Anna Anderson is Anastasia% zegt ex-keizerlijke ritmeester v. Dassel leden een „Ik stelde haar strikvragen die zij goed beantwoordde Delftse studenten veel sterker dan het militair liockey-elftal kipm> Programma Afd. Leiden KNVB WOENSDAG 2 APRIL 1958 55 Het drama van de tsaristische familie Advertentie Er wordt thans te Wiesbaden een merkwaardig proces gevoerd, dat ten doel heeft uit te maken of de 57-jarige Anna Anderson grootvorstin Anastasia is, de jongste dochter van de in 1918 te Jekaterinenburg vermoorde Tsaar. De geschiedenis is bekend: in de nacht ran de zestiende op de zeventiende juli 1918 wordt de gehele tsaristische familie, bestaande uit de Tsaar, zijn echtgenote en vijf kinderen, te Jekaterinenburg door bolsjewisten vermoord. Doch was het woord „gehele" wel op zijn plaats? De zeven ongelukklgen werden in een kelder doodgeschoten. Hun lijken werden In de eerstvolgende dagen naar een afgelegen plaats overgebracht, met benzine overgoten en verbrand. Doch vast staat dat de beulen, die ook voor de verbran ding der lijken zorg droegen, van het begin af er sterk aan getwijfeld hebben, of er niet een stoffelijk overschot te weinig was waarin zij nu moet leven, slechts onvol komen begrijpt. Russische, Pruisische en Saksische vorstelijke personen hebben verklaard dat „Anna Anderson" in feite Anastasia, de jongste dochter van de tsaristische familie is, evenals vertrouwde vrienden van de Tsaar en de Tsarina. Doch anderen zeggen dat zij de doch ter is van de Poolse kleermaker Schanz- kowsky, uit Oost-Pommeren. Proces voor het Hof in Wiesbaden In 1919 treedt een Russisch meisje - „Anastasia", zegt Anna Anderson - in Boekarest in het huwelijk met een ze kere Tsjaikofski, een Poolse soldaat, die de terechtstelling zou hebben bijgewoond en, teen hij zag dat een meisje nog leef de. dit buiten bereik van haar beulen zou hebben gebracht. Zij krijgt een kind van deze Russische Pool, ze komt, na omzwervingen, in Amerika terecht en laat zich hier over reden de naam „Anna Anderson" aan te nemen. En dan schrijft zij een boek. in het Duits „Ich Anastasia, erzahle" (le vensbeschrijving van Anastasia) en dit is een merkwaardig werk. De schrijfster wil niet overtuigen, zij geeft als het ware een verslag van haar levensweg vol die pe kuilen: misslagen, dwaas- en zwak heden, een zelfmoordpoging, toen zij he lemaal geen uitweg meer zag, twee maal opneming in een inrichting voor geeste lijk gestoorden, verblijven in ziekenhui zen en sanatoria, lijden als gevolg van de te Jekaterinenburg opgelopen zware verwondingen, die onder meer beendertuberculose veroorzaken. Het boek is in meer dan een opzicht merkwaardig. Horizon en oordeel van de schrijfster zijn zeer beperkt en men zou geneigd zijn te zeggen: kenschetsend voor een in volledig afzondering opge voede prinses van een oud vorstenhuis, die met geweld uit haar natuurlijke le vensloop is geworpen en de wereld. Merkwaardig Opvarenden Noors schip nu op „Roma" Nederlandse sleepboot zal bij berging gaan helpen Op het ogenblik is een Italiaans pas sagiersschip. de „Roma", op weg naa/r Aden met 1.287 overlevenden aan boord (1.080 passagiers en 208 bemannings leden) van de ramp met de „Skaubryn". Dit Noorse emigrantenschip, dat op weg was naar Australië, is in de Indische Oceaan in brand geraakt. Hierbij kwam slechts één persoon een Duitser om j het leven tengevolge van hartverlam- j i ming. De Noorse kapitein van het schip ver- klaarde, dat er zich geen spoor van I paniek heeft voorgedaan, zelfs niet toen 1 het vuur het schip verslond. De brand j i was ontstaan door een ontploffing in de i machinekamer. De Britse Ujnboot „City of Sydney" pikte de overlevenden op, onder wie 209 kinderen onder de tien. In volle zee wer den ze overgenomen door de „Roma". Het wrak van de volledig uitgebrande „Skaubryn" zou in rook gehuld ronddrij ven. omgeven door de zestien verlaten reddingboten. Een woordvoerder van de internatio nale emigratie-instantie te Genève, die voor het vervoer van de emigranten ver antwoordelijk is, deelde mee, dat zfj per eerste gelegenheid, hetzij per schip of vliegtuig, uit Aden naar Australië zullen worden doorgezonden. De sleepboot „Cycloop" van de N.V. Wijsmuller te IJmuiden is (onderweg van Basra naar Aden, na een bok te hebben weggebracht) de Noorse „Skau bryn" in de Indische Oceaan te hulp geschoten. De „Cycloop" heeft een contract geslo ten met de rederij van het Noorse schip en zal proberen bij de berging te helpen. Besprekingen over salarisgeschil K.L.M. In Utrecht hebben de zes voorzitters der werkgevers- en werknemersvakcen- tralen hun eerste besprekingen gehou den met de KLM-directie en de vereni ging van KLM-vliegers over het salaris geschil. Enkele moeilijkheden konden uit de weg worden geruimd. De besprekin gen worden direct na Pasen voortgezet. Ex-gevangenen Auschwitz krijgen schadevergoeding De in februari 1957 gesloten overeen komst tussen het in liquidatie zijnde I. G Farben-concem en de Joodse scha devergoedingsconferentie over schade loosstelling aan de joodse en niet-joodse gevangenen van Auschwitz, die gedwon gen werden bij de I. G. Farben te wer ken, is gisteren van kracht geworden. De I. G. Farben zal deze mensen een bedrag van 25 miljoen gulden uitkeren, dat onder hen verdeeld zal moeten wor den. De meeste eisers wonen in de V.S. of Israël. TOON HERMANS GAAT FILMEN. Toon Hermans, die van 5 tot 19 april met zijn eenmanshow in het West-End Theater te 's-Gravenhage terugkomt, zal zich in juni gaan bezighouden met experimenten op filmgebied. Hij heeft verklaard, dat vrienden hem in staat hadden gesteld een maand lang zijn denkbeelden op filmgebied te realiseren. Toon Hermans zeide er geen idee van te hebben of zijn pogingen op dit ge bied zouden slagen. Mocht dit wel het geval zijn, dan zou hij een contract te kenen om te komen tot de oprichting van een kleine maatschappij voor de produktie van films voor de televisie en de bioscoop. De opnamen die Toon Her mans gaat maken zijn ontleend aan eigen manuscripten. Na Juni gaat Toon Hermans naar Duitsland en Oostenrijk, waar hij re spectievelijk in München en Wenen zal optreden. En dan is er nog een merkwaardig heid. Men vraagt haar eens, om haar op de proef te stellen, wanneer zij haar „oom", groothertog Ernst Ludwig van Hessen, broeder van haar moeder, het laatst heeft gezien. Argeloos antwoordt „Anna Anderson": „in de winter van 1916, te Zarskoje Selo". En dan zit zij meteen in de „hoge politiek". Want de laatste Hessisehe groothertog bezocht zijn zwager, de Tsaar, in december 1916 incognito om daar. en waarschijnlijk zonder voorkennis van het Duitse hoofd kwartier, te spreken over een afzonder lijke Duits-Russische vrede, mogelijk zelfs een vrede tussen Rusland ener- en Hessen, Saksen en Beieren anderzijds. Het huis-Hessen bestrijdt tot op de dag van heden dat dit bezoek van groot hertog Ernst aan zijn zwager ooit heeft plaats gevonden Typische bijzonderheden Felix von Dassel. voormalig ritmeester van het keizerlijke Russische leger, heeft voor het hof te Wiesbaden, waar het „proces-Anastasia" thans wordt gevoerd, verklaard: „Anna Anderson is Anastasia. hieraan bestaat niet de minste twijfel". Von Dassel. die ziek is, werd in zijn woning gehoord. Hij legde zijn met vele bijzonderheden gestaafde verklaring echter met heldere stem af. Von Dassel deelde het volgende mede: „Ik bevond mij, met een zestal andere Russische officieren, in de winter van 1916 in het militaire ziekenhuis van Zarskoje Selo en ik ben daar tot 't uit breken van de revolutie gebleven. Wij ontvingen twee of drie maal per week bezoek van de 2 jongste dochters van de Tsaar, Maria en Anastasia. Zij fleur den ons op, vertelden ons grappige ver halen en deden gezelschapsspelletjes met ons. Ik heb „Anna Anderson" in 1927 in het kasteel van de hertog van Leuchten- burg, in Beieren, ontmoet en ik heb haar daar herkend als grootvorstin Anastasia Ik heb haar een aantal strikvragen ge steld en slechts de echte Anastasia kon deze beantwoorden. En de antwoorden waren zonder uitzondering goed. „Anna Anderson" gedroeg zich als Anastasia deed, zij had dezelfde gewoon te om haar zakdoek tot een prop op te rollen en zij vertelde mij over een me daille, die alle officieren van het tsa ristische leger kregen, die in het mili taire zlekenhus van Zarskoje Selo wa ren verpleegd. Zij herkende mij onmid dellijk als een voormalig officier van het regiment, dat haar zuster Maria als be schermvrouwe had. Zij had de blauwe ogen van Anastasia en ook haar trip pelgang. Ik liet haar een oude foto zien en zij zei zonder enige aarzeling: „dat is die kolonel, die de gewoonte had zijn han den in de zakken te houden, wanneer hij met ons sprak". En de voormalige Russische ritmeester Felix von Dassel besloot: „Nadat ik nog enige strikvragen aan .Anna Anderson" had gesteld, bestond er voor mij geen enkele twijfel meer: zij wès grootvorstin Anastasia. en de jongste dochter van wijlen de Tsaar". Het hof te Wiesbaden zal nog andere getuigen in deze zaak horen. Advertentie Een boorddie absoluut 16 uur per dag keurig glad blijft zitten! Dat is de oronized boord van Kerko's sneeuw witte „Espresso" shirt, ge maakt van no-iron poplin, maar wérkelijk no-iron! Slechts f 18.50. Aardig Spartaans idee (Van onze correspondent) Acht stadgenoten, die op dezelfde dag als Sparta het levenslicht te Rotterdam aanschouwden dus 70 jaar geleden hebben gisteren een paasei gehad met roodwitte linten en een uitnodiging om op 30 april de wedstrijd tegen Blackbum Rovers bij te wonen. Van die acht Rot terdammers zijn er zeven van het vrou welijk geslacht Sportsplinters Voor de Europese honkbal kam pioenschappen, die van 4 tot 12 juli a.s. in Amsterdam worden gehouden hebben definitief ingeschreven: Italië, Spanje, Duitsland. Frankrijk, België en uiter aard Nederland. In de serie van honderd ontmoe tingen tussen de Amerikaan Pancho Gonzales en de Australiër Lewis Hoad is te Augusta de 50ste wedstrijd gespeeld. Gonzales versloeg zijn tegenstander met 75. 108, waardoor de stand thans gekomen is op 27—23 in het voordeel van de Amerikaan. Het 50-jarig bestaan van de Ko ninklijke Nederlandse Amateur Scherm- bond zal op 15 juni in Krasnapolsky te Amsterdam worden gevierd. Het pro gramma voor deze dag is nog niet be kend. Tijdens internationale bokswed strijden voor profs te Antwerpen kwam de Rotterdammer Toon Schuurmans in een gevecht over 8 ronden uit tegen de Belgische Welter Jean Hoeffler De Rot terdammer verloor op punten. Hogan Bassey uit Nigeria heeft zijn wereldtitel in het vedergewicht behou den door gisteravond te Los Angeles door k.o. in de derde ronde te winnen van zijn uitdager, de Mexicaan Ricardo Moreno. :r. Experiment op een half-verhard veld Het voorlopige Nederlandse militaire hockeyteam heeft gistermiddag een oefenwedstrijd gespeeld tegen de Delftse Studenten, de westelijke kampioen. De Delftenaren wonnen de ontmoeting met 51, bjj de rust leidden zjj reeds met 20. De wedstrijd, die een experimenteel karakter had, werd gespeeld op een half-verhard veld van het nieuwe, bijna voltooide sportpark te Delft. Het was niet in de eerste plaatse de bedoeling de militairen te testen voor de interland Nederland-België (militair), men wilde in eerste instantie nagaan in hoeverre half-verharde terreinen kunnen worden gebruikt voor de wedstrijdsport. Na afloop van de wedstrijd bleek dat het terrein maar weinig had geleden. Deze half-ver harde velden kunnen dan ook intensief worden gebruikt. Doordat de bovenlaag egaal en enigszins veer krachtig is, krijgen de spelers minder gauw last van vermoeidheid. Dit nieuwe procédé kan ook worden toegepast bij de aanleg van basketball, volleybal-, korfbal-, honkbal- en trai ningsvelden. Vooral voor de hockeytrai ning zijn deze velden bijzonder geschikt. Spelers opgetogen De meeste spelers waren opgetogen over de mogelijkheden die het terrein bood. Het experiment kan dan ook ge slaagd worden genoemd. Duidelijk bleek evenwel dat hoge eisen werden gesteld aan de technische capaciteiten van de spelers. Het was derhalve geen wonder dat de Delftse Studenten technisch aanzienlijk beter geschoold dan de mi litaire combinatie vrijwel de gehele ontmoeting in de meerderheid waren. Het nieuwe produkt, Stabilo-W geheten bestaat uit fijngemalen sintels, die ont daan zijn van alle geërodeerde delen, en een toeslag van leem. Hoewel het wa ter vasthoudt, zodat de bovenlaag niet kan verstuiven, is het eveneens water- doorlatend waardoor ook bij regenach tig weer meestal kan worden gespeeld. Algemene vergadering van „De Kaag" De jaarlijkse algemene vergadering van de Koninklijke Zeil-, Roei- en Mo torvereniging „De Kaag" in „Boslust" in Den Haag werd bijgewoond door de ere-voorzitter jhr. mr. L. M. E. von Fi- senne. Zijn aanwezigheid gaf aan de vergadering een bijzonder aspect, door dat jhr. von Fisenne in de voor de leden belangrijke vraagstukken over Kaag en omgeving in de discussies herhaal delijk een verhelderend beeld gaf. Trouwens deze vergadering week ook door twee andere punten af van de gebruikelijke wijze van doen. Zo reikte de heer J. C. van der Velde namens de Regenboogzeilers de Regenboogplaquet te aan de gemeente Warmond uit, als blijk van de waardering die de zeilers der Regenboogklasse hebben voor Warmond. Burgemeester Von Fisenne bedankte namens de gemeente met een geestig wederwoord, waarin hij deed uitkomen, dat het streven van de heer Van der Velde, de instandhouding van de Regen boogklasse, zijn volle instemming heeft. Voorts werd de heer N. Kortekaas in het zonnetje gezet door de voorzitter van De Kaag, de heer L. van der Steur. De heer Kortekaas heeft van 1928 af een dienst tussen Warmond en de Kaag- societeit onderhouden, waarmede de watersport en de vereniging De Kaag ten zeerste mee gediend zijn geweest. Omdat de heer Kortekaas voornemens is deze dienst te beëindigen werd hij ver eerd met de Dr. Coops-beker. Het bleek uit het financieel verslag, dat De Kaag er zeer gunstig voorstaat. Ondanks de stij ging van vele kosten was er een voor delig saldo van f. 21.937,—. Het leden tal was van 1251 teruggelopen tot 1236, hetgeen zijn oorzaak vindt in de con tributieverhoging. Ter vergadering werd bekend gemaakt, dat het bestuur voornemens is in de Kaagweek enkele nieuwe teamwedstrij den te organiseren, o.a. in de 16M2 Streepklasse tegen Friesland. Door me- In het kader van het Internatio-\den op aarde terugkeerden. Twee dewerking van jhr. Von Fisenne zal de nale Geofysische /aar heeft men in van de rakelten. die waardevol I Ritsland raketten gelanceerd die na wetenschappelijk materiaal uit de niet aanwezig ziln. het bereiken van hoogten van meer hoogste lagen van de dampkring L'^^tlf^^rde^ondwaa^ot dan tweehonderd kUometoc behau~\ naar de aarde brachten. - - Elftal van Wales voor 12 april Het hockey-elftal van Wales, dat op 12 april te Penarth (bij Cardiff) tegen het Nederlands elftal uitkomt, is als volgt samengesteld: Doel: Jones (ColwynBay); achter: Borth (Cambridge City) en Downard (Hamp- stead»; midden: Thompson (Middlesex Hospital), Owne (Royal Air Force) en Griffith Jones (Bourneville)voor: Dale (Edgbaston), Cutter (Old Bristolians), Thomas ((Hounslow), Douty (Royal Air Force' en Saunders Griffiths (Deeside Ramblers), ZWEMMEN Mary Kok won in Malmö Tijdens de zwemwedstrijden met de Robben-meisjes te Malmö heeft Mary Kok de 400 meter gewonnen in 5 min. 3,6 sec. De Zweedse Karin Larsson werd tweede in 5.04,5 en verbeterde daarmee het Zweeds record op de 400 meter vrije slag. VOETBAL Schot Mowat leidt België Nederland O De voetbalwedstrijd BelgiëNeder land, die op 13 april te Antwerpen wordt gespeeld, zal door de Schot J. A. Mowat worden geleid. Als grensrechters zullen zijn landgenoten W. S. Black en A. M. Booth optreden. LisseConcordia H) tweede paasdag in Sassenheim Doordat Llsse en Concordia uit Hille- gom gelijk zijn geëindigd in de vierde ,<las A van de KNVB is een beslissings- .vedstrijd noodzakelijk geworden om uit te maken, wie de promotiewedstrijden zal mogen spelen. Deze belangrijke wed strijd die ongetwijfeld reeds dagen te voren de gemoederen van de gehele voet- balmlnnende bollenstreek zal bezig hou den, wordt, tweede paasdag om half drie zespeeld op het terrein van Teülingen in Sassenheim. Elftal Batavieren Vrijdag a.s- speelt een elftal van de Batavieren een wedstrijd tegen dc hoc- teyploeg van de Indian Gymkhana Club n het Wagener Stadion te Amstelveen. Het elftal der Batavieren is als volgt .amengesteld: Doel: De Ruiter (DKS)achter Keu- 'en (Amersfoort) en Rahusen (BMHC) nidden: Van Waayen (Amsterdam), Hillenlus 'Togo) en Momma (Victoria); mor: Hooghiemstra <SCHC>, Van Brimsbereen lEMHC), Van Erven Do- ens (Laren), Jansen Schoonhoven (Am- -terdam) en Kristen (DKS). Coen Mouüjn vervangt Carlier tegen Sofia In het voorlopig Nederlands elftal, dat vanavond in het Olympisch Stadion tegen Sofia speelt, zal Bart Carlier op de linksbuitenplaat;s worden vervangen door de Feijennoord-speler Coen Mou- lijn. Carlier kan wegens een blessure niet spelen. Vonhoff (Amsterdam) is aan de re serves toegevoegd. Reeds 158 equipes voor Tulpenrallv Hoewel de inschrijving voor de 10e Internationale Tulpenrallv, die van 26 april tot 2 mei wordt gehouden, nog niet is gesloten, kan nu reeds worden gezegd dat ook voor deze Jublleumstprrit van de rac-west grote belangstelling bestaat. Gisteravond waren bli het organisatie-comité al 158 aanmeldin gen binnengekomen. Tenminste 10 nationaliteiten zullen dus zijn ver tegenwoordigd. De enige Italiaan, die zich tot nu toe heeft laten Inschrijven is de bekende coureur Lulgi Villoresi. Hij begint de ruim 3.000 km lange tocht ln Parijs Voor de wedstrijd-klasse hebben zich 148 équipes aangemeld, voor de rally klasse 10. De voorkeur voor de rijders schijnt ook dit jaar uit te gaan naar Noordwijk aan Zee. Tot op heden hebben maar liefst 106 équipes zich voor deze startplaats opgegeven. Voor Hamburg meldde zich tot nu toe 22 teams, voor Londen 15, voor Brussel 6, voor Parijs 5 en voor München 4. SCHAKEN Smyslov wint 11de partij De elfde party van de tweekamp om het wereldkampioenschap schaken tus sen Smyslov (wit) en Botwinnlk ls na de 24e zet door SmysloV gewonnen. De stand is thans 6%4H in het voordeel van Botwinnlk. IA Alphen 1 TAW 1 4 uur; Hazers- woudse B. 1 Alphla 1 4.15 uur; NSA 1 Kagla 1 4 uur; 1B Koudekerk 2 Katwijk 2 4 uur; Noordwijk 3 Ter Leede 3 4.30 uur; RIJnsb. B. 3 Llsser B. 2 4.45 uur; 8VOW 2 Quick B. 4 4 uur; 2A ARC 4 Katwijk 3 4.15 liur; Lelden 3 VWS 2 2.30 uur; Wouarugge i Quick B. 5 4.15 uur; Rouwkoop 2 GWS 2 4.15 uur; 2B TAVV 2 Katwijk 4 4.15 uur; Llsser B. 3 Oegstgee6t 2 4.30 uur; Quick B. 6 Noordwijk 4 2.30 uur; RCL 3 VV8B 1 4.15 uur; 3A Lelden 4 8VOW 3 4.45 uur; RCL 4 ARC 5 3.30 uur; RIJnsb. B. 5 Llsser B. 4 4 30 uur; Quick B. 7 Alphen 2 4.30 uur; 3B Alphla 2 Hazersw. B. 3 4 uur; 3C Rouwkoop 3 VVSB 2 4.15 uur; Sleutels 2 Oegstg. 3 4 uur; Ter Leede 4 RCL 5 3.30 uur; GWS 4 Rljnsb. B. 6 2.30 uur. JUNIOREN: A Rynsb. (A) Rouwkoop (A) 2.30 uur; B Lelden (A) VWS (A) 3.30 uur; Lls ser B. (A) Rynsb. B (B) 4 15 uur; Noordwyk (B) Quick B. (B) 2.30 uur; C Llsser B. (B) Quick B. (D) 2.45 u.; Ter Leede (B) Katwyk (B) 4.15 uur; D Hazersw. B. (A) Koudekerk (A) 2.30 uur; SVOW (A) MSV (A) 4.15 u.; E TAVV (A) Hazersw. B. (Bi 2.45 u.; MSV (B) SVOW (B) 4 uur. ADSPIRANTEN: DOCOS (c) 12 uur (b) KRV (a) 2.30 dag); UDO (a) (maandag); VVSB uur; n Llsse (c) SJC (e) 12 uur (maan do^OS (e dag); VVSB (d) o Foreholte (b) dag); DOCOS (f) DOCOS (e) 2.30 uur; Teyllng. (c) VVSB (c) 12 uur (maan dag); VVSB (d) SVLV (c) 4 uur. DOCOS (g) 2.30 uur; DOCOS (h) Teyllng. (d) 4 uur. SJC (f) VVSB (f) 4 uur; VVSr 2.30 uur. V8B (e) Llsse (d) VOOK MAANDAG - Koudekerk (a) 4.15 uur a Alphen (a) ARC (b) Alphla (a) 2.30 uur; ARC (c) Alphen (bt 2.30 uur; b Alphen (c) Alphen (d) 2 30 uur; Alphla (b) ARC (d) 2 30 uur; SVOW (b) Hazersw. B. (a) 2.45 uur; Wou- brugge (a) ARC (e) 2.45 uur; c LFC (a) Noordwyk (a) 4 uur; Lug- dunum (a) RIJnsb. (a) 4 uur; Rooden- burg (a) ASC (a) 2.45 uur; d Llsser B. aQuick B. (b) 2 45 uur Ter Leede (a) Lugdun. (b) 2.45 uur; e Quick B. (d) ASC (b) 4.15 uur; LFO (c) Lelden (a) 2.45 uur; Lugdun (C) Roodenb. (b) 4 uur; Katwijk (b) VWS (a) 2.45 uur; f Noorawyk (c) Quick B. (e) 2.30 u Oegstg. (a) Roodenb. (c) 2.30 uur; Rouwkoop (b) UVS (d) 2.30 uur; Or. Groen (a) LDWS (a) 3.30 uur; g Quick B. (f) Roodenb (d) 2 45 u RCL (b) UVS (e) 2.30 uur; Lugdun. (d) LFC (d) 2.30 uur; Katwijk (c) Ter Leede (b) 4 15 uur; h Quick B. (g) Lugdun. (e) 2.45 uur; I Roodenb. (A) LFC Rouwkoop (c) VNA (a) 2.30 uur; Ryns- B Foreholte (Ai DOCOS (At 12 uur; burgse B. (c) Llsser B. (b) 2 45 uur; j VVSB A) SVLV (A) 12 uur. Warmun- (e) Katwijk (d) 4.15 uur; dc (A) SJC (A) 2 uur. B. (J) Rouwkoop (d) 4 15 u C Altlor (A) DOSR I LDWS DOSR 1 2.30 uur; Or. Groen 1 St.-Bern. 1 2.30 uur; Rouwkoop 1 Stompw. B. 1 2.30 uur; VTL 1 Altlor 1 2.30 uur; Weter. B. 1 Rypweter. 1 2.30 IA Lugdun. 3 Rouwkoop 2 10.30 uur; SJC 2 Alphla 2 2.30 uur; UVS 5 Teyllng. 2 2.30 uur; Warmunda 2 ASC 3 2 uur; II KRV 1 VNA 1 2 uur; Leldse B, 1 UDO 1 2 uur; Unltas L. 1 ZLC 1 2 uur; WO A 1 MMO 1 2 uur; 2A Altlor 2 Lugdun. 4 2.30 uur; DOSR 2 UVS 6 2 30 uur; Llsse 3 Alph. B. 2 2.30 uur; Rljpweterlng 2 SVLV 2 12 uur; 2B Alphla 3 Roodenb. 4 2.30 uur; DOCOS 3 LDWS 2 12 uur; VVSB 3 Foreholte 2 2.30 uur; 3A Roodenb. 5 Weter. B. 2 2 uur; Stompw. B. 2 LFC 5 2 uur; Teyllng. 3 St.-Bern. 2 2 uur; 3B Alphen 4 Warmunda 3 12.15 uur; Rouwkoop 3 DOCOS 4 230 uur; SJC 4 Lugdun. 6 12 uur; 3C Roodenb. 6 Altlor 3 12.30 uur; Llsse 5 DOSR 4 12 uur; Lugdun. 7 Leldse B. 2 2 uur: 3D VNA 3 ZLC 2 10 uur; Or. Groen 3 RIJpweter 3 12 uur; VVOA 2 UVS 8 12 uur; 4A St.-Bern. 3 Leldse B, 3 2 30 uur; DOCOS 5 Llsse 6 2 30 uur; LDWS 3 Roodenb. 7 12 uur; 4B Leldse B 4 Lugdun. 12 uur LFC 7 DOCOS 6 12.30 uur; UDO 3 Alphen 5 2 uur; VTL 3 SJC 5 12 uur 4C Altlor 4 Alph. B 3 12.15 u MMO 2 ZLC 3 2.30 uur; SJZ 3 Lugdun 10 12 uur; Stompw. B. 3 Weter E. 3 12 u 4D Foreholte 4 ASC 7 230 uur. SVLV 4 VNL 3 12 uur; DOCOS 7 - Llsse 7 12 uur; 4E Or. Groen 5 Stompw. B 4 2 30 u.; rf|B|M5 2 uur; SJZ 4 JUNIOREN: A Alphla (A) Lugdun (A) 12 15 u.; Roodenb. 1 Quick Lugdun. (f) Lugdun. (g) 2.30 uur; VWS (b) Quick B. (1) 2 45 uur; 1 Altlor (a) St.-Bern. (a) 4 u DOSR (a) Rypweter. (a) 4 uur; SJZ (b) VVOA (a) 4.15 uur; Alph. B (a) Wet*>r B (a) 4 uur; k SJZ (c) Altlor (b) 2 45 u Stomp- wykse B. (a) DOSR (b) 4 uur; Weter B (b) Alph B (b) 4 uur; 1 Foreholte (a) SVLV (a) 4 uur; Llsse (a) Teyllng. ia) 1.20 uur; SJC (bi Warmunda (a) 4 uur; VVSB (a) DO COS (a) 4 uur; m DOCOS (d) SJC (c) 3.30 uur; Teyllng. tb) Uase (b) 12 uur (maan- 1^ .2.15 uur; St-Bern. (A) 8JZ (A) 12 u MMO A VVOA A) 12 uur; D LDWS (A) UVS (B) 10 uur; LFC (B) Rouwkoop (A) 10.30 uur, E Lugdun. (C) LFC (C) 1145 uur; Alphen (B) UVS (C) 11.30 uur. F Lugdun (E) ASC (C) 10 uur; UVS (D) Roodenb (C) 10 uur; G KRV (A) Teyllng. (B) 12 uur; Lls se (B) SVLV (B) 2 40 uur; SJC (Bt VVSB (Bt 12 uur H SVLV (Ct - Llsse (C) 12 uur; VVSB (C) SJC (C) 12 uur; I VNL (B) Llsse (D) 12.15 uur; War munda (B) WSB (D) 12 uur.

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 9