der O.V. op gewekt Koningïnnefeest gevierd. ETALAGEWEDSTRIJD De middenstanders hadden zich tot opgaaf gesteld een etalagewedstrijd te houden met als onderwerp: 50 jaar Ko ningin Juliana 50 jaar Oranjever eniging. Het is de moeite waard deze etalages (er zijn 54 deelnemers) te be kijken en te 'beoordelen, hetgeen nog mogelijlk is tot 5 mei a.s. BEURSOVERZICHT Door een technische storing zijn wij heden helaas niet In staat, het over zicht te publiceren van de Amster damse Effectenbeurs. WISSELKOERSEN Amsterdam, 1 mei Londen 10.62%—10.63%New York 3.77%—3.77%: Montreal 3.92-,^—3.92-A; Parijs 76.9677.05; Brussel 7.56% 7.57%; Frankfort 90.21%—90.26%Stock holm 72.94%—72.99%Zürich 87.23— 87.28; Milaan 60.82%—60.87%Kopen hagen 54.78—54.83; Oslo 53.02%—53.07% Wenen 14 57%—14.58%; Ankara 3.76%— 3.77%; Praag 52.84—52.94; Lissabon 13.24%13.26. Beurs van Amsterdam vrijdag 1 mei ACTIEVE OBLIGATIE Staatsleningen ad f. 1000. Vorige Slotkoers koers v. heden Ned. '58 4% 102^ 102 Ned. '59 4% 102^ 102 Ned. '53 3% 97 97% Grootboek obi. 3% 83 Ned. '47 3% (3) 93V* 93A Ned. '51 3% 96% Ned. '53 (3%) 95 95 Ned. '56 3% 95 95% Ned. '48 3% 90% 90% Ned. '54 3% 91 91 Ned. '55 I 3% 90% 90% Ned. '55 II 3%92 Ned. '37 3 90% 90% Dollarlng '47 3 94 94% Investeringscert. 3 98% 98^* Ned. 62-64 3 97% 97fJ Indië '37 A 3 97% 94 B Grootboek '46 3 88% Ned. W.B. 6% in% Philips 5 276 278% ACTIEVE AANDELEN Clt. Handl. en Ind. B. 38% 38% Nat. Handelsbank 154 154% Ned. Handelmy220 217 Amst. Rubber 85% 89% H.V.A137% 138 Java Cult174% 175 Senembahio% Vorstenlanden304 305 AK.U251 254 Berkel's Patent (v.) 502 510 Calvé Delft cert156.95 157.55 Deli Mij .en (Ver.) 212% 213% Kon. Pap. v. Gelder 4e5 467 Hoogovens eet303% 303 Mü'ler en Co. N.B. 358 368 Ned. Kabelfabr595,4 Philips prei.'yL Unilever Wilton Feyenoord ittu. vüt? Blllton 2de riïjï? Dordtee Petr. ra. 'Yi* Kon. Olie (f.20.—1 Idem (50 a f.20.-) 1(* Holl. Amer. lpn Java China Paket "1* KLM loO.1 oi Kon. Ned. Strnv. Mij "J* Kon. Paket Mij134% 134% Stoomvaart My. Ned. 142 Nievelt Goudr. eert 126 124% v. Ommeren eert. 237% 237% Kon. Rott. Lloyd 136 136% Ned Scheepv. Unie 134% 136% NIET-ACTIEVE OBLIGATIE Prov.- en Gem. leningen A'dam '47 (3%) 3.. 95 95% Idem '48 (3%) 95 95% R'dam '52-1 (4y<) 101 100% idem *37 I-III (3%) 94% Idem "38-1 (3%) 94% Bankwezen Bank N. G. '58 (5%) 105% 106 id. N. W. B. '52 (4%) 99H 100 Industr. Obligaties Philips Dollarlng *51 98% 98% Premieleningen A'dam '53 3 98% 99 A'dam '51 2% 86% A'dam '56 I 2% 80 80 A'dam'56 H 2% 93 93% Eindhoven '54 2% 80% 80% Enschede '54 2% 80% Den Haag '52 I 2% 80% 88% Idem n 2% 90 90L R'dam '52 12% 88% Idem n 2% 88% 89 Idem '57 2% 100B ÏOOV, Utrecht '52 2% 88 f- Z.-Holl. 1957 2% 96% 97 NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Credietinstellingen Robeco 196 195.50 Amst. Bank 293 293 H.B.U. eert241 239% Rott. Bank 265% 268 Twentsche Bank 240% 243 Industrie Ondernemingen Albert Heyn 350 350 Borneo Sum. H. Mij. 55 56% Ned. G. en Sp. fabr. 262 262% Kon. Ned. Grofsm. 144% 146 Internatio116% 116% Int. Kunststoffenind. 51% 51% Leidse Wolspinnerij 345GB 345 Rott. Droogdok Mij. 625L 625 Slkkens Lakfabr. '53 536 535 Tieleman en Dros 7 Ned Mij. Walv.vrt. 117% Spoorwegen Dell Spoorweg MIJ. 8% 8% Amerik. fondsen Canadian Pacific R. 29% 29% Intern. Nickel90% 91% Anaconda 65% 65^ Bethlehem Steel50 50 Cities Service 58 57 General Motors 49% 49% Kennecott112% 112% Republic Steel 70 68%exd. Shell Oil 83% 83% Union Pacific 33% 33% Un States Steel92 90 Nog enkele fondsen uit Leiden en omgeving Aandelen V.K. 29/4 Edelmet. Kon. AA ..69 65 Pref. w.a. idem 79% 78 Electrolas B320L 318L Holl Constructie 382 372 Ing. bur. v. Bouwnijv. 225 219% Ver. Touwfabrieken 255 236 Wernlnk's Betonm. 133% 135GB Van Wijk Tetiel 70GL 68% Zaalberg 106% 107%

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 7