Koninklijke onderscheiding voor gouden jubilaris J. Ligtvoet E. J. Veldhuijzen geïnstalleerd als lid raad van Leiderdorp ZATERDAG 31 AUGUSTUS 1957 BURGERLIJKE STAND Ondertrouwd.G. van Vliet, 22 Jaar en J. de Jong, 21 Jaar; Th. H. Wlsee. 25 Jaar en M. S. E. Stuifzand. 25 Jaar. Getrouwd: H. Middelkoop en D. A. Spies K. J. de Vo6 en M. C. Oorts. Overleden: L. NoooxlerVUet. 38 Jaar. VOORSCHOTEN ZONDAGDIENST ARTSEN De zondagsdienst van de artsen wordt gedurende dit weekeinde voor spoedge vallen waargenomen door dr. H. Olthuis, Leidseweg 179, telef. 2527; voor wtfkvre- pleegster: Gezondheidscentrum, telefoon 2177. LEIDERDORP In de kerk van de Herv. Gemeente wordt zondagavond om halfzeven een Jeugddienst gehouden, waarin ds. G. W. Tonnon van Amsterdam voorgaat. Medische dienst De dienst wordt dit week-einde waargenomen door dok ter G. A. de Bruyne, Hoofdstraat 8, tel. 22208. ZOMERAVOND-CONCERT. Vijftig jaar geleden trad de heer J. Ligtvoet in dienst van de kleiwarenfa- briek, tegenwoordig van de heer B. Lammens. In verband met dit jubileum werd de heer Ligtvoet hedenmorgen met de directie van het bedrijf en zijn familieleden in de koffiekamer van het stadhuis ontvangen door burgemeester, jhr. mr. F. H. van Kinschot. De burge meester noemde de heer Ligtvoet een trouwe arbeider met plichtsgevoel en verantwoordelijkheidsbesef. Het deed hem genoegen mee te kunnen delen dat het H.M. de Koningin heeft behaagd de heer Ligtvoet de bronzen medaille ver bonden aan de Orde van Oranje Nassau te kunnen uitreiken, met welke onder scheiding de burgemeester de jubilaris van harte geluk wenste. De heer Ligtvoet is reeds 58 jaar in het arbeidsproces opgenomen, waarvan meer dan 50 jaar bü zijn huidige werk gever. In die halve eeuw heeft de 70-jarige jubilaris, die stoker is, naar schatting 10.000.000 turven verstookt en heeft hij 9000 ovens aangemaakt. Idonesië viert Malakka's onafhankelijkheid Indonesië viert vandaag de door Malakka verkregen onafhankelijk heid. Van alle openbare gebouwen wapperen vlaggen en bijna alle Indo nesische bladen hebben de gehele vorpagina gewijd aan berichten over de onafhankelijkheidsverklaring van het nabuurland. Ministers en vele andere vooraan staande Lndonesiërs hebben vanoch tend de plechtige vlaghijsing bijgewoond in de residentie van de zaakgelastigde van Malakka. Zaiton Ibrahim. De Brit se ambassadeur in Djakarta, Dermot Modermot, zeide na een korte toespraak van de vertegenwoordiger van Malakka, dat de onafhankelijkheid van Malakka als souvereine staat even absoluut is als die van Indonesië. Groot-Brittannië en de V. S. ,Ons succes in Malakka", aldus Der mot, „kan een teken aan de wand zijn voor de Baltische en islamitische koloniën van de Sovjet-Unie". Het onafhankelijke blad „Times of Indonesia" noemt Engeland in een hoofdartikel „de meest verlichte kolo niale mogendheid ter wereld". Nationale conferentie in Djakarta 1012 september Minister-president Djoeanda heeft vaoidaag aangekondigd, dat de natio nale conferentie die tdt doel heeft de geschillen tussen de centrale regering en de opstandige buitengewesten uit de weg te ruimen, van 10 tot 12 sep tember in Djakarta zal worden ge houden. Djoeamda verklaarde het ver heugend te achten, dait de gedachte van een conferenü gunstig is ont vangen door alle groeperingen en richtingen in de maatschappij. De conferentie zal worden bijgewoond door civiele en militaire autoriteiten ut alle gebieden en door president Soe- karno en dr. Hatta, de voormalige vice- president. Enkele ministers zullen binnenkort naar Sumatra, Borneo en Oost-Indone- sië vertrekken om de uitnodigingen aan de regionale leiders over te brengen. Na afloop begaf de jubilaris, diens familie en de directie zich naar de woning van de jubilaris, waar nog een intieme huldiging plaats had. De heer B. Lammens overhandigde de heer Ligtvoet een gouden horloge en een en veloppe met inhoud. Namens het per soneel ontving de heer Ligtvoet een ge schenk uit handen van de heer Van der Vegt. Tanavond houdt de Harmonievereni ging „Benvenuto" om 7 uur een korte mars door het dorp gevolgd door een zomeravondconcert op de Voorstraat. De uit te voeren nummers van het concert zijn: 1. Mars „Trafelcar". W. Zehle; 2. Ouverture „Cresus". M. J. Cerfontaine; 3. „Rag". Fr. Schorer; 4. ..Baptème Montagnard". G. Gadenne; 5. „De Postkoets". Jos. Cleber; 6. „Chi cago", jazz-ouverture, F. Ruella; 7. „Der Klarinetten Muckle". A. Hupfata; 8. Mars „Kijk Uit", W Schotemeyer; 9. „Bogenrei" uit Zeeuwse Reien. J. Morks 10. Mars „Nationaal Embleem", E. C. Bagley. Dit is het eerste optreden van ons korps met een geheel nieuw instrumen tarium ,op lage stemming. SCHAAKVERENIGING HIELD HAAR ALGEMENE VERGADERING In „Het Wapen van Voorschoten" hield de Schaakvereniging „Voorscho ten" haar algemene ledenvergadering onder voorzitterschap van de heer G. P. Sliuter, die in het kort de gebeurtenissen van het afgelopen schaakseizoen memo- I reerde. De secretaris, de heer R. Groe- i nenberg, had deze voorvallen alle vast gelegd in zijn jaarverslag. De wisselbe( ker, in het bezit van dr. P. Vermet, is I overgegaan in handen van de heer B. Smit. Het eerste tiental heeft goede re sultaten geboekt in de Leidse Schaak- De raad kwam in vergadering bijeen onder voorzitterschap van de burge meester, de heer K. van Diepeningen. Het eerste agendapunt betrof de beëediging van de heer E. J. Veldhuijzen als lid van de raad. Na deze handeling wenste de voorzitter de heer Veldhuij zen geluk. Hij zei hierbij dat de heer Veldhuijzen eigenlijk maar een poosje was weg geweest, want van de vorige raad maakte hij ook deel uit en hij heeft steeds bliik gegeven van belangstelling voor het werk van de raad. De voorzitter sprak, de heer Veldhuijzen kennende, het vertrouwen uit dat ook met hem er bij, de discussies steeds een aangenaam verloop zullen hebben. De voorzitter deelde mede, dat de heer Moraal met kennisgeving, wegens ziekte verhinderd was de vergadering bij te wonen. Bij een ingekomen verdaging door Ged. Staten van de beslissing op de 26 april 1957 genomen raadsbesluiten tot aankoop van gebouwen en gronden van de heer P. Vromesteijn en de familie SchoutenRamaker deelde de voorzit ter mede dat in verband met door de regeringgestelde voorwaarde ook geen goedkeuring van deze besluiten zou volgen, indien geen vaste geldlening zou kunnen worden gesloten. De voorzitter voegde hieraan nog toe dat hij voor de gemeente de toezegging had gekregen voor het aangaan van een dergelijke lening. De aankoop kan dus nu door gaan. ook de aankoop van de gronden van de heer Laken. Weth. Snel verklaarde hierop, dat hij en ook weth. Boon van nabij weten hoeveel moeite de burgemeester heeft gedaan om in deze voor de gemeente een gunstige oplossing te verkrijgen. Hij is hiervoor de voorzitter zeer dankbaar. De raad hoorde deze mede delingen van de voorzitter en ook de woorden van wethouder Snel met zicht bare voldoening aan. BENOEMING In de woonruimte-commissie werden herbenoemd de aftredende leden, de he ren H. Kuilenberg. A. Mol. E. J. Veld huijzen en D. P. Weijers. Tot nieuw lid werd benoemd de heer M. Moraal. Bjj het voorstel tot onbewoonbaar- verklaring van de panden Hoofdstraat 208 en 210 opperde de heer Van Winkel enkele bezwaren. In een vorige vergade ring werden ook enige onbewoonbaar verklaringen door de raad goedgekeurd en nu oordeelde de heer Van Winkel dat de raad niet al te voortvarend moet zijn in deze, daar het niet mee zal val len andere woningen voor de betrokke nen aan te wijzen. De voorzitter merkte op dat dit de raad toch niet moest weerhouden met de onbewoonbaarverklaring door te gaan. Het betreft hier nu eenmaal wo ningen die niet zodanig kunnen worden opgeknapt dat zij bewoonbaar kunnen worden. Ook wethouder Snel was het niet met de heer Winkel eens. Er zou volgens hem wél een ongewenste toe stand ontstaan indien de eigenaar van een onbewoonbaar verklaardde woning, deze woning eenmaal ontruimd, maar helemaal aan zijn lot overliet. Oe voor- ziter gaf te kennen dat zoiets dan wel weer onder ogen kon worden gezien. Een verzoek van het bestuur van de Munnikenpolder om een jaarlijkse bij drage. in kosten van de reconstructie van de Munnikenweg werd op voorstel van B. en W. afgewezen. Hierover wer den geen besprekingen gevoerd. BEROEPSCHRIFT Nogal breedvoerig werd van gedach ten gewisseld over een beroepschrift ingediend door de heer W. Schneider inzake verbetering van de woning Jaag pad no. 13. B. en W. hadden adressant aangeschreven aan deze woning, die aanmerking komt, de lekkages van het dak te herstellen en de gevels tegen doorslaand vocht te behandelen. De heer Schneider voenV» o.a. hiertegen aan dat deze verbeteringen aanzien lijke kosten zouden meebrengen, die niet uit de huuropbrengst van f. 4.— p.w. bestreden konden worden. De he ren van Winkel en Los waren wel voor ongegrondverklaring vaai het beroep schrift maar voelden voor enige soepel heid van gemeentewege inzake de ge stelde eisen. Na toelichting van de voorzitter werd het voorstel van B. en W. tot ongegrondverklaring zonder stemming door de raad aangenomen. Tot lid van de culturele raad werd benoemd de heer A. van Dorp, bestuurs lid van de voetbalvereniging R.C.L.. bond en bezet daar de vierde plaats. Het tweede tiental bezette in de derde klasse A van de Leidse Schaakbond de tweede plaats. Deze mooie resultaten bieden de beste verwachtingen voor de toekomst. Er werd in het afgelopen jaar een kleine ledenwinst geboekt. In 2a behaalde de heer C. S. van der Kooi de eerste plaats en in 2b de heer L. Kuneken. Laatstge noemde, die op de slotavond niet aan wezig was, kreeg thans zijn prijs en werd met het behaolde succes gecompli menteerd. De penningmeester, de heer i C. M. van Renswou, deelde mede, dat de club een batig saldo van f 162,47 be- S zit. De heren v. d. Marei en v. d. Kooi werden benoemd tot leden van de kas- j commissie. Besloten werd, dat gespeeld zal wor- den in drie groepen, twee tientallen en i in een derde groep, die zal worden vast- i gesteld, zodra bekend is hoeveel nieuwe 1 leden zullen toetreden. De ledenwerfac- i tie vormde eveneens een punt van be- i spreking. Nieuwe leden zijn van harte I welkom en een ieder werd aangespoord zoveel mogelijk in eigen kring schakers in spé aan te werven. Daarnaast zal het bestuur de mogelijkheden bezien om een doeltreffende reclame te voeren. Het be stuur werd in zijn geheel herkozen. De heer M. Jansen werd aangesteld tot algemeen wedstrijdleider, de heer P. J. Segaar tot competitieleider en de heer B. Smit tot commissaris van materiaal. Bij de rondvraag bracht de heer J. van Os het bestuur hartelijk dank voor de verrichte werkzaamheden in het afge lopen verenigingsjaar. DUBBEL JUBILEUM Zondag a.s. herdenkt de handelskwe kerij ..Filices" van de heer B. Hoog werf f Kroon het feit, dat deze kwekerij 30 jaar bestaat. Het feest is woensdag j.l. gevierd, s Morgens kwam het perso neel van de kwekerij bijeen. Aan de heer B. Hoogwerff Kroon werd een ca deau overhandigd en mevrouw Hoog werff Kroon werd gehuldigd met bloe men. Ook voor de heer N. C. Lamboo was het een jubileum: hij is dertig jaar werkzaam op de kwekerij. Hem werd eveneens een fraai cadeau overhandigd. Na deze korte feestelijke bijeenkomst stond er een mooie trip te wachten. Met een tweetal bussen werd naar de Post bank te Arnhem gereden. Er was een slotbijeenkomst met diner in Avifauna te Alphen. WASSENAAR GEVALLEN MET DE BROMFIETS Bij het nemen van een bocht op de Rijksstraatweg slipte door te vlug over schakelen de bromfiets bestuurd door de 2-8jarige W. A. Janssen uit Leiderdorp, die. kwam te vallen en zijn linkerknie brak. Hij werd naar het Acad. Zieken huis te Leiden vervoerd. Een voorstel houdende de bepaling vanwege de raad dat een herziening van het uitbreidingsplan wordt voorbereid werd na een korte gedachtewisseling aanvaard. Het gaat hier om een gedeel te van de gemeente gelegen ten noorden van de Berkenkade in de Zijllaan cn Meijepolder. De nog volgende punten waren van weinig betekenis. Na rondvraag volgde sluiting. Gary Dayis over de grens gezet „Wereldburger nummer een", Gary Darcis, Ls vanochtend d»or de Neder landse politie bij Glanerbrug over de Duitse grens gezet. Groots bloemencorso te Aalsmeer verwacht Koningin Juliana in stadion Voor de tiende maal zal zaterdag 7 september het Aalsmeerse Bloemen corso worden gehouden, dat dit jaar zo wordt beloofd grootser van opzet zal zijn dan in de voorafgaande j jaren. Als motto voor dit spectaculaire festijn, naar een ontwerp van Toon i Noyons, heeft men „Bloem en Ope rette" gekozen. Vier en twintig ver sierde wagens zullen de hoofdmotieven I van bekende operettes uitbeelden. I Vanaf Aalsmeer begeeft de stoet zich rechtstreeks naar het stadion zonder zoals vroeger vooraf door een deel van de hoofdstad te trekken, j Koningin Juliana zal in het stadion j 'het schouwspel bijwonen. Men heeft er naar gestreefd om met deze tweede lus- I trumtocht de bloei van Aalsmeer als j bloemcentrum te accentueren. Ongeveer een derde deel van de bevolking van I 1 deze gemeente is bij de voorbereidingen ingeschakeld. Sinds het eerste corso i heeft de ontwikkeling van dit bloemen- j feest zich in stijgende lijn voortgezet. I De kosten van het eerste bloemencorso j bedroegen totaal ruim f 2000.Dit jaar zal elke wagen afzonderlijk meer kosten. Voor de stadion-bloemenshow van i Coen auta is een keuze gedaan uit vijf i operettes. Na de proloog, waarin het ac- I cent zal zijn gelegd op de ontwikkeling I van het bloemencorso in de afgelopen jaren, worden vijf scènes opoerettes uitgebeeld in combinaties van bloe- i men en muziek: thans Hans en Grietje, i Czar und Zimmermann, Die Geisha, die Puppenfee en der Vogelhandier. Duizend j schoolkinderen zullen aan de fleurige I demonstratie meewerken, j De uittocht van het drie km. lange bloemencorso uit het stadion vormt de finale van het feest. Salkvaccin voor Amsterdam Eerste zending gearriveerd Met het lijntoestel van de KLM is gisteren uit New York op Schiphol de eerste zending Salk-vaccin, bestemd voor de gemeente Amsterdam, aange komen. Verpakt in 46 dozen werd de zending onder toeziend oog van dr. K. Itmann. directeur van de Geneeskundi ge en Gezondheidsdienst van Amster dam en dr. A. L. Noordam. hoofd van de afdeling Volksgezondheid, uit de machine geladen en naar de douanehal gebracht, vanwaar de zending per auto werd vervoerd naar de markthallen. Met een vliegtuig van een Amerikaan se maatschappij werd deze zending, die 150 kg weegt, van de fabriek in In dianapolis naar het vliegveld Idlewild bij New York gestuurd, waar het vac cin werd overgeladen in het KLM-toe- stel. Voortdurend werd de temperatuur op ongeveer 58 graden Fahrenheit ge houden. Deze zending is voldoende voor de eerste injectie tegen polio van de drie leeftijdsgroepen van kinderen, die in 1952, 1953 en 1954 zijn geboren. De zending voor de tweede injectie volgt over ongeveer een maand en de derde zending over een half jaar. Het Rijks instituut voor de Volksgezondheid te Utrecht zal over enkele dagen het vac cin. waaraan naar bekend is, zeer scher pe eisen zijn gesteld, kunnen vrijgeven voor de massale inenting. De bij de zen ding aanwezige fabrieksprotocollen wor den daarvoor bestudeerd. Gistermiddag is in de brandweer- kazerne op de Nieuwe Achtergracht te Amsterdam afscheid genomen van commandant Schuitemakerdie de dienst gaat verlaten. Op deze foto, die tijdens de receptie werd gemaakt, zien wij links de scheiden de commandant, in het midden bur gemeester van Hall en rechts de nieuwe commandant, de heer P. A. Riedeldie hier nog de uniform draagt van kapitein ter zee bij de Koninklijke Marine. Brand in het huis van hoofdcommissaris Staal Duizenden guldens schade (Speciale berichtgeving) Nadat er nog niet lang geleden was ingebroken heeft er gisteren een korte, maar felle brand gewoed in het huis van de hoofdcommissaris van de Rot terdamse politie, de heer H. M. C. A. Staal. Het snoer van een schemerlamp was oorzaak van kortsluiting. Weldra had den grote vlamen bezit genomen van de voorkamer op de parterre van het pand aan de Prinses Julianalaan te Rotter dam. De brandweer heeft de brand met koolzuursneeuw en een nevelstraal ge blust. De schade aan overgordijnen, vi trage, houtwerk en meubilair wordt op enige duizenden guldens geschat. Dieven van vakantiebonnen gearresteerd Twee inwoners van Den Haag en de vrouw van een hunner zijn gearresteerd, verdacht van de diefstal van de vakan tiebonnen ter waarde van f. 270.000, die in de nacht van 12 op 13 augustus j.l. uit de woning van de heer P. de Vries aan de Glaslaan te Eindhoven, correspon dent van het Sociaal Fonds voor de Bouwnijverheid, werden ontvreemd. De arrestatie geschiedde in samenwer king tussen de recherche te Den Haag en Eindhoven. Het grootste deel van de vakantiebonnen heeft de politie kunnen achterhalen. Het onderzoek wordt voort gezet. achterhalen. Het onderzoek wordt voort gezet. FAMILIEBERICHTEN. ONTLEEND AAN ANDERE BLADEN. Bevallen: Heuff-Lepoutre, d., Nairobi; Van den BrinkUt, z., Den Haag; Von KönigslöwJanssen, z.. Den Haag; Kos terss'Jacob, d., Groningen. Getrouwd: W. E. R. van Herwijnen en E. de Veer, Delft; H. H. Könemann en M. Lachowitsky, Den Haag. Overleden: E. H. Gasper, m. 68 j., Nieuw-Guinea; H. Stodel, m. 73 j.. Den Haag; J. C. Verloove—Degenhardt, vr. 80 j, Rijsoord; M. van Luijn, vr., Den Haag; H. M. Neeft, vr. 37 j., Amster dam; H. H. Wilkens, vr 83 j., Silverton. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 31 aiug. Leidse Coöp. Groen te- en Fruitveiling. Per 100 kg.: appelen 4372; druliven 138168; peren 5968; andijvie 816; augurken 13126; pronk- bonen 2043; snijbonen 56128; stam bo nen 5183; stok bon en 7193; kroten 10 13; rode kooil 1816; gele kool 1114; gr. kool 1416; postelein 416; prei 813; rabarber 812; tomaten A 4248; B 38 49; C 2128; uien picklers 1016; was- peen 1014; per 100 stuks: meloenen 56 92: perziken 846; bloemkool A 1028; komkommers A 818; sla A 4.3010.60; per 100 bos- bospeen 2632; peterselie 3 5; selderie 38. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Gonda Elisabeth Al Ida. dr van B. W. Belt en E. A. Kok; Dirk Jan, zn van J. E. Zweers en M. A. van der Laan; Cornelia, zn van J. A. de Konink en J. M. Verhaar; Jeanne Sophia Cecilia, dr van T. A. van Rij singe en J -S. Jansen; Petronella. dr. van H. J. van Wijk en P. Klook; Maria Christina Johanna, dr van J. T. Bilderbeek en M. C. J. Verplanoke; Idia Niooline, dr van N. P. J. Hermans en I. de Jong; Jacob zn ran D. Hoek en A. Vliela/nd; Virginle Christina Maria, dr van J. P. Rozemeijer en C. M. van den Berg: Jan Bartholomew», zn van J. W. Snellen en L. de Bruijin. ONDERTROUWD F. Ouwerkerk en J .C. van die Belt; J. Wanninkhof en A. C. M. Vreem; F. C. Ha verman en M. A. E. van 't Hoff; H. Nieu wen burg en E. H. de Langen; J. Teske en E. J. Robbers; J. BekooiJ en A. Smit; J. van der Hoek en H. Bijlsma; W. F. J. Wol- ters en M. C. S. Stuart; K. J. van Fruch- ten en G. Kooien; H. W. Hamaker en D. de Vos; J. E. G. C. Dibbitis en M. Noord- hoek Hegt; F. W. Linnemann en S. C. H. Strankinga; W. C. L. Hulsmaan en C. de Knegt. OVERLEDEN W. Docter, 23 jaar, dochter; J. E. T. Knoop, 46 jaar, vrouw; P. M. Sohellinger- hout, 71 jaar. eohtgen. van P. van der Linden; E. Kloats, 54 Jaar, eohtgen. van A. Well and. De dame, die u op deze foto aan het stuurrad ran een schip ziet staan, staat daar echt niet omwille van het plaatje of voor de grap; mevrouw Maureen Koster-Santer- son ls nl. op haar 24st» jaar de eer ste stuurvrouwe van Nederland op een kustvaartuig geworden. Dr. M. Weisglas algemeen vertegenwoordiger industrie Dr. M. Weisglas, adviseur voor exter ne betrekkingen van het Verhond van Ned. Werkgevers en het Centraal So ciaal Werkgevers-Verbond, zal per 15 november 1957 deze verbonden verlaten teneinde als algemeen vertegenwoordi ger van de Nederlandse industrie in dienst te treden bij de Stichting Verte genwoordiging in Indonesië van de Ne derlandse Industrie. Genoemde stichting werd in 1950 op Initiatief van de drie centrale indus triële werkgeversbonden in het leven geroepen om ook na de soevereiniteits overdracht de industriële banden met Indonesië zoveel mogelijk te bestendi gen en uit te breiden. Behalve in Indo nesië zelf heeft de Stichting haai" werk zaamheden met zodanig succes in ver schillende dit land omringende gebieden en China verricht, dat het bestuur van de stichting in beginsel besloten heeft haar werkterrein ook anderszins uit te breiden, hetgeen - naar mag worden aangenomen - in het najaar ook in de naam van de stichting tot uitdrukking zal komen. Hoewel de heer Weisglas in zijn nieu we functie veel in het buitenland zal vertoeven, blijft zijn standplaats Den Haag. (Deze pag. Is gedeeltelijk gecorrigeerd) KATWIJK AAN DEN RIJN. 30 aiug. Groenteveilingwaspeen A 10.0022.00; lid. B 17.50—22.50; fijn 10.00—17.50; bloemkool A 1625; B HO13; bospeen 2637; pe terselie 3.105.20, selderie 3.90-4.70; prim- sessenibonem 3085; pronk bonen 2035; snijbonen 5781; sla 410; uien per 100 kg 13.5016.50; kroten per kist 1.201.30; groene kool 1032; kervel 3.801 60; sja lotten 21.5022.00; tomaten 3146; kom kommers 1226; postelein 1424;' stok- snijbonen 6771. LISSE, 30 augustus. Bloembollen vei ling. Op de vrije teelgoediveillng van de Coöp. Bloembollenveiling HJ.G. was de aanvoer groot. De belangstelling was groot. De prijzen waren voor tulpen z. 10 als volgt: Afterglow 1.75, Bartigon 1.40. Campfire 1.30, Cordell Huil 1.95. Edlth Eddy 2.25. Golden Harvest 1.80, Kornefo- ros 1.50, Krelage's Triumph 1.85, Marjorie Bowen 1.60, Mr. Kerbert 1.70, Philip Snowdon 1.65. Pride of Haarlem 1.60, Raphaël 1.50, Roze Copland 1.10, Sulphur Triumph 2.50, Sunshine 1.45. Queen of the Night 2.60 Vlammenspel 2.70, Wil liam Copland 1.05. Bijgoed: Enkele Galan- thus 6op 6.80, Idem 5/6 6.10, Idem 4 5 2.25; Dubb. Calanthus 5op 7.Irissen Golden Harvest z.8/9 2.45, id. Imperator z.8/9 2.10; z.7/8 1.40, b.6/7 1.15, Saxe Blue z.8/9 1.80; z.7/8 1.40; ld. H. C. van Vliet z.7/8 1.90, z.6/7 1.50; Id. White Excelsior z.8/9 2.z.7/8 1.50. z.6/7 1.15: Id. Wedg wood Z.10 2.25, z.9/10 .70, z.8/9 1.10. Krokussen: Geel 7/8 0.40; Grand Maïtre z.9/10 0.75; Jeanne d'Arc z.10 3.30; z.9/10 2.—; z. 8/9 1.10; z.7/8 0.70; Mont Blanc 8/9 1.05; Pallas z.10 1.15: Purpurea Gran- diflorus z.10 5.50; z.9 3.75; z.8/9 2 20" Remembrance z.10 1.35. z.9/10 1.10; z.8/9 0.90; z.7/8 0.75: Snowstorm z.9 10 1.60; z.7/8 0.55; Queen of the Blues z.9/ 10 1.40; z.8/9 0.90; z.7/8 0.70.

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 7