ons menu malle gevallen voor de jeugd De winterslaap van Hos je Marmot VAN DE WEEK Boefje als Scheepshond ,1WEKELIJKS BIJVOEGSEL VAN HET LEIDSCH DAGBLAD - ZATERDAG 12 FEBRUARI - PAGINA 3 Verhaal voor de kleintjes Het konijn begreep helemaal niet wat het marmotje bedoelde, en daar om vertelde Hosje dat hl) zijn winter slaap kwijt was geraakt, zo maar mid den in de winter. Dat was nog nooit een marmot overkomen.,.. „Tja", bepeinsde het konijn. HIJ wist eigenlijk niet goed, wat een winter slaap was en hoe je dat opeens kwUt kon zijn. Maar hy zag wel, dat het marmotje klappertandde van de kou en daarom kreeg hij medelijden „Ik zal je wel helpen zoeken, hoor", beloofde hy goedig. Het marmotje knikte maar eens. Wat moest hy nu doen? Hy was nog nooit buiten ge weest in Januari en hy had geen eten of iets in huis. Het was alsof het konyn zyn ge dachten raadde. „Heb Je honger?" vroeg hy, en toen het marmotje gre tig knikte, zei hy: „Ga dan maar met mij mee. in mijn hol is het warm en ik heb lekkere eikelsoep voor je". Het marmotje wandelde biy mee naar het konynenhol en by het warme kacheltje kwam hy weer wat by. „Ik begrijp niet, waar myn winter slaap is gebleven", mompelde hy. „Ik begryp het niet". „Biyf hier maar rustig zitten", zei het konyn. „Ik kom zo terug". Het konyn had een plannetje. Hy wilde de verloren winterslaap, wat dat dan ook mocht zyn, gaan zoeken voor het eenzame marmotje. Aan elk konyn en aan elke haas die hy buiten tegen kwam, vroeg hy, hem te willen helpen om de winterslaap van een klein mar motje te vinden En zo geschiedde het, dat tenslotte byna alle hazen en konynen op zoek waren naar de winterslaap van het marmotje. Maar waar ze ook keken: achter de bomen, onder de sneeuw, in het bos of op de hei - nergens vonden ze de winterslaap van Hosje Marmot. „Misschien ligt die winterslaap wel onder de sneeuw en wy kunnen toch niet best alle sneeuw wegkrabben", zei een oude Haas tenslotte, en de an deren vonden dat hy geiyk had. Dan moesten ze maar verder zoeken als de dooi zou invallen. Het konyn, dat Hosje het eerst had ontmoet, ging ook weer naar zyn hol. Daar vond hy Hosje. „Het spijt me", zei het konyn, „maar ik heb je winterslaap niet kunnen vin den". Maar Hosje antwoordde niet. Hij was weer in slaap gevallen. Hoe het konyn ook schreeuwde - het marmot je bleef slapen. En hy werd pas weer wakker toen het lente werd. Toen bedankte hy het konyn vrien delijk voor zijn goede zorgen en ver telde dathy zélf zyn winterslaap weer teruggevonden had, op die kille dag in Januari I M. F. B. VOOR DE VROUW In de komende week en wel op Vrijdag 18 Februari, valt de verjaardag van de jongste telg van ons Vorstenhuis, Prinses Marijke. Vindt U het niet een aardig idee om op deze dag ons gezin eens een „Oranje" menu voor te zetten? Het geeft een bijzonder tintje aan de maaltijd en zal zeker bijdragen tot een feestelijke stemming aan tafel ter ere van onze jarige prinses. Oranje-gerechten op 18 Februari! Zondag: Warme kaasrondjes, Brus selslof in saus, varkenslapjes, aardap pelen, Griesmeelrand met gestoofde pruimen. Maandag: Varkenslapjes, gestoofde prei, aardappelen, yoghurt met vanil- levla geklopt. (Erwten weken). Dinsdag: Erwtensoep, appelen. Woensdag: Kop erwtensoep, gehakt, savoye-kool, aardappelen. Donderdag: Gehakt, gestoofde sel- deryknol, gebakken aardappelen, ver- micelllpap. Vrydag (de vlag uit)Tomatensoep, gekookte vis, winterwortel in blokjes, peterseliesaus, aardappelen, schuimige sinaasappelvla. Zaterdag: Nasl-goreng met omelet reepjes, fruit. Recept: Wanne kaasrondjes. Benodigd: 8 sneetjes brood, 8 plak ken kaas, 8 plakjes ontbytspek, boter, peper. Bak in een koekepan het ontbytspek knappend en steek ondertussen van het brood nette ronde plakken uit by- voorbeeld met behulp van een kom metje dat erop wordt geplaatst. Be boter het brood, leg er een plak kaas op, dan 2 plakjes gebakken ontbyt spek, weer een plak kaas. hierop weel een beboterd stukje brood. Zet de dub bele broodjes vlak naast elkaar in een vuurvaste schaal, overgiet ze met wat gesmolten boter en overgebleven spek vet, schuif ze 10 min. in een hete oven met bovenwarmte. Het gerecht is ook te maken zonder oven door de broodjes De lieden in het Zuiden gaan biykbaar altyd grondig te werk. In de buurt van Ancona (Italië) is een asfalt weg, die in de ooi-log nogal schade opgelopen heeft. De Italianen hebben na de bevrydlng deze schade zeer degelijk hersteld en er is een flinke kwak asfalt over heen gegooid. Wel was het de arbeiders opgevallen toen zy met de weg bezig waren, dat het af en toe hard klapte onder de weg. Dat kunnen we ons best voorstellen, want dezer dagen kwam Iemand ver tellen. dat er een mijnenveld onder de weg lag, nog door de Duitsers aan gelegd! In Engeland speelt het volgende: Dezer dagen werden de heer en mevrouw Alf Haddock geïnstalleerd als nieuw burgemeesterspaar van de stad Da genham. De vrouw van de burge meester kreeg by die gelegenheid ook een ambtsketen om de hals. Niet al leen mevrouw kreeg er echter eer., maar Dinah ook. Men deed dat omdat Dinah het echtpaar Haddock alty'd vergezelt, waar het ook heen gaat. Daarom maakten de vrouwelyke hulpdiensten van Dagenham ook voor Dinah een mooie ambtsketen, met het verzoek deze bij alle offi ciële gelegenheden te willen dragen. Dat gebeurt. Tussen twee haakjes beste lezers: Dinah is een hond Het is lang geleden, dat Julian Bul lock in Amerika, iemand een ver wonding toebracht tydens een vecht- party. Dat gebeurde in 1927. Hy kreeg daarvoor zes jaar gevangenis straf, maar na negentien maanden vond hy het welletjes en verliet in een onbewaakt ogenblik de gevange nis. Vorige week is hy gearresteerd, hij zal nu de rest van zijn tyd uit moeten zitten! zeer voorzichtig aan beide zyden in een koekepan te bakken. Recept: Schuimige sinaasappelvla. Benodigd' 4 eieren, 4 sinaasappelen, 1 citroen, 70 a 100 g basterdsuiker, ge raspte citroenschil, (8 waaierwafels). Splits de eieren in dooier en wit, klop de dooiers met de suiker schui mig in een gaaf pannetje. Pers de si naasappelen uit en de citroen nadat de schil is afgeraspt. Vöeg het vocht by de ederdooiers. Laat deze massa on der zeer goed roeren op 't vuur binden zonder koken. Klop het eiwit styf en meng dit luchtig met de vla. Dit ge heel nog even verwarmen om uitzak ken tegen te gaan. Verwijder de vlie zen uit de sinaasappelhelften. Meteen schaai- kan men bovendien de boven rand keurig ulttanden, vul nu de helf ten met het smaasappelschulm. Gar neer de sinaasappelhelften met een kersje of steek midden in een waaier- wafel. (Publicatie Ned. Zuivelbureau) In Italië woont de heer Carboni, die tot voor kort in een dorpje by Mo dena, het eerzame beroep van dood graver uitoefende. Nu doet hy an dere dingen, want hy is ontslagen. Niet omdat hy zijn werk niet goed deed, want dat kon hy niet eens be- wyzen. Sedert 1944 is er nameiyk niemand in het dorpje gestorven. De heer Glenn Cole, in Amerika, zal tyd krygen ruimschoots over zyn daden na te denken. Hy is nameiyk bigamist, hy had twee vrouwen en dat mag niet in Amerika. Maar wat die man allemaal moest doen om niet door de mand te vallen! Belde vrouwen vertelden voor de recht bank. dat hy elke dag thuis at en niet één maaltijd, maar drie en ste vige ook! Sinds 1946 is hy met zyn ene vrouw getrouwd, op 6 Augustus 1954 nam hy de tweede er by Dus van die tyd af gebruikte hy maar liefst zes maaltyden per dag Ook vergat hy nooit van trouwring te verwisselen. Hy behoefde echter niet ver te lopen, want beide vrou wen wonen vlak by elkaar. Zeker een hongerig man die Glenn Cole. In de gevangenis zal hy 't met minder maaltyden moeten doen. Een parfumfabriek in Canada houdt er niet van de dingen op bescheiden schaal te doen. Zeker niet wanneer het reclame betreft. De directie heeft vergunning aangevraagd de Nlagarawatervallen te parfumeren. De fabriek wil er rode parfum voor gebruiken en denkt dat deze reclame stunt een aardig effect zal hebben, wy niet..,. Dit is een gruweiyk verhaal over de stewardessen van een Britse luóht- vaartmaatschappijDie kregen laatst een boekje, waarin de regels stonden aangaande kleding en uiterlyk van het personeel. Een van de regels be paalde dat ieder personeelslid by het begin van het werk schoon ge schoren moet zyn Hevige protesten van de dames hadden een nederig excuus van de directie tot gevolg. Het boekje was alleen bestemd voor de manneiyke personeelsleden. We willen u kond doen welke medede ling dezer dagen aan de deur van het gemeentehuis van Enma, op het Italiaanse eiland Sicilië werd aange plakt. Daaruit toiykt, dat men bin nenkort ertoe overgaat, de vorderin gen van burgers wegens geleden sohadie tydens de bezetting door de Bourbons ini860 uit te betalen. Er zyn nog zes van deze vorderingen aanhangig. De grootste bedraagt 60 centimes, dat is ongeveer driekwart cent! In de negentiende eeuw was dat veel meer dan tegenwoordig! Elly van Leeuwen. HartehJk welkom! Kees de Wolf. jy maakt maar moeilyke dingen van Je mecano! Dat doe ik je niet na. Cor van der Graaf. Dat is een hele tocht geweest! Is de kaart mooi geworden? Jaapje Lagas. Nog van harte gefeliciteerd met je verjaardag! Ik ben benieuwd over deze feeeteiyke dag meer te horen. JannievanVeen. Wat leuk, dat jullie samen gezongen hebben! Ja, ik ben inderdaad benieuwd naai- je boek. Hartelyk dank voor je raadsel. Nelly Heemskerk. Wat een bloementuin is het bii Jullie! Dat geeft je helemaal al een voorjaarsidee. Trudy de Wolf.. Wat naar, dat je nu weer ziek bent! Ik ben benieuwd naar verdere berichten. Dus je kunt nu waarschynliik ook wel wat voor school werken? Hoe is de verjaardag ge weest? Hartelijk dank voor 1e raad sel, ik kan het goed gebruiken. Wim de Jong. Het is jammer, dat je er mee op moet houden, maar ik begryp het wel. Bovendien ben je inderdaad bijna te oud er voor! Je hebt dus nu een „opvolgster" gevon den in je zusjes! En verder nog har telijk dank voor dit laatste raadsel, 't Ga je goed verder; via broer en zus hoor ik misschien nogeens wat van je. LoesvanWeesel. Ik denk dat je veel genoten zult hebben van het gezicht. En Je had dus nog een „vry" weekend ook! Marjon van Randwyk. Nu, het raadsel, wat jy my opgaf, was in derdaad niet zo moeilijk! Ik ben er een beetje laat mee. maar ik kan je ach teraf nog wel gelukwensen met je verjaardag. Was het een prettige dag? Je hoort dus nu by de groteren, en moet voortaan 5 raadsels insturen. Maar dat lukt je vast wel. want je kunt ze zo goed zelf maken! Ook nu weer hartelyk dank er voor. Liesbeth Boersma. Hartelyk welkom! Ik hoop. dat je er zoveel ple zier in krygt, dat je geregeld gaat meedoen. Fyn, dat Je een raadsel in stuurde; hartelyk dank er voor. Petra Herweyer. Hartelyk dank voor Je raadsel. Lenie Susan. Voor jou dus ook een feesteiyke avond. Bram Lagaa. Zoals je wel gezien zult hebben, had je één woord fout in het raadsel en daarom kwam het ver- moedelyk niet uit. Gelukkig had Je toch nog genoeg goede oplossingen! Neli de Jong. Nafcuuriyk mag Je meedoen, hartelijk welkom! Jullie vertegenwoordigen een grote familie in de raadselkring. Dlkkie Spierenburg. Harte lyk dank voor al je raadsels. Annie Verhart. Dus Jullie springen nu de straat door inplaats van lopen. Adrl Verhart. Ja. jullie doen Je best met de raadsels. Tlnle Olivier. Ja. Ik ben in derdaad benieuwd naar het boek! Dus je broertje en jy zyn wel heel ver schillend in deze dingen! Piet van Schalk. Wat een bof had Je met sjoelen! Ja het lykt af en toe al echt voorjaarsweer. Simon Hamerling. Hartelyk dank voor al Je raadsels. Olga Derks. Dus jullie hadden een heel poezenavontuur! Ja, ik kan me best voorstellen, dat hy op een gegeven ogenblik weer graag naar binnen wilde! Ria Post. Ja. Inderdaad had tk me afgevraagd, waarom Je Ineens niet meer meedeed: maar zóiets had ik niet verwacht. Ik schrok wel een beetje van Je brief, en ben erg blij, dat allee nu al weer zo goed met Je gaat. Ik vind, dat Je weer gauw opgeknapt bent. Ja. ik was ook een tijdje ziek. Nu ook weer beter gelukkig. Wat spijt het my. dat ik je Nieuwjaarskaart niet ontvangen heb. Je maakte een prach tige Kerstviering mee in het zieken huis; dat vergoedde veel in die dagen. Ik zal proberen, je volgende week eens te komen opzoeken; dat heb Je wel verdiend na al je ziek ziln. Dat ge beurt dan op een schoolmiddag om ongeveer vier uur. Een driedubbele brief deze keer zoals je ziet! Anne Wouter Heymans. Dat is een good bericht over Je rapport. Ga zo door! Dat mooie rapport had een fyn gevolg voor jou. Ankle Heymans. Zo nu ben jy dus aan de beurt met ziek zyn. We krijgen allemaal een beurt! Spoedige beterschap, hoor. Het sneeuwen was niet van lange duur. Ieder verlangt nu naar voorjaarsweer. Henny v. d. Pluym. NU. jy weet voorlopig weer, wat je te doen hebt, nu je ook nog een hoofdrol in h?t toneel stuk gekregen hebt. Wel leuk overi gens! Riekje v. d. Pluym. Gelukkig, dat je zo goed vooruit gaat. En nu maar uitkyken naar mooi weer, en dan hopelyk wandelingetjes in de zon. Ik hoop, dat Je me daarover volgende keer kunt schrhven. Ada v. d. Bent. Jullie hebben dus al fijne vacantieplannen. Je hebt dus al iets om Je op te verheugen. Ja, dit is m y n maand; dat raad Je goed; en wel op No. 23. Elsje Mattaar. Gelukkig kan je briefje nog nét mee. Nog hartelyk gefeliciteerd met Je verjaardag, en morgen heel veel pleizler met al Je vriendinnen. Ik hoop, dat Je my daarna een vrolijke brief er over sohryft. Zo, Jongelui, voor vandaag zet ik weer een punt. Ik hoop op vele oplos singen van het kruiswoordraadsel. Tot volgende keer Allen hartelijk gegroet door Jullie Raadseltante. Mevrouw M. J. BOTERENBROOD. ONS GEZELLIG HONDEN VERHAAL 30. Kerstfeest in de vreemde DOOR FANNIE CREMER Volgende week: De grote verrassing. 't Kwam alles goed: de vissersschuiten bewogen met de vlag in top zich over 't watervlak daarbuiten; de veilige haven nam hen op. De kapitein van de Matliilde liep bij de havenmeester aan. die vroeg hem daad'lijk wat hij wilde, want hij was met zijn lot begaan. En kap'tein Peter zei: ..Mijn mannen zijn droef gestemd van jong tot oud. Hoewel met weer en wind vertrouwd, voelen zij zich nu als verbannen, 't Is morgen Kerstmis, geeft U mij gelegenheid dat te gedenken?" En de havenmeester zat met bei zijn handen al „ja. ja" te wenken. De mannen vonden onderkomen en echte gulle harflijkheid. maar allen, zonder onderscheid, zaten zij toch van thuis te dromen. Kerstavond kwam en in 't lokaaltje stond zelfs een kerstboom opgesteld: een stoere cactus op een paaltje, met twintig stekels, welgeteld. Verbeeld je. op die stekels waren, nadat men eind'loos had gewikt, de kaarsjes stevig vastgeprikt! 't Effect was niet te evenaren. De oude Nederlandse vlag was langs de achterwand gespannen en geen van de gestrande mannen, die 't niet met wat ontroering zag. De kapitein las 't Kerstverhaal en elk had zijn herinneringen Toen gingen allen aan het zingen: een Kerstlied in hun eigen taal. En er was óók muziek: 't scheepsmaatje was in zijn eentje net een plaatje, zo hij daar begeleiden kon op zijn geredde accordeon! Hosje trok zijn warme pantoffeltjes aan en rekte zich nog eens behaaglijk uit. Op een dag, op zo maar een dag, midden in de winter, werd Hosje Mar mot wakker. Eerst merkte hy niet eens dat hy wakker was, dat gaat soms zo, maar toen hy een poosje had liggen nasoezen, hoorde hy opeens iemand acht neuriën. Hy hield zyn adem in om te horen wie dat wel deed, maar meteen hield het geneurie op en toen begreep Hosje, die een schrander mar motje was, dat hy zichzelf had horen neuriën. J)an ben ik dus wakker", dacht hy. jh als ik wakker ben, moet xk op staan". Daarom sprong hy zyn bedje nit, trok zyn warme geruite pantoffel tjes aan en rekte zich nog eens be haaglijk uit. Vlug kleedde hy zich daarna aan, want hy wilde eens ky- ken hoe het met de andere marmotjes in het bos ging, hy had hen al in zo'n lange tyd niet gezien! Vroiyk fluitend opende hy, toen hy njn pyama had verwisseld voor een aardig rood jasje met een gele fluwe len broek - zyn Zondagse - de deur ran zijn huisje, maar verschrikt bleef MJ op de drempel staan. Er lag een dikke laag sneeuw, en wat was het i"h koud.... Hosje begreep er niets van: het was nu tooh lente, en dan moest relM de zon schijnen, en er moesten weer nieuwe blaadjes aan de bomen zyn, kleine groene blaadjes. Maar de tak ken waren nog kaal, en niets duidde er op dat het voorjaar naby was. Nu moet je weten dat marmotten een winterslaap doen; ze gaan elk na- jiar slapen en worden niet wakker voor de lente komt. Daarom ook was Hosje zo verwonderd toen hy de sneeuw en de kale bomen zag. Vlug wandelde het marmotje over het besneeuwde paadje naar een ander holletje, een paar bomen verder, waar enkele goede marmotten vriendjes van hem woonden. Vroiyk bonsde hy op de deur. want hy was er zeker van, dat ook zy him winterslaap uit zouden hebben. Maar hy hoorde niets. Het bleef stil achter het houten deurtje. „Vreemd", dacht Hosje, „we zyn toch elk jaar allemaal omstreeks de zelfde tyd uitgeslapen. Maar ik hoor en ik zie niemand. Nee - nu ik er eens op let, valt het me op dat ik nog niet één marmot heb gezien. Zou ik mis schien Met een bang vermoeden draafde Hosje zo snel hy kon naar een ander hol, waar ook een marmotje woonde. Weer bonsde hy op de deur. Weer hoorde hy niets. Gelukkig kwam op dat moment een konyn aangewandeld - konynen doen geen winterslaap moet je weten - en Hosje vroeg: „Is het al lente, of is het nog winter?" Nu, je begrypt, dat het konyn hem wel wat verwonderd aankeek, en hy zei: „Wat een gekke vraag, zo midden in de winter Zie je dan niet, dat het nog maar Januari is?" „Nee", zei Hosje. „Maar ik was er al bang voor. Ik begryp niet dat ik RAADSELS voor allen om uit te kiezen; de groteren (1116 jaar) vyf, de kleineren (7—11 jaar) drie goede oplossingen. Naam, leeftijd en adres onder de goede oplossingen. Op de enveloppe de aanduiding: „Raadsels". Inzenden naar Bureau Leidsch Dagblad, of naar Wasstraat 38, tot uiterlyk Dinsdagmorgen 9 uur. I. Kruiswoordraadsel. (Ingezonden door Jozet Hoedemakers) Telt voor twee goede oplossingen. Horizontaal I, meubelstuk. 9, deel van gevangenis; het (Eng.). 10, tegenstelling van laatst. II. inhoudsmaat. 12. Nederlandse Spoorwegen (afk.). 13. geheel de uwe afk.) lt grond. 15. plaats in Drente. 16. voertuig. 17. riviertje in Friesland. 18. huisdier (zonder midden) 19. Frans lidwoord. 21. soort verf. 24. jongensnaam (3 lett.). 27. aanlegplaats; deel van een huis. 29. voorzetsel. 30. schip. 32. afgekorte meisjesnaam; J ook badplaats in Duits- land. 33. zangstem. 35. meisjesnaam. 36 Leidsch Dagblad (afk.). 37. muzieknootkledingsstuk (3 lett.). 38. Staatsspoorwegen (afk.) Verticaal: 1. gebruik je op het ys. 2. deel van gevangenis; voertuig (2 lett.). 3. slot. 4. middelbaar technische school (afk.); plaats in Drente. 5. muzieknoot (2 lett.)beroep. 6. gebruikt schoenmaker. 7. rivier by Amsterdam (zonder kop) 8. afk, posteryen (3 lett.)naar be neden. W. geeft licht. Jongensnaam. 23. vroegere Russische vorst, o. naamloze vennootschap. twee maal dezelfde klinker. 27-kledingstuk. 23- kippenvoer. f-ogenblikje. bergplaats voor geld. 33 en anderen (afk., omgekeerd). *4- zegt klein kind. D. (Ingezonden door Dik Riel). Verborgen plaatsen. L tarpeel (Groningen)2. vokdeorne •Drente); 3. bugrel (Gelderland); 4. öitdrerabne (Zuid-Holland). Dl. (Ingezonden door Trudy de Wolf) Rün eerste is een dier, myn tweede Kn voertuig, myn derde een boom, "OJ® geheel een plaats in Nederland. 2V. (Ingezonden door Adrlaan Jansen) ft ben een spi-eekwoord van 30 let- 22. 16. 27, 4, 8 duivel; 9. 18, 15. 29 bouwmateriaal; 3, 11, 2. 30, 23. 19 dlPPer; 17 28, 21. 10 niet goed; 14, 20 2(1 huisdier; 25, 5. 7. 6 reddingshaak; '3.20. 12 Spaanse titel. V (Ingezonden door Lenie Styiaart) Welke hoed raakt nooit uit d« mode? VI. (Ingezonden door Marjon van Randwyk). Op de kruisjes komt van boven naar beneden een plaats in Frankryk te staan: 1. x muzieknoot. 2. x grappig dier. 3. x rivier in Nederland. 4. x gebruik je by het hengelen. 5. x meisjesnaam. 6. x optelling. VII. Met een b ben ik kwaad, met een 1 een jongensnaam, met een w tegen de draad in, met een h een kleverige stof. OPLOSSINGEN der raadsels uit het vorige nummer. 1. Rembrandt; 1. rat; 2. een; 3. mis; 4. bal; 5. rok; 6. aap; 7. nat; 8. dag; 9. tak. 2. elleboog. 3. 1. kabeljauw; 2. stekelbaars; 3. snoekbaars; 4. zeepaling. 4. Sappemeer; sap, pe(t), meer. 5. 1. Nero; 2. ever; 3. rede; 4. oren. 6. Het oog van de meester maakt het paard vet. 7. Als de dagen gaan lengen, gaat de winter strengen; wand, last, neen. geld. grint, gans, teen, ren, aarde, eg. ga. een. 8. raap, paar. Beste raadselnichtjes en -neefjes, Deze keer weer een groot kruis woordraadsel, waar de meesten vai jullie wel zullen uitkomen, denk ik. Dot Je best er maar op! Weer gemaakt dooi één onzer eigen raadselniohten; dat is altyd het leukst! - Nu ons weerpraatje Al komt er nog wel eens een sneeuw- buitje, de echte winterpret schynt voor jullie niet te zyn weggelegd dit Jaar Troost je dus maar met andere dingen: onze raadsels, fyne werkles thuis of op je club. En dan maar vast uitzien naar de lente; dat is toch steeds een heer- lyke tyd. Nu de briefjes.

Leidsch Dagblad | 1955 | | pagina 13