Maak het U gemakkelijk »infraphil <cvoor 29.7S PHILIPS ook een „Europa vormt nog steeds een geestelijke eenheid" Doel van conferentie der Europese niet katholieke kerken volledig bereikt DINSDAG 13 JANUARI 1959 Zoals bekend, is van 6 tot 9 januari te Nyborg in Denemarken een confe rentie van Europese niet-katholieke kerken gehouden. Tijdens een gisteren gehouden persconferentie hebben dr. E. Errunen. dr. A. A. Koolhans en dr. C. L. Patijn iets over genoemde conferentie verteld. Dr. Emmen, scriba van de generale synode der Ned. Herv. Kerk. was één van de drie voorzitters der conferentie. Dr. Koolhaas, voorzitter van het moderamen van de synode, maakte deel uit van één der commis sies en dr. Patijn woonde de bijeen komst bij als voorzitter van de com missie voor de christelijke verantwoor delijkheid voor Europese samenwerking. Dr. Emmen zeide dat men als alge meen onderwerp voor de conferentie had gekozen „De Europese christen heid in de huidige gesaeculariseerde wereld". Als subthema vermeldde de agenda: „Evangelie en industrie", „Het einde van de constantinische era", „De oosterse orthodoxie en de Europese be schaving" en „De gemeenschappelijke verantwoordelijkheid der kerken voor Europa". Gedurende de conferentie hebben vier commissies zich intensief met deze onderwerpen beziggehouden en er rap- i porten over uitgebracht. Een vijfde oom missie heeft zich onledig gehouden met de problematiek hoe men de kerkelijke samenwerking In de toekomst zou kun nen voortzetten. „Het lag niet in de bedoeling", al dus dr. Emmen, „om direct een Euro pese raad van kerken op te richten, maar wel voorlopig een band tussen de niet-katholieke kerken van geheel Europa te leggen". Dit doel is volle dig in Nyborg bereikt, want alle ker ken bleken bereid hieraan mede te werken. Er zal dan ook bininen een paar Jaar een nieuwe conferentie worden gehou den en de voorbereiding daartoe is toe vertrouwd aan een comité, waarin be halve dr. Emmen, aartsbisschop Kiivit, bisschop Lil je en dr. Harms nog ker kelijke vertegenwoordigers zitting heb ben uit Tsjecho-Slowakye, Polen, Hon garije. Moskou, Frankrijk. Zwitserland, Duitsland, Denemarken, Engeland. Dr. Emmen wees er op, dat in Nyborg geen enkele .groepering viel waar te nemen, die bepaalde tendenzen had". Dr. Koolhaas zeide, dat men thans meer en meer continentale conferen ties van kerken ziet houden, waarop problemen aan de orde worden ge steld, die kenmerkend zijn voor het bewuste werelddeel. De problemen, waarmee de kerken in Europa te ma ken hebben, zijn onder andere de schei ding van Oost en West. de atomaire be wapening, de oude kerken met geschei den ontwikkeling en de gesaeculariseer de en vertechniseerde wereld. Hij achtte het een gelukkige omstandigheid dat de Europese niet-katholieke kerken zich over deze kwesties te Nyborg beraden hadden. Dr. Patijn vertelde, dat zfjn voor naamste indruk van de conferentie was, dat Europa nog steeds een gees telijke eenheid vormt. Zowel de ker ken vóór als achter het ijzeren gor dijn hadden eenzelfde verlangen naar eenheid en gevoelden zich verant woordelijk voor Europa. „Wij waren daar leden van eenzelfde familie", zo zeide hij. Ook was het hem opgeval len dat de orthodoxie zich zeer open had uitgesproken. Japanse troonopvolger officieel verloofd Sedert hedenochtend 8 uur is de ver loving van de Japanse troonopvolger, Prins Akihoto, officieel. De verloving werd een feit doordat de toekomstige bruid, mej. Mitsjiko Sjoda dochter van een meelfabrikant enkele ge schenken aanvaardde, haar aangeboden door een boodschapper van de Kroon prins. Deze symbolische geschen ken bestonden uit vijf rollen geweven stof, een vaatje rijstwijn en een flinke brasem, die in Japan als een geluk brengende vis wordt beschouwd. Justitieel onderzoek ruilverkaveling Ade Naar aanleiding van de klachten, ge uit over de stemming voor het ruil verkavelingsobject Ade, heeft, zo ver nemen wij, de officier van Justitie te 's-Gravenhage een onderzoek gelast naar de grond-overdrachten, die kort voor de in Roelofarendsveen gehouden stemming tot stand kwamen. Zoals bekend zijn de tegenstanders van deze ruilverkaveling van mening, dat het aantal niet ter stemming opge komen stemgerechtigden en ook het aantal voorstemmers hierdoor zo werd vergroot, dat een meerderheid van stemmen voor de ruilverkaveling werd verkregen. Het onderzoek zou zich ook uitstrekken over het gerucht, dat een in Rijpweterlng woonachtige veehouder, die tegenstander van de ruilverkaveling was, zijn buurman zou hebben bedreigd hem een overpad te ontnemen, wan neer deze buur voor de ruilverkaveling zou stemmen of bij de stemming zou wegblijven. Met het voorlopig onderzoek zijn be last een adjudant van de Rijksrecher che, de Rijkspolitie ter plaatse en een rechercheur van de Algemene Economi sche Inspectie Dienst, sectie Landbouw. Van de zijde van de vertrouwenslie den van de anti-ruilverkavelaars wordt De K.L.M. - kivestie Regering van Singapore neent afstand van liet Britse besliit De regering van Singapore heeft zich gedistantieerd van het Britse besluit om de KLM in de toekomst slechts toestemming te verlenen voor één landing per week op het vliegveld van Singapore (men zie ook elders). De minister van Verkeer en Openbare Werken van Singapore, Francis Tho mas, weigerde meer commentaar te geven dan dit: „De zaak valt geheel onder het ministerie van Buitenland se Zaken en Is een beslissing van liet Engelse ministerie van Buitenlandse Zaken". ons nog medegedeeld, dat zij stellig verwachten, dat een aantal processen- verbaal wegens valse opgaven aan de notaris, gedaan bij overdrachts-acten, zal worden opgemaakt. Sommige „nieuw landverkrijgers" hebben namelijk reeds te kennen gegeven, dat zij geen grond kochten en hun verklaringen op verzoek van deze vertrouwenslieden reeds ge tekend. Wel is in Singapore gebleken, at d» regering sbeeds volledig op de hoofce if geweest van het verloop van de oider- handelingen. Desondanks is men ver wonderd over het ru plotseling geio- men besluit. Men stelt zich daar op iet standpunt, dat de KLM twee landingen per week moest worden toegestaan. De vertegenwoordiger van de Neder landse luchtvaartmaatschappij in Sin gapore, de heer J. W. Turner Lashnar komt vrijdag a.s. naar Nederland. Nu stond deze reis tevoren reeds vast, naar men neemt aan, dat er nu ook gebro ken zal worden over een nieuw einpun/ van de lyn in deze richting. Men sem; aan, dat dit Bangkok zal worde De leden van de KLM-staf in Sinipore zijn uiteraard niet gelukkig me het onverwachte Britse besluit. Zij rezen hun positie te zullen verliezen. Zoals bekend worden er in dezelagen onderhandelingen gevoerd tusseiv'ran- se, Belgische, Italiaanse, Duitseuclit- vaartmaatschappijen en de KLMm tot een soort poolvorming te kome Op deze manier hoopt men ook marege- len, zoals de Britse regering nigerio- men heeft, in de toekomst te innen voorkomen. Boterhamworst 250 gram voor 0.53| Gebroken rijst droogkokend. Per 1000 gram 0.6S| Tarwe griesmeel Per 500 gram 0.24| Marsepein assortie. 200 gr. voor 0.531 Droptoffees van erk. kwaliteitsfabriek. 400 gram voor 0.53 Seschuit de bekende grote rollen. 3 rollen voor 0.53 '/onille golfjes een buitengewoon licht koekje. 250 gr. voor 0.431 Bonbons „De Luxe' prachtige sortering met heerlijke vulling. 150 gram voor 0.7S| Havermouth vlugkokend. Per 1000 gram 0.53 Kantkoek grote stukken. 750 gram voor 0.481 Vermicelli middel. 250 gr. voor Soepballetjes, Per blik 0.17 O.óS Dubb. sperciebonen. Per literblik 0-63 3 blikken voor 1.83 Jam in diverse smaken. Per flacon 3 flacons vooi Koffiemelk, grote blikken. Per bl. 0.53 3 blikken voor 1.53 Zalm, prachtige kwaliteit. Per blik U.8J 3 blikken voor 2.43 Belgische doperwten, middel". Per llterbl. 0.63 3 blikken voor 1.8: Appelmoes 0.58 3 blikken voor 1.68 Amerik. abrikozen, op sap. Per flacon 0.83 3 flacons voor 2.43 GEVRAAGD Echtpaar z. k.. zoekt ka mers, met of zonder pension, 3 J. gebr. Hoge huur geen be zwaar. Brieven bur. v. d. blad onder no. 2818 k. In Coniestlblesbedrijf ge vraagd winkeljuffrouw, met het vak bekend, of leerlinge. A. F. Mulder en Zm., Leiden, Nleuwsteeg 33. Student zoekt rustige, liefst zonnige kamer. Brieven bur. v. d. blad onder no. 2980 k. Jongedame, h. b. b. h.. zoekt zlt-slaapkamertje met event. kookgelegenheid te Voorschoten. Leiden of omstr. Br. m. prljsopg. bur. van dit blad onder no. 2992 k. Jongeman, 26 jaar, zoekt net kosthuis met huiselijk verk. Brieven bur. v. di. blad onder no. 3006 k. Gen. flinke zelfstandige werkster voor 2 ochtenden p. w. (in flat). B. G. Cortslaan 19, Leiderdorp, tel, 33254. Gevraagd 2-pers. tent, te vens Solex, laag model. Prijs e.v.p. Brieven bur. van dit blad onder no. 3013 k. Net meisje gevr. voor liulsh. en winkel, voor hele dagen. Manufacturenhandel v. d. Spek. Lange Commandeursstr. 10, Valkenburg Z.-H. Gevr. nette werkster voor de maandagochtend, 812 u. (geen was). Fa. van Kampen hout, Haarl-straat 125, Leiden. Gevr. gem. zit-sl.kamer met voll. pension en verwarming, centrum. Brieven bur. van dit blad onder no. 3017 k. BI Gevraagd nette jonge werk ster voor de vrijdagochtend. Mevr. Bosman. Jan v. Goyen- kade 42. tel. 23872. (ongein., 20 j., zoekt event, werkz.h. voor zaterdagmiddag en event, avond. Bezit mulo- dlpl. en middst., adim.werk verk., getulgschr. op aanvr. Br. bur. v. d. blad no. 3047 k Wegens teleurstelling gevr. voor de hulsh., net meisje, plm. 16 Jaar, 4 halve en 2 hele dagen. Aanmelden tot 7 uur mevr. F. J. Vossen, Gevers - straat 31, Oegstgeest. Gezocht door studente ge- meub. kamer met str. w.. gas- aansluiting of gebr. keuken. Centrum. Brieven bur. van dit blad onder no. 5595 k. p Jongeman zoekt gezellig tehuis. Goed milieu, eigen ka mer en huiselijk verkeer ge wenst. Br. aan P. G. Blom, St.-Walburg 9. Tlel. AANGEBODEN Ik heb nog enige uren be schikbaar voor bijles moderne en klassieke talen. Brieven bur. van dit blad no. 2989 k. Hoest Uw kind? Nntter- mann's Melro-sum Forte helpt, lost taai slijm op, smaakt goed. Flacon f2.bij elke drogist. Woonboot te koop. 8-pers., 11700.Leeg te aanvaarden, per 1 febr. Brieven bur. v. d. blad onder no. 2970 k. Verhuur luxeauto's zonder chauffeur. Huisman. Oude Sin gel 206. tel. 30372. P Kousenreparatie 5 et. p. ladder. In oen dag gereed. A. Kasteel. Meerburgerstr. 13. H. Rijndijk. p Aangeb. 1. pr. st. gas-tussen- meter, prijs f 50. Na 6 uur. Oude R\in 40. H Regen, hagel, koude??? Verplaatst U met een Mes- serschmitt of Goggomoblel, Scootmobiel en U zit droog en warm en.... het kost weinig. In voorraad bij Valk aan het Haag6che Schouw, Voorschoten Tel. 25191 - K 1710. 9 Schilderstukken In alle ma ten en prijzen, fotolijsten met bol glas. plastic fotolijsten, et sen. herten van v. Meegeren, kinderschilderijtjes, enz. In ruime sortering aanwezig bij: Lijstenmakerij „De Concurrent" Haarlemmerstraat 72. Bi Een auto kopen of verko peneven bfi v. d. Berg aanlopen. Hoogl. Kerkgracht 42. tel. 30256. Verhuur zonder chauffeur van 4-, 5- en 6-pers. wagens, lage tarieven, langere termijn speciaal tarief. Utrechtse Jaag pad 16 A. tel. 21966. n Voor nutorljles naar erkende autorijschool Joh. Remmers waal. Nieuw materiaal f 5 p. uur. Utrechtse Jaagpad 16 A, tel. 21966. B Fa. Gebr. v. d. Meer, Hoge Rijndijk 4, telef. 26782. Dag. expeditie op Den HaagDelft en Utrecht. Overijssel, Gelder land en Friesland. 2 x per week n. Groningen. Stadsvervoer. Studio Koopman'» Fotobe- drljf, Hooigracht 96, tel. 31701. Speciaalzaak voor kinderfoto grafie en gezinsfoto's. Portret ten voor iedere leeftijd. Pas foto's 3 stuks v.af f 1.3 vlot te briefkaartfoto's v.af f 3.75. Latten en planken In alle maten, plastic strips, karton- fdaten, h.b. deurplaten, diverse ljmsoorten. sparet en kast planken. Troost, Haven 17, tel. 24734. Te huur slaapkamertje, centrum stad. voorzien van vaste wastafel. Direct te aan vaarden. Brieven bur. van dit blad onder no. 3004 k. Kredieten t/m. f 4000 voor aankoop meubelen en woning textiel rechtstreeks van fa briek. Enorme besparing, soe pele betaling en onder uiter ste geheimhouding. Vraagt vrijblijvend inlichtingen. Postbus 1083, Rotterdam. H Kvvak's Verkeerslnstituut. Onder leiding van oud-exami nator. Erkend door K.N.A.C. en F.N.O.P. Lessen in Volkswa gens. Opel en N.S.U. scooter. Iedere woensdagavond 8 uur verkeereles voor alle weggebrui kers. Lelden, Zoeterwoudse Singel 104. tel. K 1710 - 22803. Bedkrulk f 1.39. Origineel Keuls aardewerk met zeer han dige beugelslultlng. Metalen bedkrulk f 2.98. naadloos, hoog glans gepolijst met koperen schroefsluiting, zeer zware kwaliteit, met garantie. I.V.A., Haarlemmerstraat 48. Nova, Noordeinde 43, Lelden. PI Grote sortering bloempot ten!!! Prachtig glazuur ln di verse fraaie kleuren vanaf 29 ct. Porseleinen theepotten, flinke maat f 1.59. Grote maat porseleinen koffiekannen f 1.69 enz. enz. I.V.A.. Haarlemmer straat 48. Nova, Noordelnde43 Leiden. Kolenkitten f 1.98. Prachtig achtkantig model, extra grote maat, dlepglanzend zwartge- moffeld. Kachelzeiltjes 49 ct., prima kwaliteit balatum, ln diverse kleuren. Zware kwali teit kolenscheppen 49 ct. enz. enz. I.V.A., Haarlemmerstr. 48. Nova, Noordelnde 43, Lelden. P Laat door ons Uw matras overtrekken. Weer als nieuw terug in één dag! 2-persoons vanaf f 26.50. 1-persoons vanaf f 19.50. De Kleine Winst, Haar lemmerstraat 51. Gloednieuwe voor export be stemde stofzuigers f 89.50. was machines f 125.Belde met schoonheidsfoutjes. volledige garantie. Eventueel gemakke lijke betaling. Vrijblijvende demonstratie C.M.F. fabrleks- kantoor Spul 214. Den Haag, K1700 telef. 11.34.91 b.g.g. te Is Uw naaimachine defect? WIJ repareren vlug en perfect! P. J. v. Steyn, Nieuwe Rijn 46 b, tel. 24809. Biedt zich aan geroutineerde naaister voor het maken van dames- en kinderkleding, geen verstel, of veronderwerk. Te vens te koop witte bruidsja pon met toebehoren, plm. maat 38. Mevr. Put, Buitenruststr. 4 a. Leiden. 'n Messerschmitt is gezelli ger! 3-pers., verw., topsnel heid 100 km.. 2530 km. p. 1.. J aarbeif30. motor- of autorijbewijs! Vraagt folder: Wat kost Messerschmitt rijden per km.". In voorraad bij Valk Haagsche Schouw. Voorscho ten, tel. 25191 - K 1710. Kunstschaatsen te koop aangeb., meisjeskunstscliaatsen met hoge schoenen, maat 36. com.pl. f25.H a ax 1.straat 119 (bovenhuis bellen). Aangeb. zonnige zlt-slaap- kamer met pension of warme maaltijd. Brieven bur. van dit blad onder no. 2983 k. Te koop een haardkachel. Meermansburg 2, Leiden. Kredieten t/m. f 3000 (zon der borg) voor aankoop meu belen en woningtextiel, direct van fabriek ln iedere prijs klasse. Enorme keuze en be sparing. Prettige betaling. Vraagt vrijblijvend inlichtin gen. Geheimhouding verze kerd. Postbus 538, Den Haag. Handige huisvaders opgelet. Houhandel Morspoort levert alles voor Uw interieur op maat. Originele moderne boe kenkast. pakketmeubelen. Morsstraat 56. BIJ kunstschilder T. Ooms ln- en verkoop van antieke meubelen, dekenkisten, kope ren lampen, ketels, doofpot ten. kristal, porselein. Sak- sisohe groepen. Perzen enz. Keuze uit 400 schilderstuk ken. Haarlemmerstraat 93, Lelden, telef. 26368. I'as afgestudeerde juriste wil haar avonduren produk- tief maken. Brieven bur. v. d. blad onder no. 2988 k. Te koop een z. g. a. n. hoes, grote maat. Nieuwe Waard- straat 10. bij de Herengracht. Coupeuse zou zich gaarne geplaatst zien in modezaak. Br. bur. v. d. blad no. 3000 k. n Aangeb. kachel met plaat, 4 fauteuiltjes, radio met tafel tje. Zijlsingel 73. Lessen In moderne talen. Pitmanschool, Plantsoen 65. Werkster biedt zich aan, 3 a 4 middagen per week. Br. bur. v. d. blad no. 3018 k. Zeer ruime bijverdienste aangeboden voor hen die de avond rendabel wensen te ma ken. Brieven bur. van dit blad onder no. 3020 k. Biedt zich aan twee J. werk sters voor het schoonhouden van kantoren of gebouwen. Br. bur. v, d. blad no. 3022 k Te koop aangeboden perso nenauto. Opel Olympia-Re- kord, bouwjaar 1956, km.- stand 49000, van eerste eige naar. Br. Quarles v. Ufford- straat 83. Noordwljk, telef. no. 01719 - 2889. Te koop aangeboden Duitse piano (zwart). Tel. 25058. B Aangeboden Jonge Herder (reu) f 40, tevens Jongenswin- terjas, plm. 14 jaar f 8 en tan dem. prima staat f30. Te bevr. Hoflaan 100, Lelden. Singer liandnaaimachlne, ln prima staat, tegen elk aanne melijk bod. Vondellaan 23, Leiden, tel. 22540. Prima bad en geiser, grote gesloten boekenkast, grote ma honie hang- of legkast, tevens andere soorten kasten, fraai dressoir, een oude eiken pers. tweepersoons ledikant met Auplng spiraal, tweepersoons kapokmatras. Bledermeyer ma honie canapé. W. F. Koore man, Nieuwe Rijn 0 t/o. V. en B Prima gasradiatoren, gas kachels, kachels, open haar den, oliekachels, pracht Me- chelse leeuwekopdressoir, dito fraaie kastjes, bureaus enz., mahonie ladenkast met beslag, eiken kabinet. In- en verkoop. W. F. Kooreman. Nieuwe Rijn 9, Lelden, t/o. V. en D., telef. 23261. B De Uurwerkkllnlek ruimt op en hoeI Herenpolshorloges vanaf f 7.75, wekkers f 6.45, goudkleurige banden voor da meshorloges 1.50, lederen hor logebanden 0.50. Enorme keu ze. Ziet onze etalages. Lage Rijndijk 8. De Uurwerkkllnlek ruimt op en hoe! Elektr. schoorsteen- klokken moderne modellen v.af f 17.80. moderne slinger- klokjes van 49.75 voor f 35. Enorme keuze en verschillen de modellen, op alle klokken 1 Jaar garantie. Lage Rijndijk 8. Jongeman, 32 jaar, biedt zich aan voor halve dagen of enikele hele dagen per week. Onverschillig wat. Gewend met klanten om te gaan. Brieven bur. van dit blad no. 3059 k. f! Aangeb. bromfiets, merk erinl M31, de allernieuwste, met grote tank, wegens omst.- heden, inruil Ls mogelijk, nieuwpr. f 885 nu voor f 435. Anna Paulownastraat 1 A. Lel den, tel. 33769. Te koop aangeboden jon gens- en meisjesfiets, leeftijd van 6 tot 8 J. In zeer goede staat. Te bevr.: 2e Loolerstr. 7 Z. g. a. fonkelnieuwe gitaar prachtgeluld in fonkelnieuwe noes f41.25. Dlscomarkt. Doe lensteeg 11. a/h. Rapenburg. B Keuze uit honderden spik splinternieuwe grammofoon platen. 78 toeren 50 ct., 75 ct., I.00. Discomarkt. Doelensteeg II, a/h. Rapenburg. Projector Agfa-Optlcus voor kleinb., oud model, met 2 lampen 100 W. (127 en 220 V.) f40.—. Mr. F. E. de Wilde. Oe|cstgeest. Nassaulaan 37. tel. n Poedel. Pracht Jonge zwarte Poedel aangeb. Prima hond, met volle garantie. 8 w. oud. Karei, Steenstraat 21, telef. 20629. Wegens nmst.heden Nau- mann naaimachine, in moder ne saJonkast. weinig gebruikt. Volle garantie, pr. f 175. Herenstr. 23. Leiden, tel. 32027. ?I Een prachtkerel die karwel- jesman. hij ls gelijk de E.H.B.O. de eerste hulp in Uw huls. onverschillig wat. Bel op 23069. Singer handnaaimachines f 35 en f 60. Handnaaimachine als nieuw in koffer. Prijs zeer billijk. Na 7.30 uur. Pieters- kerkgracht 22. achter Trianon, m Gein. z.it-sl.k. aangeb., str. w., st.gel. Magdalena Moons- straat 2, Leiden. B Philips t.v., 36 cm. aangeb., ln goede conditie f300. IJsselkade 21, Lelden. Waarschuwing. Zorg er voor dat U nu Uw lekke schoenen laat repareren bij Fa. F Vln- kensteln, Haarl.straat 24009, Lelden. tel. DIVERSEN B Gevonden cyperse poes. Te bevragenRhljng.str.weg 88. tel. 31674, Oegstgeest. Weggelopen hond. Ziek jongetje mist Flap, zwart/ iiop, /.wart/ gryze Spaniel, sinds een week vermist. Teg. bel. terugbez. tel. 31837, Du Rleustraat 2. n Wonlngrull. Aangeb. bene denhuis, kamer, keuken en 2 slaapkamers, voor heel huls of benedenhuis met 3 slaap kamers. (Geen bovenwoning). Druckerstraat 4. Huwelijk, Nette heer z. ken nismaking met nette eenv. vrouw, leeftijd 65—67 jaar om na wederz. goedv. een huwe lijk aan te gaan. Brieven bur. van dM Mad no, «ülA Last van spierpijnen, reumatiek of neusverKoudheid? Dan is het de getundelde weldadige warmte van Philips „Infraphil" die uitkomst brengt. Houd daaom steeds dit apparaat bij de hand, voor doeltreffende, snelle en veilige wirmte- toedieningEr is ook een „Infraphil" voor maar f 29.75. Stel niet langer lit en had, vóór de kou ziin aanval doet, een Philips „Infraphil" in huis. Waar warmte helpt, helpt Philips „Infraphil" beter Philips „Infraphil" type 7529 f 37.50 B Weest U zuinig op Uw ogen, neem een goede bril van Sonef- fer-optlek. Ook voor Uw repa raties. Desgewenst komen wij bij U thuis met onze mooie collectie monturen. 5 Meiplein f P Schoen reparatie. W(| verwer ken kunstharsrubberzolen. 5 x sterker dan leder en nog 10% goedkoper. Neem eens proef U zult verstelt staan. Alleen bij fa. R Vinkenstein, HaarL- Btnaa» otf. tel, 04000, Lelden. Woningrull. Aangeboden, centrum Lelden, etagewoning, 4 kamers, keuken, balkon, volop zon, f 45 p. m. huur. Gevraagd huis met tuin, ln Lelden of omgeving. Brieven bur. van dit blad no. 0024k. SI Wonlnrull. Aangeboden uirflat Lfden. 4e verdieping, beft. uit 4 kamers, douchecel en keuken huurwaarde f 17.- per week ttgen huurpand an-

Leidsch Dagblad | 1959 | | pagina 6