TYPISTE NET ACTIEF PERSOON werkster ZOMERHUISJES KAPSTER GEVRAAGD KAPMODELLEN GEVRAAGD een administratieve hulpkracht ASSISTENT WINKELMEISJE Gevr. WERKSTER AUTOSPUITER Bonn tracht spoken van Rapallo Dodelijk ongeval iu en 011 Ribbentrop te bezweren Katwijk-Rijn „Elektronisch gedicht" op Expo verrassing van Corbu der-Varèse Het Westduitse leger lieeft al ongeveer 10 miljard mark gekost zomerhuisje VRIJDAG OLIESTOOK HOENSON DE FARM DAMESCONFECTIE ADR. VAN OOY JR. TE HUUR HART NIBBRIG GREEVE N.V. sport- en badkleding-show SPORTHUIS v. d. STAAY HUISBRAND EN OLIE SIJBR. ZEIL5TRA WOENSDAG 23 APRIL 1958 Mel o/tset geen vertromvelijk onderhoud van de kopstukken Erliard en Mikojan (Van onze correspondent in West-Duitsland) Met veel nadruk Is gisteren te Bonn verklaard, dat de Westduitse Bonds kanselier Adenauer in zijn gesprek met de Russische plaatsvervangende minister-president Mikojan (gedurende het komende weekeinde) alles zal doen om te voorkomen, dat in het Westen wantrouwen tegen West-Duitsland zal ontstaan. Te anderer zijde zal hij de deur wijd open houden voor een gesprek over elk onderwerp met Mikojan. Het bezoek van een vooraanstaande Russische afgevaardigde geeft Bonn kennelijk niet alleen op protocolair maar ook op politiek terrein veel hoofdzorgen. Men kreeg gisteren de indruk, dat van Westduitse zijde alles gedaan zal worden om te vermijden, dat twee politieke spoken zullen worden opgeroepen in de gedachten van Westelijke waarnemers: ten eerste, het Rapallo- spook en, ten tweede, het Ribbentrop-spook. West-Duitsland wil geen verkeerde indruk wekken Op 22 april 1922 sloten, als bekend, Rusland en Duitsland in deze Italiaanse stad een verdrag, dat er onder meer op neer kwam, dat Duit-sland voor het eerst na de eerste wereldoorlog een zelf standige buitenlandse politiek ging voe ren en toenadering zocht in het oosten. Ten tweede, het Ribbentrop-spook, waarmee de naam van Mikojan nauw is verbonden. Mikojan was het. die op 24 augustus 1939, een week voor het be gin van de tweede wereldoorlog, te Mos kou het Duits-Russische pact, een schepping van Hitler, Stalin en Molotof, mede ondertekende. Van Duitse zijde was de toenmalige minister van Buiten landse Zaken, Von Ribbentrop, aanwe zig Mikojan, destijds minister voor de Buitenlandse Handel der Sovjet-Unie, zorgde ervoor, dat het handelsverdrag tussen 1939 en 22 juni 1942, het begin van de Duits-Russische oorlog, tot de laatste minuut duurde. Bekend is, dat toen de eerste schoten reeds over de Poolse demarcatielijn vielen, toch nog Russische goederenwagons Oost-Pruisen binnenreden. Het Ribbentrop-spook, dat thans door de Koblenzer Strasse (het diplomatieke centrum van Bonn) zweeft, wil men bezweren, juist omdat Mikojan zich in 1939 zo goed met Ribbentrop verstond, dat deze laatste zei, dat hij zich in het Kremlin zo goed voelde als onder nationaal-socialistische partijge noten. Het is om dit alles dat de Westduitse vice-bondskanselier en minister van Eco nomische Zaken Erhard wil vermijden, dat in Amerika en Engeland het tète a téte tussen Ribbentrop en Mikojan zal worden vergeleken met een mogelijke ontmoeting van hemzelf met de Rus. De uitlatingen van de heer de Loor Antwoord van de minister In antwoord op vragen van het lid van de Tweede Kamer de heer Beer- nink. betreffende door een lid van de Eerste Kamer gedane uitlatingen inzake de huidige Indonesische crisis, heeft de minister van Buitenlandse Zaken a.i. geantwoord dat hij kennis heeft geno men van een bericht van „United Press", dat het lid der Eerste Kamer en burge meester van Delft, de heer D. de Loor, op een bijzondere zitting van de assem blee van de morele herbewapening van Aziatische landen te Baguio. zich tegen over de Indonesische gedelegeerde ver ontschuldigd heeft voor „de verant woordelijkheid van Nederland voor de huidige 'Indonesische crisis". De minister heeft eveneens kennis ge nomen van de belofte van de heer De Loor, dat hij bij zijn terugkeer in Neder land ..de regering van deze nieuwe be nadering in kennis zal stellen". De uitlatingen van de heer De Loor blijven uiteraard geheel voor diens ei gen verantwoordelijkheid, zo deelt de minister van Buitenlandse Zaken a.i. voorts mede. De minister van Binnenlandse Zaken. Bezitsvorming en PBO heeft aanleiding gevonden de heer De Loor tot een on derhoud uit te nodigen. Hierbij bleek, dat de desbetreffende persberichten aan de uitlatingen van de heer De Loor een bepaalde tendens hebben gegeven, wel ke niet in overeenstemming is met de strekking van het gesprokene. Vandaar ook, dat het officiële program ma van het aanstaande weekeinde met geen woord rept over een gesprek tus sen Erhard en Mikojan, de economische kopstukken van beide landen. Wel zul len zij samen zyn by een bezoek aan de Hannover Messe van zondag aanstaande. Op de Wassenaarseweg even ten noor den van de noordelijke toegang tot het Marinevliegkamp Valkenburg had gis termiddag te omstreeks half vijf een ge compliceerd verkeersongeval plaats mot dodelijke afloop. Een en ander was het gevolg van het feit dat de bestuur der van een in de richting Wassenaar rijdende personenauto een voor hem rij dende vrachtauto wilde inhalen. Door een verkeerde manoeuvre reed hij de vrachtauto aan en verloor de macht over zijn stuur. Hij kwam in de sloot aan de linkerzijde van de weg terecht. De bestuurder van de vrachtauto, die als gevolg hiervan midden op de weg tot stilstand was gekomen, wilde ach teruit rijdend de rijbaan vrij maken. Hij merkte daarbij echter nie: op dat een 26-jarige juffrouw uit Den Haag. die bij de ter plaatse aanwezige bushalte stond te wachten, zich achter de wagen be vond. Zij werd overreden en bleef zwaar gewond op de grond liggen. De militaire arts van het vliegkamp, die de eerste hulp verleende, liet het slachtoffer naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden overbrengen, waar zij in de loop van de nacht is overleden. Fraaie prestatie van Philips Fantastisch spel van film en fotobeelden Minister Vondeling heeft gisteren in het RAI-gebouw de tentoonstel ling ,,De suiker" geopend. De be windsman bewondert enige zoete kunstwerken. Thema: ontwikkeling van de mensheid (Van onze Brusselse correspondent) Gisteren is het met spanning ver wachte „elektronisch gedicht" van de architect van het Philips-paviljoen Le Corbusier en zijn vriend, de Franse avant-garde-componist Edgar Varèse. aan de pers op de Wereldtentoonstelling vertoond. Ir. Otten, president van Phi lips. en ir. F. J. Philips, evenals de hele staf van Eindhoven, welke het Philips- paviljoen op de tentoonstelling heeft ge bouwd. waren aanwezig. De president van de Belgische Philips. Charles Spaens ontving de zeer talrijke buitenlandse en Belgische journalisten, in het rose-ver- lichte paviljoen. Het „gedicht" is een fantastisch spel van film- en fotobeel den, dat zich tegelijkertijd op de drie wanden van het paviljoen afspeelt. Het thema is de ontwikkeling van de mens. van de oertijden naar de huidige tijd van de atoombom, met als optimistisch slot een verheerlijking van het kind. Al thans zo kan men het zien, want een officiële lezing van zijn gedicht heeft Le Corbusier, die er het scenario van Steeds meer verstekelingen op schepen uit Indonesië (Van onze Haagse redactie) Het aantal verstekelingen, dat aan boord van de repatriëringsschepen uit Indonesië in Nederland aankomt, neemt toe. Met de „Zuiderkruis", die gisteren 798 gerepatrieerden in Am sterdam bracht, reisden 14 blinde pas sagiers mee. Op de „Sibajak". die zon dag a.s. in Rotterdam afmeert, zitten, volgens de ontvangen berichten, 8 ver stekelingen. Onder de veertien blinde passagiers van de „Zuiderkruis" zijn tien Ambone zen, twee Menadonezen en twee Indo nesische staatsburgers van Nederlandse origine. Allen zijn voorlopig aangehouden door de Vreemdelingendienst. De verstekelin gen zijn in het hoofdbureau van politie in Amsterdam ondergebracht. Dr. G. P. van Itterzon hoogleraar Dr. G. P. van Itterzon, herv. predi kant in Den Haag, is benoemd tot ge woon hoogleraar in de kerkgeschiede nis aan de Rijksuniversiteit te Utrecht, als opvolger van prof. dr. M. v. Rhijn, die in september a.s. met emeritaat gaat. Ds. Van Itterzon heeft de Haagse herv. gemeente meer dan 25 jaren gediend. Dr. Itterzon werd 11 december 1900 geboren in de hoofdstad. Hij studeerde aan de Leidse universiteit. Na zijn stu die promoveerde ds. Itterzon bij de thans overleden prof. dr. A. Eekhof op een dissertatie over Franciscus Gomarus tot doctor in de godgeleerdheid. Zijn eerste gemeente was (in 1924) Gelzelaar (ge meente Borculo). Na korte tijd de ge meente Alblasserdam te hebben gediend, De Vreemdelingendienst zal geval voor rjep Den Haag hem naar de residentie! geval nagaan hoe de antecedenten van j or itterzon werkte in die tijd (van 1932 de betrokkenen zijn. Aan de hand van,at, in het Laakkwartier. Op het kerke- rapporten van de dienst zal de minister erf nam hij al spoedie een belane- - 1 .rlir-env. rtf „nvetftlrol 1 n van Justitie beslissen of de verstekelin gen al dan niet in Nederland kunnen worden toegelaten. Volgens een woordvoerder van het C.C.K.P., een van de organisaties, die zich bezig houdt met de verzorging in Nederland van de uit Indonesië gerepa trieerden, blijkt uit de over de blinde passagiers ontvangen rapporten, dat een van de Menadonezen kan worden be schouwd als „maatschappelijk Nederlan der" te zijn. Het zou hier een jongeman betreffen, die een Nederlandse moeder heeft. De beide Indonesische staatsburgers van Nederlandse origine zijn jongelui, wier vader voor het staatsburgerschap opteerde, toen zij nog minderjarig waren. rijke plaats in. Hij werd voorzitter en of bestuurslid van vele verenigingen en be kleedde o.m. het voorzitterschap van de C.J.M.V. Van de publikaties die dr. Itterzon op zijn naam heeft staan, noemen wij het gereformeerd leerboek der zeventiende eeuw „Synopsis Purioris Theologiae". Samen met. prof. dr. F. W. Grosheide vormt dr. Van Itterzon de hoofdredactie voor de tweede druk van de Christelijke Encyclopedie. Met dr. K. H. E. Gravemeyer heeft de nieuwe hoogleraar verscheidene rappor ten uitgebracht over het probleem van de wijkkerkeraden, die door de algemene synode zijn aanvaard en zelfs tot wet gemaakt. schreef, nog niet gegeven. De abstracte kleuren-composities en de zeer revolu tionaire techniek van de projectie \an al die beelden op grote wanden, verbaast en verplettert de toeschouwer, maar men kan niet loochenen, dat het een baan brekend experiment is. des te meer om dat de geluiden-muziek van Varèse. ge produceerd door elektronische muziek- apparaten. zoals die ook door Henk Ba- d.ngs worden gebruikt, de beklemmende sfeer van het gedicht machtig onder streept. Varèse's compositie en het ge hele gedicht werden door ir. Tak uit Eindhoven ruimtelijk verwerkt. De ge luid- en lichtbronnen zijn op een 15- sporige magnetische band vastgelegd. Op ieder spoor van deze band kunnen 12 fre quenties worden ondergebracht, zó dat op hetzelfde ogenblik, dat de band langs de afleeskop van de magnetofoon loopt, niet minder dan 180 verschillende be velen het leger van 450 luidsprekers, van bonderden lampen en projectoren, tot activiteit kunnen prikkelen. De vele ki lometers kabel, de ingenieuze appara tuur, de relais en versterkers, die keurig in kasten zijn opgeborgen, ziet de bezoe ker niet. 11 oningnood schept onhoudbare toestanden voor gezinsleven van de militairen „Staat behandelt getrouwde soldaten immoreel", zegt minister Liieke (Van onze correspondent in West-IDuitsland) De nieuwe Westduitse strijdkrachten hebben de belastingbetalende bevolking van de Bondsrepubliek (die er in de Doordat de woningnood nog altijd enorm is. moeten veel getrouwde be roepsmilitairen gescheiden van hun in andere steden en dorpen wonende vrouwen en kinderen leven. Dat kost de staat, die daarvoor extra-toelagen moet uitkeren, ca. 7 miljoen mark per maand. De Bondsminiister voor de Woning bouw, Lücke, is zich nu met deze kwes tie gaan bemoeien en heeft om een en ander uit eigen ervaring te leren ken- eerste jaren na de oorlog haast van j nen .een dienstreis door Neder-Saksen, overtuigd was, dat de Duitsers nooit weer een eigen leger zouden bezitten) tot dusver al tussen de 9.5 en 10 mil jard mark gekost. Dit leger bestaat nog niet veel langer dan twee jaar, want pas in het begin van januari 1956 na men de eerste 6000 soldaten (toen alleen nog vrijwilligers) hun intrek in een Russen als piloten? Ook aanval op Morotai Volgens de opstandelingen waren de bij de luchtaanvallen op Boekit Tinggi betrokken piloten vermoedelijk Russen. Een revolutionaire journalist zeide i dat geen Indonesische piloot „zulke I hevige aanvallen" had kunnen doen. J Kolonel Dahlan Djambak, woord- voerder van de Indonesische tegen- regering, drong opnieuw aan op een onderzoek door de V.N. naar de rol, die Rusland speelt in de militaire ac tiviteiten van Djakarta. De revolutionaire verslaggever zeide dat de vliegtuigen gisteren vele plaat sen hebben aangevallen, zoals Paja- koemboeh, 45 km. ten oosten van Boe- kit Tinggi. en Batoesangkar. 45 km. zui delijker gelegen van de plaats, waar de revolutionaire leiders, naar verluidt, heen zijn gevlucht. In Boekit Tinggi was de eerste aan val gericht op de kazerne en de tweede op de passar (marktplaats) „waar veel mensen kochten en ver'kochten'. „De hevigheid van de aanvallen toonde aan dat de piloten gespeend zijn van menselijke gevoelens. Het was vrij duidelijk, dat de piloten Boekit Tinggi niet kenden" aldus de verslaggever. Volgens hem was het verlies aan mensenlevens groot. Van revolutionaire zijde werd voorts vernomen, dat ook het eiland Morotai door vliegtuigen van de Centrale rege ring is gebombardeerd. liet eiland Morotai ligt even boven het eiland Halmahera, dat gelegen is Sleeswijk-Holstem en Hamburg (dat ook een Bondsland is) gemaakt. Het gevolg van de op den duur on houdbare toestand is. dat veel militai ren diep in de schulden zijn komen te zitten en dat ook hun huwelijksleven verre van rooskleurig is. j By geen enkel ander beroep in de paar kazernes. Bondsrepubliek komen dan ook zoveel In april 1957 werden de eerste 10.000 j gevallen van echtscheiding voor als dienstplichtigen onder de wapenen ge- juist in het leger. Miinister Lücke voert roepen. Het leger groefde gestadag. Nog I als een van de voornaamste redenen in de loop van deze maand zal het j van deze toestand aan, dat men inder- 150.000 soldaten, onderofficieren en offi- tijd verzuimd heeft nog vóór het onder eieren omvaüten. j de wapens roepen van getrouwde mili- In 1955, toen het leger nog in wor- I tairen voldoende woningen te bouwen, ding was, werd er een bedrag van 95-4 I hoewel men er genoeg geld voor had miljoen mark voor uitgegeven, in 1956 gehad. „Ik vind het immoreel zoals de ad 3.4 miljard en in 1957 tussen de 6 en i staat de getrouwde mannen van het 6.5 miljard. De uiteindelijke cijfers over leger behandelt", zei de minister in een het afgelopen jaar zijn nog niet bekend toespraak tot soldaten en officieren in gemaakt-. Het Ministerie voor Verdediging heeft voor <ie periode van 1 april tot en met 31 maart 1959 om 10 miljard gevraagd, want het leger is nog lang niet klaar. Men neemt in deskundiige kringen aan dat het op de been brengen ervan onge veer 60 miljard zal moeten kosten. Zo als men weet zal het met de modernste wapens worden uitgerust. tussen Noord-Celebes en de vogelkop van Ned. Nieuw-Gulnea. 16 km. van Boekit Tinggi Volgens Radio Djakarta zijn de troepen der centrale regering na nog een stadje op de opstandelingen te hebben veroverd. vandaag Boekit Tinggi tot op een afstand van nog slechts 16 kilometer genaderd. Voorts deelde radio Djakarta mee. dat in Noord-Celebes zich tal van opstan delingen overgeven, als gevolg van de voedselschaarste, welke zou zijn ont staan door de blokkade door de Indone sische marine en de aanvallen door de luchtmacht. In de havens van Paloe en Donggala zijn 5 vrachtschepen aangekomen met levensmiddelen voor de bevolking van de „bevrijde" gebieden, aldus Radio Djakarta. Kiel. Hij beloofde deze aangelegenheid in een kabinetszitting in Bonn ter sprake te brengen. Interkerkelijke samenwerking De Oecumenische Raad van Kerken in Nederland heeft aan de kerken, die bij de Raad zijn aangesloten een schrij ven gezonden, waarin aan de kerken wordt gevraagd de volgende voorstellen te willen overwegen: 1. het gesprek over de interkerkelijke verhoudingen worde met alle kracht en aandacht voortgezet, niet alleen in de kring van de Raad zelf, maar ook tussen twee of meer met elkaar verwante kerken; 2. de interker kelijke samenwerking worde gestimu leerd en uitgebreid; 3. de mogelijkheid worde geschapen tot het deelnemen aan elkanders gemeenteleven en de bedie ning der sacramenten, in die zin, dat de kerkeraden de bevoegdheid zouden heb ben op een desbetreffend verzoek te be slissen; 4. dit laatste vinde zijn vorm in de erkenning of uitbreiding van het gastlidmaatschap en 5. door de leiding der kerken worde het (voorgangers)- ambt voorzover dit theoretisch nog mo gelijk is ook daadwerkelijk over en weer erkend, zodat gemeenten en kerkeraden predikanten uit de andere kerken in hun arbeid kunnen betrekken. Familieberichten ontleend aan andere bladen GEBOREN: Verkaden-Hendriks, z. Doorn) Schlingemann-Vermeulen, z. (Nijeveen) Van der Wal- Uyt den Bogaard, z. en d. «Oratia (Nieuw-Zeeland) Mourik-Amsberg, d. (Washington) Klopper-Van Zuurew, d. (Zwyndrecht) Pennink-Van Steeden, d. Amsterdam) GETROUWD: mr. A. Korthals Altes en R M R Bakker (New York) S. Weinbaum en D. Cohen (Amsterdam) A. Addink en J. de Nerée tot Babberich (Rheden) OVERLEDEN: ir. W. Ritmeester, m., 76 J. (Bilthoven) E. A. M. Staal-Kahle, vr., 77 j. (Amsterdam) F. J. Idema-Dikken, vr., 77 j. Amsterdam H W. A. Hofmeester, m., 71 j. (Bloemendaal) H A. Ellerkamp, m., 84 j. Hilversum i J. C. Hazebroek, m., 58 j. (Amsterdam) F. W A. Verloop, m.. 70 J. (Amsterdam) A. G. Ortgiess, m., 68 j. (Rotterdam) C. A A. v. d. Voet, m., 66 j. (Wijk aan Zee) A. Hueck, m„ 63 j. (Rotterdam) Te huur aangeboden per 1 mei a.s. geschikt voor permanente bewoning. Gas. water en elektriciteit aanwezig. 3 slaapplaatsen. Te bevragen bij Jachthaven 'T FORT, Warmond. GEVRAAGD bekwame SCHILDER en HALFWAS. Schildersbedrijf K. VAN STRALEN. Waardstraat 30, Leiden - Tel. 31! Gevraagd nette voor 2 of 3 ochtenden per week. Brieven aan het bureau van dit blad onder no. 6091. GEVRAAGD een voor halve dagen. Leeftijd 17—20 Jaar. Gunstige arbeidsvoorwaarden. Spoedige indiensttreding gewenst. Brieven aan het bureau van dit blad onder no. 6123. middag of -avond moet U beslist een uurtje vrij maken. In de Kleine Zaal van de Stadsgehoorzaal in Leiden zijn dan demonstraties met de uit 9 schitterende modellen bestaande collectie HOENSON oliehaarden, waar onder de BEKROONDE OLIEHAARD MODEL 1959 300 de Luxe Let speciaal op onze advertentie van morgen in dit blad. RECTIFICATIE Aan de Psychiatrische Universiteitscliniek - Jelgersma- Kliniek te Oegstgeest wordt gevraagd: met halve dagtaak. Gewenst: kennis der moderne talen en vertrouwd met steno en typewerk. Aanbeveling verdient het vermogen tot het zelfop- stellen van brieven. Aanmelding by de Hoogleraar-Directeur, by voorkeur vrijdag ochtend, 25 april 1958. FABRIEK van CHEMISCHE PRODUCTEN vraagt voor de bedrijfschef. Ervaring in werkvoorbereiding strekt tot aanbeveling. Leeftijd tot 30 jaar. Brieven aan het bureau van dit blad onder no. 6099. Het is modern. om op een kapok matras van vooroor logse kwaliteit" te slapen! Wij maken deze zelf, in eigen werkplaat sen en kunnen dus volledig voor die kwaliteit instaan. Zo'n matras is warm en stevig en voorkomt klachten over koude, reuma en hernia. Voor alle matrassen en ook voor repara ties van beddegoed is het vertrouwde adres, sinds 1809: HAARLEMMERSTRAAT 251 - TELEF. 23608 vraagt een net boven de 18 jaar. Hoog loon. Prettige werkkring. voor het schoonhouden van onze kantoren en paskamers. Dagelijks van 7.3010 uur. Aanmelden: N.V. Orthop. Fabr. v.h. J. VAN LIEROP, Nieuwe Rijn 5556 Leiden in grote verscheidenheid. KOMT U EENS RUSTIG KIJKEN BREESTRAAT 39 - t.o. Postkantoor HOLS HONDENBROODFABRIEK. Katwijkerweg 3. Valkenburg bij Katwijk - Tel. k 17182949 GEVRAAGD een in mei, juni, september van f 20.tot f 51.per week voor 2 tot 10 personen. Aan terrein in aanleg onder Noord- wykerhout. Voll. invent, be halve dekens en lakens. Aanvr. Apothekersdyk 33, telefoon 25736 Tut* BmtiTMAi LEIDEN I zoekt voor haar D.K.W.-assemblagebedrijf een Sollicitaties Warmonderdamscheweg 12 - Sassenheim. uitstekend kunnende watergolven. Tevens I SoU. aan J. F. VAN DER BLOM, Steenstraat 57a, Leiden. NEFABOLINE Lakfabrieken N.V. VOORSCHOTEN Rouwkooplaan 8. Algemene Vergadering van Aandeelhouders op 8 mei 1958 om 11.30 uur ten kantore der vennootschap, waar de agenda voor aandeelhouders ter visie ligt. DE RAAD VAN COMMISSARISSEN. Aangeb. wegens overcompleet een in zeer goede staat zijnde STEYNER vrachtwagen, ö'i ton laadverm., bouwj. '53. tegen billijke prijs. Te bez. Garage v. d. Plas. Sccr. Varke- j visserstr. 64. Katwijk aan Zee telefoon 2482. voor leiding in kleine pakafdeling. Goed bekend met vouwen en wegen van kleinverpakking. Van goede getuigen voorzien. Aanmelden dagelijks aan fabriek van 85 uur, 's zaterdags 811 uur. 's Avonds van 6.307.30 uur op Katwijkerweg no. 8. Bezoekt onze met 5 mannequins. op VRIJDAG a.s. om 3 uur en 8 uur in „HET GULDEN VLIES". Kaarten in onze zaken verkrijgbaar a f 1.25 nclusief koffie of thee met attractie. BOTERMARKT 28 - HAARLEMMERSTR. 287 Aangeboden: GRASZODEN, GROND en KOOLAS. G. A. DE GRAAF. Haarlemmertrekvaart 11, Oegstgeest Tel. 30636 KLOKSTEEG 5 Telefoon 2 5 9 5 6 lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllt Dagbladreclame doet klanten behouden, verloren klanten terug winnen, nieuwe klanten maken, goodwill kweken ADVERTEER daarom regelmatig in het Leidsch Dagblad De MEEST gelezen krant van Leiden en Omstreken

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 4