Ervaren automobilisten kiezen Shell benzine met QHE! Federatie Vrijz. Herv. Vrouwen kwam in Avifauna bijeen Raad van Noordwijk sprak over salaris van gemeente personeel f TOO.- George Gusseiihoven GESLOTEN ZIJN! ENERGIEK PERSOON RECHTZAKEN VJ HUWELIJK °s WOENSDAG 30 OKTOBER 1057 Vrouwenclub Oudshoorn was gastvrouw O De Vrijzinnig Hervormde Vrouwenclub Oudshoorn bestaat dezer dagen twintig jaar. ter gelegenheid waarvan In het paviljoen van Avifauna gisteren de jubile rende afdeling als gastvrouw optrad voor de najaarsvergadering van de Federatie van Vrijzinnig Hervormde Vrouwen in Zuid-Holland. Ruim 450 dames uit de provincie waren daartoe reeds in alle vroegte per trein, bus of eigen gelegenheid naar Alphen gereisd om deze bijzondere bijeenkomst bij te wonen. De leiding van deze vergadering was in handen van de provinciale presidente mej. da. S. A. J. F .Doets uit Slledrecht, die na een kort begroetingswoord het woord gaf aan de presidente van de ju bilerende afdeling, mevr. C. Kromhout- Nachtegaal. Het verheugde mevr. Krom hout. dat zovelen gehoor hadden gege ven aan de uitnodiging deze feestelijke vergadering bij te wonen. In een spe ciaal woord richtte spreekster zich tot mevr. Cannegieter, de echtgenote van wijlen dr. Cannegieter. die twintig jaar geleden de stoot heeft gegeven tot de oprichting van de vrouwenclub „Ouds hoorn". Veel werk verricht de club thans voor de fraaie gerestaureerde kerk Ouds- hoorn, waarmee de club in de geest van wijlen dr. Cannegieter meent te hande len. die met enkele ogenblikken stilte herdacht werd. Tevens herdacht mevr. Kromhout de aan de club ontvallen leden. Vervolgens sprak da. Doets de harte lijke gelukwensen uit tot de afdeling Oudshoorn, waarbij zij een geschenk onder couvert overhandigde. Met een speciaal woord van welkom begroette da. Doets de vertegenwoordigster van de Raad van Kerken in Indonesië mevr. K. Bezoen uit Malang, die naar ons land is gekomen op uitnodiging van de Zen dingshogeschool te Oegstgeest. Voorts wees spreekster op het jubileum van de federatie in 1958. BEGRIP Hierna sprak mevr. Bezoen in de plaats van ds. Jongeling uit Oegstgeest. die verhinderd bleek. Mevr. Bezoen feli citeerde allereerst de Alphense dames met het jubileum. Het doel van haar komst naar Ne derland is vooral bekendheid te geven aan het werk van de Raad van Kerken in Indonesië en vriendschapsbanden te sluiten. Van harte hoop ik, aldus spreekster, hier in Holland begrip te vinden voor de Liefde van God. Moge daaruit begrip groeien voor de liefde tot elkaar. Helaas zijn de banden ge durende de afgelopen oorlog verbro ken geweest; deze kunnen echter met wederzijds begrip weer hersteld wor den. Vervolgens stond mevr. Bezoen stil bü de mogelijkheden en problemen voor het Christendom in haar land. Te midden van een mohammedaanse bevolking is het niet gemakkelijke voor de christenen. De Raad van Kerken die oecumenisch werkt heeft haar centrale punt in Djakarta en is aangesloten bij de wereldraad van kerken. Mevr. Bezoen, die vele jaren bij het onderwijs werkzaam geweest is. sprak vervolgens nog over het onderwijs en de medische zorg. Thans is mevr. Bezoen secretaresse van het Comité voor Gezinszorg. Haar belangrijkste taak is in christenge zinnen voorlichting te geven op veler lei gebied. Met klem wees zjj er voorts op, dat de christenen in Indonesië niets liever willen dan een steeds hechtere samenwerking met Neder land. REIS NAAR ITALIË In de middagvergadering sprak da. Thomsen uit Utrecht over haar reis naar Italië, waarbij zij zich hoofdzakelijk be paalde tot de stad Rome en de wijze waarop deze stad vele eeuwen geleden is ontstaan. Tot slot van deze zeer geslaagde dag dankte da. Doets allen en in het bij zonder de dames van de Alphense vrou wenclub Oudshoorn voor de uitstekende verzorging van deze dag. De dag werd besloten met het gezamenlijk zingen van Gezang 121 „God roept ons, broe ders, tot de daad". Amerikaans certificaat voor Fokkers Friendship Thans veel hechtere positie Gistermiddag heeft een vertegenwoor diger van de Civil Aeronautics Admini stration uit de V.S. op de Fokkerfabrie ken aan directeur Frits Diepen het Ame rikaanse type certificaat voor de Fokker F 27 „Friendship" overhandigd, hetgeen betekent dat dit Nederlandse vliegtuig een belangrijke mijlpaal is gepasseerd. Voor het verkrijgen van dit Ameri kaanse certificaat heeft het prototype van de „Friendship" zowel op de grond als in de lucht allerlei proeven moeten doorstaan. De officiële proefvluchten, die de vorige maand zijn beëindigd, heb ben 120 vlieguren tijdens 126 vluchten voor beide prototypes in beslag geno men. Met de uitreiking van het certifi caat geeft de Civil Aeronautics Admi nistration aan dat de ..Friendship" ge heel voldoet aan de door deze Ameri kaanse instantie voor een verkeersvlieg tuig vastgestelde eisen. Met het verkrij gen van dit certificaat is de positie van de „Friendship" thans veel hechter ge worden. Uiteraard is dit vooral van groot belang voor de Fairchild fabrie ken in Amerika, die de F 27 in de V.S. in licentie bouwt. De Fokker fabrieken, samen met de Fairchild fabrieken hebben tot dusverre uit de gehele wereld ruim 100 bestellin gen voor de „Friendship" ontvangen. De prijs van het toestel is f. 2.100.000. Bij de proefnemingen heeft men circa 300 uur op één motor gevlogen en boven dien meer dan 60 maal demonstraties gegeven van het starten op één motor. In totaal hebben de beide prototypen thans 800 uur gevlogen, waarbij niet alleen vluchten in Nederland, maar ook demonstratievluchten naar Westeuropese landen zijn gemaakt. Kerkelijk Leven HERDENKING KERKHERVORMING GAAT IN WITTENBERG NIET DOOR De Duitse Luther-vereniging heeft de herdenking van de hervorming, die don derdag in Wittenberg zou plaatsvinden, afgelast, omdat de Oostduitse autoritei ten een reisvergunning geweigerd heb ben aan de evangelische bisschop Volk- mar Herntrich uit Hamburg, die zou preken tijdens de herdenkingsdienst. Verder is ook een reisvergunning gewei gerd aan de Amerikaanse professor George W. Forell uit Detroit, die op het ogenblik gastcolleges geeft aan de Ham- burgse Universiteit. GEREF, KERKEN Beroepen te Pingjum en Zurtdh. R. Mo lenmaker, kand. te Hardwwljk Be- d'ankit voor Groningen-Oost (vac. F. Vroon) W. van Boeijen te Elndttvoven. Bedankt voor W'leningen H. Aliting te Wijckel (Fr.). Tot directrice van de Vroedvrou wenschool te Amsterdam is benoemd mei. dr. W. Huitema, zendingsarts der Ned. Herv. Kerk. GENERALE SYNODE NED. HERV. KERK. De generale synode van de Ned. Herv. Kerk komt van 11 tot 13 november op „Woudschoten" te Zeist bijeen onder leiding van de praeses, dr. A. A. Kool- haas. De agenda voor deze zitting vermeldt o.m. dc behandeling van een aantal kerkordelijke aangelegenheden, d.w.z. de behandeling van voorgestelde wijzi gingen en/of aanvullingen van enkele ordinanties. Aan de orde komt voorts een aantal benoemingen in verschillen de organen van bijstand, zomede de bespreking van enkele jaarverslagen van deze organen. Toegetreden Bouwfonds Ned. Gemeenten Gisteravond vergaderde de gemeenteraad onder leiding van burgemeester mr. G. F. W. van Berckel. Met kennisgeving was afwezig de heer jhr. Van Riesdijk. Nadat een reiskostenvergoedingsaanvrage was afgehandeld kwam als agenda punt aan de orde: Wijziging jaarwedderegeling secretarissen en ontvangers. Gedeputeerde Staten stelden voor het salaris van dc gemeente-secretaris te ver hogen met f 570.per jaar en dat van de gemeente-ontvanger met f 120.Het voorstel van B. en W. luidde Den Haag te berichten dat de raad tegen het nieuwe salaris van de secretaris geen bezwaar maakt, maar dat de verhoging van de ontvanger (volgens de heer Rippen twee pakjes sigaretten per week) teleurgesteld heeft. Over dit punt ontwikkelde zich een discussie, die \\<i uur duurde. Als eerste spreker meldde zich de heer De Witt, die als voorzitter van de Protestants Christelijke raadsfractie aan het advies direict wilde vastkoppelen een verhoging van 10% voor het perso neel van de gemeente, voor zover het de werklieden betreft. Van de groene tafel werd opgemerkt dat B. en W. het met de strekking van het voorstel in algemene trekken geheel eens Is, maar dat de raad de lonen van het personeel vaststelt en G.S. het salaris van de secretaris en ontvanger, zodat het geen zin heeft dit aan G.S. te melden. De heer Rippen (PvdA) wees erop dat hij tegen de gehele wijze van sala riëring bezwaar had als zijnde eenvou dig belachelijk. Hij stelde voor in het antwoord aan G.S. flink wat hoger van de toren te blazen. Na lange betogen kwam men tot overeenstemming. De heer De Witt trok zijn voorstel in toen hij de zekerheid verkreeg dat hij in een volgende verga dering praktisch zijn zin zou krijgen, het antwoord aan G.S. zal door B. en W. een beetje forser worden opgesteld. De heer Rippen bleef in de oppositie, hij wilde zijn stem aan dit voorstel ln haar huidige vorm niet geven en hield voet bij stuk. hoewel zijn fractiegenoten hem niet bijvielen. BOUWFONDS Nadat dit punt was afgehandeld ver liet de burgemeester de vergadering. Hij had gehoopt vroeg klaar te kunnen zijn en daarom was men om zeven uur reeds begonnen. De heer Vogelaar kreeg de ambtsketting en na een korte pauze werd de vergadering heropend met als agendapunt toetreding tot N.V. Bouw fonds Nederlandse Gemeenten. Uit de stukken bleek dat reeds 600 gemeenten bij deze N.V. zijn aangesloten. B. en W. zagen in toetreding een zeer goed mid del jongelui tot sparen aan te moedigen. Bij de daaropvolgende discussie bleek duidelijk dat de raad zich nog niet in gewerkt heeft in de finesses van de werkwijze dezer N.V. Talloze vragen werden op de voorzit ter en wethouder Van Leeuwen afge vuurd. Nadat alle bezwaren waren uit eengezet. de vragenstellers waren be antwoord en een uitmuntende verdedi ging van de wethouder van Volkshuis vesting alle weerstand had weggevaagd werd het voorstel met algemene stem men aanvaard. Daarna besloot de raad een krediet van f. 2600 toe te staan voor verbetering van het lijkenhuisje op de algemene begraafplaats teneinde dit aan betere eisen te kunnen laten voldoen. De speeltuinvereniging kreeg vergun ning op het nieuwe parkeerterrein eind april een ten-toonstelling met attracties te houden. RAPPORT Twee verzoeken om subsidie werden afgewezen. Het laatste punt was een rapport van de commissie voor het on derzoek van de rekeningen over 1956 en het antwoord van B. en W. De commis sie stelde voor de rekeningen van de Stichting V.V.V. door de afdeling finan cien te laten controleren. B. en W. na men dit voorstel zonder meer niet over en verwachtten kennelijk grote weer stand van de Stichting. Zij zullen via de vertegenwoordiger van de gemeente deze aangelegenheid in de Stichting ter sprake brengen. Ook wilde de commissie een nauwkeu rige specificatie van alle verreden kilo meters door auto's van politie en be drijven. B. en W. vrezen een verschrik kelijke administratieve rompslomp, die geen enkel effect zou ressorteren en namen het voorstel derhalve niet over. GEEN GEHEIME ZITTING De rondvraag ging over verlichting van het nieuwe Golfkwartier en enige slechte straten. Enige minuten voordat de vergadering gesloten werd, kwam de burgemeester weer in de raadzaal, maai; behoefde de leiding van de heer Voge laar niet meer over te nemen. De vrij wel gebruikelijke geheime zitting na af loop van de vergadering bleek zelfs dit maal overbodig te zijn, zodat de raads leden na vier uur vergaderen zich*naar huis begaven. DEKKLEDEN Verhuur. Verkoop ZEILMAKERIJ TROOST Haven 14 - Leiden IJSTAART? DAN VAN „AURORA" Diverse smaken. Thuisbezorging gratis. AURORA, Breestr. 121 Leiden - Telef. 25551 GEVRAAGD slagersbediende voor winkel- en uitbeen- werk. Voor flinke werker hoog loon. ED. NOZEMAN'S Slagerij Van 't Hoffstraat 9 Leiden - Tel. 26738 EEN HOES over Uw auto is een garage bij Uw huis. Ook voor scooters. Zeilmakerij FRITS DE GOEDE Janvossensteeg 37 - Tel. 20607 Wie kan mij helpen aan met wekelijkse terugbetaling van f25:— met rente. Brieven aan het bureau van dit blad onder no. 6008. Patisserie Tel. 20411 - Oude Rijn 2 Al het gebak, van Leiden kunnen wij niet maken, maar wel leveren wij het beste. Op VRIJDAG 1 NOVEMBER a.s. zullen kantoor en werf C. H. TIMMERMANN EN ZONEN Fijnhouthandel - Zoeterwoudseweg 21 - Leiden 36 jaar, allround admin. onderlegd, gewend zelf standig boekh. te voeren, wenst van betrekking te veranderen. Eventueel bereid vertegenwoordiging op zich te nemen. Brieven aan het bureau van dit blad onder nummer 6098a. Door bijz. omstandigheden aangeboden: OPEL Kapitan 1950, kachel enz., aanw. SPOTPRIJS. Djjkstr. 34, na 6 uur, Leiden ^AAMBEIEN? SCHROMPELEN WEG J? 5 Pijn en jeuk r* verdwijnen bloeden houdt op J) De wetenschap heeft thans A een nieuwe helende substan- J! g tie ontdekt met de verba- ft zingwekkende eigenschap de 5 aambeien eenvoudig te doen r wegdrogen - pijn verdwijnt. X ►7 bloeden houdt op. fc Zelfs ln de meest hardnekkl- I Minister ir. C. Staf van Oorlog In Hongarije nieuwe i en Marine ontving gisteren tijdens j een lunch in de Braziliaanse Am- golf van arrestaties bassade uit handen van de Brar„ Dagbladen, die gisteren uit Hongarije Wenen bereikten, bevatten berichten liaanse ambassadeur de versierselen over een nieuwe golf van doodvonnis- j i sen, arrestaties en processen. Drie j behorende bij het grootkruis in de „contra-revolutionairen", Istvan Patyl jr.. Matyas Kolompar en Istvan Peko, zijn terechtgesteld op beschuldiging van moord op een partijfunctionaris in ok tober 1956. In Szeged deelde Lajos Nagy hun lot. In Szolnok zijn zes anti-com munisten voor hun deelneming aan de opstand van het vorige jaar tot gevange nisstraffen van 6 tot 15 jaar veroordeeld. Braziliaanse orde „Merito Naval". Ongeregeldheden in Turkije In de stad Gaziantep in Zuid-Turkije is het gisteren tot ongeregeldheden ge komen. waarbij een politieman en een jongen om het leven kwamen. Er is thans de staat van beleg van kracht De relletjes ontstonden, tóen achtdui-^-d aanhangers van de republikeinse oppo sitiepartij het bureau van de burge meester en de katnoren van de demo cratische regeringspartij aanvielen. De politie gebruikte traangas om de beto gers uiteen te drijven. De uitslag van de verkiezingen van zondag in Gaziante was. dat de demo craten 70.731 stemmen tegen de repu blikeinen 70.550 stemmen hadden ge kregen. Ondanks dit geringe verschil kreeg de democratische partij overeen komstig het kiesstelsel alle tien zetels van liet district! De republikeinen be klaagden zich er over. dat hun tegen standers hadden geknoeid en zij eisen ..rechtvaardigheid en vrijheid". (Waar mee zij kennelijk bedoelden: evenredige vertegenwoordiging. Red. L. D.). Door kolendamp overleden (Speciale berichtgeving) In de nacht van donderdag op vrijdag zijn de heer en mevrouw T. J. C. Peters, wonende aan het Brouwersplein 11 te Haarlem, door kolendamp bedwelmd. Zij zijn naar de Maria-Stichting over gebracht. Vanmorgen jarige man overleden. Vrijspraak voor instortingsramp De Rechtbank te Maastricht heeft uitspraak gedaan ln de zaak van de in stortingsramp op het terrein van het Stikstofbindingsbedrijf te Lutterade, waarop 13 december 1955 een in aan bouw zijnde toren instortte en 9 per sonen werden gedood. Een 46-jarige uit voerder en een 64-jarige ingenieur heb ben terecht gestaan terzake dood door grove schuld. De Rechtbank heeft thans beiden vrij gesproken. De officier van Justitie had 14 dagen geleden voor de ingenieur vrijspraak gevraagd en tegen de uitvoerder twee maanden hechtenis geëist. f10, BOETE VOOR FOTO-JOURNALISTEN. (Van onze Haagse redactie) De Procureur-Generaal van de Hoge Raad concludeerde gisteren tot verwer ping van het beroep van twee foto-jour nalisten uit Den Helder. Het tweetal werd indertijd door de kantonrechter te Den Helder vrijgespro ken van het feit, dat zij aldaar op 18 februari j.l. militaire objecten zouden hebben gefotografeerd. De Rechtbank te Alkmaar veroordeelde het tweetal elk tot aldaar de 76- i f 10.— boete, van welk vonnis zij in cas satie kwamen. Dr. A. J. Verhage over betekenis Euromarkt voor bloemisterij Tijdens de vandaag in Utrecht ge houden vergadering van de vereniging ..De Nederlandse Bloemisterij" heeft de voorzitter van deze vereniging, dr. A. J. Verhage. gewezen op de beteke nis van een Europese Economische Ge meenschap voor de Nederlandse bloe misterij. De afzet van de Nederlandse bloe misterij, aldus dr. Verhage, is in zo sterke mate op de landen in Europa ge richt. dat dit op den duur de ontwik- j kelingsmogelijkheden van deze be drijfstak gunstig moet beïnvloeden. j Dat in de wintermaanden de toene- I mende concurrentie uit het zuiden van i Europa steeds meer zorgen baart, heeft, volgens hem. weinig met de vorming van deze Europese gemeenschap te maken. Dit was ook gebeurd zonder Europese gemeenschap Volgens dr. Verhage moet de Nederlandse bloemisterij door het opvoeren van haar kwaliteit en haar assortiment trachten een voorsprong te blijven houden op de zuidelijke concur renten. terwijl Nederland ln de maan den, dat de zuidelijke bloemisten niet aan de markt kunnen komen, moet gaan profiteren van de steeds toenemende belangstelling voor Nederlandse artike len. Overigens meent dr. Verhage. dat men ternauwernood van de vorming van een markt kan spreken, in verband met het feit. dat op agrarisch gebied de be trokken verdragen zoveel uitzonderings- clausules bevatten. Dit betekent, volgens hem. dat in de komende jaren de in voerrechten met een zeker automatisme zullen worden verlaagd en de contin genten met eenzelfde automatisme zul len worden verhoogd. Veiligheidsclausules van de aard. die ook in het ontwerpverdrag voor de Eco nomische Unie met België en Luxem burg worden aangetroffen betekenen volgens dr. Verhage. dat. wanneer bin nen deze markt moeilijkheden op het gebied van de Nederlandse bloemisterij optreden, hiertegen maatregelen kunnen worden getroffen door de importerende landen. In een internationale organisatie van bloemisterij-producenten wordt op het ogenblik de vraagstukken, voortvloeiend uit deze verdragen, aandachtig bezien en bestudeerd. Een dergelijke samenwerking betekent, volgens dr. Verhagen, niet. dat Ne derland op korte termijn tot een vol komen ongestoorde export zal komen en nu ook Europa mag bezien als haar eigen markt, waarin maatregelen tot ordening van de handel niet meer voorkomen, maar een wederzijds be grip kan, aldus dr. Verhage. wel lel den tot een zekere Europese markt ordening. die hij voor de stabiliteit in de Nederlandse bedrijven uiterst waar devol noemde. Nieuwe wending in Anjumer moordzaak In september 195« werd op een stuk bouwland onder Anjum het lijk gevon den van een 40-jarige alleenwonende Slikwerder. Het onderzoek wees uit. dat de man door misdrijf, om het leven was gekomen. Terzake hiervan werden aan- gehouden twee echtelieden uit Anjum, hun zoon en diens vriend, die allen voor de Rechtbank te Leeuwarden hebben te rechtgestaan. Toen de Rechtbank von nis zou wijzen waren nieuwe feiten be kend geworden, zodat de verdere behan deling werd aangehouden. Thans is er blijkbaar weer een nieuwe wending in deze geruchtmakende zaak gekomen. Op last van de officier van Justitie is namelijk te Leeuwarden ge arresteerd een 28-jarige landbouwer die meer van de Mak zou weten, dan hU had voorgewend. Hij is ook voor de politie rechter en voor de Rechtbank als getui ge opgetreden in de zaak betreffende een diefstal van f. 100 door een man of vrouw gepleegd ten nadele van de daar na vermoorde man. Tenslotte is het lijk opgegraven van de vader van de 28- jarige landbouwer. In hoeverre hier ook van misdrijf sprake is en of er samen hang is met het Anjumer drama, is nog niet bekend. Voor een goed VERZORGD KAPSEL Maison „NELI.Y" Breestraat 171A-Tel. 25185 In RUTECK'S Lunchroom kunnen worden geplaatst: cn Cafétaria te Leiden EEN KOFFIEJUFFROUW EEN TOILETJUFFROUW. Inlichtingen omtrent loon- en arbeidsvoorwaarden zijn te verkrijgen op donderdag 31 oktober van 14 tot 16 uur in Ruteck's Lunchroom, Stationsweg 1117 en verder dagelijks bij de gérant. meer zUn. Het geheim zit in r, hetweefselvernieuwendeBio- X g Dyne. Deze stof wordt thans ft S toegepast in de nieuwe J5 SPERTI-zalf, zacht en des- ft jl Infecterend. Voor veilige. 5 rechtstreekse behandeling ft V van aambeien, zonder ver- ft dovende middelen, een tube 5 SPERTI a f. 3.30. Trouwen doet U via Bur. „De Elf Provinciën" Grootste bureau van 't conti- 1 nent, onder leiding van het j detective-echtpaar De Vries, bekend door radio en pers. De Elf Provinciën Verspronckweg 44 - Haarlem J 50 bijkantoren. Tel. 14231 Spreekuur: uitsluitend na af- spraak. Overal te ontbieden. Vrijblijvend inlichtingen in blanco couvert. DIVERSEN BWonlngrull - Spoed. Gevr. einer huls ln buitenw. of ome. v. Lelden, tegen ruim huis, goede stand. Centrum stad. Brieven bur. van dit blad onder no. 5975 k. Dansorkest „The Gold Star Band." o. 1 .v. J. Nederlof. Lei den's beste dansorkest! Kore- vaarstraat 5, Lelden. Tel. 24358 Bazar voor Tambour- en Pijperkorps ,.K. en G." vrijdag en zaterdag. 1 nov. ln de gymzaal Munniken- straat van 711 uur. Vele wedstrijden en attracties. Op vrijdag en zaterdag. 1 en 2 nov., ln gymzaal Munnlken- straat bazar ten bate van Tamb.. en Pijperkorps „K. en G.". Schieten, ballen gooien, speelgoed en snoep, van allee te koop. Geld over? Voor *n goed doel wel!! Bazar K. en G. ln de gymzaal Munnlkenstraat op vrijdag en zaterdag. 1 en 2 nov. Reeds vanaf 7 uur. Niet verder \ertellen! Koop jes halen op bazar „K. en G." gymzaal Munnlkenstraat. 1 en 2 november. De hele winkel van Sin-kei. Kennismaking. Weduwnaar, oud 50 J.. zoekt kennismaking met weduwe ol gescheiden vrouw. Ongeveer dezelfde leef tijd. Brieven bur. van dit blad onder no. 5978 k. Meisje. 20 Jaar lengte 1.75 m., zoekt leuke vriendin. Brie ven bur. v. d. blad no. 5984 k Kinderpartijtje wordt echt feest met een uur filmverto ning (o.a. kleurenfilms). Do nald Duok enz. f 15.-. ..Bam bino" kinderfotografie. Hoog landse Kerkikoorsteeg 5. Tel. 24134. Nette Jongeman, 35 J., N.h., uit werkende stand, zoekt ken. nlsmaklng met net meisje. Leeftijd tot 30 Jaar. Liefst van bulten. Brieven bur. v. d. blad onder no. 6042 k. Rullen. Bovenhuis, hulsk., 3 slaapk.. keuken, gemeentew.. omg. Sophlastraat Gevr. dito benedenhuis of heel huisje. Br. bur. v. d. blad no. 6031 k. Nette Jongen, 1. b. v. brom fiets, kam peertent, zoekt pret tige eerlijke trouwe vriend, p.g., 1. b. v. bromf. voor de winteravonden en zomer. 16 of 17 Jaar. Brieven bur. van dit blad onder no. 6083 k. Wonlngrull. Aangeboden bo venwoning met 3 kamers zol der en keuken, huur f6 per week Gezocht duurdere teven- I tueel nieuwbouw) woning met j plm. 4 kamers. Brieven bur. van dit blad no. 7783 k of tel. 31015.

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 11