Giro-winnaar Nencini revancheerde zich in barre rit naar Briancon De Jongh maakte lelijke val ALTHÉA GIBSON TE STERK VOOR DARLENE HARD 96ste jaargang Maandag 8 juli 1957 Derde blad no. 29180 Jacques Anquetil iveer in gele trui (Van een speciale verslaggever) Het was de rit door de steen- en modder- woestenij. Het was de rit van de fekke banden. Het was, voor het eerst in deze Tour, de rit, waarin de beslissende ontvluchting niet al vlak na de start werd ingezet/ Gastone Nencini, de Giro-winnaar, die tot nu toe heel weinig had laten zien, ging na deze barre etappe van Thonon- les-Bains naar Briangon over 249 km. verschrik kelijke kilometers als eerste over de eindstreep, n3 gen felle spurt met de Belg Marcel Janssens, die bij hem was gebleven. Briangon, het kleine stadje hoog in de Franse Alpen, bleek door de Italianen te zijn ingenomen, want toen de donkere Gastone uitgeput, maar blij-lachend onder het finishdoek doorschoot, werd hij bedolven onder de kussen en de omhelzingen van wel honderd Italianen die van de tribunes kwamen stormen om de afzetting te verbreken. De gele trui-drager Forestier verloor in deze etappe negen minuten, maar de Franse nationalen maakten dit weer goed door een vijfde plaats van Jacques Anquetil, op ruim 2 minuten achter Nen cini. Dit betekende dat Anquetil opnieuw de lei derstrui over de schouders mocht trekken. 11eET-8JUU-267KM 12eEI-9JULI-239KM Twee van de Nederlandse renners, De Jongh en Kersten, behoorden tot de grote pechvogels van deze dag. Piet de Jongh kwam in de afdaling van de Tamie, terwijl hij een snelheid had van ruim 70 km. per uur, lelyk ten val. Slechts met uiterste krachtsinspanning kon hy het opbrengen de lange moeilijke rit voort te zetten. Toen hy in Briancon binnenkwam, waren grote schrijnende schaaf wonden door gaten in zyn trui en broekje te zien. Jaap Kersten liep geen lichameiyk letsel op. Zyn pech bestond uit het feit, dat hu in goede positie een lekke band kreeg, daarna een defect aan zijn ketting opliep en zeker vier of vyf minuten verspeelde met het repareren. Tenslotte kwam er nog een lek bandje by.... Het was jammer, want het heeft er in deze etappe over de drie cols, de Tamie, de Telegraphe en de Galibier, respectievelijk van de derde, de tweede en de eerste categorie, lang naar uitgezien, dat de harde Limburger op weg was naar een prestatie van de eerste grootte. Kwik stond weer hoog Nadat de omgeving van de startplaats Thonon-les-Bains, waar zaterdag aan de heerlijke oevers van het Meer van Genève de welverdiende rustdag werd doorgebracht, in de avonduren door een onweersbui wat was verfrist, stond het kwik zondagmorgen weer zeer hoog. Maar over de hitte wordt niet meer ge sproken in de karavaan. De warmte heeft de krachten van de renners ge sloopt, de talrijke uitvallers vormen er het bewijs van, maar zij is niet meer van invloed op de strijd, want het ren- nersveld schijnt zich aan de bijzondere klimatologische omstandigheden waar onder deze toer wordt gereden, te heb ben aangepast. En in de etappe van Thonon naar Briancon hadden de cou reurs trouwens wel andere dingen aan het hoofd dan de warmte. Het parkoers Hy kon goed meekomen in de lastige, soms steile, soms lange en taaie beklim mingen en hij daalde opmerkelijk goed. Hij heeft zich een tijdlang in het kleine peloton bij Wim van Est weten te hand haven, maar zijn tweede lekke band was er de oorzaak van, dat hij ook daaruit gelost werd. Het scheelde de Nederland se équipe aanmerkelijk in de klassering van het ploegenklassement. Met Wim van Est, Stolker en De Jongh werd de negende plaats bezet, waardoor Neder land nu vijfde staat met de kansloze achterstand van 1 uur en 18 min. op Frankrijk. Tour-cijfers Etappe-klassement De uitslag van de tiende etappe van Thonon-les-Bains naar Briangon over 247 km luidt: 1. Nencini (It.) 7.48.26 met bonificatie 7.47.26, 2. Janssens (Belg.) 7.48.26 met bonificatie 7.47.56, 3. Rohrbach (N.O.C.) 7.48.26, 4. Schellemberg (Zwits.) 7.49.44, 5. Anquetil (Fr.) z.t., 6. Lorono (Sp.) 7.53.58, 7. Bauvin (Fr.) 7.54.00. 8. Huot (Zuid-West) 7.54.17, 9. Defilippis (It.) 7.54.28, 10. Picot (West) 7.54.36, 11. Mahe (Fr.) z.t., 12. Jean Bobet (lie de France) 7.54.38, 13. Le Dissez (lie de France) 7.54.45. 14. Bergaud (Fr.) 7.56.17, 15. Christian (Zwits.) z.t., 16. Barone die de France) z.t., 17. Lauredi (Zuid-Oost) z.t., 18. Privat (Fr.) 7.56.20, 19. Wim van Est (Ned.) z.t., 20. Cerami (Bel.) 7.56.23, 21. Dotto (Zuid-Oost) 7.56.25, 22. Forestier (Fr.) z.t., 23. Adriaenssens (Belg.) z.t., 24.Stolker (Ned.) 7.59.08, 29. De Jongh (Ned.) 7.59.42, 30. Piet van Est (Ned.) 7.59.42, 40. Voorting (Ned.) 8.02.08, 43. Kersten (Ned.) 8.02.37). Algemeen klassement: 1. Anquetil (Fr.) 57.42.17, 2. Forestier (Fr.) 57.46.19, 3. Pi cot (West) 57.49.34, 4. Janssens (Belg.) 57.53.19, 5. Rohrbach (N.O.C.) 57.54.09, 6. Jean Bobet (lie de France) 57.54.37, 7. Mahe (Fr.) 57.54.53, 8. Wim van Est (Ned.) 57.58.08 op 15 min. 51 sec., 9. Schellemberg (Zwits.) 57.58.30, 10. Planc- kaert (Zwits.) 58.02.11, 11. Lorono (Sp.) 58.02.13, 12. Nencini (It.) 58.03.01, 13. Bauvin (Fr.) 58.06.57, 14. Christian (Zwits.) 58.09.08, 15. Defilippis (It.) 58.09.25, 16. Thomin (West) 58.09.41, 17. Dotto (West) 58.10.47,18. Lauredi (Zuid- Oost) 58.11.18, 19. Barone (lie de France) 58.11.35, 20. Le Dissez (lie de France 58.12.53, 26. Voorting (Ned.) 58.23.26, 34. De Jongh (Ned.) 58.28.06, 42. Piet van Est (Ned.) 58.43.52, 44. Kersten (Ned.) 58.48.07, 68. Stolker (Ned.) 59.24.50. Ploegenklassement: 1. Frankrijk 23.38.20, 2. België 23.40.44, 3. Italië 23.41.28, 4. Ile de France 23.45.40, 5. Noord Oost Cen traal 23.52.11, 6. Zwitserland 23.53.09, 7. Zuid West 23.54.29, 8. Zuid Oost 23.55.09, 9. Nederland (Wim van Est, Stolker en De Jongh 23.55.10, 10. West 23.58.26, 11. Spanje 24.07.52, 12. Gemengde Luxem burgse ploeg 24.16.31. Algemeen klassement: 1. Frankrijk 172.16.44, 2. West 173.06.07, 3. Italië 173.12.26, 4. Ile de France 173.29.20, 5. Nederland 173.38.18, 6. België 173.41.30, 7. Noord Oost Centraal 173.45.46, 8. Zuid West 173.58.13, 9. Zwitserland 174.10.57, 10. Zuid Oost 174.34.39, 11. Spanje 174.36.44. 12. Gemengde Luxemburgse ploeg 176.04.14. Algemeen bergklassement1. Nencini (It.) 15 pnt., 2. Janssens (Belg.) 14 pnt„ 3. Bergaud (Fr.) 12 pnt., 4/5 Lorono (Sp.) en Bauvin (Fr.) 10 pnt., 6. Anque til (Fr.) 9 pnt., 7. Rohrbach (N.O. Cen trum) 8 pnt. De prys voor de strijdlustigs te renner viel ten deel aan Janssens Belg), die voor de grootste pechvogel aan De Jonh. De Belg Fred de Bruyne is gisteren niet aan de start verschenen. Fred de Bruyne heeft zaterdagmiddag nog ge tracht een trainingsrit te maken, maar moest na twee kilometer afstappen. De Belg heeft bij een val zyn linkerarm ge kwetst en hy kon met één hand niet meer sturen en remmen. weest aan het hoofd van het peloton, maar nooit was het serieus en nooit werd het door de hoofdmacht als serieus opgevat. Morales en Busto, twee renners, die in de onderste regio nen van het klassement huizen, waren er mee begonnen, doch het betekende allemaal niets, het kón niets beteke nen. Immers een ieder wist, dat in deze etappe het gezegde gold: vogeltjes die vroeg zingen zijn voor de poes. Ook Jacques Goddet wist, dat hij de eerste uren niets te zien zou krijgen dat de moeite waard was en wü heb ben hem dan ook geruime tijd achter in zijn cabriolet zien zitten dutten, het hoofd gesteund op een arm, de grote tropenhelm er schuin boven op. In rustig tempo trok de bontgekleurde optocht door het steeds ruiger wordende berglandschap, maar ineens, na de ravi taillering bij Faverges (94.5 km), ver anderde het beeld. De renners, van wie velen al weer talrijke keren hun hoofd onder de pomp hadden gehouden of een kroegje waren ingeschoten om met fles sen bier in de zakjes van hun truien weer terug te keren, sloegen de nieuwe verfrissingen met grote snelheid achter over en wierpen zich toen in de strijd. Er was de strijd om de eerste plaats op de top van de Tamie (ruim 900 meter hoog). Bergaud, die zich in de Vogezen al een voortreffelijk klimmer had ge toond, ging het eerst over de col, ge volgd door Huot, de regionaal Queheille, de Belg Janssens en. op 15 sec., door Chaussabel. In de afdaling greep Jans sens zyn kans. Hy schoot als een pijl het dal in, by trappend waar hij kon en de remmen loslatend waar hij durfde. Het leek de duik van een arend, die zijn prooi heeft gezien. Voor Bergaud en Huot beseften, dat Marcelleke het meen de, lagen zy al op een minuut en was de Guillestre33kr ITALIË lAC.deVars2111m *Barcelonnette82 k m !\C.d,Allos2250mv;^ Colmars 126km St Andrei \Memére|l69m. CastellaneGWWA MonsSKkm^ CdeLuenslOWnr^ - - - Frè]us< L'Esrerel3i3n 728m ^Beauvallon61 km O Cj^^^elfsliÓkm .Jr-Toulon*- - - - - MARSEILLE miodellandsejeey_ -^CqjTÏinï v> C.Gral+ploup202m - CdeVars c dp Allos2250m 2111m C deiuens Valferriére1169m OP^"ï/.StCwai»p500m l'Espjooulier Mt Faron665m 728m lleETAPPE Berg-etappe A Berg Grens VI legende controle e Ravifaillering W imbledontoemooi Het Wimbledontoernooi behoort tot het verleden. Voor Althéa Gibson zal de laatste dag van dit grootse tennisfestijn onvergetelijk zyn. Na jaren zwoegen is zy er in geslaagd de titel in het dames-enkelspel te bemachtigen. En het zal de eerste maal zyn, dat de naam van een niet-blanke aan de beroemde historie van Wimbledon wordt toegevoegd. Zy versloeg in de eindstrijd haar landgenote Darlene Hard met 63, 62. Er heerste tropische warmte rond het centre court en hieraan zal het waar schijnlijk hebben gelegen, dat beide speelsters zich aan vele fouten bezondigden en het peil slechts zelden boven de middelmaat kwam. en grote stukken van weg en bruggen waren afgeslagen, daar in die trooste loze woestenij, over paden van nauwe lijks twee meter, bezaaid met keien en takken, begon het. Het peloton werd uiteengerukt, in kleine groepjes klauterden de renners over de slechte delen, af en toe lopend dan weer stap voets rijdend om de obstakels zo veel mogelijk te vermijden. Hier en daar werd zelfs gereden door het water van de rivier, die boven het niveau van de weg was uitgekomen. Voortdurend zagen we coureurs smekend om een nieuw wiel aan de kant van de weg staan en steeds moesten de auto's van de ploegleiders en de liaisonwagentjes van de mecaniciens hulp verlenen, waarmee het nog moeilijker werd om doorgang te verkrijgen. Het leek de gang van een leger, dat vanuit hin derlagen werd beschoten. De banden klapten als kinderballonnetjes, stof wolken verstikten renners en volgers. Hier begon Gerrit Voorting zijn moei lijke klim, die hem bij elke honderd meter seconden deed verliezen. Hier ook raakte Stolker door lekke banden ach terop. De top van de Telegraphe werd als eerste gepasseerd door Nencini, gevolgd door Bauvin op 3 sec., Janssens op 5 sec., Queheille (die het nog even alleen had geprobeerd) op 2 min. en 7 sec. De doorkomsten van de Nederlanders wa ren: Kersten met Forestier op 3 min. 45 sec., Wim van Est op 4.50, Stolker op 6 min., Piet van Est en Piet de Jongh op 7.30 en Gerrit Voorting op 8.30. Aanloop voerde door het randgebied van de grote overstromingen, die daar in het land van Savo.ve nog slechts korte tijd geleden op schrikbarende wijze hebben huisgehou den. Nog lange tijd zal deze streek de littekens van dit onstuitbare natuur geweld dragen en nadat de toerleiding al had besloten uit de route van maan dag de Col de Vars wegens onbegaan bare wegen te schrappen, heeft het niet veel gescheeld of ook de Telegraphe en de Galibier waren buiten het parkoers van de Ronde van Frankrijk geplaatst. Op het laatste moment heeft men de etappe van zondag in zijn oorspronke lijke vorm gehandhaafd. De renners op hun ranke fietsen en wij in de auto's er achter hebben gezien, dat men niet voor niets een omlegging in overweging heeft genomen. Na de afdaling van de Tamie begon de lange helling naar de Tele graphe en dat voerde hier en daar over wegen, die de naam van „wegen" niet meer verdienden. Daar ook werden, hoe wel het vaak niet mogelijk was om op het zadel te blijven zitten, de eerste aanvallen van de grote mogendheden in de karavaan ingezet. Rustig begin De etappe was begonnen met een wan delrit over ongeveer 95 km. Er waren in het begin wat speelse prikjes ge- I Nencini met de Belg Janssens aan zijn wiel tijdens de beklimming van de Col du Galibier. (Telefotoj. achterstand van het peloton al tot 1% minuut aangegroeid. Het was in die afdaling, dat Piet de Jongh zijn schuiver maakte, die hem tenslotte de prijs voor de meest onge lukkige renner opleverde. In de Franse nationale ploeg waren Walkowiak en Anquetil in moeilijkheden geraakt en voor de Belg was de kans schoon. Maar de jeugdige Vlaming durfde het kenne lijk toch niet aan om alleen het gevecht met de Telegraphe en de Galibier aan te gaan en na 125 km was de gehele meute weer gesloten met uitzondering van een paar achterblijvers, zoals Wal kowiak, Anglade en de Spanjaarden Aizpuru en Morales, terwijl Bianco „de pijp aan Maarten gaf" en de reis als toerist in de bezemwagen voortzette. Modder In gesloten formatie ging het daarna op de Telegraphe af en daar in het dal van de woeste Are, waar de oevers aan weerszijden nog steeds met een dikke laag modder waren bedekt, waar duizenden ontwortelde bomen lagen Door het imposante berglandschap met op de achtergrond de sneeuwtop pen en met in het dal de bruisende stroompjes ging het een tijdlang naar beneden als het ware om een aanloop te nemen voor de machtige Galibier. Daar passeerden wij de mensenmassa's die in badpak stonden te bruinen in de sneeuw. In vele groepen uiteen ge scheurd klommen de renners moei zaam de in grote lussen gelegde weg omhoog, steeds denkend de top te hebben bereikt, maar steeds weer on dervindend, dat het toch nog hoger was. Janssens en Nencini waren het eerst boven. De Belg sprong de tunnel in om als eerste renner het gedenkteken van de stichter van de Tour de France, Henri Desgrange, te passeren. De Ita liaan volgde hem op 7 sec., daarna kwa men de Dauphine-winnaar Rohrbach, Anquetil en Schellemberg. Wim van Est was op 6 min. 40 sec. de eerste Neder lander, want na de Telegraphe had Kersten zijn ontmoeting met de pech- duivel gehad. De Jongh lag op 9.20, Piet van Est op 9.35, Kersten kwam op 10 minuten door en Voorting op 11 min. De afdaling over een weg zo fraai en zo breed als een boulevard kon in de eindfase van de etappe geen invloedrijke rol meer spelen en zo kwam het ten slotte aan op een eindsprint tussen Janssens en Nencini, die door de Italiaan werd gewonnen. Nencini heeft zich als winnaar van de Ronde van Italië ge revancheerd, want hij staat nu als zesde Italiaan op de twaalfde plaats geklas seerd. Zijn achterstand bedraagt echter 20 min. en 44 sec De 29-jarige speelster uit New York zegevierde omdat zij meer kracht in haar slagen legde, vooral bij de service en bovendien beschikte zij over een grotere controle. In het begin van het duel droeg haar spel het stempel van een kampioene. Doch later verslapte dit iets. Een luid applaus brak van de stamp volle tribunes los, toen Koningin Eliza beth, die voor de eerste maal het Wim bledontoernooi bezocht, zich van de met bloemen versierde koninklijke loge naar de speelsters begaf. Zy wenste de nieuwe kampioene met haar prestatie geluk en wisselde met haar en Darlene Hard enkele woorden. Althéa Gibson vertelde, dat zy ge ïnspireerd was door de vele telegrammen met goede wensen, die zy uit alle delen van de wereld had ontvangen. De lange, slanke Amerikaanse zette haar eerste schreden op het pad van de tennissport toen zy 16 jaar was. Zy speelde toen „padder-tennis", een soort miniatuurtennis, dat met een bat werd gespeeld. De neger-bandleider „Bunny" Walker ontdekte haar natuurtalent. Zy ging op zyn aanbod in om zich door Sid ney Llewellyn, wiens raadgevingen zy strikt opvolgde, te laten coachen. En op deze wijze heeft Althéa Gibson de hoog ste ladder van de tennissport bereikt. DE PARTIJ De donkere Amerikaanse raakte snel op dreef. Met grote kracht vuurde zy elke service en de volleys op haar tegen standster af. Het werd spoedig 40. Tot nog toe had Darlene Hard het juiste ritme niet gevonden. In deze korte tyd had zij zelfs slechts 5 punten vergaard. Daarna verloor Althéa de controle en ook haar service game door onzuiver te volleren (41). De volgende game was HONKBAL Italianen liepen het veld uit... Te Mannheim is gisteren het toernooi om het Europees Honkbalkampioenschap begonnen. De organisatie is meer dan droevig. In de wedstrijd Nederland-Ita lië bijvoorbeeld was geen officiële scorer aanwezig. De Italianen ontdekten dit. toen zij tegen onze een klasse beter spe lende landgenoten met 3—0 achterston den. Deze organisatiefout kwam aan het licht nadat de Spaanse arbiter Balleste een fout had gemaakt en een hevige discussie in het veld volgde, welke meer dan een uur duurde. De Italianen wei gerden verder te sepelen. Het bestuur van de FEB zal zich beraden of de ont moeting opnieuw gespeeld zal worden. Duitsland won met 16—5 van België. Darlene Hard feliciteerde de nieuwe Wimbledon-kampioene Althéa Gib son met een kus. eveneens voor de blonde speelster. Met haar sterke forehanddrive had zy Althéa verschillende malen gepasseerd en in de achtste game lukte het haar opnieuw (53). Kort daarna was het echter 63 in het voordeel van Althéa Gibson, die zich volkomen had hersteld. De tweede set gaf ongeveer eenzelfde beeld te zien, hoewel Althéa in het begin enkele fouten maakte. Darlene Hard was hierdoor in staat enkele malen een „deuce" te forceren. Doch zy kon niet verhinderen dat haar concurrente twee maal de service doorbrak (41). Daarna wonnen beide speelsters om beurten hun service game en zo eindigde deze set in de stand: 62. DAMES-DUBBEL Over de strijd ln het dames-dubbel spel valt weinig te vertellen, zy het al leen dat Althéa Gibson een tweede titel verdiende en ook Darlene Hard in het bezit van een kampioenschap kwam. Het Australische paar Thelma Long—Mary Hawton was te zwak voor de bovenge noemde speelsters. Zonder zich tot het uiterste in te span nen zegevierden de Amerikaanse meisjes met 61, 62. Samen met de Australiër Mervyn Rose versloeg Darlene Hard vervolgens in de eindstryd van het gemengd dubbelspel Althéa Gibson en Neale Fraser. Van de vier spelers blonk Darlene Hard uit. Met haar uitstekende volleys doorbrak zy keer op keer de service van Althéa Gibson. En met 64, 75 werd de party door haar en Mervyn Rose gewonnen. De Australische hegemonie werd in de eindstryd van het heren-dubbelspel door broken. Lewis Hoad, die de vorige dag houder van de titel in het enkelspel was geworden, en zijn teamgenoot van da Davis Cup, Neale Fraser werden door da Amerikanen Mulloy en Patty verslage* (8—10, 6—4, 6-4, 6—4). Laatstgenoemden vormden een betere combinatie en maakte minder fouten. In de eerste set ging het spel gelyk op tot dat de Australiërs in de 18e game de service van Patty doorbraken. In de laat ste drie sets werden de Australiërs ech ter volkomen overklast. MOTORSPORT Roger Barker verongelukt De Australische motorrenner Roge* Barker is zondag by internationale wed strijden te Schleiz (O. Did.) veronge lukt. Hij viel in de zevende ronde van een race in de halve literklasse, waar schijnlijk nadat hij een hartverlamming of een zonnesteek had gekregen. De wedstrijden werden hierna afge last. Tevoren was de race in de 350 cc- klasse reeds voortijdig beëindigd, aan gezien het asfalt te zacht geworden was. ZWEMMEN Judith de Nijs won in Bosbaan Judith de Nys heeft zondagmiddag opnieuw een zege aan haar overwinnin genreeks van de laatste tijd toegevoegd door de 2 km wedstrijd in de Bosbaan op haar naam te brengen. Het Robbenzwemstertje kreeg de meeste tegenstand van Corrie Schimmel van t Gooi, die tot 1500 meter vrijwel gelyk op bleef zwemmen, maar toen enkele me ters prijs moest geven, die zij ondanks een felle eindspurt niet meer kon goed maken. Bij de vrije slag heren won Herman Wil- lemse zonder moeite. Op de schoolslag zegevierde Ada den Haan natuurlijk bij de dames en was Peter Bekkering bij de heren de enige, die voor de tweede maal in successie met de eerste prijs de Bosbaan verliet. De uitslagen luiden: 2000 meter: Vrye slag dames: 1. Ju dith de Nijs (Robben) 26.80.9, 2. Corrie Schimmel ('t Gooi) 26.33.5, 3. Jans Kos ter ('t Gooi) 27.31.4. Vrije slag heren: 1. Willemse (Robben) 26.34.8, 2. De Bruin (Neptunus Amers foort) 27.30.7, 3. Riehards (Dolfijn) 27.33.2. Schoolslag dames: 1. Ada den Haan ('t Gooi) 32.09.9, 2. Nel Wiegers (Rob ben) 33.03.6, 3. Mary Penders (Robben) 34.47.2. Schoolslag heren: Bekkering (Sleutel stad) 32.47.2, 2. Bunschoten ('t Gooi) 33.05.4, 3. Vega <DJK) 33.06.7. Wordt Hoad prof? De tennispromotor Jack Kramer heeft zijn aanbieding aan de Australische Wimbledon-kampioen Lew Hoad. om als prof toe te treden tot Kramer's ..tennis- circus" van 100 000 dollar verhoogd tot 125 000 dollar, dit in verband met Hoad's indrukwekkende overwinning op Cooper in de finale van het heren enkelspel. Het is het voordeligste contract dat ooit aan een tennisster is aangeboden. Aan Hoad wordt 125.000 dollar gewaar borgd over een periode van twee jaar. Hij krijgt 20 procent van de recettes en een premie van 5 procent voor alle wed strijden welke hij wint. In het contract is een bepaling opgenomen dat Hoad in het begin tegen de minder sterke profs zal uitkomen en pas in januari a.s. te gen Gonzalez, die intussen een geschil I mpt Kramer heeft over zyn contract, i Naar verluidt zal Hoad vandaag zijn I handtekening zetten onder het con tract. Hij zou al enkele dagen later te Forest Hill uitkomen in een door Kra- 1 mer georganiseerd toernooi voor profs. jUDITH DE NlfS

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 5