Wie met z'n tijd meegaat jPtoof; Wat voel je je toch rijk met zo'n smetteloos witte Omo-was SLEU Omo... dat wast pas smetteloos wit Tarief „SLEUTELTJES" DINSDAG 29 JANUARI 1957 Frankrijk voldaan over „Brussel" (Van onze correspondent in Parijs) Hoewel de conferentie van de zes mi nisters van Buitenlandse Zaken, die in Brussel de problemen rond de eenheids markt en de atoom-gemeenschap be spreken, nog niet definitief is afgelo pen, zodat daar ter stede a.s. maandag een tweede ronde in de beraadslagin gen zal worden geopend, worden in Franse regeringskringen de voorlopige resultaten toch al wel belangrijk ge acht, dat men. na de bange voorspel lingen, die op de jongste parlements- debatten over dat onderwerp zijn ge volgd, nu weer wat moed schept voor de Europese toekomst. De Franse staatssecretaris van Bui tenlandse Zaken, de jonge Maurice Faure. die in Brussel minister Pineau vervangen heeft, liet zich bijzonder waarderend uit over het begrip voor de special Franse problemen, dat hii voor al bij de Belgen en Duitsers moet heb ben ondervonden. Tgen de verwachting ln zo merken van hun kant sommige Franse kranten op. was 't niet Frank rijk maar eerder Nederland, dat met zijn bezwaren tegen zekere dirigistische maatregelen, die voor de Europese markt werden overwogen, de vlotte loop van de conferentie in de laatste dagen enigszins belemmerd heeft. Tot de voornaamste problemen waar voor nog geen bevredigende oplossing kon worden gevonden, rekent men in Parijs natuurlijk in de eerste plaats 't vraagstuk van de Europese investerin gen in de Franse overzeese gebieden. Het is dan ook vooral deze kwestie, dat premier Guy Mollet zijn vijf collega's 'heeft uitgenodigd op 12 februari a.s. naar Parijs te komen om „op het hoog ste niveau" over dit punt te overleggen Bij die zelfde gelegenheid zullen dan ook de oprichting van een Europese fa briek voor uranium-bereiding en de Franse reserves ten aanzien van het verbod van de fabricage van atoom wapenen. problemen, die in Brussel hangende zijn gebleven, ongetwijfeld door de zes regeringsleiders onder het oog worden genomen. Karei Prior verlaat „showboot" Stapt over naar de A.V.R.O. (Speciale berichtgeving) Karei Priorde kapitein van de „showboot", zegt binnenkort zijn zeemansleven bij de V.AJI.A vaar wel en stapt dan aan wal bij de A.V.R.O. Hij komt daar in de functie van hoofd van de dienst amuse mentsprogramma's (lichte muziek en gesproken woord), als directe op volger van de vertrokken Jan de Winter. Intussen is er door een re organisatie bij de A.V.R.O. nog een functie vacant, namelijk het hoofd van de lichte muziek. Hiervoor is de A.V.R.O in onderhandeling met Gijs- bert Nieuwland, directeur van de Marinierskapel te Rotterdam. De 32-jarige Karei Prior weet zelf nog niet wanneer hij zijn overstapje neemt. Officieel is er een opzeggingstermijn van een maand, maar als leider van zijn showbootprogramma laat hij zijn schip niet gaarne in de steek voordat er een opvolger is. Bovendien is er nog altijd de pasbegonnen rubriek ..Dat is Uw le ven". waarvan de tweede uitzending nog volop in voorbereiding is. Proefvlucht tweede Friendship Vanochtend heeft het tweede proto type van de Fokker F. 27 Friendship met succes zijn eerste proefvlucht ge maakt. Het toestel dat bestuurd werd door de chef-invlieger van de Fokkerfabrieken de heer H. V. B. Burgerhout, bleef ruim vijftig minuten in de lucht. Deze tweede Friendship, die volledig is uit gerust met drukcabine en ontijzings- installatie heeft een 90 cm langere romp dan het eerste prototype dat op 24 november 1955 zijn eerste vlucht maakte. Deze eerste Friendship heeft thans circa 350 uur gevlogen. Geen schepen meer naar Soerabaja In verband met „sit-doW-stakingen Het scheepvaartverkeer in de haven van Soerabaja is sinds gisteren vol komen stilgelegd, als gevolg van een instructie van de Vereniging van Scheepvaartmaatschappijen en -Agen ten aan hun schepen om deze haven niet meer aan te doen. De vereniging was verplicht tot deze stap over te gaan als gevolg van de voortdurende sitdown-stakingen in de haven, in strijd met een beslissing van de com missie tot beslechting van arbeids geschillen. De interinsulaire verbindingen werden vandaag alleen nog door de sche pen van enkele Indonesische scheep vaartmaatschappijen onderhouden, doch de invoer uit en de uitvoer naar het buitenland ligt volkomen stil. Van deskundige zijde van de scheep vaartmaatschappijen werd vernomen, dat de verliezen voor exporteurs „onbe rekenbaar" zijn, doch in de miljoenen lopen. De vakbonden van havenpersoneel, die de stakingen hebben georganiseerd, zijn voor het merendeel communistisch ge oriënteerd. De Vereniging van Scheepvaartmaat schappijen en -Agenten zal haar be slissing alleen dan herzien, als zij krach tige garanties krijgt, dat de arbeid in de haven verder normaal zal verlopen. Vandaag werden uit Tandjong Priok, de haven van Djakarta, ook sitdown- stakingen gemeld. Het adres inzake N.-Guinea Bijna alle dagbladen in Djakarta hebben vandaag de tekst gepubliceerd van het adres, dat op initiatief van de Nederlandse journalist W. Oltmans door de Nederlandse hoogleraar aan de universiteit van Indonesië, prof. Drost werd opgesteld en waarin de Sta ten-Generaal van Nederland wordt verzocht te overwegen of het Neder landse belang niet gebiedend eist. dat de Nederlandse regering haar afwij zende en onbuigzame houding inzake Nieuw-Guinea wijzigt. Tot dusver hebben 27 Nederlanders het adres ondertekend. Daartoe behoren vier Nederlandse hoogleraren, een arts en een geestelijke. Blijkens een mededeling van de initia tiefnemer, heeft mr. C. Bruyn. de voor zitter van de Industriële Bond in Dja karta, hem medegedeeld, dat het voor komen van zijn naam in de lijst van personen, die van hun instemming met het adres hebben getuigd, aan een mis verstand te wijten is. Mr. Bruyn zelf verklaarde, dat ten onrechte van zijn naam gebruik is gemaakt, omdat de initiatiefnemer is afgeweken van het oorspronkelijke plan om het adres aan de Staten-Generaal voor te leggen, voordat het gepubliceerd zou worden. Nederland heeft laagste t.b.c.-sterfteeijfer Nederland heeft het laagste TBC- sterftecüfer en met Denemarken heeft ons land ook het kleinste aantal TBC- patiënten. Deze mededeling is gedaan op de internationale tuberculoseconferentie in Nieuw Delhi. Dr. A. Manten van het Rijksinstituut voor de Volksge zondheid te Utrecht, verklaarde bij zijn terugkomst in Nederland, dat de TBC in het Midden-Oosten nog steeds voortwoekert. Ruim een half miljoen personen ster ven in India jaarlijks aan TBC; het aantal TBC-patiënten wordt er op 2 k 3 miljoen geschat. Ook in Egypte en in andere landen van het Midden-Oosten woekert de TBC voort. Alleen Israël maakt een gunstige uitzondering. Zowel het sterftecijfer als het aantal TBC- patiënten is daar, vergeleken bij de om ringende landen, bijzonder laag. In India zal men thans twee grote projecten ten uitvoer brengen. Ruim 30 miljoen personen zullen uit preven tieve overwegingen met het BCG-vaccin worden ingespoten, terwijl de TBC-pa tiënten behandeld zullen worden met een combinatie van twee geneesmiddelen. Wachtmeester te Rijnsburg blijft ontslagen (Speciale berichtgeving) Vandaag heeft de Centrale Raad van Beroep te Utrecht de uitspraak van het Haagse Ambtenaren-gerecht in de ontslagkwestie van een wachtmeester te Rjjnsburg, bevestigd. De wacht meester blijft dus ontslagen. Hoger beroep is niet meer mogelijk. Betrokkene werd twee jaar geleden ontslag uit de politiedienst verleend we gens agressief optreden tegen zijn dis trictscommandant. Toen zijn chef in Poashoos voor Prinses Beatrix Actie Invalidenwagenfonds Vertegenwoordigers van het in mei van het vorig jaar in Amsterdam op gerichte Algemene Nederlandse Inva lidenwagenfonds (Hanif) zullen mor genmiddag aan het paleis Noordeinde te 's-Gravenhage een voor Prinses Beatrix bestemde chocolade Paashaas ter hoogte van ongeveer een halve meter, aanbieden. Dit zal dan door het fonds als het begin worden be schouwd van een actie, die het in de komende weken wil voeren om in ieder gezin van Nederland een klei nere, niet in eetbaar materiaal uitge voerde Paashaas te doen belanden, die men tegen een prys van f 0.85 van het Fonds kan kopen. De opbrengst van deze Paashazen- actie zal worden bestemd voor de aan koop van invalidenwagens. „Iedere in valide een eigen wagen" is de leus van de stichting, die beoogt het zonder ver goeding in bruikleen of in eigendom verstrekken van invalidenwagens of het geven van financiële bijdragen daar voor. Et zullen 5000 wagens, waarvan de kosten op ongeveer 2 miljoen gulden worden geraamd, nodig zijn om dit doel te kunnen verwezenlijken. Tot nu toe is slechts een gering deel daarvan bij eengebracht. mei 1955, kort na zijn benoeming, een bezoek bracht aan de burgemeester van Rijnsburg, zag hij toevallig een in uni form geklede politieman, die in dienst tijd twee kinderen op zijn fiets naar school bracht. De commandant meende in de overtreder van de dienstvoor schriften de thans ontslagen wacht meester te herkennen. Twee weken later ontving de betrokken politieman een vermanend briefje van zijn nieuwe chef. Hierin werd aan het slot meegedeeld, dat de commandant bij het opmaken van de conduitestaat met het voorge vallene rekening zou houden. De wacht meester zou tegen deze berisping in verzet zijn gekomen. In een persoonlijk onderhoud met zijn chef zou de wacht meester zich nogal kwaad hebben ge maakt en hij zou een zeer agressieve houding hebben aangenomen tegen de districtscommandant en deze zelfs met geweld hebben bedreigd. Het gevolg van een en ander was, dat hem ontslag uit de politiedienst werd gegeven. Na een lijdensweg van vele maanden is thans dit ontslag bevestigd door het hoogste administratieve rechtscollege in den lande. BURGERLIJKE STAND VAM LEIDEN GEBOREN. Fiorina Maria Johanna, dr. van P. F. Volders en M. J. de Graaff; Barbara Agnes Eleonora Cornelia Reinbrandlna Amelle Louise, dr. van L. O. van der Plas en E. J. Moes; Francisous Theodoras, zn. van Th. C. Grimbergen en W. P. M. Witsentourg; Koen zn. van M. H. Groenewegen en C. E. Onikenhout; Bertus, zn. van D. van Duijnl en D. van der Bent; Wlllemlna Johanna, dr. van H. Potman en A. Iman- se; Marcel, zn. van E. ten Hooven en S. J. C. de Wekker; Pieter, zn. van A. van Duljn en A. M. van der Plas; Marjanne, dr. van B. de Jager en M. R. Zuldema; Johannes Leonard, zn. van L. van der Linden en A. A. E. van Klaveren; Maria Johanna Petronella, dr. van W. A. Devilee en C. M. van der Hoeven; Bertus, zn. van B. Vernet en A. Schellingerhout. OVERLEDEN. J. L. C. Tettelin, weduwe van van Moer, 80 Jr.; A. Zwetsloot, man. 34 Jr.; M. Ra- vesteljn, weduwe van Pannebakker 77 jr.; E. S. Dekker, weduwe van v. d. Waals. 92 Jr.; J. Jansen, man, 75 Jr.; L. de Jong, huisvr. v. Timan. 71 Jr.; W. Benning, man, 92 Jr.; C. M. Faa®6e, man, 65 jr. NEW YORK 14 x per week Retour eerste klasse SleepAir f 3147.- Retour toeristenklasse f2121.- 15 daags retour toeristenklasse f 1752.- Laat het reisbureau of het naastbijzijnde KLM-kantoor Uw reis voor U regelen HHR "pvOE DAT OOK EENS: houd Uw in Omo gewassen goed in sterk daglicht... ziet U wel: stralend wit! Houd het vervolgens op tégen het licht... geen vlekje meer te zien. FantastischZo plezierig helpt Omo U - Omo, dat smetteloos wit wast in ketel of wasma chine. Vraag erom... sta erop, dat U Omo krijgt. wwmmtMÈMÊmmmmmmKmmKoTZZSZ GEVRAAGD Juffrouw vraagt thuiswerk, onverschillig wat, ln bezit van elektrische zig-zag machine. Br. bur. v. d. blad no. 7690 k. Jong zakenman, b. b. h. h., zoekt gem. of ongem. kamer met onitbijt, in Oegstgeest. Br. bur. v. d. blad no. 7693 k. Thulsnaalster vraagt naai en verstelwerk. Brieven bur. van dit blad no. 7700 k. Analiste zoekt zlt-slaapka- mer. Weekends afwezig. Brie ven bur. v. d. blad no. 7705 k. Woonruimte gevraagd door jong echtpaar. Brieven bur. v. d blad no. 7716 k. Yrye zolder, sousterrain of Iets dergelijks te huur gevraagd door studerende jonge vrouw. Br. bur. v. d. blad no. 7722 k. 1 of 2 gestoffeerde kamers met warme maaltijd, in cen trum stad. voor oudere dame. v. g. h. Brieven bur. v. d. blad onder no. 774<1 k. Mevr. Reynders. Kon. W'tl- helmlnastraat 1 Katwijk aan Zee .tel. K 1718 - 2012. vraagt net meisje voor dag en nacht. Mevr. Vos, Tlboel Slegen- beekstraat 4. vraagt flinke werkster, maandag- en vrij dagochtend. Aanmelden na 6 uur. Piano te koop gevraagd, ge schikt voor zangvereniging. Een firma zoekt contact met persoon of firma, in be zit van een stencilmachine, om met deze samen te werken. Br. bur. v. d. blad no. 20 k. Apothekersassistente vraagt Er 1 febr. flinke gest. zit-sl.- mer m. gasje. Inl. Apotheek Boekwijt, Breestraat 74. Tel. 20552. Gevraagd een nette hulp in de huishouding voor d. of d. en n„ v. g. g. v. Kemperman, De Kempenacrstraat 88, Oegst geest. Tel. 22477. Gevraagd te Noordwyk/Kat- wijk/Zee, woonruimte voor 3 personen. Maand Juli. Brieven bur. van dit blad no. 7763 k. Gevr. genieub. gezellige zonn. zlt-sl.kamer met stookgel. voor hulp 1/d. hjulsh. Apotheek Boekwijt, Breestraat 74. Telef. 20552. Gevr. voor Wassenaar, nette werkster, voor do. en vrij. van 9 tot 4 uur. Adres: Schouwweg 92. Tel. 8592. Werkster gevr. voor maan- dagooht. en vrijdag hele dag. Movt. v. d. Zanden Breestr. 149. Leerling of aank. 3de be diende gevr. Banketbakkerij Ph. v. d. Zanden. Breestr. 149. Gevr. een leerling of aan komende bakkersbediende. Aanmelden dinsdag na 6 uur. Banketbakkerii D. Schuitema ker. Celebesstraat 39. Oegst geest. Tel. 23865. Heer vraagt zit-slaap kamer. Spoed. Brieven bur. van dit blad onder no. 7652 k. Hulp ln de hulshouding, niet Jonger dan 18 Jaar. Er wordt meer gelet op goede ma nieren dan op vakkennis. Wilhelminapark 33, Oegst geest. Gevraagd een schilder en metselaar, die als bijverdienste karweitjes willen verrichten. Adres: Maredijk 16. Net. dagmeisje gevraagd. J. Kiel. Lage Morsweg 22. Lel den. Welke herenkapper kan een jongeman helpen met zeer las tig haar, door evt. te perma nenten. Br. bur. v. a. blad onder no. 7671 k. Echtpaar (academici) zoekt te huur 3 kamers en keuken of vrije etage in Lelden of omgeving. Brieven bur. v. d. blad onder no. 7673 k. Nette werkster gevraagd voor twee ochtenden per week. Lorentzkade 47. Plano te koop gevraagd, ge- sohikt voor zangvereniging. Br. met merk en uiterste prijs bur. van dit blad no. 7587 k. Gevraagd voor direct be schaafde jongeman. voor showroom, bij voorkeur met radio - teoh nische kennis. zo mogelijk ln bezit rijbewijs. Br. bur. v. d. blad no. 4 k. Gevraagd voor seizoen-hotel in Noord wijk a. Zee, ervaren kookster en kamermeisje-ser veersters. Intern. Goed salaris. Br. bur. v. d. blad no. 9972 k. Jongeman gevraagd voor degelwerk en papiersnijden. Leeft. 18 Jaar. Aanmelden: Maredijk 165. Leiden. f Sleutels by maken! Llps, ale, auto-contact, voordeur- sleutels, klaar terwijl U wacht. Philips opfoklainpen voor kui kens en biggen, armaturen en snoer. Folders op aanvraag. A. J. HartwUk, Nwe Beesten markt 79. Leiden. Tel. 26627. Te koop prima haard (Beckers). Te bevr. Hulst be hang, Haarl.str. 18, Lelden. Tel. 24641. Nette werkster b. z. a., en kele avonden p. week. Liefst kantoorwerk. Brieven bur. v. d. blad onder no. 7672 k. Accordeonllefhebbers! Wy hebben accordeons v.af f2. p. w. met 3 maanden gratis les. Gitaren en banjo's v.af f 1 p. w. Acoordeonhandel John Boelee, Heemskerkstraat 84, Lelden. Tel. 20928. Aangeb. een geni. zit- en slaapkamer met vrije keuken voor dame alleen. Brieven bur. van dit blad no. 7675 k. 2 slaapkamers te huur. Br. bur. v. d. blad no. 7679 k. Te koop drumstel. Celebes straat 13. Haard In g. st. f35. Na 5 uur. Warmonderstraat 9. Goede nachtrust Is gezond! De grootste sortering binnen- veringm a trassen o.a. Epeda. Auping. Pullman. 1-pers. van af f 52.50, 2-pers. f 78.—. ..De Kleine Winst" Haarl .straat 51 W 120 woorden 20—30 woorden f L— f L50 Toezending nummerbrieven f 0.20 meer. (een woord hoogstena 12 letters). Bewijsnummers t 0,10 extra Mevrouw Ouwehand. Hof- brouokerlaan 2, Oegstgeest, zoekt dagmeisje voor hele of halve dagen of flinke werk ster. Enige keren per week. Academisch gevormd echt paar. z. k., beiden b. b. h. h., zoekt kamer(s) met kook- en stookgelegenhetd, in Leiden of omgeving. Spoed. Brieven bur. van dit blad. no. 7715 k. AANGEBODEN Gloednieuwe voor export be stemde stofzuiger f 89.50, was machines f 135.Belde met schoonheidsfoutjes; volledige garantie. Eventueel gemakke- lyke betaling. Vrijblijvende demonstratie. C.M.F. fabrieks- kantoor Spul 214. Den Haag, telef. K 1700: 11.34.91; b. g. g. 11.53.96. Polshorloges vanaf f 1.p. week. Gouden ringen, pendu les. Prima kwaliteit. Billijke prijzen. Plasmeyer, Storm Buy- sinigstraat 33, tel. 32173. Solex Standaard f 349.50, F. m. f 17.30, Solex de Luxe 399.50. p.m. 120.24, inclusief All Risk verzekering. Service Station. Gebr. Hulsman, Ho- gewoerd 6668 telef. 31292. Luxe herenhuizen met en zonder garage vrye vestiging, te Noordwij kerhout. Koopsom van f 37.000—f 42.500. Ruime hypotheek. H. J. Cramer en Zn. makelaars. Afd. Nieuwbouw A. J. Ruijter. telef. K 20 - 66272 Bijkantoor Leiden K1710 - 32295. Riante herenhuizen met en zonder garage, vrije vestiging. Oegstgeest. Koopsom f 28.750 en f 32.500. Ruime hypotheek. H. J. Cramer en Zn., make laars. Afd. nieuwbouw A. J. Ruijter, tel. K20 - 66272. By- kantoor Leiden K 1710 - 32295. Aangeb. Standard eight 1953. Benz.verbr. 1 15. Opel 1952. Belde in goede staat. Te bevragen: Utr. Jaagpad 1. Tel. 26782. Dubbele vreugde van Uw kindje heeft U door een leuke foto te laten maken bij de Kinderfotograaf: Studio Koop man, Hooigracht 96, tel. 31701. Drie vlotte briefkaartfoto's vanaf f 3.75. Wegens aanschaffing gro tere wagen te koop Renault 4. Bouwjaar 1955. Pl.m. 42000 km. gelopen. Geen olieverbruik In z. g. st. Fred. Hendriklaan 12. Voorschoten. Meisjes v. d. e. n., huishoud sters, verpleegsters b. z. a. voor direct of later. Vraagt Inlich tingen Bemiddeling Centrale, Favaugeplein 53, Zand voort. Telefoon K2507 - 3477. Aangeb. genieub. zlt-slaap- kamer met of zonder pension, b. b. h. h.. Weekends afwezig. Utrechtse Jaagpad 26 Nette Jongeman. 25 Jaar, zoekt werkkring, kwitantieloper of Iets dergelijks. Vast werk. Br. bur. v. d. blad no. 7689 k. Philips radio ter overn. aan geboden. f 40.Goed spelend Kapteynstraat 31. Te koop Boxer, zeer lief voor kinderen. 2 Jaar oud. Narmstraat 18. na 6 uur. Tel. 30966. Heer of dame, reizen door witserland. Duitsland, Frank rijk. Reclame-object waarvoor octrooien te koop f 850.per land. Brieven bur. v. d. blad onder no. 7739 k. Nieuwe babybox met ver hoogde vlonder en telraam f 17.75. Plastic boxmatrasje f 7.95. Kinderstoel f 17.25. Hooglandse Kerkgracht 40 A, Lelden, telefoon 22287. Ter overname een gastafel- tje. koperen roeden, een ovale witte spiegel, een elektr. ven., een emaille gootsteen bak. Lewis. RiJnsb.weg 99. Biedt zich aan een boeren arbeider, goed kunn. melken. Brieven aan W. Haanstra. Dorpsstraat 36 a, Hauwert (N.H.) Malco te koop, 200 cc., als nieuw, 10.000 km. gelopen, tevens 2 valhelmen, motor overall, leren broek en vest. Prijs f 1100.Kerkstraat 62, Katw. a. d. Rijn. Ford Prefect 1949 aangebo den. Ook genegen te rallen voor motorrywiel. 's Avonds na 7 uur. Toussaintkade 27. Lel den. Tel. 23261 dit is ons num mer voor inboedels, meubels, zolderopruimingen. antiek, gasfornuis brandkasten, radio's piano's, staande klokken, ko perwerk enz. W. F. Kooreman, 9 Nieuwe Rijn 9, t.o. V. en D. Tel. 23261. Woensdaginarkt. Dameshem- den met mouwtjes 2.98. Ge- moltonneerde damesdirectoi res van 2.98 ntx 2.50. Lange herenonderbroeken en borst rokken 2.98. Damesonderjurken 1.98. Herenflanellen 3.98. Hoek Stadhuisplein- Japie. Woensdagmarkt. Nylononder jurken 4.98. Katoenen dames onderjurken met zeer veel kant van 8.98 nu 5.98. Trai ningsbroeken alle maten 1.98. Damesdirectoires tot 52 1.39. Slopen 1.39. Hoek Stadhuis plein. Japie. Gasfornuis, bad. naalniach., kasten, boekenkasten, grote ronde uitschulftafel, radio, zware soorten eiken tafels, stoelen, gebogen noten lade- kastje. toverlantaarn. W. F, Kooreman. 9 Nieuwe RUn 9 t.o. V. en D. Let op tel. 23261. Wegens emigratie te koop Koopvaardy-winterjas z. g. a. n., gekost f 145, nu voor f 50, (zelden gebruikt). Mauser schuifmaat, gekost f 34.-, nu voor f 15.- (zelden gebruikt). Meerhof 25. Leiden. Nette werkster b. z. a. voor de hele dinsdag. Disselvelt, Sohagensteeg 11, Leiden. DIVERSEN zyn er nog eeriyke mensen? Wie „vond" m(jn moeders por- temonnjaie? Het was haar nele bezit en ik heb er ook een week lang voor gewerkt. Ons adres stond er in. Robbie Ciere, Warmond. Uw gezondheid ls goud waard! Dak-, muur-, vLoer-, goot-, keldervocht tast alles aan. Vraagt omschrijving. Fa. de Jong Boom, vochtexperts. Sloten N.H. Tel. 020 81413. N.V.S.H. „Liefde zonder haast". Hierover houdt radio spreker dr. W. F. Storm een lezing. Woensdag, 30 januari 8 uur 's avonds, in Logegebouw, Steenschuur 6. f 0.40. Kaartver koop: 3 Octoberstraat 26 B, Lage Morsweg 34. 's avonds aan de zaal. Maranathalezlng. Woensdag 30 Jan., namiddag 8 u. spreekt de heer D. J. Bruyn over het onderwerp de wederkomst des Heren, en de tekenen der ty- den. in gebouw Middelste- gracht 3. Toegang vrij. Nette jongeman zoekt ken nismaking met net meisje, leeftijd 18 19 Jaar. Br., met foto op erewoord retour, bur. van dit blad no. 7670 k. Moeders wil is wet voor leuke geknipte jongens- en meisjeskapsels in kapsalon ..Morspoort". Kleintjes 's mor gens. 1ste Blnnenvestgracht 29 naast Wijkgebouw. Rywlel. Wil degene, welke per abuis mijn damesrijwiel meegenomen heeft, welke op 21 jan. J.l. voor het Station stond, zich in verbindingstel- len met mej. Matze, Hoge-

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 8