GOUDBAND 1844 Jubileum aanbiedingen van LANGEZAAL Stille Rijn 3 -4 Leiden 1959 hoofdprijs van f5,000." GASFORNUIZEN Uw adres sinds 1844 LANGEZAAL Stille Rijn 3-4 Leiden Telefoon 26545 EXTRA AANBIEDING WASMACHINES M Dit moet U doen: De uitstag Vul deze kolom in mei 1, 2 of 3 FRIESCHE VLAG de fles waar méér in zit! Zeer leuke WANDELWAGENTJES tijdens ons jubileum, slechts f 29.50, geheel opvouwbaar, in diverse leuke voorjaarskleuren. Moeders ideaal EEN KINDERWAGEN VAN LANGEZAAL. Wij geven in onze jubileummaand niet een, maar TWEE KINDERWAGENS geheel GRATIS ook bedje en kussentje. Wij brengen U de bekende Junker en Ruh, 4-vlams, reeds vanaf f 195.—. met tijdschakelaar, slechts f 159,50. Huren nu overbodig. Ie betaling f 30.- en verder per week slechts f 3.in I jaar uw eigendom. RADIO - TELEVISIE - BANDRECORDERS - PLATEN- SPELERS, ook hierin een JUBILEUMAANBIEDING en wel, U neemt Uw besluit na 14 dagen proefI SPORTRIJWIELEN reeds vanaf f 135.— geheel compleet in diverse leuke kleuren. Wij brengen U uitsluitend Ie klas merken o.a. Maxwel, Stokvis, D.C.R. Magneet, enz., enz. B.inketfabrlek Othello, Sas- senheim, zoekt in verband met uitbreiding van baar prodruk- tie, meisjes. Hoog loon. Pret tige werkkring. Reiskosten worden volledig vergoed. Aan melden: G. Delmeer, Prinsen straat 108, Leiden, van 710 uur- ■B Net meisje gevraagd v< ochtenden per week. Mevr. Gottmer. Emm al aan 84, Oegst- geest, tel. 31526. In rusthuis „Zonneweelde" Oranjelaan 2, Oegstgeest, wordt gevraagd per 15 maart externe hulp en per 1 april Interne hulp. Aanmelden na 7 uur. Bremmer vraagt antieke meubelen, koperwerk, ketels, doofpotten, knstal, goud, Sak sische groepen, Perzen, schil derijen, verder alle soorten antiek. Goegerritsteeg, telef. 22791. Wie kan mU helpen aan f 500. Terugbet. en rente na der overeen te komen. Brie ven bur. v. <L blad no. 8298 k Werkster gevraagd voor min stens 3 ochtenden per week. Warmonderweg 82, Oegstgeest. Nette heer zoekt kamer, al leen voor de nacht, voorzien van bed, omgev. Morsweg- Haagweg. Brieven bur. van dit blad ondier no. 8263 k. WU kopen alle soorten boe ken en tijdschriften enz. J. Rorsboom, Oude Rijn 23. Telefoon 21876. Gevraagd in goede staat ver kerende personenauto of sta tioncar, tussen f 1500 en f 2500 Uitsluitend van particulier. Br. bur. v. d. blad no. 5662 k. VerpL zoekt kamer met gasje of gebr. v. keuken. Br. bur. van dit blad 8319 k. Werkster gevraagd, voor 1 of 2 ooht. p. week, in klein ge zin, op bovenhuis. Mevr. v. d. zoekt woon ruimte met kookgelegenheid te Leiden. Geheel vrij. Brieven bur. van dit blad no. 8335 k Kousenreparatrlce gevraagd. Aanm. Prononce, Breestraat 65 Gevr. onderhoudsmonteur tot 35 jaar voor licht repara tie-werk en diverse andere lichte werkzaamheden. Alleen actieve personen gelieven te solliciteren. Brieven bur. v. d. blad onder no. 5677 k. Buffetjuffrouw. Melden da gelijks in Ruteck's Lunch room, Stationsweg 1117. Serveerster. Melden dage lijks in Ruteck's Lunchroom, Stationsweg 1117. Toilet juffrouw. Melden da gelijks in Ruteck's Lunchroom, Stationsweg 1117. BGevr. een Jongensfiets of ag model herenfiets. Cobetstraat 44. Een werkster voor een halve dag p. w. gevr. Eikelaan 20, Leiderdorp. Gevraagd werkster voor maandag-, woensdag- en vrij dagmorgen. Wijnhandel Cos- ter, Herenstraat 6. Meisje gevraagd, plm. 18 J., voor halve dagen, van half 9 half 2, Papelaan 41, Voor- sohoten. MeLsje voor de huishouding gevr, van 93 uur, of werk ster voor 3 ochtenden p. w. Aanm. liefst na 8 uur. Wonlnginx. „Plaizir", Terwee- weg 54, Oegstgeest. Winkeljuffrouw gevr., liefst met het vak bekend en kun nende naaien. Woninginrich ting ..Plaizir", Stoker gevraagd met lichte bezigheden in de wasserij, bij stoom- en chemische wasserij „De Zon", fa. H. J. Dieben. Zoeterwoudse Singel 23. V.W. de Luxe te koop k vraagd, moet ln zeer goede staat zijn, niet ouder dan '56. met roldak. Tel. 26-142, Leiden. DIVERSEN Woningruil. Aangeb. 3-k.wo- ning met tuin. Gevr. gr. wo ning. in Leiden of omg. Brie ven bur. v. d. blad no. 8262 k. Soêfi-beweging. Avond voor belangstellenden, vrijdag a.s. 8 uur. Spreker de heer mr. C. A. baron Bentanck. Onderwerp: „Soefi-mystiek", Huwelijk. Wendt U voor ser. bemiddeling t. d. 10 samen werk .bemiddel.kantorenUitsl. vr. medewerkers. Dankbet. ter inzage. Nederlands Bemidd.- centrum. Hoofdadm., Postbus 60.37, Amsterdam. Kantoor: 's-Gravenhage, Pahudstraat 64. Zat., zond. 28 uur. Woningruil. Aangeboden te Leaden, mod. zonnige 4-k.flat, goede stand, blijvend vrij uit zicht. huur f53 p. m. Gevr. te Oegstgeest, vrij huis op goede stand, hoge huur geen be zwaar. Brieven bur. van dit blad onder no. 5674 k. H Aangeboden een vry hols in ruil voor 4- of 5-kamerflat. Liefst omgeving Willem de Zwijgerlaan. Brieven bur. van dit blad onder no. 8314 k. Woningruil. Bovenhuis, ka mer en suite, 2 sl.k., bergk. en keuken, voor klein ben.huis. Br. bur. v. d. blad no. 8301 k. Jongeman, 30 J. met klein gebrek, zoekt kennismaking met meisje, eveneens met klein gebrek. Brieven bur. v. d. blad onder no. 8355 k. Woningruil. Aangeb. ben.- woning. 4 k. met tuin. omgev. Maresingel. huur f7.50 per week. Gevraagd heel huls. ho gere huur geen bezwaar. Brie ven bur, v. d. blad onder no. 8361k. i20L000 Dit is een prijsvraag -waaraan iedereen kan mee doen enwaarbij Uw kans om te winnen groter is dan ooit! Er zijn in totaal maar liefst 1260 geld prijzen: van 10,100,250,500, 1000,en een kolossale 4 Hiernaast staan 5 eenvoudige zinnetjes over m Goudband. Bekijk ze eens en U zult zien dat iedereen die Goudband kent, deze zinnen feil loos kan afmaken. Vul in de achterstaande kolom het cijfer in, dat volgens U^correspon- deert met het juiste antwoord, dus 1 of 2. Vindt U dat beide antwoorden even goed zijn, vul dan een 3 in. O Vul daarna ook zin 6 aan met ten hoogste 15 woorden. Geef hierin Uw eigen mening over Goudband. g Snijd uit het Goudband-etiket van de gezins-^ fles (inh. 540 gr.) de donkerblauwe ruit met vlag en voeg dit bij Uw oplossing. Inzenden vóór 23 maart a.s. in gesloten, als brief gefrankeerde envelop^ Adresseer: Goud band-actie no. 1, Postbus 355, Leeuwarden. U kunt zo vaak meedoen als U wilt, mits U aan elke oplos sing de donkerblauwe ruit van een Goudband-etiket toe voegt. zal in dit blad worden bekendgemaakt op 3 april a.s. De inzendingen worden beoordeeld door een onpartijdige, deskundige jurydie de beste inzendingen zal belonen. Over de prijsvraag en de uitslag kan geen correspondentie worden gevoerd. Eigen personeel is van deelname uitgesloten. 1. Friesche Vlag Goudband is veruit de voordelig ste koffiemelk, dank zij: 1. de 31% vaste melkbestanddelen 2. de grote gezinsfles. 2. De kleur van Goudband is: 1. wit; 2. dezelfde als die van zuiverevolle melk. 3. Goudband is zo gemakkelijk omdat: 1. ze gebruiksklaar is; 2. een klein scheutje voldoende is. 4. Goudband geeft aan Uw kopje koffie een: 1. verrukkelijke smaak; 2. prachtige goudbruine kleur. 5. Een klein scheutje Goudband maakt alles extra- lekker, niet alleen Uw koffie, maar ook: 1. puddingen, vlaatjes en sausen; 2. soepen en vleesgerechten. 6. Natuurlijk gebruik ik Goudband want: aanvullen met ten hoogste' 15 woorden. (Uitknippen of overschrijven op een vel papier

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 16