na Oxford -&M- Sfadsautobusdiensf 'tls wiser Oxforö Top Nieuwe Klok-Pakketten met andere verrassingen! Zeepfabriek „De Klok" - Heerde DAGBLADRECLAME IS NIET TE VERVANGEN Kindertrainings Broeken vanaf f 1,60 Dames Trainings- j broeken f vanaf f 6,95 Nieuwe Trainings- Apotheek RDNEVELD, Stuyvesantplein 32. Den Haag Tel. 770765, 5 min. lopen van Station L. v. O. Indie, vraagt Assistente-Apotheker voor hele of halve dagen. Reisgeld wordt vergoed. Ook i pas geslaagden. Ingaande 1 OCTOBER a.s. 4 Rittenkaarten 50 ct. 8 Rittenkaarten f 1, Overige tarieven blijven ongewijzigd. TELEFOON 2 2 4 4 4 Het succes van het seizoen is vervaardigd v«n 100»/o - I wollen stof. de de winterjas marin U graag gezien wordt Een sympathiek model zonder enige „zwaarwich tigheid" en toch behagelijk warm, kloek en tegeli|k sportief. In een Oxford Top Coat voelt U zich direct „thuis" Pas hem aanDe spiegel liegt er niet om U zult t moeten toegeven die jas std4t U! U kunt hem op de keper bekijken royale coupe, mooie zuiver wollen stof en een afwerking, die de scherpste critiek kan doorstaan Natuurlijk ook voorzien van het vorm-bewarende speciale Oxford-binnen- werk. Inderdaad een jas waar U mee voor de dag kunt komen. Steek gunstig af steek U in Heren- en Jongenskleding Moeders! Vaders! Opa's! Oma's! Haal nu een KLOK-PAKKET! Uw winkelier krijgt elke tveek (méér) Ook Uw srhat 13 het leuke speelgoedj 1 rassingspukket dubbel en dwars U" 'f notabene helemaal GRATIS! U doet Uzelf tekort, alt U deze kant niet grijpt! Dit zijn enkele van de leuke ver- rassingen,die U in het Klok-Pakket vindt. Dat haalt U allemaal uit één Klok-Pakket1 Doe de was met Snel werkend Sneeuwwit. Beter dan wat ook! Uw was witter dan sneeuw en even zacht! Per groot pak 37 cent! Het Klok-Pakket be vat maar liefst twee van die pakken Snel werkend Sneeuwwit. Zó'n pak kost (los ge kocht) ook 37 cent. Echte pure Klok- zeep, 'n dubbel stuk. Rijker schuimend. En toch maar 27 cent. Zacht voor gezicht GARANTIE De bekende Zeepfabriek „De Klok" geeft hier, in het openbaar, deze schrif telijke garantie: Als de wasmiddelen uit een Klok- Verrassingspakket niet beter bevallen dan de producten, die U nu ge bruikt, dan kunt U het lege of halflege pak of het half-gebruikte stuk Klokzeep eenvoudig naar Zeepfabriek „De Klok"te Heerde terugsturen. U ontvangt dan Uw geld terug èn de postzegels. U verdient Uw cadeau zelf! Het is helemaal GRATIS! Het kost U geen cent extra. Die wasmidde len hebt U precies nodig. U koopt niet te veel. Maar... omdat U ze bij elkaar koopt, in één pak, déarom krijgt U een cadeau er bijl U bent dan een echte Klok-artikelen ver- bruikster en daarom krijgt U een verrassing! Hoe kan dat? Altijd iets moois 1 Zeepfabriek ..De Klok" koopt al die cadeautjes bij tienduizend tege lijk. Veel goedkoper dan U 't ooit kunt! Daardoor geen rommel, geen prullen, maar altijd iets aardigs, iets nieuws! Zonder één cent extra! Probeer 't ook eensl Honderdduizenden gingen U al voorl Wilt U een cadeautje voor niets' Koop Uw wasmiddelen bij elkaar. Koop het Klok-Verrassingspakket' Gegarandeerde prima artikelen van een bekende fabriek. Lagere prij zen! En... een verrassing i banden! Voor wol, zij, fluweel en andere tere stoffen dit synthetische wol wasmiddel. Een groot pak kost maar 41 ct. K assen moet ik toch Wasmiddelen ra ik toch hebben. Dan koop il: ze net zo lief in zo'n Klok Pakket! 't Kost niks meer.' En er zit steeds een andere ver rassing inl" Reken nu eens meet 2 pak Snelwerkend Sneeuwwit f -.74 1 dubbel 9(uk rijkschuitncodc Klokzeep f -.27 1 pak alkali vrij Klik wolwasmiddel f -.41 f 1.42 SCHATTIG KOGELVAASJE En nog vele, vele andere! Dat kost een Klok-Verrassingspakket ook' Maar daar krijgt U dan nog een verras sing bij! Ziel U wel: U betaalt hetzelfde! Ga nu halen! Wie weet wat er voor ver rassing uit komt! Misschien voor Uw kind, voor Uzelf, voor Uw man of voor Opa! Iedereen beeft een kans! ii iiiiiiiiiiiini'iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Leidsch Dagblad | 1954 | | pagina 16