Ziet u zichzelf al zó uitstappen? Dagbladreclame is niet te vervangen! GEEN AANSLAG IN VERBRANDINGSRUIMTE Belachelijk idee, nietwaar? Vanzelfsprekend gebruikt u het portier en profiteert van alle goede eigenschappen van uw wagen. Daar hebt u immers voor betóald! En pas deze gezonde gedachtengang eens konsekwent toe op uw motor. Profiteer van élke PK, die hij sterk is. Stuk voor stuk hebt u ze immers betaald! Roep ze tot leven met BP produktenl Pas dan hebt u de prettige zekerheid, dat u kunt beschikken over het vol ledig motorvermogen- Met BP behoort ook tot de groep automobilisten, die vlotter en veiliger rijdt! Ook voor üw wagen: Méér werkzame pk's met BF1 ALTIJD JUISTE VISCOSITEIT HIER IS DE MOTOROLIE DIE UW MOTOR IN TOPVORM HOUDT... BP ENERGOL VISCO STATIC MOTOR OIL! Met deze vier-seizoenen-olie worden weerstanden uit de weg genomen. Van de koudste start tot de hoogste motorbelasting bent u zeker van veilige smering en bescherming! Door de uitgebalanceerde samen stelling van BP Energol Visco Static Motor Oil is er geen sprake van vuilvorming in welke vorm dan ook. Uw motor kan ongehinderd z'n zware werk verrichten. Hij blijft treklustig en krachtig. Niet één PK kan op z'n lauweren gaan rusten 1 TANK ÉÉNMAAL Bij BP EN U MERKT ONMIDDELLIJK WAAROM U HET EERDER HAD MOETEN DOEN! BP SUPER en de normale BP benzine blinken uit door hoge kwaliteit en uitzonderlijke eigenschappen. Op de vlakke weg, of over bergen - iedere kilometer die u ri>dt, wordt met BP een waar genoegen. Er zit kracht achter! Ontdek het zelf! BP BENZINE EN SUPER MET DE UNIEKE TOEVOEGING BP Off OOK U, TWEETAKTER Benzine en Petroleum Handel Maatschappij N. V. Frederiksplein 42-50-Amsterdam Verkooporganisatie van The British Petroleum Company Ltd. SLEUTELTJES GEVRAAGD B Werkster gevr.. 3 ochten den of middagen p. w. Aanm. vrijdagavond na 8 uur. Zater dag tussen 23 uur. Warmon- derweg 43. B Een net meisje gevr. Ver hoog. Doezastraat 41. fl Goed tehuis gez. v. zlnde- Ijk poesje en katertje. Mariènpoelstraat 23 A, telef. 23248. B Francais. Demandé lemons de oonv. a donner par dame francalse diplömée. Lettres no. 3431 k. B Gevraagd net r.-k. meisje als hulp ln de hulshouding, ge durende de ochtenduren. Meer dere hulp aanwezig. Brieven bur. van dit blad no. 3442 k. B Goed tehnls gezocht voor lief vrolijk katertje, 3 mnd., zeer zindelijk, 's Av. van 6—8 uur. Boshof 36. Leiden. B Gevr. een in prima staat zijnde damessportfiets, liefst merkfiets. Aanb. vrydagavond en zaterdag. Boshuizerkade 72. B Werkster gevr. voor 2 ocht. p. week ln Leiderdorp. Telef. 30191. BNet persoon vraagt f 200 te en, aflossing f 10 per Week, plus rente. Brieven bur, v. d. blad onder no. 3478 k. B Gevraagd legkast met veel planken ter opberging linnen goed. Brieven bur. van dit Blad onder no. 3482 k. B Te huur 2 gem. kamers met keuken, t/m. mei. Te bevra- fen: mej. Haasnoot, Boulevard 6, Katwijk aan Zee. B Leerling-naaisters gevraagd. Maison Jean Pierre, Rapenburg 47. Lelden. B Gevraagd 3e Jaars Aide de Fourneau of gevorderd leer ling kok. Friture d'Anvers, Korevaarstraat 23, Lelden. B Goed tehuis gez. v. mooie gladh. hond (wit), J. en een zwart katertje. Brieven bur. van dit blad no. 3501 k. B Te huur gevraagd d. alleenst. dame. huisje, zomerhuis of schuur. Gen. bulsh. waar te nemen. v. 812 of 2 uur. Br. bur. van dit blad no. 3503 k. B Net meisje van 15 A 16 jaar gevraagd, voor halve dagen. P. Koekebakker, Petr. v. Ros- sumstraat 3, Rynsburg. AANGEBODEN B StrUkplank f 15.95. Extra zware kwaliteit, met garantie. Een plank voor Uw leven. Grote maat 136 x 30 cm. Luxe utvoering. De hoogte is in 2 uitvoering. De hoogte Is ln 2 Haarlemmerstraat 48. Nova. Noordelnde 43, Lelden. B In prlnm «taat verkerende B.S.A. motor. 350 cc. 1955. Kan gefinancierd worden, v. d. Hoo- gen Waardstraat 37, Lelden. B Rubber handschoenen per paar 69 ct, ln de maten 7, 7£, 8. Origineel Latex rubber. Vast gestelde prijs f 1.45. Nu met advertentie voor 69 ct. Geldig tot 26 oktober. I.V.A., Haarlem merstraat 48. Nova, Noordelnde 43. Leiden. SI Kolenkitten f 1.98. Prachtige achtkantig model, extra grote maat. diepglanzend zwart ge moffeld. Kachelzeiltjes 49 ct., prima kwaliteit Balatum, ln diverse kleuren en decors. Zwa re kwaliteit kolenschoppen 49 ct. enz. enz. I.V.A., Haarlem merstraat 48. Nova. Noordeinde 43, Lelden. B Glazen nest schalen 98 ct. Prima kwaliteit glas. 5-dellg nest, fabrikaat „Leerdam". Vastgestelde prijs f 1.69. Nu met advertentie voor 98 ct. Geldig tot 26 oktober. I.V.A.. Haarlem merstraat 48. Nova, Noordelnde 43. Lelden. B Is Uw bed dun en versle ten? Dan dit adres niet ver geten. Van ouds bekend: Jan Vonk, Haarl-straat 81. telef. 22580. Tevens het adres voor meubelstoffering. B Dageiyks verse aanvoer. 10 grote chrysanten fl.25. Tros- chrysanten, geel. roze. wit, 45 ct. per bos. Begonia's v.af 45 ct. Alle soorten planten voor radig. J. J. v. d. Heyden, Buys Ballotstraat 17, Lelden. Opbouw boekenrekken met losse bergkastjes. Ruime leg kasten voor spotprijs, oersollde. Houthandel „Morspoort", Mors- straat 58. B Luxe autoverhuur z. chauf feur, nieuwe Ford Consul. Oude Singel 206. tel. 30372. B Biedt zleh aan een net meisje voor hulp ln de huis houding. Brieven bur. van dit blad onder no. 3466 k. B Bes-kachels, compleet ameu blement, schuiftafels, dres soirs, 1-pers. ledikanten met matrassen, driedeurs boeken kast, grote schuiftafel met vier trekbladen, haard. In- en verkoop tweedehands goederen. Jan Pluym, Hooigracht 51. Tel. 25955. B Net kosthuis aangeb. met hulsel, verkeer. Brieven bur. van dit blad no. 3506 k. Te koop een In zeer goede staat zijnde Jaarsmahaard. Te bevragen: Lorentzkade 24. B 4 pracht gebogen mahonie stoelen en armfauteuils, grote Empire spiegel en geborduurd haardscherm, fraaie tafels en dressoirs met leeuwekoppen, bureau, gasradlatoren, gas haarden, fraaie blankgepoiyste haard. In- en verkoop. W. F. Kooreman, 9 Nieuwe Rijn 9, t.o. V. en D.. tel. 23261. B Cltroën Sport van 1950 met Pullmann kussens, ln prima staat f 475. Ook genegen motor of snelbrommer ln te ruilen. Janivossensteeg 34. Als U meer wilt weten over dagblad reclame, geel ons dan even een berichtje ot telefoontje (no. 25041) Onze vertegenwoordiger komt U gaarne zonder enige verplichting volledig inlichten fl00 tot f2500 krediet be schikbaar (zonder borg) voor aankoop meubelen en woning textiel, rechtstreeks van fa briek, enorme keuze, veel voor deliger, prettige betaling. Ge heimhouding verzekerd. Vraagt vrijblijvend inlichtingen. Postbus 538, Den Haag. B Attentie! Wandborden, por seleinen groepen, beelden, ko per, tin enz. worden door ons onzichtbaar gerepareerd. Van ouds Uw adres Bremmer, Goe- gerritsteeg 1. telef. 22791. B Pracht 2e handskostuums, combinaties, winterjassen, re genjassen, Jekkers, sportjasjes, werkjasjes, pantalons, werk broeken tegen zeer voordelige pryzen. Het vanouds bekende adresGroenewegen, Raam- steeg 5, Leiden, tel. 23759. In koop. Verkoop. B Hoiule- en kattebrood, altijd vers! 30% vlees 88 ct. kg.. 50% vlees 96 ct. kg. Spoedblik, vol ledige maaltijd voor hond en kat 48 ct. Den Holder, Janvos- sensteeg 75/77. Tel. 26901. B Klokken, horloges, gouden ringen, cassettes, keukenuit- zetten van roestvrij staal enz., vanaf f 1 p. w. Inlichtingen Kersenstraat 22. B Prima militaire werkschoe nen steeds voorradig, alle ma ten 6.50 p. p. Nieuwe met dub bele leren zolen, houtgepend 13.50, extra zware gegaran deerd waterdicht 17.50. Bij ons kopen is guldens besparen. H. J. Kramers, Korevaarstr. 17 B Hondenbed. ideale ligplaats voor Uw hond of poes. huls vrienden die een goede plaats verdienen. Voor hond of poes zo'n praktisch en hygiënisch bed, vanaf f 15.50. Den Holder, Jamvossensteeg 75/77, by de Hema. B 11.11. Hengelaars! Het is tijd voor aankoop van een regen pak, ook praktlsoh op de brom fiets. Regenpakken, grijs en zwart vanaf f 29.75, zuidwes ters vanaf f 3.50. Den Holder, Janvossenst. 75/77, bij de Hema B Aangeb. te Oegsteest grote gem. suite (parterre) m. gebr. v. keuken, per 1 november. Zeer geschikt voor verlofgan gers. Tel. 20689. B Te koop aangeboden vrij staand huis in centrum Voor schoten. Spoedig leeg te aan vaarden. Inlichtingen: Kanaal straat 158, Llsse. B Te huur zomerhuisje tot mei. Tevens te koop bandre corder. Jac. Urlusstraat 29, Noordwyk aan Zee. B Autor(jles. Uw rljbewys voor 100 gulden of 6 gulden per les naar keuze. Rijschool v. d. Hoogen, Waardstraat 37, telef. 24246. Zaterdagmarkt. Zeer mooi amesondergoed met kanten buste, ook grote maten van f 2.98 nu f 1.98. Lange onder broeken en borstrokken, alleen 6 f 2. Koornbrugsteeg t/o. Ser- vaas. Japle. B Zaterdagmarkt. Verpleeg- sterssohorten tot mt. 52 nu f 2.50. Zeer grote baddoeken fl.49. Wij hebben zeer leuke damesonderjurken en petti coats. ook voor kinderen. Kin derbroekjes f 0.55. Koornbrug steeg t/o. Servaas. Japle. B Zaterdagmarkt. Witte ge- moltonneerde damesdirectoires tot 54, van f4.98 nu f2.98. 2 stuks voor f 5. Herenflanel len van f 4.98 nu f 3.49. Koorn brugsteeg t/o. Servaas. Japle. B.Goed tehuis gezocht voor jong katertje, gewend aan Felix. Langegracht 200. B Wegens vertrek Philips radio met radiotafel van '55 f100. Herenfiets compl. f 35. Frldor p.up met saffier en platen f 65 autostep als nieuw f 15. Mare- singel 3. B 6 Red Island kippen te koop Prima legsters, van '57. Bewys van afstamming aanwezig, f 8.p. st. Maurltsstraat 54. B Te koop herenfiets f 50, Jon- genssportfiets f 60, damesfiets f25, ln goede staat. Wolma- ranstraat 9 by de Morsweg. B Aangeboden een z. g. a. n. kachel, Etna de Luxe. heeft plm. 4 weken gebrand. Geen opkopers. Prtjs f75. A. v. d- Dop, Cosynstraat 8, Lelden. DIVERSEN B U gaat zondag a.s. om 10.30 uur toch ook naar de film „Serenade" by het Instituut voor arb.ontwikkeling. In het Lidotheater deze speciale film voor U. Diploma's. B Wie wil ruilen! 3- of 4- kamerflat voor heel huls (huur f7.00). Brieven bur. van dit blad onder no. 3413 k. B Huwclyk. Wendt U voorser. bemiddeling t. d. 10 samen werk. bemiddel .kantoren. Uitsl. vr. medewerkers. Dankbet. ter Inzage. Nederlands Bemidd.- centrum. Hoofdadm., Postbus 60.37, Amsterdam. Kantoor 's-Gravenhage, Pabudstraat 64. Zat., zond. 28 uur. B Aangeboden heel huis, ka mer en suite, 2 6l.kamers, zolder, gang en tuin. Gevraagd benedenhuis, liefst Wonlngb., minstens 3 kamers, gang. keu ken, tuin. Brieven bur. van dit blad onder no. 3510 k.

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 14