star Balastore Vlees hooit erbij MACHINIST dmer/can, I ti At 2itkeb oehem Bevorderingen Gymnasium Leiden L vatv Leidse Jeugd Actie besloot haar winterseizoen verwarmings monteurs hulp-monteurs VERKOOPSTER KANTOOR BEDIENDE (vrl.) FLINKE MAN VITA N.V. diepvriesbedrijven le- en 2e-verkoopster MAANDAG 9 JULI 1956 By het St-edelyk Gymnasium alhier zyn bevorderd naar de tweede klasse: Gui'do Bakema, Wander van den Berg, Phineke den Boer, Harm Drewes, Ariane Felükamp, Gerrit-Jan Flim, Marian Foe- ken, Jan-Willem Gast, Theo Geels, Coot je Gosses, Tineke Hartman, Floris Herfst, Rudy Kuyt, Wim Leenen, Robby van der Linden, Eddy Lourens, Maarten Meijering, Joke Riemersma, Addy Rig- ters, Jan-Pieter Roos, Irene Staverman, Ans Vrielink, Margriet Drewes, Baja van Oven, Marbeth Beukema toe Water, Her man de Liagre Böhl, Els van der Bijl, Jooke van Doorn, Marco van den Ende, Jaap Goekoop. Sandra de Haan, Petra Henveyer, Dick Hofstee. Corrie van der Horst, Loeske Korthals, Piet Kruyt. Jan Kuperus, Henka Niessen. Nena Oosthoek. Arie Remmelzwaal, Willem Storm van Leeuwen. Roelf Tieleman, Albert Vosse- poel. Sera Vreden, Marjolyne Beumer, voorw., Rob Booij, 1 herexamen, 6 afge wezen. Bevorderd naar de derde klasse: Han- neke Blindenbach, Rinske Bcuman, Jan Brouwer, Gege Callenbach, Bas Jan De- menint, Flip Huges, Wim Huizinga, Ali- da de Jong, Eveline Kleyngeld, Rose- marie Koningsberger, Wybo Oosterhoff. Rik Meyer, Lenie Mussert, Jaap van der Sande, Jikke Schouten, Han Tesselaar, Greetje Werner, Ansje de Wilde, Niek de Wolf, Kees Berg, Dorine Duyverman, Floris van Ginkel, Eveline Goekoop. Wietske Haarsma. Adri Hoelen, Anne- margreet de Jong. Maryke de Jonge. Ineke de Knecht, Henk Nijeboer. Jan Oosterhoff, Beatrix Soheffer. Nelleke Turion, Jon Ubbink, Annemarie Uhlen- beck, Suus Verhoekx. Ria Verhoogt, 3 herexamen, 6 afgewezen. Bevorderd naar de vierde klasse: Eric Binsbergen, Nico Booy, Tineke de Bruin, Tilly Dinger. Marien van den Ende. Ma rian Flim, Marijke Haantjes, Ad Harte- veld, Arend Hussen, Ilonka Kruts, Gys Kuenen, Sietse Lefeber. Mimi van Luyn, Werner Staverman. Jip van der Wind, Wim van Evert, Jan-Casper Hartman, Laura Huizinga, Joost Kuiper, Frits Lahr, Ko de Meyere, Jan Nicaise, Bart Punt, Conny Saris, Tysk van der Schilden, Tiddo Hofstee, Ronny Veenstra, 1 her examen. 4 Afgewezen. Bevorderd naar de vijfde klasse: Ma rijke Assink, Alwine Drewes, Lex Duy verman, Niek van Ginkel, Carolien Han, Maarten Hofstede, Kiki Huijding, Diek Koningsberger. Sander Kreukniet, Elly Leenen, Tony Meckmann, Ulrika Ooster hoff, Mare Spijker, Dini Vyl'brief, Nico Volkers. Loesje Bakx, Tryntje Brouwer. Hans Dresden, Emmy Fischer, Gerard de Groot, Fredy Hoogewerff, George Junge, Jan Karstens, Marijke Kok, Rob van der Plas. Lydia Versteeg, Peter Waasdorp. Aschwin Egter van Wisse- kerk, 1 herexamen, 8 afgewezen. Bevorderd naar de zesde klasse: Ida van Regteren Altena, Michiel Boeke, Ineke van Heerde, Joost Hubeek, Wus Kloeke. Anneke de Koning. Aad Kosto, Ed Kuypers, Paul Waszink. Gerhard Cadée, Cees Fasseur, Adri Majolée, Ed van Ooy, Carla Pieper, Else Planteydt, Tonny Tieleman, Duco van Weerlee, Tine Zunderman. 1 herexamen. 5 afgewezen. R.K. Lyceum By het R.K. Lyceum „St. Bonaventura" alhier zijn bevorderd van de 4e naar 5e klas (H.B.S. afdeling A)Nick van Dijk, Maurits Flapper, Leo van der Ham. Adri van der Hoeven, Ronny Koevoets, Chris Langezaal, Laurens Neefjes, Wim van Rhijn, Bart van Rooden, Niek van Vliet, Hans van Zijl, Jacques van der Born, Koos Warnau. Dick van der Eerden. H.B.S.afdeling B. bevorderd van de 4e naar de 5e klas: Dick Bergman.Peter Boerman, Kees v. d. Eerden, Ben Ouüe- Alink, Kees Schuur. Jan Stierum, Jim de Wit, Joop Arts, Wim Steyn (met lof), Piet Blom. Hans Goerres, Piet Jansen, Anton de Vroomen, Jan Elderhorst, Louk van Gestel. H.B.S.afdeling A. bevorderd van de 3e naar de 4e klas: Tonny TAmi, Hein Fles, Rinus Groenewegen. Piet Kempen. Jan van der Kooy, Louk Menken, Ge rard van Niekerk, Kees Paauw, Hans Runderkamp, Gerrit Schavemaker, Ben Walenkamp. Wim Stolwijk. Wim van Zanten, Jan Blom, Kees van der Drift, Marijke Helsen, Piet de Jong, Joop de Ridder, Theo Versteeger, Gerard van de Wijgert, Joop Zonneveld, Ton Volle- bregt, Albert van Dyk, Joop Smit, Wil Verberg, Huug van Leeuwen, Rinus van Kes teren, Leo Senne. HJB.S., afdeling B, bevorderd van de 3e naar de 4e klas: Bernt Brandt, Ton van Brussel. Dick Houthoff, Koos Jan- son, Joop Kettenis, Bas van Beukering, Jan Duynisveld, Aad Hermans, Tom van Kes teren, Nico van Oudenhoven, Nico Schoonderwoerd. Adri Barnhoorn, Hans van den Berg. Louis Bosman, Leo Groe newegen. Sachie van Kesteren, Harry Kleys, Hans de Kruyf, Adse Leijen, Wim Mieremet, Adri Ruigrok, Jacques Ruig- rok. Piet Verhoef. H.B.S.van de 2e naar de 3e klas: Rob Barendsen, Hein van Buul, Wim Duy nisveld. Hans Gubbens, Pim de Jong. Kees Koreman, René Monfils, Adri Pie- terse. Louk Roozen, Simon van Ruiten, Jos Vreeburg, Albert Winninghoff. Frans Luyten, Harry Akerboom, Kees Cremer. Wim Driessen, Robby Fallaux, Eddy 't Hart, Kees Heemskerk, George Hotze, Piet Hulsebosch, Piet van der Kamp, Paul Kerckhoff, Tonny Kooien, Adri van der Kraan, Nico van dér Vaart, Ricus Vogelaar, Jos Vreeswijk, Peter Witteman, Jules Tjen a Loi, Jacques van der Voort, Hans Alkemade, Hans van Eisen, Hans Jansen, Frans Lardenoye, Johan van Mil, Frans Remmerswaal, Hans de Rooy, Ben Schenk. Bernhard Sleumer, Hans Stiekeman, Eddy Stierum, Bert Vane man. Henk Veraart. Guus Zandbergen, Nioo Meiman (met lof). H.B.S., van de le naar de 2e klas: Jos van den Bosch, Joost van Bremen. Leo de Graaf. Flip Grimsbergen, Leendert van Helemond, Wim van Hoorn, Jozef van Oudenhoven. Frans van Remundt, Jos Runderkamp, Theo Verhaar. Nic Brederode, Eugéne Hageman. Kees Hoog duin. Jacques de Kleine, Egbert Lange. Wil Laurs, Hans Lourier. Wim Pieterse, Hans Scheerder. Leo Uljee, Theo Ver- mey, Harm Wasser, Tonny van Wely. Simon Crone, Jan Roozen (met lof), Wim Bunnik, Louk Cuvelier, Mike van Hul- sen, Eugéne de Jong, Ferdie Lausberg. Leo van Paridon, Louk Pommée, Rudie Roozen, Piet Schrama, Kees Verweij, Wim Westgeest. Peter de Wit, Frans van der Zon, Jan van der Berg, Joop Burgers, Roel Daru, Jan van Doorn, Jan van Dijk, Hans Hartwijk, Joop Kampert, Mi- chaël Karsten. Wim Kroone. Huub de Kruyf, Rudie Laimsböck, Ronny Nolens, John Peters. Jos Westen, Rob Winnubst, Hans Leijen, Hans de Graaf. Ben van Beek, Piet Duynisveld, Herman Fasel, Jan de Klerk, Ben Muusers. Louis Nou- wens, Theo Raaphorst. Gerard van Rui ten, Joop Singeling, Rob Versteege, Jan Wouters. Gymnasium, afdeling A, van 5e naar 6e klas: Adri Gillissen, Ton van Jaars veld, Adri Pannebakker, Kees Prins, Henk Scholte. Jan van Ulden, Laurens Zwetsloot. Juul Simonis, Frans Fornara (met lof). Afdeling B, van 5e naar 6e klas: Peter Alkemade. Hans Bonnet, Leo de Jong. Adri van der Kley, Martie Kramp. Hans Lagas. Rob Louwe. Willy Runderkamp, Louk Voermans, Hans van der Voort. Afdeling A. van 4e naar 5e klas: Kees Doove, Rob Janson, Ad Koelemeij, Jaap Meijer, Hans Tielemans, Ben Topper, Hans Uljee, Piet van der Voort, Jan de Wit. Afdeling B, van 4e naar 5e klas: Her man Allart, George Dofferhoff, Harry Heeman, Theo Hoogeboom, Piet Janson, Wim Koelemeij, Barry Louwe, Wim van der Meel, Klaas van der Poel, Ton van der Putten, Har Walenkamp, Ko Zuy- dervTiet, Frans Zwartjes, Henk van der Lans (met lof). Van de 3e naar de 4e klas: Hans van Aalzum, Frans Bloem. Ton Brouwer, Ton Goddyn, Harry Hermans, Kees Janson, Dick de Jong, Ad van Keulen. Har Meijer, Tonny Peters. Wim van Steenbergen. Harry Vlasveld. Evert van der Werf, Ben Zonneveld, Wim van Beek (met lof). Jan Klink (met lof), Paul van Dorp, Antoon Eibers. Peter van der Geest. Jan-Willem de Haan. Leo Hoogervorst, Jan Kok, Hans Pijnacker, Evert van der Spek. Frank Tonino. Lodewijk van UTden, Ar nold Urban. Jan Vreeburg, Jeroen Cho rus (met lof), Leo van Leeuwen (met lof), Jan van der Putten (met lof), Nico Vink (met lof). Van 2e naar 3e klas: Henk Blom, Wil'bert Blom, Kees van den Bosch, Win- Mulo-examens Voor het Mulo-diploma A zijn ge slaagd: J. B. van Osnabrugge. Leiden, F. J. Sieval Leiden. E. I. J. Veerman Leiden, M. W. Knuppe Leiden, A. Kromhout Rijnsburg, A. L. Kimpel Lei den, H. Schmohl Noordwijk Binnen, J. W. v. d. Kaay Oegstgeest, P. E. Ouds hoorn Oegstgeest, R. J. C. Haven Lei den. J. C. A. Krul Wassenaar en I. Delmeer Leiden. Voor het diploma B slaagden: P. S. D. van Ommen Voor schoten. M. Reijneveld Leiderdorp. J. Stam Voorschoten. N. Tol Leiden. A. A. Veerman Leiden. A. Zuijderduin Voor schoten. J. W. Vodegel Lelden. G. den Hollander Bodegraven. K. Zwijnenburg Bodegraven en J. H. Wassenaar Leiden. fried Flapper. Kees Frijters, Hans de Graaf, Ton Kohlbeck, Henk Kortekaas. Theo Kret. Piet Kroft, Piet van der Lans. Adri van der Meer. Kees Pinxteren, Wim RosdorffAdri Rotteveel. Huub van Ryn, Hans van der Spek, Simon Stolwijk, Nico Verwer, Han Brands, Leo Bisschops. Jan Brandt, Jan van der Geest, Wim Hartog, Eddy Heslenfeld. Leo Hoogeveen, Roy Klerks, Tonny Korenhoff, Frits Meijer, Adri Pijl, Piet Rotteveel, Fons Tonino, Frank Walenkamp, Pim Walen kamp, Kees van der Zalm, Guus Zwar- telé, Klaas-Hay de Ruyter (met lof). Van le naar 2e klas: Peter Simonis. Jan Sommeling, Jacques van der Krokt (met lof), Aad van Ulden (met lof).Piet van der Aart, Willy Alkemade. Robert Dormeier, Gilbert Monod de Froideville, Kees Pleij, Luciano Spadon, Bert van Zeist, Rogier Chorus (met lof). Rob Brands. Ben Sloothaak. Jos van Niekerk (met lof), Han Hoogervorst. Chris van der Klugt, Leo van der Poel. Jan Sips. Con Verboom, Hans Blom, Ton Duyve- stein, Henny ter Haar. Simon Hiep, Paul Manshande, Frans Slobbe, Flip Stembert, Hans Smeets, Nico Venne. Guido Vosters, Piet Kouwenhoven (met lof). (APV-paiV z»Joi) 4**#icahs^ Overgangsexamen Bij de Gem. H.B.S. aan de Burggraven- laan zijn van eerste naar de tweede klasse bevorderd: Sonja Bakker, Nico van Beurden. Jan Blanken, Lisse, Jacques Boon, Voorschoten. Frans van den Broe- ke, Oegstgeest, Anneke Crama, Hans Dibbetz, Oegstgeest, Dickie Flaman. Dick de Graaff, Oegstgeest. Maarten Hoogen- doorn, Zoeterwoude, Bram de Jong (met lof). Henk Koemans. Noordwijk aan Zee, Henri Oosterhof. Leen RUnsburger. Lei derdorp (met lof), Eddy Schudel,Oegst geest, Rein Sirre, Wassenaar (met lof), Jaap Veltonan, Greta van Venetiën, Noordwijk aan Zee, Aagje Versnel, Lei derdorp, Koos van Weizen, Yke Bakker, Afwisselend programma van goede kwaliteit De actieve Leidse Jeugd Actie heeft haar winterseizoen besloten met een uitstekende slotavond, die zaterdag in de grote zaal van het Leidse Volks huis werd gehouden. Verzorgd door eigen krachten was het afwisselende en vlotte programma van uitstekende kwaliteit. De voorzitter van de LJA, dr. P. L. Schoonheim, opende de avond met een kort welkomstwoord, w a arm hij zijn gTote dankbaarheid uitte voor de steun in velerlei vorm, die de LJA van ge meentebestuur, verenigingen en instel lingen heeft ontvangen. Gebleken is nu wel, dat de LJA het vertrouwen gewon- n enheeft. Mede door de uitstekende do centen waren de georganiseerde cursus sen een doorslaand succes, wat ook tot uitdrukking is gekomen in de resultaten die de cursisten behaalden. Dr. Schoonheim dankte in het bijzon der de actieve secretaris-penningmeester de heer G. Steinbach. Dit werd door de geheel bezette zaal met een daverend applaus onderstreept. Hierna reikte de voorzitter de diploma's uit aan de ge slaagden van de cursus handenarbeid in vrije expressie. Ditw aren: mej. J. Be- kooy, hr. C. Bonnet, mej. B. Gillissen, mej. H. W. v. d. Heyden, mej. M. Kievit, hr. R. Kop. mej. M. M. Lagendijk, mej. Th. A. Lemmers, mej. A. G. Paarlberg. mej. J. Roos, mej. W. Rozendaal, mej. M. C. de Ruyter de Wildt. mej. F. E. Veldhorst, mej. L. P. Verboom, hr. A. Verlind, mej. E. E. G. de Vries, mej. J. Wiersinga en mej. A. C. M. van Zijp. Onder leiding van Henk Brier werd daarna de cantate ,Der Schulmeister" van Telemann uitgevoerd, met medewer king van leden van de jongensclubs Le vendaal OJMV en Malenwyk UKS, die het koor vormden, strijkers van het Toonkunstorkest en de bassolist Aart de Jong. Brier slaagde erin met deze ama teurs een muzikSal volledig verant woorde opvoering van dit grappige stuk te geven. „Wees jeugdleider en -leidster op een menselijke wyze"w as de titel van een inleiding, die een van de docenten, de heer J. A. Stalpers hield. Op boeiende wyze wist de spreker de kern van het probleem van de Jeugd, aan de ene kant aangelokt en gepaaid door een maat schappij vol beloften, aan de andere kant verward door de hoge eisen, die die maatschappij stelt, te isoleren. De grote taak van het jeugdwerk nu is, zon der gebruik van goedkoop succes en stunts, bij die verwarde Jeugd orde in de chaos te brengen en haar te leiden tot liefde voor het gewone leven, het accep teren van het alledaagse bestaan. Joop Stokkermans zorgde hierna voor een muzikaal tussenspel. In de pauze was er gelegenheid in de benedenzaal werk te bezichtigen van handenarbeid- cursisten. Werk op zeer verschillend ge bied was hier tentoongesteld, bijna zon der uitzondering getuigend van groot technisch kunnen en creatief vermogen. Een experiment was het optreden van eeneroep cursisten vrij toneel, die onder leiding van de heer J. Chr. Bartelman een door de zaal gegeven opdracht op uitstekende wijze uitwerkte. Werkelijk geslaagd was het opvoeren van enkele fragmenten uit het stuk van de Amerikaanse schrijver Thornton Wilder „Ons Stadje". Ook dit stond on- derl eiding van de heer Bartelman, die de fragmenten op sobere wijze Inleidde en enkele bijrollen speelde. De schrij ver heeft bewust vrijwel geen hulpmid delen voorgeschreven, zodat, heel veel geïmproviseerd moest worden. Naast Gem. H.B.S. Leiden Koos Cornelisse (met lof), Hans Diehl, Bert Erades, Kees Fluyt (met lof),Peter Heijkoop, Frank Jager. Voorhout, Han Kapsenberg (met lof). Johan Kwestro, Han van der Laan (met lof), Rob Moo- lenlbeek (met lof). Hans Oudshoom, Freddy van Staten. Henk Blote, Henk de Bruin. Roel Crabbendam, Emmy Dek ker, Kees Geuze, Leiderdorp, Jan Hen- sen. Bert Keuning, Oegstgeest. Tommy Ladendorff, Alphen a. d. Ryn, Harry de Lange. Den Haag. Jaap van der Lelie, Koudekerk a d. Rijn. Klaus Matze. Lei derdorp. Wim Metselaar, Oegstgeest (met lof). Freek Nekeman, Noortje le Pair. Ellen Plesman, Leiderdorp. Rob Ruitenberg. Henk Schaart. Katwijk aan Zee, Bob Vegter. Jaap Visser, Katwijk aan Zee (met lof), Wim van Wijk. Herexamen 1, niet bevorderd 34. Bevordering van de 2e naar de 3e klasse: Maarten Belonje, Ronny Bilder- beek, Voorschoten, Rob de la Court, Oegstgeest, Karei Dekker, Hazerswoude, Kees Herweijer. Wim de Jongh, Zoeter woude, Ludy Knegtel, Wim Lubbers, Oegstgeest. Hugo Overmeer, Wouter Si- rach, Sassenheim, Walter Steevensz, Den Haag, Tom Struick, Oegstgeest, Ca rol Birnie, Koos Taconis. Beppy Veer man. Oegstgeest. Willeke Veerman, Oegstgeest, Jbop van Tubergen, Noord wijk aan Zee. Lou Barrau, Noordwijk a. Zee. Hans Bink, Gerrit Ezendam, Jean Grandjean, Lida van Groningen. Karei Hagemans, Pieter de Herder. Koudekerk a. d. Rijn, Wim van den Hoven. Wiert Komdeur. Leo Kommer. Voorschoten. Mary Ann Monkhorst, Oegstgeest, Henk Mulder, Thijs Ouwerkerk, Anthon Slan gen, Jacques de Vink (met lof), Chris Wendt. Erna Wichers, Leidschendam, Joop van der Zwart, Jan Arbouw, Jaap Broersma. Jan Bronder. Voorschoten. Bram David, Max Haalebos, Niek Moo- nen. Simon Ouwerkerk. Leiderdorp. An nemarie Quartel, Ter Aar, Kees Rijns burger. Leiderdorp, Piet Taffijn. Gerard Versluis. Leiderdorp, Marjan Wilschut. Mantri Zwarts. Aad v'. Rhee, Noordwijk aan Zee. Herexamen 4. niet bevorderd 15. Bevordering van de 3e naar de 4e klasse: Werry Balf. v. Burleigh, Oegst geest, Koos Bazijn, Jan Beunderman, Sassenheim, Hans Havers, Hendrik Hoog straten (met lof), Herman Jager, Voor hout, Sjaak Onderwater, Ger rit Renes, Dolf van der Reyden, Leider dorp, Paul Slikkerveer, Sassenheim, Cor- ry Versluis, Leiderdorp. Gerard Voorvelt, Theo Warns, Katwijk, Erik Bakker, Oegstgeest. Wim Bossard, Zoeterwoude, Hidde Brongersma. Hans van Dam. Kees van Duyn, Nico den Hoed. Pieter Hoek stra, Voorschoten. Jan van den Hoo naard, Noordwijk aan Zee (met lof). Gert Jan Hoope, Arie de Jong. Katwijk Route eerste Lauradag De route van de eerste Lauradag, morgen, heeft een lengte van 150 j km. voor groep A en 100 km. voor groep B. De route ls als volgt: Alphen aan den Rijn - Nutsge- bouw - over Aarbrug - Van Man de rsloostraat - Pieter Doelman straat - rechtsaf Julianastraat - Wilhelminalaan - Emmalaan - Hoorn - Rijksstraatweg via Ha zerswoude en Zoeterwoude naar Leiden - Wilhelminabrug - Hoge Rijndijk - Zoeterwoudse Singel - Witte Singel - bij Leidsoh Dagblad linksaf Haag weg - bij de Vink links af Leidseweg - Voorschoten - Schoolstraat - Veurseweg - Leid schendam - Voorburg - Drievliet (34 kim.). Hier splitsen de 2 groe pen. Groep A: Wateringen - Poel- dijk - LoLosduinen - Scheveningen - Pompstation. Groep B: Den Haag - Scheve- I ningen - Pompstation, waar de i groepen elkaar weer ontmoeten. De routes vallen verder aldus sa- Imen: Wassen. Slag - Via Was- senaarse Slag naar Katwijk a. Zee - Zuid-Boulevard - Nieuw Britten burg - Noord Boulevard - rywiel- i pad naar Noordwijk aan Zee - links i Boerhaveweg - reohts Kon. Astrid- boulevard - Huister Duinstraat - links Oude Zeeweg - Boulevard - Stempelpost De Landbouw - Bou- levard - rijwielpad naar De Zilk - bij de Ruigenhoek straatweg over steken richting Lisse - Ruigen- hoekseweg - spoorwegovergang Stationsweg - Lisse - Keukenhof - Stationsweg - Veldhorststraat - linksaf Hereweg - bij gedenkteken rechtsaf - Oranjelaan - bij ver keerslicht linksaf Kanaalstraat over Ringvaart rechtsaf - langs Ringvaart tot de Meerbrug - deze brug over naar Nieuwe Wetering - Noordveenweg - linksaf richting Oude Wetering - Viaduct - West einde - Roelofarendsveen - Lange- weg - Paviljoen De Brasem - Oude Weterng - Plantage - Veer- straat - linksaf Bruggestraat - rechtsaf brug over - rechtsaf rich ting Limuiden - Wetermgbuurt - bij bw. 236 richting Alphen - Lei- muiden rechtsaf Dr. Stapensea- straat - linksaf Dorpsstraat - W. v. d. Veldenweg - Herenweg - Rijn- zaterwoude - Herenweg - by de Rijn linksaf Ou dshoo rnseweg - Hooftstraat - Nutsgebouw - Alphen aan den Rijn. doorvoeld spel in het tweede fragment was het derde, de confontratie van het dode meisje met de wereld van de le venden en haar aanvaarden van de wer kelijke rust, een oümax. Vooral het spel van de onervaren mej. A. Alting stond op een zeer hoog peil. Deze opvoering was een waardig besluit van een prach tige slotavond. (met lof). Aart Ligthart, Oegstgeest, Rudo Luinenburg, Oegstgeest. Manfred Mauritz, Katwijk (met lof). Wim Oos terhof, Paul Pieper. Lisse, Liesbeth Riet bergen, Oegstgeest. Albert Snelleman, Tonny Voorma. Leiderdorp, Bauke Swa- nenburg, Bernhard Bonnet. Frits Chau- dron, Hans Dik. Oegstgeest. Frans En gelenburg. Leiderdorp, Gerard de Graaff Hans Haak, George van Hoogeveen. Henk Korswagen, Ronald van Loo, Jan Oost- stroom, Oegstgeest, Jan Prins, Loek Spie renburg, Harmen Stolte, Ben v. Ulden. Henk Koster. Herexamen 3, niet bevorderd 18. Bevorderd van A 4 naar A 5Ruud Aalbersberg, Toos Booy, Noordwijk aan Zee, Wout Boudrij, Henk van Buren, Rudy Hoek. Ineke de Kruis, Bob Las- schuit. Ingrid Munch, Katwijk aan Zee, Alex Rotti, Katwijk aan Zee, Kees Smit, Oegstgeest. Janny Veerman. Oegstgeest, Ruud Witteveen, Zoeterwoude, Dinie Wolring. Niet bevorderd: 2. Bevorderd van B4 naar B5: Bert Drejer, Oegstgeest: Sjors van Eyl, Voor-i schoten, Irene Gaykema, Piet Karduks, Lex de Koning, Leiderdorp, Jan Sjouke Kuindersma, Oegstgeest, Ab Sandberg, Sassenheim, Ben Vis. Adri Wijtkamp (met lof). Jack Zandvoort, Arand Ba zuin, Wim Beunderman, Sassenheim, Guus Blöte, Hans Hoogendyk, Tom Mul der, Onno Noorduyn, Oegstgeest, Marius de Water. Niet bevorderd 15. Daar waar in deze lijst geen plaats naam is vermeld, is dit Leid'en. Hier is 't recept van 'n geslaagde picknick! Fietsen of brommen Zeilen of wandelen, of een dag met de auto et op uit? Zorg dan voor voedzame, hartige proviand' Uw slager heeft een speciale sortering echte picknick-artikelen, die de hele dag lekker vers blijven Maak het U gemakkelijk, haak aan wat U voor de volgende tocht wilr meenemen. bacon cervelaat boerenmetworst procureursspek gekookte worst (aan 'n stukje) ontbijtspek rookvlees Alléén bij Uw slager zo sappig en Hoe 't ook zij: Publikati* van de verenigde slagers in Lelden en omstreken en gevraagd. Aanmelden tot 7 u. bij Techn. Bur. voor Centrale Verwarming en Sanitaire installaties F. J. VOSSEN. Geversstraat 31 Oegstgeest telefoon 23483 GEVRAAGD flinke liefst enige ervaring in de verkoop van speelgoed. Prettige werkkring, goed salaris. Aanmelden bij G. VAN BRUSSEL, Haarlemmerstraat 267 Tegen 15 augustus gevraagd voor de facturering. Brieven met inlichtingen on der no. 2581 aan het bureau van dit blad. TE KOOP een SKODA cabriolet '50 en ©en SKODA coach 1948 met schuifdak. Beide in goede staat. GARAGE V. A. REYS, H. Rijndijk 55, Zoeterwoude, tel. K 1710—2238L Leiden. GEVRAAGD een voor hulp van de portier, enigszins bekend met groente en lichte administratieve werk zaamheden. Genegen ook andere werk zaamheden te verrichten. Aanmelden zo spoedig mogelijk Bij de STEDELIJKE GASFABRIEK is plaats voor een Sollicitaties te richten aan de Afdeling Personeelszaken van de Sted. Fabrieken van Gas en Electriciteit, Langegracht 70, Leiden. GEVRAAGD: LEVENDAAL 174 LEIDEN MAISON v. d. VLIST - Botermarkt 3 Parfumerieën en bijouterieën. Met Balastore zongordijnen vrij licht, vrij zicht! In het vertrek waar u woont en werkt is de zon meer last dan lust, hinderlijk voor de ogen en schadelijk voor de stoffering. Gelukkig is er Balastore, het goedkope goede zongordijn met de „sleuQes". Geen zonnestraal dringt in het vertrek door, maar door de sleufjes komt wel overvloedig daglicht. En uw uitzicht wordi geenszins belemmerd. Vele zomers koel comfor door klein bedrag aan Balastore! 40 cm breed 2.80; tot 120 cm breed elke 10 cm meer 40 ct; van 120-260 cm 50 ct. p. 10 cm breedte. Standaardhoogte 210 cm. Bovenlat is links en rechts 2'!2 cm breder dan het zongordijn. Verkrijgbaar bij alle goede woninginrichters.

Leidsch Dagblad | 1956 | | pagina 8