Duizenden defileerden dankbaar voor onze vijftigjarige Vorstin Ij Koningin is een van ons Bloemenhulde uit Bollenstreek W. mm Grootse viering van Kroonjaar! Juist nu treedt de waarde van Koningschap scherp naar voren Vlaamse pers hekelt 't ronselen door liet Vreemdelingenlegioen Opgericht 1 maart 1860 Vrijdag 1 mei 1959 Vierde blad no. 29733 Dag, lieve Koningin! Eerste gelukwensen van Collegium L.S.C. (Speciale berichtgeving) Dag lieve Koningin! Fier stak het kleine, als elfje ver klede meisje, haar kartonnen bord met deze ivoorden de lucht in. Met zo'n simpel zinnetje vertolkte dit hekkesluitertje de gevoelens van de duizenden Nederlandersdie gister morgen naar Soestdijk kwamen, om hun jarige Koningin te zien en toe te juichen. In een lang, feestelijk défilé trok ken jong en oud langs het bordes van het witte paleis, waar Koningin Juliana met man en kinderen stra lend en soms ontroerd dit jaarlijks huldebetoon, voor deze vijftigste ge boortedag nog hartelijker en groot ser dan anders, in ontvangst nam. Eén ding ontbrak helaas: ons dier baar Oranjezonnetje. Wel blies een bolle wind de vlaggen vrolijk uit en zorgde ervoor, dat er uit Nieuwe (Oostenrijkse) visie op Van Meegeren Een Oostenrijkse expert beweert, dat Van Meegeren indertijd bij zijn verval singen geholpen zou zijn door een an dere schilder. Bedoelde schilder, wiens naam nog onbekend is, zou in feite de stijl van Vermeer hebben nagebootst. Het onafhankelijke dagblad Die Pres- se heeft meegedeeld dat de analyse van Het laatste avondmaal, uitgevoerd in het laboratorium van de Weense hoog leraar Josef Eigenberger niet alleen hebben aangetoond dat dit een schil derij uit de negentiende eeuw was, maar ook dat het de hand verried van een andere schilder dan Van Meegeren, wiens talent het zijne overtrof. Twintig meisjes dingen naar titel „Miss-Holland" (Van onze Amsterdamse correspondent) „Ruim 300 meisjes uit alle delen van het land hebben zich voor de verkiezing van Miss Holland opgegeven. De jury heeft er 160 laten verschijnen en het resultaat is, dat op 5 mei twintig kan didaten aan de finale zullen deelnemen". Dit vertelde ons de heer G. J. van Meeuwen, die zich nu al negen jaar achtereen beijvert om het mooiste-meis- je-van-het-jaar te doen afvaardigen naar de Miss Europa-verkiezing en naar de Miss Universe-stryd in Amerika. De namen van de 20 finalisten zijn nog geheim, maar uit de plaatsen van herkomst is af te leiden, dat deze maal meisjes uit alle delen van het land mee doen. Zij komen uit Amsterdam, Win schoten, Wormer, Hilversum, Rotter dam, Helmond, Arnhem, Eindhoven Voorschoten, Delft en Utrecht. „Ik hak al jaren met dat bytlje. Een meisje moet méér bezitten dan een goed figuur om een kans te hebben", aldus de heer Van Meeuwen. „In 1957 bijvoor beeld, toen in Baden-Baden de Miss Europa-verkiezing plaatsvond, was het Finse meisje minstens zo mooi als onze Corinne Rottschafer. Maar Corinne sprak enige talen! De nieuwe Miss Holland krijgt straks behalve een aantal geschenken drie rei zen aangeboden: één naar de Miss Eu ropa-verkiezing. die waarschijnlijk in Beiroet wordt gehouden, één naar Long Beach in Californië om mee te dingen naar de titel van Miss Universe en één naar Londen, waar de Miss World-ver- kiezing wordt gehouden. Op Miss Universe liggen te wachten 2500 dollar in contanten en twee con tracten, resp. van 5000 en 3500 dollar voor een tournee in Amerika en Europa. Verder een bontstola, een paarlen hals snoer en een gouden trophy. Miss World krygt 5000 gulden en een auto. Levensvervulling boven 65 In Utrecht is deze week de oprich tingsvergadering gehouden van de „Ver eniging ter bevordering van levensver vulling boven de 65". Door het steeds toenemende aantal bejaarden, waarvan velen geen levens vervulling meer hebben en uitzichtloos en teruggetrokken leven, is het nood zakelijk gebleken hieraan grote aan dacht te besteden. „Verlichting te bren gen is ons aller plicht", rldus een com muniqué van de vereniging. In het bestuur van de vereniging hebben zitting, mevr. M. J. te Nuyl uit Utrecht, voorzitster, mevr. N .J. Ver meulenHak, secretaresse (secretariaat Voorschoten postbus I) en de heer H. J. Brusse uit 's-Gravenhage, penning meester. Mohammedaan voorzitter van gemeenteraad van Algiers Een Mohammedaan, Mohamed Bou- haraoua, is gisteravond tot voorzitter van de gemeenteraad van Algiers geko zen. Hij verkreeg 34 stemmen tegen 31 voor zijn voornaamste Europese tegen stander. die een vurig aanhanger van „integratie" is. Zyn succes wordt be schouwd als een overwinning voor de gematigden. Als voorzitter van de raad is hij, hoewel hy die titel niet heeft, in feite burgemeester van Algiers. Zeven mensen zijn woensdag om het leven gekomen en 12 gewond toen een bom. die in een mandje met groente verborgen was, ontplofte in een kanti ne te Ziama-Mansoeria, een dorp in Oost-Algerije. Het hoofd van de Algerynse opstan delingen-regering. Ferhat Abbas, heeft gisteren herhaald dat hjj bereid is in een neutraal land met Frankrijk te on derhandelen over een schikking. Abbas zei op een persconferentie te Beiroet dat de Algerijnen vastbesloten zijn door te strijden zolang geen regeling is ge troffen. In antwoord op vragen zei Abbas dat zijn bevrijdingsleger thans 120.000 man omvat en bovendien een grote reserve heeft. Het hoofd van de opstandelingen regering maakt een reis door het Mid den-Oosten. de donkere wolken niet al te dikke druppels vielen; maar stralend en warm weer, waarop iedereen gehoopt en ge rekend had, was het niet. De blijde sfeer van deze dag echter was hierdoor niet aan te tasten. Want daar stond op de Paleistrap, waar een kleurig bloemen tapyt iedere minuut aangroeide, onze jarige, in een char mant en zeer flatteus Oranje-kostuum geklede, Koningin. Het warmte en vriendelijkheid uitstralende middelpunt van dit verjaardagsfeest! Terwijl vrolijke klanken de afwach tende spanning binnen en buiten de hekken nog verhoogden, werd de stoet opgesteld. Toen even na halfelf de jarige Konin gin, Prins Bernhard en de Prinsessen Beatrix, Irene, Margriet en Marijke op het bordes verschenen, mocht het Col legium van het Leids Studentencorps als eerste gelukwensen aanbieden. De praeses van dit Corps, de heer H. J. Muller, overhandigde twee oorkondes. De Senaat van het Utrechts Studenten corps bood hierna een groot boeket aan, de eerste van de duizenden voorjaars bloemen. die in de loop van de more-en aan de voet van de jarige Landsvrouwe werden neergelegd. Verenigingen, deputaties, ook van de Rijksdelen overzee, schoolklassen, mu ziekkorpsen en vele. vele enkelingen trokken, beladen met bloemen, para plu's en klapstoeltjes, als een lang kleurig en soms ietwat onordelijk lint langs het Koninklijk gezin. Soms werd er gezongen, altijd zwaai de men en om de haverklap klonk een luid: hoera! Stram en kaarsrecht wan- llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllil Feeërieke taptoe 's Avonds werd in de Paleistuin te Soestdijk een grote taptoe ge houden, waaraan talrijke militaire muziekkorpsen deelnamen - in to taal 500 man - onder leiding van majoor Rocus van Yperen. Vanaf het bordes van het Paleis beluister de het ganse Koninklijke Gezin de muzieknummers. De aanblik van de verlichte Paleistuin was feeëriek! Koningin Juliana en Prins Bern hard hebben tenslotte majoor Van Yperen hun dank betuigd voor de prachtige uitvoering, waarna de korpsen éen voor één onder de to nen van marsmuziek de tuin verlie ten. Dit was een grandioos besluit van een bijzonder geslaagde fees telijke dag! llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllülllllllllllllllllHÏ Tot over 25 jaar! „Honderd, nee, dat worden wij niet, hè? Maar 75 jaar, dat lijkt mij wel wat. Zullen wij dat afspre ken, dames, dat wij elkaar dan weer hier treffen? Goed, tot over 25 ja^r dan!" Zo nam de Koningin afscheid van 55 uit alle delen van het land ge komen vrouwen, die namens de ruim 180 evenals onze Vorstin op 30 april 1909 geboren vrouwelijke Nederlandse onderdanen haar vor stelijke leeftijdgenote bloemen wa ren komen aanbieden. Om halfvier hadden sommige van haar al moeten opstaan om op tijd in Soestdijk te zijn, waar het een algemeen uitwisselen van feli citaties werd. Maar spijt hebben zij van de lange tocht niet gehad. De Koningin was zo blij verrast met deze komst, zij praatte enige tijd opgewekt met de andere jari gen en besloot tenslotte met haar afspraak. Tot over 25 jaar, dames! iiiiiiiiaiBiBBaiiiii delden de oudste deelnemers voorbij. Vrolyk kraaiend, met een Oranjestrik op zijn kraagje, liet de jongste defileer- der zich in zijn kinderwagen voorrijden. En voor iedereen had Koningin Ju liana een vriendelijk handgebaar of een blijde en dankbare glimlach. De Prins en de vier Prinsessen. Beatrix, gekleed in een grijs en wit geruit wollen kos tuum, Irene in het rose. Margriet in een lichte zomerjas over een helrose jurk en de kleine Marijke in een koren- blauw jasje, deelden vrolijk in de hulde, die de jarige echtgenote en moeder ten deel viel. Na het défilé, zorgde de jeugd van Nederland, Suriname en de Antil len 1200 jongens en meisjes voor een extra verrassing. In het witgeklede meisjes met groene guirlandes markeer den op het grote gazon een speelterrein, waar op de tonen van een uit 125 jeug dige muzikantjes bestaand muziekkorps een demonstratie werd gegeven van sport, spel en dans. Vijf Oranje vlaggen werden door vertegenwoordigers van de Nederlandse jeugdbewegingen gehesen boven het veld, waar het een kleurig gewemel was van enthousiaste, met veel oranje getooide jongens en meisjes. En terwijl tot slot een honderdtal meisjes in wit en blauw een bloemen- dans uitvoerden, legden vaardige han den van rode tulpen, die bij tientallen manden uit de bollenstreek waren aan gevoerd, het getal vijftig op de vochtige, groene grasmat. Juichend en wuivend met rode, witte, blauwe of oranje doek jes trok toen de jeugdige schare nog eenmaal voorbij de jarige, het kleine in het lila geklede bloemenelfje met het bord sloot de rij. „Dag, lieve Koningin!" Het historisch genootschap ..Oud West-Friesland' verblijdde de Koningin met een Abraham- Urood dat op de traditionele unjz was gebakken. De race door de St. Laurens zeeweg Triomfantelijke intocht van een Nederlands schip in Chicago Voorsprong van tien uur De „Prins Johan Willem Friso" van de Oranje-lijn is gisteren te Chicago aangekomen: dit betekent voor deze Amerikaanse stad het begin van haar loopbaan als wereldhaven. Toen het schip aan de kade was gemeerd, ging de burgemeester van Chicago, Daley, aan boord. Op de kade stonden een muziek korps en ongeveer tweeduizend belang stellenden. Met een klein kanon werden saluutschoten gelost. De burgemeester bood de gezagvoerder de heer S. Klein, een vlag van de stad aan en onderscheidde hem met het ere burgerschap van de stad. Vier uur voordat het schip de haven binnenvoer, was het al voor Chicago voor anker gegaan. Het had een voor sprong van tien uur op het volgende zeeschip dat via de Sint-Laurenszeeweg Chicago bereikte. In antwoord op de vraag van ver slaggevers ïoe hij erin geslaagd was als eerste de westeiijke ingang van de nieuwe zeeweg te bereiken .antwoordde kapitein Klein: „Wij hebben ons best gedaan en dag en nacht gewerkt. Ook de mensen in de machinekamer hadden er schik in. Het was een wedstrijd om als eerste aan te komen". Verder zei de kapitein dat hij op volle snelheid had gevaren .behalve bij het passeren van de sluizen. De maximumsnelheid van de .Prins Johan Willem Friso" is 14,5 knoop. Bij het binnenlopen in de haven van Milwaukee, een stad van een half mil joen inwoners in Wisconsin, is de .Prins Johan Willem Friso" eveneens een vor stelijk welkom bereid. Brandweerboten fungeerden als drijvende fontijnen, ter wijl straalvliegtuigen, bij wijze vangroet over de vierduizend ton metende vracht vaarder vlogen. Tijdens het binnenvaren van de „Prins Johan Willem Friso" wer den vanuit hefschroefvuigtuigen bloemen in de haven uitgeworpen. Gezagvoerder Klein werd op hartelijke wijze door de burgemeester van Mil waukee. Frank Zeidler, de havendirec teur, Harry Brockel, en andere autori teiten, begroet. Burgemeester Zeidler verklaarde in een toespraak: „Dit is het glorierijke be gin van een langdurig tijdperk van uit breiding der scheepvaart". Het gemeen tebestuur van Milwaukee heeft de reder van de „Prins Johan Willem Friso", de „Oranje-lijn", een zilveren rozenschaal aangeboden. Gezagvoerder Klein kreeg een eikehouten bar-kast met karaf en glazen. Voorts is .Prins Willem III', eveneens eigendom van de Nederlandse „Oranje- Ujn", als eerste schip over de nieuwe Nederland vierde gisteren zijn Koninginnedageen dag, waar op het Nederlandse volk telken- jare meeleeft met het gezin in het witte paleis Soestdijk, waar de jarige Vorstin de hulde en gelukwensen van duizenden in ontvangst neemt, een ieder jaar terugkerend nationaal feestdat gisteren wel bijzondere luister kreeg, doordat de Koningin haar vijftigste verjaardag herdacht: een kroonjaar! Op deze druilerige lenteoch tend brachten zangaubades in tal van steden en dorpen reeds vroeg duizenden op de been. Vrolijk beierende klokken, vlag gende gebouwen en huizen, kin deren met oranje sjerpen en rood-wit-blauwe toeters gaven de blijde sfeer, welke zo karak teristiek is voor het verjaars- dagsfeest van de Landsvrouwe. De onderdelen van land-, zee- en luchtmacht, die gisteren in tal van plaatsen parades en defilé's hielden begaven zich reeds vroeg op iveg voor deze manifestaties. IIIIIIIIIIMIIIU Koningin Juliana in gesprek met enkele van de damesdie dezelfde dag haar vijftigste verjaardag vier den en die hun opwachting kwamen maken tijdens het défilé voor Paleis Soestdijk. Gelukwens prof. dr. Deel! De minister-president, prof. dr. L. J. M. Beel heeft gisteren, ter gelegenheid van de 50ste verjaardag van Koningin Juliana over beide Hilversumse zenders de volgende toespraak gehouden: „Onze geliefde Vorstin, Koningin Juliana, viert heden te midden van haar gezin en van haar volk, haar vijftigste verjaardag. Ik stel het zeer op prijs op deze zo bijzondere dag de gevoelens van al haar onderdanen in geheel ons Koninkrijk, zij het op gebrekkige wijze, te mogen vertolken. Het is slechts aan weinigen gegeven van nabij te ervaren hetgeen ons Koningschap in werkelijkheid beduidt. Wie trouwens verwacht de betekenis hier van in volle diepte te peilen, in geheel zyn omvang te omsluiten? Zoveel hangt bovendien af van degene, die geroepen is de Kroon te dragen. Voor ieder onzer is het echter een overtuiging, waaraan niet te wrikken valt, dat Koningin Juliana in het voet spoor van haar moeder haar hoge roe ping in grote levenswijsheid en levens ervaring op voortreffelijke wijze vervult tot rijke zegen voor geheel ons Konink rijk en voor al haar onderdanen. Wij allen, of wij nu persoonlijk met haar hebben gesproken of dat wij slechts op indirecte wyze haar hebben leren ken nen. gevoelen op deze dag opnieuw welke hechte banden ons verbinden aan het vorstenhuis en welke wezenlijke warmte er in ons is jegens onze Koningin, die haar volledige persoon heeft ingezet en dagelijks inzet om de taak te vervullen, die zij bij haar kroning op zich heeft genomen, waarvoor zy door haar ge boorte was voorbestemd en door haar ouders met zoveel liefde is opgevoed. Sinds de troonbestijging heeft onze Vorstin zich bij herhaling tot haar volk gewend: U allen kent haar stem en haar verschijning door middel van radio, bioscoop en televisie. Dit beeld zo vertrouwd, deze stem zo bijzonder wel luidend en gemoduleerd, wij zouden haar herkennen waar wij ook zouden zijn. De Koningin zij is één van ons, het Koninklijk gezin het is ons gezin. Wij wisten dit gezin nabij ook in de bange oorlogsjaren en het was, zoals de dichteres het onder woorden bracht: „Gij hebt in waarheid nooit uw land verlaten, Prinses, al hadt gij ver van ons uw huis" Wij zijn trots op ons Koninklijk gezin; trots bovenal op haar, wier verjaardag wij heden vieren. De heer Van der Beugel 25 mei bij de K.L.M. De heer E. H. van der Beugel, die zoals bekend op 1 januari a.s. in de directie van de KLM zal worden opgenomen, zal met ingang van 25 mei a.s, zijn werk zaamheden bij deze luchtvaartmaat schappij aanvangen. Ankara voortaan zetel van het pact van Bagdad Voortaan zal de Turkse hoofdstad Ankara de zetel van het pact van Bag dad zijn. De naam zal voorlopig onver anderd blijven, ook al is Irak geen lid meer. Deze besluiten zijn in Ankara ge nomen door de ministeriële plaatsver vangers. St. Laurens-zeeweg in Cleveland aange komen. Het stadsbestuur van Cleveland was van plan geweest ter gelegenheid van de aankomst van het eerste schip een optocht te doen houden. In verband met het donkere en regenachtige weer bij aankomst van de „Prins Willem III" werd hiervan afgezien, doch inplaats daarvan werden gezagvoerder F. J. Hoekstra en zijn mannen in auto's door de stad gereden. Er waren ook verwel komingsplechtigheden georganiseerd, on dermeer bijgewoond door burgemeester Anthony Celebrezze en havendirecteur William Rogers, waarop gezagvoerder Hoekstra een overwinningsgeschenk werd aangeboden. Juist in deze dagen, nu wy weer te kampen hebben met moeilijkheden op staatkundig terrein en moeizaam trach ten te komen tot een nieuw Kabinek treedt opnieuw de waarde van hef Koningschap scherp naar voren, en er varen wij welk een verbindende kracht wij bezitten in onze vorstin; hoe groot het steunpunt is, dat wij in haar vinden. Moge haar voorbeeld, haar persoon lijke inzet ons allen stimuleren voor de belangen van ons volk en ons Konink rijk onze offerbereidheid ook in daden om te zetten, onze plicht te verstaan, onze dienst aan het vaderland. Koningin Juliana: wij wensen U op deze dag van ganser harte geluk en wij bidden Hem. die het al bestiert en ons leven leidt, dat Hij U de kracht schenke nog tot in lengte van jaren ons voor te gaan. Temidden van uw gezin, temidden van al uw onder danen weet uw hart zich thuis, bjj U weten wij ons geborgen. Zij Gode bevolen". Jonge Belg sou terug keren, maar ineens zou hij van gedachten veranderd zijn Politiek aspect van een zeer kwalijke affaire (Van onze correspondent te Brussel) Er is op het ogenblik, voorna melijk in de Vlaamse pers, beroe ring over het feit, dat een jong, nog minderjarig Vlaams student uit Izegem (in West-Vlaanderen) door het Franse Vreemdelingen legioen naar Algerije is gestuurd, terwijl een Frans-Belgische con ventie uitdrukkelijk voorziet, dat minderjarigen direct zullen wor den uitgeleverd. De jonge student Michel de Clercq was reeds in het fort van Marseille, het hoofdkwar tier van het Vreemdelingenlegioen gearriveerd. Daar werd hij vorige week bezocht door een Belgisch Kamerlid, de heer Jan Verroken, die, in aanwezigheid van de com mandant van het Legioen, van de jongeman te horen kreeg dat hij gaarne naar België wilde terug keren. De commandant beloofde dat de jongeman maandag j.l. zou worden vrijgelaten, maar de Franse militaire autoriteiten te Parijs heb ben intussen telefonisch aan de Belgische ambassade laten weten, dat de jongen zijn belofte om naar België terug te keren terug had genomen en dat hij op eigen ver zoek naar Algerije was gestuurd. Nu schijnt het zo te zyn, dat de Franse commandant te Marseille op de hoogte was gebracht van de Belgische pers-reacties, waarin het Vreemdelin genlegioen, zoals men zich kan voor stellen, allesbehalve in een vriendelijk daglicht werd gesteld. De commandant zou in Marseille aan het Belgisch Ka merlid Verroken hebben verklaard, dat hij niet zou zwichten voor wat hij de chantage van de Belgische pers noemde en dat zulks de reden was dat de jonge Vlaming niet werd vrijgelaten. Hierdoor krijgt de zaak een politiek aspect, en zal zij waarschijnlijk aanleiding geven tot een interpellatie in het Belgische parlement! Over de bestraffing van de ronselaars voor het Franse Vreemdelingenlegioen werd in de Senaat inmiddels reeds een interpellatie gericht tot de minister van Buitenlandse Zaken, de heer Wigny. In het geval van de jonge Michel de Clercq uit Isegem staat men voor het eigenaardige feit, dat de jongeman in de loop van enkele dagen geheel van gedachten zou zijn veranderd, terwijl dit niet door een Belgische getuige kon worden geconstateerd. In de Vlaamse kranten wordt open lijk de vraag gesteld of het Vreemde lingenlegioen in Frankrijk een staat in de staat is. Het legioen beschouwt de jonge mannen meerderjarig, wanneer ze 18 jaar oud zijn. Vandaar dat de Frans- Belgische conventie betreffende de uit wisseling van minderjarigen volgens het Franse standpunt in de meeste gevallen niet van toepassing zou zijn, daar de jonge mannen, die zich voor het Le gioen melden, meestal 18 tot 20 Jaar zijn. In de jongste twee maanden zijn er vijf gevallen van minderjarige Belgische Legioensoldaten in bespreking gekomen tussen Brussel en Parijs, o.m. jongen* uit Brussel, Vlaanderen en Charleroi Kranig optreden van een hele Belgische familie Een Vlaamse krant onthulde dezer dagen het moedig optreden van een Bel gische familie uit Montignyes in Hene gouwen. De jongste zoon uit die familie was in een humeurige bui naar Rijssel vertrokken om zich bij het Legioen te melden. De oudste broer vertrok daarop naar Rijssel en meldde zich eveneens bij het Legioen. Nadat hij echter wist waar zijn broer was en vlak voordat hij moest tekenen, verklaarde hij naar huis terug te willen keren en verliet hij de ka zerne van het Legioen, duchtig achter na gescholden door de Franse officieren. Intussen had de oudste broer zijn jon gere broer weten te overtuigen, dat hij het Legioen de rug mo^st toedraaien, wat helemaal niet zo moeilijk bleek te zijn. daar de jongeman het had meege maakt hoe een andere jonge kandidaat- Legioensoldaat duchtig door de Franse onderofficieren werd afgeranseld, omdat hij enkele minuten te laat op het appèl was verschenen. Toen een troepje van een tiental kandidaat-Legioensoldaten naar het station van Rijssel opmarcheerde, werd dit plotseling opgehouden door een kleine bestelwagen, die des malle straat blokkeerde. De oudste broer, die in de auto zat, greep zijn jongste broer, die deel van dat troepje uitmaakte, in de kraag en sleurde hem in de snel star tende bestelwagen. De gehele familie was voor dit bravourstukje naar Rijssel gekomen!! De Franse onderofficier, die de troep commandeerde, was zo verbouwereerd, dat hjj vergat zijn revolver te trekken. Zo ontsnapte deze jonge Belg aan het Legioen. De jongeman vertelde later, dat in de kazerne van Rijssel sommige Engelsen valse Belgische identiteitspa pieren krijgen om zich als Legioensol daat te kunnen melden. De Fransen nemen namelijk geen Engelsen als Le gioensoldaten aan.

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 15