JEUGDKLEDING Grote aanvoer op rundveemarkten D R E ESMANN sterk en sportief LEIDEN VROOM ALPHEN "HF De dokter DINSDAG 22 APRIL 1958 Rondom de veemarkt (Van een deskundige medewerker) Het ligt voor de hand. dat het koude weer de veehouders nog lang niet in een voorjaarsstemming bracht. Het hooi raakt op en in het weiland is nog vrij wel niets te eten. Men ziet dan ook nog heel weinig vee buiten lopen. De handel in rundvee vertoonde dan ook bij grote aanvoeren algemeen een zeer zwak beeld met moeilijk of niet te handhaven prij zen. Er bleef dan ook nogal wat onver kocht. Niet alleen op de gebruiksveeaf- delingen. maar ook in de sectoren van het magere weidevee was zulks het ge val. Gelukkig is de weersgesteldheid even gunstiger geworden en kan er hopelijk voor het einde van deze maand nog wat gras in de weide komen. Toch kon het wat zachtere weer op de vrijdagmarkten - met name hier te Leiden, en Leeuwar den en Zwolle, op de kooplust nog zeer weinig indruk maken, want het gehele marktverloop was bijzonder lui. met nog wel hoge. maar toch zwakkere prijzen. De slachtveemarkt was in het alge meen deze week ook ruim bezet, waar door de handel eveneens een minder vlotte en flauwere tendens vertoonde. Vrijdag lagen de prijzen zeker 5 tot 10 cent per kg. lager dan de week tevoren. Fr is niet veel voor export bestemd en ook in de binnenlandse groothandel was de gemiddelde verkoop zeer matig. Werkloosheid en de algemene terug slag op de arbeidsmarkt spelen hier on getwijfeld een rol. Voor de vette en nuchtere kalveren ttas de vraag ook duidelijk flauwer; uit gezonderd de prima kwaliteiten kwamen onze noteringen pok niet geheel aan die van de week tevoren. In de wolveesector was het ook al mis. Zelfs voor de geschiktste exportschapen bestond een veel flauwere kooplust en liepen de prijzen duidelijk terug. Oude vette schapen en ooien met lammeren, het was voor alles wat minder. De varkensmarkt leverde ruimere aan voeren op en het aanbod was duidelijk groter dan de vraag, met het gevolg dat onze noteringen bij een stroeve handel gemiddeld 2 tot 3 cent per kg lager kwa men dan de vorige week. Op de beurs te Utrecht was een bijzondere drang tot verkopen, vooral van de Coöperatieve in stellingen uit het oosten des lands, waardoor de prijzen tot 7 cent per kg. lager afliepen. Baconvarkens ook wat minder en voor lopers en biggen werd ook iets minder geboden. De paarden bleven echter in 't algemeen goed prijs houdend. maar het aanbod van inge voerde slachtpaarden was deze week ge ring. Tienduizenden volgden Fanny op de televisie Charmant en innemend (Speciale berichtgeving). Fanny BlankersKoen, Holland's snelste sportvrouw, speelde gister avond voor de VARA-T.V. de onbe geerde hoofdrol In het programma „anders dan anderen", dat dit seizoen nu voor de derde en laatste maal werd gebracht. Een uitbundig succes als onlangs, toen Jan Fabricius voor de camera verscheen, is het niet ge worden: spontaan, hartelijk en hui selijk was het echter ongetwijfeld en daardoor ook boeiend voor de vele duizenden landgenoten die door de jaren heen op zo intense wijze met Fanny's verrichtingen op het athle- tiekveld hebben meegeleefd. Fanny, naar het Singer Museum in Laren gekomen om er naar zij meende een verhaal over de sport- loopbaan van onze wielerkampioen Arie van Vliet aan te horen, kwam dank zij haar echtgenoot na enig tegen stribbelen in het licht van de schijn werpers. maar heeft daarna op waar lijk spontane wijze aan interviewer Bert Garthof haar volle medewerking verleend. Mevr. BlankersKoen kent het boek van haar sportgeschiedenis van A. tot Z. (Van de eerste sprintjes in Hoofddorp tot haar glorieuze intocht in Oude stijl. Mevr. Jekaterina Foertsewa, de hoogstgeplaatste communiste in de Sovjet-Unie, was dezer dagen uit het veld geslagen, toen een hoffe lijke fabrieksdirecteur te Krakau haar hand kuste. Bij een bezoek aan de grote ijzergieterij „Lenin" in de Poolse stad Krakau, stak mevr. Foertsewa haar hand uit om de directeur stevig en op mannelijke wijze de hand te drukken. De direc teur echter boog en kus?e haar hand. Zij keek onthutst bij deze hoffelijkheid in oude stijl en de directeur bloosde. Mevr. Foertsewa. die lid is van het presidium van de communistische partij, brengt met de president van de Sovjet-Unie, Worosjilof, een bezoek aan Polen. Amsterdam) en op charmante en inne mende wijze sloeg zij op aanwijzin gen van Garthof de bladzijden om, daarbij telkens brokstukken er uit cite rende. Vele vriendinnen en vrienden uit binr- nen- en buitenland werden daarbij ten tonele gevoerd: Gisela Mauermaier (Duitsland), Gaston Reif (België). Do rothy Taylor (Engeland), Wim Slijkhuis en de befaamde Londense estafetteploeg van 1948. De Vara heeft zo een boeiende schets gegeven van de sportloopbaan van een onzer meest befaamde atleten. Zij zal er de dank van tienduizenden kij kers mee hebben geoogst! Overgangsmaatregel voor kaasuitvoer In verband met de verlaagde inleve- ringsprijzen voor zuivelprodukten is, aldus vernemen wij in bedrijfskrlngen, van gisteren af voor een week een overgangsmaatregel voor de toeslag van kracht op de uitvoer van bij de handel voorradige kaas naar andere landen dan België. Frankrijk, Enge land, Venezuela, Canada, de V.S. en Puerto Rico. Deze toeslag bedraagt per kg 37 cent voor volvette fabriekskaas, 30 cent voor 40+ fabrieks Edammer, 25 cent voor 20+ nagelkaas en 39 cent voor volvette boerenkaas. Het ligt in de lijn der verwachting, dat zeer binnenkort voor volle condens en voor vol melkpoeder van Nederlandse oorsprong een compensatie-regeling be kend wordt gemaakt, analoog aan die voor de kaas. Binnen niet al te lange tijd kan een ander principe omtrent een voorraad- toeslag op kaas. volle condens en vol melkpoeder worden verwacht. Deze toe slag zal bij eventuele inlevering bij het in- en verkoopbureau zuivel I.V.Z. weer worden weggeheven. LEIDERDORP BURGERLIJKE STAND Geboren: Jacobus J. G.. zn. van J. G. Lorist en C. J. van der Reljden; Helena M.. dr. van W. van Eek en M. van Teij- lingen. Ondertrouwd: W. Toenkkes, 26 Jr. en E. Verhoogt, 29 Ju. Overleden: J. van Loo. 79 Jr., weduwe van J. Evers. Succes voor Haanstra's Rembrandtfilm De in opdracht van het Ministerie van O. K. en W. vervaardigde film ..Rembrandt, schilder van de mens" van Bert Haanstra heeft groot succes in het buitenland. Op het ogenblik zijn door de Rijksvoorlichtingsdienst contracten af gesloten die een roulatie van circa 1000 kopieën in een tiental landen waaronder Amerika waarborgen. Volgende week wordt de film in het Gaumont Theatre op de Havmarket te Londen, één der grootste première theaters in het cen trum van de stad, vertoond. KOLONEL ONTFERMDE ZICH OVER HONDEN UIT SCHATTENBERG Kolonel P. G. C. A. van der Speek Obreen. die zich het lot heeft aangetrok ken van de ongeveer 50 honden uit het Ambonezenkamp Schattenberg bij Wes- terbork is de tien honden die hij zelf in huis had genomen weer kwijtgeraakt aan dierenliefhebbers, maar kan. nog niet beschikken over de honden die in het kamp zijn achtergebleven. Wel is aan de wanbetalende Ambonese honden eigenaars gevraagd hun dieren af te staan, maar zij zijn wantrouwig gewor den en denken dat de kolonel financieel voordeel trekt uit zijn pogingen de die ren een goed tehuis te geven. Zij hou den hun honden nu achter. „Totdat echter de politie weer controle op de hondepenningen houdt, en de die ren de kans lopen te worden afgemaakt" aldus de kolonel, die de afgelopen dagen voortdurend door liefhebbers voor een hond is opgebeld. Hij houdt goede moed en heeft de politie verzocht de honden, indien ze in beslag worden genomen, bij hem te brengen. Voorjaar betekent: Buiten ravotten! En al is het dan een teken van gezondheid en levenslust, voor moeder brengt het zorgen mee. Vooral de jongens kunnen wat aan Gelukkig heeft V. 6 D extra sterke jongenskleding, die een stootje kan hebben I 1 Hoircord jurkje mei bartdgar nering Alleraardigst motiefje van Ueine roosies Maten 60 90. Maat 60 9.90 2 Charmante meisjesjurkjes ver vaardigd van prachtige ..Bous- sacstof. In het hypermoderne hekwerkdessin Met leuke bloemrand Maten 60-95 Maat 60 14.75 Katoenen jongenspyama's in moderne dessins Vlot model en uitstekende alwerkmg In rood. geel of blauw Voor 4 jaar 7.50 3 Jengens-ruithemden met Itali aanse sluiting Moderne des sins en kleurstellingen. Korte mouw 4-12 |aar Voor 4 jaar 2.40 Korte jongensbroeken van prima kwaliteit Bedford cord In effen RAF, gri|s en bruin 5-14 |aar Voor 5 iaar 5.90 „Trumon" shirts voor de spor tieve jongens. Leuk model met Italiaanse sluiting Voor 4 16 jaar. Voor 4 |aar 3.80 Korte spijkerbroeken In blue denim. Sterk, sportief en con trast gestikt. Met Western etiketten. 6-16 jaar Voor 6 iaar 4.45 Voor alle artikelen geldt prijs stijging per maat SLEUTELTJES GEVRAAGD Gevraagd nette Jongen, als hulp op beschuitauto. Leeftijd tot 17 Jaar. Aanmelden bij: Van Spijker. De Goejestraat 20 Lelden. Gevraagd nette slagersbe- dlende en leerling. J. Duin dam, Hoge Rijndijk 32, Leiden. H Net meisje gevr. van 94 uur.. Hotel Blanca. Grave- straat 1. Wassenaar Gevraagd een n voor de hulshouding, dagen ln de week. van 2 tot 5 uur Pieterskerkkoorsteeg 11, Lelden. Winkler Prins Encyclope die ter overname gevraagd, laatste druk. Brieven met prijs bur. van dit blad no. 648 k. Dagmeisje gevr., wegens huwelijk der tegenw. Papeweg 3. halte Den Deyl. Wassenaar. Tel. 4578. |9 Nette vrouw zoekt werk als hoofdjuffrouw aan fabriek of andere werkzaamheden. Is ge negen om zelf mee tc werken. Br. bur. v. d. blad no. 4021 k Garagebedrijf te koop of te huur gevraagd, of ruimte die er voor geschikt te maken is, in de omgeving van Leiden. Br. bur. v. d. blad no. 4010 k. Gevr. 1. g. st. verk. brom fiets. Br. betr. merk, type. Jaar en prijs Bur. van dit blad onder no. 4000 k. Dame, 1». 1». h. li., zoekt een zonnige gestoff. zlt-slaapkamer met vaste wastafel en gas. Br. met prijsopgave bur. v. d. blad onder no. 4046 k. Kappersbediende gevraagd, zelfstandige werkkring of al leen zaterdags. J. de Roo, Janvossensteeg 65. B Prima brood- en banket bakker. in omgev. Leiden, die genegen is enkele uren te be zorgen. (In- of extern). Goed loon. Brieven bur. van dit blad onder no. 4083 k. H .longeman vraagt ongein, kamer. Brieven bur. van dit blad onder no. 4084 k. Gevraagd kleine tuinbank van gegoten Ijzer of met ijze- ren poten. Kanaalweg 38. Tel. 32914 B Net keuken-werkmeisje ge vraagd. per 1 Juni. Meerdere hulp dagelijks aanw. Br. no. 2140 Boekh. Woest, Wassenaar. AANGEBODEN B Z. g. a. n. bromfiets aange boden. Berlnl M21. plm. 1000 km. gelopen. Te bevragen: Molenstraat 26. Leiden. B Plano. Aangeboden Duitse kruLssnarige plano, in zeer goede staat. Te bevragen: Roodborststraat 30, Leiden. B Harley Davidson de Luxe aan ge b. met veel chroom t. e. a. b. Te bevT. na 6 uur. P. B. Labrujère. Haarlemmerstr. 117 B „Simplex" bromfietsen reeds vanaf f359. Betaling ln overleg. J. Crama, Herenstr. 46. Lelden. „Avaros" bromfietsen (scoo termodel), compleet f695. Be taling ln overleg. J. Crama, Herenstraat 46. Lelden. Naaimachines kunt U overal kopen. Kwaliteit en service rijgt U b Tel. 25365. B Rijwielen, bromfietsen, was machines. haarden, fornuizen, kinderwagens, textiel, meube len, klokken, horloges, ringen. Gem. betaling (eigen finan ciering). Brieven bur. van dit blad onder no. 4003 k. B Te koop aangeb. bruids japon. Te bevr.: Oude Var kenmarkt 32. B Kleine slaapkamer aangeb., m. of z. ontbijt, aan zon- en straatzijde. Brieven bur. v. d. blad onder no. 3978 k. Te koop zeer goede Duitse piano f700.Dr. W. Winse- mlus, Conradstr. 8, Lelden. Tel. '30727. B Te koop Franse buiten boordmotor 5 p.k. of rullen voor bromfiets. Brieven bur. v. d. blad onder no. 3983 k. B Te koop aangeb. 4-pers. tent. merk Governor, 1. pr. st. z. .enkele malen gebruikt, In genaaid gr.zeil. noklat, hoes. Hansenstraat 51 A. B Aangeb. bromfiets, i. g. st. Ook ruilen voor sportflets. Te bevragen na 18.30 uur. Konlnginnela&n 2 A. Lelden. B Z. g. a. n. half Engelse Diaiïw-wltte klnderw. wegens pl.gebr. te koop Storm Bul- slngstraat 34. Lelden. Na 7 u. B Aangeboden 3 4-persoons tent, nieuw, van alle gemak ken voorzien, nieuwprijs f 250, nu f 160. Tevens Agfa Isolette I met paraattas f 60. Na 7 u. Beljertncklaan 47, Leiden. B Motor met Stelbzijspan, merk Sparta, met 250 cc. Vic- toriamotor, bouwjaar 1954, km.-stand ruim 44000 prima staat, onderzoek toegestaan. Financiering mogelijk. Vraag prijs f 1300. 's Avonds na 6 u. Molenstraat 21. Sassenhelm. BAuturijles neemt U natuur- k ook bij erkende autorij school John Remmerswaal. Nieuw materiaal, f 5 per vol lesuur. Utrechtse Jaagpad 16 A B Verhuur zonder chauffeur, keuze uit diverse merken, f 6 per dag. 6 cent per km. Spe ciale vakantietarieven. Utrechtse Jaagpad 16 A. Aangeboden Jawa, 250 cc., met uitrusting, w.o. lederen dames- en herenjas, 2 helmen, regenbroek, laarzen, ook afz. In staat van nieuw. Eventueel gratis rijlessen. Te zien: Ban straat 71, Leiden. B Goed werkende „Singer" handnaaimachine aangeboden, met garantie, prijs f 35. Cal- landstraat 28 Lage Mors, tus sen 6 en 8 uur. B Prima duivenvoer f 10.50 per 25 kg. Spec, kweekvoer met kleine mals 25 kg. f 12.50. Gra tis bezorgd. F. Robbers. Haven 24. Tel. 25107. B Te koop een kinderwagen, kleur grijs, drie ln een. Tevens een damesrijwiel, z g. a n.. merk Simplex. Te bevr.: Rijne- veststeeg 2, Leiden. B Overweegt U zich een wagen aan te schaffen? Wij kunnen U de onweerlegbare lage onder houdskosten van een Renault aantonen. Vraagt vrijblijvend om die gegevens op tel. 32472 Aangeboden een klnderwa- j gen ln prima staat. Te bevra gen: Javastraat 74 a. B Duitse krulssnarlge plano te koop. moderne notehouten j kast. Tel. 02532 7019. j B Aangeboden plm. 125 gram.- platen (33. 45 en 78 toeren). Populair en jazz. Te bevr. na 18 uur. Rhijngeesterstraatweg 145. Oegstgeest. B Trouwjapon. Exclusieve, voetvrije trouwjapon, m. 40. Met toebehoren. Brieven bur. van dit blad no. 4p43 k. B Bromfiets merk Berinl, In prima staat. Tevens een stu dieplano. tegen elk aann. bod. i Calandstraat 47. B Citroen van 1949 met prima I motor, spotkoopje f 495. Lange Mare 84 A (ingang Clarasteeg) l'rin koffers, pracht Era- ovale eiken ultschuixtafel, mo derne dressoirs, clubs, divan, kachels, gasradiators, koffer- schrijfm.. merk Underwood. W. F. Kooreman 9 Nieuwe Rijn 9. t.o. V. en D. Tel. 23261. Motor D.K.W., 125 cc., ln zeer goede staat. Km.-stand 18000 .telesc vering, duo enz. Vraagprijs f 450. Kersenstraat 22, Leiden. B Jonge hennen, alle ingeënt, erk. fokmaterlaal, onder Rijks- keur. Broederij Groeneveld Opfokbedrijf. Rijkserk. 15386. 37 j. praktische ervaring. Valk Boumanweg 26 A. Zon dags gesloten. Te koop aangeb. motor, awa. Na 5 uur. J. v. Egmond. Plantsoen 55. IV Te koop een Jawa Jr.. van particulier, in prima staat, elk deskundig onderzoek toege staan. tegen èlk aannemelijk bod. Na 18 uur. Te bevragen ln de P. J .Blokstraat 2. NAAR DE WERELDTENTOONSTELLING En -•ïekt U een reisgenoot Plaats een SLEUTELTJE! B Woensdagmarkt. Dames on ze nieuwste modellen onder jurken en petticoats zijn aan gekomen met 20 cm. brode- riestrook t/m. 50 cm., welke wij verkopen tegen spotprijzen. Hoek Stadhuisplein. Japle. B Woensdagmarkt. llerensport- goed f 1.49. Lange onderbroe ken en borstrokken f 2.49. Mooi damesondergoed ,ook grote ma ten. Verpleegstersschorten f2.98 Kinderbroekjes in kleu ren f 0.69. Hoek Stadhuisplein. Japle. M Te koop aangeb. 1. g. st. zijnde grijze, half Engelse kin derwagen. crème reiswleg en wringer bok. Billijke prijs. Koe straat 22. Rijnsburg. Wegens plaatsgebrek aangeb. eiken plano f 375. Calandstr. 64. Tel. 31322. Nk 19 uur. Onze uitgebreide collectie rotanmeubelen en kunstn(jver- heldartikelen zijn zeer gewild en geapprecieerd door de mo derne vrouw. Fa. Feringa en Sluiter Nieuwe Rijn 26. Telef. 25377. B Te koop D.M.F., merk J.L.O. motor. J25 cc., wegens aan schaffing zwaardere t. e. a. b. Adres: Marljkestraat 23 A. ■I 8 eiken armst., zeer geschikt voor vergaderk., mahonie he renk mahonie slaapk. Rijks bankst. Prinseweg 59. Was senaar. Tel. 01751 - 2854. B Handgekn. kleed 4.25 x 4.85, mah. bureau -min Is tre, eiken bureau en platte cilin derbureau. 3-deurs notenkasten 2-deurs noten boekenk. Prin- senweg 59, Wassenaar. Telef. 0.1751 - 2854. B B. z. a. een nette werkster voor dinsdag en vrijdag. Brie ven bur. v. d. blad no. 4014 k B Wegens omstandigheden aangeb. nieuwe gabardine he renregenjas. maat 4648. t. e. a. b. 's Avonds na 6 uur. De Jong. Oude Vest 85 A. Aangeb. mooie Duitse Her der met stamboek, tevens een pianoklavier accordeon. 120 bassen. Tevens gevraagd ter dekking Dwergpincher (reu). C. v. Doorn Vinkeweg 22, Katwijk a/d. Rijn B Enorme sortering schilder stukken voor boven Uw dres soir. vanaf 16.50, compleet met lijst. Lijstenmakerij „De Concurrent". Haarlemmerstr. 72. Tevens het aangewezen adres voor het omlijsten van platen, foto's enz. B Kwak's Verkeerslnstltuut o. 1. v. /)ud-examinator, elke woensdagavond 8 uur verkeers- les voor alle weggebruikers. Erkend door K.N.A.C. en F.N.O.P. Volkswagen. Opel, N.S.U.-scooter, Lelden, Zoeter- woudseslngel 104. Tel. K1710 - 22808. Kinderfoto's? Natuurlijk Studio Koopman. Hooigracht 96. De kinderfotografe die het kan! 3 leuke briefkaartfoto's van Uw kindje vanaf f 3.75. j Bespreek tijdig. Tel. 31701. EB EWE-anker brengt U een heren-pols, Zwitsers uurwerk. I 17 st. anker, schokvrij. (Inca- bloc), waterdicht, anti-magne- j tlsch. Door eigen Import geen f 74.50. Slechts f 52.50. „De Goedkope Zaak". S. v. d. Wa ter Haarl straat 207. Kampeerparadijs Van Delft. Verhuur zonder borg van 250 nieuwe tenten luchtbedden, slaapzakken. Butagas enz. Bespreek reeds nu! Bondsten- tenverhuur ANWBï. Steenstraat 45. telef. 22479. Wasmachines f 155, grote maat, volle garantie, droogcen- trifuges f 149.50, merkmachi- nes. Erres. Edy. Service met elektr. wringer. Gem. bet. Oude Singel 206. Tel. 30372. Hoest? Keelpijn? Natter- mann's Bronchicum Elixer helpt, lost taal slijm op. neemt de prikkel weg. Flacon f 2. Bij elke drogist. 89 l'w bed is weer nieuw, als wij het ln een dag voor U overtrekken! 2-persoons vanaf f26.50. 1-persoons v.af f 19.50. De Kleine Winst, Haarlem merstraat 51. Alléén w(j verzorgen Uw drukwerk correct. 40 verschil lende soorten geboorte-, ver- lovings- en huwelijkskaarten. Concurrerende prijzen. 50 visi tekaartjes bedrukt met naam en adres f 3.75. A. A. Verhoog en Zonen, Haarlemmerstraat 29. Tel. 22197 - 25374. Solex Standaard f 349.50, p. m. f 17.30. Solex de Luxe f 399.50 p. m. f20.24 inclusief all risk verzekering. Service Station. Gebr. Hulsman, Ho- gewoerd 6668, telef. 31292. Gloednieuwe voor export be stemde stofzuigers f 89.50, was machines f 135.Belde met schoonheids!out J esvol le dl ge frarantle. Eventueel gemakke- ijke betaling. Vrijblijvende demonstratie. C.M.F. fabrleks- kantoor Spul 214, Den Haag, telef. K 1700: 11.34.91 b. g. g. 11.53.96. B Aangeb. Volkswagen, bouw jaar 1949 1 deur Iets bescha digd. Prijs f 575.—. Prinsen straat 84 a. Tel. 26261. B Dulvenllefhebbers. We heb ben alles wat U nodig hebt. Klokkenrollen-Inklappen enz. Wand-. vloerwlt. roodsteen, kalk en grit. Tevens alles voor kuikens vanaf 1 dag. Fa. Rob bers. Haven 24. Tel. 25107. B Zangzaad vanaf f 0.80 per kg. Alles voor het broedselzoen Kooien ln alle uitvoeringen vanaf f 6.95. Grote collectie honderlemen, sterk concurre rende prijzen. Fa, Robbers. Haven 24. Tel. 25107. Exportfabrikant heeft lang- zaamwassers met veilige was- be weger f 239. Snel wassers 60 liter f 149. 2 jaar fabrieksga rantie. Inlichtingen bur. van dit blad onder no. 1320 k. P Wasmachines f129. Lang- zaamwassers f 249.50 (Mlele- systeem). Stofzuigers f 89.50. Volledige garantie. Vraagt de monstratie. Stolk Zonen. I Hoornbruglaan 39. Rijswijk. Pisteurstr. 181. Den Haag. Tel. 181212. j Ford Prefect, geheel In z. g. st. met verwarming. Dahlia- straat 12 d, Katwijk a/d. Rijn, B Kinderstoel, merk Klbofa ter overn. aangeb. Bremer, Willibrordlaan 4, Oegstgeest. Tel. 30018. Aangeboden 2 k.lederen d.- en h.jassen, 1 helm 1 bruids toilet wit. compl. met sluier, maat 3840. Leliestraat 19 A. Na 6 uur. Teleurgesteld? Door uitbrei ding van ons bedrijf, kunnen wij U weer snel en netjes be dienen. zonder lange wacht lijst. Witten, behangen en schoonmaakwerken. Fa. Stou ten. tel. 21751. Raamsteeg 3. Schelpenkade 23. Fiat 500 1949 met open dak, benzineverbruik 1 op 18 km. f 800. Tevens Skoda bestel 1951 f650. Smidstraat 46. Rijns- burg. B Op de woensdagmarkt. Grote prijsverlaging schuimplastlc. Ons groot succes schuimplas tlc traptreekussens. 15 st. f 2.50, bedkussens f 4.50, kam peer- en kinderkussens f 1.25. De kussenspecialist Fa. Anka, Hyacintenstraat 8, Lelden. Let dus goed op. B Schuimplasticmatrassen f 36.50. plasticvlokken f 0.68, rookstoelkussens f 19.50 per stel. 2-pers. matrasdekken f 1.95. Let goed op het recla mebord. Firma Anka. Hyacln- thenstraat 8 Leiden. Op de woensdagmarkt. Sehuimplasticreclame, al leen deze week. bij aankoop van Uw schuimplastlc voor rotanstoelen. U levert de be kleding en wij stofferen vak kundig gTatis. Let dus goed op het reclamebord. Fa. Anka, Hyaclnthenstraat 8. Lelden. B Heeft U schuimplastlc of schuimrubber nodig, stuur ons bericht en wij komen geheel vrijblijvend maat opnemen en prijs opgeven. Het adres is firma Anka, Hyacinthenstr. 8, Leiden. Standplaats op de woensdagmarkt. BB Daar tientallen klanten za terdags naar firma Anka zoe ken: een waarschuwing. Za terdags staan wij onder Koorn- beurs. Dus voor schuim- plasticartikelen: 's Zaterdags onder de Koornbeurs. Alle be stellingen worden gratis thuls- B Wat firma Anka U biedt, dat kan een ander niet, daar door ons alles zelf gemaakt wordt. Let goed op de andere advertenties ln dit blad. Firma Anka. Hyaclnthenstraat 8. Sleutels bijmaken! Ups, Yale, auto-contact en voor deursleutels. klaar terwijl U wacht! Tuinbanken, tuinstoe len. tuinameublementen en alles voor Uw tuin. A. J. Hart- wijk. Nwe. Beestenmarkt 7-9-4. Tel. 26627, Lelden. DIVERSEN Verloren mijn pop, zondag morgen gaande van Hoogstr. (de Faam), via Oude Rijn, Kaasmarkt naar Herengracht. Ansje de Graas, Herengracht no. 104. Stalling gezocht voor scoo ter ln de Kooi. Brieven bur. van dit blad no. 3984 k. Ik zoek leuke vriendin van 16 a 17 J. Brieven bur. v. d. blad onder no. 3987 k. U bent het toch niet ver geten? v. Buuren voor glas-in- lood. Ook reparaties. Scherpe prijzen. Soembastraat 63. telef. 31559, Lelden. adviseert het: Voor zwaardere figuren is een goed maatcorset de enige gezonde oplossing. Op anatomische grondslag vervaardigd, waardoor het figuur gecorrigeerd en de houding verbeterd wordt. Prettig en aangenaam in het dragen. maatcorsetten en bustehouden op het lichaam gewevenl Leiden: Amsterdam: Haarlem: Delit: Den Haag: Hillegersberg: Leeuwarden: Assen: Hoogeveen: Sittard: Breestraat 35 - Tel. v. Baerlestr. 154-156, Tel. Houtplein h/Raams.. Tel. Markt 31 Kettingstraat 17 Straatweg 51 Wirdumerdijk 17 Brink 29 Hoofdstraat 47 Steenweg 18 Tel. Tel. Tel. Tel. Tel. Tel. Tel. 30768 712054 14384 23767 117246 47424 7682 3538 2516 3170

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 4