DOORBRAAK WATERSTEEG: EEN HOOPGEVEND BEGIN INPAKKER ALL-ROUND STOFFEERDER GORDIJNENNAAISTER VERPLEEGHULP DDD RECHTZAKEN ZOUTE DROP tandschone FAAM-drop! Advertenties voor onze vrijdag- en zaterdagnummers j VLOTTE MEISJES v/h SANDERS Co. N.V. WOENSDAG 8 APRIL 1959 Op 16 februari ivierp wethouder Jongeleen met een fors gebaar een dakpan op straat. Dat was het begin van de doorbraak-in-etappes voor de voor het Leidse verkeer zo noodzakelijke noord-zuid-verbin- ding. Dit begin betrof de doorbraak aan de Water- steeg tussen Hogewoerd en Nieuwe R\jn, waarvoor de meeste panden reeds geruime tijd in eigendom van de gemeente waren. Thans is deze doorbraak voltooid, zij het nog dat puinhopen hier bepaald nog niet het beeld geven van een royale verkeersweg. Bijgaande foto toont dat de sloop zover gevorderd is, dat men van de Nieuwe Rijn af de trams op de Hogewoerd kan zien rijden. Het ligt in de bedoelingeen tijdelijke bestrating op de verbrede Watersteeg aan te brengen, en men is thans doende een nieuwe Gansoordbrug naar de Nieuwe Rijn te ontwerpen. Dan staan ook nog op het programma-op-korte-termijn de verbetering van de riolering en het wegdek van de Hooigracht als verdere schakel in de noord-zuid-verbinding. Het smalle gedeelte van de Hooigracht bij de Nieuwe Rijn moet mettertijd ook worden verbreed, doch de daarvoor benodigde panden zijn nog niet in handen van de gemeente. Verder staan voor de toekomst nog op de nominatie een doorbraak van de St. Jorissteeg aansluitend op de verbrede Watersteeg, en aan de andere zijde van de stad een doorbraak van de Pe likaanstraat, de bouw van een nieuwe Pauwbrug en een doorbraak naar de Langegracht. (Foto LD-Van Vliet) Ook Ulbriclits 59-ste brief onbeantwoord (Van onze correspondent in Bonn) De Westduitse sociaal-democratische partij, de SPD, heeft het voorstel van de leider van de Oostduitse communis tische partij (SED), Ulbricht, om geza menlijk te gaan onderhandelen van de hand gewezen. Het was de 59ste brief van Ulbricht sinds 1946, die poogde de SPD te verleiden tot een gesprek met de Oostduitse communisten. Deze 59ste brief zal niet worden beantwoord. Het is een uiterst grillige politiek, welke de Oostduitse communisten de laatste tijd volgen. Nog geen week geleden hadden zij maar heel weinig waardering over voor het plan van de SPD betreffende de hereniging van Duitsland. Plotseling evenwel zag men in Oost-Berlijn het afgelopen weekeinde iets in dat plan: men publiceerde het in extenso in het partij-orgaan „Neues-Deutschland" en men gaf er een zeer gematigde kritiek op. Een dergelijke handelwijze is voor Oost-Duitsland zeer ongewoon; zij heeft ten doel om behalve in West-Duitsland wat onrust te doen ontstaan, in Oost- Duitsland zelf de mensen de idee te geven, dat de Westduitse sociaal-demo craten overstag zijn gegaan. Ulbrichts brief stelt voor om bespre kingen te voeren nog voor de topconfe rentie der Grote Vier; onderwerpen van gesprek zouden moeten zijn het vredes verdrag voor Duitsland, de Duitse her eniging en de „strijd tegen het Duitse militarisme". De SPD wijst de SED evenwel als loyale gesprekspartner af; haar plan voor Duitsland is, zo werd gisteren in Bonn meegedeeld, geen brug naar de communistische SED, maar moet een brug vormen tussen Oost- en Westduitsers. Indien de SED, aldus het bestuur van de Westduitse sociaal-demo cratische partij, een positieve stap wil ondernemen, dan moet zy pogen de terreur in Oost-Duitsland af te schaffen. „Gevluchte Koerden" Radio-Bagdad heeft meegedeeld, dat de Koerden, die met een Russisch schip op weg zijn naar Irak. Iraakse Koerden zijn, die in 1947 na vervolging onder de monarchie, naar de Sovjet-Unie waren gevlucht. Het schip zal op 17 of 18 april in Basra aankomen. De groep bestaat uit 460 mannen, 108 vrouwen en 252 kinderen. Zij worden begeleid door drie leden van het Russi sche Rode Kruis. Radio-Cairo verklaarde, dat het zen den van de Koerden een „klinkklare buitenlandse bezetting" is. „Net zoals het communisme probeert van Tibet een Sovjetrussische diplomaten moeten Argentinië verlaten De Russische ambassaderaad Nikolai Belof is door de Argentijnse regering tot „ongewenst persoon" verklaard. Hij moet binnen 48 uur het land verlaten. Belof werd van politieke activiteit en inmen ging in de binnenlandse aangelegenhe den van Argentinië beschuldigd. De autoriteiten hadden een onderzoek inge steld naar de rol van enige buitenland se diplomaten in de ongeregeldheden, welke zich vrijdag in de hoofdstad heb ben voorgedaan. Toen vochten aanhan gers van peronistische vakbonden met de politie, waarbij een persoon om het le ven kwam en 26 mensen werden gewond. Er werden 200 arrestaties verricht. In genoemde kringen deed het gerucht de ronde dat Argentinië, Chili en Uruguay mogelijk de betrekkingen met de Sovjet- Unie zullen verbreken. Behalve Belof zijn nog drie Russische diplomaten en een Roemeen uitgewezen. Het ziet er naar uit, dat er nog meer zullen volgen. Dezer dagen hebben ook reeds twee Russische diplomaten Mexico moeten verlaten. Volgens het Mexicaanse och tendblad Novedades zullen deze week nóg twee Russische diplomaten uit Me xico gezet worden: de militaire attaché en een ambassadesecretaris. Er zouden nog meer diplomaten van andere com munistische landen volgen. Japanse vissersschepen vergaan: 91 doden Het gebied van Hokkaido in Noord- Japan is maandag getroffen door een zware storm, waardoor 16 vissersvaartui gen met in totaal 91 opvarenden zijn verdwenen. Men vreest dat de schepen met man en muis zyn vergaan. Op het eiland zelf werden 200 woningen ver woest, waardoor tweeduizend mensen dakloos werden. De Prins ere-voorzitter Europese Beweging Tijdens het congres van de Europese Beweging in Nederland, dat op 25 april in Krasnapolsky te Amsterdam gehou den zal worden, zal Prins Bernhard ge ïnstalleerd worden als ere-voorzitter van deze beweging. De Prins zal daarna een rede uitspreken. speerpunt te maken, die op het hart van Azië is gericht, gebruikt het Irak als bruggehoofd tegen het Arabische oosten en Afrika", aldus de Egyptische radio. Overleg Oost-West in Brussel Politici uit IVesteuropese landen heb ben in het afgelopen weekeinde te Brussel informele besprekingen gehad met politici uit de Sovjet-Unie, Polen, Tsjecho-Slowakije en Joego-Slavië, al dus heeft de Belgische socialistische senator Rolin gisteren in Brussel mee gedeeld. De bijeenkomsten, die waren georga niseerd door Rolin en de Zweedse sena tor Branting, waren hoofdzakelijk ge wijd aan de huidige betrekkingen tussen Oost en West. Rolin zei, dat ongeveer twintig poli tici aan de besprekingen hebben deelge nomen. De Westelijken kwamen uit Groot-Brittannië, Frankrijk Italië, Bel gië en de Scandinavische landen. Rolin wilde hun namen niet meedelen. Verder zei de Belgische senator, dat er geen overzicht van het besprokene zal worden uitgegeven omdat de bespre kingen zuiver informeel zijn geweest. Haagse juwelendief krijgt een jaar en drie maanden (Van onze Haagse redactie) De 21-jarige Haagse inbreker, die op 22 november 1957 f. 10.000 aan contan ten en juwelen ter waarde van f. 20.000 had gestolen uit een flatwoning aan het Belgisch Plein te Den Haag, is door de Haagse rechtbank, conform de eis van de officier van Justitie, veroordeeld tot een gevangenisstraf van een jaar en drie maanden met aftrek en voorwaardelijke terbeschikkingstelling van de regering, met gedurende de drie jaar lange proef tijd toezicht van de reclassering en psy chiatrische behandeling. De jonge inbreker had de helft van het geld er doorgebracht tijdens een vakantie in Wenen en Parijs. Hij liep tegen de lamp toen hij in Den Haag trachtte de juwelen te verkopen aan iemand, die een rechercheur bleek te zijn. 10 jaar wegens doodslag Conform de eis van de officier van Justitie heeft dinsdag de rechtbank te Roermond een gevangenisstraf van tien jaar met aftrek van preventieve hechte nis opgelegd aan de uit Bayreuth af komstige automonteur, die op 19 no vember van het vorige jaar onder Swal. men de Venlose taxichauffeur H. Emons, met een schot uit zijn pistool om het leven heeft gebracht. tablet -MMjMfe verpakt Vlaamse diplomaten in West-Duitsland en Moskou (Van onze Brusselse correspondent) Het departement van Buitenlandse Zaken te Brussel is allang niet meer de „Burcht" waarin de Frans-sprekende adel of hoge burgerij van België zich verschanst. De diplomatieke dienst wordt langzamerhand bezet met zonen en zelfs dochters van de gewone burgerij. Die democratisering brengt mee dat meer jonge Vlamingen in de diploma tieke carrière terecht komen. Waarmee wij overigens niet willen zeggen dat er in de Belgische diplomatie in het ver leden alleen Frans-sprekende Walen of Brusselaars een kans kregen. Twee vooraanstaande Belgische diplo maten, die échte Vlamingen zijn, wor den binnenkort bevorderd. De heer Remy Baert, die met een Nederlands meisje uit een familie van Haagse industriëlen huwde en jarenlang handelsraad was van de Belgische ambassade te Den Haag, thans ambassadeur van België in Athene, zal Belgisch ambassadeur wor den te Bonn, en de Belgische handels- raad te Londen, de heer Cools, wordt ambassadeur te Moskou. De voormalige consul-generaal te Amsterdam, de heer Louis Borremans, is thans Belgisch ambassadeur te Helsinki. De Belgische handelsraad te Den Haag, de heer Smets, die een paar jaren Belgisch con sul-generaal was te Rijsel, werd be noemd tot ambassadeur van België in Caracas. In Washington hebben wij persoonlijk kunnen constateren, dat een jong Belgisch diplomaat zijn rapport over de economische toestand in de Verenigde Staten in het Nederlands redigeerde. Zonen van vooraanstaande Vlamingen gaan meer en meer in de diplomatie, wat zij als een interessante carrière beschouwen. Zo b.v. Hugo Wal schap, zoon van de Vlaamse romancier, zelf dichter, en de zonen van twee mi nisters, de heren Yves de Vleeschauwer en De Schrijver. Die vervlaamsing van het Belgische corps diplomatique zal thans nog worden versneld. Er zullen Nederlands-talige examens voor de diplomatieke carrière worden georgani seerd waaraan uitsluitend Nederlands talige Belgische kandidaten zullen mo gen deelnemen. Dit diplomatiek examen is vrij ingewikkeld en zwaar. Het slaat o.m. op de ingewikkelde materie van het internationaal volkerenrecht, de diplomatieke geschiedenis, kennis van twee of liefst drie vreemde talen, enz. De Waalse kandidaten, die aan gewone examens voor de diplomatieke dienst deelnemen, moeten slagen voor het Ne derlands taaiexamen. Internationaal bezoek aan Keukenhof Ter gelegenheid van het tienjarig be staan van de nationale bloementen toonstelling „Keukenhof" te Lisse zal gedurende het weekeinde van 18 op 20 april a.s. een internationale persbijeen komst worden gehouden. Voor deze bij eenkomst zullen ongeveer honderd ver tegenwoordigers van periodieke bladen en t.v. en radiostations uit België, Dene marken, de Duitse Bondsrepubliek, En geland, Frankrijk, Italië. Noorwegen en Zwitserland naar Nederland komen. Daarnaast is een aantal leden van de Buitenlandse persvereniging in Neder land uitgenodigd. Op 18 april zal het programma wor den ingeleid met een ontvangst door het gemeentebestuur van Noordwijk in Grand Hotel „Huis ter Duin" aldaar. De volgende dag zal het gezelschap een bezoek brengen aan de jubilerende „Keukenhof". Een groep Britse leden van de British Farmers' Club, onder wie het parle mentslid Anthony Hurd, zal op 28 april een bezoek van negen uur aan de Ne derlandse bollenvelden brengen. Het gezelschap zal even na elf uur 's och tends op het vliegveld Zestienhoven aan. komen, waarna het een half uur in Delft zal doorbrengen alvorens een rondrit door Den Haag en Scheveningen te maken. Na de lunch gaat de reis ver der naar Wassenaar, Valkenburg, Noordwijk en door de bollenvelden te Noordwijkerhout, Vogelenzang, Aarden hout, Bennebroek en Lisse, waar een be zoek aan de Keukenhof op het program, ma staat. Daarna keert het gezelschap terug naar Zestienhoven. ZOAVO-conferentie in Wellington De ministers van de acht ZOAVO- landen hebben gisteren, op de eerste dag van hun conferentie in de Nieuwzee- landse hoofdstad Wellington, gesproken over het gevaar van de kant van China op militair en economisch terrein. De Australische minister van Buitenlandse Zaken, Casey, verklaarde, dat de ver- dragslanden hun economisch en sociaal peil moeten verhogen! Het is één van de tragedies van de moderne wereld, dat het internationale communisme door het verwekken van spanningen en het schep, pen van de noodzaak een sterk leger op de been te houden, een verbetering van de levensomstandigheden in de niet- communistische landen remt", zei hij. De Amerikaanse onderminister van Buitenlandse Zaken Dillon betoogde.! dat het geweten van geen vrij land „de communistische schanddaad" in Tibet kan dulden. Net als bij de Hongaarse opstand kunnen de feiten niet voor de wereld verborgen worden gehouden en de wereld zal ze niet vergeten, aldus Dillon. De Siamese minister Choman waarschuwde dat alle militaire inspan ning voor de Zuidoostaziatische verde diging nutteloos zal blijken te ziin „in dien we mogelijke aanvallers onze eco nomie laten ondermijnen". Onderzoek zaak artsenechtpaar op hoog niveau (Speciale berichtgeving) De Arnhemse psychiater dr. L. F. C. van Erp Taalman Kip heeft de Kon. Ned. Mij tot Bevordering van de Geneeskunst verzocht een ereraad in te stellen om zijn optreden te beoor delen in de zaak van een artsenecht paar, dat op een krankzinnigverkla ring van genoemde psychiater zes weken in een zenuwinrichting heeft moeten doorbrengen. De maatschappij heeft gevolg gegeven aan het verzoek van dr. Van Erp Taalman Kip en een aantal vooraanstaande personen aan gezocht om in de raad zitting te nemen. Twee van deze personen heb ben inmiddels positief geantwoord. Dit werd ons van de zijde van de Maatschappij tot Bevordering van de Geneeskunst meegedeeld. De ere-raad zal bestaan uit twee juristen, een hoogleraar-psychiater, een psychiater-gestichtsarts en een oud voorzitter van de Raad van Beroep, de hoogste rechtsprekende instantie binnen de maatschappij. Dr. Van Erp Taalman Kip is zelf oud-voorzitter van de Maatschappij tot Bevordering van de Geneeskunst, welk feit, zo meende men, hem mede heeft bewogen tot het indienen van zijn ver zoek. Negen dirigenten in komend Kurhausseizoen In het Kurhaus-muziekseizoen 1959, d.w.z. na afloop van de Holland Festival periode, zullen het Concertgebouworkest, het Residentie-Orkest en het Radio Filharmonisch Orkest op de woensdag en vrijdagavondseries onder leiding staan van een negental dirigenten. Het zijn Günter Wand, Pierre Dervaux, Wil lem van Otterloo. Dean Dixon, Hans Schmidt-Isserstedt, Charles Münch, Eugène Ormandy, Paul Klecki en Ber nard Haitink. In deze reeks zijn Günter Wand en Dean Dixon voor ons land nieuwe ver schijningen. Eerstgenoemde is de vaste dirigent van het Gürzenich Orkest te Keulen, laatstgenoemde, Afro-Amerikaan van geboorte, is thans de vaste dirigent van het symfonie-orkest te Göteborg. Wnd. procureur-generaal in Indonesië President Soekarno zal mr. Gatot Ta- roena Mihardima installeren als waar nemend procureur-generaal in de plaats van mr. Soeprapto, aldus Antara. Mr. Soeprapto is naar gemeld ontheven uit zijn functie nadat er pro test gerezen was tegen de vrijlating van de Nederlander Schmidt. Bijzondere tulp wordt naar s.s. „Rotterdam" genoemd DOOPPLECHTIGHEID OP A.S. TECHNISCHE IJEURS Op de Technische Voorjaarsbeurs van 15 tot en met 24 april te Utrecht, waar aan de Vereniging Nederlands Fabrikaat deelneemt met een stand, waarin een 14 meter lang model van het nieuwe vlaggeschip der Holland-Amerika Lijn, s.s. „Rotterdam", wordt geëxposeerd - welk schip als symbool dient van Neder lands vakmanschap - zal een speciaal gekweekte oranjekleurige tulp. aangebo den door het bestuur van „Keukenhof" in Lisse, ten doop worden gehouden en naar dit vlaggesdiip „Rotterdam" wor den genoemd. Het ligt in de bedoeling om ter gele genheid van de maiden trip van het s.s. „Rotterdam" in september, bij aankomst iu de Ver. Staten van Amerika boeket ten van deze door de heer D. W. Lefeber gekweekte tulp aan vooraanstaande per sonen aldaar te overhandigen als bloe- mengroet van Nederland. De doopplechtigheid zal worden ge houden op dinsdag 21 april in de stand van de Vereniging Nederlands Fabrikaat gelegen in de Margriethal. MARKTBERICHTEN AAL9MEER, 7 april. C.V. Oentr. Aal&m. Veiling G.A. Snijbloemen. Seringen: Step- man 45—100. Legray 30—70, blauw 30— 90, Prunus Triloba 1036, Prunus Serru- lata 90—250, Forsythia 10—26. Anjers: rood 1041. roze 10—37, wit 10—36, Tul pen 10'100, Narcissen 1025. Rozen: Better Times 518, Parel v. Aalsmeer 10 —24, Geh. Duisberg 10—20. Rosalandla 1024, Verschuren 5'18. Stokman 520, Mad. Of man 1037, Peohthold 518, Towny Gold 10—24, Baccarat 20—68, Sweetheart 1036. Diversen: Lathyrus 110290, Asp. Phimosis 70165, Fresia's 50115, Anemonen 1026, Iris 60110, cyclamen 30'160, Amaryllis 1029, Calla 1542, Geirbera 1543. 7 april. C.V. Centr. Aalsm. Velling G.A, Potplanten. Adianthum grote pot kleine pot 5063, Anthurium 4001000, 150—180, Asplenium 80—100 3540, Aza lea 200400 80100, Begonia Semp. 60 10 2550, Bladibegonia 3037, Cac tussen en vetplanten 1220, Cal6eo- lairla 6085 40—65, Olnnerarla 100175 60—95, Colummea 150—220 6065, Eu phorbia Splendens 80100 4060, Ficus 200480 Hedera 200—300 3050. Hortensia 150300 Kalanchoë 3060. Klimplanten 5070. Monstera 2C0—350 Nephrolepis 200400 Platycerium 200380 150180. Primula obc. 100150 3060. Sansevieria 200350 100150, Tradeseantia 6065 1220, Varens gem. 3545. Philodendron Scandenl. 5060, Ficus repens. 50—75. KATWIJK AAN DEN RIJN, 7 april. Groenteveiling. Waspeen A export (per kist) 6.409.10, idem B 6.008 60, was peen I binnenland (per kist) 4.906 70, Idem II 2.204.00, breekpeen (per kist) 1.10—1.40, witlof 19.00—21.00, peterselie (per 100 bos) 6.00, uien (per kist) 0.90, prei 9.0014.00 .rabarber 35.00. Aantvoer waspeen 61.000 kg., waarvan 46.000 kg. voor export werd verkocht. LISSE, 6 april. GladloLenveiling. De aanvoer van leverbare gladiolen is niet groot meer, het zijn meest restanten van de export en dat loopt ook snel terug. De vraag was echter nog goed en waren de prijzen iets beter dan de vorige week. Prijzen zijn voor exportbollen moeilijk meer te geven, tenminste als men een goed overzicht van de handel wil heb ben. Daarom volgt hieronder alleen de prijs van plantgoed van gladiolen. Gladiolen: American Express 6/8 4/6 0.60, April Beauty 0.40 0.28, Arabian Night 1—, Bloemfontein 0.70 0.55, Elan 0.55, Johan Strauss 0.60, Leeu wenhorst 0.45, Limburgia 1.Ma- bel Violet 0.85 Marcom 0.70, Nieuw Europa 1.50, Pactolus 0.40 0.34, Palet 0.60, Patriot 1.50 Plcardy 1.10 Red Fox 0.85 Rose Emely 0.32, Sneeuwprinses 0.45 0.35, Sunny Boy 0.55 0.35, Washington 0.55 0.28. RIJNSBURG, 7 april. Prijzen Flora. Tulpen per bos: v. d. Eerden 6075, C. Huil 85110, Krelage 60—75, Hillegarde 5070. Copland 65—85, Komiforis 6080 R Zon 7590. Or. Express 100115 E. Eddy 5570. Prunus 6580 Campfire 6080. Brill. Star 3545. M. v. d. Hoeff 5065, Or. Nassau 4560, Yellow gem. 8095, Hergraze 5070. Mozart 5560, Albino 80—100. Car ara 100—120. W. Sail 8095, Herr Graze 5070. Mozart 5560, —95, Lustige Witwe 80—95, W. Gold 60— 75. Olympiade 100120, Golden Harvest 80120, Queen of the Night 110—130, Demeeter 100—115, Athleet 80100. Narcissen 85210 per 100. Fresia's 65 95 per bos. Anemonen 140—250 per 100, WOERDEN, 8 april. Kaasmarkt. Aange voerd 5 partijen. Notering 2.tot 2.08, Handel flauw. ,i' r i 1 '"HMHii i MM1 1 1 [j' Om teleurstelling te voorkomen, herinneren wij eraan, dat j advertenties voor onze vrijdagnummers uiterlijk VRIJDAG- OCHTEND 9 UUR in ons bezit moeten zijn. Advertenties voor de ZATERDAGNUMMERS worden aangenomen tot VRIJDAGMIDDAG 3 UUR. Later binnenkomende advertenties worden alleen dan opgenomen als tijd en ruimte daartoe nog beschikbaar zijn en krijgen anders, behoudens tegenbericht, een plaats in het j eerstvolgend nummer van ons blad. Directie LEIDSCH DAGBLAD N.V. iiim Bootartikelen ZEILMAKERIJ TROOST HAVEN 14 n - Telefoon 2 Gemeente LEIDERDORP BEKENDMAKING. Het hoofd van het gemeente bestuur van LEIDERDORP maakt bekend, dat van 10 april af gedurende vier we ken ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van een partiële herziening van het uitbrei dingsplan in hoofdzaak voor de gemeente Leiderdorp. De herziening betreft een uitbrei- terrein van de N.V. Durisol en de bestemming voor de bouw van woningen van een stukje grond gelegen tussen de Achthovenerweg en het Jaag pad en van gronden gelegen ten N.O. van de Munnikken- weg. Gedurende de tijd van terin- zagelegging bestaat voor een ieder gelegenheid bij de raad bezwaren tegen dit plan in te dienen. Leiderdorp, 8 april 1959 Het hoofd van het gemeentebestuur voorn., K. V. DIEPENINGEN. In ons bedrijf is weer plaats voor een 10-tal Dagelijks verstrekken wij vrijblijvend alle gewenste inlichtingen. Koninklijke Zeep-, Eau de Cologne- Parfumerieën- fabriek LEVENDAAL 30/40 LEIDEN Voor direct gevraagd: op expeditie afdeling N.V, NIMAG, VEURSESTRAATWEG 280 - LEID SCHEND AM Leeftijd 20—30 jaar. Aanmelden op werkdagen 9—12 uur bij de magazijnchef. Wij vragen voor onze afdeling WONINGSTOFFEERDERIJ m Persoonlijke sollicitaties dagelijks aan de afdeling Per soneelszaken, 4e etage. Ook te bereiken via de perso neelsingang Mandemakerssteeg. LEIDEN. Verpleeginrichting „ZONNEWENDE", Boerhaavelaan 2 - Tel. 24821 vraagt «JEUK»™ Niet krabben. De helder vloeibare D.D.D. kal meert de jeuk in enkele seconden, doodt de ziek tekiemen en geneest tot diep in do huidporiën, f 1.20 per flacon. geneest uw huid VLOEISTOF - BALSEM - ZEEP

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 4