Ki|k U riik !""°7 in één klap nffli'ntiium u GEEN PRIJSVERLAGING van de PHILIPS TELEVISIE-TOESTELLEN Enorme pot van c PELTENBURG van 1793 n~l 2 NIEUWE TYPES SLE Hier is de uitslag van de RADION PUZZELWEDSTRIJD maakt één puzzelaar in één klap schatrijk! En nu... Tn AMSWm Radion wast witter en zachter MAAR UITBREIDING van de reeds BESTAAN DE serie met wy noemen ze u hier in volgorde van prys. met 43 cm beeldbuis 17 TX 123 U (streek) 17 TX 180 U (super) 17 TX 154 A (super) 17 TX 144 A (super) met 53 cm beeldbuis: f. 775.— f. 775.— f. 895.— 21 CX 152 A (super) - f. 1695.— f. 995.— prachtig staand meubel met deuren. Deze apparaten lijn alle te bewonderen in onze toonkamers en uit voorraad leverbaar. Gemakkelijke betalingscondities door eigen financiering. LEIDEN ALPHEN a/d RIJN BREESTRAAT 109 v. MANDERSLOOSTR. 23 GEVRAAGD Steno-typebureau „Samen werking". Temminokstraait 21. tel. 32680. waagt voor direct typistes-factoristes. Hoog ho norarium. Heer vraagt gein. zit-slaap- kamer. Brieven bur. van dit blad onder no. 8936 k. Gevraagd voor tydeiyk. ge routineerde (steno) typistes. Nederl. en moderne talen. Ge huwd geen bezwaar. Honora-, rium tot f 70 per week. Brie ven bur. van dit blad onder no. 613 k. Jonge vrouw zoekt eenvou dig kosthuis met slaapkamer tje. Brieven bur. van dit blad onder no. 8951 k. Student zoekt kamer. Brie ven: F. v. d. Ban, Nolensstraat 29. Rotterdam. Het Rust- en Verpleeghuis „Weltevreden", Zoeterwoudse Singel (Ingang De L .de Kan terstraat. 2) vraagt voor spoe dige indiensttreding, een flin ke verpleeghulp, boven de 20 Jaar. In- of extern. B Bakkerswagen te koop ge vraagd. Brieven met prijsopgaaf H. Stikkelorum, Pr. Frederlk- straat 3, Leiden. Voor spoedig gevraagd keurig 2e meisje of beschaafde Juf frouw. Elke dag van half 9 tot half 1 en van 2 tot half 6. Leeft. nle«t beneden 20 Jr. Br. met uitv. inl. en opgave vorige werkkring bur. van dit blad onder no. 642 k. Jongeman, b. b. h. h., zoekt per 1 okt. gem. zit-slaapka- mertje. Liefst centrum stad. Brieven: Pleterskerkstr. 20. AANGEBODEN Autorijschool „Beatrix", ge diplomeerd instructeur B.B.N.L. vermindert Uw praktische les sen door theorie-onderwijs met films. Lesmateriaal Ford Tau- nus. Beatrlxstraat 4. Tel. 30319 Bijverdienste! U hangt bil jet voor 't raam en geeft aan vragers boekje. Wij doen rest en betalen goed voor Uw be middeling. Alleen benedenwo ningen. Ned. Talen Instituut, Rotterdam. (Nader adres over bodig). Aangeboden 2-plts gasstel. haardkachel. strijkbout en bokshandschoenen. Oude Vest 3. Zaterdagmiddag tussen 46 uur. Te koop aangeb. een bank, in prima staat. Te bevragen bij mej. Ouwehand, Tijmstr. 17, achter, Katwijk a. Zee. H.M.W. dubbelzit bromfiets, dubb. veerelementen. Enige bromfiets die geschikt ls voor 2 personen. Prijs f 725.Gebr. Huisman. Hogewoerd 6668. Zaterdagmarkt. Verpleeg- stersschorterl met twee zak ken. tot en met 52 2.98. Koorn- brugsteeg over muziekhandel Servaas. Japle B Zaterdagmarkt. Herkennls- making met onze super heren- sportgoed. Het eerste stuk 1.79, het tweede 1.49. Koornbrug- steeg over muziekhandel Ser vaas. Japle Zaterdagmarkt, Gebloemde en witte katoenen damesonder jurken met ronde hals van 3.98 .nu 2.98, tot en met 52. Koornbrugsteeg over muziek handel Servaas. Japle B Zaterdagmarkt. Pracht da mes-petticoats, tot en met 48, mooi wijd model van 7.98, nu 3.98. Nylonondër jurkjes 1.75, herenflanellen 3.98. Lang*, on derbroeken. borstrokken 2.98. Koornbrugsteeg over muziek handel Servaas. Japie Zaterdagmarkt. Ach niet roddelen kleine man, daar heb je immers niets aan. Een leder moet Immers werken, zo zal het altijd zijn. maar ieder op J- ~--uessli Japl Er wordt zoveel over service gesproken, vraagt onze cliën- tèle naar Valk service. Dan zult U zeggen, voor aankoop van bromfiets, rijwiel, scooter, mo tor of scootmobiel.Valk a. h. H. Schouw, Voorschoten. Klppe- en dulvevoeders, pri ma gemengd tegen concurre rende prijzen, oebtendvoer voor kippen. Voor duiven: Geco-krachitgrit, roodsteen, wandwit, bodemwlt, Santollna, Aviol. Reiger, broedschalen, tabaksstelen. Den Holder, Jan- vossensteeg 75/77. Tel. 26901. Gangloper grys/rood, 5 m. lang, breed 60 cm., te koop, met 3 bijpassende matjes f 15. 1 -pits gasstel f3. Koreman, woonark Nuestra Felicldad, Herensingel t/o. no. 3, Leiden Zoekt U een le klasse ge bruikte piano, van buiten en binnen in goede staat, met fraaie toon over de hele cla viatuur. Billijke prijs? Verzoek dan inlichtingen bur. van dit blad onder no. 8944 k. Pracht damesfiets, sport, geheel compleet f 45. Voldersgracht 39 a. Huishoudster z. z. g. g. In klein gezin of in gezin met kinderen, waar huisvrouw ont breekt. Brieven bur. van ddt blad onder no. 8952 k. B Te koop aangeboden twee- ling-kapwagen, tevens als wan delwagen té gebruiken. Nog ln zeer goede staat. Brieven dut. van alt blad no. 8953 k. B Te huur gemeub. gestoff. fr. zit-slaapk. met gebr. van euken, voor echtpaar z. k. of 2 dames, t/o. Acad. Zieken huis. Te bez. 's avonds tussen 7 en 8 uur. Marlënpoelstr. 1 A B Zang- en klassieke platen vanaf f 0.50. koffergrammo foons v.af f25. Philips radio's vanaf f25. planoklavier accor deons vanaf f 55. elektrische motoren, radiolampen en on derdelen. Reparatie veren, luidsprekers. Janvossensteeg 41 Lelden Te koop Renault 1948. type uvaquatre, benzine 1 14. Tevens z. g. a .n. Maxwell sportfiets. Te bevragen: Mare- dykhofje no. 5, Lelden. De heer KROMHOUT, Hoofdstraat 97 te BEETGUM (Fr.) valt het fantastische fortuin van f 253.638,- ten deel. Wij feliciteren deze overgelukkige puzzelaar van harte met dit geweldige succes. Doe als de Heer Kromhout! Ook U heeft een kans om in één klap rijk te worden. Doe mee aan de volgende ronde. Wat anderen al is gelukt, kunt U ook! Kijk rustig... Kijk goed... Kijk U rijk! Verantwoording „Kijk-U-Rijk" no. Reeds aanwezig in de pol Ontvangen in de pot van „Kijk U Rijk" no. 7 Totaal Omzetbelasting, administratie-, controle-, notaris-, verzekerings- en overige kosten (19% van het bruto aan postzegels ontvangen bedrag ad. f 340.815,-) Uit te keren: f 253.638.— t 139.698,- f 178.695,- f 318.393,- 1 64.755. En dit is de goede oplossing: 1-3-2-3-2-1-1-1-3-3-2-3 25 totaal. MOTIVERING: A. U ziet het wasgoed aan de lijn hangen, dus is wasgoed zeker juist. U kimt echter met zien of het wasgoed al droog is of nog drogen moet. Daarom is wasgoed beter. (1). B. Nóch het horloge, nóch de sigaar wijzen met zekerheid op koffie of thee. De inhoud van het kopje wordt bepaald door de voorkeur van de persoon die er in roert. Aangezien wij die voor keur nergens uit kunnen opmaken kan men geen van beide woorden een voorkeur geven. (3). C. Het verkeersbord langs de weg waarschuwt tegen het gevaai van de verderop gelegen weg-krulslng oiweg-splitsing. Men kan op het plaatje niet zien of het een kruising of splitsing ls zodat dus hier gevaar zeker de voorkeur verdient. (2). D. Het muziekinstrument kan een plano voorstellen, maar evengoed een ander toetseninstrument. Ook van een vinger oefening behoeft evenmin met zekerheid sprake te zijn. Aan gezien beide mogelijkheden aanwezig zijn kan men ook belde woorden gebruiken. (3). E. Dat de doel verdediger gepasseerd ls. ls zeker. Hoewel enige supporters juichen kan men niet met zekerheid zeggen of het ook werkelijk een doelpunt is omdat men de scheidsrechter niet naar het midden ziet wijzen. Er kan ui tbul ten-spel positie ingeschoten zijn. Daarom is gepasseerd beslist beter. (2). F. Gekookt wil zeggen: voor gebruik gereed gemaakt. Opge- icarmd betekent: het opnieuw warm maken van reeds voor ge bruik gereedgemaakte (gekooktei spijzen. Hieruit blijkt dus. dat gekookt beter is. (1). G. Een kinderver zorg ster is een gediplomeerde kracht die zich, over het algemeen met de verzorging van veel Jongere kinderen belast. Aangezien vanditgedlplomeerdzünophetplaatje niets blijkt en de dame op het plaatje de kinderen voorleest en met hen speelt door hen haar hoed op te laten zetten ls kinderiut- frouw beslist beter. (I). H. Daar het hondje op zijn achterste poten staat en niet zit kaD er van moot zitten geen sprake zijn. Onder dressuur verstaat iuen echter het aanleren van kunstjes aan dieren en dat doet het jongetje. (I) I. Zowel parken als plantsoenen behoren tot de publieke wan delplaatsen, zoals dit op het plaatje duidelijk tot uitdrukking komt. (3). J. Aangezien het geringe verschil tussen aanreiken en aangeven tot uitdrukking komt in de houding en positie van de betrok ken personen, die men hier niet ziet. kan men hier geen voor keur geven en zijn beide woorden juist. (3). K. Stlerenvechten is een volksVERMAAK en géén sport. Het bewust prikkelen en opzwepen van de stier om hem tenslotte af te maken zal leder weldenkend mens wreed noemen. (2). L. Charme (bekoorlijkheid, aantrekkelijkheid, aanlokken, schoon en liefelijk) is zeker van toepassing op de afgebeelde jongedame. Bovendien is haar houding bevallig (gracieus) zo dat men ten aanzien van haar óók van oratie kan spreken. Beide woorden zijn weergegeven. (3). fDeze kolom gratis w als U de 3 andere kolommen 5 I hebt ingevuld (3 x 25 ct.) L kinderzegen 2. oudervreugd 1. afslager 2. veilingmeester 1. corresponderen 2. zakenbrief L ingang 2. toegang 1. spel 2. ernst L loopvlak 2. profiel L decor 2. motief 1. eetlust 2. dorst L diefstal 2. inbraak De kolommen optellen en het totaal hier invullen VOORBEELD l'RlEfKAART |TT| K-AD/C* Pl/ZZEl .K'JK'JP'JK' AF2. iXV/A'eA' j POSTB'JS TSOO POZKEZi-TRM KU&PORP [H. i ii in IV 1 A _1 B 1 1 C i 1 D 1 E 1 ~l s F 1 1 [G ~1 IH 1 1 I 1 1 K ai 1 1 jr =1.. I wma a 1 J Plak het uitgeknipte tekstgedeelte van de verpakking (Radion wast witter) eerst op de achterzijde .van de briefkaart Dus één van een groot Radionpak of twee van twee kleine Radionpakken. Plak de strook er overheen, zodanig dat de helft van het knipsel zichtbaar jjlijft (zie afbeelding). Zo voorkomt U. dat Uw in zending ongeldig wordt door het verloren raken van de knip sels. Maak de knipsels tevoren zo dun mogelllk door de kartonlaag aan de achterkant te verwilderen. IDe Radion puzzel-wedstrijd „Kijk-U- Rijk" verschijnt elke vrijdag. Inzen dingen moeten uiterlijk de volgende dinsdag in. bezit zijn van „Kijk-U-Rijk", postbus 2500, Amsterdam. Alleen door de PTT gestempelde brief kaarten zijn geldig. De prijswinnaars krijgen direct bericht. De uitslag en toelichting worden in de vol gende advertentie bekend gemaakt. Belangrijk Voorwaarden tot deelneming 1. Begin met plaatje A te bekijken. Er staan twee woorden onder. Vindt U dat het eerste woord het best past bij de af beelding? Vul dan cijfer 1 in achter de A in kolom I van de oplossingsstrook. Hebt U voorkeur voor het tweede woord, dan schrijft U 2 in plaats van l Acht U beide woorden even toepasselijk .3. Doe hetzelfde met de andere plaatjes. Is kolom I geheel ingevuld en opgeteld, dan is er een oplossing gereed. Daarna kunt U - als U wilt - de tweede, derde en vierde kolom invullen. 2. Vul zoveel kolommen in als U wilt. maar volledig en zon der veranderingen of onduidelijkheden (geen Romeinse cijfers). Vergeet niet elke kolom op te tellen. 3. Oplossingen Inzenden uitsluitend per briefkaart, beplakt met niet meer dan één oplossingsstrook (4 kolommen), uit deze advertentie gekniptof nauwkeurig nagetekend op blanco papier (zie afbeelding). 4. Behalve de normale frankering voor elke Ingevulde kolom 25 cent aan geldige postzegels plakken. Let op: licht I' de eerste drie kolommen ingevuld, dan kunt IJ de ilerdc Invullen zonder er postzegels voor te plakken. Dus voor de 4 ingevulde kolommen: 3 postzegels van 26 cent. of een van 75 cent enz. 5. Voorzie elke briefkaart, ongeacht het aantal Ingevulde kolommen, van twee slagzinnen uit de bovenklep van twee kleine Radionpakken of één zo n slagzin uit de bovenklep van een groot Radionpak (zie voorbeeld). 6. Personeel van Lever's Zeep-MIJ- N.V.. haar reclamebureau, het prijsvraag-servicebureau Laurens A. Daane - alsmede hun gezinsleden - zijn van deelneming uitgesloten. 7. Oplossingen moeten binnen de gestelde termijn zijn ont vangen. Briefkaarten moeten door de P.T.T. zijn afgestempeld. 8. De pot bestaat uit de door de P.T.T. uitgekeerde tegen waarde van alle' op één puzzel ontvangen postzegels. Uit kering geschiedt na aftrek van 19% onkosten voor admi nistratie. controle, notaris, verzekering en omzetbelasting, berekend over het brutobedrag. 9. Bij geen goede inzending komt de pot bij de volgende, tenzij vooraf is aangekondigd, dat hij naar de oplossing(en) gaat met de minste fouten. 10. Voor een onduidelijke of onjuiste opgave door misdrukken in deze advertentie wordt geen aansprakelijkheid aanvaard. 11. De juiste oplossing berust in verzegelde enveloppe bU notaris Mr. F. A. de Gelder. Amsterdam. Het prijsvraag-servicebureau zoekt op zeer zorgvuldige en verantwoorde wijze uit in hoeverre de ingezonden oplossingen juist zijn en aan de gestelde eisen voldoen. Het kent op grond daarvan definitief en bindend de prijzen toe, resp. bepaalt dat de pot wordt samengevoegd met die van de volgende puzzel. Op deze toekenning resp. bepaling wordt onder geen enkele omstandigheid teruggekomen: ook niet op grond van beweringen dat meer juiste oplossingen zijn binnengekomen. 12. Inzendingen, die niet aan de voorwaarden voldoen zijn ongeldig. De ingezonden postzegels komen ten goede aan de pot. Deelneming houdt aanvaarding van de voorwaarden in. RAD 40 )70.240 B Haard. bad. boekenkastjes, kasten, koperen kroon, kleed, eiken 2-pers. ledikant met spi raal. spiralen, gasstel clubs, bankstel, Mechels leeuwekop- ctressoir, Mechelse leeuwekop- tafel. W. F. Kooreman, 9 Nieu we Rijn 9. Tel. 23261. B Aangeb. te Oegstgeest p. 1 okt., op mooie stand, ruime, zonnige gem. zit-sl.k. met c. v. en veel bergr., liefst z. p. Br. bur. v. d. blad no. 8958 k B KonLJnevoer zeer voordelig. Kr kg. f 0.49. 5 kg. f2.35, 10 f4.50. Pracht gemengd voer. Vllel-nd's Zaadhandel, Nieuwe Rlln 50 bij het Gan getje. B Te koop Jawa Twin, 350 cc., in prima staat. J. v. Vel- zen Meidoornstraat 13, Lei derdorp. B Aangeboden 1 gebruikt bu reau. bureau-stoel, tekenplank 150 x 100 met schraag boeken- glanken. Te bevragen na 6 u. reestraat 73 (winkel). 18 Jongeman zoekt bijverdien ste voor de avonduren. In be zit rijbewijs B.E. Thorbecke- straat 50. Lelden. B Dames, wy hebben de nieu we modéllen ontvangen voor het vervormen van Uw hoed, voor f 3 als nieuw terug. Dins dagmiddag en zaterdagmiddag niet thuis. Nleuwstraat 18 (bij Den Burcht). Dienstbodekastjes, keuken tafels. wringer, takels, touw. 1- pers. spiralen, 2-pers. ledikan ten. haarden, marmer, grote spiegel gasstellen, oude kachel met figuren. W. F. Kooreman, 9 Nieuwe Rijn 0, t.o. V. en D. B Pfaff naaimachine ln salon- kast. in prima staat. Prijs f 185 Te bevr.: Geeregracht 4. B Meisje, 15 jr., zag zich gaar ne geplaatst als leerling-kap ster of ln bijouterieenzaak Br. bur. v. d. blad no. 8945 k B Damesrywiel In zeer goede staat, merk „Magneet" f45 en een damesrijwiel f 15. De Sltterlaan 9. B Auto te koop. merk Ford Prefect ,ln z. g ,st„ en prima banden. Prijs f450. Rijndijk 59 Hazerswoude. B Biedt zich aan nette Juf frouw voor Inpakwerk. Brieven bur. van dit blad no. 9014 k. B Bijverdienste gevraagd voor 2 personen, onverschillig wat voor werkzaamheden. Brieven bur. van dit blad no. 8932 k. B Sparta motor, 250 cc. met Victoria motor, als nieuw. Dolf v. d. Linden. Nieuwstr. 40 Leiden. Tel. 21077. B Te koop aangeboden Citroen 1948. Brieven bur. van dit blad onder no. 684 k. B Voor 2 Jonge katjes, gewend aan Fel lx. goed tehuis gezocht. Utr. Jaagpad 37. B Ruime zonnige zolderkamer aangeboden m. verw. en vaste wast., event, m. warme maal tijd. Telef. 3489 Voorschoten. B Bromfiets „Tvphoon-Ztln- dapp" met km.-teller, snelh- meter, als nieuw i 300. De Sltterlaan 9. B Te koop aangeb. 30.000 an- dijvieplanten. Adres: K. van Duivenvoorde, Valkenburger- weg 12, RJjneburg. B Aangeb. bandnaaimachine, prima werkend, prijs f 85. trap- naalmachine (rlngspoel), pri ma geschikt voor naaister. Beide machines met garantie. Haagweg 172 A, Leiden. B Door vertrek sleestofzuiger, 125 V., nieuw, even gebruikt f 70, prima herenfiets met licht f50. Philips radio BX 310, pracht toestel van '55 f 85. Alexanderstraat 7. B Te koop aangeboden 1 da mesrijwiel f 15. 1 herenrijwiel f 20, 1 jongensrijwiel f 35. Alles ln goede staat. Vrouwenkerksteeg 11. B Is Uw bed dun en versle ten? Dan dit adres niet ver geten. Van ouds bekend: Jan Vonk, Haarlstraat 81. Telef. 22580. Tevens het adres voor meubelstofferlng. B Ongemeub. zlt-sl.kamer met gebruik van badk. te huur, voor heer, b. b. h. h., omg. Lelden. Brieven bur. van dit blad onder no. 8659 k. B Pasfoto's v.af drie voor f 1.-. Natuurlijk bij: Studio Koop man. Hooigracht 96, tel. 31701. Wij werken: snel. goed en bil lijk! S| Hondemenu: vers honde- rood, voermout. paardevlees ln blik en vitaminen. In vele soorten verkrijgbaar bij: VUe- land's Hondensalon, Nieuwe Rijn 50. B Krabt Uw hond zleh of Is hij erg in de rul? Eén thee lepeltje Suncoat (vitamine) per dag door het eten en het ■- over. Vlieland, Nleu- B Tulnapotheek. Gemakkelijk voor het bestrijden van on kruid. ongedierte enz. Prijs f10.60. Vlieland's Zaadhandel, Nieuwe Rijn 50. bij 't Gange tje. B Voor Vader, Moeder en de kleine Loek hebben wij het juiste boek. Leesbibliotheken „Record". Apothekersdyk 35 en Hofbuurt. Da Costastr. 46. Lelden. B Solex Standaard f 349.50, p. m. f 17.30. Solex de Luxe f399.50. p. m. f20.24. Inclusief all risk verzekering. Service Station Gebr. Hulsman, Ho gewoerd 6668. telef. 31292. Te koop aangeb. Norton mo tor ('43). loopt prima. Prijs f 125. Alleen zaterdagmiddag (half twee). G. Th. Edelaar, Garenmarlot 32. Lelden. B Iedereen is enthousiast als wij Uw matras overtrekken met damast, éénpers. vanaf f 19.50, tweepers. f 26.50. Smlt's bedden-tapijtenmagazijn Mare 98. Vrouwensteeg 9. tel. 23913. B Sinds 1875 uw schoorsteen veger. wy komen zelf, geen Jongenswerk. Daarom goed werk -n veilig stoken, voor komt het lange wachten en bestelt heden. Mr. Schoorsteen veger. Stouten. Schelpenkade 23. Telef. 21751. B Alba Llen wasmachines f 395 met sneldroger. Gaan 'n men senleven mee. Enkele bescha digde machines belangrijk goedkoper. Ook gemakkei ijl betalingsvoorwaarden. Fi Dusoswa, Turfmarkt 2, Lelden, Kerkstraat 48, Noordwyk. Zeeweg 7 Katwijk aan Zee. B Rywielen f 25 goedkoper. Enorm restant kinderrijwlelen, jongens- en meisjes-, met rem- naaf, 5 kleuren. Volle ga rantie. Thans f 56.Alleen contant. Fa. Dusoswa. Turf markt 2. Lelden, Kerkstraat48 Noordwyk, Zeeweg 1. Katwyk aam Zee. B f 295.Chique moderne 3-zlts bankstellen met 10 los se kussens. Stof naar keuze, 30 jaar garantie. Op gemakkeiyke condities. Jacob v. d. Does straat 106. Den Haag. Telef. 322675. 8 Foto pyi jubileert! Gratis. IJ aankoop van een fototoestel krijgt U ln de Jubileumweek een prachtig foto-album ca deau. Tevens ontvangt elke klant bij zyn (haar) inkopen een aardige a/fctractie. Haarlemmerstraat 108. B Een-twee-drie. De nieuwe Berlnl M. 31 met D.K.W. mo tor heeft 3 versnellingen. Spe ciaal voor 2 personen. Fa. van Zyp. Haarlemmerstraat 295. B Bij ons vindt U al Uw school Benodigdheden. School- vulpen met doorzichtige vul ling f 1.25. met gouden pen, 1 Jaar garantie f 3.95. Schrif ten 10 stuks f 1. Agenda's. A. A. Verhoog en Zonen, Haar lemmerstraat 29. Telef. 22197. B By ons vindt U al Uw schoolartikelen. Dictaatcahiers vanaf 39 ct. Tekenpotloden, penselen, Oostindische inkt. Pracht collectie passerdozen en passers. A. A. Verhoog en Zo nen Haarlemmerstraat 29. Tel. 22197 - 25374. B Woensdag- en zaterdagmarkt Extra koopjes. Pracht kwal. stretoh en netnylons 2.98, eer ste keus voll. gem. 1.98. Zijden dameskousen 1.49. Krlmpvrije Jaegerwol 1.59. Kantwol 1.35. Doet Uw voordeel by de goed kope wolkraam. B Badminton Rackets 98 ct. Geheel van onbreekbaar soepel plastic. Pluimbal hiervoor 12 ct. Luxe houten uitvoering met nylonbesnaring f 1.98. Voor de ze prijzen koopt U alleen bij: I.V.A., Haarlemmerstraat 48; Nova. Noordeinde 43, Lelden. B Plastic voetballen f 1.10, fl.69 f 1.98. Deze ballen zyn van prima kwaliteit plastic en keihard. Voor deze prijzen koopt U alleen bij: I.V.A., Haarlemmerstraat 48. Nova, Noordelnde 43, Leiden. B Plastic vergiet 98 ct. Mooi diep model op pootjes. Zware kwaliteit plastiek. Kleur crème. Alleen met advertentie voor 98 ct. Geldig tot 1 september. I.V.A., Haarlemmerstraat 48. Nova. Noordelnde 43, Lelden, n Grote party bloempotten aangekomen, prachtig gla zuur. In diverse fraaie kleu ren vanaf 29 ct. Porseleinen theepotten f 1.39 en f 1.59. Grote maat porseleinen koffie kannen f 1.98 enz. enz. I.V.A., Haarlemmerstraat 48, Nova Noordelnde 43, Lelden. B Vraagt gratis zichtzending. Eén van de grootste contant zaken levert herenkostuums, combinaties, regenjassen, re- fenmantels, mantelkostuums, erseypakjes reeds vanaf f 5.- per maand. Strikte geheimhou ding. Brieven bur. v. d. blad onder no. 656 k. B Als het om betere school spulletjes gaat, schakel dan de Vulpenkliniek in! Wy verko pen al meer dan 25 jaar het betere artikel en starten ook het komend schoolseizoen weer met het allerbeste! „Vulp< kliniek" G. Wolfslag, straat 145. B Voor f 1.50 per week koopt U de beste merkhorloges, klok ken. horlogebanden. Gouden dames-, heren-, verlovingsrin gen. Krediet-Service. Hoefstr. 34 a. Wy werken samen met één van Leidens beste vakza ken. Voorheen Plasmeyer. B Gloednieuwe voor export be stemde stofzuigers f 89.50. was machines f 135.—. Beide met schoonheidsfoutjes: volledige garantie Eventueel gemakke- lyke betaling. Vrybiy-ende demonstratie. C.M.F. fabrleks- kantoor Spui 214. Den Haag, telef. K 1700: 11.34.91! b. g. g. II.53.96. B Nieuwe babybox met ver hoogde vlonder en telraam f 18.75. plastic boxmatrasje f7.95, kinderstoel f 17.25. Hooglandse Kerkgracht 40 a. Telef. 22.28.7. DIVERSEN B Huweiyk. Wendt U voor ser. bemiddeling t. d. 10 samen werk. bemiddel.kantoren. Ultsl. vr. medewerkers. Dankbet. ter Inzage. Nederlands Bemidd.- centrum. Hoofdadm., Postbus 60.37, Amsterdam. Kantoor: 's-Gravenhage, Pahudstraat 64. 3at.. zond. 28 uur. t B Wonlngruil. Aangeboden klein huisje ln Voorschoten. I bev. kamer, keuken en grote j zolder grote tuin en schuur tje. Gevraagd: kleine woonark voor 1 k 2 pers. Brieven bur. I van dit blad no. 8946 k. ulpen- Bree-

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 4