BLUE BAND.. mmm Se k&uwezond! VROOM DREËSMANN Je kunt er zó in rondwandelen. HET WORDT TIJD OH IN DE SLOF TE SCHIETEN" COSY PANTOFFELS, zilten pref- lig en zijn voorradig in zeer moderne dessins "7 CA Maten 36/42 „PANTOLUX" HERENPANTOFFELS van goede kwaliteit leei Maten 40/47 9.95 PEAU DE PECHE DAMESPAN. TOFFELS met gevulcemseerde rubberzooi. In de kleuren grijs, rood. beige en groen 4% p Maten 36/42 J.VD 1 CHARMANTE LEDEREN 1 DAMESPANTOFFELS met vacht kap en rubberzooi In beige, rood, grijs en bleu O QC Maten 36/42 2 KRAAGPANTOFFELS, van kameelhaar. Met rubberzooi Maten 36/42 gij Tot nog toe was het een soort eenrichtingsverkeer. Er waren alleen maar mensen, die uit de slof schoten. Binnenkort wordt dat anders. Wie kennis heeft gemaakt met onze prachtige collectie pantoffels weet, wat het betekent om „in de slof te schieten". Zo'n pantoffel van V D heeft alle prettige eigen schappen. Warm, sterk, leuk om te zien, huiselijk engoedkoop 1 Schiet nog een keer uit de slof en verras Uw hele gezin met een paar pantoffels van V 6 D De nieuwe WALETTE-pyamo van warm-behaaglijk zwanendons Is een lust voor het oog. Modieus ruim „hes"-modc1 (ideaal: geen knopenf) Praktische kimonomouw voor nog meer bewegingsvrijheid. Kleurecht en makkelijk te wassen. Apart model met aansluitend «o/ tricot boordje. Wit of bleu met kleurig motiefje. Bijzonder prak tisch is de rechte taillepas met de twee ruime zakken. 14.95 Lelden AANGEBODEN Verhuur zonder chauffeur, 4-, 5- en 6-pers. All risk ver zekerd. De zaak met de grootst mogelijke service. Bil lijke tarieven. Werkhoven'» luxe autoverhuur. Van 't Hoff- straat 11. Tel. 22300. Wasmachines. Koopt geen kat in de zak! Maar neemt een merkmachine. bijv. Err es vanaf f2 50 per week. Joop Nieuwen huls, Korte Mare 6, telef. 26857. Wegens teleurstelling biedt zioh aan een brood, en ban ketbakker in bezit van alle vereiste diploma's en v. g. g. v„ leeftijd 23 J. Leiden of om geving. Brieven bur. van dit blad onder no. 5304 k. Aangeb. net kosthuis, geen beroeps voor eenv. werkman. Br. bur. v. d. blad no. 5306 k Aangeboden van particu lier Vauxhall '49—'50. prima staat, verbr. 1 10, ls m in loopperiode van revisie. Vaste prijs f 670.Uffink, St.-Joris- steeg 13. Te huur aangeboden mooie balkonkamer met kabinet, ook afzonderlijk. In rustig gezin. Geen pension. Vlak bij tram halte. Oegstgeest. Brieven bur. van dit blad no. 5315 k. B. z. a. ervaren chauffeur verkoper in bezit van rijbewijs B t/m. E, v. g. g. v. Brieven bur. van dit blad no. 5323 k. Aangeboden z. g. a. n. pick up, in prima staat, f 25. Thorbeckestraat 36. 57 uur. Rubberband voor herenbroe ken, gordijnband. singelband, stootband, jashangband. pas band. keperband petticoat- elastiek. plusfourelasMek. Fa. Mol. Hooigracht 26. Lelden Gewatteerde voering, wollen wattellne. rubbertussenvoering ruitvoering kragenfluweel in kleuren, gaasweefsels. Fa. Mol. Hooigracht 26. Leiden. Begrafenlsknopen, leren knopen. blazerknopen, ver- pleegstersknopen, togaknopen, voetbaLknopen, winter) askno- pen, kostuum- en tailleurkno- pen. Fa. Mol, Hooigracht 26 Lelden. Rokmeters, kartelscharen, perskussen. taillecentimeters, loodjes, jaskettinkjes. tornmes- Jes, gespen. Kleermakersfour- ni turen handel. Fa. Mol. Hooi gracht 26. Leiden. Ook hebben wij voor U een 250 cc. t.t. met dubbelzit. tel ler. moderne vering, ingeslo ten ketting enz. van Hongaars makelij voor slechts f 1599.- geschikt voor zijspan) weer te koop bij: Motorhandel Valk a/h. H. Schouw. Voorschoten. Plannen voor autoryies, neem dan een vertrouwd adres Van DijkSwinkels, gedipl. erkend Instructeur, f 6 per les uur. Hoogl. Kerkgracht 42. Tel. 30256. Matchless. 500 cc.. b.J. 1953 54, verkeert in goede staat. Tevens dames- en herenjekker, 's Avonds na 6 uur. Lindelaan 20. Leiderdorp. Aangeboden vr(| woonhuis Je aan de Koolgracht no. 9, on- verhuurd, vraagprijs f 2000.-. Te bevragen: Lammenschans- weg no. 39. B Kleine haard In prima 6taat te koop aangeboden met man telplaat en pijp. f 65. Leliestraat 108. Lelden. 2 dames bieden zich aan voor de middaguren of 3 hele dagen (Geen werkster). Ook voor thuiswerk. Brieven bur. van dit blad no. 5341 k. H Een gezellig gein. zlt-slaap- kamer aangeb., in de Prof.wijk. met of zonder pension. Stook- gel.. str. w.. tel. en gebruik van douche. Brieven bur. van dit blad no. 5329 k. Davo haard, wamiteverm. 320 m3 tevens zwart marme ren schoorsteen, vaste wasta fel. klein. Pers. Patt kort jasje, maat 44. 3 p. 6uède 'schoenen. 6J-7, alles z. g. a. n. Telefoon 30359. Aangeboden zw. 2 pers. op- klapbed. m. of z. veren bed. Tevens 2 i. g. st. z. crapauds en eiken tafeltje. Te zien des avonds tussen 6 en 8 uur. Magd. Moonsstraat 62. Te koop aangeboden, we gens vertrek, pracht eiken schrijfbureau aan beide kan ten drie laden, elektr. naaima chine. boekenkast, gasstel met 3 branders, hutkoffers, was- kast met marmeren blad, bloem taf el, radiotafel. Langebrug 16. Skoda Coach aangeboden, In goede staat, met papleren. Prijs f 500.-. Boekee, Zoeterw.- slngel 96. Kachel - Damesfiets. Ka chel „Deba" weinig gebruikt, gekost f 85 nu voor 140. we gens aanschaffing groter mo del. Voorts laag model dames- flets. banden prima, lantaarn en dynamo nieuw compleet voor slechts f25. Adres: Valk Boum&nweg 26 A. Aangeb. per 1 dec., gem. of ges toff, kamer, met of zonder pension, voor rustig heer, voor zien van stookgel. en vaste wast. Geen beroeps. Centrum der 6tad. Brieven bur. van dit blad onder no. 5346 k. B. z. a. nette werkster, v. g. g. v._ voor ma., wo. en do. Br. bur. v. d. blad no. 5360 k Aangeb. kachel, Inventa. Prijs f50. H. W. Loef. Heren gracht 25. Aangeboden een 1. g. st. verk. Singer trapnaaimach. f 85. Te bevragen tussen 7 en 8 uur nam. Hoge Rijndijk 60. 2 x bellen. Lelden. Gem. kamers aangeboden met gebruik van keuken, te Noordwijik aan Zee. Br. aan Agent van dit blad v. Noord- wijk, Rodenburg, Jacob Juch- straat 2. Hoeveel vulpennen worden er verprutst door onvakkundi ge behandeling. Dit kunt voorkomen door naar een spe ciaalzaak te gaan. Die biedt U volledige garantie. Halpa vul penservice, Haarlemmerstr. 64 t/o. Fruitpalels. Tel. 24185. Tobt niet langer, laat Uw vulpen grondig nazien. U schrijft weer met plezier en de kosten vallen heus mee. Halpa Vulpenspeciaalzaak, Haarlemmerst-r. 64 t/o. Fruit palels. Kleine reparaties klaar terwijl U wacht. Horloges, wekkers, klokken, van elk model, worden door ons snel en vakkundig op eigen atelier gerepareerd. Eventueel afhalen en bezorgen. Fa. Jan M. Pierrot, Maarsmanssteeg 21 Lelden. Tel. 20778. Gloednieuwe voor export be stemde stofzuigers f 89.50, was- maohlnes f 135.Beide met schoonheidsfoutjes: volledige f;arantie. Eventueel gemakke- ijke betaling. Vrijblijvende demonstratie. C.M.F. fabrieks- kantoor Spui 214, Den Haag, telef. K 1700: 11.34.91! b. g. g. 11.53.96. Ze zUn er weer. Kwalltelts EWE anker horloges. 21 st. an ker waterdicht, schokvrij, an- tlmagnetisch. onbr. veer. Geen f 69.50, maar slechts f 47.50. „De Goedkopere Zaak". S. v. d. Water en Zn., Haarlstraat 207 H.MAV. dubbelzit bromfiets, aubb. veerelementen. Enige bromfiets die geschikt ls voor 2 personen. PTljs f725.-. Gebr. Hulsman, Hogewoerd 6668. Iedereen ls enthousiast als wij Uw matras overtrekken met damast, éénpers. vanaf 19.50. tweepers. f 26.50. Smit s bedden-tapijtenmagazijn Mare 98. Vrouwensteeg 9. tel. 23913. Ollestook? ivy demonstre ren dagelijks aan de zaak. Alle gewenste inlichtingen zonder verplichting. Het Emaillehuis, Haarl.straat 160165 B. Alle soorten hout. triplex, board enz. enz. Oude Heren gracht 21 (blauwe deuren). Troost Haven 14, Lelden. Tel. 21664. Aangeboden 1 of 2 gem. kamers met gebr. van douche en keuken voor 1 of 2 besch. dame(s) op goede stand te Leiderdorp. Prijs n. o. t. k. Br. bur. v. d. blad no. 4862 k Kabinet, ladekastjes, tafels. Friese staartklok, 6 ladenkast, eiken schouw, mah. kuifkast, Drentse kast, mah. armstoelen, schemerlampen, Oudholl. kope ren kronen, koper, tin. Grote keuze Perzische kleden. Ter Wee, Hooigracht 86. Alle motoronderdelen heeft motorsloper l! Cor Bolman, Hekkelaan 223, Den Haag. tele foon 11.45.01. Verende steunzolen! De op lossing voor vermoeide voeten, prijs f 4.75. Alleen by H. Simo nie. schoenhandel. Haarlem merstraat 138 Lelden, naast de Hema. Luxe autoverhuur. lVji ver huren o.a. Mercedes 180-diesel, Sim ca en Volkswagen. Uitslui tend nieuw materiaal. Garage Bierman, Voorhout, tel. 02532 - 7433. Bromfletsverhuur. De nieuwste Berlni M21 de luxe 1957 te huur. per uur, per dag of langer. J. de Jong. Varke- vlsserstraat 66, Katwijk aan Zee. Tel. 2795. V.W. zlg-zag naaimachines van de .Victoria" Werke A.G. Neurenberg (Did.) sinds 1836, en de Carson als gewone huis- houdnaaimachine lopen soe pel en geruisloos! Uw adres: Rooljackers, Leemansstraat 31. Lelden. Tel. 31324. Rooijackers en naaimachines een begripprima kwaliteit, voordelig, vlotte service! Vraagt vryblijvend bezoek aan huis en ook U zult overtuigd zyn. Naaimachinehandel Rooijackers Leemansstraat 31, Lelden. Tel. 31324. Alba I.len wasmachines f 395 met sneldroger. Gaan 'n men senleven mee. Enkele bescha digde machines belangrijk goedkoper. Ook gemakkelijke betalingsvoorwaarden. Fa. Dusoswa Turfmarkt 2, Leiden. Kerkstraat 48, Noordwijk. Zeeweg 1. Katwijk aan Zee. Rijwielen f 25 goedkoper. Enorm restant kinderrijwlelen, jongens en meisjes met rem- naaf. 5 kleuren. Volle ga rantie. Thans f 56.Alleen contant. Fa Dusoswa, Turf markt 2 Leiden. Kerkstraat 48 Noordwijk Zeeweg 1, Katwijk aan Zee. tf UOM MAAR OP! Reuzen, draken, heksen, zwarte Pieten, kom maar op! Wij kunnen iedereen aan. Behalve jongens die groter zijn dan wij. Maar dat zijn er niet veel. Wij zijn al heel groot, zegt moeder. Neem nog maar een boterham, zegt moeder. Met Blue Band. Eet maar flink, dan wordt je nóg groter. Dat doen we dan ook. Graag zelfs. Want tjonge, wat smaken ze lekker! 't Is de eigen, speciak bereidingswijze die Blue Band zoveel fijner en rijker maakt. U proeft zo duidelijk, dat Blue Band anders is, lekkerder. U weet toch hoe dat komt? Voor Blue Band wordt een eigen speciale bereidingswijze toe gepast, die enige jaren geleden is ontdekt en sindsdien steeds verbeterd. WaaromzouU daar ook niet van profiteren ZCEKTiU EEK „KINEERJUF", EEK DIE UTV KIKD BEGFJFT Blue Band helpt U zor gen voor Uw gezin, ook in deze donkere, koude tijd van het jaar. Geen zop Geen verse, groene zomergroenten? Zorg voor Blue Band, bij ieder maal, iedere dag. Een zomer-rijkdom aan vitaminen maakt iedere hap van iedere boter ham nog rijker, nog gezonder. Stralend gezond VITAMINE A i maakt ze beter bestand tegen de kuren van koning Winter. Goed gebouwd ZONNESCHIJN VITAMINE D helpt bij de bouw van beendergestel en gebit.' Ci 0 Plaats een Sleuteltje bb 160 Mi 200.61

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 4