„Kies NU uw mantel bij De beste raad voor iedere vrouw: Als U van plan bent een nieuwe mantel aan te schaffen, moet U naar C&A gaan en wel NU, onmiddellijk! Want nu heeft C&A een collectie voor U klaar die alles overtreft wat U nog ooit gezien hebt. Juist de meest gewilde typen van dit seizoen vindt U thans bij C&A in een eindeloze variatie van modellen, stoffen, kleuren en maten. Wat U ook zoekt een autocoat of een boxcoat, een aangesloten mantel of een swagger, een mantel mèt of zonder bont U krijgt thans precies in Uw genre de meest royale keus en de meest aantrekkelijke prijzen. 5475 5975 795° 125.- 9 De sportieve jonge vrouw 1956 draagt natuurlijk een moderne autocoat, zoals dit model met de deken-warme ocelot teddy- voering! Mooie kwaliteit velours in alle nieuwe winterkleuren Maten 38 tim 44 Moderne, sportieve boxcoat, gevoerd met heerlijk warme teddy. Pracht kwali teit double-face met mohair in de kleuren lever, beige, zand, ice en camel. Maten 36 t/m 44 Als enige garnering van deze zijde-soepele mohair glacé mantel, werd op de sierlijke ronde kraag een baan tegen de vleug in verwerkt. Dit model in vele nieuwe herfsttinten o.a. ice-blue en lever bruin. Maten 36 t/m 50 De zeldzaam grote, rijke bontkraag van 't mollige, donzig-zachte mouton- bont geeft deze mantel van een pracht kwaliteit wol met mohair een bij zonder cachet. In de modekleuren zand, ivoor en camel. Maten 38 t/m 46 OJ" Meesterlijk van coupe is deze chique mantel van een sublieme kwaliteit mohair glacé. Een model van aparte klasse met naturel persianer garnering op de zuiver gesneden kraag. In grijs, ice-blue en marengo. Maten 38 t/m 48 Als U een zeer exclusief mantelpakje zoekt, of een couture-model- mantel... brengt U dan eens een bezoek aan onze Model-afdeling! U vindt daar geregeld enkele stuks, zoals in de duurste Mode huizen Maar de prijzen zijn beslist véél en véél voordeliger! C&A heeft een speciale bont-afdeling met een bijzonder gevarieerde collectie bontmantels, jasjes en stola's Ook de betere bontsoorten vindt U er, verwerkt in de allernieuwste modellen. En de prijzen Die zijn natuurli/k óók voor bont véél en véél voordeliger dan wéér ookI

Leidsch Dagblad | 1956 | | pagina 20