Belgische herenploeg behaalde 3-2 zege door voortreffelijke defensie Nederlandse lieren wonnen eerste twee games Onbedreigde zege van Koster in Nationale Sleutelloop Eindelijk kwam de ineenstorting Manchester United MAANDAG 10 MAART 1958 Enerverend volleybal-duel in Den Haag De reeks van overwinningen van het Nederlands herenvolleybal team is zaterdagavond in de „Dierentuin" te Den Haag gestuit. In een uiterst enerverend duel» dat de 1500 toeschouwers voortdurend boeide, bereikten de Belgen een 32 triomf nadat zij aanvankelijk een 20 achterstand hadden gehad. Een resultaat dat zij vooral danken aan voortreffelijk verdedigend spel en een betere lichamelijke conditie, factoren die in de laatste games het effect aan het sterk aanvallend spel van Nederland ontnamen. opgebouwd. Via. 30. 35, 510 en 11—10 werd de stand 11—11 en vervol gens 12—13. Nederland kreeg nog een kans. nadat Mol de service had gemist, maar deze werd niet benut. Het duel dat een hoog niveau had bereikt, werd ten slotte afgesloten op 1215. door een bal die via het net op de Nederlandse speel- helft viel. DAMES WONNEN Aan het duel der herenteams was een onaantrekkelijke strijd tussen de dames- ploegen van beide landen vooraf gegaan. De service was veelal slecht verzorgd, lange rally's waren een uitzondering en de spelopbouw vaak chaotisch. De Ne derlandse dames technisch bekwamer kwamen duidelijk tot de beste presta ties, maar door nonchalant spel in de derde game werd de zege desondanks nog bedreigd. In de vierde game herstel de de Nederlandse ploeg zich echter uit stekend en toen had de zwakke Belgi sche verdediging geen verweer meer tegen de smashes van Wies van Putten, Tilly Boer en Nel Smid-Barzilay. Uitslag 15—8, 1614. 9—15, 15—4. Drie eerste prijzen voor Holland-atleten (Van onze atletiekmedewerker) Een aardige foto van de Natio-1 Op het bruggetje ziet men C- en nale Sleutelloop in de Leidse Hout.D-klassers. Koersen te Hilversum Grote Winterprijs voor Double Six M ROOLS ROYCE WON VERRASSEND ONDER DE MAN (Van onze medewerker) Zondagmorgen werd in de Leidse Hout de 15e Nationale Sleutelloop van de A.V. „Holland" gehouden. Er lag een dik pak sneeuw, wat het voor de atleten Double Six M bevestigde in de Grote eenvoudiger mankte. winterfinaleprvjs weer eens z«n grote De Hagenaar Koster van de Trekvogels scheen hier echter niet de minste snelheid en prima vorm. Hyde Park (T. hinder van te ondervinden, gerien zijn onbedreigde zege bij de A-klaasera. Hier-j ^^"^r door raakte Janssen de wisselbeker, die hü reeds tweemaal achtereen gewonnen de laatste bocht bezwijken voor de had, kwijt aan zijn clubgenoot. Dit aanvallend spel heeft de strijd in de eerste games gekarakteriseerd. Coach Kees van Zweeden stuurde namelijk een basisploeg naar het gladde speelveld, die een uitgesproken voorkeur toonde voor de harde smash en de verdediging aan het net: Piet Kaptein. Tuinman, De Ruiter, De Hoog (allen RVC), Nico Zimmerman (Des) en Hidde van der Ploeg (Reva). Dit zestal kwam snel tot successen. Felle smashes van Hidde van der Ploeg en goed „blokkeren" aan het net leidden namelijk tot een 12-3 voor sprong, die de technisch minder bekwa me ploeg der Belgen zonder uitzichten liet. De score werd zelfs 14-5. maar daarna werd de Nederlandse scorings drift afgeremd door een tweede time out van de Belgische coach De Marsin. Op service van Jos van Doorn, die in middels Tanghe had vervangen, werd de stand 14-10 Nederland won tenslotte de game met 15-10. Ook in de tweede game bleven de kansen gunstig voor Nederland, voor al door het voortreffelijk spel van N. Zimmerman, de enige speler die vol doende aandacht schonk aan de ver dediging in het achterveld, maar reeds in deze game werden de kracht- verschillen uiterst gering. Nadat Nederland een 8-4 voo^prong had gehad, verkregen de Belgen zelfs voor de eerste keer een voorsprong: 8-9. Zij maakten toen echter de fout om de zege te willen forceren door felle en daardoor vaak onbeheerste services. Tot de stand 10-10 bleef de strijd in evenwicht, maar de grotere routine en het meer beheerste spel der Nederlan ders beslisten daarna: 15-12. De spanning bereikte in de derde game een hoogtepunt. De Nederlandse ploeg waarin inmiddels De Hoog door de Limburger Dassen was vervangen, leidde aanvankelijk met 4-0, en later met 6-3. Maar deze voorsprong ging verloren door het uitmuntende verdedi gende spel en de vaak grillige services der Belgen. Vooral de services van Lpo Verhoeven waren van betekenis voor de Belgische ploeg: de stand werd 6-8 Nederland herkreeg het initiatief, be reikte door het actieve spel van Zim merman nog een 10-8 stand, doch kon geen beslissing forceren. Op de service van de Belgische aanvoerder Marcel De- Biljarters-conflict nadert einde De algemene vergadering van de KNBB heeft zondagmiddag besloten het op 22 december van het vorige jaar aan het bestuur gegeven advies „de N.N.B.B.'ers bij terugkeer in de K.N.B.B. het deelnemen aan nationale en internationale toernooien te ont zeggen tot 1 september 1958" in te trekken. De vergadering heeft voorts besloten aan het bestuur van de K.N.B.B. over te laten of de N.N.B.B.'ers thans „sans rancune" terug mogen komen. Wat dit betekent heeft de voorzitter, de heer W. Eeuwfjk, na afloop van de vergadering duidelijk gemaakt. „Thans is de allergrootste mogelijkheid geopend om op zeer korte termijn de eenheid in de Nederlandse biljartwereld definitief te herstellen. Ons standpunt vóór de buitengewone vergadering van 22 decem ber was: terugnemen zonder belemme ringen" en dat standpunt is inmiddels niet gewijzigd". Op zeer korte termijn zal een plenaire hoofdbestuursvergade ring gehouden worden, waarop het be stuur zijn standpunt officieel zal vast stellen. Een spelmoment uit de specta culaire volleybalwedstrijd Neder- land-België. buigne werd de stand 10-12, waarna Nederland geen verweer meer had: 10-15. Het was een voortreffelijke game geweest, waarin de snelle reacties en de spanning het uiterste van de spelers had gevergd. VERTWIJFELDE POGINGEN Nederland heeft daarna vertwijfeld gepoogd een Belgische zege te voorko men. In de vierde game bleef de strijd dan ook vrijwel voortdurend in even wicht: 0—3. 3—3, 3—6, 5—9, 9—10. Maar steeds duidelijker werd, dat het overigens voortreffelijke „blokkeren" aan het net de Belgische aanval niet voldoende kon afremmen. Met subtiel, tactisch spel, vermeden de Belgen vaak de Nederlandse „blok" en dan volgde onvermijdelijk een smash in het achter veld: 1416 voor de Belgen. In de vijfde en laatste game bleek I tenslotte het grotere uithoudingsvermo- i gen der Belgen beslissend. Onvermoei- baar verrichtten (vooral) Debuigne, Van j Doorn en Behn prachtige reddingen in het achterveld, werd de Nederlandse 1 aanval door goed „blokkeren" gesloopt en werden voortreffelijke combinaties Om klokslag 12 uur klonk het start schot voor de B-junioren, die het pro gramma openden. Er ontstond direct een ontzaglijk hoog tempo, dat ingezet werd door de jeugdige oranjebroek Eli Vermond. Nadat ongeveer de helft van het 1200 m. lange parcours was afgelegd, vormde er zich een kopgroep bestaande uit de Hollandmannen Hans Peen en Kees Linschoten alsmede Verwey uit Alblasserdam. Met z'n drieën ging het nu verder, doch al spoedig moest een door griep geplaagde Linschoten los laten. Peen wist op de laatste 200 m. nog een machtige eindsprint uit de benen te halen, waardoor hij Verwey naar de tweede plaats verwees. Derde werd de kranige Linschoten. Bij de A-junioren, die 2400 m. liepen, ging het aanvankelijk bepaald minder hard. De favoriet Frijters van Siomo nam hier onmiddellijk de leiding, die hij één ronde wist te behouden. Vlak achter hem zaten toen o.a. Gelderblom van Alblasserdam en de Alphenaar Van der End van AAV '36. Weldra ont brandde er echter een felle strijd in de kopgroep, wat tot gevolg had, dat Frij ters definitief naar de 3de plaats werd verwezen. Van der End had zich inmid dels een voorsprong verworven, die hem tenslotte een overwinning op Gelder blom bezorgde. Veertig C- en D-klassers begonnen even later aan hun race over 3600 m. Na één ronde lagen er 3 man op kop w.o. de Hollandman Piet de Haas. Daar achter kwam een langgerekt peloton. In de 2de ronde bleek de sterke Noord- wijker, die veel van Zatopek wegheeft, zich losgemaakt te hebben van zijn naaste concurrenten onder wie Piet Leune, eveneens van Holland. Zoals iedereen verwachtte bleef de eerste plaats bij de D-klasser(!) De Haas. Een opmerkelijk resultaat, te meer daar deze veelbelovende atleet pas enkele weken bij Holland traint! Tweede werd de ge makkelijk lopende Leune. die tevens de eerst aankomende C-klasser bleek te zijn. De verenigings-wisselprijs „De Sleu tels" bleef in de Sleutelstad daar A.V. „Holland" in deze klassen de beste vereniging bleek met 19 punten vóór R.K. „Holland" uit Haarlem met 36 punten. klasse van de van achteren komende I paarden, van wie Double Six (Smit) de Toen de sneeuw al bijna verdwenen i leiding nam en met sueces in 1.21.8 km.- was gingen als laatsten vijftien cracks! tijd de hevige charge van de Sterre- van start. Zij moesten 5000 m. zien af beek-triomfator Forges (Heskes) met te leggen. Onmiddellijk nam Koster klem verschil wist te weerstaan. In deze (Trekvogels) de leiding, die hij de ver-1 prachtige eindstrijd werd een derde im- dere wedstrijd niet meer afstond. Jans- port. Emden (Vergay) een uitstekende sen, de bekerhouder, scheen zich hier- derde. veremeen. want Wj In de eeKte wee koersen faaMe het ?n t» hi^n lenlrimement Geerser. In de openings- verandering in de situatie te bren- dravery_ c; e 0p solide wijze werd gewon- nen door het koppaard Un Gamin Owarc) met Upper Ten (W. Leeuwen- 1 kamp) als tweede, werd M. Vergay met Valuta uitgeschakeld en in de tweede koers onderging Geersen hetzelfde lot met Valmiki. Hier ging de uitstekende Priola-dochter Viola Sunshine (N. Oos- ting) met de regelmaat van een klok naar een fraaie zege, gevolgd door Ura- j nie Holland-ia (Heynen). die kort voor j de eindstreep de tweede plaats aan I Unique Hanover ontnam. In de gesplitste derde koers nam Geersen echter geducht revanche. In de i eerste afdeling overmeesterde hijzelf I met Urchin Hollandia de steeds leidende Theo Seott (T- v. d. Veen) en in de tweede afdeling stelde M. Vergay met Unworthy het in hem gestelde grote vertrouwen niet teleur door de hardnek- Voetbal in Engeland Eens moest het gebeuren Enkele weken lang heeft de zo zwaar getroffen ploeg van Manchester United zich weten te handhaven in de harde strijd van League en cup. Geen enkele maal in die maand na de ramp te München verloor het elftal. De cup-wedstrijd tegen West Bromwich Albion eindigde in een gelijk spel, de „replay" werd gewon nen en nu stond de United voor de derde maal binnen acht dagen tegen West Bromwich in het veld. En juist nu, met op de tribune temidden van de ruim 63.000 toeschouwers een grote groep artsen en verpleegsters van het „Rechts der Isar"-ziekenhuis van München, waar de gewonden van het vliegtuigongeluk zo'n prachtige verzorging hadden genoten, juist nu kwam de ineenstorting. West Bromwich won met 40 en behield daarmee de derde plaats op de ranglijst achter Wolverhampton en Preston. Het was de verwachte reactie van een team, dat als het ware „op zijn zenuwen" geleefd had. „Leidse Boys" vierde feest Zaterdagavond was de grote zaal van de Stadsgehoorzaal het terrein van de voetbalvereniging Leidse Boys. Hier or ganiseerde de actieve contactcommissie van deze in de Leidse voetbalbond spe lende vereniging haar jaarlijkse grote feestavond. Evenals voorgaande jaren kwam ook ditmaal een uitstekend pro gramma uit de bus, hetgeen de stamp- valle zaal tenvolle waardeerde. Na de opening, waarin de heer H. A. Binnert de aanwezigen en de vele genodigden een welkom toeriep, was het woord en de daad aan tal van radio-artiesten onder leiding van conferencier Jack Stadt. Achtereenvolgens kon men o.a. genie ten van een accordeonshow gebracht door Jack Smith en compagnon, het slangenmens Delmonte; de alom beken de Skating Stars, een drietal virtuozen op rolschaatsen; The Dancing Stars; Jos Carpay als hammond-organist en Triple Sec (drie parodisten). Het geheel werd aaneengepraat door conferencier Stadt. Jammer was helaas dat vóór de pau ze dit werkelijk uitstekende programma enigszins te lijden had van een wat ru moerige zaal. Na de pauze was dit eu vel echter verholpen, hetgeen het ge brachte ten goede kwam. Na afloop volgde een geanimeerd bal onder leiding van de heer C. van Leeu wen. met muzikale medewerking van Cor Vincourt. Competitie C.K.B. Werden vrijdagavond en zaterdag morgen over en weer de vastgestelde wedstrijden afgelast, Ons Eiland deed dat niet in de veronderstelling dat DVO toch niet zou komen. De ploeg uit Dub beldam kwam echter wel en aangezien het terrein zeer goed bespeelbaar was, fcige tegenstand van Unaniem (Bloem- j werd in allerijl de Leidse ploeg gefor- saat) in de laatste fase van de strijd te meerd. Aanvankelijk leek Ons Eiland breken j sterk genoeg en stond bij rust met 2—1 f c ,~_,nIvoor. Het werd echter een onverwachte De snelle Tjiftjaf S (Oostmg) ver- nederiaag met 4—5. Erg florissant is de kreeg in de f amsom^ en^ Deldaprijs^door stancj VOOr de roodbroeken daardoor niet geworden en Ons Eiland is nu bij de Onder dergelijke omstandigheden kan een kleine tegenslag voldoende ztfn voor een collaps. Die tegenslag kwam in de vorm van een verwonding van de bin- nenspeler Ernie Taylor, die het grootste deel van de tweede helft in de kleed kamer verbleef. De kanthalves van West Bromwich, Dudley en Barlow, beheersten het mid denveld en zij legden de basis voor de overtuigende zege, het was de eerste nederlaag van Manchester United sedert 14 december. Wolverhampton, dat verleden week uit de cupstrijd werd gewerkt,vergrootte zijn kans op de league-titel met een 3—1 zege op Newcastle United. De grootste con current van de Wolves, Preston North End kreeg met 42 klop in Everton. zo dat Wolverhampton thans vijf punten voorsprong heeft met een wedstrijd minder gespeeld. De overwinning van Everton op Pres ton werd behaald in een prachtige wedstrijd, waarin Eddie Thomas, de 23- jarige binnenspeler, de ster van het veld was. Hij scoorde alle vier de doelpunten. Het was overigens een ontmoeting met incidenten. Tijdens de eerste helft rende een supporter het veld op om de spil van Preston, Mattison, een blauw oog te slaan. Kort nadat de boosdoener tussen twee sterke politiemannen was wegge voerd, werd Tommy Docherty, de inter nationale kanthalf van Preston, zo hard tegen de grond gelopen, dat hij op een brancard moest worden weggedragen. Des te groter was de verrassing toen Docherty precies vier minuten later fris als een hoentje het veld weer in dar telde. De uitslagen van de wedstrijden in de eerste divisie luiden: ArsenalChelsea 54: Aston Villa Burnley 3—0; Blackpool—Nottingham Forest 30; Bolton WanderersBir mingham City 10; EvertonPreston North End 42; Leeds UnitedTotten ham Hotspur 12; Leicester City- Portsmouth 2—2; Luton Town—Man chester City 1—2; Manchester United- West Bromwich Albion 04: Sunder- derlandSheffield Wednesday 33; Wolverhampton WanderersNewcastle United 31. De T rekvogels-atleet Koster, winnaar van de Nationale Sleutel loop in de Leidse Hout. gen. Daar dachten Vergeer (A.V. '47) en De Greef (LDA) echter anders over. Zij hebben voortdurend getracht aanslui ting met Koster te krijgen, wat hun echter niet gelukt is. Van deze twee bleek Vergeer weer de sterkste, zodat de vrij onbekende De Greef 3de werd. Opmerkelijk was, dat Van der Linden (WIK) geen rol van betekenis heeft ge speeld. Niet eenmaal heeft hij de leiding gehad en moest ditmaal met een 5de plaats genoegen nemen, wat zelfs nog voldoende bleek om Janssen (Trek vogels) te kloppen. een uitstekende start een goede voor sprong. doch Geersen was met Uranus op zijn qui vive en Tjiftjaf kon uiteindelijk niet alleen geen weerstand bieden aan de aanval van Uranus, doch moest ook nog haar tweede plaats af staan aan Urma Norton (Dooyeweerd) Wagenaar sr. hield Q Deter van Zora van start tot finish op de eerste plaats, alle pogingen van Ray Robinson (Oos- ting), die aan de start een terreinkos- tende galoppade kreeg, ten spijt en die met de tweede plaats genoegen moest nemen vóór Troubadour (Heynen).. Ook in de Vincenz Belliniprijs triom feerde Geersen, al moest hij met Trudl i Trothan alles geven om zich zijn en- trainementgenoot Rethy Hollandia. met Runhaar op de sulky, van het lijf te j houden. De ruiterdraverij bracht de stal van Leeman een dubbel succes. De snelle maar onwisse Quick P werd door een langdurige galoppade aan de start vol komen kansloos en de schimmel Una Bascom (Angevaren) liet aan de kop in den beginne goed werk zien, maar viel later in de fout. Toen kwam de winnaar van vorige week, Sador B (v. Duyven- bode naar voren, doch deze kon in de eindstrijd zijn verrassende stadgenoot Rolls Royce (Leeman) (w. f. 15 40) niet houden. Op afstand werd de wel wat teleurstellende Rhea (Vóórhaar) derde. De uitslagen luiden: George Gerahwlnprij61. Un Gamin (O. Swart) (1.32 2): 2. Upper ten; 3. Wllly Bond. Tot.: w. f2,70; pl. f 1.80, f 1,90: gek. f7.10; cov. f3.70. Porgy and Bessprijs: 1. Viola Sunsrlne (N. Oostlng) (1.31.,-): 2. Uranie Hollan dia; 3. Unique Hanover). Tot.: w. f2, pl. f 1,50, 2,30, 2,10; koppel f6,70; cov Rest ons nog te vermelden, dat Salnt-SaensprJJs: le afdeling: 1. Urchin Hollandia (W. H. Geersen) (1.31.6); 2. Theo Scott; 3. Urla S. Tot.: w. f210; pl. f 1,20, 1,10; koppel f2,10; cov. f2.90. 2e afdeling. 1. Unworthy (M. Vergay) (1.28.2): 2. Unaniem; 3. Romence. Tot.: w. fl.40; pl f 1.30, 2.80, koppel f7,20; cov. f7,10. Samson en Dalllaprfjs: 1. Uranus (W. H. Geersen) (1.28.1); 2. Urma Norton; 3. Tjiftjaf S. Tot.: w. fl.90; pl. fl.40. 1,50, 1,50; koppel f3,70; cov. f4,10 Vincenzo Belliniprijs: 1. Q Deter van tussen het talrijke publiek zowaar de (J wagenaarV (156.1); 2. Ray Ro- oud-Leidenaar Wim Slijkhuis ontdek- binson; 3 Troubadour. Tot w. f3.70; pl. ten. Op onze vraag, of hij van plan j f ,140. 1.20, 1.80; koppel f7,60; cov. f3,80. was, dit jaar nog aan wedstrijden deel Normaprljs: 1. Trudl Trothan (W H. te nemen, gaf hü als antwoord: „Dat 2. Rethy Hollandia; 3. Y YV. t f O OA- tO f 1 IA strijd om de twee degradatie-plaatsen betrokken. Ons Eiland 11—6 Excelsior 6—5 DES 6—4 DVO 84 Tonego 9—2 andere wedstrijden werden af- 15 7—14 8—12 6—12 Vr.'schaar R'dam Zuid Pernix VES PKC Alle gelast. LCKC „Pernix" Zaterdagavond hield „Pernix" zijn voorjaarsvergadering en behandelde een uitgebreide agenda met bekwame spoed. De noodzaak tot contributie-verhoging werd door de le den ingezien en met ingang van apnl zullen senioren en junioren een dubbel tje meer moeten betalen. De herkiesbare bestuursleden werden herkozen. H. v. d. Vegte werd als commissaris van mate riaal vervangen door P. Ommering en i.p.v. C. Favier is thans D. Ottevanger secretaris. De twaalftalcommissie werd gekozen en een wijziging In de Pernix- omroep-redactie aangebracht. Pernix 1 en 2 zullen weer door een kracht van buiten de vereniging worden getraind, de lagere twaalftallen door eigen leden. Voorts werd de deelname aan diverse seriedagen geregeld. Bij de organisatie van de districtsdag op 28 juni in de Leidse Hout wordt Pernix ingeschakeld. BILJARTEN Scholte kampioen libre NNBB De Eindhovenaar Henk Scholte heeft het toernooi om het librekampioen- schap van de Nieuwe Ned. Biljart Bond gewonnen. Kee* de Ruyter, die in dit toernooi - getuige zijn drie winstpartijen in elk één beurt - in grootse vorm was, verloor de beslissen de party, waarin hij tegen Scholte uit kwam. Uitslagen kan ik nü nog niet zeggen!" Wij kre gen echter de indruk, dat Wim kei hard getraind heeft deze winter. Mis schien met het oog op de dit jaar te houden Europese atletiekkampioen- schappen? Uitslagen: Senioren A-klasse (4800 m): 1. S. Koster (Trekvogels) 16.56.6; 2. J. Vergeer (AV '47) 17.13.6; 3. D de Greef (LDA) 17.194. A. v d. Linden (WIK) 17.25.6; 5. C. Janssen (Trek vogels) 17.55.6. B-klasse <4800 m.): 1. T. Stolk (Gouda) 1751.— 2. C. Lengers <R-K. Holland) 17 44.1; 3. P. Verkade (AAV •36» 18.04.—. C-klasse <3600 m 1. P. Leune (Hol land) 14.02.4; 2. P. Stam (Alblass.) 14.06 8; 3. J. Vlasveld (Bataven) 14.12. D-klasse (3600 m.) 1. P. de Haas (Hol- Roland Spencer. Tot.: w. f2.30; pl. f 1,60, 2.—: koppel f6.90; cov. f4.70. Grote WinterflnaleprUs: 1 Double Six M (P. M. Smit) (1.21.8); 2. Forges; 3. Emden. Tot. w. f 1,70: pl. f 1.20. 2.30. 2.70; koppel f 3.30; cov. f 7,30. Fandangopr(js; dra very onder de man: 1. Rolls Roye (E. Leeman) (1.29.5); 2. Sa- dor B: 3. Rhea Tcrt w f 15.40: pl. f2,70. 2,90, 1,70; koppel f28,70; cov. f 10.— 2. C. v. d. Vinden (BI. 3. J. de Langen (SSS) land) 13.24.8 Wit) 14.17.— 14.53.4 Junioren A <2400 m.) 1. B v. d. End (AAV -36' 8 578; 2 H Gelderblom (Alblass.) 9.04.6; 3. J. Frijters (Siomo) 814 Junioren B (1200 m.): 1. H. Peen (Holl.) 4.15.9; 2. J. Verwey (Alblass.) 4.16.4; 3. K. Linschoten iHoll.) 458.—. Mol 500 11 421 45.55 De Nijs 121 11 23 11.00 De Nijs 500 4 223 125 Jacobs 262 4 188 65.50 De Ruyter 500 1 500 500.— Mol 1 1 1 L— Scholte 500 1 500 500.— Jacobs 0 1 0 0.— De Ruyter 500 1 500 500.— Van Oosterhout 500 1 500 500 Scholte 500 8 362 62.50 Van Oosterhout 19 8 17 2.37 Jacobs 500 3 497 166.66 Mol 184 3 183 61.33 De Nijs 500 9 218 55.55 Van Oosterhout 128 9 66 14.22 Scholte 500 8 242 62.50 De Ruyter 244 8 237 30.50 De eindstand luidt: m.p car. brt. h.s. a.g. Scholte 10 2500 23 500 108.69 C. de Ruyter 7 2244 14 500 160.28 v. Oosterhout 5 1647 32 500 51.46 De Nijs 4 1146 30 273 38.20 Jacobs 2 1215 19 497 67.63 Mol 2 846 22 421 38.45

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 7