VLEES! 2 VLEES 2! Carmen is al half bij u in huis 't Enige wat u nog nodig platenspeler of -wisselaar! Philips platenspelers en -wisselaars Luisteren zo vaak u wiltnaar uw Carmen, uw Cassals of uw Cab Calloway dat is het genot van een eigen grammofoon. En te weten, dat die grammofoon al half in. uw bezit is! Die helft is namelijk uw radio - die voor versterker en luidspreker gaat spelen. Al wat u nog hebben moet, is een afspeelapparaat - van Philips natuurlijk! Want wie zou betere platenspelers en -wisselaars kunnen maken dan Philips? Immers, wie anders is meester óók van die beide andere gebieden van de geluidsreproduktie: platenfabricage en radioconstructieLaat u de Philips afspeelapparatuur *N.. demonstreren. Ook de prijzen liggen allerprettigst „in 't gehoor"! MOCCASIN suède met dikke vachtrand in div. mooie kleuren j| Philips automatische platenwisselaar. Auto matische stop. Druktoetsbediening. Wisselt platen van verschillende diameter - mits van dezelfde snelheid - door elkaar. - Type AG 1003, voor inbouw f 125.-. - Type AG 1103, op voet f 140.-. Wisselspindel voor 45-toeren- platen met groot middengat f 8.-. ook in meisjesmaten 5.95 Philips opnemer-element met diamant naald! Past op elke moderne Philips platen speler en -wisselaar. Verschaft uw platen een langer leven en u 'n sublieme weergave. Verpakt in sierlijk metalen kokertje f37.50. Lederen damespantoffel met warme voering in rood en zwart PHILIPS DE PHILIPS POPULAIRE PLATENSPELER In aantrekkelijk koffertje - type AC 2141 Op voet - type AG 2140 - f 89.- Voor inbouw - type AC 2004 - f 79.- FLAIR STEP modieuze pump met de nieuwe lage Queeniehak zwart suède met de voorzichtige oprtemerarm Heeft U een feestje? AVy verhuren serviesgoed .glaswerk- tafelgerei enz. Natuurlijk Het Bmafllehuis, Haarlemmerstraat 160—165 B. Kinderwerk Is het niet; kom daarom zeil en zie onze uitgebreide sortering vuurwerk met onze speciale reclame. Het is weer als vanouds goed ko pen bij De Volle Neef, Dief- steeg 19. Aangeboden, wegens over compleet, gasstel, merk Com- foarta m. tafel. Oude Herengr. 22. Lelden. 2 x bellen. Aangeboden voor «lanie al leen gem. zit- en slaapkamer met vrije keuken. Brieven bur. van dit blad no. 4184 k. Bureaus, gasforn., commode, haarden. radio's. oliestook- haard f 95, butagashaard. gas- radiatoren, gasfornuizen, bran dend te zien, boekenkasten, ledikanten, spiralen bankstel, vloerkleden, tafels, antieke hal- kist. Nieuwe Rijn 60. Let op hulsnummer. Telef. 22150. Aangeboden twee gasradla- toren. waarvan een drie-lidsen een vijf-llds, vaste wastafel m. spiegel. In prima staat en een gebruikte meubelwagen op pa- tentass.. grote maat. Noord- einde 22. Lelden. „Ford Prefect" '50. nieuwe motor .benzineverbruik 1 14. In prima staat. Prijs f 750. W. Brom. Jan Steenlaan 19, Warmond. Na 18 uur. Aangeboden „Standard" '48, In behoorlijke staat, zuinig in bel. en benzlneverbr. f 525. W. Brom. Jan Steenlaan 19, Warmond. Na 18 uur. Student heeft nog enkele uren vrij om leerlingen bij te werken ln wiskunde. Brieven bur. van dit blad no. 4204 k. Aangeboden plck-up, merk Trio-Track, met pracht salon- kast. versterker met luidspre ker en 43 platen (amusement), ln staat van nieuw. Willem straat 37, 2 x bellen. Nieuwe kofferschr\|fmachi ne wegens omstandigheden, tegen elk aann. bod. Wilhel- minapark 29. Oegstgeest, tus sen 6 en 7 uur nam. Wanneer I' ergens naar toe moet is een bromfiets prettig, het kost weinig benzine en dat is niu zeer belangrijk. Daarom koopt U Uw bromfiets bij: Valk. a/h. H. Schouw, Voor schoten. Twee moderne clubfauteuils met vier stoelen f 175, dressoirs f 95. uitschuif taf els f 39.50. hanglegkast f 45. ronde tafel f 7.50. vier pracht 6toelen f 39. herenrijwiel gekost fl95nuf75 N.euwenburg. Hooigracht 55. (Geen winkelhuis). H Twee-pers. kapokbeilstel f 35, een-pers. f 19. ledikanten f 12.50. rijwielen f 25. dressoir f 35. step f 5. babyledikant f 9. clubfauteuil f 7.50. twee serre fauteuils f 10. dubbel gaskom foor f 15. Nieuwenburg. Hooi gracht 55. (Geen winkelhuis). Net persoon .die 's middags vrij ls biedt zich aan ook voor thuiswerk. Brieven bur. van dit blad onder no. 4219 k. Aangeb. cocktail Japon met Jasje. z. g. a. n.. maat 42. Na 7 uur. De Sitterlaan 8 A. Tel. 24436. Wasmachlnefabrlek heeft snelwasmachlnes met lichte emallle beschadiging, gloed nieuw m. garantie f 125 en f 145. Langzaamwassers f 259. Desgewenst afbetaling. Centri fuges f150.Depot: Sluis straat 11, Leiden. Tel. 25466. Dalmatlsche hond. Te koop een Dalmatlsche Hond teef. 8 maanden oud. voor lage prijs. N. v. Amsterdam. Wlllemstr. 5 A, Alphen a/d. Rijn. Mooi Pantervel aangeboden. Lange Mare 80. Na 8 uur. Aangeboden enige oude meubelmakerswerkbanken, een grote ultschulfladder. ieder deel 3.80 m. lang. oude HJm- tangen enz. Noordeinde 22, Lelden. Aquarium aangeboden met rotswand, 90 x 50 x 30. op ta fel. Tevens lege bak 140 x 40 x 40. Na 6.30. Decimastraat 2, Lelden. H Rijwielen. Spotgoedkoop, ge bruikt h.sportnjw. en heren-, dames- melsjesrljw. Uiterst lage prijzen. Ben jaar garantie. H. Geenjaar. Hoge woerd 71. Te koop aangeb. goed on derhouden huisorgel, 3 spel. 13 registers, zonder gebreken, met harp, notenhouten kast. Te bevr.: Schoneveld. Teve- llngshof 10, ingang 4e Bin nenvestgracht, bij Plantage. 100 kisten (geschaafd hout) te koop. Te bevr. bij portier T. en D., Middelstegracht. Leiden Kasten, tafels, stoelen, ka chel. mahonie legkast, eiken winkelladekast, elektr. boortol 125 Volt, 2-pers. boogledlkant met spiraal. Queen Anne ta fels en andere soorten. W. F. Kooreman. 9 Nieuwe Rijn 9. Tel. 23261. Oegstgeest. Aangeboden per 1 jan. zlt-slaapkamer. gem., centraal verw., str. water, tel. aanw. Kookgel. Riant wonen. Br. bur. v. d. blad no. 4277 k. Bijlessen aan middelbare scholleren aangeb. In alle vak ken. Brieven bur. van dit blad onder no. 4282 k. BIJ „Vivarium Stol" vindt U Interessante aquariumboekfn, .o.a.. de nieuwe ..Aquarlaan" en ook Amerikaanse en Duitse. Bonds kalender „Aqua-Terra" uit voorraad. Aquariumverlichting in ge garandeerd waterdichte uit voering. ook voor T.L., koopt U uitsluitend bij „Vivarium Stol". Grote sortering automa tische aquariumiverwarmlng en luchtpompjes. S..Vivarium Stol". N. Rijn vert alle standaardmaten aquaria, direct uit voorraad, ook geheel glazen. Celluloid Jongbroedkorven rond en ovaal alle maten. Flatteus laarsje in div. kleuren suède, vachtvoering waterdichte crêperand, porozool GEVRAAGD Jong echtpaar, zonder kin deren. zoekt voor zo spoedig mogelijk 2 kamers met kook- gelegenh. In Lelden of omstr, H. J. Flanderhijn. Korte Raam- steeg 14 a, Leiden. Mevr. Kostelijk vraagt ln haar gezin met 2 schoolgaan de kinderen net meisje, voor d. en n. Tel. 25571. Oranjelaan 16, Oegstgeest. Gevraagd, centrum stad, ruimte groot plm. 50 m2., mag ook zolder zijn. Brieven bur. van dit blad no. 4201 k. Gevraagd te I.elden. dame voor pianobegeleiding bij bal letklassen, als bijverdienste. Te beginnen 3 Januari 1957. Aan melding telefonisch onder no. 30077. donderdag 2022 uur en vrijdag 1416 uur. 24 J. Instrumentmaker (Maaldrift) zoekt pension ln Lelden. Brieven bur. v. d. blad onder no. 6973 k. Gevraagd 2 flinke Jongens plm. 16 Jaar. 1 voor leerling- zeilmaker, 1 voor magazijn- en fletswerk. Aanmelden: H. R. Troost. Haven 14, Leiden. In de Paedologisclie Kliniek „Curium" te Oegstgeest kan een assistente in de keuken worden geplaatst. Tevens gevr. werkster voor hele dagen. Schriftelijke soil, te richten aan de directrice, Rhijngeester- straatweg 32. Nette werkster gevraagd, voor 2 of 3 halve dagen per week. Persoonlijke aanmelding gaarne 's avonds na 18.00 uur. bij mevr. H. E. Naylor. Bree- straat 130 a, Lelden. AANGEBODEN j Herenmolièf® in zwart en bordeaux calfsleder. De beste schoen in zijn prijsklasse; HAARLEMMERSTRAAT 131

Leidsch Dagblad | 1956 | | pagina 4