Sport \/cu* de Zaterdag (h Onnodige handsbal van Schonenberg werd Quick Boys noodlottig G. Harskamp kon zijn hart ophalen met prijsschieten Katwijkse aanvalslinie faalde Honsbeek bij Leiden de grote man met vier treffers Klaaswaalse defensie stortte na de rust ineen MAANDAG 11 NOVEMBER 1957 ARC won klassiekermet 1 0 (Van een onzer verslaggevers) Waarom de Katwijkse linksachter Schonenberg een kwartier voor het einde van de klassieke ontmoeting ARC—Quick Boys de bal met zijn hand boven het hoofd van de ARC'er Bogaard weg sloeg, in plaats van zijn blonde krullen er onder te plaatsen, zal wel altijd een raadsel blij ven. Cees Bogaard liet de volgende seconde dui delijk zien, dat het nemen van een vrije schop op zo'n twintig meter afstand van het doel voor hem geenszins een raadsel is. De Katwijkers verzuim den het befaamde muurtje op te trekken en het gevolg was, dat Bogaards wit hete kogel, ondanks een tijgersprong van doelman Den Hollander, tot grote vreugde van de roodzwarten hoog in de touwen verdween. Aangezien voordien nog niet gescoord was en ook daarna, ondanks meerdere kansen voor het Katwijkse doel, de man aan het scorebord de handen in de zakken kon houden, zocht, na het laatste fluitsignaal van de heer Schalks, een uitgelaten ARC-elftal met een verras sende 1—O-zege de kleedkamers op. Dat de Katwijkers in de eerste helft, die zü met de sterke wind in de rug speelden, niet tot een doelpunt konden komen, was in de eerste plaats aan het falen van de aanvalslinie. Dit vijftal toonde een angstig tekort aan spelinzicht en tactiek, waardoor tal van aanvankelijk goede pogingen steeds weer op vrij simpele w|jze door de ARC-achterhoede, waarin vooral Teun de Graaf cn Tom Mooü een voorname rol speelden, konden worden verijdeld. Ook het schot hadden de Kat wijkers thuis gelaten, de ballen die soms tientallen meters hoog over het ARC- doel vlogen, konden wij moeilijk als serieuze pogingen van de blauwwitten zien. Scheidsrechter Schalks nam hierna tegenover v. d. Oever een lankmoedige houding aan, toen de blonde Katwij- ker een dreigende houding aannam tegenover Leen Krijgsman. Jammer genoeg bleef ook hierna de Katwijker bepaald onvriendelijk spelen en dat dit uiteindelijk resulteerde in een niet goed te praten incident na afloop van de wedstrijd, waarbij enkele flinke meppen werden uitgedeeld komt dan ook voor een groot deel op rekening van Arie v. d. Oever. De blanke stand bij de rust inspireer de de roodzwarten in de tweede helft dermate, dat geruime tijd het initiatief bij de Alphenaren lag, die in gangma ker Bogaard een prima stuwende kracht hadden, die met niet aflatende wilskracht en energie steeds maar weer de achter hoede steun verleende en de eigen voor hoede met zijn prima passes aan het werk zette. Het type van een binnen- speler in het moderne voetbal. De oud- ARC-er A. de Hoed, kreeg tegen de ge broeders Krijgsman in de tweede helft veel minder kans dan daarvoor, waar door een der gevaarlijkste spelers ver nageld was. Toen aanvoerder W. Scho- neveld zich moest laten vervangen door Jaap de Best betekende dit een ver zwakking voor de Katwijkers en kwam de thuisclub steeds gevaarlijker voor het doel van Den Hollander, die met veel bravour zich voorlopig tegen de pogin gen van Last c.s. staande wist te houden. Een kwartier voor het einde ontstond het eerder omschreven enige doelpunt, Selectiewedstrijd in Rijnsburg In het kader van de voorbereidingen voor het komende interlandseizoen, zul. len op zaterdag 23 november a.s. twee westelijke slectie-elftallen een wedstrijd spelen, waarvoor de bond het mooie nieuwe terrein van Rljnsburgse Boys heeft uitverkoren. De samenstelling van de elftallen is nog niet bekend. Rijnsb. Boys blij met gelijkspel (Van een onzer verslaggevers) Degenen, die zaterdagmiddag de bran dende kachel in de huiskamer gepre fereerd hebben boven de gure en koude noordoosten wind, die ongehinderd dwars over het Rijnsburgse Boys-ter rein gierde, behoeven van deze keuze allerminst spijt te hebben. Want het spel in de wedstrijd tegen Excelsior P. was aan de bijzonder povere kant. Neen, het aloude Rennsb. Boys, eens een gevreesde tegenstander, is er vol komen uit. En, als het zo doorgaat, zal men in Rijnsburg ernstig aan de gedachte moeten gaan wennen, dat het derdeklasseschap wel eens ver loren zal kunnen gaan. We hebben heel naarstig en heel eer lijk gezocht naar verzachtende omstan digheden, ook in deze wedstrijd weer, maar we hebben niets kunnen vinden, dat het mislukken enigermate zou kun nen verontschuldigen. Het is juist pre cies andersom. Want als de bezoekers in deze wedstrijd niet door pech achter volgd waren, dan hadden zij dik gewon nen. En men mag dan nog zo'n ver stokte en misschien zelfs chauvinistische aanhanger van zijn club zijn. men zei het er toch nu wel mee eens zijn, als we zeggen, dat een overwinning van de be zoekers meer dan verdiend zou zjjn ge weest. Niet alleen omdat driemaal het houtwerk Rijnsburg behulpzaam moest zijn. een paar maal een Rijnsburgse ver dediger op de doellijn redding moest brengen en een tweetal Excelsior-doel- punten afgekeurd werden, maar bovenal omdat vooral het voorhoedespel van de gasten een stuk beter was, dan dat van de R|jnsburgers. De beide Pernix vleu gelspelers waren veel sneller en vooral na de rust kwam de Rynsbursse verde diging in zeer ernstige moeilijkheden. Voor de rest is er van de wedstrijd zelf heel weinig te vermelden. Voordat men in en buiten het veld zich ingesteld had op de wedstrijd, was de Excelsior-rechts- binnen na vier minuten spelen keeper De Haan met een schuiver gepasseerd: 0—1. Mid voor De Mooy kreeg in die eerste helft een kaps van Van Zuilen, maar hij schoot over. Een corner over rechts bracht de bal op het hoofd van Van Zuilen: over de lat. Een schot van dezelfde speler ging voorlangs het ver laten doel, en nogmaals een kopbal (weer) van Van Zuilen ging (weer) over de lat. En daarna kwamen de Rijns- Vierde klassers saterdagvoetbal Eerste overwinning van GWS (bij SV 35) Bovendien speelden de kunstbewoners naar onze smaak in de eerste helft met een niet gerechtvaardigd meerderheids gevoel, dat naar mate de eerste helft verstreek, overging in krampachtige pogingen het Alphense bolwerk te ne men. Dat deze uiteindelijk op niets uit liepen, schreven wij reeds. ARC dat aanvankelijk een lawine van aanvallen letterlijk en figuurlijk over zich heen moest laten gaan, verweerde zich hier tegen zo goed als mogelijk was, waarbij het uitstekende werk van Moo|j, De Graaf en doelman Van Oosten opviel. Kansen op een doelpunt kreeg Quick Boys stellig wel. Floor van Duijn kwam na een kwartier alleen voor Van Oosten en even later Arie v. d. Oever, maar in DEN HOED. Arie van den Oever (Quick Boys) in duel met de gebroeders Krijgs man van ARC. beide gevallen bleef het net onberoerd. De Bruin schoot aan de andere kant met slechts De Hollander nog voor zich eveneens naast. dat wtl saame als een bekroning zouden burgse aanvallers In onze aantekeningen willen zien voor het prachtige spel van niet meer voor. ARC'S rechtsbinnen Bogaard: 1-0. Dat Na de rust was Excelsior uitgesproken het daarna zelfs geen hogere score sterker en beter en we hebben een hele werd was feitelijk meer geluk dan wijs- rn goede aanvallen van Excelsior en een heid Een kopbal van De Bruijn roldehele rij moeilijke ocenbhkken van de tt-"+~--1 Rijnsb. Boys-verdediging genoteerd. Maar nog steeds geen doelpunt voor de thuisclub. Dat doelpunt zou uit een ge wone aanval zeker niet ziln voortgeko men: er moest een strafschop aan te nas komen om de stand geliik te maken. Toen Van Maris achter de bal ging staan, was het dan eindeliik 11. nog tegen de verwachting in En met dit resultaat mochten de gastheren dubbel en dwars tevreden zijn. Rest nof? te vermelden, dat na een botsinw met een eigen speler v. d. Ven (R Boys) zich moest laten vervangen. Deze vervan ging had diverse omzettingen tot gevolg, wat h<>t cnel nog meer drnWo Reserves KNVB BETAALD VOETBAL Reserve 2e divisie B: EDO 2For- tuna VI. 2 0—0. DOSKO 2—SVV 2 5—2, EBOH 2ÜHC 2 2—4. NAC 2—Baro nie 2 21 Emma 2UVS 2 32. Haar lem 2—RBC 2 3—1. AMATEURS Reserve 2e klasse A: LFC 2—VOS 2 2—0. Quick 2HVV 2 1—2, Postduiven 2 —ADO 4 3—5. Celeritas 2—HBS 2 2—1, SHS 3—RVC 2 3—1. buiten bereik van Den Hollander gend langzaam langs de paal uit De wedstrijd eindigde met enkele felle pogingen van de Katwijkers alsnog de balans in evenwicht te trekken, waar voor de ARC-achterhoede echter weinig voelde, zodat met een verdiende 10- zege het slot kwam van dit eerste tref fen tussen de oude rivalen. Dat het na afloop nog even rookte voor de kleedkamers, waarbij rake klap pen werden uitgedeeld, zal door een ieder betreurd worden. Promotieregeling zaterdagvoetbal De zo juist bekend geworden promo- tiercgeling voor district West II zater dagvoetbal, zal ongetwijfeld een verho ging brengen van de strijd in de 3e klassen. De vorig jaar toegepaste degra datieregeling voor de 2e klasse, namelijk dat niet alleen nummer laatst maar ook nummer voorlaatst zal degraderen, wordt nu namelijk toegepast voor de 3e klassen. Hierdoor wordt plaats gemaakt voor de kampioenen van alle 4e klassen. Voor de 2e klasse blijft de toestand zoals die ook het vorige seizoen gold; dus de num mers 9 en 10 degraderen. Uit de 4e klassen degraderen even eens de nummers laatst om plaats te maken voor de afdelingskampioenen. De RCLOegstgeest RCL bleef op de goede weg door een royaal verdiende, doch verre van im ponerende 2—1 zege op Oegstgeest. Zo wel RCL als Oegstgeest trad met inval lers in het veld: de thuisclub met twee en de roodgelen met drie. Het geknoei begon aan de zijde van de Leiderdorpers en na vijftien minuten spelen maakte linksbuiten Jansen van een defensie- I fout gebruik om Van Well te passeren: 101. Hierna kwam RCL wat los en bleek dat ook aan Oegstgeest-zijde de zaak verre van safe zat. Na een serie corners deponeerde Geel- de gelijkmaker achter doelman Heere en nadat de Lei- derdorpse aanval een enorm grote serie kansen om zeep had geholpen, kon de I Racing tenslotte toch nog met een 21 voorsprong de thee gaan gebruiken, dank zij een presentje van doelman Heere, die geen hand uitstak naar een als voor zet bedoeld schot van RCL-linksbuiten J. Versteeg. Na de pauze gaf RCL on afgebroken de toon aan, maar het was triest om te zien hoe de onkundige aan val van de Leiderdorpers voor het Oegstgeest-doel op haast fantastische w|jze liep 'te knoeien. Het eindsignaal kwam dan ook als een opluchting. Bij Oegstgeest deed stopper v. d. Voort goed werk. LeidenRCV De Pomona-bewoners behaalden een vrij gemakkelijke 62 zege op een zwak RCV. Honsbeek, de rappe linksbuiten van Leiden was de grote man: hij nam niet minder dan vier goed treffers voor zyn rekening. Na een aanvankelijk over wicht van de thuisclub nam zowaar RCV de leiding. Met een keurige kopbal pas seerde Schenk in de 22ste minuut doel man Verhoog kansloos: 01. Leiden bleef echter aanvallen en het gelukte Honsbeek op een pass van Key de gelijk maker te scoren. Nog voor de thee kwam 2—1, ditmaal van de schoen van de rechtsbuiten, na goed aangeven van v. d. Kwaak. Na de rust was het alles Leiden wat de klok sloeg en door drie treffers van Honsbeek werd het 51. RCV scoorde vervolgens door De Jager tegen, maar het laatste woord was voor de 'thuisclub, die Starre het halve dozijn zag volmaken: 62. VWS—Noordwijk Het zag er aanvankelijk naar uit, dat kampioenskandidaat Noordwijk een fikse nederlaag zou lijden, want na twintig minuten spelen keken de roodbroeken reeds tegen een 30 achterstand aan. VWS had deze score bereikt door doel punten van rechtsbuiten Keyzer (2 maal) en linksbinnen l'Ecluse. Noordwijk was zwaar aangeslagen en had de 'thuisclub nadien de kansen beter benut, ongetwij feld had zij de wedstrijd gewonnen. Nu kon Noordwijk-midvoor Van Keste- ren nog voor de rust uit een penalty de achterstand terugbrengen tot 31 en stak dit succesje de bezoekers een hart onder de riem. Na de thee nam Noord wijk het heft in handen, maar het duur de toch nog vrij lang voor linksbuiten v. d. Lippe doelman Klubs voor de tweede maal «kon passeren: 32. Het laatste kwartier was zeer spannend. VWS verdedigde zich met man en macht 'tegen het fel aanvallende Noord wijk, dat tenslotte nog tot een gelijkspel kwam, toen de Leidse defensie kort voor tijd een foutje maakte en linksbinnen De Koning daarvan resoluut profiteerde: kampioen van de afd. Leiden kan dus promoveren. Naar w|j vernamen is dit de laatste maal dat rechtstreekse pro motie plaats vindt. Monsterzege op zwak SSS Van een onzer verslaggevers) Ter Leede heeft zich er ditmaal niets van aangetrokken, dat op een slecht veld tegen een stugge tegenstander moest worden gespeeld. Met een daverende 8—0 zege behaalden de Sassemers de score van de dag, althans in de hoogste klassen. Over dat veld gesproken, het is inderdaad erbarmelijk slecht en ook de accommodatie is navenant. We begrijpen best, dat men in het kleine dorpje op de Zuid-Hollandse eilanden met grote moeilijkheden heeft te kampen, maar het kan SSS mogelijk wel helpen als we hier verklaren, dat dit veld voor 2e klasse voetbal absoluut ongeschikt is. Maar enfin, Ter Leede trok zich er ditmaal niets van aan. Het werd voor Harskamp c.s. een nummertje prijsschieten, waaraan Gerrit zelf naar hartelust deelnam en met vijf doelpunten op zijn conto werd hij schutterskoning. Het was overigens een eigenaardige wedstrijd, want voor rust was SSS be slist niet de mindere van de roodgelen. Gebrek aan taktiek en wat pech bij en kele goede kansen verhinderden echter, dat de Klaaswalers gelijk optrokken met Ter Leede. Bovendien had de thuisclub nog de grote fout begaan de wel wat belovende, maar nog jonge en onervaren spil Saarloos tegenover de uitgekookte Harskamp te zetten. Het werd voor deze 16-jarige jongen extra zwaar, om dat bovendien linksback Vermaas zeer zwak speelde. Hierdoor ontstond een opeenstapeling van dekkingsfouten in de Klaaswaalse defensie, waarvan de rappe Sassemse aanval maar al te graag en vaak profiteerde. Voor dat Ter Leede de score kon openen, hadden zich voor het heiligdom van De Vries al enkele angstige momenten voorgedaan en een maal bofte deze doelman buitengewoon, toen rechtsbuiten In 't Veld van de zij lijn af in moeilijke positie een prachtig schot gaf, dat op wonderbaarlijke wijze van binnenkant lat en paal weer in het veld sprong. De Ter Leede rechtsbuiten opende daarna al spoedig de score, die HARSKAMP schutterskoning even later door Manus Molenaar tot 20 werd opgevoerd. Mldvoor Baldé kreeg hierna voor de thuisclub enkele goede kansen. Het eerste schot ver dween hoog over De Vries' doel en het tweede suisde rakelings naast. Hierna stelde Harskamp, fel door drie belagers op het lijf gezeten, Molema in staat de stand op 0—3 te brengen. Na de rust leek het er even op, dat SSS de kansen zou doen keren, maar toen Harskamp het nodig oordeelde ein delijk ook eens zijn visitekaartje te pre senteren, lag al spoedig de vierde tref fer achter doelman Makkenzen. Van de rest valt nog maar weinig te vertellen. De toch al niet sterke defensie van de thuisclub stortte als een ongare pudding ineen en voor Harskamp, die zich zo vrij voelde als een vogeltje in de lucht, was het eigenlijk nog maar gênant zo veel doelpunten te scoren. Met nog vier voltreffers werd de Sassemse aanvals leider koningsschutter van dit vrij arm zalige feest. SpiritKatwijk Op een uitermate slecht veld, be zaaid met graspollen, heeft Katwijk met 21 het hoofd moeten buigen voor een enthousiast Spirit. De Krimpense club kwam direct fel in de aanval, maar het succes kwam in de dertigste minuut aan de andere kant, toen Verloop een Katwijkse uitval goed afrondde: 0—1. Kort hierna belandde een schot van de Katwijk-linkshalf Van Dijk tegen de Res. 3e klasse A: Roodenburg 2 VVP 2 1—1, VIOS 2—UVS 3 2—5, Lug- dunum 2—Archipel 2 5—1, Westerkwar- tier^ 2—LFC 3 1—2, Rijswijk 2—Alphen 2 Res. 3e klasse B: HBS 3Westerkw. 3 2—4, Archipel 3—Lisse 2 2—1, UVS 4— BMT 2 afg Wassenaar 2—DOCOS 2 30, Te Werve 2Laakkiw. 2 26- ZATERDAGVOETBAL Res. 2e klasse: NSW 2—TSB 2 3—1, ARC 2—Quick Boys 2 3—0, Zwart Wit 2 —SSS 2 1—0. Res. 3e klasse A: Quick Boys 3—Lei den 2 21, Ornas 2Zwaluwen 2 1—3, JAC 2—Ter Leede 2 1—5. SHS 2—RCL 2 60, DEVJO 2Jodan Boys 2 21. SCHAKEN Zoiiescliaa ktoernooi De uitslagen van de partyen, gespeeld voor de achtste ronde van het interna tionale zone-schaaktoernooi, dat te Wa- geningen is voortgezet, luidenTrojanes- cu (Roem.)—Olafsson (IJsl.) afgebro ken; Kolarov (Buig.)—Niephaus <W.- Dld.) ',6J/6; Lintblom (Noorw.)Larsen (Denemarken) 0—1; Clarke (GB)—Tri- funovic (Z.-Sl.) afgebroken: Orbaan (Holland)—Ivkov (Z.-Sl.) 0—1; Uhl- mann (O.-Dld.)—Stahlberg (Zweden) afgebroken; Donner (Ned.)—Teschner (W-Dld.) afgebroken; Alster (Trfj.-Sl.) Hanninen (Finl.) afgebroken; Szabo (Hong.)—Duckstein (Oostenrijk) 1—0. De partijen uit de negende ronde brachten de volgende resultaten: Duck stein—'Trojanescu 0—1: Hanninen—Sza bo 0—1; Teschner—Alster afgebroken; Stahlberg—Donner 1—0; Ivkov—Uhl- mann Trifunovic-Orbaan 1-0; Larsen—Clarke 0—1; Nieuhaus—Lint blom t6IsOlafsson—Kolarov afge broken- Na de negende ronde luidt de stand. 1. Szabo 8'-; pnt.; 2. Larsen 6 pnt. plus 1 afgebr. party; 3/4/5- Stahlberg. Uhl- mann en Trifunovic ieder 516 pnt. plus 1 afgebr. partij; 6 Donner 5 pnt. plus 1 afgebr. partij; 7. Ivkov 416 pnt.; 8. Duckstein 4 pnt.; 9. Olafsson 316 pnt. plus 4 afgebr. partijen; 10 Teschner 316 pnt. plus 2 afgebr. partijen; 11/12/13. Kolarov, Clarke en Trojanescu ieder 316 pnt. plus 1 afgebr. partij; 14. Alster 3 pnt. plus 2 afgebr. partijen; 15/16. Han ninen en Niephaus beiden 2'6 pnt. plus 1 afgebr party'; 17 Orbaan 1 pnt plus 1 afgebr. partij; 18. Lintblom 1 pnt. paal. Opnieuw nam Spirit het initiatief, maar eerst in de tweede helft slaagde de thuisclub erin door Van Kooten de gelijkmaker 'te scoren. De Spirit-achter hoede zette voortdurend met lange trap pen haar voorhoede aan het werk en in del7de minuut werd het 21, toen Krijgsman uit een corner keurig in kopte. Katwijk probeerde nog wel tot de gelijkmaker te komen, maar dat gelukte niet. SV '35—GWS In de eerste helft gaf GWS voortdu rend de toon aan en het verbaasde nie mand, toen Lens in de twintigste minuut de eerste treffer plaatste. Met de zwakke pogingen van de thuisclub wisten doel man Haverhoek c.s. wel raad. Ook in de tweede helft trok GWS het initia tief tot zich. Het pleit echter niet voor de stootkracht van de voorhoede, dat zij er eerst vijf minuten voor tijd in slaagde een tweede treffer te plaatsen, opnieuw van de schoen van Lens. Wel waren voordien harde schoten van De Zeeuw en Zaal door de SV '35-doelman keurig ge stopt. Met deze 0—2 score was echter de eerste zege van GWS een feit. Lisser BoysPVWA De Lisser Boys namen door treffers van G. Hagen, Monderiaan en Stam een 3—0 voorsprong. De overwinning leek' daarmee zeker, maar dit zekerheidsge voel heeft de Boys in de tweede helft nog knap parten gespeeld, want de be zoekers zetten de tanden op elkaar en drukten de Lissenaren op eigen helft terug. Eerst scoorde de rechtsbuiten van de Werkspoormannen tegen en daarna schoot hun linksbinnen raak (32), zo-; dat het er voor de Boys een tikje be nauwd begon uit te zien. De Lissenaren herstelden zich echter op tijd en de zaak ging bij hen dan ook weer prima lopen.. Tot een doelpunt brachten zij het echter niet meer. RouwkoopKoudekerk Met de sterke wind in de rug opende Koudekerk met een fel offensief, dat spoedig doelpunten opleverde van Alb.! Zweris en Arie Zweris: 02. Toen men daarna in de Koudekerkse achterhoede wat traag ingreep, kwam Rouwkoop tot een tegengoal. Weer was het daarna Alb. Zweris die scoorde: 13, maar op nieuw wist Rouwkoop deze voorsprong te verkleinen: 2—3. Dit inspireerde blijk baar de roodwitten dermate, dat zij door doelpunten van Duk van Vegten, Arie Zweris en Alb. Zweris uitliepen naar een 2—8 voorsprong. In de tweede helft gepaalde Koudekerk er zich hoofdzake lijk toe de voorsprong te behouden. Wel bracht Alb. Zweris de stand nog op 29. Ook De Lange moest nog een maal een gang naar het net maken: 3—9. Aanvoerder Van Wetten nam ten slotte een penalty zo nonchalant, dat, doelman Van Wassenaar het schot kon keren. TOGRZVV Toen TOGR reeds na een kwartier een 3—0 voorsprong had genomen, was het ZVV al duidelijk geworden, dat doelman Goedhart zijn vorm thuis had gelaten. Bij twee van deze doelpunten ging hij j niet vrry uit. Wel wist ZVV hierna het spel enigermate te verplaatsen, maar de aanvallen waren te doorzichtig. Tien minuten voor de pauze wist de thuisclub de voorsprong nogmaals te vergroten: 4—0 en kwam Lammers slechts tot een buitenspeldoelpunt. In de tweede helft ging de strijd wel iswaar gelijk op en neer, maar voor de kenner was duidelijk te zien, dat de thuisclub de beste kansen op doelpun ten behield. Toen door een misverstand in de ZVV-defensie de stand 50 werd, geloofden de meeste bezoekers het wel en liep de thuisclub rustig naar een 9—0 uitslag. Zaterdagvoetbal Uitslagen standen 2e KLASSE ARC—»Quick Boys 10 HoogvlietVVGZ 22 Excelsior MRVVH 41 SSSTer Leetle 0—8 Kozakken Boys—'s-Gra/venz. SV 2—1 Quick Boys 9 6 1 2 13 31—12 Ter Leede 9 5 2 2 12 34—18 Hoogvliet 9 5 1 3 11 21—13 's-Grav. SV 9 4 1 4 9 11—16 ARC 9 3 3 3 9 15—20 Excelsior M 9 3 2 4 8 19—18 RWH 9 3 2 4 8 17—17 Kozakken B. 8 3 1 4 7 18—22 VVOZ 9 2 2 5 6 16—33 SSS 8 2 1 5 5 13—29 3e KLASSE A OrnasZwart Wit 24 SHSSportlust 11 Rijnsb. BoysExcelsior P1—1 Gr. LindtCapelle 20 NSW 9—14 Capelle 9—6 Zwart Wit 9—14 Rynsb. Boys 9—6 Monster 9—13 SHS 9—6 Ornas 9—12 Sportlust 9—5 Gr. Lindt 9—10 Excelsior P. 2 9—4 4e KLASSE A RCLOegstgeest 21 Semper AltiusDie Haghe 21 VWSNoordwijk 33 RouwkoopKoudekerk 3—9 RASDe Lier 24 Noordwijk 9—13 RCL 8—9 Semp. Altius 812 Oegstgeest 8—5 Koudekerk 7—11 DEVJO 7—3 De Lier 911 Rouwkoop 8—2 VWS 7—10 Die Haghe 8—1 RAS 7—9 4e KLASSE B TOGR—ZVV 9—0 UnicumJAC 41 SV '35—GWS 0—2 LeidenRCV 62 j SpiritKatwyk 21 HVO 813 Kabwyk 7—6 JAC 8—11 SV '35 8—6 j Unicum 8—11 ZVV 9—5 TOGR 810 GWS 7—4 I Leiden 6—10 RCV 7—2 Spirit 9—10 4e KLASSE (WEST 1) Lisser BoysPVWA 32 TelefoniaKlnheim 2—5 .Kromhout—CSCA 1—6 Lisser Boys 813 VI. en Vaard 8—8 1 CSCA 6—10 SVOW 8—5 Klnheim 7—9 Zandv. M. 8—4 Kromhout 8—9 Telefonia 60 PVWA 7—8

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 8