tabletten Machinale houtbewerker CO-OP Custard GRASKAAS SPRINGBOK Burgemeester M. v. d. Weyden van Nieuwkoop kwart eeuw Kamerlid Ambt van ouderling en diaken voor vrouw opengesteld caóssière typisten- ffacturisten <vn.) de Bijenkorf Haagse Clubfauteuilfabriek moscatel Australië HET KOPEN VAN MEUBELEN IS EEN ZAAK VAN VERTROUWEN DREEF Pakken oude Courantei ƒ0.75 per 5 K.G. DINSDAG 24 JUNI 1958 Burgemeester Van der Weyden. De burgemeester van Nieuw koop, de heer M. P. van der Weyden, viert vrijdag a.s. zijn zilveren jubileum als lid van de Tweede Kamer voor de Rooms Katholieke Volkspartij. De jubilaris zal die dag van 3 tot 4.30 uur recipiëren in paviljoen „Plaszicht". De heer v. d. Weyden werd op 30 janu ari 1900 te Zevenhoven geboren. Hij volgde daar het lager onderwijs en na dien was hü gedurende 4 jaar op het instituut „De Ruwenberg" te St. Mi- chels-Gestel (N.-Br.) In 1920 behaalde hij het diploma aan de r.-k. middelbare landbouwschool te Boxtel. In 1922 werd de heer v .d. Weyden zelfstandig land bouwer te Zevenhoven. Hij werd voor zitter van de plaatselijke L.T.B., van de Coöp. Boerenleenbank en de Coöp. Brandwaarborg Maatschappij. Op 33- jarige leeftijd werd hij tot lid van de Tweede Kamer gekozen. In 1935 volgde zijn verkiezing tot lid van de Provin ciale Staten van Zuid-Holland. Zijn voorstel in 19371938 om in verband met de toen heersende werkloosheid de Noordsebuurtse Polder van 230 ha. droog te maken, werd door de Provinciale Sta ten aanvaard. Gedurende vele jaren was dit project een der grootste werkver schaffingsobjecten in Zuid-Holland en is thans een gebied, waar een aantal boeren en tientallen tuinders uit Noor den en eveneens verdreven tuinders uit andere gebieden een bestaan vinden. Dit jaar heeft de heer v .d. Weyden als lid van Provinciale Staten bedankt In 1939 werd hij tot lid van het College van Gedeputeerde Staten benoemd, welke Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Benoemd tot bijstand ln het pastoraat te Hurwenen (ln pastoraal verband met Rossum) dr. H. C. Funke, emeritus pre dikant te Arnhem. Beroepen te Wels- rijp (Fr.) (toez.) K. den Hertog te Leer mens (Gron.) te Voorburg (vac. P. A. Elderenbosch) J. F. Wagener te Zoutelan- de te Ouae Tonge S. Meijers te Hoog- blokland; Benoemd tot legerpredlkant W. R. Ambroslus te Soest; Bedankt voor Werkendam B. F. C. de Groot te Vlissin- gen; Beroepen te Nuls en Niebert (toez.) P. C. Dlck te Wche en Zuurdijk te Nij- kerk op de Veluwe (noodgemeente) B. F. C. de Groot te Vlisslngen. GEREF. KERKEN Beroepen te Groningen-West (vac. dr. L. van den Zanden) J. H. de Boer te Middelburg te 's-Gravenhage-West (vac. W. Reeskamp) C. P. T. Rijper te Watergraafsmeer te Lindsay (Onta rio, Canada) G. Ringnalda te Oudehoriie (Fr Beroepen te Aduard en te Garijp J. Itsma, voorheen Vrij Evang. predikant te Bussum te Winschoten (vac. R. J. de Jong) W. P. H. Pouwels te Wommels (Gr.) te Oosthem c.a. G. van Ziel. kand. te Soest te Schiedam (vac. G. Brinkman) dr. J. M. Vlijm, laatstelijk missionair predikant te Semarang. Aange nomen naar Utrecht-West (3de pred. pl.) A. C. Kersten te Bodegraven naar Wil lemstad (N.Br.) H. Peper, kand. te Haar- functie hij toen enige maanden heeft vervuld. In 1946 en 1952 opnieuw aan gewezen, meende hij echter te moeten bedanken. In 1947 werd hij benoemd tot burgemeester van zijn geboorte- en woonplaats Zevenhoven. In 1949 volgde de erkenning van zijn verdiensten door zijn benoeming tot Ridder in de Orde va nde Nederlandse Leeuw. In 1952 volgde zijn benoeming tot burgemeester van de gemeente Nieuwkoop, welke functie hy thans nog vervult. Van de 150 leden van de Tweede Ka mer zijn er slechts vier leden, die langer zitting hebben dan de jubilaris. lem, die bedankte voor Dalfsen, Lexmond, Oosterend (Fr.), Opperdoes, Schagen en voor Wljckel (FY.) Bedankt voor Amsterdam (vac. R. C. Harder) dr. G. Gilhuis te '6-Gravenhage- West. CHR. GEREF. KERKEN Tweetal te Delft G. Bilkes te Amster dam-Zuid en D. Henstra te Oud-Beijer- land. Bedankt voor Gouda R. Slofstra te Harderwijk. Beroepen te Urk N. de Jong te Katwyk aan Zee. Geen hervormde kerkdagen in 1959 In 1959 zullen vanwege de Ned. Herv. Kerk geen regionale kerkdagen worden gehouden, zoals de laatste jaren het I geval was. Dit besluit is namelijk be vestigd op de dezer dagen gehouden slotconferentie van de kerkdagcommis sies. Wel is besloten, dat zowel de classi- cale als de landelijke kerkdag-werkgroe pen zullen blijven bestaan. Deze zullen het kerkdagloze jaar 1959 benutten om de kerkdagen 1960 grondig voor te be reiden. In de herfst van dit jaar zal een voorbereidende kerkdagconferentie wor den gehouden waarop de afgevaardig den uit de classes zich zullen beraden over de aspecten van het christen-zyn met betrekking tot het „horen" (naar het woords Gods, naar de medemensen, naar de wereld, naar zichzelf). Op de slotconferentie is krachtig tot uitdrukking gebracht, dat het kerkdag- werk een grote bijdrage zal moeten geven aan het vormingswerk in de ge meente en derhalve aan de opbouw der gemeente. De afgevaardigden uit de classes zul len verslag doen op de classicale verga deringen en mandaat vragen aan de classes om uit hun midden speciale bezoekteams te laten rondgaan door het gebied van de classes om iedere ge meente aan te sporen het kerkdagwerk in eigen gemeente ter hand te nemen. Besluit generale synode N. H. Kerk De generale synode der Ned. Herv. Kerk heeft gisteravond tijdens haar zit. ting te Driebergen met 27 stemmen voor en 24 stemmen tegen het voorstel aan. vaard, het ambt van ouderling en diaken voor de vrouw open te stellen. Eveneens werd het voorstel aanvaard, de vrouw in bepaalde gevallen en voor bepaalde werkzaamheden tot het predikambt toe te laten. Dit geschiedde eveneens met 27 stemmen voor en 24 tegen. Alvorens dit besluit viel hebben vele synode-leden over deze materie het woord gevoerd. Ds. C. Spoor te Delft pleitte voor openstelling van alle ambten en meent dat het alleen een kwestie van beleid is. Ds. A. Noorman te Zaandam, merkte op, dat God bepaalde dingen en waar heden ook wel leert op andere wijze dan door de H. Schrift. „Wij kunnen van de wereld iets leren wat de positie van de vrouw betreft". Dr. J. C. de Vos te Arnhem vroeg of alle middelen zyn uitgeput om de be zwaarden te overtuigen. Ds. P. N van Galen te Gorinchem en ds. P. J. F. Lamens te Kamerik voelen zich ten zeerste bezwaard en zouden het betreuren indien de voorstellen werden aangenomen. Enkele leden van de commissie van rapport namen hierna het woord. Dia ken L. de Graaf stelde voor een over gangsbepaling op te nemen „dat vrou welijke ambtsdragers de eerste vijf of tien jaar niet mogen toegelaten worden tot de meerdere vergaderingen". Prof. dr. A. J. Rasker wees erop, dat men niet moet proberen een precies woord in de Heilige Schrift te vinden dat de weg wijst. „De verlossing in Christus opent ons de weg naar het ware verantwoordelijke menszijn. Vele ge schikte vrouwen worden thans uitge schakeld en de volle verantwoordelijk heid wordt haar onthouden. Wy misken, nen zo het verlossingswerk". Prof. dr. J. de Graaf zeide, dat he lijkt op een devaluatie van het ambt in dien men de vrouw wil inschakelen allerlei diensten. Het houdt weinig belo; ten meer in als men de voorstellen uitstel Ouderling jhr. L. de Geer zeide, de vrouw in het diakenambt thuis hoor; Veel argumenten van de tegenstander zouden wegvallen als de vrouw allee tot het diakenambt werd toegelaten Prof. dr. A. A. van Ruler vroeg of h« niet strijdt met de opzet van de kert orde, dat de beslissing geheel bij de ge meenten komt. Nadat nog tal van sprekers het woor voerden en ouderling De Graaf voorstel tot het opnemen van een over gangsbepaling had ingetrokken, omdi dit niet gewaardeerd wordt door degene voor wie het bedoeld was, nam de sj node bovenstaande besluiten. Voorts werd voorstel III: emeritaj voor een vrouwelijke predikant bij huwelijk, aanvaard met 1 stem tegei voorstel IV: tijdens een vacature hr dienstwerk niet door een vrouweljjl predikant te doen waarnemen, wannei daartegen bezwaar bestaat, werd me algemene stemmen aanvaard; voorst! V: met elkander gehuwden kunnen nii tegelijkertijd deel uitmaken van ee kerkeraad. werd eveneens met algemec stemmen aanvaard. 000 Den Haag Voor onze afdeling Cassadienst vragen wij aankomende krachten, leeftijd 18-22 jaar ter opleiding voor Tevens kunnen wij plaatsen Leeftijd 17-20 jaar. Voor beide functies wordt de voorkeur gegeven aan degenen, die Mulo- of daarmede gelijk staande opleiding hebben genoten. Persoonlijke aanmelding dagelijks van 9-12 en van 2-5 uur aan ons personeelbureau, 5e etage. Gevraagd machinale HOUTBEWERKER, alle machines kunnende bedienen. VEURSEWEG 176 - VOORSCHOTEN een zoete kaapse wijn graag geschonken met smaak gedronken IMP. OUD HAARLEM Rijks Aanmeldingskantoor voor emigratie EMIGRATIE VOORLICHTINGSAVOND Het Gewestelijk Arbeidsbureau geeft een voorlichting avond over net film op DONDERDAG 26 JUNI 1958 in nt Gewestelijk Arbeidsbureau, Doezastraat 2a te Leiden Aanvang 8 uur. TOEGANG VRIJ. GEVRAAGD Nette jonge werkster ge vraagd voor maandagmiddag, donderdagmiddag en vrijdag middag. Witte Singel 95. Dame met 2 k. zoekt gem. vrije woonruimte, van 15 Juli tot 22 aug. Liefst in Katwijk. Noordwijk of Lelden. Brieven met prijsopgave bur. van dit blad onder no. 488 k. Rust- en verpleeginrichting „Weltevreden", De Laat de Kanterstraat 2, h. Zoeterw. Singel vraagt voor spoedige Indiensttreding een flinke hulp ln de huish. en voor enige dagen per week een werkster. B Lerares zoekt per 1 sept. zonn. gest. kamer. Brieven bur. van dit blad no. 535 k. B Gevr. Berin! bromfiets M 21, moet beslist goed zijn. Brie ven bur. v. d. blad no. 554 k. Gevraagd werkster, zo moge lijk maandagmiddag, vrijdag en zaterdagmorgen. Tel. 31800. Hoge Morsweg 54. Leiden. B Bijverdienste gevraagd. Jon ge vrouw zoekt thuiswerk. Br. bur. v. d. blad no. 578 k. B Gevr. een net meisje, boven de 18 J. voor afwas en bedie ning. J. Schipper, consumptie tent „Zeepavlljoen", einde Varkevisserstr. op zulderstrand Katwijk a. Zee. B Mrs. Leveye zoekt meisje j voor iedere dag van 94 uur. I Zaterdags tot 2 uur. Referen- ties gewenst. Jonkenlaan 38. Wassenaar. Tel. 2203. B Copieerlnrichtlng zoekt contact met ervaren stencil- tekenaar voor uitvoeren losse opdrachten. Moet genegen zijn I proefstuk te maken. Uitslui tend brieven Type- en Copleer- I inrichting v. d. Linden. Lam- menschansweg 53. Leiden. B Te koop gevraagd van par- ticulier een televisietoestel. I Br. bur. v. d. blad no. 622 k. I Gevraagd net meisje van 8 uur tot halfeen, zelfst. kun nende werken of flinke werk ster voor 4 of 5 ochtenden per week. Mevr. J. Treur, Mors singel 11 a. Lelden. Zomerhuisje te huur ge\T.p van 10 t/m. 23 aug. Liefst omg. Noordwijk. Br. met prijsopg. bur. van dit blad no. 638 k. AANGEBODEN ■i Zomerhuisje. Wegens over compleet aangeb. 6-pers. zo merhuisje, midden in bossen met zwembad te Nijverdal, van 5/7 tot 12/7 voor f 54. Kanaal straat 3. Lelden. B Damesfiets. Fongers dames fiets met trommelxemmen 1. g. st. f35. Kanaalstraat 3. B Ford Taunus aangeb., 4- persoons, 1951. Levendaal 195. Na 7 uur. B Verhuur motorrijwielen. Huurt voor Uw vakantie een motorrijwiel voor f 10 p. dag. Onbeperkt aantal km. en zui nig rijden! Bespreek vroegtij dig! Akkerhof 11, Lelden (Haagweg). 's Avonds na half- acht bespreken, óók 's zondags. B Aangeb. 2-vlams butagasstel f 10. tevens een wandelwagen tje f 5. Hoge Morsweg 54. Lei den, tel. 31800. B Te koop aangeb. een moder ne rotanwieg, 3 mnd. gebr. Stengelingstr. 27. Katwijk aan Zee. B Te koop aangeb. buiskamer- ameublement. dressoir, thee kastje. 4 stoelen en 1 tafel. Cobetstr. 4. Lelden. B Te koop versterker-luidspre ker. staande microfoon. Bernhardstraat 14. B Aangeb. 2 flinke zonn. ka mers. goede stand, voor dame of echtpaar (mlddelb. leeft.), z. k., bereid het eenv. huish. te voeren, voor heer alleen, b. b. h. h. Brieven bur. van dit blad onder no. 491 k. Te huur aangeb. p. 1 juli in Burg.wijk. gest. of gem. k. met kabinet en pension of alleen warme maaltijd. Brieven bur. van dit blad no. 494 k. B Aangeboden ln Voorschoten per 1 juli ruime gestoffeerde zlt-slaapkamer met vrije keu ken. voor dame alleen, huur f 45 per maand. Brieven bur. van dit blad no. 604 k. B Meubelen direct van fabriek leverbaar. Bankstel vanaf f 345. Huiskamer 4 stoelen, dressoir, tafel vanaf f 370. stoffering naar keuze, enorme sortering, vlotte aflevering. Betaling des gewenst in overleg. Brieven Postbus 143. Lelden. B Aangeboden door omstan digheden nieuwe nog onbere den dames- en herensport- fiets van f 265 voor f 150. Prinsenstraat 84 A. telef. 26261 Compl. baby-uitzet te koop aangeboden o.a. 24 luiers, 8 hemdjes, 7 truitjes enz., alles nieuw, waarde f 67 voor f 50. Br. bur. v. d. blad no. 619 k. B Aangeb. mooie herenfiets met 3 versnell. en trommel- remmen f75. Tevens gitaar, weinig bespeeld f25. Te bevr.: Morsstraat 11 of 8. Motorrijwiel, merk Triumph, ln prima staat, nieuwe banden 3J p.k. te koop of in ruil voor bromfiets. Oude Singel 28. Na 7 uUr. Te koop raszuivère zwarte B Autorijschoolhouders. All round chauffeur biedt zich aan om in vrije uren rijles te geven. Brieven bur. van dit blad onder no. 599 k. B Te koop aangeb. een vis sersbootje. Te bevr.: Hooge- waard 123, Koudekerk a/d. I Rijn. B Jong hondje, gewend aan Bonzo, zoekt goed tehuis. Leliestraat 70. Verhuur zonder chauffeur. van 4-. 5- en 6-pers. wagens. Lage tarieven. Utrechtse Jaag pad 16 A. Tel. 21966. B Voor autorijles naar erkende Autorijschool John Remmers waal. Nieuw materiaal f 5 per uur. Utrechtse Jaagpad 16 A. Tel. 21966. B Te koop aangeboden een motorboot of te mil voor een zeilboot. Hooglandse Kerk- gracht 42. 3 x bellen. Aangeb. Opel Rekord 1956. z. g. a. n. Wil ook rullen te gen grotere. Gerrit Doustr. 51. Na 6 uur. m Woensdagmarkt. Leuke da- mesfantaslehemdjes t/m. 48, nü f 1.75. Lange onderbroeken f 2.49, bijpassende borstrok nü f 2.25. Alle maten. Kindergoed 59. Leuke kinderonder jurkjes. Hoek Stadhuisplein. Japle. B Woensdagmarkt. Flanellen, pracht kwaliteit van f4.98 nü f3.49. Grote slopen, gebor duurd f 1.39. Herenslnglets 5. 6. 7 f 1.49. bijpassende sport- broek f 1.25. Ja, maat. dat zijn marktprijzen. Hoek Stadhuis plein. Japle. B Fraaie kastjes, gas radiator, bad, Mechels leeuwekopdressoir dito tafel, pracht modern dres soir, Duitse kruissnarige piano, orgel, clubspiralen, 2-pers. rub bervulling matras. W. F. Koo reman, 9 Nieuwe Rijn 9, t/o. V. en D. tel. 23261. B Te koop prima bromfiets, geen versn. Julianastr. 73. Lel den. Na 7 uur. Goed onderhouden kinder wagen. Prijs zeer billijk. Crama Boshulzerkade 73. B In klein rusthuis te Oegst- geest ls plaats voor gezonde, besch. dame. Brieven bur. van dit blad no. 496 k. B Woensdagmarkt. Schulm- plastlc bedkussens f 4.50, kin derkussens f 1.48. 3 cm. dik stoelzittingen f 110Plastic - vlokken 65 ct. Rookstoelkus- sens per stel f 18.50. Let goed op waar U koopt. Firma Anka. Hyaclnthenstr. 8. Lelden. B Woensdagmarkt. Alleen met inlevering van deze bon. 15 traptreekussens van f 3.75 voor f 2.50. Firma Anka. Hyacln- thenstraat 8. Lelden. B Woensdagmarkt. Alleen met Inlevering van deze bon laat ste restant kunstlederen tas sen van f 3.90 voor f 1.90. Theebeurzen f 2.98. Firma Anka Hyacinthenstraat 8. B Woensdagmarkt. Schuim- plasticplaten ln Iedere afme ting en alle dikten verkrijgbaar Tevens grote partij restanten tegen zeer voordelige prijzen. Let dus goed on waar U koopt. Firma Anka, Hyaclnthenstr. 8. Lelden. B Wy verbouwen of moderni seren Uw woning, maken wa tervaste vensterbanken, board op deuren en stucplafonds of zolderkamers, plastictegels op vloer, witten en behangen. Gaarne prijsopgaaf. Brieven bur. van dit blad no. 634 k. B Aangeb. kleine B.M. Te bevr. W. Kappee, eind Stink sloot aan de Zijl. Lelden. B Enorme sortering schilder stukken voor boven Uw dres soir. vanaf 16.50, compleet met lijst. Lijstenmakerij „De Concurrent" Haarlemmerstr. 72. Tevens het aangewezen adres voor het omlijsten van platen, foto's enz. B Kinderfoto's. Natuurlijk Studio Koopman. Hooigracht 96. De kinderfotografe die het kan3 leuke briefkaartfoto's van Uw kindje vanaf f 3.75. Bespreek tijdig. Tel. 31701. Solex Standaard f 349.50, p. m. f 17.50. Solex de Luxe f 399.50, p. m. f 20.25, inclusief all risk verzekering. Service Station. Gebr. Hulsman. Ho- gewoerd 6668. telef. 31292. B Gloednieuwe voor export be stemde stofzuigers f 89.50, was machines f 125..Belde met schoonheidsfoutjes; volledige garantie. Eventueel gemakke lijke betaling. Vrijblijvende demonstratie. C.M.F. fabrleks- kantoor Spui 214. Den Haag, telef. K 1700: 11.34.91! b. g. g. 11.53.96. B Teleurgesteld? Door uitbrei ding van ons bedrijf kunnen wij U weer snel en netjes be dienen zonder lange wacht lijst. Witten, behangen en schoonmaakwerken. Fa. Stou ten. tel. 21751. Raamsteeg 3. Schelpenkade 23. B Overgangsleeftijd? Migraine? Ongezonde teint? Jeugdpuist jes? Verstopping? Vetzucht? Natterman's Bloedzuiverende thee nr. 8 helpt! Groot pak f 1.85 bij elke drogist. 0 Latten, planken, hard- zaoht- en tegelboard. Alles voor een Troostprijsje. Troost, Haven 17. tel. 24734. Het Juiste adres voor het overtrekken van Uw matras ls De Kleine Winst, Haarlemmer straat 51. 1-persoons f 19.50, 2- persoons f 26.50. Nest glazen schalen fl.10. Prima kwaliteit FYans Import glas. 4-dellg nest schalen, vast gestelde prijs f 1.98. Nu met advertentie voor f 1.10. Geldig tot 29 juni. I.V.A.. Haarlem merstraat 48. Nova. Noordeinde 43. Lelden. B Plastic tuinslang 29 ct. per meter, doorschijnend groen ge ribd plastic. IJzersterk en vele malen sterker dan rubber. Heden weer zeer grote partij ontvangen!!! I.V.A.. Haarlem merstraat 48. Nova, Noord- einde 43, Lelden. B EWE-anker brengt I' een heren-pols. Zwitsers uurwerk, 17 st. anker schokvrij. (Inca- bloc), waterdicht anti-magne tisch. Door eigen import geen f74.50. Slechts f 52.50. ..De Goedkope Zaak" S. v.d. Wa ter, Haarl .straat 207. B Televisie, radio's, bandre corders, bromfietsen, wasma chines rijwielen en stofzui gers reeds vanaf f 2.50 per week. Brieven: Kersenstraat 22 Lelden. B Kw'ak's Verkeersinstltuut o. 1. v. oud-examinator, Iedere woensdagavond. 8 uur verkeers- les voor alle weggebruikers. Erkend door K.N.A.C. en F.N.O.P. Volkswagen, Opel, N.S.U.-scooter, Leiden. Zoeter- woudseslngel 104. Tel. K 1710 - 22803. B Botenhuis te koop, lang 8$ m.. breed 2.30 br.. tevens bui tenboordmotor Archimedes, 5 p.k., z. g. a. n. J. van Rossen, Alexanderstraat 39. Lelden. B Sleutels bijmaken! LIps, Yale, auto-coiitact en voor deursleutels. Klaar terwijl U wacht! Meubelsloten. kast- loop- en kamerdeursioten, geldkisten, muurklulzen enz. A. J. Hartwljk. Nieuwe Bees tenmarkt 7-9-4. Lelden. Telef. 26627. B Zwart colbert met streep- broek, supra maatwerk, voor corpulent figuur, als nieuw f 35.Slegtenhorst, Doelen steeg 9. *1 Gebruik Drletex In de was machine. Goedgekeurd Ned. Ver. v. Huisvrouwen. S Een auto kopen of verko peneven bij v. d. Berg aanlopen. Hoogl. Kerkgracht42 tel. 30256. 1 B Box, babycomm.. faut. enz. I Antiek kabinet f 195. fraai ge- I bogen bureautje, ladenkastjes. antieke dekenkisten, pracht Kelims, vloerkleden, tafels, gasfornuizen, gasstellen, stoel- tjesklokje, grote markies, secre taires enz. Nieuwe Rijn 60, bij I hoek Hooigracht. Telef. 22150. j B Aangeboden bromfiets. Kapt. i Mobylette ln goede staat, t. e. j a. b. Seringenstraat 46. Na 8 uur. Philips radio, 8 banden en bandrecorder. samen f 275. event, gem. betaling. Brieven bur. van dit blad no. 533 k. B Kinderfoto's by U aan huls. Reportages van hulsfeestjes en derg., tegen zeer lage prijzen. Br. bur. v. d. blad no. 537 k. B Te huur aangeb. weekeind- boot, voll. Inventaris, buta- gas. Verhuurd 1022 aug. Verder vrij. prijs f 50 per w. Jr. bur. v. d. blad no. 539 k. B Kajuitboot, eiken geklonken 5| x 2 m. met 4i p.k. Seagul b.b. met vryloop. Alles in pri ma staat en vaarklaar, t. e. a. b. Te bevr.: Appelstraat 17. Na 6 uur. B Aangeboden tandem met hulpmotor, merk Gazelle, i. z. g. st. Brieven bur. van dit blad onder no. 546 k. B Biedt zich aan meisje voor kantoren schoonhouden of voor de morgenuren ln de huls- houdlng. Brieven bur. van dit blad onder no. 550 k. B Voor direct te huur aangeb. in nieuwbouw te Leiderdorp, zonn. gem. zlt-slaapkamer. m. of z. pension. Brieven bur. van dit blad no. 653 k. B Aangeboden zonnige ge stoffeerde zlt-slaapkamer. evt. met kleinere kamer. Telders- kade 4. tel. 33363. B Typen v. scholleren. Speciaal tarief. Pitmanschool. Plantsoen no. 65. B Boekhouden. Opl. prakt.dipl. Pitmanschool. Plantsoen 65. Nederlandse taal voor Uw al- gem. ontwikkeling. Pitman school. Plantsoen 65. Lelden. B Kampeerparadys Van Delft. Zuiver wollen kampeerdekens f 6.90. Steenstr. 45. P Voor l w aankoop van een scootmobiel. scooter, motorrij wiel, bromfiets of flets. Valk a/h. H. Schouw, Voorschoten, kan U er aan helpen. Vraagt Inlichtingen of catalogus. Tel. 25191 - K1710. B Typen en steno ln 4 talen. Snelste opleiding Pitmanschool Plantsoen 65. DIVERSEN B Verloren maandagavond 16 juni. gouden trouwring met Inscriptie Tom, gaande Station Leiden naar centrum. Tegen beloning gaarne bericht of te rugbezorging Boerenburgerweg 3. Noordwijk. Tel. K 1719 - 2654 B Avondstilte, Iedere woens dagavond in de Pieterskerk om 7.30 uur t/m. 10 september. B Autoruil. Volkswagen '56 1. pr. st.. 80.000 km., links stuur. Gezocht Volkswagen of an der merk auto met rechts stuur. Brieven bur. van dit blad onder no. 488 k. B WonlngrulL Aangeb. 3 k., parterreflat. omg. Burggr.laan. Gevr. andere woning, event, koop-ruil. Brieven bur. v. d. blad onder no. 532 k. B Gevonden witte gladliarige hond, zwarte oren, rood hals bandje. Terug te vragen of goed tehuis: Kloksteeg 6. B f 12.50 f 12.50 f 12.50 De nieuwste permanent (douce) Modern en vochtbestendig. Luclen. Haarlemmerstraat 234. tel. 20714. B Aangeboden nieuwe drie kamer bovenwoning rullen voor heel huls, staande Bern- hardkade 5 A achter Heren singel). B Te ruil heel huls goed on derhouden. huur f8.15. voor bemhuls 4 4 5 k. of heel huls. ook nieuwbouw. Hogere huur geen bezwaar. Brieven bur. v. d. blad onder no. 560 k. B Wit kinderschoentje verlo ren. m. 22, 7 Juni. tussen Lan- gegracht en Haarl .straat. Terug te bez.: Buys Ballotstraat 51. B Rondvaart over Kagerplassen Vertrek dagelijks 2 uur vanaf de Beestenmarkt, 's Zondags Havenbrug. Geregelde stads- rondvaarten. Red. Gebr. Har- land, tel. 23633. Met onze 40-jarige ervaring geven wij U de beste voorlichting. Een juweel van een HUISKAMER waar U 25 jaar plezier van kunt hebben, leveren wij U al vanaf f 650. SLAAPKAMERS in div. prijzen en uitvoering. BANKSTELLEN 450 - 780 - 851 en 990 gulden. DRESSOIRS van 135 tot 500 gulden. CLUBGARNITUREN - TAFELS - STOELEN. FAUTEUILS enz. in zeer grote verscheidenheid. De moeite waard om te gaan zien. Burgsteeg 3-5-12 - Tel. 20657 Bedden - Dekens - Karpetten, enz. Financiering mogelijk. Afgehaald aan ons bureau Witte Singel Bij de aardbeien van 28 voor 19 cent per pak. 7? B&WsuLUn. i^ctxa, yyo&ulxtUf./ JONGE GOUDSE VOLVETTE per 500 gram 99 ct. Filialen door de gehele stad en in Alpher.

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 8