Eibert Meester keert niet in de Leidse raad terug AGENTSCHAP LEIDERDORP Parijs staan dit jaar nieuwe verkeersbeperkingen te wachten DONDERDAG 9 JANUARI 1958 0.a. ook mevr. C. Braggaar-de Does en de heer J. H. Schüller niet Tijdens een gisteravond gehouden vergadering van de afdeling Leiden van de Partij van de Arbeid is de groslijst voor de a.s. gemeenteraadsverkiezingen vast gesteld. Uit deze lijst blijkt, dat de thans zittende raadsleden van deze partij, t.w. de fractievoorzitter, de heer Eibert Meester, mevr. C. Braggaar-De Does, J. H. Schüller, W. F. v. d. Burgh, N. Langezaal jr. en J. A. van der Horst niet in de nieuwe Leidse raad zullen terugkeren. De lijst werd als volgt samengesteld: 1. J. C. van Schaik, 2. A. J. Jongeleen. 3. prof. dr. J. Goslings. 4. mej. A. J. van Nienes, 5. M. Sommeling, 6. A. J. v. d. Pompe, 7. C. J. Piena, 8. dr. J. Winse- mius. 9. H. Zunderman, 10. mej. A. C. Bekker. 11. M. van Aken. 12. meVr. G. A. Spierenburg-Beekhuizen, 13. W. G. den Dubbelden, 14. S. Sannes. 15. C. F. Lardee, 16. dr. S. J. Roorda, 17. P. Fak kel. 18. L. van Praag, 19. mevr. H. de Kruis-Wagemaker, 20. H. van Duijne. 21. J. A. v. d. Horst, 22. J. de Vos, 23. J. Bergman, 24. mevr. T. van Zonneveld- v. d. Lecq. 25. J. G. Fokkema. 26. D. van Rijn, 27. dr. G. Dallinga, 28. A. Gal- Jaard, 29. S. G. Wijrdeman-Quaadgras en 30. B. Haneveld. Fabrieksbrand aan Haagweg ENORME ROOKONTWIKKELING Hedenmiddag omstreeks drie uur brak brand uit in het fabriekspand van de firma Degens en Scheeren aan de Haag weg 11, een fabriek van naadloze vloeren en asbest. De brand, die is uitgebroken in het zaagselmagazijn op de begane vloer, ging met een geweldige rookontwikkeling ge paard. hetgeen verklaarbaar is uit de aanwezigheid van grote partijen rubber- canvas en zaagsel. De brandweer, die met uitgebreid materiaal ter plaatse was, moest zich van rookmaskers bedienen. Hoewel het uiteraard moeilfjk was om onder deze omstandigheden de vuur haard te benaderen, was na circa 20 minuten het gevaar voor uitbreiding geweken. Vermoedelijk is kortsluiting de oorzaak van deze brand. Illlllllllllllllllinillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Wanneer U al -«ens een reddings- haak van de L.R.B. gebruikt om Uw hoed uit het water te vissen, leg hem dan tenminste weer op z'n plaats! Illllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllli OEGSTGEEST Tijdelijk dierentehuis thans in gebruik genomen Het op te richten dierenhuis aan de Haarlemmertrekvaart, dat door het initiatief van de afd. Oegstgeest van de Ver. v. Dierenbescherming zal worden ingericht beschikt thans reeds over en kele tijdelijke hokken waar dieren kun nen worden opgenomen en verzorgd. In de eerste plaats kunnen zwerfdieren opgenomen worden. Met medewerking van de Oegstgeester politie heeft heden de eerste zwerfhond een plaats in het dierentuin gevonden waardoor voor komen kon worden, dat de hond zou moeten worden afgemaakt. Van particu liere zijde wordt medewerking ondervon den ten aanzien van het verstrekken van voedsel voor de zwerfdieren. VOORSCHOTEN Schaaknieuws. Uitslagen van de schaakvereniging „Voorschoten" gespeel de onderlinge wedstrijden: Groep I: v. d. KooijSmit 01; Jan sen—dr. Vermet '2; v.d. Kooij— Braggaar 1—0; Waasdorp—P. Segaar 1—0; MaarsenSluiter '2. Groep II: v.d. Werf—Braggaar 01; M. SegaarMaat 10; N. SegaarKu- neke 10. Groep III: v. d. AkkerHulleman 01; AnkerGrobben 01; Honsbeek Kouwenhoven 01. WARMOND Ledenvergadering Warmunda De Voetbalvereniging Warmunda hield in de Stad Rome een buitengewone ledenvergadering met als enige agenda punt: uitbreiding bestuur. In zijn openingswoord sprak de voor zitter zijn teleurstelling uit over de matige opkomst voor dit belangrijke agendapunt. In het kort motiveerde de voorzitter het bestuursvoorstel om uitbreiding te geven aan het bestuurscollege. Voor de goede functionering van het apparaat is uitbreiding noodzakelijk. Hij wees daarbij o.a. op de begeleiding van de seniorenelftallen, waardoor de huidige bestuursleden teveel belast waren Tevens stelde hij de vergadering in kennis van het feit, dat hij door drukke werkzaamheden het voorzitterschap van de vereniging niet langer kon blijven vervullen. Door het bestuur werden voor de be stuursfunctie kandidaat gesteld de he ren J. Hartveld, A. J. v. d. Hulst. J. P. v. Noort, F. Walraven, Th. Welsink en Th. Weijers. Er waren geen tegenkandidaten ge- steld, zodat de bestuurskandidaten wer- den benoemd. Op voorstel van het be stuur werd de heer C- J. de Vroomen tot voorzitter gekozen. De heer Van Vliet feliciteerde de nieuwe voorzitter. De heer Witteman dankte de scheidende functionaris voor jg, zijn werk. FAMILIEBERICHTEN ontleend aan andere bladen Bevallen: Staargaard—Vuyk, zn..Que- beck (Canada); De Jong—Lens- veld, zn-, Vlaardingen; De Gidts—Gorter dr. en zn-, Salisbury (Rhodesia). Getrouwd: J. F- H. Israël en P. C. van der Heijde—Van der Hoek, Den Haag. Overleden: L. A. H. van Tienhoven - Van Lynden, vr. 78 Jr., Amsterdam; M. E. Plat—Voorhagen, vr. 72 jr., Rotter dam: J. C- S. van Lis. m., Den Haag; M. M. Dekker, vr. 84 jr., Hilversum; D. Kans—Staalman, vr. 89 jr., Den Haag; M. H. Harts, m. 66 jr., Voorburg; mr. L. van den BUtel, m. 68 Jr., Driebergen: L. M. Padt—Haalmefjer, vr. 83 jr., Amster dam; G. G. Klerk de Reus, vr. 85 Jr., Den Haag; ir. F. H. Stoll, m. 83 Jr., Rot terdam: R. Pon lus, m. 74 Jr„ Den Haag. Jongen plotseling in zwembad overleden (Speciale berichtgeving) Te Naarden is gisteravond een 17-ja- rige jongen in het zwemstadion plotse ling overleden. Ah lid van de Zwemver eniging „De Vest" was hij op een oefen- halftien aan de rand van het bad plot seling in elkaar zakte en in het water vel. Hij werd terstond weer op de kant gebraoht; de aanwezige badmeester trachtte door kunstmatige ademhaling het bewustzijn te doen terugkeren, doch tevergeefs. Een dokter kon helaas slechts de dood door hartverlamming constateren. Vanzelfsprekend heerst onder de club leden grote verslagenheid. De jongen was omstreeks vier weken geleden nog voor de awemsport gekeurd. Soekarno in Bombay President Soekarno is vanmiddag naar Bombay vertrokken, in gezelschap van de Indonesische minister van Buiten landse Zaken, dr. Soebandrio. In antwoord op vragen van journalis ten zeide dr. Soebandrio. dat het verblijf van Soekarno in Nieuw Delhi wellicht de atmosfeer heeft geschapen voor een hervatting der besprekingen tussen Ne derland en Indonesië. ..doch er ls ken nelijk nog geen directe mogelijkheid". Legermanoeuvres waren „succesvol" De militaire oefeningen, welke in Dja karta werden gehouden, ter verhoging van de nationale waakzaamheid zijn volgens de chef-staf van het plaatselijk militair commando, majoor Marsoedi „een volledig succes geweest". Dit AGENTSCHAP van ons blad komt VACANT daar onze huidige agent om gezondheidsredenen zijn functie wenst te beëindigen. SOLLICITANTEN, die: 1. zelf voor een flinke hulp moeten zorgen; 2. te Leiderdorp of Zoeterwoude (Rijndijk) moeten wonen en 3. minstens 21 jaar moeten zijn, kunAen zich melden op ons bureau Witte Singel 1, Leiden of bij de agent, de heer F. Zandbergen, Hoogmadeseweg 40, Leiderdorp. Uitvaartdienst voer Bernard van Leer In de Albert Plesman-hangar op Schiphol is vanochtend in aanwezig heid van zeer vele vooraanstaande figuren uit het zaken- en bedrijfsleven een uitvaartdienst gehouden ter nage dachtenis van de heer Bernard van Leer, oprichter en laatstelijk presi dent-commissaris van Van Leer's Vatenfabriek N.V. Het stoffelijk overschot werd dadelijk na afloop van de plechtigheid in de K.L.M.-machine „Abel Tasman" ge plaatst, die midden in de hangar stond opgesteld. Om twaalf uur vertrok het toestel naar Jeruzalem, waar het stof felijk overschot ter aarde zal worden besteld. Enkele familieleden begeleiden de overledene naar Israël. Rabbijn J. Soetendorp, Amsterdam's loco-burgemeester, mr. A. de Roos, ir. J. Luymes, technisch directeur van de KLM en de consul van Israël te Amster dam, de heer R. G. Ginthon voerden het woord. De oudste zoon van de overledene, de heer W. van Leer, dankte voor de be langstelling. Hierna werd de baar naar het vliegtuig gedragen. De plechtigheid werd bijgewoond door vele honderden familieleden, vrienden en vooraanstaan de personen uit het zaken- en bedrijfs leven. Er waren zeer veel kransen. De aankomst van het Koninklijk van het Vaandel van de opgestelde Paar aan het Paleis: het groeten erewacht. Autopark van de Franse hoofdstad zal voor 31 dec. het miljoen overschrijden! (Van onze Parijse correspondent Het jaar 1958 belooft, of beter: dreigt, voor Parijs een beslissende wending te zullen brengen in het verkeersprobleem. Het Parijse autopark zal dit jaar zeker het cijfer met de zes nullen vol maken. Vandaag telt Parijs al ruim 940.000 wagens tegen 811.344 op 31 december van 1956. Die ontwikkeling is dus wel veel belovend voor de industrie ten minste al wordt die stijging dan ook wel iets afgeremd door de prijsverhogingen op de auto's en. vooral, op de benzine die per liter nu bijna honderd (gedevalueerde) franken, ofwel ongeveer twee en tachtig centen kosten moet. Speciale busdiensten met het centrum der stad Streng onderzoek naar ramp Ter Apel Naar de oorzaken en toedracht van de ontploffingsramp te Ter Apel zal een zeer diepgaand onderzoek worden inge steld, waarvan de resulta'en eerst over enige weken, als alle materiaal verza meld is, bekend gemaakt kunnen wor den. Aldus heeft de officier van Justi tie te Groningen, jhr. mr. A. n. S. van der Wijck, vanmorgen medegedeeld. De verkeersdeskundigen van de Parijse prefectuur hebben al uitgerekend dat al die auto's, achter elkander geplaatst, waarbij de tweehonderdduizend scooters en motorfietsen dan nog niet eens wor den meegeteld! een file vormen van ruim vijfduizend kilometer, zijnde de af- I stand van Parijs naar New-Foundland. 1 En wanneer men dan ook nog weet, dat j de gezamenlijke lengte van alle Parijse straten, avenues en boulevards slechts ruim elfhonderd kilometers bedraagt, zal 't niet moeilijk meer vallen zich voor te stellen hoe hard een automobilist nu al in Parijs kan opschieten. In het alge meen zeker minder snel dan te voet! De „blauwe schijf", die in de binnen stad het parkeren aan banden heeft ge legd, mocht zeker tot een lichte verbete ring leiden, maar in de naaste toekomst zullen de Parijzenaars zich, zo heeft de prefectuur reeds laten weten, op nog veel drastischer maatregelen kunnen voorbereiden In de eerste plaats zal de „blauwe zone" aanzienlijk moeten wor den uitgebreid, zodat dan ettelijke tien duizenden automobilisten meer kunnen uitkijken naar een plaatsje in een der sporadische garages, die allemaal al lang van kelder tot nok met auto's zullen zyn volgestouwd. En daarna zien wij wel wéér verder Nu bij de wederopbouw ten bate van de bevolking het tempo met vijftigdui zend woningen per jaar wordt verlaagd, zal niemand kunnen verwachten dat de overheid wél voor onderdak zou zorgen van de auto's, die niettemin uit de stra ten worden verdreven. Daarentegen mag wel worden gehoopt op de aanleg van een zestal nieuwe parkeerplaatsen bij de invalspoorten van de stad. die dan door speciale autobusdiensten met het cen trum zullen worden verbonden. Een ge ruststellend vooruitzicht misschien voor de mensen, die van buiten komen en die aldus worden behoed voor een rij-avon tuur 111 Parijs, waaraan de onervaren chauffeur zich dan ook maar beter niet wagen moet. Maar een somber visioen tevens voor de Parijse automobilist, die zijn wagen in praktische waarde dage lijks wat verder ziet dalen Konigin Juliana en Prins Bernhard hebben vanmorgen in het Paleis op de Dam de leden van het corps diplomatique op de gebruikelijke nieuwjaarsreceptie ontvangen. Een talrijk publiek sloeg dit immer kleurrijk schouwspel vanaf de klei ne steentjes gade. Na het Koninklijk Paar arriveer de de minister van Buitenlandse Zaken. mr. J. M. A. H. Luns;direct gevolgd door de zaakgelastigde van Indonesië me zijn echtgenote. Voor hem bracht de erewacht het proto collaire eerbewijs. Op de receptie kwamen 30 am bassadeurs. 10 gezanten. 4 zaakge lastigden en 9 tijdelijk zaakgelastig den. Velen waren vergezeld van hun echtgenoten. Op de foto: de aankomst van de ambassadeur van IndiaJohn A. Khivy. VARIA DE BETEKENIS VAN DE BOERENSTAND Prof. Röphe. de bekende Zwitserse econoom, omschrijft de betekenis van de boerenstand als volgt: ..De boerenstand vormt tezamen met enkele andere kleine sectoren van de samenleving op dit moment het laatste grote eiland in onze maatschappij dat nog niet ,,tot massamens verworden" is; het laatste overblijfsel van een levens stijl. welke inwendige stabiliteit bezit en gezond is. Het is een grote zegen, dat deze reserve in het grootste deel van de Europese landen nog behouden is en het is een groot ongelijk voor een land wan neer het zover verziekt is. dat het zich de betekenis van het verlies van deze reserve niet eens meer bewust is. Het is van het grootste belang deze reserve in stand te houden en waar mo gelijk te vermeerderen, indien het er om gaat onze zieke samenleving weer ge zond te maken". TUINIERS EN VOLKSTUINDERS Nu de dagen weer beginnen te lengen, begint het hart van menig tuinliefheb- ber weer sneller te kloppen, wanneer hij een rondje maakt door zijn nu nog schijnbaar levenloze tuin. Visioenen van een weelderige bloemenpracht en zware kroppen sla. ziet hij voor zijn geestes oog verschijnen. Maar ach. bij de buren kwam zo iets altijd voor. Maar bij hem? Neen. Toch deed hij alles aan zijn tuin. Hij gaf kunstmest en ook nog stalmest. De resultaten waren echter meestal pover. Behoort u ook tot één van die velen? Op vele tuinen heeft de grond een zeer onevenwichtige bemestingstoestand. Van bepaalde voedingselementen is vaak een overmaat of tekort, waardoor de op name van andere*voedingsstoffen voor de plant bemoeilijkt wordt. Het optreden van gebreksziekten is er meestal een ge volg van. Wellicht weet u niet van het bestaan af van het Bedrijfslaboratorium voor Grond- en Gewasonderzoek te Ooster beek, het instituut dat grote bekendheid geniet bij de ontwikkelde Nederlandse boeren en tuinders. Een briefkaartje is voldoende. De on- derzoekkosten kunnen geen bezwaar zijn. U ontvangt gratis een uitgebreid be mestingsadvies. Ongetwijfeld zal dit er toe bijdragen, dat het verpozen in uw tuin weer een aangename bezigheid voor u wordt. Campagne tegen Pias Het onafhankelijke dagblad „Indone sia Raya" in Djakarta heeft de cam pagne. welke op het ogenblik door ver schillende dagbladen, waaronder de linkse ..Pemoeda" wordt gevoerd tegen het onafhankelijke Indonesische persbu reau Pia. veroordeeld als een campagne, .die alleen de communisten betaamt". Het blad schreef, dat de kranten, die deze campagne voeren er kennelijk op uit zijn, dat de regering Pia zal gelasten zijn deuren te sluiten. De nieuwsver- spreiding in Indonesië zal dan volkomen afhangen van het persbureau „Antara", dat volgens ..Indonesia Raya-' door communisten is geinfiltreerd en bijge volg herhaaldelijk als spreekbuis van de communisten in Indonesië optreedt". Indonesia Raya deed een beroep op de autoriteiten 'om maatregelen te ne men tegen de campagne tegen Pia. NIEUWE UITGAVEN Bij Van Gorcum en Comp. N V. te As sen ls verschenen deel 2 van het door D J. de Grooth samengestelde boekwerkje „Stop en parkeer, leer eerst het verkeer" BEURSOVERZICHT Stille markt AMSTERDAM, 9 Januari Over het algemeen genomen was het vandaag stil op het Damrak. De meeste activiteit ging uit naar de hoek van de Philipsaandelen. die iets beneden de koers van gisteren openden op 238%, doch geleidelijk tot 240'.- aantrokken op vraag van publieke zijde Tegen het slot van de beurs liep de koers terug tot 239%, vrijwel onveranderd bij gisteren. Aanhoudend ongunstig nieuws uit het bedrijfsleven was oorzaak, dat Wallstreet lager afkwam, speciaal voor Oliewaar den. Hierop paste Europa zich aan. De koers van de aandelen Kon. Olie lag vanmiddag op circa f. 146, f. 1.20 bene den de slotprijs van gisteren. Duidelijk kwam weer eens naar voren, dat de aandelen Kon. Olie voor speculatieve doeleinden van het publiek blijkbaar te gevaarlijk zijn vanwege de hoge koers, waardoor het fonds zeer kwetsbaar is geworden. In het eerste halfuur verwis selden slechts een paar stuks van eige naar. De arbitrage bleef volkomen af zijdig. In Unilevers trad, na de vaste stem ming van de laatste dagen, een gezonds reactie in van circa 3 punten. De handel had weinig te betekenen. Aku's waren goed prijshoudend. KLM vrijwel onver anderd. De willige stemming in de Scheep- vaarthoek is van korte duur geweest. De winst van gisteren moest voor een klein gedeelte worden teruggegeven. Aandelen Koninklijke Boot 3, Nederland, van Nievelt en Van Ommeren 2 punten lager. De overige fondsen prijshoudend tot een punt beneden gisteren. Van de Cultures verbeterden Ver. Deli zich aanvankelijk bijna 2%, doch bij het sluiten van de markt kwam de koers weer terecht rond de vorige slotprijs. HVA's en Amsterdam Rubbers fractio- neel hoger. Staatsfondsen goed prijshou dend tot een tikje beter. WISSELKOERSEN Amsterdam, 9 januari Londen 10.59 —10.59li. N. York 3 78%—3.79%. Mon treal 3 83%3.83%. Parijs 89.90—90 00. Brussel 7.57%—7.57%. Frankfurt 89 93% 89 98%, Zürich 8635—86.40. Zlirich (at fr.) 88.41%—88.46%, Stockholm 73 03%—73 08%. Kopenhagen 54 72%— 5477%. Qilo 52.92%—52.97%. Milaan 60 43%—60 48%. Wenen 14 52%—14.53%, Gevechten op Ternate Noord-Molukken Het legerhoofdkwartier in Djakarta heeft medegedeeld, dat „een aantal" burgers en militairen werden gedood tijdens een gewapende botsing op Ter nate, een der eilanden van de Noord- Molukken. Een officiële woordvoerder zeide, dat tussen troepen en bijzondere politie ge vechten waren uitgebroken. Dezer dagen werden de Noord-Moluk ken tot gesloten gebied verklaard. Ternate ligt ten noorden van Siu. de hoofdstad van de Indonesische provincie „West-Irian". Voor f 15.000 aan sieraden te Den Haag gestolen (Van onze Haagse redactie) In een woning aan de Ruychrocklaan te Den Haag is gisteravond bij een in braak voor f. 15.000 aan sieraden gesto len. Men verschafte zich toegang door het openwrikken van een bovenlicht, waarna de spanjoletsluiting van het daaronder gelegen raam kon worden ge opend. Het gehele huis werd doorzocht. De sieraden werden gevonden in de lin nenkast. De eigenaar is tegen inbraak verzekerd. Beurs van Amsterdam Donderdag 9 januari ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad 1.1000.— Vorige Slotkoers koers v heden Ned. '53 3% 86% 87 Grootboek obl. 3% 74 Ned '47 3% <3) 84fi bo Ned '51 3% 88 Ned '53 «3%) 86% 86H Ned 56 3% 86 A 86% Ned 48 3% 79% 80 Ned '54 3% 81 81% Ned '55 I 3% 81% B 82A Ned *55 II 3% 83% B 84B Ned "37 3 81A 81A Ned WB lening 6% 105% 105% Dollarlng '47 3 89 89V» Investeringscert 3 90% 90fi Ned 62-64 3 90 90% Cert NWS 60 Indië '37 A 3 84 84 Grootboek 46 3 oJ% ACTIEVE AANDELEN Clt Handl en Ind B 22% Nat Handelsbank 72 72% Ned. HandelmU140% 140% Amst Rubber 42% 42% Deli Mij.en (Ver.) 61% 60% H.VA87% 88% Java Cult20 21 Senembab 42% Vorstenlanden 10% 10% AH U 153% 153% Berkel's Patent (v) 180 B 183 Calvé Delft cert 250 252 Kon Pap v Gelder 175 175 Hoogovens cert250 246 Mliller en Co NJ3 306 308 Ned Kabelfabr 232 Philips 239% 238% Philips pref 145 147 Unilever 326% Wilton Feyenoord 210 213% Biliton 2de r 183 180 Dordtse Olie gew 727 716% Kon Petr (f 20.—) 147 70 146.30 idem (50 a f 20.— 147 25 145 70 Holl Amer lijn 140% 139% Java China Paket 113% 114 K.L.M 98 50 98 Ned Stoomv Mij 134 133 Kon Paket MU 104% 104% Stoomvaart Mij Ned 132% 132 Nievelt Goudr cert 158 154% v Ommeren cert 203 201% Kon Rott Llovd 117 117 Ned Scheepv Unle 111% 112 NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Prov.- en Gem leningen Adam 47 i3%> 3 87 86% Den Haag 1937 13.. 78 Leiden 1947 87% B R'dam *37 I-m 3% 87 86 Industr. Obligaties Philips Dollarlng '61 94% 95 Premieleningen A'dam 33 3 88 89 B A'dam 31 214 8114 82'; F A'dam 36 I 214 78 78;. A-dam 36 n 214 8614 86', Eindhoven 34 214 77 78 B Enschede 34 214 79 W4 Den Haag 32 1 214 8814 88 Idem 214 8814 8714 Rdaro '52 1 214 85*1 86": Idem n 214 88*4 88 Utrecht '52 214 9314 9214 NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Crediettnstelllngen Amst. Bank 191 192% H.B.U cert 171% 171% Rott Bank 181% 162 Twentsche Bank 153 156% Industrie Ondernemingen Albert Heyn 184 185 B Borneo Sum H Mij 32% 33 Ned G en Sp fabr 164 162 Kon Ned Grofsm 97 B 100% Internatio 57 56 Rott. Droogdok Mi) 441 Tieleman en Dros 8 B Ned MU Walv.vrt. 56 Spoorwegen Dell Spoorweg MU 8 7% Amerik fondsen Canadian Pacific R. 23 H 24A Intern Nickel 73 72% Anaconda 42% 42,% Bethlehem Steel 38% 37% Cities Service 50% 50 General Motors 36A 36A Kennecott 81% 81 Republic Steel 43 Shell Oil 65% Union Pacific 26'a Un States Steel 54% Nog enkele fondsen uit Leiden en omgeving Aandelen v K 8/1 Edeimet Kon AA 49 Pref w a idem 55 55% G Electrolas B 279 282 Hoil Constructie 302 B 305 B Ing oui v Bouwnuv 115B Int Kunststof! Inn 34 34% Leidsche Wolspmn 151 155 Sikkens Lakfab hj 372 Ver louwtabrieicpi 138 138 B Wernink's Betonm 62 62 Van WUk Textiel 70GB 74%

Leidsch Dagblad | 1958 | | pagina 9