JET PROCES-WILMA MONTESI HOUDT ITALIË IN ZIJN BAN Luchtfotografie is tegenwoordig razend snel en uiterst accuraat Ondanks herhaalde pogingen gelukte het niet onverkwikkelijke zaak in doofpot te stoppen VARIA Tentoonstelling in Londen toont verbluffende staaltjes van Eisenhowers open hemel-plan Zeven camera's per vliegtuig 05ste Jaargang Vrijdag 18 januari 1957 Vierde blad no. 29039 BRUTE MOORD MET WRANGE NASLEEP In de grootste zaal van een vier eeuwen oud mber vaalgrijs gebouw aan het canale Grande Venetië, in dezelfde zaal, waar eens de Rus- ichc gravin Maria Nicolaievna Tarnowska tien jr gevangenisstraf kreeg wegens moord op haar idgenoot Paul Kanaroewski, op dezelfde plaats, jar een Italiaanse rechtbank de Duitse veldmaar- halk Albert Kesselring wegens oorlogsmisdaden dood veroordeelde, zal op maandag 21 januari het gordijn opgaan voor het „proces van de iw". Het is de wrange nasleep van een schan- al, dat de Italiaanse democratie even op zijn Deze rechtzaak, die maandag a.s. begint ifti vier tot vijf maanden kunnen duren (Van onze Romeinse correspondent) Va een maandenlang moeizaam voortgesleept onderzoek stelde magistraat i ffaele Sepe van het Romeinse Hof van Assizen Guampiero Piccioni in staat i'beschuldiging. Hij zou de man geweest zijn, die een 21-jarige Italiaanse film de knappe Wilma Montesi, die naar aangenomen werd met verdovende mid- fn bewusteloos was gemaakt, op een eenzaam strand naby Rome achterliet en i ar door de vloed liet grijpen met verdrinking tengevolge. Samen met de jonge cioni, die op basis van Sepes lijkschouwing, beschuldigd wordt van manslag, alen twee andere bekende figuren uit de Romeinse uitgaande wereld zware tbuldigingen onder ogen zien, die strenge straffen met zich kunnen brengen. „Zwarte zwaan" Het proces eindigde met de veroorde ling van Silvano Muto, die in hoger beroep ging. Bij het tweede proces ging „La Caglio" door de Brits-Ameri kaanse pers „Zwarte Zwaan" genoemd nog heel wat verder. En haar woorden schenen aan betekenis te winnen, door- grondvesten deed wankelen, dat een minister van Buitenlandse Zaken tot ontslag dwong op een tijd, dat de regering van premier Scelba gewikkeld was in een strijd van leven en dood tegen de commu nisten. Guampiero Piccioni, de 34-jarige jazzband leider en zoon van Attilio Piccioni, minister van Buitenlandse Zaken onder Scelba, die medio 1955 de macht moest overgeven, is de voornaamste figuur in de rij van veertien beklaagden tegen wie aanklachten zijn ingebracht variërende van man slag tot valse getuigenis. De Trouw tekst Dat er met het drukken van liturgieën voor kerkelijke huwelijksinzegeningen wel eens vergissingen worden gemaakt, hebben wij reeds eerder aangetoond toen wij schreven over de drukker, die inplaats van Psalm 68 10, Psalm 69 10 afdrukte. Niet beter was het bij het vol gende geval. De predikant, die de dienst zou leiden, had tot tekst gekozen 1 Jo hannes 4 18 „Er is in de liefde geen vrees, maar de volmaakte liefde drijft de vrees uit". De drukker zag die 1 over het hoofd en nam de tekst uit het Evan gelie van Johannes, inplaats van uit de eerste brief van Johannes. Het gevolg was ontzettend, want de tekst luidde nu: „Terecht zegt gij: ik heb geen man; want gij hebt vijf mannen gehad en dien ge nu hebt, is uw man niet; hierin hebt gij de waarheid gesproken". De predikant zal wel over zijn zelf geko zen tekst hebben gepreekt SMULLEN MET DE ESKIMO'S (een bericht voor de huisvrouw) Dat de Eskimo's vriendelijke lieden zijn, die niet van herrie houden en nooit vechten, dat zij goede architecten zijn en als standaarden van uiterlijk schoon stellen dat men een kleine neus moet hebben en goed in het vlees moet zitten, weet iedereen. Maar dat zij ook op het terrein van de kookkunst hun mannetje staan, is wellicht minder be kend. Daarom heeft iemand van de Pan American World Airways in Anchorage (Alaska), die als fijnproever en ontdek ker van nieuwe recepten vermaardheid geniet, een origineel Eskimo's diner samengesteld dat voedzaam en niet duur is, en dat eenvoudig kan worden bereid. Het recept van het eerste ge recht, een visschotel, werd hem ter hand gesteld door de heer R. Seeto- mona jr.; het heet oogruk-vinnen en de bereiding is als volgt: Men vange een oogruk, dat is een noordelijke vis, en haalt er de vinnen af. Men veijpakt die vinnen in zeehon denspek (dat vers moet zijn!), legt het geheel apart en laat het precies twee weken besterven Dan de vinnen te voor schijn halen, vel en haar verwijderen, het vlees van de benen lossnijden, in stukken snijden en opeten. Een delica tesse! Vervolgens de warme hoofdschotel: warme gekookte uil. Het recept is af komstig van de heer B. Tockto Men neme een uil en verwijdert de veren. De geplukte en goed-schoongemaakte vogel koken in een pot met water véél wa ter. Naar smaak zout toevoegen Opeten. Als nagerecht hebben wij Eskimo's ijs gekozen. De verantwoordelijkheid berust VERSCHUIVING IN DE BEVOLKING Toen in 1859 de Nederlandse bevol king 3.3 miljoen zielen telde, was veertig procent van de mannelijke beroepsbe volking werkzaam in de landbouw. In vergelijking met de bevolking van 1955, groot 10.8 miljoen zielen, is het percen tage van de mannelijke beroepsbevol king dat in de landbouw werkzaam is, sterk gedaald, namelijk tot ongeveer 15%. Toch blijkt dat in deze tak van nij verheid ongeveer 300.000 mensen meer hun werk vinden dan in 1859 het geval was. è3ron C B S.) bij de heer M. Kiyutellu: men neme een hoeveelheid rendierenvet (hoeveel dat hangt af van uw eetlust en die uwer gasten) en maakt dat door verhitting vloeibaar. Dan om en om telkens een kleine hoeveelheid water en zeehonden- traan toevoegen, het mengsel alsmaar roerend. Als het geheel tenslotte wittig en schuimig is geworden, dan buiten zetten en laten koelen. Als het goed koud is geworden: opeten. Men kan het gerecht nog wat opsieren door toevoe ging van bijvoorbeeld, suewuk-bessen Een en ander is dus goedkoop en ge makkelijk te vervaardigen In witte wal vis, zeehondekop, ijsberevoeten of zure hondelever gaat meer tijd en geld zitten, zitten. Sociale posities alen rechter koud De ene is de 44-jarige Ugo Mon- ijna, die zich markies van San Bar- ilomeo noemt en die, volgens het on- trzoek, zijn door rijkdom gesteund^ idoed gebruikte om de monden te noeren over de dood van het meisje, f andere is de 73-jarige Saverio Po lo, die als hoofdcommissaris van de iBtie te Rome ontslag heeft geno- ien en die zijn macht misbruikt heeft oor de dood van het meisje als ,.on- tluk" te laten noteren in de politie- inalen om zo Piccioni en Montagna helpen. De overige beklaagden zyn pisonen. die öf uit zucht naar publi- teit óf alleen maar uit onverant- oordelijkheid het onderzoek ver- tófd of op dwaalwegen hebben ge acht door het afleggen van valse Tklaringen. laandag a.s. zal het proces-Montesi opnieuw beginnen, ditmaal niet in je maar in Venetië en reeds hebben r dan 500 personen met het oog rop hotelkamers besproken. De ad- jten voorzien, dat het proces er ten honderd vijf tig getuigen worden oord vier tot vijf maanden zal >n, net genoeg om de Venetiaanse pis en restaurants door de stille tijd te helpen Geen zelfmoord let is eigenlijk een angstwekkend imbeeld dit proces-Montesi, dat op- iv de aandacht vraagt van Italië en de wereld. De voorgeschiedenis be- ,op 11 april 1953, toen het lyk van na Montesi werd gevonden. Bij de te lijkschouwing werd vastgesteld, de jonge vrouw door verstikking dus als drenkelinge was gestorven tveer achttien uren voor het stoffe- overschot werd gevonden. Eerst it men aan zelfmoord en haar vader ade, dat dit wel mogelijk was. om- haar verloofde, een agent van po- enkele maanden tevoren was over- aatst naar Potenza en het meisje er ehien tegenop zag, in die verre, on- mde, Zuiditaliaanse stad te gaan „De wereld kan zich geen pessimisme meer veroorloven (Van onze Londense correspondent) GUAMPIERO PICCIONI ...beklaagde... jonge vriend Piccioni, die in moeilijk heden was. zou hebben geholpen. Mejuffrouw Bisaccia, een hysterisch I persoontje, ondermijnd door het mis- bruik van cocaïne, verklaarde dat alles wat zij vroeger had gezegd, vals was. dat zij wel degelijk wist van de feesten op Capocotta, maar dat men haar met de dood had bedreigd, als zij zou praten. Later nam zij dat alles, in een zitting waarbij zij een zenuwaanval kreeg, weer terug. Het proces werd verdaagd, toen de nolitie een aangetekende expresbrief on derschepte. die het „testament" bevatte van mejuffrouw Caglio, een verklaring, die zij had achtergelaten aan haar vriendin en hospita op een avond, dat zij met Montagna naar Capocotta ging. In die brief zei zij, dat zij doodsbang was en dat, wanneer zy eventueel mocht verdwijnen, Montagna de aanzetter en Piccioni de uitvoerder van haar dood zou zijn, omdat zij te veel wist over hun leven. De conferentie van de regeringsleiders der Grote Vier van juli 1956 lijkt door de snel-opeen- volgende gebeurtenissen reeds in een grijs verleden verzonken en de mogelijkheid tot werkelijke inter nationale ontspanning geringer dan ooit. Maar toch moet worden gehoopt, dat na een nieuwe consoli datie van de toestand in Centraal-Europa en het Midden-Oosten, de staatslieden de draad weer zul len opnemen en verder zullen tasten op de nog altijd steile en glibberige weg der toenadering. Vandaar dat dient te worden toegejuicht, dat de Amerikaanse regering heeft besloten op suggestieve wijze propaganda te maken voor president Eisen howers plan tot wederzijdse inspectie uit de lucht. „De wereld kan zich geen pessimisme meer veroor loven", schijnt de grondgedachte van deze publi- citeits-campagne. De kleine tentoonstelling welke eerst is gehou den in het gebouw van de Verenigde Naties in New York, is thans een reis door Europa begonnen en tijdelijk in Londen gehuisvest in het historische beursgebouw met zijn markante grijs-witte zuilen gevel, onbreekbaar onderdeel van het klassieke stadsbeeld van de Londense City. Zij geeft de leek een idee van de betekenis van het inderdaad unieke voorstel, dat veel meer is dan een goedbedoeld gebaar. De luchtfototechniek is zover gevorderd - en met haar de wetenschap van de interpretatie van verkenningsfoto's - dat geen inspectie het nog langer zonder de hulp van de ingenieuze vliegtuig-camera, zal kunnen stellen. De techniek moge dan nog niet volmaakt zijn, de resultaten van hetgeen op het ogenblik op dit gebied bereikt is, zijn verbluffend. Het lijkt of niets, hoe nietig ook, meer aan het vliegende alziende oog kan ontsnappen, of de foto's scherp zyn of vaag. De capaciteit van de luchtfotografie is enorm. Een middelgroot verken ningsvliegtuig van de Amerikaanse luchtmacht, koersende op een hoogte van ruim 13.000 meter en uitgerust met zeven precisie-camera's, kan een oppervlakte van een miljoen vierkante mijl in drie uur op de gevoelige plaat vastleggen! Het vliegbereik kan bovendien aanzienlijk vergroot worden door toevoer van brandstof tijdens de vlucht. «r weldra kwam de officiële le- Wilma Montesi was onwel ge- orden bij het pootje baden op het ind van Ostia, was verdronken en ljjk was twintig kilometer zuide- r aangespoeld. In oktober werd het ier-Montesi door de politie afgeslo- Maar reeds in mei was in verband die zelfmoord of dat ongeluk de bi genoemd van Guampiere Piccioni, o van de toenmalige minister van tnlandse Zaken. Opzienbarend oktober schreef de jonge journalist ano Muto in zyn sensationeel week- l,Attualita" een opzienbarend arti- waarin hij de jonge Piccioni min of r openlijk van doodslag beschuldig- I yicioni reageerde met grote vertra- j op deze beschuldiging en op de ge- j ten, die al maandenlang de ronde j n. Maar van overheidswege werd 0 voor het gerecht gedaagd, be- Idigd van het „verspreiden van ge iten, die de openbare orde in gevaar hten". it proces werd uiterst opzienbarend, voornaamste getuige decharge, ze- 1 juffrouw Bisaccia, legde zeer ver- rende en fantastische verklaringen en bleek voor Muto eer bezwarend ontlastend. Maar een tweede jonge 'ff, Anna Moneta Caglio, kwam met uiterst sensationele verhalen. Zij elde om te beginnen, dat zij zich, i het politie-onderzoek nog han- de was, reeds bij de procureur had «ld en hem de toedracht der zaak, zover haar bekend, had willen üit- «tten, maar dat zij door hem als Wte de deur was gewezen. En tóch tn haar mededelingen interessant teg. Reeds het verhaal van haar aan- st te Rome (zij is Milanese)' met aanbevelingsbrief van haar vader, notaris, aan de minister van Bin- landse Zaken, was de moeite waard, secretaris van de minister zei haar, de man die werkelijk invloed had, de minister was, maar „markies" 'tagna. dit bleek ook juist te zijn. Zo juist, mejuffrouw Caglio en zy schaam- dch er niet voor het te zeggen het 'haar carrière in de hoofdstad ver- 'dig vond op de zeer openlijke atten- van de markies in te gaan. Maar 'nige tijd had zy het vermoeden op- '1 dat een deel van de enorme in kten van Montagna voortvloeiden uit del in verdovende middelen; waarbij de zeer vooraanstaande personen EQ betrokken. vertelde ook over bacchanalen op eenmaal koninklijke landgoed Capo- 4 vlak bü de plaats waar het lyk 'Wilma Montesi was gevonden. WILMA MONTESI ...slachtoffer... dat een hoge officier van de carabinieri een rapport inzond, waaruit bleek dat Montagna, de vriend van ministers als Tupini (thans burgemeester van Rome), Piccioni (een der meest vooraanstaande christendemocratische politici), Spataro en Scelba, in werkelijkheid een Sici- liaans avonturier was. die ten oprechte de naamt voert van „markies van San Bartolomeo". Hij was reeds enkele ma len veroordeeld wegens oplichting en het was hem verboden Rome zelfs maar te bezoeken, laat staan er te wonen. In de fascistische tjjd had hij zich ge handhaafd door diensten te bewijzen aan hoge fascisten, o.a. de zoons van Musso lini, die hij in aanraking bracht met een zeer bijzonder soort dames. Na de val van het fascisme had hij soortge lijke diensten bewezen aan hoge geal lieerde officieren en in de laatste ja ren was hij de vriend en in zaken (grondspeculaties) de compagnon van de zoons zowel van minister Piccioni als van minister Spataro. Vervalst De positie van de jonge Piccioni werd erg wankel, toen bleek dat de datum van een recept, dat hij had overgelegd om te bewijzen, dat hy op de dagen 9 en 10 april 1953 ziek was geweest, ver valst was. Mejuffrouw Caglio vertelde over een nachtelijk bezoek van Mon tagna aan het ministerie van Binnen landse Zaken, waar hij intiem vriend van het hoofd der politie, Politi zyn Op dat ogenblik vond het O.M., dat het tijd werd het proces tegen Muto af te sluiten en de instructie te heropenen over de raadselachtige dood van Wilma Montesi. Het onderzoek werd opgedra gen aan de rechter van instructie Sepe, die er vele maanden aan werkte en ten- slotte vierhonderd kilo materiaal ver- I zamelde. Piccioni en Montagna werden tijdelijk gevangen gezet in voorarrest. 1 De voornaamste aangeklaagde is nu Pic cioni, die ervan beschuldigd wordt, dat hij, om schandaal te voorkomen en overtuigd dat zij toch dood was, Wilma i Montesi. die in zijn gezelschap tijdens I een festijn door het overmatig gebruik van verdovende middelen bewusteloos I was geworden, op het strand heeft neer gelegd op zulk een wijze, dat het de schijn had of zij dood was aangespoeld. Door dit te doen heeft hij veroorzaakt, dat de bewusteloze, die water en zand in de longen kreeg, de verstikkingsdood is gestorven. In de komende maanden zullen wy j weer, en niet alleen in Italië, heel wat te horen krijgen over deze onverkwik- j kelijke zaak. De ouders van Wilma, die eerst styf en strak volhielden aan de lezing van het „pootje baden" (en de moeder maakte een allerminst goede beurt, toen bleek dat zij zich duizend gulden en meer liet betalen voor pers- gesprekken) is nu daarop teruggekomen en heeft een civiele vordering ingediend tegen Piccioni. De meest vermaarde ad vocaten van Italië (en dat wil op het gebied van haarkloverij en welsprekend heid heel was zeggen!) zullen te Venetië in „het proces der eeuw" aan het woord komen. Heropend Uiterst nauwkeurige rapporten mogelijk Door middel van de moderne lucht fotografie is het mogelijk niet alleen vast te stellen wat zich op de grond be vindt, maar ook hoe de afmetingen van de diverse objecten zijn. De camera's zijn zodanig opgesteld, dat een enkel vliegtuig het totale grond- De president van de rechtbank is Ma rio Tiberi, een magistraat van 51 jaar. Een rijzige, elegante en rustige ma> gistraat, die liever luistert dan vragen stelt. Hy gelooft aan de theorie, dat als men misdadigers laat praten en aan moedigt te praten, zy uiteindelijk hun eigen graf zullen graven. Namen en so ciale positie van de beklaagden laten hem koud, hetgeen in een proces als dit wel nodig is. Hij heeft dit duidelijk ge maakt in het enige interview, dat hij in verband met het komende proces ver leend heeft: „Wij zulen alles met de grootste kalmte onderzoeken en wy zul len trachten recht te spreken zonder te vergeten, dat dit een proces is als elk ander Een overzicht van de werkzaam heden bij de aanleg van de werk hoven bij Veere. die een belangrijke taak te vervullen zal krijgen bij de Delta-werken. Langs de dijk van deze werk haven worden verschil lende dijkbeschoeiingen beproefd. gebied, dat het bestrijkt, van horizon tot horizon kan fotograferen. Al die opnamen worden door deskun digen samengevoegd tot een mozaiek, of luchtfotokaart, van een hele stad, een militair of industrieel complex of een groot landschap. Speciale instrumenten helpen de foto- „tolk" bij het bestuderen en ontraadse len van de luchtopnamen. Deze inlichtingen en de kennis van het onderwerp, welke hij bezit, maken uiterst nauwkeurige rapporten mogelijk. Vooral Italië heeft waardevol ma teriaal geleverd, dat aantoont hoe de luchtfotografie zich heeft aangepast bij de eeuw van de straalmotor. Het wordt bewezen door een opname van de tuinen van Vila Borghese in Rome, gemaakt uit een toestel, dat een snelheid had van 800 km per uur! Op het origineel ontwaart men tussen het half in de schaduw lig gende geboomte enkele nevelvlekjes, maar bij de vergroting blijken die in het ene geval een paard en ruiter te zijn en in het andere een jongen en een meisje, die hand in hand door een laantje in het park wandelen. Nog treffender is misschien de in drukwekkende opname van de basi liek van St. Pieter, van minder dan 150 meter hoogte gefotografeerd. De vergroting toont niet alleen duide lijk de zich op het voorplein op de trappen bevindende toeristen en kerkgangers, maar ook een man met zijn hond. terwijl het aan geen twij fel onderhevig is dat die hond een Franse poedel is! Vrouwen aan de wc» Een andere opname toont het dichtbe bouwde centrum van Napels van 40 me ter hoogte bij een snelheid van bijna 950 km per uur. Men ziet de daken van massieve witte huizen blokken. De ver groting onthult ergens heel in de verte op een dakterras twee vrouwen, bezig met de was! Een verkeersmassa op de beroemde Via Flaminia wordt fototechnisch ont rafeld en op een straathoek ziet men een glanzende auto met (merk en type duidelijk te herkennen), een persoon in een in valide wagentje en een duidelijk leesbaar uithangbord van een bekend benzineconcem. Ergens anders ziet men een priester het verkeer gadeslaan en twee monniken op een binnenplaats. Doordat speciale kleurenfilms het plantengroen rood weer geven, kan ge makkelijk worden nagegaan wat door bomen en begroeiing voor de gewone ca mera verborgen bleef, zodat afdoende camouflage niet eenvoudig zal zijn. Vier vliegtuigen kunnen geheel Ita lië in één enkel uur fotograferen. Dit is inderdaad snelfotografie op gigantische schaal! Er is een, door een panorama camera opgenomen foto, waarop men met één oogopslag het gehele langwer pige Manhattan eiland met New York City van horizon tot horizon overziet. Er is een andere vergroting van een op name van slechts 20 meter hoogte bij een vliegsnelheid van 840 km per uur gemaakt. Ondanks deze grote snelheid en de geringe hoogte is het beeld zo scherp, dat men de klinknagels in een vleugel van een geparkeerd vliegtuig kan tellen.... Film en vliegtuig synchroon De z.g. „sonne-strip" is een nieuwe techniek," welke heldere ononderbroken opnamen van geringe hoogte en met zeer grote snelheden mogelijk maakt. De sluiter van de camera blijft open en de film passeert zonder te stoppen een nauwe opening, waarbij de beweging van de film synchroon is met de snelheid waarmee de grond onder het vliegtuig wegschuift! Periodiek gemaakte opnamen van het zelfde object stellen de foto-onderzoeker in staat om na te gaan welke verande ringen zich op de grond hebben voor gedaan en wat er in de tussentijd is ge beurd. Een geoloog kan uit een lucht opname van een kopermijn de produk- tie-capaciteit afleiden! De expositie in Londen onderstreept nog eens dat wederzijdse inspectie ter vermijding van risico's een noodzake lijke voorwaarde is als eerste stap op het gebied der ontwapening, en dat lucht- inspectie een onontbeerlijke aanvulling is van de door de Sovjet-Unie voorgestel de inspectie op de grond, welke maar beperkt van aard kan zijn. De basis van het inspectie-systeem is de uitwisseling van alle gegevens be treffende troepen, materiaal en van mi litaire installaties. Inspirerend woord Rapporten van grond- en luchtinspec- tie-teams zullen ononderbroken naar de waarnemingscentra moeten stromen, om daar door deskundigen te worden ge- analiseerd. Wekt het fotomateriaal verdenking of eist het opheldering, dan dienen grond- waarnemers ogenblikkelijk er op uit te worden gezonden om nauwkeurige gege vens te verzamelen. De door Henry Cabot Lodge. Amerika's permanente ver tegenwoordiger bij de Ver. Naties, ge sproken woorden willen een inspiratie zyn voor de bezoeker aan deze tentoon stelling, die de naam draagt van „open hemel voor de vrede" („open skies"). De dag, dat de schildwachten van de vrede zullen uitzwermen over de aarde, zal de stralendste zijn in de geschiedenis der Verenigde Naties! BURGERLIJKE STAND "AN LEIDEN GEBOREN Pieter Apolonius. z. v. A. van Oosten en E. Azler; Antonlus Jozef Maria. z. v. S. A. W. v. d. Jagt en A. C. M. Koelêman; Janna Cornelia, d. v. C. v. Duivenvoorde en J. v. Duijvenbode; Yvonne Charlotte, d. v. A. Oudshoom en M. B. W. Helnen; Arnoldus HendTicus Martlrms, z. v. M. P. van Schle en C. G. Rooijers; Christina Alelda Joeephlna, d. v. H. R. ran Os en A. C. M. Corneliese; Geertruida Maria, d. v. P. v. d. Klauw en A. J. Walles; Robert Arnold Marinius. z. v. W. Verboom en M. Schrama. GETROUWD A. Brandt en J. Tegelaair; J. C. N. Jan- scen en J. B. Schoon; J. Kemmer en A. Staring; J. Krol en M. B. Gras; G. J. Kui pers en M. S. Nolle®; A. J. Moerkens en A. D v. d. Ende; H Wortman en C. Mleloo. OVERLEDEN A. Seller 90 J., man; J. van GyUk 85 J.. man; C. de Jong. 63 J.. hulsvr. v. N. de Vos; K. ten Halken, 9'2 J weduwe v. C. v. d. Holst; M. C. Verhoogt. 3 J.. d. v. G. Verhoogt en C. J. Jansen. J. v. Sonsbeek. 70 J., man.

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 7