r f 19.75 Hoe slaagt U er in steeds weer iets anders te eten? Met 'n Royco-soepje breng je weer eens wat anders op tafel St. °mnen- "«'Poking lloonse „Een goed begin is't halve werk en ik heb dan ook opgemerkt, dat een bordje soep vooraf al meteen voor afwisseling zorgt. Natuurlijk spreek ik nu van een góéd bordje soep - een aparte soep - en waar zou ik dan beter terecht kunnen dan bij Royco? A Die biedt zes verschillende l\ soepen, waaruit je kiezen kunt en alle zes verrukkelijk!" Toplin-shirts zijn gemaakt van zuivert popelint. Toplin-shirts herkrijgen na het watten hun goede pat- vorm zonder strijken, dank zij de speciale bewerking. Toplin-shirts worden kletsnat op ten hangertje ge droogd. Mlt het vocht lekken de kreukelt eruit! Toplin-shirts geven u u/erkbesparing of ten besparing op uw fijnt-wasrtktningl Uitsluitend verkrijgbaar in de goede herenmodezaken. Toplin, een Engelse vinding, in Nederland uitsluitend gemaakt door de In wit, grijs en beige voor slechts overhemdenfabriek, Leiden AANGEBODEN B Heeft U een feestje? WU verhuren serviesgoed, glaswerk, tafelgerei enz. Natuurlijk Het Emalllehuis, Haarlemmerstraat 160—165 B. B Gasf., haard, naaini., radio's bankstel, pracht gasfornuizen, brandend te zien, kolenhaar den. clubfauteuils, bureaus, stoelen, linnenkasten, tafels, boekenkasten, handnaaima chines f 25. kolenfornuls. kris tallen kronen, ledikanten, spi ralen. Nieuwe Rijn 60. bij de Hooigracht. Tel. 22150. B Te koop luxe auto, merk Hillman 1951. In goede staat. Zijlsingel 65, Leiden. B Te koop aangeboden een goed spelende radio voor elk aannemelijk bod. Margriet- straat 6, Leiden. B Te huur per 1 dec. zlt- slaapk. met centr. verw., voor Holl. student. Joh. de Witt- straat 2, telef. 21316. B h Ut U t?w vrouw verrassen? Geef haar een horloge. Klas sieke modellen, zeer voordelige prijzen. Komt U even kijken? Geopend tot halftien 's avonds. Uurwerkkllniek Lage Rijndijk 8 (tegenover halte stadsbus). B Te koop aangeboden een H.M.W. bromfiets. Te bevragen Terweeweg 7, Oegstgee6t. B Gezelschapsspellen! Voetbal spel. Vlaggenlotto, Houdt er de moed maar ln, Hoedjewlp, Postkantoortje, Conducteur- tje, Hengelspel, Ganzenbord, Autorenspel, Ezeltjeplak. Prima afwerking. Slechts f 1.25. Ziet onze etalages. Papierhandel Paddenburg. Nieuwe Rijn elf. RKnutseldozen! Hamertje-tik, ren lezen, Schildersdoos, Borduurdozen, Matjesvlechten, Plakflguurtjes. Mandjes vlech ten. Hobbelfiguren, Platen vlechten. Klosjebrelen, Kin- derlegpuzzles. Schilderijtjes maken. Slechts f 0.95 en f 1.25 Papierhandel Paddenburg, Nieuwe Rijn elf. B A.B.C. Boeken. Eerste lees boekjes. Leesplankjes. Leerklok- ken. Schoollelen. Schooletul's. Poëzie-albums. Postzegelal bums. Sigarenbandjesalbums. Briefkaartenalbums. Metalen verfdozen. Bouwdozen. Blok kendozen. Ziet onze etalages! Papierhandel Paddenburg. Nieuwe Rijn elf. B Wasniaehinefabiiek heeft wasmachines met lichte emall- le beschadiging, gloednieuw m. garantie f 125 én f 145. Desge wenst afbetaling. Centrifuges f150.Depot: Sluisstraat 11. Leiden. Tel. 25466. B Aangeboden kinderstoeltjes en tafel. Morslaan 28. Na 6 u. B Te koop bruidsjapon (com pleet). tegen elk aann. bod. Te bevr.: Nic. Beetsstraat 54 A, tussen 68 uur. B Aangeboden een poppewa- gen. in g. st. Fr. v. Eedenlaan 18. Leiden. Na 8 uur. B Houten krukjes, rond en vierkant, p. st. f 1.90, schrijf bureaus, schrijftafels, bureau stoelen. linnenkasten, uit- schuiftafels, salontafels, bijzet tafels, Oudh. stoelen. A. J. Hartwljk. Nwe Beestenmarkt 7—9. tel. 26627. Burgtsteeg 4, tel. 24013. H Kinderledikant aangeboden, z. g. a. n. Te bevr.: Wassenaar - seweg 3, Katwijk a/d. Rijn. B Te koop jazz-gltaar, in z. g. st. Levendaal 42 A. B Te koop zwaar emaille gr(|s keukenuitzet. nieuw, f 50. Te vens box met verh. vl.. z. g. a. n. f 10. Vliet 41 Leiden. B Solex, in prima staat aan geboden, t. e. a. b. P. de la Courtstr. 40. F Volkswagen '49. Prima staat 1150.—. Julianastraat 12, Lelden. B Bandrecorder aangeb., ln prima staat, met band. 3 Ootoberstraat 61 A Leiden. B Aangel». 2-pers. opklapbcd met ombouw. Koudijs, Spaar garenstraat 3, Oegstgeest. B Gepensioneerd verpleegster zoekt zit- en slaapkamer en keuken. Brieven bui-, van dit blad on de? nö, Ê476 S. B Wat St.-Nicolaas ook geeft. Hij verpakt het in St. Nicolaa6- papier van Paddenburg. Nieu we Run elf. Pracht kwaliteit, vier kleurendruk, slechts 25 ct. per rol van drie meter. B Motorfiets, merk Royal- Enfield, 250 cc., van 1948. in uitstekende staat en nieuwe banden en Kentekenbewijs. Spotkoopje. Ook genegen te ruilen voor snelbrommer. Te bevragen: Aloelaan 18. B Ter overname hoogtezon, straalkachel. stofzuiger, loop lamp. kapstok. Ensie Encyclo pedie enz. Donderdag- en vrij dagavond 79 uur. Kagerstraat 12. B Te koop gebr. dames-, heren jongens- en meisjesrijwielen, in prima staat, met garantie. B H. van Marwijk, rijwielh. Oké, Zijlsingel 65, Leiden. B Br. kroon, fraaie oude pen dule met speelwerk. mooie zware eiken kloosterstoelen. ronde mahonie tafel, gebogen gracht noten commode. W. F. iooreman, 9 Nieuwe Rijn 9. t.o. V. en D. Let op tel. 23261. B Te koop aangeb. Germalne haard ,in prima staat. Te zien: Leiderdorp. Zijldijk 33. B Te koop aangeb. een goed onderhouden gasfornuis. Stille Rijn 1 a. B Aangeb. zonn. gest. zlt- slaapk.. m. gas en str. water v. E Aangeb. Singer handnaai machine in prima staat. Prijs f 65. Singer naaim. in moderne salonkast. ver beneden kost- pri)s. Volle garantie. Heren straat 23. Agent Singer Mij. N.V. B In- en verkoop van tweede hands herenkleding, winterjas sen. jekkers regenjassen, kos tuums, werk- en sportjasjes, broeken. Groenewegen. Lange Raamsteeg 5. De speciaalzaak v. Leiden en omstreken. Telef. 23759. B Brandkastje, ladekastjes, mooi Mechels eiken dressoir en andere soorten, zware soor ten eiken tafels, massief eiken clllnderbureau, kasten. W. F. Kooreman. 9 Nieuwe Rijn 9. t/o. V. en D. Let op tel. 23261 B Wegens vertrek aangeboden goed zuigende sleestofzuiger. 120 Volt m. toebehoren f 17.50 Leeuwerikstraat 14. 2 x bel len. B Huisvlijt!!! Sint-cadeau voor jong en oud. Kunstschilder- artikelen, fineersnljwerk, boet- seerklei. raffia, pitriet, flguur- zaagwerk. bouwplaten, stoffen verf, flitter gekl.. mesjes, lij men. verven. Rich. J. Blok, Hogewoerd 62. Tel. 23123. B Prachtig sprookjesboek in 2 delen. Elk deel bevat: vier sprookjes, 26 fraai gekleurde platen (23 x 31 cm talrijke fijne tekeningen. Slechts f 2.95 B Te koop aangeboden zwarte wintermantel, in prima staat, plm. maat 40. Stationsweg 43. B Autoverhuur. Morris. Volks wagen met radio. Ford Taunus '56 met radio. „Atlantic", tel. 110977 - 321069, Den Haag. B Een prachtige damesvulpen is een blijvend geschenk. Zeer fijn model ln de nieuwste uit voering voor f 11.75 en f 15.75. volledige garantie. Halpa Vul penspeciaalzaak. Haarlemmer straat 64 (t/o. het Fruitpaleis) j Een elektr. geschenk? lluls- amerkappen vanaf 7.95, sche mer- en wandlampjes vanaf f 3.25 grote schemervoetkappen 10.50. Kronen, ganglantaarns, strijkijzers, complete batterij 0.98. De Lange, Hoge Rijndijk 74. tel. 23425 en Hoofdstraat, Leiderdorp. Praktisch cadeau. Elektr. straalkachel. groot warmtever- mogen, 5 k 6 cent per uur ver bruik. Edy. Miele en A.E.G. wasmachines vanaf f 189. Snel- drogers vanaf f 149. De Lange, Hoge Rijndijk 74 .tel. 23425 en Hoofdstraat, Leiderdorp. Telef. 26166. B Moderne vazen, grote en kleine glazen, Gero artikelen, kristal, kop en schotels ln 80 verschillende soorten vanaf 0.49, Tornado artikelen, stalen strijkplanken, P.D. koffiemo lens keukenultzetten. De Lan- ge. Hoge RUa<Ül* Telef. B Gloednieuwe voor export be stemde stofzuigers f 89.50, was- maohines f 13o.Belde met schoonheidsfoutjes: volledige garantie. Eventueel gemakke lijke betaling. Vrijblijvende demonstratie. C.M.F. fabrleks- kantoor Spui 214 Den Haag. telef. K 1700: ll.'34.91; b.g.g. 11.53.96. B Japans, Chinees en Ita liaans mandenwerk. Zeer apart. Leuke cadeaus voor a.s. St.- Nicolaas. Fa. Feringa en Slui ter. Nwe Rijn 26, Lelden. Tel. 25377. B ltotan meubelen, baby- en poppewiegen in diverse mo dellen en prijzen. Uit eigen werkplaats. Voordelige ^aanbie ding. Fa. Feringa en Sluiter, Nwe Rijn 26. Lelden. Telef. 25377. B Moderne mensen slapen In moderne ledikanten. Cleopa tra van Auping. divanbedden, ledikanten, opklapbedden van Lemafa. De Kleine Winst. Haarlemmerstraat 51. B Uw bed slecht? Wij over trekken Uw bed vakkundig met een nieuwe damast! Een persoons v.af f 19.50, tweepers. vanaf 26.50. In één dag ge reed! De Kleine Winst, Haar lemmerstraat 51, Lelden. B Gebruikte bron- en buta- gasfornuls, gasstellen. gas haarden. gaskachels. Jaren lange ervaring op dit gebied. Set juiste adres; Nieuwe Rijn k Tel. mS0h B Luxe autoverhuur. Wij ver huren o.a. Mercedes-180 D„ Slmca, V.W. en Morris. Garage Bierman, Voorhout, tel. 02532 - 7433. B Hondenbezitters. Praeht- collectie honde-halsbanden, -riemen, -lijnen. -slippers, -kammen, -borstels, -kluiven, -ballen enz. Voor iedere hond een garnituur en prijzen voor elke beurs. J. Karei. Steenstr. 21. Telef. 20629. B Hengelaars. Vis- en werp hengels ln vele soorten. Mo lens. rails, aasketels, tuigen, lijnen enz. Voor iedere beurs een uitrusting. Pracht St.- Nicolaascadeaus. J. Karei. Steenstraat 21. Telef. 20629. B Dames- en heren horloges. Zakhorloges vanaf 13.75. Ket tingen, overkasten enz. Klok ken met blm-bamslag, koe- koekklokken. wekkers enz. W. van Kampen. Mare 102. B I>e wasmachlnefabrlek heeft merkwasmachines vanaf f 150, gloednieuw met garantie. Des gewenst afbetaling Geheel onbeschadigd. Modern, Fran- chlmontlaan 64 Leiden. Depot v. Assen-delftstraat 12. Oegst geest. B Een schilderstuk Is een nut tig geschenk van blijvende waarde. WIJ hebben voor U een enorme sortering, reeds vanaf f 14.50 voor boven dres soir. compleet met lijst. Lijs tenmakerij „De Concurrent", B Polshorloges vanaf f 1.p. week. Gouden ringen, pendu les. Prima kwaliteit. Billijke prijzen. Plasmever. Storm Buy- singstraat 33. Tel. 32173. B 'IV koop boeken, huisraad, weckflessen. traproeden. 1- pers. spiraal, gasoventje, 2 tuinstoelen, tafeltjes, badka merkastje. zinken teil. wand versiering. partij brandhout, elektr. haardroger, snijbonen- molen etc. Tel. 30040. B Ter overname aangeb. een mooi eikenhouten eetkamer- ameublement. best. uit buf fet, ronde tafel. 2 armstoelen en 4 stoelen, bekleed. Mr. Grooss, Oranjeplein 3, Voor schoten. B Gitaren! Nieuw met 1 Jaar garantie vanaf f29. Accor deons vanaf f 59. Verder trom petten. klarinetten, saxofoons, tegen billijke prijzen. Korevaarstraat 5. B Wat kunt U.... toch heer lijk genieten per rijwiel. Het houdt U Jong en fit. Zo'n fietstocht kan U plezier doen wanneer U hem koopt bij: Valk a/h. H. Schouw, Voor schoten DIVERSEN B I'ostdulvententoonstelllng P.V. „De Bonte Duif" ln rest. Bellevue". Steenstraat 59. 1 en 2 dec. Toegang vrij. Geopend zaterdagavond 6 tot 11 uur. Zondag v.m. lo uur tot nam. 6 uur. B Bezoekt de Janvossensteeg! Schitterend verlicht. U koopt er goed en voordelig. Neemt deel aan de gratis vossenjacht om waardevolle prijzen, 't Is de moeite waard. B HuweHjk. Wendt U voor ser. bemiddeling t. d. 10 sa menwerk. bemiddel.kantoren. Uitsl. vr. medewerkers. Dank- bet. t. Inzage. Nederlands Be- mldd. Centrum. Hoofdadm. Postbus 6037. Amsterdam. Kan toor 's-Gravenhage, Pahud- straat 64. Zat., zond. 28 u. B Bezoekt de Janvossensteeg! Schitterend verlicht. Neemt deel aan de gratis etalage wedstrijd om waardevolle prij zen. U koopt bij ons goed én goedkoop. B Instituut voor Arbeiders ontwikkeling. Vrijdagavond 30 nov. tweede excursie Rijksmu seum voor Land- en Volken kunde o. 1. v. de heer J. Frese. Het leven van Boeddha. 7.45 u. bij de ingang Steenstraat. B Zwarte handtas verloren, omtrek Steenstraat, inh. vul pen. bril ln etui. paspoort en enige papieren. De verl. zeer gedup. Tegen beloning terug te bezorgen mevr. Bonte. Lan ge Kerkaam 59. Wassenaar. Tel. 2357 (1751). B De Janvossensteeg is schit terend verlicht. Doet bij ons Uw inkopen en neemt deel aan de gratis vossenjacht en etalagewedstrijd om prachtige prüzeu. ROYCO KALFSBOUILLONSOEP, dc geur alleen al geeft Uw man dat gevoel van lekker te zullen eten. En hij wordt niet teleurgesteld! Die rijke, fijne smaak komt van de bouillon van mals kalfsvlees. Dat tikje pittigheid van de vele uitgelezen kruiden die de Royco-kok volgens zijn eigen recept in deze soep verwerkt. Daar nog aan toe gevoegd de zachte vermicelli, en U hebt een begin van de maaltijd, waarvoor Uw gezin U dankbaar zal zijn! Hier zijn ze alle zes: Royco Kalfsbouillonsoep-Kippensoep-Groentesoep-Aspergesoep-Vermicellisoep en Erwtensoep Het originele Engelse Toplin shirt dat in Engeland en de Verenigde Staten de grootste sensatie Verwekte op het gebied van Herenkleding, is nu ook in Nederland verkrijgbaar.

Leidsch Dagblad | 1956 | | pagina 7