Balans Opruiming STOFFEN COUPONS Laatste Berichten drastisch verlaagde prijzen gedurende slechts 8 dagen tot 5Q°/o korting A. v. Rooyen (Noordwijk) 100 jaar WOENSDAG 2 JANUARI 1957 Twee deden te Amsterdam Op nieuwjaarsdag is de 38-Jarige Am sterdammer A. Jansen in het Wilhel- minagasthuis overleden. Hij reed maan dag met een bromfiets onverwachts het trottoir van de Stadhouderskade af, de rijweg op en werd gegrepen door een passerende auto. Met zware verwondin gen is de man toen naar het ziekenhuis overgebracht. Het eerste verkeersongeval van het nieuwe jaar in de hoofdstad overkwam de 23-jarige journalist A. M. Zonneveld, die met zijn auto in de Weesperstraat, vermoedelijk tengevolge van de gladheid over de kop sloeg en tegen een winkel pui nabij de Nieuwe Keizersgracht tot stilstand kwam. De chauffeur en de drie inzittenden werden uit de auto geslin gerd. Eén van hen is opgenomen in het Binnengasthuis; de anderen zijn na be handeling naar huis gezonden. De auto werd totaal vernield. Gezanten te Havanna en Jeruzalem Binnenkort is de benoeming te ver wachten van de heer G. W. Boissevain, Hr. Ms. gezant te Jeruzalem, tot Hr. Ms. buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister te Havanna (Cuba) en van jhr. J. Q. Bas Backer, thans chef van de directie Westelijk halfrond van het ministerie van Buitenlandse Zaken te *s Gravenhage. tot Hr. Ms. buitenge woon gezant en gevolmachtigd minister te Jeruzalem. Eerste A.O.W.-uitkeringen uitgereikt Met een persoonlijke handdruk en enkele vriendelijke woorden heeft de minister van Sociale Zaken en Volks gezondheid, de heer J. G. Suurhoff. vanochtend in het gebouw van de Raad van Arbeid te Amsterdam de eerste van de ruim 700.000 uitkeringen van de gisteren ingegane Algemene Ouderdoms wet overhandigd aan een dertigtal be jaarden. DR. J. R. STELLINGA SECRETARIS RAAD VAN STATE Bij K.B. is met ingang van 1 januari 1.1. benoemd tot secretaris van de Raad van State, dr. J. R. Stelllnga, thans Raadadviseur van Staat. Studentenbetogingen in de Sovjet-Unie Onrust in Stalingrad, in de hoofdstad en elders Volgens het Weense blad „Neuer Ku- rier" hebben onlangs in Moskou en Sta lingrad anti-communistische betogin gen door studenten plaats gehad. Het blad zegt van zijn „speciale Oost- dienst" vernomen te hebben dat de stu denten van Stalingrad j.I. donderdag tij dens een grote bijeenkomst „vrijheid van denken" eisten. Later ondernamen de studenten een tocht naar het plaat selijke oorlogsmonument, waar politie mannen met gummistokken trachtten de jongelui uiteen te jagen, hetgeen niet lukte. Politieversterkingen slaagden er tenslotte in de situatie. die kritiek dreig de te worden, in de hand te krijgen, na meer dan veertig studenten en twee hoogleraren te hebben gearresteerd, al dus het blad. De twee gearresteerde hoogleraren waren volgens de „Kurier" prof. Kiri- lenko en prof. Zajecev. Nadat het nieuws over de arrestaties zich in Stalingrad had verspreid gingen de arbeiders van vier plaatselijke fa brieken de volgende morgen in staking, aldus het blad. Een delegatie van arbei ders drong er bij de plaatselijke commu nistische part ij-leiders op aan de gear resteerde studenten onmiddellijk in vrij heid te stellen daar anders een algeme ne staking in het gebied van Stalingrad zou worden afgekondigd. Om de arbei ders te sussen, zo vervolgde het blad. moesten de partij-functionarissen de onmiddellijke vrijlating van alle stu denten. op zes na. die beschuldigd wer den „buitenlandse agenten" te zijn, te gelasten. Het blad meldde voorts, dat gelijksoor tige incidenten zich aan de universiteit van Moskou hebben voorgedaan, enige dagen voor Kerstmis. Een grote groep anti-Stalinistische studenten hield een pro-Hongaarse betoging, waartegen sta linistische studenten protesteerden. Bij verschillende botsingen tussen de beide groepen werden vijftien Hongaarse en Poolse studenten gearresteerd en meer dan 200 buitenlandse studenten het land uitgewezen. Tenslotte deelde het blad mede. dat anti-communistische betogingen ook ge meld zijn uit de universiteiten van Le ningrad, Kiëf en Tiflis. Vlaamse steden begonnen het jaar met tramstaking (Van onze correspondent te Brussel) Het nieuwe jaar begon ln België niet zo best. De ambtenaren waren zeer ontevreden over het feit, dat zü met enkele dagen vertraging hun salaris ont vingen, wat het gevolg was van de moei- lyke positie der schatkist. Dit heeft ech ter niet belet, dat de reveillons, (de nachtdiners) in nieuwjaarsnacht een groot succes zün geworden. De tram- employé's zijn daarentegen een staking begonnen, die op 1 januari werd ingezet en tot en met 3 januari zal duren. Zü eisen loonsverhogingen. De Limburgse münwerkers hebben verder voor 14 januari een staking aangekondigd. Daar de socialistische vakbonden deze belde stakingen niet steunen, wordt alleen door katholiek en liberaal georganiseerde ar beiders gestaakt. De toestand in Brussel is dan ook vrij normaal, doch in de Vlaamse steden ro den geen trams. In het algemeen vierden de Belgen echter vroiyk het nieuwe jaar. Voor de industrie en de handeldryvende mid denstand is 1957 het laatste jaar voor de wereldtentoonstelling, welke op 3 april 1958 door Koning Boudewijn zal worden geopend. Van de toeloop van circa 30 miljoen toeristen verwachten velen een flinke duit in het geldlaadje, terwijl ln de loop van komende zomer de meeste grote openbare werken, die momenteel Brussel onherkenbaar hebben gemaakt, moeten worden beëindigd. Er gingen by de wisseling van oud en nieuw dit maal minder Belgen naar het buitenland, terwyi het aan de kust enorm druk was. Koning Boudewyn en de koninklijke familie brachten de laatste dagen van het jaar door op het kasteel te Ciergnon in de Ardennen. Koningin naar Oostenrijk vertrokken H.M. Koningin Juliana is vanochtend per trein naar Sankt Anton in Oosten - ryk vertrokken, zo wordt officieel mede gedeeld. De Koningin zal op 7 januari met de Prinsessen Irene en Margriet naar Nederland terugkeren. Prinses Beatrix zal daarna met enkele van haar studiegenoten nog wat langer in Oos- tenryk verblijven. Mr. dr. E. Teekenbroek lid Hoge Raad Bü K b. is benoemd tot raadsheer ln de Hoge Raad der Nederlanden mr dr. E. Tekenbroek, advocaat by de Hoge Raad der Nederlanden. ONDERSCHEIDING VOOR MEVROUW SMITT—AVIS H.M. de Koningin heeft haar oud- particuller-secretaresse mevrouw N. Smitt—Avis benoemd tot ere-dame in de Hulsorde van Oranje. Met ingang van het nieuwe jaar i is het Saargebied. door Frankrijk en Duitsland door de eeuwen heen j omstreden, weer Duits gebied ge- I worden. Een beeld uit het stadje j Homburg, waar bij het versterven van de laatste middernachtelijke klokslag de Duitse vlag van het stadhuis gehesen werd en een groots vuurwerk de gevoelens van de be volking vertolkte. Twee studenten reeds elf dagen op de Mont Blanc De twee studenten die reeds elf dagen op de Mont Blanc zijn, heb ben de oudejaarsnacht, warm inge pakt in dekens, doorgebracht in de cabine van een hef schroef vliegtuig, dat maandag verongelukte bij een poging om hen te redden. In Chamonix gelooft men, dat er een reddingsploeg van dertig man nodig is om de studenten, de 24-jari- ge Fransman Jean Vincendon en de 22-jarige Belg Frangois Henry, uit hun isolement te verlossen en naar Chamonix te brengen. Dinsdag ivas het weer echter dermate slecht - er stond een storm met windsnelheden tot 100 km per uur - dat aan verdere reddingsoperaties niet gedacht kon worden. De vier mannen die in het veronge lukte hefschroefvliegtuig zaten zijn oudejaarsnacht, met nog twee redders die maandag door een ander hefschroef- vliectuig by de studenten neergelaten waren, door de storm naar de berghut van Vallot getrokken. Zij lieten de uit geputte studenten, warm ingepakt en voorzien van levensmiddelen, in het ver ongelukte toestel achter. Het vroor die nacht twintig graden. Het hefschroefvliegtuig dat de studen ten kwam halen, stortte maandag neer. doordat een der rotorbladen de grond raakte. De inzittenden bleven gelukkig ongedeerd. De studenten hadden in het weekeinde voor Kerstmis geprobeerd de Mont Blanc te beklimmen: zij werden teen echter verrast door een sneeuwstorm, die de af daling onmogelijk maakte Het verongelukken van de helikopter heeft de reddingsoperaties tot een bij zondere dure onderneming gemaakt. Het vliegtuig, dat ruim een miljoen gulden kost zal wel niet geborgen kunnen worden. Alle kosten inbegrepen hebben de operaties tot op heden zeker ander half miljoen gulden gekost De studen ten zullen wellicht als zij gered worden, de rekening gepresenteerd krijgen, doch men kan hen niet verplichten de kosten te betalen, afgezien van de vraag of zij over voldoende middelen beschikken De gidsen in Chamonix ijveren al eni ge jaren voor een verplichte verzekering van Alpinisten, waaruit het reddings werk bekostigd kan worden. Een derge lijke verzekering bestaat ook in Zwit serland De weersomstandigheden hebben red. dingsploegen ook hedenochtend verhin derd een poging te doen tot het redden van de twee s-tudenten, die zich op 4000 meter hoogte op de Mont Blanc ln moei lijkheden bevinden Volgens de laatste berichten zijn de twee jongemannen, de 24-jarige Frans man Vincendon en de 22-jarige Belg Henry, uitgeput. Hoewel zij dekens en levensmiddelen hebben, werd hun toe stand woensdag te Chamonix hopeloos genoemd. Van een groep van ongeveer twintig skilopers die dinsdag in de Valiee des Merveilles door een lawir.e zijn overval len. is nog niets bekend. Uit het dorp Saint Dalmas de Tende zijn woensdag ochtend wensen op weg geegaan om de skilopers te helpen. Brits contact met Makarios nog niet verbroken De Britse afgezanten Pearson en Tor- naritis, die op 21 december te Mahe op de Seychellen zün aangekomen om de verbannen aartsbisschop Makarios in te lichten over de nieuwe grondwetsvoor stellen voor Cyprus, hebben de terugreis naar Groot-Brittannië uitgesteld. De twee Britten, die dinsdag met het par- sagiersschip „Bombay" zouden vertrek ken, hebben nu passage geboekt op de „Kampala", die op 15 januari uit Mahe naar Bombay vertrekt. Van Bombay zul len zij zich per vliegtuig naar Londen begeven. Volgens gewoonüjk welingelichte Griekse officiële bron zou Makarios mis schien naar Malta worden overgebracht, waar hü contact zou kunnen opnemen met vertegenwoordigers van de Griekse regering en Cyprioten. Maandag, op oudejaar is op Cyprus het. tachtigste Britse slachtoffer van 1956 gevallen. Het was een lid van de luchtmacht, die doodgeschoten werd toen hü op straat twee gewapende Jonge lieden nazette. Een woordvoerder van de Turkse ge meenschap op Cyprus heeft gezegd, dat eventuele verdeling van Cyprus horizon taal zou behoren te geschieden, waarbü het noordeiyke gedeelte, dat het dichtst bü de Turkse kust ligt onder Turks be wind zou moeten komen. LEIDERDORP VROEGE LENTE Bü de veehouder W. Demmendai in Achthoven bracht het nieuwe jaar nieuw leven in de stal. Op nieuwjaars dag werden er n.l. 3 lammeren geboren. Het moedersohaa-p en de lammetjes maken het best. (Ingez. Med.-Adv.) Drie ongekende attracties In in wol, katoen en kunstzijde 10°/o korting op alle niet In prijs verlaagde stoHen Breestrsot 142-144, Leiden, Tel. 25838 FAMILIEBERICHTEN, ONTLEEND AAN ANDERE BLADEN. Bevallen: Bollemeüer—Van Oort, z.. Rotterdam; FrenkelDe Bruijn, z.. Rot terdam; Van der LeeTiele, z., Rotter dam; A. Looman—Van Galen, z., Dor drecht; Van AalstEkker, z., Engeland; S. MotBirkenstein, z., Naarden; E. M. I SnoepTen Berge, z., Biliton; Meer- tens-Winkler, z, Den Haag; De Muralt- Creutzberg, d., New Delhi Getrouwd: A. H. del Prado en H. Jonge Poerink, New Yersey; mr. El. Grommers en R F. Jacobson, Cam bridge. Overleden: A. VisserDe Vries, vr., 85 j., Rotterdam; J. van 't Oever, m. 71 j., Rotterdam; Y. D. Ch. Quarles van Uf- ford, m. 65 j., Vught; J A. de Bie sr., m., Den Haag; K. Kruithof, m. 81 J., Utrecht; J. Nüdam, m. 59 j., Ede; N. Tj. Albarda, m. 91 j., Doorn; G. A. N. Scheltema de Heere, m. 92 j., Den Haag; H. Slok, m. 57 j., Rotterdam; W. C. M. Vaillant, m. 65 J., Utrecht; H T. Wil deman, m.. 46 j.. Groningen; M. Boom- sma, m 84 j., Amsterdam: H. Nagel, m. 75 j., NU verdal; C. van Leuven, m. 74 J., Amsterdam; J. BlomDeboers, vr. 78 j., Zandvoort; H. E. Bouman-Koker, vr. 79 j., Den Haag; A. F Simonis, m. 53 j., Den Haag; J. G. Heitink, m. 33 j., Nümegen; dr. N. van der Plaats, m. 84 j., Den Haag. VOORSCHOTEN PROEFSCHRIFT OVER TOERISME Ter gelegenheid van het vüftigjarig jubileum heeft de Nederlandse Reisver- eniging bekend gemaakt, dat zij bereid was financiële hulp te verlenen aan twee studerenden, die hun proefschrift zou den willen wüden aan een toeristisch onderwerp. De jury heeft twee prüzen van elk f. 1500.— toegekend, waarvan een aan de heer M. C. Tideman te Voor schoten. WARMOND „DE TERUGKEER VAN SUUSKE PERDAEMS" De afdeling toneel van St.-Matthias heeft haar eerste serie opvoeringen weer achter de rug. Voor het voetlicht werd gebracht het spel De Terugkeer van Suuske Perdaems'. De zaal van hotel De Zon was alle avonden goed gevuld. De aanwezigen werden welkom geheten door de heer Th. de Vroomen. Dit spel was een voortzetting van het toneelspel „Suuske Perdaems", dat St. Matthias enige jaren geleden heeft op gevoerd. Het was daarom een goede ge dachte van de regisseur om dit vervolg- spel in te leiden met een korte uiteen zetting van de inhoud van dit vorige stuk. Door gebruik te maken van een bandrecorder bij open doek was deze alphen Ongelukken bij afsteken van vuurwerk Oudejaarsnacht zün bü het afsteken van vuurwerk twee personen vrij ernstig gewond. Zo werd de heer L. Verkerk uit de Voorstraat naWj zün woning, toen hü stond te kijken naar het „uitschie ten" van het oude jaar. door een stuk rondvliegend vuurwerk aan het oog ge troffen, waardoor splinters glas van zün bril ln zün linkeroog terecht kwa men. De heer Verkerk ls opgenomen in het Acad. Ziekenhuis te Leiden. Voor het. behoud van zün oog wordt ge vreesd. Omstreeks dezelfde tüd werd de heer B Hulsebosoh uit Zoeterwoude in de Schoolstraat alhier, toen hü bezig was vuurwerk af te steken, aan beide ogen getroffen, doordat de knalbus vlak bo ven zün hoofd ontplofte. Hij werd naar een der Goudse ziekenhuizen vervoerd. WOUBRUGGE HOOIBERG IN BRAND Maandag ongeveer half elf brak brand uit in de hooiberg van de land bouwer C. Rijlaarsdam aan de Vrouw- geestweg alhier. De hooiberg, die vlak tegen de vee stal staat, beiden met een rietendak, stond spoedig in brand. Met brandblusapparaten trachtte men de brand zoveel mogelijk te lokaliseren. De inmiddels gewaarschuwde brand weer „Altüd Paraat" die spoedig ter plaatse was en onmiddellük met Let blussingswerk begon, kon niet verhin deren dat de hooiberg uitbrandde, stal en woonhuis bleven behouden. Ook burgemeester van Wageningen was bü de brand aanwezig. Kinderen hadden een beschut plaats je in het hoekgat gezocht om een kerst boom te verbranden, 's Middags was de brandweer nog bezig met nablussen. De heer Arie van Rooyen, de oudste inwoner van Noordwyk. is vandaag 100 jaar geworden. Reeds vroeg in de morgen heerste er ln huize Dalrust een feestelijke stemming. De 100-jarige werd vroeg in de morgen dooi- zün huisgeno ten hartelijk gefeliciteerd en toegezon gen. terwül de heer Van Rooyen zelf te midden van bloemen- en fruitmanden de komst van de burgemeestr. mr. G. F. W. van Berckel, rustig zat af te wach ten. Deze betrad, vergezeld van zün echtgenote, omstreeks e'.f uur de door zuster Viergever en haar staf versierde kamer om in een geestige toespraak zün gelukwensen uit té spreker. Hij merkte o m. op, dat de heer Van Rooyen sedert de Romein de eerste Noordwyker is, die de eeuw vol heeft weten te maken. Namens het gemeentebestuur bood de burgemeester, die voor deze büzondere gelegenheid zün ambtsketen had omge hangen. een fruitmand aan De voorzitter van het College van Re genten en Regentessen, de heer H. C. v. d. Werf, voerde daarna het woord en noemde de Jarige een prettige huisge noot. Onder de aanwezigen bevonden zich om. nog wethouder G Vogelaar, ge- meentescretaris B Ike, ds Cupedo en twee kleindochters van de jubilaris, de dames Oostveen. Vanavond zullen de muzikanten van de Echo der Duinen voor een serenada zorgen. inleiding een stuk van het spel gewor den. Het vertoonde spel was opmerke lijk goed. Het was te merken dat aan de opvoering een gedegen studie was voor afgegaan. De eersite avond van deze serie op voeringen richtte de heer De Vroomen zich na zyn dankwoord tot Suuske Perdaems alias Dick Duijnhoven om hem te huldigen bü zijn 25-jarig toneel jubileum Ook regisseur Van Elburg bracht „onze Dlok" een warme hulde. ZOETERWOUDE ZILVEREN JUBILEUM Op vrüdag 4 januari a.s. zal het 25 Jaar geleden zijn, dat de heer J. L Knauf, adjudant der Rykspolitie en groepscommandant alhier, bij de voor malige Rüksveldwacht in dienst trad Op l januari 1950 werd de jubilaris benoemd tot postcommandant a. d. Hoge Rijndijk en op 15 december 1954 volgde zijn benoeming tot groepscommandant als opvolger van de heer K v. d. Vliet. De Jubilaris zal te zünen huize. Zwet- kade 21. die dag receptie houden. noordwijk AANRIJDING Oudejaarsdag reed de heer A. J. Wit- teman met zün scooter op de Voorstraat ter hoogte van het raadhuis, toen Juist uit de Doelensteeg een wielrüder aan kwam. Langs de weg geparkeerde auto's belemmerden het uitzicht ter plaatse, zodat de fietser de naderende scooter waarschünliük niet heerft opgemerkt, en werd aangereden. De heer Witteman sloeg over de kop en ook de wielrüder kwam te vallen. Belden liepen enig letsel op aan het ge laat .maar verder liep het ongeval nog vrü goed af. Dokter Kruyt verleende eerste hulp. Zowel de scooter ala het rüwiel werden beschadigd. BEURSOVERZICHT Optimistische stemming Amsterdam, 2 januari. Met veel optimisme ls de effecten beurs vanmiddag begonnen aan het jaar 1957. Over het algemeen ls de bedrüvig- heid zo groot, dat men het jaar met groot vertrouwen tegemoet ziet. Het Damrak nam dit vertrouwen vanmiddag over en werd daarbü geruggesteund door een aanmerkelük vriendelüker stemming voor de Nederlandse Staatsfondsen, die over de gehele linie aanmerkelük hoger waren en tot het einde toe een betere koerspeil wisten te handhaven. Het verloop van Wallstreet op 28 de cember en op oudejaarsdag werd van daag in het Damrak verdisconteerd en daaruit sproot voort in eerste instantie een willige stemming voor Konlnklyke, die circa f. 8,50 hoger noteerde op f. 169,50, overeenkomende met circa 845%. Deze opmerkehjke verbetering van het hoofdfonds liet niet na de andere hoeken te beïnvloeden, zodat ook Uni lever en Aku omhoog gingen. Philips echter bleef ten achter wegens bestaan de vrees voor een aandelenemissie. De verwarde toestand in Indonesië werkte weinig uit op de cultuurmarkt, waar men liever een afwachtende hou ding aanneemt. Scheepvaart deelde in de betere stemming en was goed prüshou- dend. Voor het eerst werden verhan deld de geïntroduceerde 8% certificaten Harpener Bergbau op circa 102. Meren deels werd gesloten op het hoogste punt van de dag. WISSELKOERSEN Amsterdam, 2 Januari Londen 10 64%—10.65%, New York 3.82%— 3 83"/8. Montreal 3.98%—3.90, Farüs 1 0827%—1.0837%, Brussel 7.58%—7.58%. Frankfurt 90 90% -90.95%. Zürioh 87.98% —87.03%, Zürioh (vr. francs) 89.33%— 89 38%, Stockholm 73.65%—73.70%, Ko. penhagen 54 93%—54 98%, Oslo 53 43%— 53 48%, Milaan 60.68%—80.73%, Wenen 14 65%—14 66%. Beurs van Amsterdam Woensdag 2 Januari ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad f. 1000. Vorige 61otkoers koers v heden Ned. "53 3% 91% 91% Grootboek obl87 L Ned. '51 3% 91% 92 Ned. '53 (3%) 88fi 89% Ned. '56 3% 88% 89,'« Ned. '48 3% 86% 86% Ned. '54 3% 87% 87% Ned. '55 3% 87V* 87% Ned. '55 II 3 87% 87% Ned. '47 3% (3) 86% 85fj Ned. "37 3 86% 86% Dollarlng '47 3 92-^ 92% Investeringscert. 3 91% 91% Ned. 62-64 3 89% 90% Indië A3 87% 87^ Grootboek '46 3 87 L ACTIEVE AANDELEN Clt. Handl. en Ind. B 51 Vi 50 Nat. Handelsbank Ill 113 Ned. Handelsmü. - 172% 175% A K.U. 215% 218 Philips 239% 238% Unilever342% 346% Wilton Feyenoord 215 Mi Biliton 2de r220 B 225 Kon. Olie (f.50.—) 160 60 1 69 Kon. Olie 160.55 169 25 Amst Rubber 83 V4 83 Deli Mü.en (Ver.) 107% 108 H.V.A98% 99% Java Oult5758 Senemtoah66% 66% Holl. Amer. lün 189 190 Kon. N. Stoomboot171% 172% Ned. Scheepv. Unie 171 172% NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Prov.- en Gem. leningen A'dam '47 (3%) 3 89 88% Den Haag 1937 1 3 94 Leiden 1947 93% R'dam *37 I-3H 3% 88% 89y« Industr. Obligaties Philips Dollarlng *51 100% lOOfj Premieleningen Adam "51 2% 93 95 A'dam '56 I 2% 93% 94 A'dam '56 H 2% 100% 101 Eindhoven '54 2% 87% 89% Enschede "54 2% 88 89 Den Haag '52 I 2% 100% 101 va idem II 2% 100% 104y* R'dam '52 I 2% 104% idem II 2% 102 104 Utrecht '52 2% 106 106 NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Credietinstellingen Amst. Bank 227 231 Rott. Bank 192Y4 198 Twentsche Bank 207 206% Industrie Ondernemingen Albert Heyn255 Borneo Sum. H. Mü. 80 Ned. G. en Sp. fabr. 190y4 190 Kon. Ned. Grofsm. 106 106% Internatio 97 102 Rott. Droogdok Mü. 545 550 B Tieleman en Dros 9% 9 Ned. Mü. Walv.vrt. 69% 70 Spoorwegen Deli Spoorweg My. 20% 20y4 Amerik. fondsen Anaconda 75V4 74^ Shell Oil Comp92y4 91% Nog enkele fondsen uit Leiden en omgeving Aandelen VJC. 28/12 Holl. Constructie 383 388 Ing. bur. v. Bouwnüv 120 Int. Kunststof!. Ind. 43% 46 Kon. Ned. Edelmet 72 73 Pref. w.a. Idem 75 72% Textiel Gebr. v. Wyk 75% B Leidsche Wolsplnn. 272 273 Ned. Electrolasm. 316 315 Sikkens Lakfabr '53 415 Ver. Touwfabrieken 165% 166% Wernink's Batonm. 84 81

Leidsch Dagblad | 1957 | | pagina 5