ASPRO 'ASPRO' IN HUIS? MOEDERS, HEE beschermt Uw gezin! Eltïïx tel:22444 Mr. van Empel mag wel uaar Djakarta, maar niet verdedigen Honderd doden bij geveehten in Marokko en Algerije Agenda MAANDAG 30 JANUARI Dr. Soekiman (Masjoemi) tvenst uitstel Nederlands - Indonesische besprekingen De Indonesische regering heeft vandaag in een officiële verklaring meege deeld dat rechter Maengkom mr. Van Empel heeft afgewezen als verdediger in de zaak Jungschlager omdat het onderzoek in deze zaak het einde nadert en dat de regering zich in overeenstemming met het principe „Trias Politica" (drie machten in de Staat) niet kan en niet zal mengen in de beslissing van de rech ter. De Indonesische regering besluit haar verklaring met te zeggen dat indien van Nederlandse zijde de wens bestaat dat mr. Van Empel een visum voor een kort bezoek wordt verleend, de Indonesische regering daartegen geen enkel bezwaar heeft. Antwoord op Nederlandse nota Intussen heeft de Indonesische minis ter van Buitenlandse Zaken ad interim, premier Harahap, het antwoord op de Nederlandse nota van donderdag j.l. overhandigd. De minister van Voorlich ting, Soetan Makmoer, verklaarde dat de nota niet van een tijdslimiet rept doch inlichtingen bevat aan de Nederlandse regering betreffende het Indonesische standpunt ten aanzien van de Neder landse nota. De eerste vice-voorzitter 'van de Mas joemi. dr. Soekiman Wirjosandjojo heeft vandaag uiteengezet, dat hij op het ogenblik meer voelt voor het standpunt de onderhandelingen tussen Indonesië en Nederland in Genève uit te stellen en de verdere gang van za ken aan de nieuwe regering over te dragen, inplaats van op radicale wijze een oplossing te forceren. Dr. Soeki man zei voorts, dat sinds de voorberei dingen tot het houden van onderhan delingen men zich niet aan de Indruk kon ontrekken, dat de bilaterale confe rentie een „nationale tragedie" zou worden. Dr. Soekiman zette uiteen, dat de "bin nenlandse aangelegenheden belangrijker zlin. De onderhandelingen kunnen later gehouden worden. Voor het stabiliseren van de politieke toestand dient eerst eni- Massa - arrestatie en schietpartij in Nagpoer en Bombay De politie van Nagpoer, in India, heeft zondag ongeveer tweeduizend personen, voor het merendeel arbeiders van ka toenspinnerijen, gearresteerd wegens overtreding van een door de burgemees ter uitgevaardigd voorschrift, waarin samenscholingen van meer dan vier per sonen worden verboden. Deze maatregel werd genomen, nadat betogende arbei ders, toen de politie een optocht had verspreid, de gehele nacht van zaterdag op zondag op een straat in het centrum van Nagpoer waren gaan zitten. De arbeiders betoogden naar aanlei ding van berichten dat één van een groep van vijf katoenspinnerijen, als ge volg van reorganisatie, zou worden ge sloten. Het stadsbestuur verklaarde za terdagavond. dat „bepaalde belangheb bende partijen" opzettelijk ongerustheid onder de arbeiders hebben verwekt, toen de eerste berichten over de voorgenomen reorganisatie bekend werden. Intussen hebben zich in Bombay op nieuw enige ongeregeldheden voorge daan. In deze stad opende de politie zondag het vuur op een menigte, die stenen wierp. Twee personen liepen verwondingen op. vijftien personen wer den gearresteerd. ge rust te komen in de situatie, aldus dr. De Indonesische ambassadeur in bij zondere missie, mr. Oetoyo Ramelan is zaterdagavond uit Genève in ons land teruggekeerd. Hij heeft in Genève de voorzitter van de Indonesisohe delegatie, minister mr. Anak Agoeng verslag uitge bracht over de besprekingen, die hij de vorige week in ons land heeft gevoerd, o.a met minister-president dr. W. Drees. Een tweede Jordanië? Uit welingelichte Indonesische bron te Genève wordt vernomen, dat men aan Indonesische zijde de mening toe gedaan is, dat Nederland het risico loopt dat Indonesië „een tweede Jor danië wordt", indien het voortgaat met het uitstellen van een laatste bij eenkomst met de Indonesische dele gatie. „Voor het Aziatische volk belichaamt Nederland het Westen ln deze aange legenheid", zo zei men. „Het Westen hoeft reeds vele fouten in Azie ge maakt. en indien dit een nieuwe fout wordt, zal dit de Communisten direct in de kaart spelen" De Indonesische bron zei verder, dat toenemende verbittering fn Indonesië er tenslotte toe zou kunnen leiden dat de tegenwoordige gematigde regering zou moeten plaatsmaken voor extre misten. die „eenzijdige maatregelen zouden nemen" betreffende de Neder landse belangen in Indonesië, indien de betrekkingen tussen beide landen niet door een spoedige Vervolg van Pag. 1 Slechts dertien Franse ministers De Radicalen zullen de verantwoorde lijkheid dragen voor de Nationale verde diging. Binnenlandse Zaken en Onder wijs. Bourgès-Maunoury die minister van Binnenlandse Zaken in de vorige rege ring was. verhuist nu naar het departe ment van Oorlog, Zijn collega in het kabinet-Faure. Gilbert Jules, werd over geplaatst naar Binnenland. De trouwe volgeling van Mendès-France, René Billèrés zal de scepter zwaaien over het onderwijs. De kleurling Felix Houp- houet-Boigny, die in de Kamer een deel van Centraal Afrika vertegenwoordigt, zal de premier bijstaan als gedelegeerd minister. Een nieuwe figuur in het ka binet is tenslotte de minister-resident voor Algerije als hoedanig de 79-Jarlge generaal George Oatroux, de enige niet- parlementariër van de combinatie, op zal treden Oatroux, die, wrat Noord- Af ri ka betreft, om zjjn liberale Ideeën bekend staat, én van de zomer een be langrijke regeringsmissie volbracht bij de sultan van Marokko in diens verban ningsoord, zal in Algerije resideren om ter plaatse de oplossing van dit pro bleem, dat zeker de eerste plaats ln het regeringsprogramma zal worden toege kend. te kunnen voorbereiden en de uit voering te verhaasten. De nieuwe regering bestaat uit slechts dertien ministers, het laagste aantal waaruit een Frans kabinet sedert het begin van de Vierde Republiek ooit werd samengesteld. Vyf hunner zijn socialist. Met een twintigtal staatssecretarissen zal het kabinet deze week, en vermoede lijk overmorgen, nog worden gecomple teerd. Uit de politieke samenstelling valt af te leiden, dat Mollet wil aansturen op een meerderheid, waarin de Socialisten, dc Radicalen en de Katholieken ver enigd zullen zijn, ofschoon hij in vele gevallen vermoedelijk ook op dc steun der communisten zal kunnen rekenen. (Ingez. Med.-Adv.) Keelpijn, verkoudheid en griep zijn zo echt de kwalen van het koude jaargetijde. Bescherm daarom Uw gezin daartegen. Twee 'ASPRO' tabletten, tijdig ingenomen, voor komen, meestal een dreigende verkoudheid, stillen hoofdpijn en zenuwpijn en bestrijden de koorts. Zorg er daarom voor, dat U altijd voldoende 'ASPRO' in huis heeft. Vraag vooral de voordelige familieverpakking: 60 tabletten voor slechts f. 1,40 Ned. ambassadeur te Bogota Binnenkort kan de benoeming ver wacht worden van Ihr mr. J. D. van Karnebeek. laatstelilk consul der Ne derlanden te San Francisco, tot Neder lands ambassadeur te Bogota. (Inge? Med -Adv De zagende pijnen van reumatiek, spit, ischias, hoofd en zenuwpijnen worden snel en af doende verdreven door Togal. Er is geen beter middel tegen dan Togal. Togal baat waar andere middelen falen. Togal zuivert de nieren en is onschadelijk voor hart en maag. Bij ereenkomst apoth. en drog. f 0.95, f 2.40 en f 8.88 Veertig jaar acteur Jolian Kaart grandioos door velen gehuldigd 10.000 voor patiënten kinderverlamming Met een enkel woord BINNENLAND Zaterdagochtend is een 13-Jarlg meisje op de Nassaukade bij de Rotterdammer- brug te Amsterdam, toen zij onvoorzichtig de rijweg overstak, door een tramstel van lijn 10 gegrepen. Zij werd met ernstige verwondingen eerst naar het Wllhelmlna- gasthuls en daarna naar de Vnlerlus- kllnlek overgebracht, waar zij gisteren is oierleden. Het totaal aantal studenten. Inge schreven aan de Vrije Universiteit te Am sterdam bedroeg op 1 Januari J.l. 2077. waarvan 1801 heren en 276 dame». glsche faculteit aan dc Rijksuniversiteit In hot tot de nok toe gevulde Tu- schinski-theater te Amsterdam is in de nacht van zaterdag op zondag „de Schele" uit „De Jantjes", rechercheur Muyskens uit „Ciske de rat", „Maurits" uit Potasch en perlemoer en „Sytze" uit Mimoza, te weten Johan Kaart, die in 1915 als 18-jarige jongen bij de Kon. Ver. „Het Nederlandsch Tooneel" debuteerde en die dus juist 40 jaar op de planken heeft gestaan, in een spe ciale liefdadigheids-nacht voorstelling door de Nederlandse toneelwereld, maar ook door zijn publick, gehuldigd. De voorstelling bracht ruim f. 10.000 op, die de secretaris-penningmeester van het huldigingscomité, de heer I Parijs, aan het slot op het toneel overhandigde aan dokter A. C. van Swol, de oprichter van „Polio-Club" - Amsterdamse ver eniging van kindervcriammingspatiën- ten. Het geld zal besteed worden om 's zomers deze kinderen naar buiten te sturen. Het programma bestond uit een bonte schakeling van kunst met een grote en met een kleine k. Eerst zong Gré Brou- wenstijn, aan de vleugel begeleid door Johan Kalff. Daarna imiteerde Guus Oster, voorzitter van het jubileumcomi té, Alex d-; Haas, Lou Bandy en, wat moelijker was, Wim Kan, alle drie in een feestelijk jubileum-speechje, gericht tot de jubilaris. Vervolgens imiteerde op zijn beurt Wim Kan de wijze waarop Guus Oster hem geïmiteerd had, op merkende. dat dat nog moeilijker was. Hij bleek eer. onaangename verrassing in petto te hebben voor de \i':o?° rpr - kers. die na afloop Kaart op het toneel zouden toespreken, door van te voren al de draak te steken met de gebruike lijke gemeenplaatsen, de toon waarop ze worden voorgeschoteld, en de hou ding die de sprekers erbij aannemen. Het gevolg was. dat menig spreker later op het toneel zijn armen en handen graag een ogenblik had willen missen, omdat hij er geen raad mee wist! Karei Prior leidde daarop een spe ciale aflevering van Mimoza (ministerie van moeilijke zaken, tekst van Eli As ser) in, met de voor radio-uitzendingen blijkbaar noodzakelijke regie van het app.aus en zelfs van het gelach. Ko van Dijk, Guus Oster, Conny Stuart, Wiesje Bouwmeester en Rijk de Gooyer speel den er de rollen in. Als laatste voor de pauze verscheen Wim Sonneveld in zijn keukentje met demonstraties van huishoudelijke aard; die al evenveel succes hadden als de conference van Wim Kan. Na de pauze werd een cavalcade van filmstrips uit alle films waarin Kaart gespeeld heeft vertoond, onder de titel: „Toen onze Kaart een kaartje was" en waarin men tevens kon zien hoe 34 an dere Nederlandse acteurs en actrices, van wie de meesten in de zaal aanwe zig waren, er jaren geleden uitzagen. Tot slot kwam dan de huldiging met vele redevoeringen, vele bloemstukken, vele kransen en vele andere cadeaus. Het warmst huldigden Kaarts vriendin nen hem: de 78-jarige Rika Hopper. Henriëtte Davids en Tilly Perrin-Bouw- In Tunesië vijftig aanhangers van Ben Joessef gevangen genomen In Noord-Afrika heerst weer grote onrust. Naby Taineste, in het Marokkaanse Rifgebergte, is het zondag tot een hevig gevecht gekomen tussen een groep van driehonderd opstandelingen en een eenheid van het Franse Vreemdelingenlegioen. Er vielen meer dan zestig doden, van wie achttien leden van het legioen. De rebellen waren gewapend met automatische wapens. De operaties in dit gebied duren nog voort. Uit Algerije wordt gemeld, dat daar 36 opstandelingen in gevechten zyn gedood. In Tunesië zyn gedurende het weekeinde vijftig arrestaties verricht. De politie deed o.m. een inval in de woningen en kantoren van aanhangers van Salah ben Joessef. de extreem-nationalistische leider, die gekant is tegen de Frans-Tunesische overeenkomst betreffende de autonoüiie. In het huls van Ben Joessef (men ver- warre hem niet met Sultan Ben Joessef van Frans Marokko! Red. L.D.) die zelf naar Libië gevlucht zou zijn, werden vuurwapens, springstoffen en handgranaten aangetroffen. geven, tot nieuwe actie trachtten aan te zetten. Ben Joessef wenst onmiddellijk alge hele onafhankelijkheid voor Tunesië. Hij keerde vorig jaar na twee jaar balling schap in Cairo terug in Tunesië. Hij wil. dat het land zich oriënteert op Egypte en de Arabische Liga. Hij is de voornaam ste tegenstander van Habib Bourguiba, de gematigde nationalistische leider en voornaamste ontwerper van de overeen komst aangaande autonomie. Vorig jaar werd Ben Joessef uit de nationalistische beweging der Nieuwe-Grondwetspartij, waarvan hij secretaris-generaal was. ge zet. Bourguiba. die in Frankrijk is opge voed en een Franse vrouw heeft, gelooft dat Tunesiës toekomst met het Westen verbonden moet blijven. Bourguiba wil nog altijd met het Westen samenwerken Er zijn in Tunesië veel arrestaties ver richt en belangrijke papieren in beslag genomen, aldus de officiële bekendma king. Onder de gearresteerden bevindt zich de voornaamste medewerker van Ben Joessef. Ah Zlitni. De opstandelingen in Algerije zijn de laatste tijd Tunesië veelvuldiger binnen gekomen. waar zij de stammen, die bij het sluiten van de Frans-Tunesische overeenkomst alle verzet hadden opge- Dame uit auto geslingerd en gedood Gistermorgen is op de Rijksweg Nr 2 (Amsterdam—Utrecht) een aanrijding geschied, die aan een dame het leven heeft gekost. Op de Rijksweg nabil het verkeersplein Ouderijn nabij Utrecht, reden drie auto's vrij kort achter elkaar. De derde auto wilde de tweede gaan passeren, juist op het ogenblik, dat de tweede wa gen de eerste wilde voorbij rijden. Het gevolg was. dat de derde auto in de berm terecht kwam. Een naast de bestuurder van deze wagen zittende 44-jarge dame, uit Weert, werd uit de auto geslingerd en is ter plaatse overleden. f 25.000 op no. 9367 In de &30ste staatsloterij le klasse is een prijs van f. 25.000 gevallen op lot no. 93 6 7. 'ingez. Med.-adv i bestelling pTaats gevonden van de heer P A. M. Speet, directeur van de K.R O Notaris J A. Drïelsma ln Suriname heeft ontslag uit zijn ambt geiraagd en xerzoek om surséance van betaling Inge diend. Er wordt naar gestreefd. Indien de rechter surséance verleent, een akkoord op zeer korte termijn aan te bieden. BUITENLAND Men had tot nu toe gemeend, dat de Soedan niet meer dan acht miljoen in woners telde Er wordt nu echter een volkstelling gehouden en uit de eerste resultaten ls reeds gebleken, dat het aantal Inwoners de vijftien miljoen te boven gaatl In een autofabrlek van Ford in Long i Beach (Callfornlë) is door brand voor ten minste een miljoen dollar schade aange richt De fabriek Is voor zeker twee maan- den bulten bedrijf gesteld. In Washington ls deze week een patent verleend "voor een kostuum met ..Air conditioning". Door middel van ijs ln een apparaat ln de schouders van het kostuum circuleert koele lucht I De Sovjet-Unie heeft besloten de Indochlnese staat Cambodja te erkennen en heeft dit land gevraagd diplomatieke missles uit te wisselen. Vanaf het begin van de volgende maand zullen ln Communlstlsch-Chlna alle publlkatles en officiële documenten ln nieuwe vereenvoudigde Chinese letter tekens worden gedrukt, aldus het nieuws agentschap „Nieuw China". In Baltimore Is zondag op 75-jarlge leeftltd overleden de bekende Amerikaanse literaire criticus Henry L. Mencken. Volgend laar tc beginnen zullen de Amerikaanse strijdkrachten ln Japan ver minderd worden naarmate Japans eigen verdediging sterker wordt. Als maatstaf zal het aan de defensie bestede geld wor den genomen. Uiteindelijk sullen de Ame rikanen geheel verdwijnen. De voormalige minister-president van Hongarije, Imre Nagy. ls uit de Hongaarse communistische arbeiderspartij gezet. Men meent te weten, dat hierdoor de laatste ernstige hinderpaal ln deze_ Part^voor Het Comité Vrfj Europa heeft bekend gemaakt, dat de Tsjechoslowaakse politie twee keer gepoogd heeft de installatie In West-Dultsland voor het oplaten van ballonnen met propagandamateriaal voor Oost-Europa te vernietigen. Dank zij de waakzaamheid van de Drntse grenspolitie werden deze pogingen veredeld en de com munistische agenten gevat. Van het secretariaat-generaal der Arabische Liga wordt vernomen, dat Irak weigert zijn geschil met Egypt# aan de Llgaraad voor te leggen. Premier Nasser van Egypte had zaterdag J.l. dringend om een bijeenkomst van de raad verzocht. Hl) beriep zich daarbij op het artikel ln het Liga-handvest, waarin voorzien wordt ln bemiddeling door de Liga ln geval van meningsverschillen tussen de staten-leden. President Elsenhower heeft zaterdag William Jackson, een republikein, be noemd tot speciaal assistent, die maat regelen van buitenlandse politiek, welke meer dan een regerlngsdepartcment of -bureau omvatten, moet coördineren. Het ambt zal lr. hoofdzaak gelijk z\jn aan dat van Nelson Rockefeller, die de vorige maand aftrad. Diens functie werd vaak beschreven als het ontwerpen van de „strategie der koude oorlog". Nationalistische Chinese guerllla- eenheden zyn op het eiland Haltan geland en hebben naby Pingtan een communls- aldus ls zondag In Talpeh meegedeeld Het eiland Haltan, waarop ongeveer 100 000 mensen wonen, ligt tussen Quemoy en Matsoe ln de noordelijke toegang tot de Straat van Formosa. ijdeiis ccn zeer druk bezochte lief dad igheid s-nachtvoorstelling in liet Tuschinski-theater te Amster dam is de bekende acteur Johan Kaart door de Nederlandse toneel wereld gehuldigd in verband met zijn veertigjarig toneeljubileum. Johan Kaart (links) in bewonde- ting voor een portret van zichzelf, dat hij als geschenk ontving. De opbrengst van de avond ruim tien duizend gulden) tverd ter beschik king gesteld van de bestrijdir der kinderverlamming. Haagsche Comedle uur nam. Stadszaal (foyer): Henk du Mee spreekt over Corsica. 8 uur nam. DINSDAG Rehoboth: Ledenvergadering Chr.-Hlst. Unie. 8 uur nam. Lakenhal: Concert Cath Gris Rltsema en Oom. Preuyt. 8 uur nam. Den Burcht: Feestavond Leldse Chr. Orantever. 7 3/4 uur nam Steenschuur 6: Spr. K. C, van Oossanen over „De hemel een werkelijkheid". 8 uur namiddag. De Kleine Burcht: Ned, Genealogische Vereniging. Spr. P. J. Zonrulter over „Van zitteklsten en rolkoetsen". 8 uur nam. Oegstgeest. Recreatiezaal Ende geest: Viering verjaardag H.K.H. Prinses Beatrix. 8 uur nam. WOENSDAG Stadszaal (foyer): Ned. Ver. van ex- polltleke gevangenen. Spreker W. F. W. Blschoff v. Heemskerck over de Koninklijke reis naar de Antillen. 8 uur nam. Het Gulden Vlies: Ver. voor Paedago- glek. Cursus voor ouders door dr. A. Kuljper, 8 uur nam. Academie: Prof. mr. J. C. van Oven: „Rechtsgeding over roerend goed", 7.45 uur namiddag. Rapenburg 8: Vlron. Spr. mr. P. J. Iden- burg over „Rassenbeleld en nationalisme in Afrika", 8 uur nam. Rehoboth: Chr. Prot. Onderwijzersver. Mr. dr. K. de Vries spreekt over de zin van geschiedenis-onderwijs. 7.30 uur nam LakenhalK en O. Slot Mozart-cursus door Paul Nlesslng. 8 uur nam. DONDERDAG Stadszaal: L.K.K. „Voor allen". London Czech Trio, 8 uur nam. In don vergulden Turk- Ned. R.-K. MiddenetajidsbondLezing over kleuren. 8 uur nam. VRIJDAG Rijksmuseum voor Volkenkunde: Game lan-avond Inst. voor Arbeidersontwikke ling, 7.45 uur nam. Rapenburg 61K. en O.-cursus over atoomenergie door prof. dr. P. M. Endt. Schouwburg: Diesviering Lelds Studen tentoneel ..I'Archipel Lenoir". 8 uur nam. ZONDAG Schouwburg: Opera- en operettegezel schap „Zaank en Klaank" uit Maastricht, 8 uur nam. Erich Kleiber's overlijden Naar aanleiding van het plotseling overlijden tengevolge van een hart aanval van de beroemde dirigent Erich Kleiber, vernemen wü nog: dat deze voor rust verbleef in een hotel te Ziirich. Hij overleed voordat zijn echtgenote, die in Lugano het bericht van de hartaanval vernam, ln Ziirich aankwam. Kleiber is tweemaal wegens politieke inmenging afgetreden als dirigent van de Berlijnse Staatsopera. In 1935, nadat hij 12 jaar directeur van de Opera was geweest, trad hij af uit protest tegen Nazi-inmenging en verliet, daarop Duits land. In maart J.l., kort voordat de opera weer in het herstelde gebouw aan de „Unter den Linden" trok, zei Kleiber tot de communistische autoriteiten, dat hij opnieuw moest aftreden, omdat de geest van de oude Staatsopera niet in het nieuwe gebouw kan wonen". Hij trok daarop met zijn Amerikaanse echt genote naar West-Berlijn. Hij weigerde toen echter in West-Berlijn te diri geren, daar hij niet wilde, dat zijn ge val als „politieke propaganda" zou wor den gebruikt. Het grootste deel van de jaren 1936— 1949 bracht Kleiber ln Buenos Aires door waar h(j de voornaamste dirigent in het „Teatro Colon" was. Hij reisde ook veel in Noord, en Zuid-Amerika en in Euro pa, waar hij talloze concerten leidde. Gespannen verhouding tussen Syrië en Turkije Volgens het Syrische dagblad „Al Ray al Aam" hebben de Turkse autoriteiten een nota gericht tot hun ambtgenoten in het Syrische grensgebied, waarin ge protesteerd wordt tegen de „uitdagende manier van optreden der Syrische grens wachten, die Turkse militairen be schieten, wanneer zij in het grensgebied smokkelaars achtervolgen". Het blad vervolgt: „Het Turkse pro test heeft bij de Syrische autoriteiten grote ontstemming gewekt, daar de Turkse grenstroepen ln de afgelopen ze ventien dagen tien incidenten hebben verwekt, waarbij vier Syrische burgers om het leven zijn gekomen. In Syrische politieke kringen beschouwt men het Turkse protest als „een onderdeel van een imperialistische campagne van Turkije, bedoeld om Syrië onder druk te zetten." Mutatie bij Unilever Indonesia (Van onze correspondent in Dlakarta). De commercieel directeur van Uni lever Indonesia, mr. J. v. d. Meer. is van Diakarta overgeplaatst. naar het hoofdkantoor van Unilever in Rotter dam. Hii zal Indonesië od 31 lanuari a s. verlaten. Mr. F. C. van Luiik volgt hem in Dlakarta od: hil arriveerde aldaar reeds enlee maanden eeleden. BIOSCOPEN Trianon. „Les dlabollques", 18 Jaar. Werkdagen 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag 2.15, 4.30. 7.15 en 9.15 uur. Casino. „Gejaagd door de wind", 14 Jr. Alle dagen 2 en 7.30 uur. Luxor. Oase", 18 Jaar. Werkdagen 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur. l.ldo. ..De jacht op kapitein Ehrllch", 14 Jaar. Werkdagen 2 30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. Rex. ..De klokkenluider van de Notre Dame. 14 Jaar. Werkdagen 2.30. 7.15 en 9.15 uur. Zondag 2.30. 4.45, 7.15 en 9.16 uur De zondagsdienst der hulsartsen te Lel den wordt van hedenmiddag 2 uur tot maandagmorgen 8 uur waargenomen door de doktoren de Bruyne Jansen, Lance- zaal. Pleterse er Postel. WEEPRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 unr) Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Dublin Londen Amsterdam Brussel Parits Bordeaux Grenoble Nice Berlltn Frankfort München Zurich Genève Locarno Wenen Innsbruck Wenen onbewolkt n 4 -29 0 onbewolkt nno 2-19 0 1 sneeuw ono 3 -14 0.2 zwaar bew. ono 12-70 regen zo 4 3 18 onbewolkt wzw 5 4 0 1 zwaar bew zw 3 4 8 iizel o 6 -0 16 geil bew. w 6 7 13 licht bew. w 3 6 9 mist zw 16 3 half bew. no 2 6 8 zwaar bew. nw 3 8 0 onbewolkt o 6-8 0 windstil 2 windstil -15 i windstil -2 sneeuw

Leidsch Dagblad | 1956 | | pagina 2