Gezellig keuvelend reed karavaan van Bordeaux naar Dax UW KRANT NAAR UW VAKANTIEADRES Gaat U met vakantie? yan Geneugden winnaar, Piet van Est op vierde plaats John Surtees op MV zondag in Francorchamps ook oppermachtig „Maandvliegers" Kon. Luchtmacht ontevreden over regeling FOTOGRAFEREN! DINSDAG 8 JULI 1958 Eentonige, saaie rit (Van onze speciale verslaggever) Goddets legioen» gesloopt door de hoge moyennes van de vorige week, wenste gisteren duidelijk rust. Rust vóór de grote aanval op de Pyreneeën. De relatief korte etappe van Bordeaux naar Dax (161 km.) is dan ook de meest eentonige, de meest saaie rit van deze ronde ge worden. De renners bleven bijna 110 km. achteraan gezellig keuvelend en grapjesmakend bijeen in het grote peloton, men had slechts één zorg: zich zo goed mogelijk te beschutten tegen de regen, die in dikke vlagen op de bosrijke streek van Les Landes neerdaalde. Slechts één maal, en dan nog voor korte tijd, werd het wandeltempo van nauwe lijks 38.5 km. per uur bijna 10 lager dan het moyenne van de 11e rit even verhoogd. Kort na de ravitaillering in Morcenx, een plaatsje dat men pas na veel moeite op de landkaart kan vinden» sprongen namelijk vijf, zes renners weg. Maar daarmee was in feite ook alles gezegd, want de kopmannen hadden al snel begrepen dat er onder de vluchtelingen geen directe concurrenten waren, zij stonden dan ook de kleine kopgroep zonder gewetenswroeging een marge van 3 minuten toe. De Belg Martin van Geneugden tenslotte bevocht al slippende op de doorweekte sintelbaan van het nieuwe stadion in Dax, dat met deze aankomst officieel in gebruik werd genomen, zijn tweede etappe-overwinning in deze ronde. De enige voldoening voor Neder land was de vierde plaats voor Piet van Est. zijn carrière, niet alleen winnaar werd, maar ook, als eerste Nederlander, in het bezit kwam van de gele trui. Het tricot, waarmee hij reeds de dag daarop van de Ausbisque in een tientallen meters diep ravijn gleed Die herhaling was ook niet mogelijk, eenvoudig niet omdat de eerzuchtige en attente André Darrigade, geboren en op gegroeid in Les Landes, ploegleider Mar cel Bidot maandagmorgen nog had be zworen zijn ere-trico't tot aan de voet van het gebergte te zullen verdedigen. En Darrlgade heeft dat gedaan. Enkele Belgen probeerden al na 4 km te demar reren, Darrieade spror onmiddellijk met hen ree. Enkele tientallen kilometers verder slipte Martin van den Borgh. „Het was maar een grapje", zei hij zelf na aankomst even uit de hoofdmacht weg en opnieuw spurtte de Franse na tionaal vinnig naar het wiel. Toen had Geen herhaling Dax heeft dus geen herhaling beleefd van de Nederlandse triomf in 1951, toen Wim van Est, op het hoogtepunt van De Tour in cijfers De uitslag van de 12e etappe van de Ronde van Frankrijk, van Bordeaux naar Dax, over een afstand van 161 km luidt: 1. Van Geneugden (Beügiië) 4 uur 11 min. 19 sec. (met bon. 4,10,19)2. Gain- che (West Zuid West) z.t. (met bon. 4,10,49; 1 3. Hoevenaers (België) z.t.; 4. Piet van Est (Nelux-ploeg) z.t.; 5. Gal- deano (Spanje) z.t.; 6. Anglade (Centr. Zuid Frankrijk) z.t.; 7. Delberghe (Parijs Noord Oost) 4,13,19; 8. Padovan (Italië) z.t.; 9. Darrigade (Frankrijk) 4,14,45; 10. Graczyk (Centraal Zuid Frankrijk) z.t.; 11. Bauvin (Frankrijk) z.t.; 12. Baffi (Italië) z.t.; 13. Wlm van Est (Nelux- ploeg) z.t.; 14. ex aequo het grote pelo ton, waarin zich alle overige leden van de Neluxploeg bevonden. In dit peloton zaten verder nog o.a. de Fransen Anquetil, Bobet en Mahé, de Italiaan Nenoini en de Belgen Adrlaens- sens en Brankart. Voor de groep werd dezelfde tijd ge noteerd als Darrigade. Na de 12e etappe luidt het algemeen klassement: 1. Darrigade (Fr.) 54,31,02; 2. Favero (It.) 54,31,25; 3. Voorting (Nelux-ploeg) 54,31,40; 4. Mahé (Fr.) 54,31,43; 5. Graczyk Centr. Zuid Fr.) 54,31,48; 6. Geminiani (Centr. Zuid Fr.) 54,32,49; 7. Elliott (Intern. Ploeg) 54,33,45; 8. Gilbert Desmet (Belg.) 54,34,06; 9. Bau vin (Fr.) 54,37,25; 10. Botella (Sp.) 54,37,35; 11. Planckaert (Belg.) 54,38,02; 12. Morvan (West Zuid West) 54.39,21; 13. Van der Borgh (Nelux) 54,39,46; 14. Gainche (West Zuid West) 54,40,18; 15. Anquetil (Frankrijk) 54,41,08; 16. Van Geneugden (Belg.) 54,41,27; 17. Barone (Parijs Noord Oost) 54,41,31; 18. Adriaenssens (Belg.) 54,42,15; 19. Gaul (Nelux) 54,42,33; 20. Robinson (Intern, ploeg) 54,42,53; 22. Bobet (Frankrijk) 54,43,14; 24. Brankart (België) 54,43,50; 25. Nencini (Italië) 54,43,53; 31. Ernzer (Nelux) 54,46,32; 38. Wlm van Est (Ne lux) 54,49,55; 39. Piet van Est (Nelux) 54,50,04; 43. De Jongh (Nelux) 54,51,22; 49. Bolzan (Nelux) 54,53,54; 50. Kersten (Nelux) 54,56,02; 61. Damen (Nelux) 54,59,05; 74. Schmitz (Nelux) 55,03,51. Het dagploegenklassement van de 12e etappe luidt: 1. België (Van Geneugden, Hoevenaers, Adriaenssens) 12,36,23; 2. West Zuid West 12,40,19; 3. ex aequo: Nelux-ploeg, Spanje en Centraal-Zuid-Frankrijk) 12,40,49; 6. ex aequo Parijs Noord Oost en Italië 12,42,49; 8. ex aequo Frankrijk, Zwitserland-Duitsl. en Internationale ploeg 12,44,15. Na de 12e etappe luidt het algemene plcegenklassement: 1. Frankrijk (Darrigade, Mahé en Bauvin) 163,40,10; 2. Centraal Zuid Frankrijk 163,48,55; 3. België 163,53,35; 4. Nelux-ploeg (Voorting, Van den Borgh en Gaul) 163,53,59; 5. Internationale ploeg 164,00,13; 6. Italië 164,02,27; 7. West Zuid West 164,07,16; 8. Parys NoordOost 164,23,36; 9. Spanje 164,33,00; 10. Zwitserland-Duitsland 164,44,37. Na de 12e etappe luidt het punten klassement: 1. Graczyk (Centraal Zuid Fr.) 134 pnt; 2. Darrigade (Fr.) 158 pnt; 3. Baffi (It.) 188 pnt; 4. Gainche (West Zuid West) 209 pnt; 5. Planckaert (Belg.) 222 pnt; 6. Wim van Est (Nelux- ploeg) 237 pnt; 7. Bauvin (Fr.) 244 pnt; 8. G. Desmet (Belg.) 259 pnt; 9. Barone (Parijs Noord Oost) 291 pnt; 10. ex aequo: Bover (Sp.) en Robinson (Int. ploeg) beiden 309 pent. 9JUU-tteEI129KM. lu pelcuon het wel begrepen: de trico lores wenkten geen verrassingen. En alle renners onderwierpen zich, bijna met gretigheid, aan het ijzeren regime van Marcel Bidot. Zo ontaardde de etappe in een lande rige trip, die de bewoners van deze door felle branden geteisterde streek stom verbaasd deed afvragen of dit nu die heroïsche strijd was, waarover zij dagen lang in de met superlatieven gekruide verslagen hadden gelezen. De renners geloofden het wel, zij hadden zelfs geen aandacht voor de moelijkheden, waarmee Charlie Gaul favoriet nummer één worstelde. De slanke Luxemburger had een mankement aan zijn fiets en moest tenslotte tweemaal met Ernzer van rij wiel verwisselen. Verveling De Belg Van Geneugden gaat als winnaar over de streep te Dax. (Telefoto.) Van Geneugden weg, maar de Belg kreeg onder andere de Italiaan Pintarelli en... André Darrigade aan zijn wiel. En daar mee was de aanval reeds veroordeeld. Antonin Rolland, Morvan en Noel Foré mochten het vervolgens nogeens probe ren en het peloton was zelfs zo welwil lend om hen een voorsprong van 15 sec. toe te staan. Toen dat bekend werd heb ben de drie renners zich waarschijnlijk in opperste verbazing afgevraagd waar aan zij waren begonnen, want zij lieten zich weer ijlings terugvallen op het peloton. Ontsnapping Maar de rust duurde niet lang. Gal- deano hoopte namelijk dicht bij eigen land voor de eerste Spaanse zege te kun nen zorgen. De Spanjaard was al een paai' keer heel nerveus op de pedalen gaan staan, toen renners ontsnapten. En steeds weer kwam er een bevrijdende glimlach op zijn gezicht als de hoofd macht de orde herstelde. Tenslotte be sloot hij zelf maar de knoop door te hakken en, hij kreeg onmiddellijk de steun van Piet van Est. Het tweetal reed zó hard, dat André Darrigade, opnieuw naar voren gesprongen, zijn achtervol ging moest staken. André liet zich te leurgesteld terugvallen en was zo ge deprimeerd, dat hij geen aandacht meer schonk aan een tegenaanval van de Bel gen Hoevenaers en Van Geneugden en van de regionalen Gainche en Anglade. Dat geschiedde alles na 125 km. Het enige opmerkelijke wat daarna nog gebeurde was een massale valpartij even buiten Montfort-en-Chalosse (144 km), waarvan Rolland, Annaert, Nascimbene en Pino Cerami de voornaamste slacht offers werden. De Belg arriveerde ten slotte met een achterstand van ruim 10 minuten. Galdeano heeft in de slotfase nog van alles geprobeerd om de triomf te reali seren, 100 meter voor het stadion van WATERPOLO. Waterpolonieuws LZC speelt hedenavond te Waddinx- veen tegen De Gouwe en gaat daar waarschijnlijk verliezen. De wedstrijd 'tegen De Gouwe is immer moeilijk om de vrij lichte Leidse ploeg en thuis is De Gouwe, vooral door de steun van het publiek, bijna onverslaanbaar. De Watervrienden, die het overigens in de derde klasse goed doen, ontmoeten morgenavond in de Zijl de sterkste ploeg uit de afdeling Raket. Deze ploeg, van tweede klas niveau, won de thuiswed strijd met 52 en het zal de LWV zeer moeilijk vallen nu voor eigen publiek een beter resultaat te verkrijgen. WjJ houden het tenminste op een vertoning van de Delftse kampioenskandida'ten. Vrijdag zal waarschijnlijk de derde Leidse nederlaag geleden worden door De Sleutelstad, dat in Rotterdam bij de ploeg van dezelfde naam op bezoek moet. In de Zijl won Rotterdam reeds en in eigen water is deze ploeg nog moeilijker te kloppen, zodat ook hier ons Leids chauvinisme een 'tik te incas seren zal krijgen. De week wordt besloten met de kring kampioenschappen zwemmen, die in het nieuwe bad „Avifauna" te Alphen ge houden zullen worden. Alle Leidse ver enigingen nemen deel en gezien de kracht van het Leidse zwemmen zullen zij stellig een stevig woordje mee spreken. Waterpolowedstrijd tussen België en Nederland Voor de waterpolowedstrijden tussen de senioren- en juniorenploegen van België en Nederland, welke zondag a.s. te Turnhout worden gespeeld, zijn de volgende Nederlandse spelers uitgeno digd: Kniest (Neptunus, Arnhem), Lamme (Robben), Ran (Zian), Muller (Dolfijn), Van Dorp (AZ en PC, Amers foort), Vriend CtlJ), Smol (HZ en PC), Van der Zwan (DVZ), Walewfjn (HZ en PC), Henk Hermsen (Robben), Buys (Zwemlust), De Mey (Het IJ), Ver heggen (PSV)Van Spingelen (HZ en PC), Aalbers (DVZ), Swijghuizen (Dol fijn), Dekker (HVGB) en Wouda (De Meeuwen) De teams zullen vlak voor de wed strijden worden samengesteld. WANDELEN Opnieuw Vierdaagse-record Voor de 42ste internationale vier daagse afstandsmarsen, welke van 22 tot en met 25 Juli te Nijmegen worden ge houden. is een record aantal inschrij vingen binnen gekomen. Het totaal be draagt 13.908, hetgeen 800 meer is dan het vorig jaar. HONKBAL Europees kampioenschap Voor het toernooi om het Europees honkbalkampioenschap te Amsterdam werden gisteren de wedstrijden België Frankrijk en ItaliëSpanje gespeeld. De Belgen wonnen met 172, de Italia nen met 143. Frankrijk en Spanje hebben thans beide twee maal verloren en zijn uitge schakeld. HENGELSPORT. Visvereniging „De Dobber" hield haar openingswedstrijd in bootjes op de Kaag. De vangst was goed. Er werd 9 pond vis aan de schaal gebracht. Uit slag: J. I. Eradus, tevens grootste voorn en blei; 2. M. Eradus; 3. H. Boot; 4. P. Eradus; 5. T. H. Hoppenbrouwer; 6. W. Boderij; 7. A.. J. Eradus; 8. H. Hoppen brouwer. K.N.G. hield een wedstrijd in de Vliet, de vangst was zeer slecht. De uitslag: 1. I. Boom 8 st. 432 gram, tevens winnaar van twee wisselprijzen; 2. P. v. Egmond 7 st. 387 gram; 3. A. Flippo 4 st. 297 gr., tevens winnaar van de wisselbeker Z.V.; 4. D. Flippo 6 st. 296 gram; 5. C. W. v. Es 3 st. 232 gram; 6. I. v. d. Reijde 5 ©t. 209 gram; 7. D. Hoogstraten 4 st. 198 gram; 8. J. Wassink 4 st. 182 gram; 9. J. Ligtvoet 2 st. 152 gram; 10. J. v. d. Leek 2 st. 102 gram. Dax forceerde hij zelfs een voorsprong van enkele tientallen meters op zijn metgezellen. De Spanjaard had daarmee echter teveel van zijn krachten gevergd en Van Geneugden had op de door weekte baan dan ook geen moeite om hem te passeren. De beste typering voor deze laatste vlakke rit? Deze dag werd de prijs voor de meest- strydlustigste renner niet toegekend Om de grote prijzen van België De steltlopers te Labouheyre (70 km) met hun karakteristieke kleding van schapewol, zagen de renners 25 minu ten na het geprojecteerde tijdstip langs hen heen sukkelen en even moet de ge dachte door hun hoofden zijn gegaan om het peloton met reuzestappen te achter halen. En ook in de andere plaatsjes waren de toeschouwers de verveling al lang nabij, toen de karavaan eindelijk arriveerde. En toen, bij de ravitaillering in Morcenx, gebeurde het. Voor de eerste keer in deze rit bevestigde Jacques God- det de rode vlag aan zijn wagen: het teken, dat enkele renners de aanval j hadden ingezet. Raymond Hoorelbecke, I derde. Geoff Duke kwam met een Norton de slagvaardige Parijzenaar, demar- niet verder dan een vijfde plaats, reerde als eerste, hij kreeg geen kans. Ook in de Francorchamps zijn de 1 Vrijwel onmiddellijk daarop sprongMartin BMW's In de zJJsponklasse oppermachtig Zondag zijn op het circuit van Fran corchamps de races om de grote prij zen van België motorsport, meetellend voor de competitie om het wereld kampioenschap renners en merken, gehouden. Reeds de eerste wedstrijd, die van de 125 oc-klasse. leverde een grote verras sing op. Niet een MV werd hier als win nende motor afgevlagd, doch de Ducati van de Italiaan Alberto Gandossi. In de vierde ronde nam Gandossi de leiding, rondenlang leverde hij een felle strijd met zijn stalgenoot Ferri en de MV- rijder Provini. Pas in de laatste fase van de strijd slaagde Gandossi erin zijn voorsprong tot enkele seconden te ver groten. John Surtees, de befaamde Britse MV- rijder, liet zich niet verrassen. In de race van de 350 cc-klasse behaalde hij een gemakkelijke zege. Evenals een week geleden in Assen werd zijn land en stalgenoot John Hartle tweede en de Australiër Keith Campbell op Norton gebleken. De Duitsers Schneider en Straus, die verleden week in Assen de eerste plaats in de rangschikking voor het wereldkampioenschap verspeelden hebben ditmaal de BMW van de Zwit sers Camathias en Cecco achter zich gelaten. Het duo Fath—Rudolf werd derde. John Surtees won ook de race in de 500 cc-klasse op een MV. Al in het begin van de wedstrijd nam de Brit de leiding. Regelmatig vergrootte hij zijn voor sprong en hij won met ruim verschil, 2. Campbell (Austr.) met Norton en 3. Hartle (G.B.) met MV. In de competities om de wereldkam pioenschappen zijn de standen nu: 125 cc-klasse: 1. Ubbiali (It.) 18 pnt; 2. Ferri (It.) 12 pnt; 3. Gandossi (It.) 11 punten. 350 cc-klasse: 1. Surtees (G.B.) 24 pnt; 2. Hartle (G.B.) 12 p.; 3. Campbell (Austr.) 8 punten. Zijspanklasse: 1/2. SchniederStrauss (W.-Dld) en CamathiasCecco (Zwits.) beide combinaties 22 pnt; 3. Fath—Fritz (W.-Dld) 8 punten. 500 cc-klasse: 1. Surtees (G.B.) 24 pnt; 2. Hartle (G.B.) 10 pnt; 3. Ander son (GJ3.) 8 punten. Weinig lichte vliegtuigen voor luchtmacht (Van onze Haagse redactie) Voor het Ambtenarengerecht te Den Haag diende een zaak van twee reserve-officieren der Kon. Lucht macht contra de commandant van de groep lichte vliegtuigen met als inzet de vraag of de z.g. ,maandvliegers' van de luchtmacht, de zes vlieguren per maand, waartoe zjj zich contractueel hebben verplicht, op zaterdag mogen volbrengen, dan wel dat de overheid het recht zou hebben hiervoor een andere dag in de week aan te wyzen. Het instituut van „maandvliegers" is gebaseerd op de gedachte, dat de lucht macht afzwaaiende vliegers graag nog enige jaren in reserve en op een be paalde graad van geoefendheid houdt. Teneinde hun vliegvaardigheid te on derhouden, moeten dergelijke vliegers, als zij het daartoe strekkende contract van zes jaren aangaan, elke maand zes uren vliegen „verdeeld over tenminste vier werkdagen", zoals het in een K.B. uit 1931 omschreven is. Tot dusver was het gebruikelijk, dat deze reservisten op zaterdag mochten vliegen, waardoor zij zo min mogelijk in conflict kwamen met hun burger werkkring. Onlangs echter, kort nadat de groep lichte vliegtuigen waarbij de maand vliegers zijn ingedeeld, van Deelen naar Ypenburg was overgeplaatst, ontvingen de vlieger-reservisten een rondschrijven Braassemweek In verband met het 40-jarig jubileum van de Watersport Vereniging „Braas- semermeer" wordt een internationale zeilweek gehouden van 12 t/m 16 juli a.s. op het Braassemermeer voor Oude Wetering. Aan de organisatoren van deze zeilweek is door de Internatio nale Olympiajollen Union opgedragen om de wedstrijden om de „Gouden Olympiajol" uit te schrijven. Nu de inschrijving gesloten is, blijkt er een zeer grote belangstelling voor deze zeilweek te zijn. In de Olympiajollen- klasse zullen 44 zeilers aan de start komen en onder hen bevinden zich 12 buitenlanders. Een wedstrijd met zoveel zeilers voor één start is vrijwel een unicum in Ne derland, sportief en spectaculair van bij zondere aard. Ook in de andere klassen is de deel name uitstekend, want ruim 300 zeilers, een ongekend aantal op de Braassem zullen in deze vijfdaagse seriewedstrij den starten. Er komen 15 Draken, 12 Flying Dutchman, 8 12 m2 Sharpies, 13 Finnjollen, 33 12 Voetsjollen, 12 Regen bogen, 15 Pampusklassers, 27 16 m2 waarin hen werd medegedeeld, dat het niet meer mogelijk was allen op zater dag te oefenen. De commandant groep lichte vlieg tuigen verzocht hen derhalve ook andere werkdagen op te geven, waarop zij naar Ypenburg zouden kunnen komen. Twee der reservisten, de heren W. J. Meulenkamp uit Deventer en D. van Wijk uit Vinkeveen, dienden daarop een klaagschrift in bij het ambte narengerecht, waarin zij stellen dat het vliegen op andere dan zaterdagen hen nadeel berokkent en dat zij daartoe op grond van de traditie, resp. een mon delinge overeenkomst niet verplicht kunnen worden. Namens de Kon. Luchtmacht voerde majoor mr. O. van der Bij het verweer, dat z.i. nergens in de verbintenis met de maandvliegers een clausule staat op grond waarvan deze zouden kunnen eisen alleen op zaterdag te vliegen. Wel is de luchtmacht bereid zoveel mogelijk met ieders belangen rekening te houden, daar er bij de groep lichte vliegtuigen echter een toestel op ge middeld veertien maandvliegers beschik baar is, is het duidelijk dat er ook op andere dan zaterdagen geoefend zal moeten worden, temeer daar de oefen- gebieden verder van Ypenburg dan van Deeleh verwijderd liggen, waardoor bjj elke oefenvlucht ook vrij veel tijd ver loren gaat. Mr. van der Bij verzocht klagers niet ontvankelijk te verklaren. Het Ambte narengerecht zal over drie weken schrif telijk uitspraak doen. Advertentie Riskeer niets Streepklassers, 21 Valken, 31 Vrijheids- klasse A, 19 Vrijheidsklasse B, 19 Ster nen, 15 Jeugdklassers A en 18 Jeugd- klassers B aan de start. De hoofdprijs in de Valkenklasse ls geschonken door de Prinsessen Beatrix en Irene. De oud- regenboogzeiler Oskar Nathan uit Hamburg heeft een kostbare wisselprijs voor de Regenboogklasse be schikbaar gesteld die hy wil noemen „Bas van der Meer-Wisselprijs". Door initiatieven van de VW Oude- Wetering is er tijdens de wedstrijdweek een aantal festiviteiten, zodat de be langstellenden in Oude-Wetering een stemming zullen aantreffen als inèneek tijdens de Sneekweek. vraag films Milton scoort century in test-cricket Arthur Milton heeft, in zijn eerste testmatch nog wel, geschiedenis ge maakt. De openings-batsman van Glou cestershire heeft op de vierde dag van de derde testmatch tussen Engeland en Nieuw-Zeeland meteen al zijn eerste century in testcricket gescoord. In een kansloze innings scoorde hij 104 runs. Dank zij die 104 van Miïton en goed werk van Peter May met 113 runs not out konden de Engelsen de eerste in nings kort na de twee sluiten op 267 voor 2. Dit als antwoord op het schamele Nieuwzeelandse totaal van 67. Ook in hun tweede innings waren de Nieuwzeelandse batslieden niet bijzonder succesrijk. Aan het eind van de vierde dag hadden zij 32 runs gescoord voor het verlies 3 wickets. De Nieuwzeelan- ders zullen nu op de laatste dag van deze wedstrijd tenminste nog 168 runs moéten vergaren om een inningsneder laag te ontgaan. Uw krant wordt zonder berekening van portokosten aan Uw vakantieadres in Nederland toegezonden. Voor vakantieadressen in het buitenland wordt slechts het verschil in portokosten tussen binnen- en buitenland in rekening gebracht. Denkt U echter om 4 belangrijke punten! (1. Opgaven van vakantieadressen moeten volledig zijn anders kunnen wij ze niet uitvoeren. Dus tevens Uw huis adres vermelden. 2. Zend Uw opdracht schriftelijk aan onze Abonnementen afdeling. Voor telefonische opdrachten en opdrachten aan bezor gers kunnen wij geen verantwoording nemen. 3. Gebruik voor Uw opgave het formulier dat iedere week in de krant staat. 4. Weekabonnees betalen na hun terugkomst van vakantie het verschuldigde abonnementsgeld tegen afgifte van een kwitantie die wij hen aan zullen bieden. (Dus niet aan de bezorger). Het LEIDSCH DAGBLAD gaat met U mee - wanneer U deze bon ingevuld aan ons toezendt. Naam: Straat: Woonplaats; No. Kwartaal abonnee Maand Week Post doorhalen wat niet van toepassing ls VAKANTIEADRES p.a. Straat: Te: Eerste dag van toezending: Laatste dag van toezending No. ALLE gegevens invullen.

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 5