AUTOSERVICE, LISSE Kerkelijk Leven Bescherm Uw haar tegen zon en water met le monteurs hulpmonteurs DeZwitsersche WINKELPAND Socialisten in België weigeren coalitie met katholieke CVP Nieuwe reorganisatie van Moskou's top? In tropische atmosfeer zette het Kon. Paar bezoek aan Expo voort Chr. politieambtenaren weinig enthousiast over politiewet STADSNIEUWS KAMPEERPARADIJS VAN DELFT Brillenspecialist Van Muyen Tarief „SLEUTELTJES" Te huur aangeboden DINSDAG 17 JUNI 1958 Ook liberalen bepaald niet enthousiast (Van onze Brusselse correspondent) In België begon de tweede week van de regeringscrisis gisteren met een onver wachte wending: het socialistisch partijbureau maakte gisteravond Iaat in een communiqué bekend, dat het geen termen aanwetig acht om op grond van de voorstellen van de katholieke regeringsformateur Eyskens deel te nemen aan de regering. De kansen voor een katholiek-socialistische regeringscoalitie, welke vorige week zeer groot schenen, zijn hiermee enorm gedaald. Vandaag komt de socialistische partijraad bijeen. In die raad zijn de grote socialistische federaties van het gehele land vertegenwoordigd. Er is alle reden om aan te nemen, dat de meerderheid van de socialistische afgevaardigden de beslissing van het partij bureau zal goedkeuren. Immers, de stemming in de socialistische federaties van de grote industriële centra van het Waalse land is onverdeeld gunstig voor de oppositie. Nieuwe verkiezingen De heer Eyskens zeide gisteravond op zijn persconferentie, dat hij vanochtend de voorzitter van de liberale partij zou ontmoeten. Vanmiddag zou ook de alge mene raad van de liberale partij bijeen komen. Bij de liberalen zijn de voor standers van een katholiek-liberale re gering eveneens in de minderheid, maar een meer invloedrijke minderheid. Na twee weken regeringscrisis staat men dus voor de eigenaardige situatie, dat de beide partijen die gisteren onder pre mier-Van Acker de regering steunden, thans van oordeel zijn, dat zij in de oppositie moeten gaan. De CVP heeft wel de meerderheid in de Senaat, echter niet in de Tweede Kamer, waar zij hiervoor minimum vier zetels meer zal dienen te hebben. Zy heeft er 104 zetels tegen 108 voor de socialisten, liberalen, communisten en de enige vertegenwoor diger van de Vlaamse Volksunie. Welke conclusie kan de heer Eyskens hieruit trekken? In CVP-kringen verzet men er zich tegen, dat de formateur zijn op- Positie van Boelganin en Soeslof zou bedreigd zijn (Van onze Londense correspondent) In Londen kan men alleen maar gis sen naar de betekenis van de ontbieding van de Sovjetrussische en Chinese am bassadeurs uit Washington, Londen en Parijs naar resp. Moskou en Peking. Mo gelijk is 'n herziening van de communis tische buitenlandse politiek aan de orde, welke vooral verband schijnt te houden met de Sovjetrussische houding tegen over Joego-Slavië. Diplomatieke kringen in Londen verwachten een nieuwe doc trinaire uitspraak. Voordat het nieuws uit Peking bekend werd, nam men algemeen aan, dat de Russische vertegenwoordigers naar Mos kou waren ontboden voor een bijeen komst van het centrale comité van de Russische communistische partij. Ook in juni werd de Sovjet-ambassadeur in Londen, Jakob Malik, naar Moskou ge roepen voor een by eenkomst van het centrale comité, welke eindigde met de vervanging van Malenkof, Molotof en Kaganowitsj, die ervan beschuldigd wer den tegen het partijbelang te hebben ge handeld. Kroesjtsjef was toen in het presidium in de minderheid gebleven en eiste daarom bijeenroeping van het cen trale comité, dat zijn positie redde. Sommigen geloven, dat Kroesjtsjef er opnieuw op uit is om zyn aanzien te versterken. Indien er sprake is van een wijziging in het presidium dan verwacht men in Londen, dat Soeslof daaruit zal worden verwijderd. Het is ook mogelyk, dat maarschalk Boelganin, die onlangs een operatie heeft ondergaan, zal op houden deel uit te maken van het pre sidium. Het ligt echter voor de hand, dat, gezien de elkaar opeenvolgende eve nementen op het gebied der buitenland se politiek, de bijeenkomst zich vooral daarmee zal bezighouden, met name met de toestand in het Midden-Oosten. Ovêr Kroesjtsjefs jongste brief aan de regeringen van Groot-Brittannië, de Ver. Staten en Frankrijk heerst in Lon den teleurstelling, omdat deze kennelyk bedoeld is als propaganda en niet als een poging om vorderingen te maken op de weg naar de top. Van Britse zijde kan slechts worden herhaald, dat het Westen zal blijven ijveren voor een top ontmoeting. De onverbiddelijke voor waarde blijft echter, dat er een waar borg dient te zijn, dat op zijn minst en kele van de bestaande geschillen zul len worden opgelost. Men wil geen her haling van de komedie van Genève, waar, alle verzoeningsgebaren ten spijt, niets positiefs werd bereikt. Harde strijd in Algerije Bij de operaties in Algerije zijn vorige week 449 opstandelingen gedood en 138 gevangen genomen. Generaal Salan heeft gisteren in Ai- kregen. De Britten zouden wel zijn gene raal Allard tot opperprefect van Algiers en generaal Massu tot prefect van Al giers heeft benoemd Hedenochtend zou Serge Baret, die tot 'voor kort opperpre fect was, zyn bevoegdheden overdragen; zelf is Baret op grond van een kabinets besluit uit Parijs tot secretaris-generaal van Salan benoemd. dracht aan Koning Boudewijn zal terug geven. Immers, de CVP was de over winnaar van de verkiezingen van 1 juni. Geeft Eyskens zijn opdracht niet terug, dan is er maar een uitweg: de heer Eyskens moet een homogene CVP-min- derheldsregering vormen, die de steun zal krijgen van de katholieke meerder heid in de Senaat, maar die in de Tweede Kamer zal worden afgewezen. Een socialistisch-liberaal kabinet zou in de Tweede Kamer weliswaar de meer derheid verkrijgen, maar in de Senaat worden afgewezen. De oplossing van de crisis zou dan moeten worden gevonden in nieuwe verkiezingen. In dat geval is het niet uitgesloten, dat de liberalen en socialisten in enkele provincies een kartel gaan vormen en het zou dan wel eens een zeer heftige verkiezingsstrijd kunnen worden, geheel beheerst door de schoolstrijd. Nederland tweede op de N. Atlantische luehtroute IN TWEE MAANDEN 10.000 PASSAGIERS IN ECONOMY-KLASSE In 1957 werden door vliegtuigen van 14 landen in totaal 28.629 vluchten in één richting over de Atlantische Oceaan, ten noorden van 40 gr. N.B., gemaakt. Nederland vai het land dat na de Verenigde Staten de meeste vluchten op 's werelds drukstbevlogen luehtroute voor haar rekening nam. nl. 2.839 of bijna lOpct. van het to tale aantal. Deze cijfers werden één dezer dagen gepubliceerd door de I.C.A.O.. de inter nationale organisatie van landen die be trokken zijn bij de burgerluchtvaart. In 1956 werden door de Nederlandse lucht vaartmaatschappij 2.554 vluchten op dit traject uitgevoerd. De toename in het afgelopen jaar ten opzichte van 1956 be droeg dus llpct. Hoewel de economy-klasse nog slechts ruim twee maanden geleden door de KLM op de Noordatlantische route werd ingevoerd, kan thans reeds gezegd wor den dat voor deze goedkopere klasse van de zijde van het reizend publiek grote belangstelling bestaat. Gedurende de maanden april en mei maakten bijna 10.000 passagiers op de lijnen naar Mon treal en New York gebruik van dit lage tarief, hetzij in oostelijke, hetzij in wes telijke richting. Vooral op het traject Amsterdam Montreal gaat veel belangstelling naar de economv-klasse uit: 8090 pet. van de passagiers naar en van Montreal rei zen in deze klasse. Een ieder stelle zich tot taak Bescherm de reddinqslijn en -haak. Groot enthousiasme in vele paviljoens (Van onze Brusselse correspondent) Koningin Juliana en Prins Bernhard hebben hun bezoek aan de Expo te Brussel gistermiddag in een tropisch warme atmosfeer voortgezet met de bezichtiging van een groot aantal paviljoens, waar z|j met belangstelling kennis namen van wat daar op zo boeiende wijze is uitgebeeld. Vooral in het Vlaamse paviljoen was de ontvangst van het Koninklijk Paar bijzonder hartelijk. De mensen zaten tot in de hoge stalen toren van dit paviljoen om de hoge gasten te kunnen zien. Decentralisatie nadelig werkt De voorzitter van de Bond van Chris telijke Politieambtenaren in Nederland, de heer D. Rook. heeft in de rede, die hij hield ter opening van de vandaag te Zwolle gehouden algemene vergadering van de bond, o.m. medegedeeld, dat de bond noch voor het ontwerp politiewet, noch voor de parlementaire behandeling daarvan, noch voor de Inhoud van de per 1 januari in werking getreden wet ooit enig enthousiasme heeft kunnen opbrengen. Hij zeide, dat de taakvervulling van de politie, reeds voor de totstand koming van de politiewet, wilde zij effectief zijn, om meer centralisatie vroeg, doch in de plaats daarvan is door de politiewet het pad der decen tralisatie nog verder betreden. „WU kunnen het dan ook maar weinig waarderen, aldus spreker, dat de Staten- Generaal bij de behandeling van het ontwerp der politiewet niet de bereid heid heeft kunnen opbrengen aan de in het verleden ten opzichte van de politie gevolgde politiek van verdeling van be voegdheden over allerlei verschillende organen en instanties een einde te maken". Tegenover deze kritiek op onze volks vertegenwoordiging staat echter, dat wij haar dankbaar zijn voor de verleende samenwerking in het „gevecht" om te komen tot een enigermate betere inkom stenpositie voor het overheidspersoneel, aldus de heer Rook over het salaris- beleld. Tenslotte vroeg de heer Rook om betere menselijke verhoudingen binnen het politieapparaat en om meer erken ning van de lagere politieambtenaar, die moet worden opgeheven naar het niveau van medewerker, een medewer ker die een mening en een visie heeft, waarop prijs wordt gesteld. In het Belgische paviljoen van de elektriciteit zag Koningin Juliana een huis dat van onder tot boven door elek trische stroom wordt beheerst. Er zyn in dat huisje voor tienduizenden guldens elektrische huishoudelijke apparaten ge ïnstalleerd. Voordien had het Vorstelijk Paar het Luxemburgse paviljoen be zocht. Hier werden zij begroet door de Luxemburgse ambassadeur. In het mach tige Kongo-paleis werden de konink lijke gasten getroffen door het gran dioze Afrikaanse fresco van de Vlaamse schilder Floris Jespers. Prins Bernhard toonde belangstelling voor de glazen kasten, waarin kostbare oude kunst voorwerpen en zeldzame beeldhouwwer ken van zwarte kunstenaars te zien zijn. In het paviljoen van Canada gebruikte het gezelschap koele dranken en na een kort bezoek aan het zeer mooie pavil joen van Israël werd rond zes uur gis termiddag de Expo verlaten. Ieder is enthousiast over het bezoek. Massa's mensen volgden de auto's. Ook Prins Albert, die aanwezig was in het Neder landse paviljoen, en het hele verdere bezoek meemaakte, bleek opgetogen. In een sfeer van grote vriendelijkheid, die sedert vele jaren de Benelux-samen- werking kenmerkt, zal dit bezoek voor allen die er bij waren, een zeer aange name herinnering bleven. De heerlijke zon, de vrolijke gezichten en het prach tige kader van de Expo hebben op Hare Majesteit een buitengewoon sympatieke indruk gemaakt. Het commentaar van een woordvoerder van de Nederlandse ambassade gisteravond luidde: „Wij zijn buitengewoon tevreden". Koningin Juliana en Prins Bernhard waren vanmorgen de eerste bezoekers aan de wereldtentoonstelling. Nog voor dat de hekken zich geopend hadden om de duizenden weer toe te laten tot deze grootse manifestatie, suisden de auto's van het Belgische Koninklijke Hof reeds over de nog uitgestorven Expo-straten. Het eerste bezoek dat het Koninklijk Paar vanmoren aflegde gold het pavil joen der Protestantse Kerken. De Koningin liet zich uitvoerig voor lichten over het werk der protestantse kerken op de wereldtentoonstelling. Direct hierna vertrok het Koninklijk gezelschap naar het paviljoen van het Vaticaan „Civitas Dei". In dit paviljoen werden de Koningin en de Prins ontvangen door de pause lijke nuntius in België mgr. Forni en de commissaris-generaal van „Civitas Dei", de heer J. Heymans. Het Koninklijk Paar toonde zich zeer geïnteresseerd voor de door Nederland verzorgde en onder leiding van mgr. De Coul tot stand gekomen exposities ge wijd aan de opvoeding en het onderwijs. Op speciaal verzoek van de Koningin werd even afgeweken van het program ma om In een afzonderlijk gelegen pa viljoen de tentoonstelling „Het gelaat van Christus in de kunst" te bezichti gen. Koningin Juliana bewonderde met grote aandacht een kruisbeeld uit de 12e eeuw afkomstig uit de St. Servaas te Maastricht. Hierna vertrok het gezelschap naar het Amerikaanse paviljoen. VERDUISTERING BERECHT De rechtbank te Almelo heeft heden morgen een 42-jarige Ensohedese kan toorbediende, die in zijn functie van ad ministrateur bij het ziekenhuis „Zieken zorg" te Enschede een bedrag van f 71.000 had verduisterd door het in vullen van loonstaten met gefingeerde gegevens, veroordeeld tot anderhalf jaar gevangenisstraf. Naar schatting neg 100 Nederlanders in Menado Hoewel alle officiële gegevens daar over ontbreken sedert december ziju immers alle diplomatieke verbindingen verbroken wordt het in Den Haag mogelijk geacht, dat er in Menado nog ongeveer 100 Nederlanders zijn. Deze schatting wordt gebaseerd op mede delingen van landgenoten, die enkele maanden geleden uit deze plaats zijn vertrokken. Er is voor de Nederlandse gemeen schap in Menado herhaaldelijk gelegen heid geweest om te worden geevacueerd. Velen hebben daarvan gebruik gemaakt en zowel met de drie KPM-schepen. die destijds naar Nederlands Nieuw-Guinea uitweken, als het Rode-Kruisschip, dat Menado aandeed voor evacuatie van buitenlanders, zijn Nederlanders naar veiliger oorden vertrokken. In Den Haag is overigens geen enkel verzoek ontvangen van nog in Menado achtergebleven landgenoten om te wor den geevacueerd. Het wordt niet uitge sloten geacht, dat sinds de al enige tijd geleden ontvangen niet-officiele berich ten, nog Nederlanders over land uit Me nado zijn vertrokken. Zes doden bij ongevallen van allerlei aard In Winterswijk is gisteren de 44-jarige mevr. J. E. Laarberg-Heinen uit Win terswijk overleden aan de verwondingen, die zij zondag opliep toen zij met haar bromfiets bij Eibergen kwam te vallen en door een auto werd aangereden. In Zullen werd gisteren het zevenjari ge jongetje H. G. Knol uit Utrecht, die onvoorzichtig de weg overstak door een vrachtauto aangereden en gedood. De 57-jarige voetgangster W. GJJsberts uit Den Haag werd daar aangereden toen zij zonder op het verkeer te letten van een vluchtheuvel stapte. Zij overleed korte tijd later aan haar verwondingen. Een zesjarig jongetje uit Amsterdam is in het Brediusbad aldaar verdronken. HU moet onopgemerkt uit het kleuter- Westberlijnse burgemeester daagt Oost-Berlijn uit (Van onze correspondent te Bonn) De Westberlijnse burgemeester Willy Brandt heeft gisteravond zyn commu nistische collega in het oostelUk deel van de stad voorgesteld om op 30 juni aanstaande te gaan praten over de eenheid van deze gespleten stad. Als voorwaarde stelt Brandt enige positieve antwoorden op een aantal door hem gestelde vragen. Brandt vraagt o.m. van zUn Oostber- lljnse collega F,bert, dat deze zyn best zal doen voor het verkrijgen van am nestie voor de veroordeelde deelnemers aan de opstand van 17 juni 1953. HU vraagt voorts: mogelUkheid van bezoek door WestberlUners aan hun in Oost- Berlijn wonende familieleden; reis mogelijkheden voor Oostduitsers naar West-Duitsland; beëindiging van de Oostduitse druk op het scheepvaartver keer met het Westen; mogelUkheid voor Westberlijnse bezitters van volkstuin tjes in Oost-Berlyn om hun tuinen weer te gaan bewerken (zoals in 1952 werd verboden)ongehinderde invoer van kranten; beëindiging van de versper ring van het telefoon-, tram en busver- keer tussen Oost- en West-Berlijn. De Senaat (regering) van West-Berlijn is bereid tot een gesprek met de regering van Oost-Berlijn, indien Ebert aan Brandt op enige van deze vragen een positief antwoord geeft. Sprak Luns ook over K.L.M.-rechten in Singapore? (Van onze Haagse redactie) Welingelichte Haagse kringen achten het voor de hand liggend, dat de minis ter van Buitenlandse Zaken Luns met diens ambtgenoot Selwyn Lloyd, behalve over verschillende Europese vraagstuk ken ook heeft gesproken over de an- dingsrechten van de KLM in Singapore. Sedert de KLM de landingsreohten in Djakarta verloor, is getracht voor de maatschappU vergunning te krijgen, de Indonesie-lyn in Singapore te eindigen. De KLM wil Singapore driemaal per week aanvliegen. De toestemming om Singapore drie maal per week als route stop te gebrui ken, werd echter slechts tydelyk ver- kegen. De Britten zouden wel zUn gene gen definitieve landingsrechten te ver lenen voor een vlucht van één maal per week, wat de KLM echter te weinig acht. Sedertdien zUn op hoog niveau herhaaldelyk met de Britten beprekin gen gevoerd over het omzetten van de tydelUke vergunning voor de landing in Singapore van drie maal per week in de definitieve. In z|jn rede had de heer Rook eer der medegedeeld, dat op 1 juni de bond 5811 leden telde, waarmee het vroegere maximum van 5267 uit de maand augustus 1946 is overschreden, zulks ondanks de omstandigheid dat de totale sterkte van de Ryks- en ge meentepolitie in die tijd ongeveer 7000 man hoger lag dan thans het geval is. Dit ledencUfer betekent tevens dat de achterstand op het ledental van de Nederlandse Politiebond, die in 1946 nog ongeveer 4000 bedroeg, thans tot onge veer 1000 is verminderd. Eindexamens Chr. Kweekschool Gisteren zyn de eindexamens van do Chr. Kweekschool aan de Paulus Buys- straat begonnen. Dit examen vormt de afsluiting van de tweede leerkrin-' De geslaagden worden in september ln de gelegenheid gesteld om ook de derde leerkrlng te doorlopen, die in de plaats van de vroegere hoofdakte ia ge komen. De eerste groep kandidaten bestond uit de heren J Berger (Oegtgeest J. P. de Boer (Waddinxveen) en de dames T. Bouma (Lelden) P B Dorre-paal Zoe- terwoude) en C. D J. Hogeboom 'Al phen aan den Rijn), die allen slaag den. badje in het vrij ondiepe deel van het grote bad zijn geraakt. De 32-jarige fabrieksarbeider H. Stad- man, vader van drie kleine kinderen, maakte gisteren tydens werkzaamheden ln een fabriek te Beilen een dodelijke val van een ladder. In het dorp Onstwedde is gisteren de 24-jarige mej. K. de Haas by het was sen met een elektrische wasmachine door stroom gedood. TENNISKAMPIOENSCHAPPEN U.S.A. Gisteren werden te Voorschoten onder ideale weersomstandigheden de tennis kampioenschappen van het Leids Gym nasium gehouden. Het heren-enkelspel leverde een over winning op voor B. Punt, die ln de finale zijn broer P. Punt versloeg met 6 —i0. 6—0 De damessingle tussen E. Goekoop en M. de Jonge werd gewonnen door E. Goekoop met 62, 62. In de herendubbel wonnen B. Punt en J. Kuiper van P. Punt en H. v. Nes met 62. De damesdubbel tussen N. de Jonge A. Uhlenbeck en E. EngelenburgW. Harsma was voor de eerstgenoemden met 6—2, 75. De mixed van E. GoekoopH. Goe koop en M. de JongeJ. W. Gast le verde een overwinning op voor M. de JongeJ. W. Gast met 61, 62. Deze klok. gemaakt van 25.000 eierschalen, hangt op het ogenblik in Bendorf bij Koblenz ter opluis tering van een kerkwijding. De eierschalen zijn ingezameld door kermisjongens als dragers van de ..wereldlijke" kerkwijding. Deze kermisjongens moeten volgens een oude traditie jongemannen zijn. die de leeftijd van achttien jaar in het desbetreffende kermisjaar bereiken. NED. HERV. KERK Beroepen te Wieringermeer (2de pred.- il.) A. W. Kranenburg te Tange-Alteveer. Holwierde (Gron.) J. Kok. vicaris te Spekholzerheide Aangenomen naar Vlaar- dlngen (Westwyk) (toez.) C. H. van Rhljn te Den Hoorn op Texel. Bedankt voor Ederveen G. van Éstrik te Nieuwland (Z.- k bil - - - Hoogblokland GEREF. KERKEN Beroepen te 's-Gravenhage-oost (vac. F. E. Hoekstra) H. A. L. van der Linden te De Bilt (U.); te Maassluis (vac. H. Vol lenhoven) D. H. Borgers te Nieuwerkerk a. d. IJssel; te Meeden (Gron.) R. de Boer kand. te Rotterdam. Aangenomen naar Murmerwoude Th. Kuiper te Sybrandabu- ren c.a. Bedankt voor veenwoudsterwal E. J. Duursma te Vorden; voor Bussum (vac. L. J. van der Wolf) en voör Voor burg (4de pred.pl.) P. Helnen te Noord- wyk-Binnen; voor Alphen a. d. Rijn (3de pred.pl.) E. J. Oomkes te Schiedam. CHR. GERF. KERKEN Tweetal te Rotterdam-Krallngen C. den Hertog te IJmulden en M. VUetstra te Eemdijk; te Ermelo N. de Jong te Katwijk aan Zee en J. Keunlng te Barendrecht. GEREF. PREDIKANTEN IN DRENTE De gereformeerde predikanten ln Drente hebben een afzonderlijke ver eniging in het leven geroepen naast de landelijke vereniging, waarvan zij lid zijn en in navolging van hun collega's in Groningen. Friesland. Noord-Ho'lend en Zeeland. Op de eerste in Assen ge houden conferentie, tevens ODrichtin--rs- vergadering, heeft dr. A. de Wilde, vrij zinnig hervormd predikant te Oude en Nieuwe Niedorp gerefereerd over De vrijzinnigheid" Dr. J. Naarding uit /»s sen sprak vervolgens over oud-Prente. De vrouw en het ambt in de kerk Herinnerend aan het feit, dat de ge nerale Svnode der Ned. Herv. Kerk aan het einde van deze maand ln vergade ring bijeenkomt mede om een beslissing te nemen over de toelating van de vrouw tot twee van de kerkelijke arnb- ten, heeft het hoofdbeshmr van de Ger. Bond in de Ned. Herv. Kerk een b'-ro^p gedaan op alle kerkerarten. dig dit in strijd achten met de schriftuurlijke orde van het huis Gods, aanstaande zondag een bidstond te houden, opdat, zo zoït de oproep „de kerk door Gods genade moge worden bewaard voor een beslis sing. die in strijd is met Gods Woord en daarom geen zegen voor het kerke lijke leven kan doen verwachten, maar veeleer schade en onheil zal brengen." Tuben: f I.-, f 1.50, fa.65. Pol ten: f I.50. 'WEUA. Keizersgracht 298-300. Arasterdam STEENSTRAAT 45 - TELEFOON 22479 Verhuur van 250 nieuwe TENTEN - LUCHT BEDDEN - BUTAANGAS - SLAAPZAKKEN en alles zonder borg Bespreek reeds nu. Bondstentenverhuur 'AJ4.W.B. GEVRAAGD voor zo spoedig mogelijke indienst treding: en door Hereweg 142144. Aanmelding dagelyks onder overlegging van eventuele diploma's en/of getuigschriften. AftTVSGjy op STOMEN en VERVEN van alle goederen (uitgezonderd bedden, tapijten, regenkleding en suède artikelen) WASSEN - STOMEN - VERVEN - FIRT-O-EIX LEIDEN: Haarlemmerrireat 238, Tel. 26488 LEIDEN NOORD WIJK HOOIGRACHT 54 PR. BERNHARDSTR. 51 I20 woorden tl. 130 woorden f 1.50 (een woord hoogstens 12 letters) Bewysnummers f 0,10 extra Toezending nummerbrieven f 0.20 meer. „SLEUTELTJES" worden behoudens gebrek aan plaatsruimte dagelyks opgenomen op goedo stand in Leiden. Overname goederen niet verplicht, wel inventaris en goodwill. Brieven onder no. 353 aan het bur. v. d. blad

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 5