Publiek deed poging Jan Teeuwen op pak slaag te trakteren LFC gaf goed partij docli HVV won verdiend: 2—0 De lont in het kruitvat Jonas Kukler MAANDAG 14 JANUARI 1957 Scheidsrechter Hofstra staakte VDL-Lugdunum (Van een onzer verslaggevers) Scheidsrechter Hofstra heeft gistermiddag in Maassluis een verstandig besluit genomen en de wedstrijd VDLLugdunum na de eerste speelhelft gestaakt. Met het oog op de zeer gespannen sfeer in en rond het veld achtte de heer Hofstra verder spelen niet verantwoord. De oorzaak van dit nare incident was in eerste instantie bij VDL te zoeken. Van meet af trachtte de thuisclub Lugdunum met keihard, onbesuisd en op dit spekgladde veld zeer gevaarlijke spel te imponeren. De heer Hofstra probeerde door het uitdelen van vele vrije schoppen de VDL-ers bin nen de perken van het betamelijke te krijgen. Dit gelukte hem niet, want de spelers van de thuisclub haalden voor zijn waarschuwingen hun schouders op, terwijl het onsportieve publiek zijn steentje bijdroeg door op ergerlijke wijze de leiding van de heer Hofstra te bekritiseren. Hierdoor was er in en rond het speelveld een zeer gespannen sfeer ontstaan. Dat het tot een erpstig incident kwam was echter de schuld van de Lugdunum- stopper Jan Teeuwen. Toen deze bij een botsing voor de zoveelste maal een stevige trap te incasseren kreeg, verloor hy zyn zelfbeheersing en luchtte zjjn opgekropte gemoed door de VDL-linksbinnen G. van Gjjzen een schop onder het zitvlak te geven. Een menselijke reactie van Teeuwen wellicht, maar uiteraard volkomen fout. De arbiter constateerde deze overtreding van Teeuwen niet, waar door hij eraan ontkwam uit het veld gezonden te worden, maar deze trap was de lont in het kruitvat. brand en ongelukken niet zouden zijn uitgebleven. Nadat de spelers zich in burgerkleding hadden gestoken, slaagde men er gelukkig ook in Teeuwen heel huids in de bus te krijgen, terwijl men de arbiter afvoerde in een taxi. Vuisten werden geheven, verwensingen geuit en een groot deel van het publiek begaf zich naar de toegang tot de kleed kamers. zeer duidelijk met de bedoeling om Teeuwen na het verstrijken van de eerste speelhelft het incident deed zich vijf minuten voor de rust voor op een flink pak slaag te trakteren. Gelukkig slaagden de drie op het. ter rein aanwezige politiemannen erin de Lugdunum-stopper zonder kleerscheu ren in de kleedkamers te loodsen, maar het was duidelijk, dat indien de heer Hofstra zou hebben besloten de wed strijd voort te zetten, er in de tweede helft een ware veldslag zou zijn ont- Alphen verspeelde 2—0 voorsprong (Van een onzer verslaggevers) Dat het Haagse RVC in de thuis wedstrijd tegen Alphen toch nog tot een geljjk spel (2—2) is kunnen ko men, dankten de Hagenaars voor een belangrijk deel aan de Alphense ach terhoede, die bij een 2—0 voorsprong twee wel zeer kostbare fouten maakte, die haar op even zoveel tegengoals kwam te staan. Duidelijk bleken de gasten er op uit revanche te nemen voor de destijds in Alphen geleden nederlaag, waarbij be grijpelijk ook het bezit van de eerste plaats een rol speelde. Alphen verkoos het eerst met de wind in de rug te spelen, wat echter niet voorkwam, dat de Hagenaars het eerst in de aanval kwamen. Vooral de snelle rechtsbuiten Blokpoel wist met zijn af gemeten voorzetten nog al eens ver warring te stichten in de Alphen-defen sie. Toen Alphen daarna de aanval over nam, ontstond er direct gevaar voor de Haagse doelman, die dan ook na een kwartier spelen, door de snelle Dusscho- ten met een keihard schot gepasseerd werd: 0—1. Enkele felle aanvallen van de gastheren brachten doelman Jansen in actie, maar deze wist zijn doel schoon te houden. Alphen ondernam daarna en kele goed opgezette aanvallen, waarbij meerdere malen het RVC-doel niet zon der geluk aan doorboring ontkwam. Na de hervatting wist Alphen uit de eerste de beste aanval reeds de voor sprong te vergroten. Frans Mees nam de bal van de aftrap mee, waarna zijn harde schot de deklat trof. De terug springende bal werd door Ederveen kei hard ingeschoten: 0—2. RVC ging hier na het tempo verhogen, met gevolg dat de strijd zich verder ontwikkelde op de Alphen-helft. En toen Leeuwenhoek op een scherpe pass door het midden geen raad wist, kon de snel naar binnen ko mende Haagse rechtsbuiten tegen sco ren: 1—2. Nadat vervolgens enkele po gingen van Alphen, om het spel te ver plaatsen door RVC waren onderdrukt, waarbij schoten van v. Engelen en Mees over en naast het Haagse doel suisden, kwamen de Hagenaars terug en moe^t Alphen alle zeilen bijzetten om de voorsprong te behouden. Dit gelukten de Alphenaren echter niet, want toen Jan sen bij een hard schot de bal moest los laten, werd het leer door de toesnel lende midvoor in het net geprikt: 2—2 Wel kwam hierna het Haagse doel nog enkele malen in groot gevaar, maar tot een treffer wisten Mees c.s. het niet meer te brengen, zodat met een puntenver deling het einde kwam. Een uitslag waarmee o.i. ieder tevreden kan zijn. ASC won in Heemstede met 0—2 van THB (Van een onzer verslaggevers) Het was geen hoogstaand voetbal wat gisteren in Heemstede gedemon streerd werd. Niettemin verdienden de roodzwarten de overwinning volkomen. Gedurende de gehele wedstrijd zijn zij stukken sterker geweest. Maar het ver toonde spel. vooral van de voorhoede en dan in het bijzonder na de rust, was niet best. Arie v. Duuren, die weer moest meespelen omdat Frits v. Daalen nog steeds niet fit is en voor lopig nog niet zal kunnen spelen, ver ving hem uitstekend. Het nadeel van de wind was voor A.S.C. geen beletsel om direct in de aanval te gaan en na ongeveer 20 mi nuten stelde midvoor Spiering met een uitstekende pass Lolkes de Beer in de gelegenheid om te doelpunten: 01. Vrij spoedig daarna trok Lolkes de Beer er met de bal alleen op uit en het was 0-2. Het leek toen dat de roodzwarten, even als verleden week tegen Te Werve, een grote overwinning tegemoet gingen. Maar achteraf zou blijken, dat met deze 2 doelpunten al het kruit reeds verschoten was. THB wist verder stand te houden. Na de hervatting kwam ASC, gesteund door de wind, direct weer in het offen sief. Maar de voorhoede bracht er niet veel meer van terecht. Wim Brandt, die op de voor hem vreemde linksbuiten plaats stond, was nu veel minder dan voor de rust en rechtsbuiten De Goey was geheel uit vorm. De achterhoede van THB, die zo nu en dan wel wat te stevig ingreep, kon het dan ook wel klaren. Zo kwam in de stand, die met rust verkregen was, geen verandering meer. De voorhoede van THB kreeg geen kans de goed spelende achterhoede van ASC te verrassen. In de kleedkamers kregen ook ver schillende bestuursleden het met elkaar aan de stok en wij vernamen, dat offi cials van Lugdunum door hun VDL- collega's zeer onheus werden bejegend. Over de wedstrijd kunnen we kort zijn. Goed voetbal was op dit spekgladde veld onmogelijk. Lugdunum speelde zo voorzichtig mogelijk in tegenstelling met de thuisclub, die. zoals gezegd, met hard en onbesuisd spel trachtte de groenwitten nog meer van hun stuk te brengen. Lugdunum scoorde het eerst door Krijgsman, na een door Verhoeven „bekeken" genomen vrije trap. Enkele minuten later scoorde midvoor Bastemeyer voor VDL tegen en in de 37ste minuut nam de thuisclub de lei ding door een doelpunt van Van Evk. Het laatste woord is thans aan de KNVB Slecht voetbal bij VV SB-Hillegom (Van onze correspondent) De talrijke toeschouwers bij WSB Hillegom hebben zioh zeker niet aan het spel van een van beide partijen kunnen verwarmen. Het enige lichtpunt in deze ontmoeting was, dat de wedstrijd in een prettige en sportieve sfeer gespeeld werd. In de eerste helft had de thuisclub het windvoordeel, maar de voorhoede verzuimde, door een overdreven liefde voor de bal, op tijd te schieten, zodat de Hillegomse doelman Langeveld er niet eens zo vaak aan te pas behoefde te ko men. Het plaatsen en het vrijlopen liet in beide elftallen veel te wensen, waar door sporadisch een goede aanval opge zet werd. Hillegom bepaalde zich in déze eerste helft tót enkele uitvallen, die eohter meestal vastliepen in de Hille gomse defensie. Rust kwam dan ook met dubbel blank, mede doordat ook de Hil legomse voorhoede de enkele kansjes, die ontstonden, niet wist uit te buiten. In de tweede helft werd WSB sterker en toen na een kwartier spelen Koomen na een afgeslagen hoekschop, snel de ontredderde Hillegom-defensie voorbij ging, wist doelman Langeveld met zijn schot ge enraad en stonden de Noord- wijkerhouters met 10 voor. Wie ge dacht had, dat dit. tevens het teken zou zijn voor de thuisclub voor wat beter voetbal, kwam bedrogen uit. want al spoedig verviel men opnieuw in de fout van de eerste helft en verzuimde men vi'ij staande spelers in het spel te be trekken, als dit geboden was. Het einde kwam tenslotte met een niet onverdiende zege voor WSB omdat dit elftal juist iets minder slecht speelde dan Hillegom. Haagse defensie hield de deur dicht HVV stelde zege in tweede helft veilig (Van een onzer verslaggevers) De gerenommeerde HVV-defensie die in de 10 voorgaande wedstrijden slechts zesmaal gepasseerd werd bewees ook gistermiddag in Den Haag haar betrouwbaarheid. De LFC-aanval, met H. Heymans weer als speer punt, zag géén kans die „zes" tueg te schieten en aangezien Robbie Colt- hoff c.s. aan de andere kant tweemaal vol in de roos schoten en daar mee hadden de geelzwarten geen klagen! weet U gelijk de eindscore. Deze iverd na een vooral in de tioeede helft potige strijd bepaald op 20. En de eerlijkheid gebiedt direct er bij te vertellen dat de zege van good-old HVV volkomen verdiend is. Zowel vóór als na de thee domineerden de dit maal in zwart-wit gestoken Hagenaars. Dit moge blijken uit het feit dat HVV met wind mee negen corners mocht nemen (tegen LFC nul!) en om gekeerd LFC met wind mee zes, tegen de thuisclub vier. Voor het overige mag LFC zich gelukkig prijzen dat niet alle Haagse kansen werden benut en dat Vrouwe Fortuna de geelzwarten (via het houtiverk) enkele malen toe lonkte. Overigens speelden de kanaries heus niet onverdienstelijk, maar de sterkste moet nu eenmaal winnen. Die sterkste was deze middag H.V.V.! vervangen door een zekere Franken. De butant-stopper Mak was nog een beetje te „mak" en miste uiteraard de routine om zich de gevaarlijke Stol van het lijf te kunnen houden. Overigens heeft hij zich de zware wedstrijd in aanmerking genomen, toch verdienstelijk geweerd en zijn tweede optreden zien wij met be langstelling tegemoet! DOSR schoof met scherp bij Warmunda: HVV: GOEDE START Dat HW er zin in had, en dat was gezien de positie op de ranglijst niet verwonderlijk, bleek al spoedig na de aftrap. De Hagenaars forceerden al gauw enkele corners waarbij doelman Selier niet erg „vast" van handelen was. De eerste kans was voor de oud-ASC-er Stol, doch diens schot was recht op de Leidse doelman gericht. Het meeste ge vaar kwam voort uit de bekeken passjes van Colthoff en jammer voor hem - en gelukkig voor de Leidse defensie - wa ren linksbuiten De Wilde en invaller v. d. Staav op links slecht op dreef. Zo doende liepen vele Haagse aanvallen vast op de resoluut ingrijpenden Neute boom en Pijnakker. Laatstgenoemde had aan de Haagse invaller-vleugelman be paald een „makkie". Zo kon LFC zich lange tijd staande houden al moest zij negen corners toe staan. Aan de andere kant had. behou dens enkele uitzonderingen, de Haagse defensie, met stopper Abarbanel aan het hoofd, geen pardon met de niet al te veel voor de Haagse veste opererende geelzwarten. De rust kwam in zicht, doch nog enkele minuten vóór de kop jes thee op tafel kwamen, had een al gemene HW-aanval, ingeleid door Rob bie Colthoff, warempel nog succes. Bij kans op de doellijn deponeerde v. d. Weg in laatste instantie 10 in de Leidse touwen. Pijnakker in het doel kon daar ook niets meer aan veranderen al pro beerde hij het wel. nadat zijn doelman reeds geslagen was. Een minuut of vijf tevoren had de staander LFC reeds ge red na een fantastische kopstoot van Colthoff. BESLISSING De kanaries openden de tweede helft met een offensief, doch verder dan een drietal corners kwamen onze stadgeno ten toch niet. Schoten van kaliber kreeg doelman Spekking niet te verwerken, want schietkansen daar waren Abarba nel en de zijnen niet zo gul mee. Leids succes bleef uit en langzamerhand ging HW de zware grasmat weer beheersen, daar kon goed tegenspel van Jan Neute boom. v. d. Heyden en Van Kampen' op het middenveld niet veel aan verande- Reserves KNVB BETAALD VOETBAL Reserveklasse B: SHS 2Haarlem 2 42; Stormvogels 2Herm. DVS 2 3—3; RCH 2—ADO 2 0—1: EDO 2—DHC 2 2—0. AMATEURS Res. 3e klasse A: RKAW 2—Wilhel mus 2 5—1: VIOS 2—VCS 2 3—1; Was senaar 2UVS 3 51. Res. 3e klasse C: VCS 3Gouda 3 13; LFC 3Wassenaar 3 51; Quick 3 —HBS 3 0—0; VUC 3—Laakkw. 3 4—4 ZATERDAGVOETBAL Res. 3e klasse A: Quick Boys 3Jodan Boys 2 10. Res. 3e klasse B: Quick Boys 2Zwa luwen 2 52. Res. 3e klasse C: VVGZ 2NSW 2 1—2. ZATERDAGVOETBAL 3e klasse A: MonsterOrnas 23. 4e klasse A: RCV—VWS 0—6. 4e klasse A (West 1)SMSSMN 1—4. ren. Midvoor Stol schoot tegen de staan der, doch na 25 minuten spelen schoot hij raak: hoog onder de lat besloot hij zijn solo: 2—0 dus! Ach en verder was voor ons de zaak af. Wèl probeerde LFC. van alles, maar naarmate de tijd verstreek werd de ne derlaag lang tevoren een voldongen feit. De strijd werd wèl rommeliger en soms óók onvriendelijk, maar doelpun ten waren er niet meer bij. Het is reeds gezegd: HVV verdiende de winst volkomen. Rest nog te vertellen dat Erades na 15 minuten spelen na de rust het veld moest ruimen. Hij werd beslist niet gek (Van onze correspondent) Voor vele Warmunda-aanhangers was het een grote ontgoocheling, dat hun favorieten tegen het zo zwak gewaande DOSR op eigen veld met niet minder dan 1—4 aan de kant werden gezet. Overigens wist de Warmunda-voorhoede zioh vooral in de eerste helft tal van kansen te scheppen en kwam midvoor Veltenaar meerdere malen oog-in-oog met de Veense doelman. Dat hij hierbij sleohts éénmaal raak schoot, moet de Warmondse aanvalsleider dan ook zwaar aangerekend worden. Deze 10 voor sprong ging echter in de eerste helft al weer verloren, toen doelman Terbeek een foutje maakte en de gasten hiervan handig wisten te profiteren: 1—1. In de tweede helft had DOSR de wind aohter en wisten de Veners met snelle aanvallen de Warmunda-defensie onder druk te zetten. Vrij spoedig lag dan ook het tweede doelpunt achter Ter'beek in het net, 12. Toen daarna midvoor Harry van Amsterdam opnieuw raak- schoot (13), gaven meerdere Warmun da-spelers zich reeds gewonnen, met als gevolg, dat het eensklaps in het DOSR-elftal veel beter ging. Uit een der vele aanvallen kon Harry van Amster dam nog een maal de voorsprong ver groten: 14. Y Huldiging en afscheid (Van een onzer verslaggevers) Kukler is zijn familienaam! Doch wie praat er in en rond de Sleutelstad als men over voetballen aan het discus siëren is anders dan over „Jonas". Zelden hoort men er dan aan toevoegen in welke Leidse vereniging deze „Jo nas" eigenlijk zetelt. Dat zou in feite een over bodige zaak zijn: elke voet baller weet en heus niet de actieve voetballer alléén! dat Kukler èn L.F.C. één be grip is! Zo is het ook, want als jon geling tot de geelzwarten toegetreden, is hij door de jaren heen vergroeid met al les - zowel ups en downs - wat het geelzwarte vereni gingsleven aangaat. Echter niet zo zeer door de interne functies die Kukler in de geelzwarte gelederen vervult, doch veeleer door zijn optiHen als actief voetballer heeft Kukler de vermaardheid gekregen, die hij thans als „Jonas" alom geniet. Good-old Jonas, want dat is hij zo langzamerhand reeds lang geworden, speelde vele jaren als half speler in het eerste elftal van L.F.C. en werd óók vele malen uitverkoren in het Leidse elftal. Juist in deze actieve periode heeft de geelzwarter-in-hart-en- nieren zich doen kennen als een verbeten strijder, doch in hoofd zaak als een graag geziene tegenstanders die voetbal speelde zoals het behoorde! Er is echter een tijd van komen en gaan. De dag van gaan was gisteren dan aangebroken voor de sympathieke Kukler, die in het derde elftal van de kanaries het was tevens zijn 450ste wed strijd!! als actief voetballer officieel afscheid nam. Voor de aanvang van de strijd tussen LFC 3 en Wassenaar 3 vond zr een korte huldiging plaats. Het was voorzitter F. v. Waveren, die het wel en wee van „Jonas" memoreerde en hem namens leden en supporters een elektrisch scheerapparaat overhandigde. Bovendien werd nog een woordje gesproken door B. Zonderop namens de con tact-commissie en niet te vergeten de Wassenaar-aanvoerder. Me vrouw Kukler werd middels een bloemetje" eveneens in de huldi ging betrokken. Tenslotte dankte de lieer Kukler met enkele wel gekozen woorden. Als bijzonderheid kan nog worden verteld, dat in deze laatste officiële ivedstrijd de ploeg van Jonas zegevierde met 51 en dat hijzelf in deze ontmoeting via een penalty zijn laatste goal voor L.F.C. scoorde! Teylingen deed het nu beter tegen terreinloos Meerburg (Van onze correspondent) Nadat vorige week Tellingen opeigen veld reeds tegen Meerburg gespeeld had, hebben beide partijen elkander gisteren opnieuw ontmoet en ook deze ontmoeting vond weer in Sassenheim plaats. Meerburg heeft nl. ernstige terreinmoeilijkheden. De KNVB heeft het noodterrein in de Groenendijk de zer dagen definitief afgekeurd. Het aanbod van Teijlingen, om de tweede wedstrijd eveneens in Sassem te spe len, werd dan ook door Meerburg met beide handen aangegrepen. Konden de Rijndijkbewoners vorige week nog tot een 11 spel komen, dit keer kwam Teijlingen met een royale 50 zege beter uit de bus. Bij de Sas- semmers lukte het dit keer wonder goed, ook al doordat Meerburgs snelle rechts- De Feyenoord'Verdediging kijkt gespannen toe hoe doelman Onder- stad dit schot van Amsterdam over de lat werkt. buiten Zandbergen beter afgedekt werd dan vorige week. In de eerste helft wer den twee doelpunten van Teijlingen af gekeurd, maar de derde keer was het dan toch wel waar en kon Teijlingen met 10 gaan rusten. In de tweede helft kwam Meerburg er niet meer aan te pas en had doelman Gielen feitelijk bij de rust zijn burgerpakje al kunnen aan trekken. Met de regelmaat van de klok volgden de doelpunten elkaar op. Nadat Piet Boekei 20 op zijn naam had ge bracht, wist Nico Zoet tot driemaal toe de Meerburg-doelman tot de gang naar het net te dwingen: 50. Wel probeerde spil Owel het spel nog te verplaatsen, maar Teijlingen gaf geen enkele kans weg, zodat met deze stand ook het einde kwam. Onzekerheid in Brazilië Honved-ploeg toeli vertrokken voor tournee in Zuid Amerika De 19 spelers van Honved zijn zon dag van het vliegveld Mapensa bfj Milaan vertrokken met bestemming Rio de Janeiro. „Niemand heeft het recht ons de naam „Nonved" te ont zeggen", verklaarde de aanvoerder Puskas voor het vertrek in een pers- gesprek. Hij voegde hieraan toe dat de ploeg trots was de Hongaarse kleu ren in Zuid Amerika te verdedigen en dat de eerste wedstrijd gespeeld zou worden op 16 januari tegen Flamengo of tegen een selectie-elftal van Rio. Puskas zeide nog dat hij van plan was na afloop van de tournee terug te kei en naar Italië om zich daar te vestigen. In dien Flamengo of een andere Zuiaameri- kaanse club interessante voorstellen zou doen, zouden die in overweging worden genomen. Puskas zeide verder niet te weten of sommige van de ploegleden be sloten waren niet naar Hongarije terug te keren. Een beslissing hierover zou in elk geval pas genomen worden tegen het eind van maart, als de ploeg na af loop van de tournee naar Italië terug keert. Intussen wordt uit Rio de Janeiro, ge meld, in tegenspraak met de positieve verklaringen van Puskas over een wed strijd op 16 januari, dat daar nog grote onzekerheid bestaat wat betreft de tournee van Honved. De Braziliaanse voetbalbond heeft bevestigd een tele gram te hebben ontvangen van de Hon gaarse bond waar-in deze verklaart nooit toestemming te hebben gegeven en nim mer toestemming zullen geven voor het spelen van Honved in Zuid Amerika. De voetbalbond heeft de gehele aangelegen heid van de komst van Honved in han den gegeven van de nationale sportfe deratie een regeringsinstelling waarvan hij afhankelijk is. Op deze wyze zou de sportbond gedekt zijn ten opzichte van de FIFA. Indien de nationale sportfede ratie modht besluiten de beslissing van de FIFA naast zioh neer te leggen.. In welingelichte sportkringen acht men dit laatste eohter weinig waar schijnlijk, alhoewel de publieke opinie en de gehele sportwereld Honved gaarne zien komen. Amateurs Uitslagen - standen le KLASSE A UWRapiditas HRC—VCS 23 VeloxZeeburgia 1—3 Velox 14 10 1 3 21 39—21 RFC 12 7 2 3 16 34—17 Zeeburgia 11 6 3 2 15 30—16 Unit as 12 7 1 4 15 26—18 HRC 15 6 1 8 13 29—29 VCS 12 5 2 5 12 21—20 uw 12 5 2 5 12 23—32 DWV 11 4 2 5 10 19—22 Gouda 10 4 1 5 9 16—18 CVV 13 1 7 5 9 11—18 Quick <H) 14 3 3 8 9 13—28 Rapiditas 14 4 1 9 9 12—34 2e KLASSE A HBS—RKAW HVV—LFC VDLLugdunum gestaakt Blauw Zwart -VUC 3—4 VUC 14 10 3 1 23 44—22 HW 11 6 4 1 16 24— 6 BI. Zwart 14 6 4 4 16 31—23 Wassenaar 14 6 3 5 15 24—20 Lugdunum 13 6 2 5 14 27—25 LFC 15 5 4 6 14 23—29 Spartaan '20 11 5 3 3 13 29—25 HBS 13 5 3 5 13 28—22 VDL 13 3 4 6 10 20—24 Mussen 12 3 3 6 9 23—32 FtKAVV 14 3 3 8 9 2041 VIOS 13 - 4 8 4 14—38 De alg. vergadering van het NOC zal maandag 11 februari as. in Den Haag worden gehouden. Ook in 1957 zal in Zwitserland weer het Clare Beneditschaaktoernooi worden gehouden en wel van 21 tot 25 april a.s. in Gurter-Kuhn bij Bern. Zes landen zullen hieraan deelnemen, te weten Nederland. Duitsland (houder van de beker). Italië, Oostenrijk en Zwitserland. De naam van het zesde land is nog niet bekend. 3e KLASSE A PostduivenCeleritas 1l ArchipelWestlandia 11 WesterkwartierCromvliet 40 VVPDHL 5—3 RVCAlphen 22 RVC 14—19 Delft 13—15 Alphen 1519 Postduiven 1312 VVP 14—18 DHL 14—10 Westerkw. 13—17 Westlandia 13— 8 Archipel 13—16 Cromvliet 13— 6 Celeritas 13—16 Ammerstol 12— 4 3e KLASSE B WSBHillegom 10 IIPSVVoorburg 11 TYBBLaakkwartier 22 WilhelmusGDA 22 Laakkw. 1119 Voorburg 1312 WSB 1216 Roodenburg 1211 Wilhelmus 12—15 GDA 14—11 Aiphia 12—13 HPSV 13—10 TYBB 12—13 Hillegom 14—10 Ripperda 14—13 Lisse 13— 9 4e KLASSE A MeerburgTeylingen 05 THB—ASC 0—2 Te WerveDSO 31 WarmundaDOSR 14 ASC 12—17 SJC 10—12 Te Werve 13—16 THB 11— 9 DSO 1114 Warmunda 139 Foreholte 1214 Meerburg 105 DOCOS 10—13 DOSR 11— 4 Teylingen 13—13 4e KLASSE E Boskoop—UNIO 26 VEPWaddinxveen 11 Boskoop 11—17 UNIO 10—8 Woerden 12—17 Bodegraven 8—7 Oudewater 813 Haastrecht 97 VEP 9—11 Waddinxv. 10—5 Nieuwerk. 1010 Moordrecht 82 Stolwijk 98

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 5