Ned. Volleybalbond afd. Leiden hield jaarvergadering Wordt Leiden door Hoofdbestuur ten achter gesteld? De verkeerssituatie in en rond de Haarlemmerstraat Voor Golden Fiction! De brand bij de firma Krantz 93ste Jaargang Dinsdag 3 juli 1956 Tweede blad no. 28872 Er zal nader overleg worden gepleegd met „Den Haag De jaarvergadering van de afd. Lelden van de Ned. Volleybalbond, gister avond in de Jacobazaal van „D,n Burcht" gehouden, werd door de voorzitter, de heer J. van Egmond, geopend met een terugblik op het afgelopen jaar. dat in het teken van het eerste lustrum stond. Het bestuur was evenwel niet bijster te spreken over de geringe medewerking van verschillende verenigingsbe sturen bij de organisatie van diverse grote wedstrijden en evenmin bij de ge houden feestavond. Het bestuur was daarover hevig teleurgesteld, omdat het vele werk niet de dank kreeg, dat het ongetwijfeld verdiende. Het was sportief gezien een buitenge woon prettig jaar, niet het minst door het feit, dat het bestuur Locomotiva uit Joego-Slavië hier kon laten optreden en door het gehouden viersteden-toer nooi, terwijl ook de competitie een ge animeerd verloop had. Spr. vond het jammer, dat de ver eniging Salvo (Waddinxveen) de afde ling gaat verlaten, aangezien thans ook in Gouda een afdeling is opgericht, doch gelukkig kon spr. een nieuwe gast wel kom heten, nl de politie-volleybal-ver- eniging uit Wassenaar. Verder is er op het ogenblik enig contact met Noord- wijk en spr. hoopte, dat de onderhande lingen succes mogen hebben, zodat INoordwijk. Lisse en Sassenheim tot de afdeling Leiden zouden kunnen toetre den. hetgeen een aanmerkelijke verster king zou betekenen. Notulen en jaarverslagen werden vlot afgewerkt. Het financieel verslag lokte diverse besprekingen uit. Het financieel verslag gaf een bedrag aan inkomsten en uitgaven van ruim f.5000. De wnd. secretaris, de heer J. A. van Elburg en de penningmeester, de heer J. F. v. d. Blom. werden door de voor zitter bedankt voor hun vele werkzaam heden, hetgeen de vergadering met ap plaus onderstreepte. De begroting 10501057 maakte de tongen evenwel goed los en over ver schillende posten werden inlichtingen gevraagd. Zo o.a. over de voorgestelde ven-loting, welke nodig is om diverse kosten op te vangen. De voorzitter riep in verband hiermede de medewerking der vereniging in. om prijzen voor deze verloting ter beschikking te stellen, het geen al dadelijk succes had. Zo werd o.a. een aquarium toegezegd. Nadat de begroting was goedgekeurd werden door de voorzitter de kam pioensmedailles en de prijzen van het Wimpeltoernooi uitgereikt. Alvorens de bestuursverkiezing plaats vond, bracht de voorzitter dank aan de heer Th. Ph. stikvoort, die als secre taris zeer veel opbouwend werk voor de afdeling heeft verricht. Ook tot de af tredende heer A. Favier richtte de voor zitter woorden van hartelijke dank. De verkiezing had tot resultaat, dat de heren J. Klinkhamer (aftr.). J. A. van Elburg (wnd. secretaris) en A. Bo ting werden gekozen. De leden der T.C., de heren A. de Weyert. J. Hoppenbrouwer. G. Kikkert en J. Klinkhamer werden herkozen. De heer A. Sieval stelde zich niet voor een herverkiezing beschikbaar. In zijn plaats werd gekozen de heer W. Serdijn (LDM). De aftredende leden der scheidsrech- terscommissie werden herkozen, terwijl de commissie werd uitgebreid met de heren J. Bakx (L.D.) en W. Walop (Oranje Groen). Verder werden de leden der straf- en protestcommissie en van de zaalcommissie herkozen. Over de het vorig seizoen Ingevoer de proef-hoofdklasse werden hierna door de voorzitter enige mededelingen gedaan, die verre van aardig waren voor de Leidse Volleybalbond, aange zien men er blijkbaar in het H.B. en de Nationale Technische Commissie naar streeft Leiden ten achter te stel len bij Den Haag. Dit althans meende de voorzitter te moeten opmaken uit het feit, dat Leiden volgens het H.B.- plan slechts één vereniging in de hoofdklasse zou krijgen. Men wilde hiervoor Prof.wjjk laten uitkomen, die vorig jaar eveneens in de hoofdklasse speelde. Maar Sleutelring is kampioen en heeft als zodanig recht om in de Hoofdklasse te spelen. Langdurig werd over deze kwestie het woord gevoerd, waarbij de voorzitter aanried zich tot het H.B. te wenden. Wat de hoofdklasse dames betreft zal getracht worden de proef een Jaar ver lengd te krügen. Bij de rondvraag maakte een der aan wezigen een opmerking over de enigs zins verwijtende toon in het openings woord van de voorzitter t.a.v. de be langstelling en medewerking van de le den bij het eerste lustrum. Hij meende, dat de herdenking hiervan veel te groots van opzet was geweest. De voorzitter wees deze opmerking resoluut terug en vroeg de vergadering of men niet meer belangstelling had mogen verwachten bij een toernooi, waarbij de beste volleybalteams uit Europa betrokken waren. Aangaande de feestavond zeide spr., dat indien slechts 200 leden van hun belangstel ling hadden blijk gegeven, er geen te kort zou zijn geweest. Van andere zijde werd het bestuur alle hulde gebracht voor hetgeen ge daan was om goed volleybal in Leiden te brengen. Demping Langegracht en overbrugging Korte Mare worden voorbereid Zoals bekend heeft het gemeenteraads- Haarlemmerstraat getroffen zullen wor- Lezers schrijven DE WEDSTRIJD LUGDUNUM—HOLLANDIA De wedstrijd LugdunumHollandia op zondag 17 juni, waarbij wij een toe gangsbewijs van f. 1.50 betaalden en die in de rust door het slechte weer afge last werd, wordt nu a.s. woensdag 4 juli '56 weer gespeeld. Tot mijn grote ver bazing ben ik- nu verplicht om weer eens f. 1. of f. 1.50 te betalen. Is dat nu geen onbillijke toestand? Er staat in de courant van maandag avond. dat 25 Tr van de opbrengst be stemd is voor het kleuterverblijf Mar griet. Er staat boven deze mededeling „Lugdunum offert aan Margriet Maar dit Is niet het geval: dat steu nen doen wij. U moet niet denken dat ik het het kleuterverblijf misgun, maar dan moet de mededeling volgens mij aldus luiden: „Leids publiek steunt Margriet". Wij gaan altijd met z'n tweeën naar de wedstrijd, dus nu ben ik voor één voetbalwedstrijd f. 6.kwijt. Dat vind ik niet in de haak! Met dank voor de opname verblijf ik hoogachtend H. C. BROUWER. Levendaal 84a. Leiden. lid, de heer E. Meester, het vorig jaar enkele voorstellen gedaan ter verbetering van de verkeerssituatie in en rond de Haarlemmerstraat, terwijl de heer B. de Kier aandrong op een spoedige demping van de Langegracht. B. en W., die deze voorstellen in pre advies namen en het advies hebben ge vraagd van de Verkeerscommissie, de len de raad thans het volgende mede: Met betrekking tot de opheffing van het traject Station-Haven van de H.TM. zyn opnieuw onderhandelingen gevoerd met de directie van de H.T.M. Hoewel B. en W. terzake thans nog geen aan leiding vinden tot het doen van voor stellen, blijft deze zaak de aandacht be houden. De directie van de H.T.M. heeft B. en W. voorts medegedeeld, dat het niet mogelijk is de dienstregeling zodanig te wijzigen, dat vermeden wordt, dat twee tramtreinen elkaar in de Haarlemmer straat passeren. Eveneens is de H.T.M. niet bereid, in plaats van in het laatste gedeelte van de Haarlemmerstraat, te halteren op het Stationsplein, omdat zij hiervan bezwaar verwacht van de zijde van het publiek, dat. als het eenmaal op de Haarlemmerstraat is ingestapt, zonder wachten wenst door te rijden naar de plaats van bestemming. GESLOTENVERKLARING VAN HAARLEMMERSTRAAT VOOR AUTOBUSSEN NIET MOGELIJK. Op grond van de bevoegdheden, die het Wegen verkeersreglement aan de ge meentebesturen geeft om in het belang van de vrijheid van het verkeer of de veiligheid op de wegen maatregelen te nemen, kan de raad echter niet een be paald soort voertuigen, in casu auto bussen, uitsluiten van het verkeer over een bepaalde weg. Wel kan de raad de Haarlemmerstraat gesloten verklaren voor motorrijtuigen op meer dan twee wielen, welk met inbegrip van de la ding een bij de geslotenverklaring te bepalen breedte en/of lengte te boven gaan. Door zodanige geslotenverklaring worden echter niet alleen de autobussen getroffen, doch ook de vrachtauto's van enige omvang. Het behoeft geen betoog, dat hierdoor ook de winkeliers op de den en moeilijkheden zullen krijgen met de aanvoer van goederen. Afgezien van deze bezwaren menen B. en W. te moe ten betwijfelen, of de oplossing van dit verkeersvraagstuk gevonden moet wor den in een voortdurende geslotenverkla ring, nu voor de interlokale autobus diensten geen nieuwe route aan te wij zen is, die uit verkeersoogpunt in het algemeen minder gevaarlijk is. Zolang er geen behoorlijke parallelweg is, zou den de autobussen de route langs de singels moeten volgen. De route langs de singels voldoet ook niet aan de daar aan te stellen eisen. De vele bochten en de aard van het wegdek (bitumen) bren gen een belangrijk slipgevaar, gepaard aan onoverzichtelijkheid van de weg met zich mede. Bovendien veroorzaken de vele zijwegen (er komen 23 zijstraten op deze singels uit) en de omstandigheid, dat aan deze singels 5 scholen staan, een niet te onderschatten gevaar. Met de geslotenverklaring van de Haarlemmerstraat voor motorrijtuigen op meer dan twee wielen op zaterdagen van 14 tot 18 uur, die bij wijze van proef sedert 1 juni 1955 geldt, is reeds ervaring opgedaan. Niet ontkend kan worden, dat deze geslotenverklaring geleid heeft tot een rustiger beeld in de Haarlemmerstraat op zaterdagmid dagen. Aangezien deze geslotenverklaring voordelen biedt en de daaraan ver bonden nadelen op zaterdagmiddagen niet zo groot zijn. menen B. en W. dat deze geslotenverklaring een definitief karakter dient te krijgen. OMLEIDING VAN HET DOOR GAAND AUTOVERKEER VIA DE SINGELS. Het verkeer komende van de Lage Rijndijk, wordt door middel van borden op het kruispunt Zijlpoortsbrug-Heren- singel-Lage Ryndijk-Schrijversbrug reeds uitgenodigd de singels te volgen. Om praktische redenen is het echter ondoendhjk om het doorgaande verkeer, komende van de Steenstraat, Morsstraat, Prinsessekade en de Turfmarkt, uit te nodigen de singels te volgen. Hiervoor zouden zoveel borden moeten worden gebruikt, dat de situatie voor de wegge - (Ingez. Med.-Adv.) IO jaar Golden Fiction „Eenmaal, andermaal... VERKOCHT!" Elke dag aanvoer, elke dag vei ling. Dan hier, dan daar. Tabak bij de vleet. Maar slechts op uit zonderlijk mooie manden doet Laurens een bod. En blijft dan vasthoudend bieden tot zo'n partij Laurens heet. De tabak voor Golden Fiction. De goudgele, rijpe Virginia waaraan al einds 1946 Golden Fiction haar zo milde smaak en haar nog altijd groeiende populariteit dankt! io jaar Golden Fiction - io jaar gulden genieting bruikers zeer onoverzichtelijk zou wor den. De regeling van het rywielverkeer in dier voege, dat dit als volgt mogelijk wordt: Prinsessekade-Lange Mare rich ting oost-west; Lange Mare-Hooglandse Kerksteeg richting west-oost; Hoogland se Kerksteeg-Pelikaanstraat richting oost-west; Pelikaanstraat-Haven rich ting west-oost, is slechts mogelijk door het plaatsen van een groot aantal bor den. die niet alleen verwarrend zullen werken, doch ook de verkeersveiligheid niet zullen bevorderen. B. en W. achten deze maatregel dan ook niet aanbeve lenswaardig. Met de Verkeerscommissie zijn B. en W. van oordeel, dat ervaring moet wor den opgedaan met de mogelijke invloed, die de Marebrug op de verkeersgang heeft of kan hebben. Zij zullen deze mogelijk heden doen bestuderen en aan de hand daarvan de eventueel nodige voorstellen doen. DEMPING LANGEGRACHT Naar aanleiding van het voorstel van de heer De Kier merken B. en W. op, BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN: Wilhelmlna Johanna Martina, dr van. M. H van Rhijn en M. C. Bel; Johannes Adrianus. zn van S. B. Strijk en C. de Kruiff; Wimpje. dr van C. van Egmond en G. Noppen; Cornells, zn van C. G. Spie renburg en E. H. Kwestroo: Antonia Sibilla, dr van H. van der Kaaij en J. M. M. Teunlssen; Jannetje Hendrika Chris tina. dr van H. K. Arends en J. C. G. van der Linden; Ronald Joannes, zn van W. van der Vlugt en J. Vermei)Petrus Wil helmus, zn van C. Faas en C. H. J. Bik: Hendrik Aart. zn van H. van Weizen en C. Stravers; Eduard Pieter. zn van J. van Reeuwijk en W. van Vossen; Eveline, dr van W. van Tllborg en J. Hellendoorn: Bobelinus Lambertus. zn van C. J. Over- dljk en R.aH. T. Owel; Arendje Cornelia, dr van C. Hus en K. van der Plas; Pieter Hendrik, zn van J. P. Nlevaart en J. A. de Nooljer; Immetje. dr van C. van der Plas en J. van der Bent; Robertus Johannes Maria, zn van P. van Hofwegen en J. M. Krauwer. GETROUWD: A. B. Bekker en A. Smolders; P. de Roode en G. G. Vermond; L. O. van der Plas en E. Jm Moes; D. van der Valk en G. Marijt. OVERLEDEN: D. J. Stoop. man. 63 Jr; A. Soer. wed. van Kop, 86 Jr; J. Eswllder. wed. van Van Nobelen, 77 Jr; H. C. van, der Horat, man, 71 jrj 6. Stalker, vrouw, W JÏ Met het oog op mogelijk instor- tingsgevaar heeft de Leidse brand weer hedenochtend de murenwelke van het verbrande fabriekscomplex nog overeind stonden, omver ge haald. De nablussingswerkzaam- heden zullen vermoedelijk nog de gehele dag in beslag nemen. Van de zijde van de brandweer vernemen wij nog, dat uit brandtechniseh op zicht er geen sprake van kan zijn dat de beide branden met elkander verband houden. Na het blussen van de eerste brand, welke boven dien in een geheel ander deel van het fabriekscomplex woedde, waren alle maatregelen getroffen die een opnieuw oplaaien van het vuur Wgelijk zouden maken. Behalve de fabrieksbrcmdweer van de S.L.F. hebben zich ook enkele B.B.-ers van blok UI in wijk IV. onder leiding van liet blok hoofd, de heer Van Leeuwen, bui tengewoon verdienstelijk gemaakt. Dat de kolossale vuurhaard in wijde omgeving zichtbaar was, valt mede af te leiden uit het feit, dat bij de commandopost van de brand weerkazerne kort na het uitbreken van de brand niet minder dan ruim vijftig brandmeldingen binnen kwamen. dat een goede parallelweg alleen kan ontstaan door demping van de Lange gracht. Hiermede zal echter zondermeer geen volledige parallelroute worden ge schapen, omdat de Langegracht slechts een onderdeel vormt van een verbin dingsweg, die geprojecteerd is over het Schuttersveld, langs molen „de Valk", over de Lammermarkt, de Langegracht en via een doorbraak door de Verver straat naar de Lage Rijndijk. Demping van de Langegracht en overbrugging van de Korte Mare zijn tot de vorming van deze verbindingsweg de eerste stap. Hoewel deze werken eerst ten volle profijt zullen afwerpen na de verplaat sing van de veemarkt zijn B. en W. van oordeel, dat deze werken reeds direct van nut zijn, zodat h.i. deze eer ste stap moet worden gezet. De dienst van Gemeentewerken is evenwel zo danig bezet met de voorbereiding en uitvoering van andere noodzakelijke werken, dat hij niet in staat is de voorbereiding ook van deze werken thans ter hand te nemen. B. en YV. hebben daarom besloten contact op te nemen met een particulier ingeni eursbureau, om daaraan de opdracht te verlenen deze werken spoedig voor te bereiden. YVanneer blijkt, dat de mogelijkheid daartoe aanwezig is en overeenstemming ter zake is verkre gen, zullen zij na ingewonnen ad vies van de daarvoor in aanmerking komende commissies de nodige voorstellen doen. Bevorderingen Chr. Lyceum Aan het Chr. Lyceum zijn bevorderd tot de tweede klasse: P. S. Anes, J. As sies, S. J. Barkema, J. v. d. Berg, J. A. A. v. Biezen, J. P. Blok, H. Bos. A. Boter, A. M. H. Brunsting, J. Buys, J. J. Carstens, J. J. Cusell, H. J. Dane. J. W. Dubbeldam, J. v. Duyvenbode. N. K. Eikerbout, T. Y. J. Fu, H. C. de Gruil, J. Saveur, A. v. d. Bent. E. F. C. Blok, T. Boer, P. v. d. Broek, L. v. d. Eist, G. W. v. d. Gugten, M. Heemskerk. G. C. Hogewoning, W. C. Kranenburg. C. Kruik. J. v. d. Mey, A. Ravestein, C. Siljée, J. H. v. Tongeren. M. Bakker, A. Vreeken, P. Boon, J. P. D. v. Dijk, M. K. v. Duyvenvoorde, R. Goudeket, H. M. den Haan, J. Helmus, M. Houtman. H. J. de Jonge. G. A. Kedde, R. J. Kolder man. J. v. d. Kwaak. J. de Leeuw. H. v. Maanen. W. A. Minnaard, B. v. d. Nagel, J. D. v. Oosten, J. C. v. Osnabrugge, G. Pranger, J. C. K. v. Toorenburg, T. v. Dyk. G. A. den Haan, H. Harmsen, L. C. v. Holtz, G. v. d. Kwaak. H. Overduin, L. H. Rietveld. B. v. Rijswijk. M. J. Rit- tersma, J. v. Schravendijk, T. Veldhuv- zen. J. de Vente. W. Vlasblom, M. M. Vöge, J. M. Vogel. J. Vogelaar. G. v. Zwieten. Afgewezen 24. Afdeling HBS: Bevorderd tot de derde klasse: A. Baalbergen, Th. J. de Bakker, W. J. v. Biezen (Sass.), M. N. B. Blonk. E. Boonstra, S. Boonstra, E. J. Bos. G. J. Boter. H. Brinks. W. A. de Bruyn, J. A. Capel, K. J. P. Haasnoot, L. Meyer, J. Pit, B. Roberti, J. v. Vreedendaal, A. L. W. Walop, C. W. v. d. Wiel. YV. J. Arentzen, G. Boekee. C. M. Boekkooi. T. v. Dorp, P C. de Hoog. S. Knibbe, N. J. Kroon. W. M. C. v. Nes. G. Ouds hoorn. C. Overbeeke, E. M. v. d. Perk, M. Rensink. M. v. Rijn, H. G. de Ruig, B. E. G. Timmers. P. M. Tromp, A. Vlasblom, P. Arentshorst, E. v. d. Broek, A. L. Dekker, O. J. H. Haspers, H. Hoek, A. S. Jansen. E. de Jong, J. J. Klijnhout, F. P. v. d. Mark. H. K. Matters. Ph. F. Meyer. J. H. Mulder, A. C. Steketee. H. J. J. Terburg. Afgewezen 22. Bevorderd tot de vierde klasse: J. Bakels. J. Beukers, A. Brouwer, M. J v. Pam, L. G. Dekker, J. Favier. E. C. v. Heurn, D. H. Jansen, R. F. Knibbe. C. L. Matze. T. P. Meirink, H. P. den Otter, J. Oudshoorn, P. Passohier, P. M. d. Plas, G. Schouls, T. R. Seinstxa, B. J. Verdoes, J. W. Verhaar, W. C. Willemse, P. H. Almiraal, S. Barnhoorn, J. Bekooy, P. Bos, H. A. Braakhekke, G. J. R. Dijk stra, W. I. Dijkstra, M. L. E. v. Eyber gen, A. Everaars, R. D. v. Ginsel, G. Holtrust, A. T. M. C. de Nooyer, A. E. v. d. Perk, E. R. Plaatzer, M. Pluim- graaff, W. S. Post, A. C. Smaal, C. W. Steeneveld, E. W. D. Versteeg, J. War ners, A. A. v. Weelden. P. v. 't Wout, A. Kuyt, N. de Vreugd. Afgewezen 10. Bevorderd tot de 5e kl. A (lit. ec.): J. C. v. Duin, C. G. v. d. Horst, J. A. Hubregt- se, H. J. Kleer, C. H. Lock, C. v. Nood, D. C. v. Rijn, G. Sierat, J. G. Smit, P. J. Stortenbeek, P. M. Tibboel, C. Voge laar, P. v. d. Wolf, A. Kooien. Arge- wezen 5. Bevorderd tot de 5e kl. B (math, fys.)J. H. C. de Bruyne, N. A. v. d. Nagel, H. J. J. Roelofs, C. Schmal, W. M. Star, B. J. v. d. Tang, N. J. v. Wa- veren, W. Bakker, C. J.T. Bos, C. Bou- man, P. Ph. v. d. Broek. A. K. Ciggaar, D. Jansen, W. Jansen, G. M. v. Maanen, K. J. Roberti, H. R. Roodenburg, P. H. Schram. P. v. 't Zelfde. Afgewezen 11. Afdeling gymnasium: bevorderd tot de derde klasse: W. A. v. d. Berg, W. J. v. Biezen (Kw.), J. Bijleveld, P. Bogaards, K. N. Ciggaar, M. v. Duyn, G. L. Gilhuis, H. v. Hartingsveldt, D. J. C. Heijl, M. Knibbe, J. M. Knotter, P. Koelewijn, A. A. A. v. d. Laan, J. v. d. Linde, K. Maas, J. W. Oosting. H. L. Oudshoorn, A W. A. Pijlman. W. Rietkerk, J. Rittersma, P. J. C. Stolp, W. H. J. B. Wang, J. G. v. d. Windt. Afgewezen 5. Bevorderd tot de vierde klasse: B. Blom, D. de Bruyn. A. Brunsting, J. Dompeling, J. Flinterman, G. Hekster, F. R. Ketting, N. v. d. Kooy, J. v. d. Laan Mj Maas, A. Moerenhout, G. Ch. Mulder, J. A. Mulder, T. A. Pierhagen, J. Spie renburg, C. J. Vercouteren, T. M. Wijntjes, N. J. Zimmerman, W. M v. d. Veur. Afgewezen geen. Bevorderd tot de vijfde klasse: A. v. d. Berg, C. J. Bleichrodt, R. v. Ehk, Ch. Guyt, M. Hokster, H. K. s'Jacob. L. J. Kedde, P. Kralt, W. Moerenhout, M. Nagel, P. Olivier. T. C. Z. Pieterse. Tj. Segaar, H. J. A. Zwitser. B. M v. Rhee. Afgewezen 4. Bevorderd tot de zesde klasse A: A. v. d. Bos, R. Kattenberg, A. v. Rijn. Af gewezen geen. Bevorderd tot de zesde klasse B: F. J. Kedde, J. A. Maaskant, J. Scheffer, C* Smit, afgewezen 1. TUINCONCERT EX ANIMO Zaterdagavond gaf het kinderkoor ..Ex Animo", afd. klein en groot en het meisjeskoor een uitvoering in de tuin van .Oud Hortuszicht" onder leiding van de dirigent Herman de Wolff De begeleiding was dit jaar in han den van mevr. W. E. v. d. Heyden— Brakel. De muzikale omlijsting werd verzorgd door het Accordeon-Orkest „Accordanto", onder leiding van de heer L. Boellaard. ACADEMISCHE EXAMENS Geslaagd voor het doet. examen Ned. Recht mej. A. E. Volkers (Den Haag), mej. J. Schaberg (R'dam) en de heren B. Ridder (R'dam) en P. W. Pestman (Bilthoven); Prop. ex. Godgeleerdheid de heer H. J. Groenewegen (Den Haag). Aangezien Leiden zich in toene mende mate ontwikkelt tot een cen trum van toerisme heeft het Reisbureau Beuk te Noord wijk aan Zee in een pand aan de Beestenmarkt een dependance geopend. Men overweegt nog de mogelijkheid om in de toekomst in het perceel een gelegenheid tot overnachting te schep pen.. Uiteraard uitsluitend voor hen, die na late aankomst der autocarreizen geen treinverbinding meer hebben.

Leidsch Dagblad | 1956 | | pagina 3