nuti/ COLOR FRICTION JERSEY-pakjes RHEUMIN NETTE BEDIENDE Gladde" ruglijn met deze Wala! Uhoudt de (euqdin het kaar-met blok - ruit-streep- DEKENS u proeft de natuur in M&t&sii?zuivere Planta IEMCO televifie NIEUWE RUN 30-31 -32 - LEIDEN - TELEF. 24244* H Viwf I Jil# IEMCO biedt U de volgende grote voordelen: Eerlijke en deskundige voorlichting en vrijblij vende demonstratie. Plaatsing van de televisie-antennes geschiedt door ervaren monteurs, terwijl deze antennes van de allerbeste materialen zijn opgebouwd en bestand zijn tegen het zeeklimaat. Eigen, door Philips erkende televisie-service-afde ling, uitgerust met de modernste apparatuur. Tijdens de uitzendingen rijden onze service-wagens door de stad om eventueel optredende storingen in zo kort mogelijke tijd te verhelpen. Deze wagens zijn te bereiken onder de telefoon nummers 32221 en 24025. Duizenden vrouwen (juist de zware en zeer zware) kennen reeds de bijzondere eigen schappen van deze behazij geeft U 'prettige brede schouderbanden, die niet insnijden. geen ongewenste„rugkussentjes" 'n volmaakt gladde ruglijn 'n natuurlijke bustevorm 'n „vlakke-maag 'n centimeters slankere taille Uw kapper zegt U meer dan Uw spiegelt Hef moet U dan ook niet verbazen wanneer Uw kapper tegen U zegti „Mevrouw, waarom zouden wij U niet een Indola Color Friction geven? Daar worden de haren zoveel levendiger en ieugdiger vanl^ Het is geen verf, maar enkel een buiten^ gewoon houdbare, goed dekkende spoe ling. Vraag en neem advies van de vak-' «nan, en maak daar een gewoonte van. Alleen hij heeft de kennis en de bevoegd heid om U een Color Friction behandeling te geveri Een Indoles product waarmee olie goede koppen werken Wat zijn wij blij een grote voorraad te hebben in Vele tinten. Maten tot 48. One vroeg kopen garan deert U NU voorraad en.oude niet verhoog de prijzen bij TEXTIELHANDEL Breestraat 39 - Leiden Openbaar Slachthuis Zaterdagmorgen 9 uur ver koop van grote partij MAGER RUNDVLEES en VET KALFSVLEES. Voorw. goedgekeurd. De verkoper, J. VAN TONGEREN. Dat heb ik geroepen toen ik weer die barstende hoofdpijn kreeg. Vele pijn stillers had ik al gepro beerd Pas toen ik Rheumin - van Brocades-gebruikte, wist ik eindelijk de juiste te hebben gevonden. Ik weet het nu voor altijd. Pijn Rheumin helpt I bij elk buisje tijdelijk *n handig schuifdoosje voor 4' Rheumientjes. Steek 't in uw zak of tas l helpt bij 20 tabletten slechts65" gevraagd voor bestelwerk per bakfiets en andere voorko mende werkzaamheden. Goed kunnende, rekenen. Persoonlijk aanmelden bij Fa. SOHOÖNDERGANG, Mare 65, Leiden Textielhandel ADR. VAN OOY JR. Breestraat 39. In moderne grote voorraad en keuze. Een heel goede kwaliteit waar U jaren plezier en warmte van heeft, is een P v. Z.-deken. Anti-Reu ma kwaliteit. In moderne en fantasie dess. steeds voorradig bij Textielhandel ADR. VAN OOY JR., Breestraat 39 - Leiden ...daasrofsa Is ssatmsTsuivere Pianfê sov@el smakelijker en gezonder Zie hoe gul de natuur is met haar goede gaven! Elke dag laat zij ons kiezen uit een verscheidenheid aan groenten en fruit. En elke dag zorgt zij ervoor, dat er op onze boterhammen natuur zuiverheid komt: PlantaWeet U waarvan Planta wordt bereid, mevrouw? Van de kostelijkste vetten uit de edelste vruchten. Juist daardoor is Planta anders, gezonder... ook anders van smaak, zuiverder. U zult het zélf proeven!... Neem de 2-happen-proef! Vergelijkt U maar goed, waarmee U wilt. Des te zekerder weet U, dat alleen Planta volmaakt zuiver is. En van haar pure smaak zult U ook graag het vlees, de jus en de groenten laten meeprofiteren. Het recept om gezond te blijven: gezond eten! Dat de gezondste voeding recht streeks uit de natuur komt is over bekend. Alle moeders, die liefst verse groenten op tafel brengen, weten dat. Alle moeders, die hun kinderen vruchten en vruebtesap geven, weten dat ook. Is het toeval dat al deze huisvrouwen Planta ge bruiken? Natuurlijk niet. Planta is immers nèt zo natuurzuiver als fruit ...dus éven gezond! En volmaakt zuiver van smaak. Proeft U maar! S1FÜ p Verpleger zoekt gein. zit- slaapk. omgeving Acad. Zie kenhuis. Brieven bur. van dit blad onder no. 2752 k. In de Paedologi.sche Kliniek ..Curium" te Oegstgeest kan een assistente in de keuken worden geplaatst. Schriftelijke soil, te richten aan de direc trice Rhijngeesterstraatweg 32 ft Woonboot in hnur of ln huurkoop gevraagd. Brieven bur. van dit blad no. 2816 k. Witte schaatsschoenen. mt. 36 te koop gevr. Met of zon der schaatsen. Liefst met prijs opgaven .Brieven bur. van dit blad onder no. 2841 k. P Gevr. typiste voor eenvou dig thuiswerk (bijhouden kaartsysteem, folders verzen den. enz.). Doorlopend werk. Bijverdiensten ongeveer f 100.- per maand. Brieven bur. v. d. blad onder no. 2878 k. P Jong echtpaar (z. k.) zoekt 1 tegen beloning woongelegen- heid. Brieven bur. van dit blad onder no. 2809 k. P Typiste direct voor tydelyk gevraagd. Gehuwd geen be zwaar. Brieven bur. van dit blad onder no. 5860 k. P Vrjj 1 a 4 ha. welland te koop gevraagd, met of zonder woning. Brieven bur. van dit blad onder no. 2838 k. P Gevraagd een net meisje voor hele dagen, zelfstandig kunnende werken, niet beneden 20 jaar. Goed loon en volle kost. Aanmelden hedenavond na 7 uur bij mevrouw Maal. Breestraat 3 b. P Werkster gevraagd voor een halve dag p. week. Hoge Rijn dijk 144, Leiden. P Juffr. alleen, m. 1., vraagt ongem. en ongestoff. woon ruimte met kook- en stookgel. Brieven met prijsopg. aan het bur. van dit nlad no. 2866 k. P Kamer gevraagd per 1 jan. of 1 febr. door net persoon. VertegenwoordigerGaarne brieven bur. van dit blad on der no. 2826 k. AANGEBODEN P Aquarium-Erkoso luchtpom pen vanaf f 12.50, div. maten aquaria, tropische vissen en planten, thermometers, elektr. aquariumverwarmers. thermo meters, luchtslang, hevels, vangklokken. fllterkool, glas watten etc. Den Holder, Jan- 75/77. Telef. 26901 P Aeeordeonllefhebbers. Laat of Uw kind testen op mu zikaliteit. 3 maanden gratis een accordeon ln Uw huis. Heden inschrijving. Muziek handel Gé Hofenk, Haarlem merstraat 66, telef. 21980 of 21081. P Te koop aangeboden van particulier, prima onderhou den piano, Steinbach, zwart. Uitsluitend vrijdagavond en maandagavond, van 79 uur. Valkenburgseweg 86, Voorscho ten, bij Haagscne Schouw. P Gem. zit-slaapkamer aan- geb., gr. kamer voor 1 of 2 heren str. water, zon en vrij uitzicht, lc stand. Balkon. Event, ged. pension. Direct te betr. Telef. Brieven bur. van dit blad onder no. 2830 k. P De werkschoenenspeclallst heeft steeds volop militaire werkschoenen 6.50 p. p. met garantie. Nieuwe met dubbele leren zolen, houtgepend 13.50. Extra zware, prima, prima 16.50. H. J. Kramers, Kore- v aarstraat 17. P Verdwenen zyn uw moelUjk- heden. Slecht starten, ver vuilde bougies, koolaanzetting, verstopte sproeiers enz. 15-20% benzinebesparing met Uw mo tor, brommer, scooter. Tank bij Vissers Esso-Station, Haag- weg 52. 't Spaart U guldens. P Aangeb. Pfaff handnaai- mach. in prima staat, prijs f 65.—. Singer trapnaaimach. (inzinkbaar), weinig gebruikt, billijke prijs. Herenstraat 23. Agentschap Singer Mfi. N.V. P Pluimvee- en dulvenvoeders. Prima gemengde granen tegen concurrerende prijzen. Och- tendvoer. oestergrit. Vigorkalk voor kippen. Voor duiven: „Geco" krachtgrit, roodsteen, wandwit, bodemwit. Avtol, Rei ger, Santalina D 5.' Den Hol der. Janvossensteeg 75/77. Telef. 26901. P Kom kijken, alles voor wei nig geld. Clubstellen, dres soirs, hanglegkasten, kachels, uitschuiftafels, glacé hand schoenen, bedstellen, rijwielen, ledikanten, opklapbedden, kin derbox. vloerkleden. steps, clubfauteuils, losse stoelen. Nieuwenburg. Hooigracht 55. (Geen winkelhuis). P Kleurkanaries. Zingende mannen, citroengeel en oranje, waaronder prijswinnaars ten toonstelling: f 15.Woonark Haagweg tegenover 180. Alleen 's middags. P Bandrecorder nangeb. In prima saat met band, t. e. a. b. 3 Octoberstraat 61 A, Leiden. P Te koop aangeb. een aqua rium. geheel compleet .met bijbehorende kast. Afmeting 8Ó x 45 x 40. T. e. a. b. Te be vragen: Dahllastraat 21, Kat wijk a/d. Rijn. P Zatcrdagmarkt. Hoe be staat het. Lange onderbroeken en borstrokken, ronde hals en voorsluiting, alle maten 2.98. heren flanellen 3.98, trainings broeken 10 procent korting. Baddoeken 1.29. Koren brug steeg over muziekhandel Ser- vaas. Japie. P Zaterdagmarkt. Gemolton- neerde damesdirectoires tot 54. De eerste 2.98. De tweede 2.50. Herensportgoed. de eerste 1.79 de tweede 1.49. Dames onderjurken tot 52 3.89. Koren brugsteeg over muziekhandel. Japie. p Aangeboden piano- en or gelles door gedipl. leraar. Zeer bill. Bet. ook p. week. Brieven bur. van dit blad no. 2823 k. 0 Geschenk van blijvende waarde is zo'n fotoserie van Uw kindje. Drie verschillende briefkaartfoto's kosten maar f 3.75. Natuurlijk bij de spe ciaalzaak voor kinderfotogVa- fie. Studio Koopman. Hooigrt. 96, telefoon 31701. p Nieuwe babybox met ver hoogde vlonder' en telraam f 17/75. Plastic boxmatrasje f 7.95. Kinderstoel f 17.25. Hooglandse Kerkgracht 40 A. Lelden, telefoon 22287. P Een beetje ziek, een beetje pijn? Onze boeken zijn Uw medicijn. Leesbibliotheken Re cord, Apothekersdijk 35, en Hofbuurt, Da Costastraat 46, Leiden. Ruime sortering! Steeds het nieuwste. P Polshorloges vanaf f 1.p. week. Gouden ringen, pendu les. Prima kwaliteit. Billijke prijzen. Plasmeyer, Storm Buy- singstraat 33. Tel. 32173. (9 Te koop aangeb. Amerikaan se Ford '46 met radio en ka chel, 1. g. st. Tevens een mo torrijwiel N.S.U.-Fox '53, t. e. a. b. Jan Evertsenlaan 15, Katwijk aan Zee. P Autorijschool „Beatrix" geeft les met nieuwste Ford Taunus. Lesuur f 6.Theo retische lessen met film. Beatrixstraat 4. Tel. 30319. P Luxe herenhuizen met en zonder garage, vrije vestiging, te Noord wij kerh out. Koopsom van f 34.000f 39.500. Ruime hypotheek. H. J. Cramer en Zn. makelaars. Afd. nieuwbouw A. J. Ruijter, tel. K20 - 66272. Bijkantoor Leiden K 1710 - 32295 §3 Riante herenhuizen met en zonder garage, vrije vestiging, Oegstgeest. Koopsom f 26.250 en f 30.000. Ruime hypotheek. H. J. Cramer en Zn., make laars. Afd. nieuwbouw A. J. Ruijter. tel. K20 - 6C272. Bij kantoor Leiden K1710 - 32295 P Gloednieuwe voor export be stemde stofzuigers f 89.50. was machines f 135.Beide met schoonheidsfoutjes; volledige garantie. Eventueel gemakke lijke betaling. Vrijblijvende demonstratie. C.M.F. r'abrieks- kantoor Spui 214, Den Haag, telef. K 1700: 11.34.91; b. g. g. 11.53.96. P Overal vraagt U, bU Was senaar slaagt U voor opklap bedden, tulmelbedden enz. Dekplanken met gordijnrails maken wij zelf vanaf f 18.50. Ruime keuze! Prima twee-pers. spiralen vanaf f 15. Janvossensteeg 60. Tel. 20143 P Te koop flinke complete gasradiator. Tc bezichtigen tussen 67 uur. Pieterskerkhof 4, Leiden. B 100 stuks scheermesjes 75 ct. Origineel Solingen-fabri kaat. Prima kwaliteit 0.08 mm. Geschikt voor alle soorten scheerapparaten. Alleen met advertentie. Geldig tot 15 de cember. I.V.A., Haarlemmer straat 48; Nova. Noordeinde 43. Leiden. p Nu kunt U goedkoop tim meren. Partij mooie gave lat ten, 1.7 x 4.5 cm.. 20 ct. per meter. Goedkope stroken hard board. Al Uw materiaal maken wi) pasklaar. De Timmerwin- kel. Uiterstegracht 168, b/d. Oude Rijn. P Aangeboden Engelse les. Lesgeld a 1 gld. per les. Geen club. Brieven bur. van dit blad onder no. 2822 k. P Bon. Aluminium fluitketel f 1.39. Inhoud ruim li liter. Mooi model. Prima kwaliteit. Normale prijs f 2.25. Uitsluitend met inlevering van deze bon f 1.39. Victorie-Bazar, Hoge- woerd 31 en 73. P Emaille kolenkitten f2.45. Losse kopjes, porselein, 25 ct. Plastic afwasbak f 1.98. K.T.S. bussen, fraai gedecoreerd f 1.89 per stel. Prima ballpoint 29 ct. Werkdoekjes 19 ct. Victorie- Bazar, Hogewoerd 31 en 73. P Zang- en klassieke platen vanaf f 0.50, koffergrammo foons vanaf f 25. Philips radio's vanaf f 25 .pianoklavier accor deons vanaf f 55. elektrische motoren, radiolampen en on derdelen. Reparatie, v^ren. luidsprekers. Janvossensteeg 41 Lelden. P Kies James f 998.mét achtervering. 5i P.K., 150 cc. James f1198. Vraag folder V.A. en/of kredietschema (3 30 maanden). A.V.V. motor - spaarpolis brochures (3L ren te): Valk a/h. H. Schouw. Voorschoten. Telef. K1710 - 25191. B Wegens omstandigh. te koop modern bankstel, 2 kleuren. Te zien na 6 uur. Valken burgseweg 76, bij H. Schouw, Voorschoten. Tel. 31452. B Biedt zich aan nette jonge man voor alle voorkomende werkzaamhedenBrieven bur. v. d. blad no. 2820 k. P Horlogemaker - Goudsmid. Chr. v. d. Linden, Levendaal 170, telef. 23544. Vakkundige reparatiën aan alle soorten uurwerken. Wekkers vanaf f 6.90. Herenpolshorloges v.af f 10.90. Beleefd aanbevelend. DIVERSEN P Kanarietentoonstelling dei- Eerste Leidsche Vereeniging v. Kanarieteelt en Vogelbescher ming „De Zanger", 8 december a.s. 10 uur v.m.10 uur n.m., 9 december 10 uur v.m.6 uur n.m., zaal Mekel. Hogewoerd 87, Leiden. g lluweiyk. Wendt U voor ser. bemiddeling t. d. 10 sa menwerk. bemiddel.kantoren. Uitsl. vr. medewerkers Dank- bet. t. Inzage. Nederlands Be- mldd. Centrum. Hoofdadm. Postbus 6037, Amsterdam. Kan« toor 's-Gravenhage, Pahud* straat 64. Zat., zond. 28 u»

Leidsch Dagblad | 1956 | | pagina 8