ERRES R ft Uw Radio-weergave kan nu „ruimtelijk" worden Van het gedreun der pauken tot het hoge opklimmen van de fluit komen alle klanken los van de achtergrond. „Levendnatuurlijk geluid vult Uw kamers. Dit brengt Frequentie Modulatie U op het speciale F.M. golfbereik F.M. is slechts de eerste stap naar „Ruimtelijke weergave" Want voortbouwend op het principe der Frequentie Modulatie xijr van Erres tol een uitgebalanceerde combinatie van electrische en gekomen, die U óók op de lange, midden en korte golven tot i maakt. De brillante weergave van het gehele toonbereik geeft de I de wanden om hem wegvallen en hij zich in de ruimte bevindt, wai bron wordt beluisterd. accoustische en technici inscheppen Technisch ge sproken berust het geheim van de Erres ruimte lijke weergave op een combina tie van de eigenschappen van F.M.- en A.M. ontvangst. ERRES F.M. ontvangst: 1 geen achtergrondgeruis ERRES A.M. ontvangst. menten en van de menselijke stem brillante weergave van het gehele toonbe reik (opgevoerd tot 1 2000 cs.) accoustisch sterk verbeterd, uiterst gevoelige luidspreker speciaal relie'-luidsprekerdoek. dat accous tisch geheel ..open" is. de gramoloon-weergeve voor nieuwe lang speelplaten is gelgkwaardig aan F.M. onl- Het ,,5 Sterren"-toestel KY 536 met Ruimtelijke Weer gave is door moderne vorm geving zodanig ontworpen, dat het in elk interieur past. fl. 333.- Het Erres 5 Sterren Toestel is het vlaggeschip van de unieke Erres Ruimtelijke Weergave serie. Maak rus tig Uw keuze uit een serie, iedere beurs rekening F.M. zenders in Nederland te beluisteren Langenberg Hebt U de „ruimtelijke weergave" krant met de grote prijsvraag ontvangen? Zo niet. vraag dan een prijsvraagformulier aan Uw radiohandelaarl U hebt een kans om één van de 50 uitgeloofde ,.5-5ierren"-toestellen te winnen I Verzend Uw oplossing per brief, gefrankeerd met 10 ct aan postzegels I 1# NEDERLAND Goes 96.0 Mc/s Hulsberg 94 7 Mc/s Schevemngen 93.9 Mc/s Scheveningen 93.5 Mc/s '-,n9el BELGIE Oosterloog Brussel 98.5 Mc/s Oosterloog ENGELAND Oldenburg Wrotham 914 Mc/s Oldenburg DUITSLAND n 89.1 Mc/s 89.7 Mc/s 90.5 Mc/s 88 9 Mc/s 92.9 Mc/s 89.7 Mc/s 93.7 Mc/s Volmaakt voor Vandaag en met de Ruimte voor Morgen R. S. STOKVIS EN ZONEN NV. Deze „ruimtelijke weergave" kunt U beluisteren bij Ir Bureau G. J. FLIM - Lauge Mare 66 - Tel. 26500 Vraagt demonstratie geheel vrijblijvend zelfs door het beste radiotoestel, toch enigszins vlak. Dat lag niet aan Uw radio dat lag aan het systeem van zenden en ontvangen, dat tot nog toe algemeen gebruikt werd. De laatste tijd is echter een nieuw systeem met nieuwe zenders ontwikkeld: Frequentie Modulatie Een geheel nieuwe radio-ontvangst

Leidsch Dagblad | 1953 | | pagina 10