nu en straks 195.- WHON1Ü Dit houdt Adverteert in het Leidsch Dagblad Koffie „het klaverblad" Van bloemkool zo blank als TJ zelf zou kiezen... VROOM DREESMANN LEIDEN In deze expositie woninginrichting worden U meubelen getoond, die aan alle eisen van modern wonen voldoen. Producten van kunst en vakmanschap I Vervaardigd voor Uw interieur I ZweecSse fauteuil, geheel metalen construc tie. dus onverwoestbaar. Zeer vooruitstrevend van vormgeving, blijtt dus jarenlang modern. Losse schuimrubber kussens, met zeer ge slaagde kleurencombi naties in de bekleding Modern bankstel Ervaren Deense binnenhuisarchitecten ontwierpen de fraaie I en de bijzondere practische vormgeving. Houtsoort: „Iroko" (doet gezellig aan). Zoals de toto U laat zien bestaat dit bankstel uit Sank Hoge fauteuil Bijzonder gemakkelijk zittend I Lage tauteuil Uitstekende stoffering op schuimrubber. Het geheel in 3 verschillende pastelkleuren, die het echt ,,doen" in Uw interieur. Bijpassende ,,oer-gezellige" tafel. Uw eigen smaak Uw eigen voorkeur vindt U terug in de moderne vormgeving De secretaire is hiervan een sprekend voorbeeld i Van alle „schrijf" gemakken voorzien i Een prachtig meubelstuk in Uw kamer i Afrormosia (teak-effect) 290 Royco kiest ook - net als U: malse kip voor Uw poulardesoep de sappigste tomaten voor Uw tomatensoep heerlijk vlees voor Uw rundvleessoep le soort erwten voor Uw erwtensoep Uw keus is Royco's keus. Zoals U kiest, zo kiest ook Royco. Met evenveel zorg en aandacht. De bloemkool, die in Royco bloemkoolsoep gaat is van Royco-kwaliteit, van Uw kwaliteit. Met plezier schept U ook deze heerlijke soep in de borden. Met plezier ziet U, hoe man en kinderen ervan smullen. Trakteer er iedere week op. Roycosoep, zoals U ze graag opdient De dag vergt véélvan „hem", van „haar" van vroeg tot laat. Daarom is van tijd tot tijd ont spanning nodig. Klaverblad koffie schenkt U die ontspanning ruimschoots en houdt U fit. Aan het volle aroma proeft U...KLAVERBLAD KOFFIE: gebrand door de meesterhand. Door de grote vraag heeft Uw winkelier Klaverblad koffie steeds vers in voorraad.

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 8