"niet-om-het-gewin-prijzen?? CO-OP J*fonM halve prijs! muufiiutvERe Advertenties voor onze vrijdag- en zaterdagnummers ...daarom is natuurzuivere Planta zoveel smakelijker en gezonder u proeft de natuur in Natuurzuivere Planta miljoen gulden Haal deze week Uw boodschappen bij de C0-0P niet om het gewin maar voor het gezin '111 SLEUTEL (JES DIVERSEN Houtworm- en Boktorbe- strijdtng met 10 Jaar garantie. Zuivering van gebouwen met garantie. Levering van alle Ineeteten/bestrijdlngsm lddelen Vraag vrijblijvend advies en offerte. Fa. v. Buuren, Soem- bastraat 03, Lelden, tel. 31559. R Engels. Examenopleiding O., h.oofdcorrespondenthan delscorrespondentie, spreek vaardigheid. Cambridge. Emi grantenclubs. Dagelijks In schrijving. W. Verboog, Leraar Engels, beëdigd Tolk/Vertaler, Prof. Cert. Camfbrldge Univer sity, Steenschuur 18, Leiden, telefoon 25335. KWilt U dansen by kaars- rilt? Bezoekt dan dancing Shall we dance, elke zaterdag avond ln café-rest. Zomerzorg, Stationsweg. Net meisje vraagt nette vriendin. 16 a 17 Jaar. Brieven bur. van dit blad no. 3765 k. Eenvoudige werkman, doch net persoon, m.l., zoekt ken nismaking met nette vrouw tot 50 jaar. Brieven bur. v. d. blad onder no. 3803 k. Jongeman, vegetariër, vry- denker, kl. muz. l.h., anti roken en dansen, zoekt dito meisje. 1923 J. Brieven bur. van dit blad onder no. 3784 k Wonlngruil LeidenDen Haag, 3- of 4-kamerwoning (flat), nieuwbouw (Morgen stond). Gezocht te Lelden of omgeving ook een 3- of 4-ka- merwonlng (nieuwbouw), op nette stand. Brieven bur. van dit blad onder no. 3796. Wonlngruil. Mod. 3-kamer- flat, huur f 8.95, te ruilen voor 4-kaonerflat of heel huis, ln Leiden of omgeving, of een huls te koop gevraagd, waar in ruil daarvoor een mod. 3-ka merflat aanwezig is. Brieven bur. van dit blad no. 3797 k. B Woningrull. Wie is genegen rullen Haagweg. 3-kamer- flat voor 3-kamerflat Marnlx- etraat. Brieven bur. v. d. blad onder no. 3802 k. Woningrull. Aangeb. te Kys- wijk mod. 3-kamerflat (2e et.) met bad en c.v., vrij uitzicht, huur lncl. verw. f 16.30 p. w. Gevr. liefst grotere nieuwb.- wonlng te Leiden. Brieven met inl. bur. van dit blad onder no. 3814 k. B Woningrull. Aangeb. Den elder, vrije woning ,voor- en achterkamer, 3 slaapkamers, zolder, gang, keulken, voor- en achtertuin, schuur, f 10.65 p. week. Gevr. Iets derg. omgev. Lelden of Haarlem. Adres: J. L. Peeks, Hugo de Grootstr. 19, Den Helder. Openbaar Slachthuis. Don derdagmorgen 8.30 uur ver- '-'-ine ïlijk goedge keurd. J. v. Tongeren. Vermist Jonge cyperse kater. Graag terugbezorging of be richt Hoge Rijndijk 12, telef. 26759. Vermist sinds 30 dec. Jacht hond, kl. bruin met gryze vlek. luistert naar de naam Patty, laatst gezien omg. Berkheistr. te Wassenaar. Tegen beloning terug te bezorgen: Lange Kerk- dam 61. tel. 3831, Wassenaar. Soefi-beweging. Avond voor belangstellenden, vrijdag as. 8 uur. Spreker de heer mr. C. A. baron Bentlnck. Onderwerp „De macht van het woord". GereÓbt 10. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIHIIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIi Om teleurstelling te voorkomen, herinneren wij eraan, dat advertenties voor onze vrijdagnummers uiterlijk VRIJDAG- 1 OCHTEND 9 UUR in ons bezit moeten zijn. Advertenties voor de ZATERDAGNUMMERS worden aangenomen tot VRIJDAGMIDDAG 1 3 UUR. Later binnenkomende advertenties worden alleen dan I opgenomen als tijd en ruimte daartoe nog beschikbaar zijn 1 en krijgen anders, behoudens tegenbericht, een plaats in het 1 eerstvolgend nummer van ons blad. Directie LEIDSCH DAGBLAD N.V. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHinitütiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii^ Een mand vol vruchten - een mand vol gezondheid! Hoe graag en gretig hapt ze ervan! Natuurlijk voedsel houdt haar jong, slank en stralend als moderne vrouw weet ze dit al te goedDaarom geeft ze sla en kom kommers, daarom grapefruit en tomaten... haar gezin vaart er wel bij het smult en blijft gezond! Daarom ook zet de verstandige vrouw steeds Planta op haar tafel! Gemaakt van louter plantevetten, is Planta even zuiver - een produkt van de natuur! Even voedzaam en toch... zo licht verteerbaar. Even lekker en natuurlijk van smaak. Geniet van de natuur - Geniet van Planta! U proeft 't bij de eerste hapzo zuiver is Planta alleen Uw gezin vaart er wèl bij- Want de CO-OP staat er achter. Doe Uw boodschappen bij de CO-OP: U betaalt geen cent teveel en U ontvangt bovendien dividend! Vorig jaar keerde de CO-OP uit aan dividend ruim Het gaat om het gezin, niet om het gewin! Een echt "niet-om-het-gewin-product" BS~ In speciale verpakking: w waterafstotende bus (die U gerust elke dag met natte handen kunt beetpakken) met altijd open strooigaten jgp-' Groter van inhoud dan elke andere bus van dezelfde prijs en bovendien dividend! C.° \wH Als extra "niet-om-het-gewin"- voordeel: bij aankoop van een pot Gloria abrikozen- of gemberjam een tweede pot voor De eerste pot voor 97 - alleen nü de tweede voor En wat zegt U van deze prijzen: Coöperatiekoeken ±18 brosse tafelkoeken in een bus van 59voor Droogkokende rijst 500 gram 39 Ital. tomatenpuree 3 blikjes voor 49 Halve Perzische gedr. abrikozen 100 gram 29 Goudse kaas volvet, iets belegen 500 gram 159 Saksische leverworst 100 gram 37 Gelderse rookworst per stuk 99 CO-OP palmenzeep 3 stukken voor 89 Zwartmerk van f 2.60 voor f 2.40 per 250 gram Bruinmerk van I 2.24 voor f 2.04 per 250 gram Roodmerk van f 1.88 voor f 1.74 per 250 gram Groenmerk van f 1.58 voor f 1.52 per 250 gram Oploskoffie van f 2.34 wordt f 2.20 per blikje van 50 gram. Koffiebranderij en Theehandel Hei1 Klaverblad Firma Wed. B.N.J.T. Molkenboer- Lelden

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 8