Ier Leede en Leiden halen hoge scores JUDO ARC verloor in laatste minuten Een week-eind sport in cijfers MAANDAG 17 SEPTEMBER Zaterdagmiddagcompetitie K.N. V.B. (Van onze Zaterdag-medewerker). Uitstekend spel van Ter Leede tegen Die Haghe deed de Sassenheimers deze tweede competitiewedstrijd weer eens ouderwets uit de slof schieten: met 82 werd de hoogste score geboekt! Quick Boys herstelde zich tegen Rijnsburgse Boys met een bescheiden zege, doch Noordwijk en ARC zagen zich door eigen schuld de punten ontgaan; vooral de Alphense nederlaag in de laatste minuten was onnodig. Monster en CSVD speelden gelijk. Bravo Leiden! Twaalf doelpunten van Windhorst c.s. in twee wedstrijden is een loffelijke start op Pomona. VWS won door betere schutterscapaciteiten van Lisser Boys. SVOW speelde I I in het Westland en RCL is op zoek naar een midvoor; de Racing kwam niet tot scoren. Sportlust '46 won met 43 van VOG. Noordwijk nog niet in vorm V. d. Wiel c. s., gewend aan hun mooie terrein aan de voet der duinen, Iconden op het harde oneffen veld van Excelsior niet op toeren komen. Niet dat dit als excuus aangevoerd mag worden voor de 0-1 nederlaag - neen. de Excels!or-ploeg speelde, vooral voor de rust, veel enthousiaster en dat kwam tot uitdrukking in de twee doelpunten, waarmede keeper Waal verslagen werd. Reohtsback Koemans dook op fraaie wijze de bal uit doel, nadat Waal gepasseerd was, doch de scheidsrechter had reeds een doelpunt van internationaal Van Veelen gecon stateerd. Treuzelen van G. v. d. Wiel gaf nadien de midvoor de kans ae Noordwijk-keeper voor de tweede maal te passeren met een goed schot in de benedenhoek. Na de rast trad een mentaal heel wat beter rood-witte ploeg in het veld. Br werd met veel meer enthemsiasme gespeeld, dooh tegen de hechte Excel- sjor-defensie bleken de Noordwljkse voorwaartsen toch niet opgewassen. Het kwam slechts tot een afgekeurd doelpunt van Van Rooven. Van Vee len echter maakte goed gebruik van een bal, die Waal uit de handen liet vallen en met deze 3-0 zege kon de betere ploeg Excelsior tevreden zijn. Ter Leede scoorde weer ouderwets Dat zijn deze week betere klanken uit de bollenstreek! Ter Leede. vol strekt niet geïntimideerd door de nederlaag van vorige week, produ ceerde, als voorheen in de vierde klasse, weer doelpunten aan dc lo pende band en Die Haghe werd daar van op eigen terrein het kind van de rekening. Deze 8-2 zege. verkre gen door hoger tempo en natuurlek ruim voldoende schutterscapaciteiten zal in de komende zware ontmoetin gen de juiste morele steun blijken te zjjn voor de nog jeugdige derde klasser Ter Leede. Binnen 5 minuten had Harskamp het vijandelijke doel al weten te door boren. doch I>ie Haghe maakte direct daarop gelijk. Nleuwenhuis bracht een 2 voor Ter Leede op het scoringsbord en toen na enige minuten de Haagse rechtsback een bal achter zijn keeper plaatste, begon Ter Leede zich steeds pl-zderiger te voelen. Molenaar en Harskamp voerden de score op tot 5-1 waarna het rusten was. Een indirecte vrije schop wegens onjuist afhouden volzens de nieuwe spelregels verschaf te Molenaar weer een kans en het was 6-1. Mooi combineren van V. d. Hulle en Van Breda deed de bal bij de naar binnen gezwenkte Nieuwenhuis belan den en dat betekende de zevende tref fer. Harskamp verrichtte met een achtste doelpunt nog de hattrick, waar na de Haagse rechtsbinnen de neder laag nog iets kon reduceren. (8-2) Rijnsburgse Boys benutte de kans niet Zo ooit, dan heeft Rijnsb. Boys Za terdagmiddag een zeer goede kans ge had om Quick Boys een nederlaag toe te brengen. Immers de thuisclub ver scheen met invallers voor drie van haar Dromlnenstc spelers, n.1. Schaap, Van den Oever en Bauw. Dit had tot gevolg, dat het gehele elftal door el kaar werd geworpen, en van een rede lijk ploegverband dan ook geen sprake was. De voorhoede was verreweg het zwakste deel, daar ging bitter weinig kracht van uit. Rijnsb. Boys zette alles op alles en kwam tot een redelijke spelhoogte. Dat Rijnsburg ten slotte toch nog verloor, was te wijten aan de fout. om toen zij 20 minuten na de rust met 10 de lei ding nam, zich geheel in de verdediging terug te trekken. Quick Boys begon de wedstrijd met een schot tegen de lat. gevolgd door drie corners, maar de Rijnsb. Boys achter hoede Wist met kunst en vliegwerk haar gebied te zuiveren. Dit was vrijwel alles wat Q. Boys voor de rust presteerde. Door sleoht schieten bracht ook Rilns- bursr enig? goede kansen om zeep Een- 1 maal bracht voor Q. Boys de paal rei- d ng. Na de hervatting werd aanvankelijk de zaak op dezelfde voet voortgezet Toen gebeurde er binnen vijf minuten zoveel, dat plotseling het aspect van de wed strijd veranderde. Van Duin had uit een voorzet van Knetsch de leiding genomen, 01, toen verdween de rechtsback van RB. wegens een blessure van het veld, daama maakt? Zandbergen met een mooi schot gelijk. 11 terwijl een mis verstand tussen Kromhout en z'n kee per Riinsb. Boys een doelDunt kostte. 21. Hiermede was Rijnsb. Boys een geslagen ploeg en was het vuur er vol komen uit. viak voor het einde maakte Zuyderduin aan alle onzekerheid een e'nde om uit een doelworsteling de stand op 31 te brengen. Noodlottige inzinking van A.R.C. Tot vijf minuten voor het einde stond ARC in de uitwedstrijd tegen Zwalu wen nog met 21 voor. Een missen van keeper Marks was daarna oor zaak van de gelijkmaker, waarna de gastheren een algehele inzinking van de Alphenaren listig benutten met nog twee doelpunten, resultaat een 24 nederlaag! ARC. gehandicapt door afwezigheid van de geschorste Bos en Wittebol (in dienst), stond aanvankelijk met 01 achter, doch De Hoed scoorde voor de rust de gelijkmaker, ondanks een lichte veldmeerderheid van de wederom uit stekend spelende Zwaluwen. Na de rust traden de rood-zwarten agressiever in het veld, en met een mooi schot vanaf de vleugel bracht v. d. Linden de stand op 1—2. Deze voorsprong kon tot 5 mi nuten voor het einde behouden blijven, doch toen was een misgrijpen van kee per Marks oorzaak van de gelijkmaker. Een onverwachte meevaller voor de Zwaluwen, die daarna handig profiteer den van een Alphense inzinking met een tweetal doelpunten, één van Berg werf en het tweede uit een scrimmage. Pomona in gebruik genomen Op waarlijk uitstekende wijze heeft Leiden de ingebruikneming van Pomona met een 61 zege op het bezoekende Woerden bekrachtigd. Een goed resul taat, deze 12 doelpunten uit twee wed strijden. Voordat echter tot het sport- tieve gedeelte van de middag werd overgegaan, opende Wethouder Van Schaick het gerestaureerde terrein en voerde namens de Sportstichting de heer Kaiser het woord De verenigingen ASC (voor de lagere elftallen) en Leiden, die nu van deze verbeterde accomodatie gebruik gaan maken, werden bij de over dracht vertegenwoordigd door de res pectievelijke voorzitters de heren Koop- mans en Metsch, terwijl namens de LVB de heer Veldhuizen nog het woord voerde. Ruime zege van Leiden Een 61 zege dus voor de thuisclub, die ook uitgesproken beter voetbal speelde dan het niet sterke Woerden. Reeds direct na de aanvang beoordeelde de blauw-witte keeper een schot van Windhorst verkeerd en kwam Leiden met 10 voor te staan. Een goed schot van Domburg bracht de stand op 20, doch 10 minuten voor de rust veroorzaakte aanvoerder Delfos bij een indirecte vrije schop een aan vechtbare penalty, die werd benut (2-1). Met de harde wind tegen werd de tweede helft gestart en reeds na 5 min- nuten benutte v. d. Kraan een goede pass van de weer zéér actieve Wind- horst. (31). Weer een voorzet van de Leidse middenvoor gaf v. d. Kwaak een scoringskans (41) waarna tenslotte v. d. Kraan en v. d. Kwaak de stand tot 61 opvoerden. De achterhoede speelde in deze wedstrijd zéér voldoende, terwijl ook de jeugdige Geel in de halflinie uit blonk. Hattrick van Arnoldus VWS behaalde in Lisse een 41 zege tegen een Lisser Boys, dat deze neder laag niet direct verdiende, gezien de krachtsverhouding in het veld. Ontbre ken van een goede schutter was echter de oorzaak van deze nederlaag, die des te harder viel, daar VWS een harer beste verdedigers, spil Kok, miste wegens een blessure. Hij werd echter goed vervan gen door Blok. Tot aan de rust stond de thuisclub door een doelpunt van Ha- neveld na goed aangeven van de mid voor met 1—0 voor, doch na 10 minuter, in de tweede helft scoorde Arnoldus I voor de eerste maal. (11). Sterk op dringen van Lisser Boys werd noodlot tig, daar nu weer Arnoldus I een trek- bal van Van Kampen benutte. (12). Een uitval van dezelfde speler bracht de stand op 13, waarna de scheids rechter een kopbal van Van Esdonk we gens vermeend hands afkeurde. Twaalf minuten voor het einde besloot Arnol dus I met z'n vierde en laatste doelpunt. (1—4). Midvoor gevraagd bij R.C.L. De Racing Club Leiderdorp laboreert aan een ernstige voetbalkwaal. Men zooht ijverig naar een geschikte mid voor, dooh slaagde er nog niet in de juiste man op de juiste plaats op te stellen. Linksbaok Van Teilegen fun geerde tegen R.A.S. als aanvalsleider en gezien de 01 nederlaag der thuis club is ook dit experiment niet geslaagd. Met dit experimenteren echter is de rust uit de Racing-ploeg verdwenen, vooral daar sipil De Ridder niet bepaald uitblonk en daardoor de verdediging, met een uitstekend spelende Overduin in doel, poot aan moest spelen. Reohts back Jansen kreeg voor de rust een bal verkeerd op de sohoen en In achter waartse riohting verdween deze in eigen doel. Een goedkope zege voor de Rijks Ambtenaren Sportvereniging! Gelijkspel van S.V.O.W. In een goed gespeelde ontmoeting heeft S.V.O.V. het tegen 's-Gravenzande tooh niet verder dan een draw kunnen brengen. Voor de rust werd er niet ge doelpunt, al kwam het doel der thuis club nog al eens onder druk te staan. Een handicap voor S.V.O.W. was het ontbreken van spil en linksbuiten. Na twintig minuten in de tweede helft doelpuntte de midvoor van 's-Gra venzande en ondanks wind in de rug bleven doelpunten uit. Eerst drie minu ten voor het einde zorgde de jeugdige linksbuiten Versluis voor de gelijk maker. (Foto L.D.—y Vliet)] De stand luidt: 3e klasse Zwaluwen 2 4 ARC 2 2 Excelsior (M) 2 4 Quiok Boys 2 2 CSVD 2 3 Monster 2 1 Ter Leede 2 2 Rijnsb. Boys 2 0 Noordwijk 2 2 Die Haghe 2 0 4e klasse Leiden 2 4 RAS 2 2 VWS 2 4 Sportlust '46 2 2 SVOW 2 3 ROL 2 0 's-Gravenz. 2 3 VOG 2 0 Lisser Boys 2 2 Noorden 2 0 Vier doelpunten van Van Gijlswijk Dat WSB ernstige plannen heeft in deze competitie is wel zeer duide lijk gedemonstreerd tegen Rouwkoop. Van het begin af liet WSB goed spel zien en het was reeds na tien minuten duidelijk, welk elftal met de overwinning zou gaan strijken. Al direct werd het Rouwkoopdoel be laagd en de verdediging der gasten kreeg handenvol werk. Eventjes werk ten de gasten zioh los en lanceerden zij een gevaarlijke aanval, dooh daarna was het weeir WSB, dat domineerde. Uit 'n goed genomen corner kopte van Gijlswijk rechtstreeks in, om er even daarna 20 van te maken. Na de rust was WSB wederom veel sterker. Nogmaals was het Van Gijls wijk die met een hard schot scoorde om even later ook het vierde doelpunt voor zijn rekening te nemen. Vele kan sen werden nadien nog geschapen, dooh zij ibleven onbenut, daar de Bavo-men- sen er met de pet naar gingen gooien. De kans om de eer te redden kregen de Voorsohotenaren verschillende ma len, dooh aüe sohoten gingen rake lings over. Een gedecideerde overwinning in een sportieve en goed geleide wedstrijd. Warmuda's derde puntenverdeling Warmunda, het Jongste lid van het vierde klasse-gezclsohap heeft blijk baar een voorliefde voor gelijke spe len. Gisteren deelden de Warmonders voor de derde maal in successie de punten, nu in een thuiswedstrijd tegen THB: 1—1. In deze sportief gespeelde wedstrijd wogen de partijen goed tegen elkaar op. Warmunda nam na een kwartier spelen de leiding, toen rechtsbuiten Witteman de bal met een boog voor het THB-doel deponeerde, waar de keeper zioh volko men verkeerd had opgesteld. Maar daar mede was in de eerste helft alle kruit verschoten, want verder domineerden de defensies. Na de hervatting ondernam THB een stevig offensief en met snelle aanvallen werd Warmunda in de verde diging gedrukt. Door Mul brachten de gasten de partijen vrij spoedig op gelijke voet. Nadat het THB-offensigf nog een tijdlang voortgeduurd had, waarbij doel man Rijnbeek allerminst over gebrek aan werk te klagen kreeg, wist Warmunda zich ten slotte aan de druk te ontwor stelen. In het felle slotoffensief van de Warmonders kreeg Witteman de kans van de dag, maar hij faalde voor het verlaten THiB-doel, zijn schot belandde tegen de paal. Overigens gaf deze 11 uitslag de verhouding wel goed weer. Alphen stelde teleur (Van onze correspondent) Dat de grote overwinning van WP vorige week bij Leonidas in Rotter dam geen uitschieter is geweest, werd gisteren in de ontmoeting van deze Haagse ploeg tegen Alphen wel bewezen. Alphen kreeg tenminste een fe] spelend elftal tegenover zich, dat zich voldoende kansen wist te scheppen om de grondslag te leggen voor een overwinning. De thuisclub wist de score te openen en tot tweemaal toe te vergroten, dank zij onsteilen.de fouten in de Alphen- De springschans te Holmenkollen in Noorwegen, waar de Olympische Winterspelen 1952 gehouden zullen wordenis geheel vernieuwd. De tribunes hebben tienduizend zit plaatsen. In de toren is een restau rant gebouwd. Holmenkollen is een belangrijk wintersportgebied in Noorwegen. De internationale ski- wedstrijden. de grootste sportge beurtenis van het jaar in Noor wegen, trekken als regel meer dan honderdduizend toeschouwers. achterhoede, welke verschillende keren volkomen uiteengespeeld werd door de agressief spelende Hagenaars. Vooral de midvoor was uiterst lastig voor de Alphense achterhoede. De eerste kans kwam toch nog voor Alphen, toen Lentz, die op een goede wedstrijd kan terug zien. de bal keurig voor doel plaatste, maar geen enkele Alphense aanvaller aanwezig was om deze unie ke kans op de leiding te benutten. Toen men aan de andere kant even weifelde met wegwerkeh was een der Hagenaars er rap bij en lag de bal achter Britsemer. Oosterman beging kort daarop de fout de bal achterna te gaan, inplaats van weg te spelen, waarvan de midvoor handig profiteer de: 2-0. Even dachten wij Alphen deze ach terstand te zien inlopen, vooral ook toen Groeneveld keurig 2-1 wist te scoren, dank zij voorbereidend werk van IJkema en Lentz. Maar toen Dijk man en Bouthoorn elkaar even later in de weg liepen, profiteerde de snelle rechtsbinnen daar handig van en was de stand 3-1. In de tweede helft opende Alphen een hevig offensief, dat geruime tijd aanhield De doelpunten bleken een ter kostbaar, ook al omdat er veel te weinig geschoten werd. Toen Lentz de bal goed aangegeven kreeg van IJkema omspeelde hij de Haagse doelman en scoorde in het verlaten doel. 3-2. D° Hagenaars, het gevaar ziende, kwa men verwoed opzetten en op onbegrij pelijke wijze bleven de ballen uit het Alphendoel. M°t Alphen sterk in de aanval kwam het einde van deze ver diend door Alphen verloren ontmoe ting. WIELRENNEN. De Grote Prijs der Naties voor Koblet De Grote Prijs der Naties, een weg wedstrijd in de omgeving van Parijs over 140 km., welke tegen het horloge werd gereden en waarbij de 20 deelne mers met tussenpozen van 4 minuten startten werd gewonnen door de Zwitser Koblet, de winnaar van de Ronde van Frankrijk 1951. De uitslag luidt: 1. Koblet (Zwits.) 3 uur 31 min. 50 sec. (gemiddelde uursnelheid 40.022 km., dit gemiddelde betekent een nieuw re cord Het oude record stond sedert 1948 op naam van de Fransman Berton). 2. Coppi vit.) 3.33.32.2; 3. Berton (Fr.) 3.33 57.8; 4. Van Est (Ned.) 338.42.4; 5. Blomme (Belg.) 3.38.57; 6. Creton (Frankrijk) 3.39.32. VOETBAL IN ENGELAND Chileen Robledo scoorde er weer lustig op los Tottenham Hotspur, de League - kampio-en en Newcastle United, de bekerhouder zorgden voor de grootste overwinningen van de dag in him wedstrijden resp. tegen Stoke Citv en Bumley. De Spurs vooral waren In uitstekende vorm. Alle voorwaartsen, met uitzondering van de nieuweling Tony Harmer, scoorden Linksbuiten Medley zelfs twee maal, terwijl Ram sey, de linksback, met een strafschop voor nummer zes zorgde. Bij Newcastle speelde de Chileen Ro bledo rechtsbinnen naast Jackie Mil- barm, die de midvoorplaats weer bezet te. Robledo bleek ook als binnenspe- ler zeer productief. Van de zeven doel punten nam hij er vier voor zijn re kening. Newcastle gaf in deze wedstrijd, een ware demonstratie van voetbal op zijn best en de anders zo hechte Bum- ley-veste bleek niet in staat de aan vallen van de thuisclub te stuiten. Manchester United slaagde er in zich aan de top van divisie één te hand haven, dank zij een 21 overwinning in de derby tegen Manchester City. De uitslagen luidenEerste divisie Arsenal-Derby County 3—1, Blackpool— Asten Villa 03, Bolton Wanderers Preston North End 1—1, Chelsea—Hud- dersfield Town 21, LiverpoolSunder land 22, Manchester CityManches ter United 12, MiddlesboroughFulham 2—0, Newcastle United—Burnley 7—1, Portsmouth Wolvertiampton-Wandê- rers 2—3, Stoke City—Tottenham Hots- pirr 16, West Bromwioh Albion Charlton Athletic 11. Alphia hield punten thuis Aan de Heul is de strijd tussen Al phia en het bezoekende Haastrecht er een geweest van wisselende kansen, waarbij uiteindelijk de thuisclub aan het langste eind heeft weten te trek ken. Hoewei de gasten door een fraaie kopbal uit een vrije schop de leiding wisten te nemen 0-1, kon Z. Goedhart toch uit een der Alphia-aanvallen de stand weer op gelijke voet brengen, waarmede ook gerust werd. In de tweede helft verkeerden bedde doelen om beurten in gevaar, maar na tien minuten spelen werd Alphia een strafschop toegewezen, die door De Jong werd benut 2-1. De vreugde was in het Alphiakamp echter van korte duur, want vijf minuten later was de stand weer gelijk 2-2. Van Boksel toonde zich zijn plaats in het eerste elftal weer waardig, eerstens door goed 6pel, maar ook door het winnende doelpunt voor zijn rekening te nemen, na een fraaie combinatie met W. de Jong. 3-2. Met deze stand brak ook het einde aan. Rest nog te vermelden, dat de speler H. de Wild van Haastrecht bij een botsing met doelman Kramer een twee tal ribben brak. (IriRez. Med.-advert.) Aanvang nieuwe les Dinsdagavond 8 u. SPORTSCHOOL KOOREMAN, Breestr. 145 Ingang steeg, Tel. 23128 EUROPESE VOLLEYBAL KAMPIOENSCHAPPEN. Te Parijs werd dit week-einde een aanvang gemaakt met de Europese volleybal kampioenschappen. De Neder landse hercnploeg startte met een ne derlaag tegen Portugal: 11—15, 15—12, 1614. 1516, terwijl de dam'es het er al niet veel beter afbrachten. Onze ver tegenwoordigsters verloren van Frank rijk met 15—5, 156 en 1511 en van Rusland met 154, 15—3 en 159. De zweminrichting De Zijl hee/l Zaterdag de poorten officieel geslo ten en daarmee nemen wij afscheii van de zomer. De eerste weken van September be leefde het bad een drukke tijd en op een van deze hoogtijdagen nam onze fotograaf een overzichtsfoto. Hillegom verloor door dom spel (Van onze correspondent). Hillegom heeft geen kans gezien on het toch heus niet zo sterke VIOS zelfs ma-ar één puntje afhandig l* maken. De thuisclub dankte den overwinning in de eerste plaats aan het onoordeelkundig spelen van de HLllegomse ploeg, die te overmoedlf naar voren trok, zodoende de Hage naars keer op kc>er kansen in open ruimte biedend. En Vios profiteerde daar dankbaar van. Evenals in de eerste wedstrijd t.„ Postduiven was de start van Hillegom weer zodanig, dat Vios niet aan de bil kwam. Na 6 minuten reeds verraste Ds Jong de Haagse doelman met een on verwacht schot, dat in de uiterste hoei verdween (0—1). Onnodig terugspelen van de Hille* gom-verdediging was oorzaak, dat Vim de stand op 11 kon brengen en hoe wel Hillegom een groot overwicht hield, waarbij de Haagse doelman wonderen deed, kon Vios "nog voor de rust met een goed gericht schot een 2—1 voor sprong nemen. Direct in de tweede helft viel Klinkenberg over een tam schot heen, 3—1 doch de HiUegommers bleven sterker, hoewel het flitsende spel van de eerste helft ontbrak. Vios profiteerde van te ver opdringen 4—1, doch Van der Meer deed de hoop wer leven, toen hij van grote afstand es doelman versloeg 42. Alle illusies cp een eventueel gelijk spel werden de bodem Ingeslagen, Vios maakt uit een hoekschop 52, waarbij de midvoor zo veel tijd werd gelaten om te schieten, dat hij de bal eerst nog even goed h leggen. Schotvaardigheid van Lugdunum was groter (Van een onzer verslaggevers). Het heeft in de wedstrijd Lugdunum SJC niet aan spanning ontbroken, want ondanks de 41 zege van de Leidenaxrs was SJC door haar vast houdende spel in het veld geenszinJ de mindere. Lugdunum heeft de ze ge vooral aan haar betere techniek en grotere schotvaardigheid te danken. De groen-witten, die met de wind in de rug startten, kwamen direct in aanval, maar schoten van Redel, De, Roo en Verhoeven gingen naast of over. Echter ook Van Oudshoorn moest enkele malen in actie komen. Na twaalf minuten spelen schoot Verhoeven na een schermutseling voor het Noord* wijkse doel onhoudbaar in. Na dit Leid se doelpunt golfde het spel* geruime ti'd op en neer en het viel te betreuren- dat Teeuwen in de Lugdunum-aanv-I zo weinig ballen toegespeeld kree.z. Tien minuten voor de rust .scoorde Mi' zee, na aardig samenspel met Teeuwen, een tweede Lugdunum-doelpunt. Na de hervatting drong SJC sterk op en voor al door het stuwende werk van hun uitstekende linkshalf C. Alkemade kre gen de Noordwijkers kans op kans, Goed verdedigen van Lugdunum en ooi pech stonden SJC doelpunten echter in de weg. Het In de lucht hangende doelpunt kwam aan de andere kant, toen Redel de bal fraai had gehaald en De Roo Verhoeven een kans op een presenteerblad bood: 30. Direct na de aftrap brak SJC door en uit deze aanval scoorde J. ter Veen een werke- 'ijk fraai tegenpunt. SJC bleef in hoo; tempo doorgaan, maar toen Teeuwen de hele Noordwijkse achterhoede om speelde en een vierde Leids doelpun» scoorde, was liet pleit toch beslecht. Competitie KNVB West 2, 2e klasse A: FortunaCW 3—3, VCSEBOH 4—3, Velox—Neptu- nus 2—1, RFC—DFC 2-^-4. 2e klasse B: OvermaasUnitas 01; OOALScheveningen 02; Gouda UVS 1—1, Fluks—VUC 2—3, Quiok— Excelsior 43. 3e klasse A: RijswijkBl. Zwart 14, TYBB—Archipel 1—3, BMT—RKAW 10, RoodenbuirgHoek v. Holl. 3—1, PostduivenHPSV 1—2, VIOS—Hille gom 52. 3e klasse B: Zandvoorfcmeeuwen GDA 34, Woerden—(Laakkwartier 2—4, WP—Alphen 3—2, LFC—Leoni das 31, WassenaarWesterkw. 52, Excelsior '20HBC 32. 4e klasse A: WarmundaTHB 11, TeylingenOoncordia 40, Lugdunum SJC 41, WSBRouwkoop 40, DCOLisse 1—3, Wilhelmus—Graaf Willem 2—1. 4e klasse E: GouderakOudewater 2—7, Stolwijk—Ammerstol 0—3, Moer- capelleDSO 3—1, Alphia—Haastrecht 3—2, UNIO—VEP 2—0, Waddinxveen- Meerburg 41. Res. 2e kl. B: UVS 2—Neptunus 3 3—0, VUC 2—Xerxes 3 1—3, ADO 4- Gouda 2 1—5, CW 2—Sparta 4 31. Res. 3e klasse A: UVS 3—LFC 2 l-£ Wassenaar 2Lugdunum 2 7—2, Laak- kw. 2Cromvliet 2 44. Res. 3e kl. B: BMT 2—Laakkw. 3 2-3. Olympia 2—UVS 4 3—1, HPSV 2-R^ W 2 63, Soheveningen 2—LFC 3 ONA 2Lugdunum Z 51. Zaterdagmiddagcompetitie 3e klasse: Excelsior—Noordwijk 3-^> Die Haghe—Ter Leede 2—8, ZWflu" wen—ARC 4—2, Quick B-—RÜ»»- 3—1, Monster—CSVD 1—1. 4e klasse A: SportlustVOG ^Tc Lisser Boys—VWS 1—4. ^CLrji^ 0—1, 's-Gravenz.—SVOW 1—1, Leldec Woerden 61. Res. ke 31. A: S. Altius 2—Q- ®0SL? 34, Rijnsb. B. 2—Leiden 2 2—2, Noon wijk 2Jodan B. 2 4—2.

Leidsch Dagblad | 1951 | | pagina 4