ssestaartsoep MAGGI JONGE KRACHTEN (mnl. of vrl.) Frankrijk wil strijdkrachten in Tunesië en Marokko handhaven Meisje viel 10 meter Waddinxveense sportweek werd in het water voortgezet Maandag opent Laura-festijn MET VLEES ER IN 68 ct VERKOOPSTER LEERLING-VERKOOPSTER AMSTERDAMSCHE BANK N.V. opleiding tot gereedschap- of stempelmaker. WOENSDAG 4 JULI 1956 Delicate onderhandelingen—Parijs acht bescherming van Algerijnse grens nodig Frankryk voert op het ogenblik delicate onderhandelingen met Marokko en Tunesië over de positie van de Franse strijdkrachten in deze voormalige Franse protectoraten. De Franse regering acht de aanwezigheid van Franse strijdkrachten nodig vooral met het oog op de moeilijkheden in Algerië. In Marokko, waar de regering van Sultan Ben Joessef geprotesteerd heeft tegen „uitdagende" Franse troepenverplaatsingen, worden pogingen gedaan om tot overeenstemming te komen over maatregelen voor het verzekeren van de veiligheid van de slecht afgebakende Marokkaans-Algerijnse grens. Franse en Marokkaanse vertegenwoordigers in Rabat zouden besloten hebben, dat de Franse troepenbewegingen voorlopig gestaakt zullen worden. De Fransen zouden echter duidelijk verklaard hebben, dat zij zich voor hun troepen vrijheid van handelen voorbehouden, zolang een militaire conventie tussen Marokko en Frank rijk niet is voltooid. Bezetting van 27 Franse Mohammedanen na overval in Algerije verdwenen Generaal Cogny, de nieuwe bevelheb ber van de Franse troepen in Marokko, en de Marokkaanse minister van Defen sie. Guerida, zouden bijna overeenstem ming hebben bereikt over de legering van 1.500 man Franse troepen in het ge bied van Agadir. In Parijs heeft de staatssecretaris voor Marokko en Tune sië, Alain Savary, dinsdag besprekingen gevoerd met de Tunesische premier. Ha bib Bourguiba. Bourguiba eist gelei delijke terugtrekking van alle Franse troepen uit zijn land. Naar eerst dinsdag in Algiers bekend geworden is, hebben opstandelingen de vorige week in de nacht van woensdag op donderdag de post Maghzen de Chel- lal, 80 km. ten noordoosten van Ain Sefra overvallen. Eén militair werd ge dood. De rest van de bezetting, 27 Franse Mohammedanen en een Europese ser geant, zijn verdwenen. De opstandelin gen hebben de wapens van de bezetting meegenomen en alle paarden gedood. Nationalistische groepen hebben voor donderdag een algemene Mohamme daans staking in Algiers afgekondigd. De plaatselijke politie heeft dinsdag avond 'n communiqué uitgegeven waarin wordt gezegd dat de veiligheidstroepen de strenge opdracht hebben te zorgen, dat een ieder gaan kan waar en wan- Vriedeiijke woorden van de Russische Izwestia Het Sovjetrussische regeringsblad Izwestia schrijft vandaag, woensdag, in een artikel dat ook het Russische volk de historische betekenis van de onaf hankelijkheidsverklaring van de Ver. Staten erkent. Het artikel, onder de titel „belangrijke grondslagen" en getekend door Waarnemer", vervolgt: „De volkeren van de Ver. Staten vieren vandaag „Independence Day", hun na tionale feestdag. Alle volkeren der wereld vieren dit feest mee. Door dit te doen erkennen zij de betekenis van de onaf hankelijkheidsoorlog, die door de Ame rikanen voor hun soevereiniteit is ge voerd. Zij bewijzen eer aan het Ameri kaanse volk, zijn begaafdheid, zyn vrij heidsliefde en ijver". Volgens Tass besluit het artikel met de opmerking, „dat het Sovjet-volk ern stig normale en vriendschappelijke be trekkingen tussen de USSR en de Ver. Staten wenst, die leiden tot opheffing van de internationale spanning, de ver sterking van de wereldvrede en de vriendschap tussen de volkeren". Uitnodigingen voor Soekarno President Soekarno is uitgenodigd voor staatsbezoeken aan Albanië, Roe menië, Polen, Bulgarije, Hongarije en Turkije. De uitnodigingen werden ge daan tijdens de jongste reis van Soe karno. Verwacht wordt, dat het indo- nesische staatshoofd de Oosteuropese landen zal bezoeken nadat hy in augus tus in Rusland zal zijn geweest. Nog geen datum is vastgesteld voor een be zoek aan Turkije. Naar voorts wordt vernomen zijn de president van Italië en de Westduitse Bondsrepubliek en de Canadese minis ter van Buitenlandse Zaken, Pearson, uitgenodigd een bezoek aan Indonesië te brengen. neer hy wil. Ook wordt gezegd dat win keliers en ambtenaren die aan de sta king deelnemen, bestraft zullen worden. Dit plaatst vele bewoners van Algiers voor een dilemma, doch in het algemeen tonen zij meer vrees voor de nationalis tische dreigementen dan voor de Franse instructiesVele ambtenaren hebben reeds een vrije dag aangevraagd of een ziekte voorgewend, om donderdag thuis te kunnen blijven. In Sovjet-Unie zou eerste atoomvliegtuig gevlogen hebben, zegt Peking Radio-Peking beweerde gisteren, dat het eerste, door atoom-kracht voortbe wogen vliegtuig vorig jaar proefvluch ten heeft gemaakt in Sovjet-Rusland. De radio citeerde een artikel, door een Russisch ingenieur gepubliceerd in het Russische dagblad „Komsomolskaja Prawda". Het atoom-vliegtuig was uit gerust met straalmotoren, door atoom energie gedreven", Atoom-straal-moto- ren wekken „twee miljoen* maal" meer hitte op dan gasoline. „Zo'rv vliegtuig", aldus de Chinese radio, „kan grote af standen afleggen met zeer grote snel heid." Vroege winter De tyd van de primeurs van jonge boontjes enz. is zo lang- zamerhand voorbij. Thans komen alweer de eerste.. wintergroenten aan de veiling. Zo werd aan de veiling te Pijnacker de eerste rode kool aangevoerd door de tuinder T. i Lindenburg te Pijnacker. De prijs was 22 cent per kilo. Eerste Kamer bijeen MR. JONKMAN VOORZITTER De Eerste Kamer heeft gistermiddag het verslag van de drie commissies tot onderzoek van de geloofsbrieven van de voorzitter en de leden der Kamer goed gekeurd. Hierna heeft de voorzitter de leden van de Kamer beëdigd met uitzon dering van de heren Van Hall (Arb.), Regout (KVP), Wibaut (Arb.) en Hoog land (Arb.), die de vergadering niet kon den btfwonen. Nadat de leden de voor geschreven drie eden resp. beloften had den afgelegd, sprak de voorzitter, mr. Jonkman, een kort welkomstwoord, waar bij hij de leden en in het bijzonder de nieuwe leden gelukwenste met het hun door het Nederlandse volk geschonken vertrouwen. Hy deelde mede, dat H.M. de Koningin hem 's morgens als voorzitter van de Eerste Kamer had beëdigd. Voorts zei hij, dat op de thans ge opende buitengewone zitting de grond wetsherziening en enkele andere spoed eisende ontwerpen aan de orde zullen worden gesteld. De zitting zal duren tot zaterdag voor de derde dinsdag in sep tember. Onvoorziene omstandigheden voorbe houden zal de Kamer eind deze maand of begin volgende maand weer in open bare vergadering bijeen worden geroe pen. Zwaargewond opgenomen Gistermorgen is in de Constanter Zeystraat op Hoograven te Utrecht een twee jarig meisje van de familie Timmermans van 10 meter hoogte uit het raam van de tweede verdieping gevallen. Het kind, dat op het tegel pad terecht kwam, is in levensgevaar lijke toestand naar het Stads- en Academisch ziekenhuis vervoerd. Haar vader was daags tevoren van de grote vaart thuisgekomen. Voor haar moe der mocht zy hem 's morgens wekken. Zij is echter een verkeerde kamer binnengelopen en door een naar bui ten openslaand raam op straat ge vallen. Radio-actieve stoffen per P.T.T. (Van onze Haagse redactie) Blijkens een publikatie van de PTT aan belanghebbenden zal binnenkort in ons land de mogelijkheid worden opengesteld om postpakketten met ra dio-actieve inhoud via haar bestel diensten te laten verzenden. Verzending zal echter alleen nog kun nen plaats vinden met paketten. waar van de inhoud „zachte straling" (alfa en beta stralen) afgeeft. Radio-actieve stoffen met een sterkere straling wor den niet aangenomen. De pakketten moeten zijn voorzien van gele biljetten, waarop met zwarte letters van de radio actieve inhoud kennis wordt gegeven. De verpakking moet bestaan uit een glazen buis, die moet zijn opgesloten in hout wol. Nederland is na Amerika en Enge land het derde land, dat een plaats heeft gevonden in de rij van landen, die pakketten met een radio-actieve inhoud gaan verzenden. Ontvluchte knaap aangehouden SLECHT BENUTTE VRIJHEID." De Amersfoortse politie heeft aan gehouden een op 4 juni uit een in richting te Noord wijk ontvluchte 16- jarig knaap uit Bunschoten. Hij had zich indertijd schuldig gemaakt aan ladelichtingen. Hij benutte zijn vrijheid slecht. In Nijkerk nam hij uit het kantoor van een borstel fabriek f 600 weg. Hij had zich inmiddels verzekerd van de mede werking van twee andere jongelui uit Bunschoten. De ontvluchte jongeman nam eerst nog een bedrag van f90 weg bij een Amersfoorts brandstoffenhan- delaar. Daarna trokken zij er gedrieën op uit om in Amersfoort zondagmiddag hun slag te slaan bij een bouwbedrijf aan de Arnhemseweg. De bedrijfsleider zag toevallig de jongens over een muur klimmen. Hij waarschuwde de politie en kon zelf een van de knapen in zijn kraag vatten. Twee kozen het hazepad, doch later konden zij worden ingere kend. De ontvluchte jongen, die psychisch is gestoord en nauwelijks lezen en niet schrijven kan, bekende al zijn daden. De andere knapen, die niet eerder met de politie in aanraking waren geweest, werden na verhoor vrijgelaten. VERHOGING JAARWEDDE GED. STATEN Z.-H. Het seniorenconvent van de partijen in de Provinciale Staten van Zuid-Hol land (behalve de leider van def ractie van de CPN) heeft voorgesteld de jaar wedden van de leden van Ged. Staten te verhogen van f. 12.000 tot f. 15.000. De pensioengrondslag zou eveneens ge steld moeten worden op f. 15.000. Dit voorstel zullen de Provinciale Staten morgen in hun vergadering in behande ling nemen. NIEUW KAMP VOOR „HET VIERDE PRINSENKIND" De Stichting „Het vierde Prinsenkind" heeft via een levensverzekeringmaat schappij de beschikking gekregen over een nieuw vakantie-oord in Hattem, op de Veluwe. Het is een groot kampeer- gebouw met 100 bedden. Deze zomer reeds zullen daar tientallen zwaar ge handicapte jongens en meisjes van alle gezindten en afkomstig uit alle delen van het land, kunnen genieten van sport, spel en ontspanning. De opening zal op maandag a.s. geschieden door mevrouw C. J. A. Quarles van Ufford - baronesse van Heemstra, ere-presidente van het provinciaal comité van de Stichting „Het 'vierde Prinsenkind" in Gelderland. Motorbotsing te Assen EEN BESTUURDER GEDOOD (Speciale berichtgeving) Op de splitsing van vier wegen t< Loon bij Assen had gisteravond een ern stig ongeval plaats, dat aan de 25-jarige landbouwer C. Smit, uit Smilde, het le ven heeft gekost. Hoewel het uitzicht voldoende was, botsten op de splitsing twee motoren met grote snelheid tegen elkaar, waarbij de motor van Smit een voertuig uit Klyndijk in het midden raakte. Smit smakte met het hoofd op de rijweg. In zorgwekkende toestand werd hij naar het ziekenhuis te Assen overgebracht, waar hy vannacht is over leden. De andere motor werd 20 meter over de straat geslingerd; de enige verwon ding van de bestuurder was een bloed uitstorting aan het been. Reorganisatie bij Milva MEVROUW HALBESMA GAAT HEEN. (Van onze Haagse redactie) De inspectrice van de militaire vrou wen-afdeling Milva en de Luchtmacht afdeling, de Luva, mevrouw A. Halbesma heeft ontslag verkregen uit haar func tie op eigen verzoek. Mevrouw Halbesma, die de rang van luitenant-kolonel bekleedt en daarmede de hoogste Milva in den lande is, heeft dit ontslag aangeboden in verband met de op handen zijnde reorganisatie in de top van de Milva, waardoor haar func tie overbodig zou worden, zo deelde de Legervoorlichtingsdienst ons mede. Me vrouw Halbesma zal dan ook geen di recte opvolgster krygen. De ontslagda tum is nog niet vastgesteld. REMBRANDT-HERDENKING TE PEKING De vereniging voor culturele betrek kingen met vreemde landen van de Chinese Volksrepubliek en de Bond van Chinese kunstenaars, hebben verzocht een Nederlandse kunstenaar in de gele genheid te stellen de herdenking van de 350ste geboortedag van Rembrandt, welke op 15 juli a.s. te Peking zal worden gehouden, by te wonen. De schilder J. Bruyn te Wassenaar heeft zich bereid verklaard te voldoen aan een door de voorzitter van het Ne derlands Instituut voor internationale culturele betrekkingen tot hem gericht verzoek, zich voor deze herdenking naar Peking te begeven. Hy zal 10 juli a.s. vertrekken en te Peking lezingen hou den. JAARVERGADERING DER A.V.R.O. De jaarlykse algemene ledenvergade ring van de „Algemene Vereniging Radio Omroep" zal worden gehouden op za terdag 7 juü 's middags te 14.30 in het Oranjehotel te 's-Hertogenbosch. Op deze vergadering zal worden voor gesteld over te gaan tot aankoop van een huis. TOESLAGREGELING LICHTE VARKENS BUITEN WERKING. De huidige situatie op de varkens- markt heeft het produktschap voor Vee en Vlees aanleiding gegeven te beslui ten met ingang van maandag a.s. geen toeslag meer uit het Vleesfonds te be talen bij slachting van lichte varkens. Vorige week werd reeds besloten de verlening van een toeslag bij slachting van varkens in de gewichtsklasse van 63 t/m. 72 kg. koud geslacht gewicht te beëindigen. Nu de varkens met een slachtgewicht van 73 t/m. 77 kg. na 7 juli evenmin voor een toeslag in aan merking komen, is hiermede de gehele toeslagregeling bij slachting van lichte varkens voorlopig buiten werking ge steld. G. de Bruijn en Corrie Schimmel winnaars nationale 2 km-strijd Onder grote belangstelling werd gisteravond in de Gouwe te Waddinx- veen de nationale 2 km. zwemwedstrijd gehouden als onderdeel van de wed strijden om het kampioenschap van Nederland op de lange baan. G. de Bruijn van Neptunus won bij de heren deze wedstrijd in een prachtige tijd van 27.4.3. Bij de vrije slag dames behaalde Corrie Schimmel een glansrijke overwinning met een tijd van 28.45 min. Ondanks het aanvankelijk slechte gens gevolgd door G. Troost. By de meis- weer was de belangstelling van het pu bliek zeer groot. Maar ook het aantal zwemmers was dit jaar byzonder groot Niet minder dan 132 zwemmers en zwemsters namen aan de 2 km. wed stryd deel. Ondanks de vry lage tempe ratuur van het water werden by deze wedstryd zeer goede tyden gemaakt. SNELLERE WINST DAN VORIG JAAR Bij de heren nam direct na de start G. de Bruyn van Neptunus de leiding en wist deze de gehele stryd te behouden Hy maakte een tijd van 27.4.3 min. en bleef daarmede niet alleen in het bezit van de beker, maar maakte ook een aanmerkelijk betere tyd dan vorig jaar (28.28.4 min.) Om de tweede en derde plaats leverden R. Prins van De Jonge Kampioen en J. Muller van Dolfijn een felle strijd, waarin Prins met een tyd van 27.29.4 overwon. Muller maakte een tijd van 27.30.2, gevolgd door H. Klein van DJK met 27.37.5. H. Leenards van Zian, die de gehele baan met de rugslag zwom. maakte een tyd van 28.12.7. ONVERWACHT RESULTAAT Dat het met de zwemsport wisselvallig kan toegaan ondervonden de zwemsters Mary Kok en L. de Nys van de Robben die resp. in 1954 en 1955 de wisselbeker mee naar huis namen. Thans was het Corrie Schimmel van 't Gooi die zich reeds spoedig uit een veld van 57 dames wist los te maken. Gezamenlyk met J. de Nys van de Robben trok zy zich naar de finish. In de laatste 100 meter wist Corrie Schimmel zich vry te maken en met een kleine voorsprong wist zij met een tyd van 28.4.5 min. als eerste aan te tikken. J. de Nijs werd tweede met 28.5.1 min. gevolgd door T. Lagerberg van t Gooi met een tyd van 28.15.5. Om de vierde en vyfde plaats lever de L. de Nys van de Robben een felle strijd met J. Koster van 't Gooi, die met een tyd van resp 28.19.5 en 28.21.5 door L. de Nys werd gewonnen. Mary Kok van de Robben moest genoegen nemen met de 6e plaats met een tijd van 28.24.5, gevolgd door Geertje Wielema met 28.39.5. Bij de schoolslag dames bezette A. den Haan van 't Gooi de eerste plaats met een rijd van 30.5.2. gevolgd door R. Kroon mét een tyd van 30.5,5. Van de Waddinxveense dames werd Nel Versloot eerste en verwierf daar mede voor de eerste maal de wissel- beker, die in handen was van N. Bree- dijk. J. Janmaat kwam als eerste Wad- dingxveense heer binnen en nam daar mede de wisselbeker van P. de Graaff over. GEKLEED ZWEMMEN Ook voor gekleed zwemmen voor in woners blijkt een groeiende belangstel ling te bestaan. Op de 300 meter werd Eef Overdam met een tyd van 5.48.5 eerste by de jon- Tevens feest van Wilhelminavereniging Mede dank zij het feit, dat de Wilhel- mina-vereniging besloten heeft volgende week tevens haar Alphense feestweek te houden, zal de Laura-rijwielvierdaagse dit keer bijzonder feestelijk worden. De inschrijvingen voor de tochten stromen nu op het secretariaat van de heer P. Koren binnen, zodat reeds nu vast staat, dat het aantal inschrijvingen dat van vorig jaar belangrijk zal over treffen. De eerste buitenlander. Rolf Bock uit Hamburg, liet zich dezer dagen inschrijven. De openingsplechtigheid zal ook nu weer maandagavond om half acht op het Raadhuisplein plaats vinden, waar voor een uitgebreid programma is sa mengesteld. Medewerking wordt ver leend door drie muziekkorpsen. „Cres cendo". „Arti Religioni" en „Door Sa menwerking Sterk" uit Aarlanderveen. Na een korte toespraak van de voor zitter van de Laura de heer P. Stoutha- mer, zullen de fees tel yk heden door de burgemeester Ed. C. Witschey worden geopend Voor deze plechtigheid zyn nu ook weer alle burgemeesters uit de omtrek alsmede die van Amsterdam. Rotterdam, Utrecht en Leiden uitgenodigd, alsmede de commissarissen van de Koningin in de provincies waardoor de tochten voe ren. De muziekverenigingen zullen tevoren langs verscheidene route's een tocht door de gemeente maken. jes ging de wisselbeker naar A. den Frankryker, tweede werd Janny Kool. Op de 600 meter gekleed zwemmen voor heren moest P. Ramp zijn beker afstaan aan L. Sol die als eerste bin nenkwam in een nek aan nek race met Conny de Bruin, die als eerste dame binnenkwam, gevolgd door Tr. van der Plaat. By de heren nam L. Kroon de 2e en R. van Willigen de derde plaats in. A. de Bruin kwam als 3e dame binnen. WATERSKIEN Een aardige afwisseling tussen de pla&tseiyke en nationale zwemwedstry- den vormde de demonstratie op de water skiën. De heer H. Kempkes en zyn kroost kregen een hartelijk applaus by hun fraaie demonstraties die aller bewon dering afdwongen. In hotel de Unie ontvingen de zwem mers en zwemsters hun fraaie prijzen, bestaande uit bekers en takken. In het zwembassin aan de Kanaaldijk speelde in het verlichte bad de Gouwe I dames tegen Brandenburg uit Bilthoven. De Gouwe dames leden een nederlaag van 03. Het tweede zevental van de Gouwe leed een 1—3 nederlaag tegen Brandenburg II. Het eerste herenzeven tal van de Gouwe kampte tegen het eerste herenzevental van Brandenburg, welke wedstryd eindigde in een 13 over winning voor Brandenburg. Voor heden (woensdagavond) staat op het programma een openlucht-uitvoering van de gymnastiekvereniging T.O.O.S. op het terrein van Waddinxveen aan het Noordeinde. Vooraf zullen de gymnasten een mars door de gemeente maken vanaf de hefbrug. MARKTBERICHTEN BOSKOOP, 3 Juli. Bloemenveiling. Rozen, grbloemig. 20 stuks: Duisburg 150 110, Gem. Rozen 110, Pechthold 200 110, Better Times 240130, Butterfly 200 90. Helen 220110, Rosalandia 14080. Babyrozen. 10 stuks: Sweetheart 12062. Witte Sweetheart 85. Diversen per bos, 10 stuks: Deutzia 15. Philadelphus 21, Campanula 17. Lathyrus 21, Clematis Durandi 190130. KATWIJK AAN DEN RIJN, 3 Juli. Groenteveiling. Bloemkool 1024, bospeen 1829, waspeen A 3052, idem B 4953, kroten 8.7010.20, krulpeterselie 2.30 2.60, radijs 3.20—4.80, bonekruid 2.20— 2.50, bosuien 2.302.50, uien per kg 11 13, sla 3.004.40, selderie 2.203.60, aard beien 2450 per kwart kg; aardappelen, bonken 2123, idem groten 1417. Idem drielingen 1214, kriel 814. RIJNSBURG, 3 Juli. 15—18, Groenteveiling. Eerstelingen 1518, drielingen 1014, rabarber 7—9 per kilo; bosuien 5—6, bos peen 3540. boskroten 1113. bonekruid 23. peterselie 45. selderie 45, radijs 57 alles per bos; sla 35 per krop. RIJNSBURG, 3 Juli. Bloemenveiling Plora. Gladiolen: Sneeuwprlnses 1000— 1200, Strauss 13001700, Allard Pierson 800—1000. Mem. Day 1200—1600. Pioenen: Sara Bernhardt 10001200. Marie Laman 14001600, Convillles: The Bride 380 500, Nymph 1200—1400, Vuurbaak 1000— 1100. Witte Margriet 250360, Mimi 100 140, Campanula 400700, Dhoronicum 120170, Anjers 130210. Bruidsanjers 70 110, Ach ilea 180210, Ranonkel 100— 150, Korenbloemen 110180, alles per 100. Duizendschoon 2236. Gele Griet 2538. Bonte Griet 3548, Athemus 5065, Anemonen 813, Lathyrus 3065. Iris Engels, purper 5070, roze 6580, ge mengd 5060. alles per bos; Am. Anjers 911, per stuk. Lelie: Regale 47, wit 20—22 per kelk. TER AAR, 3 Juli. Groenteveiling. Kassnijbonen 11.5013.50, idem B 8.50— 10.00, idem stek 5.507.50, peulen 6.60— 11.70, idem B 2.50—6.00, doppers 3.70 4.50, kapdoppers 3.704.60. krombekdop- pers 6.10, tuinbonen 1.802.30, alles p. kg. WOERDEN. 4 Juli. Aangevoerd waren 194 partijen kaas. Eerste kwaliteit noteer de 2.13—2.20, tweede kwaliteit 2.062.12, extra kwaliteit 2.41. Handel goed. Al geproefd - deze verrukkelijke goudbruine smulsoep van Maggi? Er zitten stukjes heerlijk-mals rundvlees in! Eén en al kracht. -^m^.-.ossestaartsofp één en al geur en fijne smaakOntdek «- keu toevoeging. Het is een ook deze nieuwe soep-tractatie U zult genieten%j,.jo,/./ IN ZILVERZAKJES VOOR 4 DIEPE BORDEN Wij vragen een en Mondelinge of schrift, sollicitaties aan ons filiaal: A. VAN DAM HAARLEMMERSTRAAT 99 - LEIDEN Kantoor LEIDEN - Rapenburg 39, vraagt voor diverse afdelingen Zij, die dit jaar eindexamen H.B.S. of Mulo doen en eerst op een later tijdstip beschikbaar zijn, kunnen ook thans reeds solliciteren. VAN DER HEEM N.V. In september a.s. start weer in onze Bedrijfsschool een Zij die in aanmerking wensen te komen als Leerling aan de Bedrijfsschool raden wij aan in verband met beperkte plaatsingsmogelijkheid reeds nu te solliciteren. Diploma Ambachtsschool is vereist. Mondelinge sollicitaties dagelijks tussen 9.00 en 16.00 uur en bovendien dinsdags- en donderdagsavonds van 19.00 tot 19.30 «ur: Maanweg 256, Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1956 | | pagina 4