Grote BeBe-oefening in Voorschoten MAANDAG 16 JUNI 1956 Vanochtend was het rustig in Beiroet In Beiroet was het vanochtend tame lijk rustig. Slechts nu en dan klinkt eV een schot. De helft van de winkels in het centrum is open. De Libanese minister van Voorlich ting. Clovis Khazen. heeft aan een cor respondent van het persbureau Reuter medegedeeld, dat de regering de op stand in Beiroet onderdrukt heeft, al zou het verkeerd zijn in dit stadium het woord ..overwinning'' te gebruiken. Vol gens de minister wilden de opstandelin gen met hun actie van zaterdag J.l. slechts om een binnenlandse beweging gaat. De regering zou de opstandelingen uit eindelijk verslaan en hun leiders voor het gerecht brengen. Dag Ham- marskjöld. de secretaris-generaal van de Verenigde Naties, die woensdag naar Libanon komt. is zeer welkom, aldus de minister. Waarnemings-groepen hadden reeds verkenningen verricht in Beiroet. Tripoli en plaatsen bij de Syrische grens. Er was niet op hen geschoten en zij stonden voortdurend per radio in contact met het hoofdkwartier te Bei roet. Nauwkeurige gegevens over verliezen tengevolge van de gevechten in het weekeinde zijn niet voorhanden. Men meent echter te weten, dat de regerings troepen een vijftiental doden en een proberen te bewijzen dat het in Libanon veertigtal gewonden te betreuren heb ben De verliezen der opstandelingen zouden veel groter zijn. Verscheidene mensen zouden in hun woning buiten de gevechtsgebieden doodgeschoten zijn door schutters, die zich op de daken bevonden en buiten de bevelen van de opstandelingenleiders om handelden. In verband met dit laatste roept het oppo sitieblad ,,A1 Tayar" op tot kalmte. In kringen van de oppositie zou men zich namelijk ongerust maken over het even tuele eigenmachtige optreden van extre misten. „De toestand dreigt op een ramp uit te lopen", aldus het genoemde blad. „Als de imperialisten de voet zet ten op ons grondgebied, zullen wij de Russische reus zien verschijnen om hen te sommeren ons land te verlaten In dat geval lopen wij gevaar Libanon voor altijd te zien verdwijnen". Zaterdagmiddag hebben alle diensten van de B.B. een gezamenlijke, grote demonstratie gehouden. Zowel de Op- ruimings- en Reddingsdienst, de blok- ploegen, de E.H.B.O., het medisch team van het Rode Kruis, de Dienst Sociale Verzorging als brandweer en politie waren ingeschakeld. Het centrum van de oefening lag in de omgeving van het Gezondheidscen trum. in de buurt waarvan een vliegtuig was neergestort. Vele gewonden lagen langs de weg en op balkons. In de kelders van het gemeentehuis was de centrale post ondergebracht, het Cultureel Centrum was als noodzieken huis ingericht. Om precies drie uur begon de oefe ning, die onder leiding stond van de heer H. A. J. van Schaick en die gade geslagen werd door burgemeester C. J. van der Hoeven, wethouder G.Schrama, een tweetal raadsleden, het kringhoofd de heer Gerth van Wijk en een verte genwoordiger van de Stichting Bevor dering Bescherming Bevolking, de B.B.B. d.i. de propagandadienst van de B.B. Hoewel er vry veel ruchtbaarheid aan deze oefening gegeven was en als tijd de zaterdagmiddag gekozen was, was er buiten een grote groep jongens en meis jes niet zoveel publiek. De meeste aandacht werd door de kinderen geschonken aan het vliegtuig wrak, waar echter het minst aan te zien was, omdat het tot bijna tegen het eind van de oefening duurde, voordat de ploegen er aandacht aan schonken. Vanzelfsprekend was het de bedoeling, dat eerst oe gewonden verzorgd werden. De EH.B.O.-ploegen bleken uitstekend geoefend te zijn. Als er hulp geboden werd aan de slachtoffers werd dit beslist model gedaan. Toch was het bevreem dend, dat sommige slachtoffers zo lang onverzorgd bleven: één slachtoffertje met een spuitende bloeding werd bijv. rustig alleen gelaten en het duurde 20 minuten voor het geholpen werd. De demonstraties verliepen uitstekend. Wat gedaan werd, werd goed gedaan. We hebben op vele manieren slachtof fers op brancards van balkons zien red den op werkelijk voortreffelijke wijze. Het spuitende lek in de waterleiding was zeer snel gedicht, waardoor het gevaar van drukverlies op de waterleiding snel bezworen was. De dienst sociale verzor ging, voor het eerst bij een oefening aanwezig met een keurig wagentje, laaf de de patiënten en B.B.-ers voortreffe lijk. het militair geneeskundig team werkte bijzonder vlot de gewonden naar het noodziekenhuis, de speciaal opgelei de centralistes, ook voor het eerst in actie, hebben hun werk uitstekend ver richt. De blokploegen vertoonden hun mate rieel, dat werkelijk een zeer kostbare verzameling gereedschappen omvat. Na de oefening in de omgeving van de Wijngaardenlaan hebben we in het Cultureel Centrum het noodziekenhuis bewonderd. De Rode Kruis-teams had den daar een uitstekend verzorgd cen trum voor verzorging van de gewonden ingericht. Het was interessant de oefening te volgen, het was prettig te zien. dat er zoveel vrijwilligers zijn, die zich regei- WASSENAAR ONGEVALLEN OP DE WEG Op de Rijksstraatweg reed de 41- jarige W. Wessel uit Rijswijk door tot 'na.l;oe •onibekemlde oorzaak met d'e door hem bestuurde personenauto tegen een boom, waarbij hij enige gekneusde rib ben opliep. Hjj werd vervoerd naar het Geimieien'teziekerihiuii's te Den Haag. De auto wer'd bnjclhadiligid. Bij het onvoorzichtig oversteken van de Landscheidingsweg ter hoogte van de Buurtweg werd de tandem met hulp motor, waarop gezeten de Hagenaar G. Kraan en diens echtgenote, aangereden door een personenauto. Beiden kwamen te vallen, waarbij mevrouw Kraan een hoofdwonde opliep. Zij werd naar haar woning vervoerd. Excursie naar Brielle De Historische Vereniging voor Zuid- Holland hield zaterdag een zomerexcur- sie naar Rozenburg, Oostvoorne en Briel le. Ongeveer 180 leden onder wie vele Wassenaarse ingezetenen, namen aan deze excursie deel. Een rondrit werd ge maakt over Rozenburg met een bezoek aan het natuurreservaat De Beer. dat wegens de Europoort moet verdwijnen, waardoor duizenden vogels hun verblijf plaats verliezen. Over de aangelegde dam vervolgde het gezelschap zijn weg naar Oostvoorne. waar de Ned. Herv. Kerk werd bezich tigd en de heer Klok, archivaris van Brielle. vertelde uit de geschiedenis van de kerk met de uit de 18e eeuw-stam mende wapenglazen. In het conferentieoord De Meeuw werd de lunch gebruikt. Aldaar werd het gezelschap welkom geheten door mr. B. van 't Hoff. voorzitter van de Histori sch Vereniging voor Zuid-Holland, en sprak de heer Kroon, gemeentesecretaris over de geschiedenis van Brielle. In drif groepen maakt; men een wandeling door het stadje, waarbij werden bezich tigd de fundamenten van de Noordpoort door welke de geuzen binnenkwamen, het Trompmuscum voorheen waag- en gevangenis en het stadhuis daterend uit de 17e eeuw. matig oefenen om in tijd van nood hulp te kunnen bieden, maar toch bevredig de ons deze demonstratie niet geheel. Er zat weinig vaart in. 's Avonds was er in het Cultureel Cen trum een gezellige bijeenkomst voor de B B.-ers. Namens de Stichting B.B B. sprak daar de heer Verwaayen. De heer Van Schaick, hoofd zelfbescherming. Enkele B.B.-ets dragen een gewon de weg. Op de achtergrond het vliegtuigwrak. (Foto LD./Van Vliet) hield een geestige toespraak en na de monstraties van padvinders werden enkele films vertoond. Meeste havenstakers weer aan liet werk Vanocthenid zijn de meeste haven arbeiders in Londen ween aan het •werk gegaan na een maand in staking •te zijn geweest naar aanleiding van een geschil op de cenltrale vleesmarkt •in Bonden. Op het middaguur waren van de in -totaal 20 000 stakers zeven duizend man r.'og niet aan het werk. Dit betrof vooral het centrum -van de Lon dense havens. Op 68 schepen werd Minister Luns in Londen De Nederlandse minister van Bui tenlandse Zaken mr. J. Luns, is van daag per vliegtuig te Londen aange komen .voor een verblijf van twee dagen. Minister Luns zal te Londen besprekingen voeren met zijn Britse ambtgenoot Selwyn Lloyd. Men verwacht dat hij met zijn Britse ambtgenoot zal beraadslagen over de beslissing van IJsland, om de breedte van zijn territoriale wateren van 4 op 12 mijl te brengen. Andere onderwerpen van bespreking zul len zijn de Europese gemeenschappe lijke markt, het vrijhandelsgebied en vraagstukken .die verband houden met het in het leven roepen van Euratom. Minister Luns werd op het vliegveld begroet door Deis Laskey, eerste par ticuliere secretaris van minister Selwyn Lloyd. Vakantiegangers wachtten vergeefs op bus DIRECTEUR REISBUREAU MET NOORDERZON VERTROKKEN (Van onze Haagse redactie) De directeur van het Reisbureau „Europa-Camping" Den Haag. de heer Verbruggen. is zaterdag uit zijn kan toor vertrokken en niemand weet waar hij zich bevindt. Terwijl de administratie in enkele kasten werd opgeborgen, stonden in Dordrecht 70 mensen al uren op de bus te wachten, die hen naar kampeer-bunglows in Duitsland en Zuid-Limburg zou bren gen. Misschien is het achteraf wel beter, dat die bus helemaal niet verscheen, zodat de teleurgestelde vakantiegangers in de nacht in hun eigen woning moes ten doorbrengen, want de vier personen, die zelf met de trein naar het opge geven kampeerterrein vertrokken, trof fen in Zuid-Limburg drie nog niet afge bouwde huisjes aan. waarin men onmo gelijk kon overnachten. Wel zorgde het reisbureau voor een andere slaapgele genheid. die door de vakantiegangers verontwaardigd met „hondehokken" en „krotten" worden aangeduid. Men heeft er niet eens in willen overnachten, maar keerde spoorslags naar huis terug. Twee mannen verdronken In de zeehaven van Dordrecht is gis teren de 22-jarige zeeman C. G. Hans- son uit Malmö verdronken. Hij was met nog twee opvarenden van het Zweedse schip „Lindo" aan het zwemmen en heeft vermoedelijk kramp gekregen. In het Hollandsch Diep is gisteren de 21-jarige metselaar B. J. L. Vervaart uit Etten-Leur verdronken. De man, die niet zwemmen kon, was aan het pootje baden en kwam in een geul terecht. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM. 16 Juni Veemarkt: Aanvoer in totaal 2045. Vette koeien en assen 1231; varkens 814. Notering: vette koelen le kw. 300—330, 2e kw. 2/4290. 3e kw. 250270; varkens (lev. gew.) 172, 170, 168 per kg. Aanval van Moh. Roem op geleide democratie Mr. Moh. Roem, vooraanstaand leider van de Masjoemi, heeft scherpe kritiek geuit op het schema voor „geleide democratie" van president Soekarno. In een rede voor islamitische studen ten in Djogja zeide Roem: „de Wes telijke democratie, die volgens Soe karno onverenigbaar is met het ka rakter van de Indonesische natie, is in feite beter dan het schema van de president voor geleide democratie." Het was de eerste openbare aanval op de politiek van het staatshoofd door een leider van de Masjoemi op Java sinds het uitroepen van de tegenregering on der leiding van Sjafroeddin Prawinega- ra in februari jl. Mr. Roem. die vice- premier en minister van Binnenlandse en Buitenlandse Zaken in vroegere rege ringen is geweest, verklaarde, dat „het samenvallen van de geboorte van de ge leide democratie en het afkondigen van de staat van oorlog in geheel Indonesië de belangen van het Indonesische volk veel schade heeft gedaan". Mr. Roem deed voorts een aanval op president Soekarno door te verklaren, oat de „geleide democratie niet past in het nationale karakter van de Indone sische natie". LEIDERDORP BURGERLIJKE STAND. Geboren: Rudolf, z. van J. van Wes- trlenen en G. Jansen: Anna M„ d. van P. P. M. van Hamersveld en W. M. Bos. Getrouwd: K. B. H. Borreman, 30 j. en J. W .Snel. 34 J.; J. Weetzel. 28 J. en W. A. W. den Hertog. 23 J„ Ondertrouwd: J. Molema, 27 J. en J. W. van Kuilenburg. 22 J.; C. Brenninkmeljer 25 J. en G. A.-M. Verschueren. 20 j. OEGSTGEEST ZOMERA VONDCONCER T Hedenavond vandit het eerste zome-r- conceht plaats op het kajsteelplein van Endegeest. Dit ooncen-t, d.at kwart voor aaht begint, wordt gegeven door „Wertamans Wilskracht". Begonnen wondt mei, The Standard of St.- George (K J. AlPord)Hierna wordt 'ten gehore gebracht: Tempelwijding (feeatcuv er Pune) door Kéler Béla. Voor de pauze volgen nog First Suite (G. Holst) en gedeelten uit de operette „Die Ozarldiasfürrtin (E. Kalman). Na de pauze: Strike up the Band, Gershwin, gedeelten* uit The Desert? Song (Romburg)La rid of Hope a nd* Glory (Ed. Elgar) en -tenl^obte een grote taptoe. VOORSCHOTEN A.V.O.-COLLECTE Door geboorte, ziekte of ongeval kan men verhinderd zijn of worden om op normale wijze zijn werk te verrichten. Vroeger betekende dit de bedelstaf. Nu beijveren vele organisaties zich om een gunstige sfeer te scheppen, waarin ook ae gehandicapte een menswaardig be staan kan leiden. In haar dertigjarige arbeid heeft vooral de Nederlandse Ver eniging Sociale Zorg voor Minder-Vali den ..A.V.O." (Actio Vincit Omnia) ge pleit voor opname in het arbeidsproces. De A.V.O. werkte daarbij mede aan be vordering van de medische zorg. validen een beroep op de A.V.O. Jaarlijks doen vele honderden minder- Bii die hulpverlening speelt geld altijd een belangrijke rol. Het AVO-fonds bestaat bij de gratie van de Nationale AVO-collecte. die deze week in Voorschoten gehouden wordt. STADSNIEUWS Amer. ambassadeur opent Pilgrimfathershuisje De Aimertikaainse ambassadeur, de heer Fbi-lip Young, zail d-rnsdaig 1 juli Is mididags om 'halfvier de officiële opening verrichtien va.n het museum van het. P.lgximfatiherahuisje. dat is ■ingericht m een pamd aan de Vliet. OPENING BIJKANTOOR LEIDSCHE SPAARBANK De officiële opening van het bijlkani- toor van de Leivisdbe Spaarbank a aan het Bevrü-diiinigiaplem zal donderdag-, m'ud'daig plaatsvinden. Geen fabrieksscliip (Van onze Haagse redactie) Het ziet er voorlopig niet naar uit, dat ten behoeve van de Nederlandse zee visserij een fabrieksschip zal worden gebouwd. Een commissie uit het Pro- duktschap voor Vis en Visprodukten heeft de mogelijkheden onderzocht en is tot de conclusie gekomen, dat de exploitatie van een vangstfabriekschip in het gunstigste geval weinig over zichtelijk moet worden genoemd en een zeer groot risico inhoudt. Het rapport is inmiddels aan de minister van Landbouw, Visserij en Voedselvoorzie ning voorgelegd. De commissie heeft in het rapport, naar wij vernemen, als haar mening neergelegd, dat de bouw van een vangst - fabrieksschip bezwaren ondervindt van het feit, dat Nederland geen land is waar de specifieke „verre visserij" (in de noordelijke wateren) wordt uitgeoe fend. Bovendien is de behoefte in Ne derland aan de vis-filet die het fabrieks schip zou moeten aanvoeren, nog niet groot genoeg. De commissie uit het Produktschap heeft als bouwsom voor een vangstfa- brieksschip van het Engelse „Fairtry- type 6.5 miljoen gulden geraamd. De ex ploitatie zou daarenboven jaarlijks nog bijna 3 miljoen vergen. Omdat de op brengst wordt geschat op 2.5 miljoen gulden per jaar, zou rekening moeten worden gehouden met een jaarlijks te kort van 400.000 gulden. BEURSOVERZICHT Vaste markt AMSTERDAM, 16 juni De beurs zette de nieuwe week in met hogere koersen. Dit was in hoofdzaak het gevolg van de discontiverlaging door de Ned. Bank van vrijdag jj. van 4 tot 34 Deze verlaging komt. aldus de [beurs, ontegenzeggelijk het bedrijfsleven ten goede en vormde hierdoor voor de beurs een hausse motief. Over vrijwel 1 de gehele linie waren de koersen dan ook hoger. De koersstijging werd echter •nog geremd door de politieke onzeker- heden in het Midden-Oosten. Parijs had 's morgens belangstelling voor aandelen Kon. Olie, doch gedurende de officiële middaghandel werden deze stukken weer verkocht. De aandelen werden rond de f. 175.50 verhandeld tegen f. 175.70 als slotkoers van j.l. vrijdag. Het fonds was een halve gulden onder pariteit New York. Unilevers werden rond de 366 ver handeld. T.o.v. vrijdag j.l. bedroeg de koerswinst ruim 3%. Aandelen Philips avanceerden circa 3 punten. De resul taten van de Ver. Glanzstoff en de betere vooruitzichten voor de Americ^i Enka, in welke maatschappijen de Aku een groot belang heeft, deden haar in vloed gelden op de koersvorming van de [kunstzijde aandelen. Er bestond van- middag grote belangstelling in de kunst- zijdehoek. waar de aandelen vrijwel constant op 189*^ verhandeld werden. Hierdoor werd een koerswinst geboekt WARMOND TENGEVOLGE VAN VERKEERS ONGEVAL OVERLEDEN. Tengevolge van het auto-ongeluk, dat hem en zijn zuster zaterdag 7 juni is overkomen, is zaterdag jl. op 23-jarige leeftijd overleden Leo de Vroomen, wo nende alhier. Direct na het ongeval lieten zijn verwondingen zich zeer ern stig aanzien. Herstel is dus inderdaad niet meer ingetreden. De oude panden in de driehoek Deutzstraat - Schoolstraat - Rhijn- yeesterstraatweg te Oegstgeest worden thans gesloopt. Onze foto geeft een beeld van de sloping s- werkzaamheden. Slopen gaat he laas sneller dan bouwen, zodat het niet zo erg lang zal duren, eer deze oude panden met de grond gelijk zullen zijn gemaakt. (Foto L.D./Van Vliet» Het Leidsch Dagblad Als van ouds de MEEST GELEZEN COURANT van Leiden en Omstreken. Hedenochtend tegen tien uur land de op het vliegveld Meisbroek te Brussel de regeringsdakota met hel Nederlandse Koninklijke Paar. Koning Boude wijn was persoonlijk aanwezig om H.M. de Koningin en Z.K.H. de Prins te verwelkomen. van ruim 5 punten. Aandelen KLM wer den op f. 103 plus f. 0.80 vernomen. Het jaarverslag van de HVA, waarop de beurs in belangrijke mate t.a.v de koers voor deze aandelen was vooruitge lopen. kon niet verhinderen, dat de aan delen een geringe reactie ondergingen op de forse stijging van de vorige week. De drukte in dit fonds was volkomen afgelopen. De koers van 108 lag 14 punt beneden die van de vorige slotprij6. Ver. Deli's vast op 92Va, plus 14, Am sterdam Rubbers plus 1. De iets betere vooruitzichten voor de Scheepvaartmaatschappijen waren oor zaak. dat de aandelen in deze sector eerder hogere koersen te zien gaven door buitenlandse aankopen. Uiterst merkwaardig, aldus de beurs, reageerden de Staatsfondsen in het ge heel niet op de discontoverlaging. T.a.v. de discontoverlaging vraagt men zich op het Damrak af. hoe het nu gaan zal met de a.s. nieuwe 4 3/4% obligatie lening van de Bank voor Ned. Gemeen ten. die binnenkort verwacht wordt. WISSELKOERSEN Amsterdam. 16 juni Londen 10.58 —10 59. New York 3.784—3.78%, Mon treal 3.934—393*2, Parijs 90.06—90.15, Brussël 7 59—'7.504Frankfurt 90.41— 90 46 Zilridh 8630—86.55. Ziirioh (fr. Ir.) 88.324—88.374. Stockholm 73.144 —73 914. Stockholm 73.144—73.1914, Kopenhagen 54.68454.734, Oako 52.87 —52 92. Milaan 60.664—80 714, Wenen 14.604—14.614. Beurs van Amsterdam Maandag 16 juni ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad f. 1000. Vorige Slotkoers koers v. heden Ned. '53 3% Grootboek obl. 34 Q1 q, u, (3> m '63 |V4>93,4 94 Ned. 53 (3,a) qo o <vdjj Ned. '56 3 4 9J,\* Ned. '48 34 Ned. '54 34 f* Ned. '55 I 34 ™5? Ned. '55 II 34 jJj Ned. '37 3 ®9£ f'? Dollarlng '47 3 gj® Investeringscert. 3 Ned. 62-64 3 Cert. NWS JJrt Indië '37 A 3 91ft 91/4 Grootboek '46 3 Ned. W B. 6% ACTIEVE AANDELEN Clt. Handl. en Ind. B. 34 35 Nat. Handelsbank 88 92 4 Ned. Handelmij1654 '1674, Amst. Rubber 70 70 Deli Mij .en (Ver.) 904 934 H.V.A1094 106% Java Cult344 Senembah 68 67% Vorstenlanden13 124 A.K.U183% 1894 Berkel's Patent (v.) 187 197 Calvé Delft cert. 301 308 Kon. Pap. v. Gelder 181 1«3 Hoogovens cert304 308 Müller en Co. N.B. 295 4 305 Ned. Kabelfabr249 268 Philips 288% 291% Philips pref155 1584 Unilever362% 365% Wilton Feyenoord 189 193 Biliton 2de r1904 195 Dordtse Olie gew. 739 4 741 4 Kon. Petr. (f.20.—) 175 175 80 idem (50 f.20.—) 175 75 175.55 Holl. Amer. lijn i46Vg 1454 Java China Paket 130 1314 K.L.M102 20 103.20 Ned. Stoomv. Mij. 145 140% Kon. Paket Mij1124 lil3,4 Stoomvaart My. Ned. 147^ 145 Nievelt Goudr. cert. 132% 133% v. Ommeren cert. 227 230 Kon. Rott. Lloyd 1184 119 Ned Scheepv. Unie 120% 1204 NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Prov.- en Gem. leningen A'dam '47 (34) 3 934 94 Den Haag 1937 1 3.. 88 Leiden 1947 92 4 B R'dam '37 I-III 34 934 934 Industr. Obligaties Philips Dollarlng '51 98% 98% Premieleningen A'dam '53 3 100L 100A A'dam '51 24 «9 894 A'dam '56 I 24 83 84% A'dam'56 II 24 984 984 Eindhoven '54 24 82% 82% Enschede'54 24 824 82 .3 Den Haag '52 I 24 92 93 Idem II 24 99% 100 B R'dam '52 1 24 94% 95 Idem n 24 93B 934 Utrecht '52 24 92% 924 Z.-Holl. 1957 2 4 98 NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Credietlnstellingen Amst. Bank 225 226 H.B.U. cert192 195 Rotlt. Baouc 180% 182 Twentsche Bank 164 1664 Industrie Ondernemingen Albert Heyn 250B 250 B Borneo Sum. H.Mij 43 48 Ned. G. en Sp. fabr. 200V* 2064 Kon. Ned. Grofsm. 964 Internatio 72L 71 Rott. Droogdok Mij. 491 Tieleman en Dros 84 8% Ned. Mij. Walv.vrt. 73% 74 Spoorwegen Deli Spoorweg Mij. 8 Amerik. fondsen Canadian Pacific R. 27% Intern. Nickel 80A Anaconda 494 Bethlehem Steel 42% Cities Service 56% General Motors 38% Kennecott944 Republic Steel 474 Shell Oil 73 Union Pacific 29H Un. States Steel 65% 8% 284 804 494 554 52% 38% 93% 484 72% 30 66% Nog enkele fondsen uit Lelden en omgeving Aandelen VK. 13/6 Edelmet. Kon. AA 454 454 Pref. w.a. idem 52 Electrolas B 375 380GB Holl. Constructie 403 406GB Ing. bur. v Bouwnijv Int. Kunststoff. Ind 38GL 37GL Leldsche Wolspinn 1484 148% Sikkens Lakfab. *53 102 4044 Ver. Touwfabrieken *5B 170B Wernink's Betonm. 78 80G Van Wyk Textiel 624 624 1184 1184

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 9