Ook Leidsch Dagblad doet mee aan Tour der Verenigde Naties Falende Leidse defensie schonk Slikkerveer 3-1 overwinning „Directeur" Oom Joop ontvangt stapels smeekschriften De route Doelman van Vugt (42 jaar) was een te groot struikelblok VOOR ZES LEIDSE JONGENS EEN MACHTIGE VAKANTIE HENK VISSER AAN TOP VAN ELROPESE VERSPRINGERS Waterpolo - nieuws MAANDAG 16 JUNI 1958 W ielersport-evenement voor de jeugd „Beste mijnheer Joop. Bij ons in Amerongen kan ik geen één jongen meer vinden, die mij behoorlijk partij kan geven. Ik rij een gemiddelde van 42 kilometer. Misschien dat er bij de jongens die aan de Tour der Verenigde Naties meedoen, knapen zijn waar ik het tegen kan opnemen. Ik ben bij de dokter geweest en ben goedgekeurd. Als u het niet gelooft, mag u hem opbellen. Mijn tijd op de 100 meter is. De Arnhemse tijdschriftenhandelaar Joop Legerstee ontvangt dage lijks tientallen brieven in de geest van de bovenaangehaalde, van een jongen uit Amerongen. Uit een enorme stapel smeekschriften van jongens tussen 14 en 17 jaar, die willen deelnemen aan „Ome Joops" vakantietrektocht met een wielersport-element door hem „Tour der Verenigde Naties" genoemd moeten de honderd deelnemers gese lecteerd worden voor de monsterrit van 1400 kilometer door geheel Nederland. Het is de tweede maal dat dit gebeurt. Net als bij de echte tour, die van de beroemde Goddet van „l'Equipe" is het ook bij ome Joops tour, de pers die voor de organisatie garant is. Ons blad wijdt zijn beste zorgen aan het wielercircus, zo lang het zich in ons ver- schijningsgebied bevindt. Tezamen met een aantal andere dagbladen „bemoederen" wij op deze manier de tour op haar kilometerslange tocht door Nederland. De jeugdige rennertjes zijn geen krijgen de sprinters hun kans, over een afstand van vier kilometer. De winnaar van de sprint is tevens etappewinnaar en drager van de gele trui. Het komt zowel op ..spieren" als op „spirit" aan. De tourdireeteur geeft na melijk extra punten voor het gedrag, de hulpvaardigheid enz. van de rennertjes. Een snelle smeerpoets kan het daardoor nog wel eens verliezen van een trage college, die al zijn zaakjes keurig voor elkaar heeft. Het toegestane zakgeld voor de ren ners is f. 6.- in totaal. Hoewel de opzet „profjes". Op gewone huis, tuin en keukenfietsen moeten zij aan de start verschijnen. De tourdirecteur kiest de peddelaars uit degenen, die een goed schoolrapport hebben, het laatste half jaar geen last met de politie hebben gehad en normaliter niet in de gelegenheid zijn een vreugdevolle vakantie te beleven. Deze dingen zijn het, die de jon gens moeten meebrengen. Voor de rest zorgen de organisatoren van de Tour der V.N. De deelnemers ontvangen keurige ren nersshirts met de namen van de on derscheidene dagbladen, die aan de or ganisatie meewerken, op borst en rug. Voor de warme hap en de belegde bo terham wordt ook gezorgd, evenals voor het nachtlogies. In elke etappeplaats wordt in schoolgebouwen overnacht. In de tourkaravaan rijdt een auto mee. waarin de luchtbedden liggen. Voorts is er een mobiele kolonne van het Rode Kruis, een verkeersregelaars- ploeg. een kantinewagen en een brok- kenauto. Een twaalftal Nederlandse firma's maakt met speciale voertuigen de nodi ge reclame bij deze jeugdronde door Nederland. Gemiddeld 100 km. per dag Er wordt per dag gemiddeld 100 kilo meter gefietst. Op eenzame weggetjes is 'n groot aantal jongens een fijne va kantie te bezorgen, zijn de deelnemer- tjes vanzelfsprekend wel aan discipline, orde en regelmaat onderworpen. Vorig jaar is dit goed gegaan en deze maal moet dit weer gelukken. Men hoe de zich overigens voor de opvatting dat de Tour der V.N. alleen een vakantie uitstapje op de fiets is. Er zijn vorig jaar bij de sprints tijden gemaakt, waar voor menige prof (die dan bovendien op een speciale fiets pleegt te rijden) zich niet behoefde te schamen. Gemiddelden van 42 kilometer per uur waren toen geen uitzondering !t pj l- 01 VOETBAL UVSRest van Leiden Woensdagavond a.s., aanvang kwart voor acht, wordt op het LFC-terrein een liefdadigheidswedstrijd gespeeld tussen UVS en de Rest van Leiden. Voor deze ontmoeting is het elftal van de Rest als volgt samengesteld: Den Hollander (Quick Boys), Th. van Kampen) (LFC), Zoet (Teylingen), Van Duin (Quick Boys), Aandewiel (Quick Boys). J. Neuteboom (LFC), Verdegaal Teylingen, v .d. Oever (Quick Boys). W. van Kampen (LFC), A. Heymans (LFC). Oude glorie van UVS bij Verhoogt's afscheid Ter gelegenheid van Corrie Verhoogt's afscheid als eerste elftalspeler van UVS wordt zaterdag a.s. aanvang 5 uur, op het UVS-terrein een ontmoeting ge speeld tussen UVS 1 en Oud-UVS. Het elftal van de oude glorie ziet er als volgt uit: Van Well, De Wolf, Ben van Duyl. Jacques Sloos, J. Devilee, Bas Wallaart, Jan Blom, T. Kantebeen, T. de Wolf, Fasel en Verhoogt. Een aardig idee om dit oude kam- doenselftal weer eens in het veld te irengen. Het zal ongetwijfeld inslaan. Het programma voor Ome Joops „Tour der Verenigde Naties" zieit er als volgt uit: 21 juli: Start in Arnhem. Via Die ren, Brummen. Zutfen, Loohem. Delden en Hengelo gaat het naar Enschede. 22 juli: Enschede, Hengelo. Bor ne, Zenderen. Almelo. Vriezenveen, Vroomshoop, Ommen, Vilsteren Richteren, Emmen, Zwolle. 23 juli: Zwolle. Wezep, Elburg, Harderwijk. Putten, Voorthuizen, Hoevelaken' en dan via de Rijksweg van Amersfoort naar Amsterdam. 24 juli: Amsterdam, Haarlem, Heemstede, Vogelenzang. De Zilk. Noord wij kerhout, Noord wijk, Kat wijk aan den Rijn, Rijnsburg, Leiden. 25 juli: Lelden, Leiderdorp. Kou dekerk, Alphen aan den Rijn, Bo degraven, Gouda, Boskoop, Bent huizen. Zoe termeer, Willemsveen, Voorburg, Den Haag. 26 juli: Den Haag, Delft (bezich tiging van de stad), Rotterdam. 27 juli (zondag): Rustdag, gele genheid tot kerkbezoek, bezichtiging van de haven, voetbalwedstrijd tus sen ploeg van de Tour en van het Opvoedingstehuis te Rotterdam en eventueel familiebezoek. 28 juli: Rotterdam (over de Maasbrug)Dordrecht, Moerdijk, Zevenbergschenhoek, Terheyde, Strikberg, Breda. 29 juli: Breda, Drost. Huiten, Til burg, Eindhoven. Geldrop, Heeze. 30 juli: Heeze, Someren, Heusden Neerkant, Beringen, Panningeni Maasbree, Blerick Venlo. 1 augustus: Venlo, Horst, Venray Deurne, Bakel, Gemert, Vegheb Berlicum Hinthum, 's-Hertogen - bosch. 2 augustus: 's-Hertogenbosch, Zaltbommel, Waardenburg, Gelder- ma lsen, Buurmalsen, Ciilemborg, Houten, Utrecht. In Utrecht ligt de eindstreep van deze jeugdronde door Nederland. Wanneer het weer de Tour der V.N. gunstig gezind is. kan en zal zij voor de honderd deelnemers een vakantie-evenement worden, waar over nog lang gesproken zal wor den. Teleurstellende nederlaag van Roodenburg Van een onzer verslaggevers) Laten de dit even voorop stellen: de 13 zege welke Slikkerveer voor de ogen van 3500 toeschouwers op Roodenburg behaalde was verdiend. En tóch zijn de blauwzwarten dicht, héél dicht, aan een gelijkspel en zelfs méér nog althans in de tweede helft toegeweest. Twee factoren echter a i hebben de blauwzwarten uiteindelijk héél ver van het bereikbare wegge- AKL4 Dekert verdek houden. Daar was in de eerste plaats een volkomen falen van de Leidse aanvoerder Van Polanen en het minder goede optreden van doelman Kee- reweer dit kwam Roodenburg op drie goals te staan! en in tweede in stantie beschikte Slikkerveer over een uitzonderlijk goed keepende doel- verdediger. Wat deze notabene 42-jarige Van Vugt in de tweede helft pres teerde was klassewerk en dat deze „oude rot", die in feite d e matchwinner van zijn ploeg was, na afloop een ware ovatie in ontvangst mocht nemen, kwam hem toe. Het was sneu voor Roodenburgdat het sterkste deel van de ploeg - en dat is de blauwe verdediging ontegenzeggelijk - juist in dit Dank zij een verdiende 02 overwin ning op RVVH behoort ARC thans tot de laatste 16 clubs, die nog in de zaterdagbeker-competitie zitten. Zo tam als de wedstrijd begon, zo fel waren de laatste minuten, toen de Ridderkerkers er blijkbaar alles op zetten om tot een beter resultaat te komen. ARC verdiende de overwinning vol komen, het spel van de Alphenaren was stellig beter van opbouw al ontbrak er dan aan de afwerking van de aanvallen nog wel het een en ander. Toch werd de Ridderkerkse achterhoede vrijwel voort durend onder druk gezet. Het duurde nog tot in de 35ste minuut voor de Racingmensen voor de eerste keer kon den juichen, toen linksbuiten Spek de rechtsachter de bal ontfutselde en ver volgens L. Krijgsman de voorzet van zijn clubgenoot keurig inkopte: 01. Dit werd ook de ruststand, hoewel de thuis clubs aangemoedigd door de Ridder- kerkse supporters reeds voor de thee felle pogingen ondernamen hierin ver andering te brengen. Ook in de tweede helft waren de eer- et e aanvallen voor de gastheren, die echter doelman v. d. Mark in een uit stekende vorm troffen. Dank zij het spel van de ARC-doelman kreeg de achter hoede haar zelfvertrouwen weer terug en .de eigen aanval werd weer aan het werk gezet. Nadat Jaap de BruUn eerst in het zijnet had geschoten en dezelfde speler kort daarop een mislukt schot lanceerde, was het Spek die hieruit de verdwaalde bal nog oppikte en tot ieders verrassing keihard inschoot: 02. Het spel werd er hierna niet zachtzinniger op. Vooral de spelers van de thuisclub bezondigden zich nog al eens tegen spelregel 9, waartegen de scheidsrechter helaas niet streng genoeg optrad. Dank zij voortreffelijk werk van de ARC-defensie met v. d. Mark aan het hoofd, bleef hét bij de 02 stand. Voor de toestormende Ouwerkerk gevaarlijk kan worden, heeft Slik kerveer-doelman Van Vugt het leer al te pakken. (Foto L.D./Van Vliet) belangrijke duel het liet afweten Wij memoreerden het reeds: Rooden burg was op z'n minst aan een gelijkspel toe! De blauwzwarten die in de tweede helft doende waren om de zéér slechte indruk van de eerste helft uit te wissen Slikkerveer beheerste het middenveld vóór de rust volkomen! en daarin aanvallend ook wel slaagden, vonden echter een in uitstekende stijl keepende Van Vugt op him weg. De meest on mogelijke inzetten werden afgestopt. De opgelopen 01 achterstand, die Ouwer kerk c.s. in opeenvolgende aanvalsgol ven trachtten weg te werken bleef zo doende op het bord staan. TWEEDE BLUNDFR Helaas een tweede grove blunder van de Leidse defensie deed al het zwoe gen van de Leidse voorwaartsen te niet. Een geheel vrije bal voor de schoen van Van Polanen die alle tijd had om te ruimen - de blauwzwarten hebben wat dat betreft een lesje kun nen nemen aan de Slikkerveer-defen sie - doch die in de „zee" van tijd zó onbenullig mogelijk in de breedte een tikje gaf aan I. Weerlee, bracht zelfs 02 op het bord. Wel redde doelman Keereweer nog via het houtwerk, maar in de ontstane doelworsteling schoot een Slikkerveer-aanvaller raak! Er was toen 15 minuten gespeeld. ANDERE TACTIEK Eindelijk kwam Roodenburg tot het besef, dat anders gevoetbald moest wor den, wilden de Leidse Houtbewoners in het laatste half uur nog iets bereiken. De laat-maar-komen-tactiek, die de blauwzwarten in de eerste helft huldig den met de ditmaal volledig falende stopper draalde dit rolletje fout af! werd overboord gegooid. Het middenveld werd door de van nu af aan stuwende kanthalfs in bezit genomen en met de naar voren getrokken linksback Henzen als linksbinnen rolde de ene gevaarlijke aanval na de andere op de vijandelijke veste aan. Het zat toen niet mee. Aller eerst vloog een juweel van een kopbal van Ouwerkerk tegen de staander en even later haalde een verdediger de in zet van Choufour van de lijn weg. In de 23e minuut kon Roodenburg toch gaan juichen. Het was Bart Ouwerkerk die 12 liet aantekenen. MACHTSVERTOON Met nog 20 minuten voor de boeg en een aangeslagen Slikkerveer stond Roo denburg ten tweede male aan de rand van een draw. Er werd stormgelopen, doch in deze periode leverde Van Vugt keepwerk van de bovenste plank. Wij en ook de talrijke supporters telden o.a. reeds de fantastische omhaal van Bart Ouwerkerk. maar doelman Van Vugt dook even meesterlijk de ogenschijnlijk onhoudbare bal uit de bovenhoek. En nog véél meer machtige reddingen van deze 42-jarige doelman kregen klaterend applahs. Maar toch betwijfelen we ten zeerste of dit zó door had kunnen gaan en iedereen verwachtte elk ogenblik een doelpunt, die op dit kritieke moment verdiend was geweest en zélfs de winst had kunnen Inluiden. RAMPZALIG Een doelpunt kwam óók, maar helaas - voor Roodenburg echter - aan de verkeerde kant. Rechtsbuiten Trouw borst deed dit in zijn eentje. Piet van Polanen en doelman Keereweer deden de rest. Hetgeen in dit geval wilde zeg gen: niets! Een-drie dus! Ach, en daarmee was de zaak beklon ken en had Slikkerveer de winst bin nen, want de moed ontbrak de blauw zwarten om óók deze derde tegenslag nog te overwinnen. Temeer omdat de Leidse aanval in doelman Van Vugt zjjn meester had gevonden. Over de eerste helft willen wij kort zijn. Die was bijzonder slecht, zonder meer. Een lelijke misgreep van Keere weer bracht in de 27e minuut 01 op het bord. Overigens had daarvoor zich reeds de ene fout na de andere voor de Leidse veste opgestapeld. Wat dat be treft treft doelman Keereweer bij lange na niet alle schuld, want het bij tijden hopeloos geknoei vóór hem - vooral Van Polanen was nergens! heeft aan het toch altijd rustige en goede werk van Keereweer beslist géén goed gedaan. Zo verloor Roodenburg dus dit stevige duel met 31, na een slechte eerste en een alleszins betere en óók levendiger tweede helft. Niet omdat de tegenstan der nu zó goed was. maar veeleer door eigen fouten in de defensie, het prijsge ven van het middenveld, en tenslotte, doch niet in de laatste plaats: het keep werk van Van Vugt, dat een lust voor het oog was! De kans op promotie is nog volledig aanwezig, maar de blauwzwarten zullen toch goed doen in het vervolg van meet af aan te strijden met inzet van alle krachten en daarmee niet te beginnen als het te laat of bijna te laat is. En één ding is zeker: Roodenburg heeft véél meer in haar mars dan zij zaterdag avond demonstreerde. Volgende keer be ter zullen wij maar zeggen! Rest nog te vertellen, dat Zitman zich moest laten vervangen door Logeman, die het uitstekend deed. Wie komen er in de LD-ploeg? Beste jeugdige sportvrienden. Zoals jullie uit het hierbij afgedrukte artikel hebben kunnen lezen, doet ook het Leidsch Dagblad dit jaar mee aan de Tour der Verenigde Naties. Wij - de directie en de redactie - vinden het werk van Oom Joop machtig mooi. Jullie waar schijnlijk ook, want deze Tour der Verenigde Naties wordt net zoiets als de Tour de France. De deelnemers krijgen echte rennersshirts, echte rennerspetjes, er rijdt een levensgrote reclame-karavaan mee en wie voelt zich dan niet een klein beetje een Wim van Est, een Gaul of een van die andere reuzen van de weg, die in Goddet's circus de kilometers onder hun wielen laten wegrazen? Er komen ploegen aan de start in deze jeugdtour uit Frankrijk, België en Duitsland en er zijn gele en groene truien te verdienen. Kortom, degenen die uitverkoren worden, krijgen een gratis vakantie, waar over ze nog jarenlang met groot plezier zullen napraten. Maar wie komen er nu in de Leidsch Dagblad-ploeg? Dat is de grote moeilijk heid, want er kunnen uit Leiden en omgeving maar zes jongens deelnemen. En we hebben zo de idee, dat er wel duizend jongens uit onze stad en omgeving in de Tour der Verenigde Naties willen mee rijden. We hebben nu het volgende gedacht: laten alle jongens die er zin In hebben en die aan de voorwaarden voldoen een goed schoolrapport dus, het laatste half jaar niet met de politie in aanraking geweest zijn, eigenaar van een „norma le" fiets, dit jaar geen ander vakantie-uitstapje op het programma en in een leeftijd tussen 14 en 17 jaar laten die jongens zich woensdagmiddag a.s. tussen 2 en 3.30 uur komen melden op de bureaus van het Leidsch Dagblad. Wij zullen dan alle gegevens noteren en de lijst voorleggen aan Tour-directeur Oom Joop. Die zal dan de zes gelukkigen selecteren Tot woensdagmiddag dan, maardenk eraan, wie voor of in het bureau van het Leidsch Dagblad kabaal schopt, die kan zijn kansen om aan deze fantastische wedstrijd deel te mogen nemen, meteen wei afschrijven Dini Hobers overtroeft Corrie van den Bosch Tijdens de atletiek tweekamp tussen Noord Nederland en Noord-Holland, die zondag te Heerenveen werd gehouden, heeft Dini Hobers van DOL uit Nieuw Amsterdam het Nederlands record ko gelstoten dames verbeterd roet 'n worp van 13,70% meter. Dat is bijna een hal ve meter meer dan het oude record van Corrie van den Bosch (Taxandria-Ois- terwijk), die op 16 Juni 1956 te Vught de kogel 13.39 meter ver stoott». Rilk van Looy, die dinsdag as. steurt als een der fajvorieten in de Rond'e van Nederland, heeft gisteren weer een zege in de eindsprint behaald. De Belg nam deeü aan de wedstrijd Mi laanManitoba, over een afstand van 218 km. Hij won deze met een moyenne van. 41-340 km. per uur De uitslag was: 1 Van Looy (Belg.) 218 km. in 5.17 00; 2 Schils (Belg.) z.-t.; 3. Pellegrini (It z.t.; 4. Baffd (It.) z t.; 5 Grassi (It.) z.t. De 7 e Sdhevenimgen-Luxemiburg- Scheveninigen rit Is gewonnen docxr de equipe W. Talk (BOoemendaaJ)-A. Hila- rius (Wassenaar). Yvonne Raadsen verbeterde Nederlands record Tijdens de Oostelijke kampioenschap pen voor junioren, die op het terrein „De Kluis" te Nijmegen zijn gehouden, i heeft het Arnhemse meisje Yvonne Raadsen (Palthene) het Nederlands record 100 meter meisies A verbeterd. Zij liet 12,6 sec. afdrukken, dat is 0.2 sec. sneller dan het oude. zij het nog niet erkende record van Ria Kinwei (Minerva), die cp 4 mei te Rotterdam 12.8 sec. liep. Dat het Nederlands re cord 100 meisjes nog niet scherp staat, bewees het Celebesmeisje Joke Bijle veld, die in Den Haag 12.2 sec. noteer de. Aangezien deze prestatie in een se niorenwedstrijd werd gemaakt, kan geen record aanvrage worden ingediend. Atletiekwedstrijden te Den Haag Het is een goed idee geweest van het Haagse Vlug en Lenig om ter gelegenheid van het 45-jarig bestaan een klein, maar select pro gramma samen te stellen. Op de sintelbaan aan de Laan van Poot hebben de toeschouwers juist daar om kunnen genieten van een atle- tiekmiddag die vele hoogtepunten telde. Allereerst de verbetering van het Nederlandse record op de 4 x 800 meter, door een PS V-ploeg bestaande uit de lopers Hendriks, Van den Broek, Van Dorst en Haus, die met een tijd van 7 min. 42.7, 7.6 seconden onder het oude record van de Trekvogels Verwey, Van Kreuningen, Blankenstein en Slijkhuis bleven. Henk Haus als slotloper was met zijn 1.50.6 de snelste. Over het algemeen hebben de kandi daten voor de Europese kampioenschap pen in Stockholm zeer goede prestaties geleverd. Henk Visser. b.v„ sprong 7.83 meter en plaatste zich hierdoor aan de top van de Europese ranglijst 1958. 7.47 was zijn eerste sprong. 7.83 do tweede, toen volgde een foutaproog en daarna Met een sprong van 7.83 meter plaatste Henk Visser zich gisteren tijdens wedstrijden te Den Haag aan de top van de Europese ver springers 7.37 meter waarna hij niet meer deel nam. Niet forceren en langzaam naar de Europese kampioenschappen toewerken is het parool. Want Henk Visser wil in Stockholm een goede prestatie leveren. Op de sprint bij de dames was Rina van Kuik, nu Hannie Bloemhof had af geschreven. oppermachtig. Zij won de 100 meter in 12,- sec. voor juniore Joke Bijleveld en de nieuwelinge Nannie Haa- se en op de 200 meter kwam zij tot 24.9 sec. voor Corrie Bolijn en Joke Claus. Bij de heren leverden Hans Smit en Aad van Hardeveld een scherpe tijd op de 100 meter. Beiden noteerden 10.7 sec. totnutoe de beste prestatie van dit jaar Eef Kamerbeek, die verleden week het Nederlands hordenrecord tot 14 4 sec. te rugbracht. won nu zonder dat er maar een vleugje wind over de sintelbaan stond in 14.7 sec. voor Eef Boere in 14.9 sec. Meindert Blankenstein behaalde een duidelijke zege op de 1500 meter in 3 min. 50,7 sec. De Amsterdammer. Harrv Jansen, die aanvankelijk de kop nam. werde tweede en Joep Delnove uit Maas tricht stelde teleur met zijn 3.55.6. De 300 meter werd een strijd tussen Hein Cujé en Wim Roovers. Tot 2000 m. speelden Henk Vi^et en Sioerd Koster nog mee. maar de daarop volgende G<^,*?eT zwems-ters Tmetee La- scherpe sprintjes van Culé en Roovers en W1 Lamboer. be:den lid van waren voor hen te veel. De aanval van ÜP "e KInZB erkende zwem- Roovers. 300 meter voor de eindstreep vereniging ,.N a air dien", hefbbein ower- werd door Cujé afgeslagen en hij wist -dhrijtving aamge-vraagd naair de Zoiüüejr op het laatste rechte stuk nog iets uit te zu'emolub „Mooi Zeist". Hoogstwaar- lopen. Zijn tijd 8 min. 18.2 sec. was een schyn-Hjk is er nu een einde geloomen verbetering van zijn beste persoonlijke aam een ietwat onverkwikkelijke zaak prestatie, evenals de 8.21.8 van Roovers. to de Gooise zwemkringen- De waterpolo-competitie draait op volle toeren en de krachtsverhoudingen gaan zich hier en daar reeds aardig af tekenen. In de eerste klasse neemt Sleu telstad een lage plaats in op de rang lijst in, maar toont zich in iedere wed strijd een lastige tegenstander. Vrij dagavond gaat de ploeg bij het IJ in Amsterdam op bezoek en spelend zoals in de wedstrijd tegen Neptunes zit er een kansje in voor onze stadgenoten. In de 2e klasse afd. C schijnt de Gouwe onweerstaanbaar. Na drie wedstrijden staan de Waddlnxveners ongeslagen aan kop. Wil LZC nog een kans oe- houden, dan moet donderdag van Pin- guins gewonnen worden, wat mogelijk is. De Zijl omzeilde afgelopen week de lastige klip Vitesse en zal na de wed strijd van dinsdag a.s. tegen Wilskracht wel weer twee punten rijker zijn. Programma voor komend-1 week. Hedenavond 7.30 uur: LGB II Gouwe I dames: LGB I Gouwe III. Dinsdag 7.30 uur: Zijl III Swift II. Zijl II Merwede III Zijl I Wils kracht I.

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 7