te#® rechtstreeks Gramercy Park, met een ervaring van 70 jaren, „Botany 500" het costuum met de „Stamp of fashion", „Brookfield" een begrip voor costuums in Amerika Wonderen: 'n Topmerk voor zocht de nieuwste dessins en kleuren uit in het befaamde DuPont Dacron met wol. Het resultaat is dit op en top Amerikaanse, perfect passende costuum van bijzonder elegante lijn, dat door de wonderbaarlijke eigenschappen van de combinatie dacron/wol niet kreukt, licht is in gewicht, plooihoudend en minder gevoelig voor vuil. De Amerikaan voelt zich in dit costuum „like a king". Dank zij C A kunt ook U zich als een koning voelen voor slechts is voor iedere Amerikaan een waarborg' voor 's werelds beste kwaliteit, coupe, pasvorm en de allergrootste duurzaamheid. Als U weet hóé kies keurig Amerikanen zijn, zult U begrijpen dat slechts de handen van meestercoupeurs, de perfectie van de modernste machinerieën tezamen met de weergaloze eigenschappen van wol/dacron stof dit costuum konden maken tot wat het is: een grandioos succes! „Botany 500", van de prachtigste stoffen, uitzonderlijk licht in gewicht en met de nieuwste kleuren en dessins: BROOKFIELD is een beroemde naarn in Amerika, het is een zaak die 't gepresteerd heeft volkomen nieuwe wegen te bewandelen op 't gebied van herenkleding en uitstekende, hypermoderne costuums te brengen voor uniek lage prijzen. Waarbij "hij 10 garanties geeft, o.a. motvrij, kreukherstellend, krimpvrij, waterafstotend, kleurecht, vuilwerend. BRQOKFIELD kreeg hiervoor de onderscheidingen „First award for merit' en National Economy award" 'n WONDERON costuum is kreukvrij, ongevoelig voor vuil en plooihoudend. De pasvorm is onberispelijk, de dessins zijn beschaafd en exclusief De coupe is de beroemde „Ivy league! 'n WONDERON costuum is van de beste kwaliteit wol met Dacror Het voldoet aan alle eisen en kost bij C «Sc A slechts C A brengt U een collectie Amerikaanse Brookfield costuums, man-made fibres in de moderne Ivy League Style. Halfgevoerd, met interessant gedessineer de zijde. In 1-rij, 2-rij of 3-knoopsmodel, in donkerblauw, lichtgrijs met „dots and splashes" en grijze whipcord. Het populairste costuum van heel Amerika bij C A slechts

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 16