PRIJS 18.75 Citroen 'k8 AFSCHEID DIRECTEUR P.T.T.-KANTOOR Commissaris der Koningin voor Noord-Holland opende Ringvaartbrug ie Oude Wetering UNION KARAAT GRATIS (Zap- jr Dagbladreclame UIT DE OMSTREKEN UIT DE RIJNSTREEK Beurs van Amsterdam Tel. 20206 SCHRIJVERS Gisteravond nam de directeur van het P.T.T.-kantoor, de heer J. P. M. Kor ving, in zijn woning, in tegenwoordig heid van zijn vrouw, dochter en schoon zoon, afscheid van het gehele perso neel van het kantoor wegens het be reiken van de 65-jarige leeftijd. Hierbij waren tevens aanwezig de heer H. Bestebroer» kantoorhouder te Katwijk a. d. Rijn, die van Valkenburg, de heer W. Jansen, de heer N. Hoek van de radio-distributiedienst en de besbellers van Katwijk a. d. Rijn en Valkenburg. Als oudste van de bestellers voerde eerst het woord de heer A. A. Edeling. „Ik heb u," zei spr., „zeven jaar mee gemaakt. Wij hebben u gekend als een directeur, die tact had om met het per soneel om te gaan. Altijd kwam gij in opgewekte stemming op het kantoor. Moge gU met uw vrouw en kinderen nog lange tijd van esn welverdiende rust genieten." De tweede spreker was de waarne mend directeur, de heer J. Winkes, die waarderende woorden sprak na mens het kantoorpersoneel. Hij verge leek het P.T.T.-bedrijf met een schip. ,Als kapitein gaat gij nu de dienst uit. De gehele bemanning het personeel heeft elke dag met pleizier met u gewerkt." Namens het gehele personeel over handigde spr. de scheldende directeur een schilderstuk, voorstellende 'n Kat- wijkse schelpenbagger op het strand en een paar boekwerken. Mevr. Korvlng werden bloemen aangeboden. De heer N. Hoek bedankte de direc teur voor de buitengewone medewer king. De heer Korving was de laatste spre ker. Hij sprak zijn hartelijke dank uit voor de geschenken. Aan het eind van zijn 45-jarige diensttijd wierp hij een blik terug. De toestanden zijn ontzet tend veranderd. Vroeger waren er werk tijden van 80 uur per week, nu 45. Spreker haalde verscheidene voor beelden aan. Hij sprak woorden van •dank tot het postpersoneel en dat van de technische diensfc „Nu, aan het eind van mijn loopbaan gekomen, kan ik er met genoegen op terugzien. Ik heb altijd gedaan, wat ik kon doen voor het personeel en de gemeente." De eenwording met het kantoor Kat wijk a. d. Rijn is een grote verbetering geweest. Nog geruime tijd bleef men gezellig bijeen. SASSENHEIM Gemeenteraad De verpachting van een consumptietent Gisteravond vergaderde de gemeen teraad. Bil de mededelingen deelde de voorzitter mede; dat de instelling van een commissie voor landbouwaangele- genheden B. en W. niet gewenst voor komt. Vooral bij Openbare Werken zou dit stagnatie kunnen opleveren, daar reeds een zeer groot aantal instanties geraadpleegd moet worden. Na enige discussie deelde de voorzit ter mede. dat B. en W. de uitbreiding van de Commissie voor Openb. Werken nog in beraad zullen houden. De heer Kortekaas hield een uitvoe rig betoog voor de Commissie voor Land- bouwaangelegenheden, welke hij zeer urgent achtte. Ook hierover volgde enige discussie, waarop de voorzitter zeide ook deze zaak met B. en W. nader te bezien. Voorts deelde de voorzitter mede, dat de huur van het gedeelte Raadhuis voor de politie gebracht is op f1200,— per jaar, doch het aanwezige meubi lair zal naar de Rijkspolitie overgaan zonder enige vergoeding. De gemeenterekening 1944 werd vast gesteld; het ongedekt tekort bedraagt f. 50.483,24. Het veermenigvuldigingscyfer voor schoolgeld wordt vastgesteld op 2. De heer Wesseling hoopt, dat dit de laatste-maal is. dat het ons wordt op gelegd. De heffing is voor velen te zwaar. Na enkele inlichtingen werd de ver- hurijig van het sportveld goedgekeurd. De verpachting van rijwielstalling en consumptietent lokte vele besprekingen uit. B. en W. stelden voor de pacht te gunnen aan de heer w. Landstra, die voor f. 100 had ingeschreven. De heer Schrama vroeg zich af hoe B. en W. tot dit voorstel zijn gekomen. Er was een bod van f350. De voorzitter lichte toe: f.350 was te hoog (de pachter van het oude terrein bood f.25). Men wil de pachter voor een strop bewaren. De heer Van Breda gaf de motieven weer welke voor de sportcommissie gol den. De inschrijver bezit de vereiste ver gunningen niet. De heren Schrama en Wesseling meenden, dat de pachter maar zélf moet weten of hij een ystrop krijgt of niet. Op verzoek van de heer Van Breda ging men over in geheime zitting. Na heropening deelde de voorzitter mede. dat overleg gepleegd zal worden met de inschrijver, of hij zijn bod nog gestand doet en in het bezit van de vergunningen is. Het besluit tot aanleg van 4 tennis banen ging er zonder enige discussie door. De kosten zullen per jaar f. 1886 bedragen. Reeds 40 personen gaven zich op voor een seizoenskaart. Tot medewerking aan de stichting van een RX. school voor Buitengewoon Lager Onderwijs te Lisse werd besloten, de medewerking voor de aanschaffing van 50 schoolbanken voor de R.K. Meisjesschool werd eveneens verleend. Tot slot werd besloten tee verzoeken de gemeente In te delenin de klasse van 800010000 inwoners. Het begint met onzuiver bloed. Onmerk baar. Maar als de eerste Rheumatische Pijnen zich demonstreren - komt het al gauw van kwaad tot erger. En al gauw is er nauwelijks redden meer aan. Tenzij ge de beroemde Kruschen- kuur te baat neemt. Simpel als goelen- avond trouwens, helemaal niet nèi&r, zelfs niet voor mensen, die moeilijk in nemen; en na korte tijd alleen maar een goede gewoonte: iedere morgen ln Uw eerste kopje thee - of zo maar met schoon water - wat Krusohen Salts, zoveel als er op een echte cent gaat. Dat is dan je reinste nieuwe energie voor Uw bloedzuiverende organen, die al gauw weer jeugdig krachtig op gang komen en al Uw spieren en gewrichten pijnigende onreinheden uitbannen en afvoeren langs natuurlijke weg. Laat bij wijze van proef de wondere werking van Kruschen over U komen en verbaas U zelf over Uw weerkerende energie, die veerkracht en dat bezielende gevoel, dat U weer bergen zal doen verzetten. Kruschen is verkrijgbaar bij alle Apo thekers en Drogisten. (Adv.) LEIDERDORP RAAD VERGADERT VANAVOND. De Raad zau vanavond om 7 uur 45 in openbare vergadering bijeenkomen. De agenda vermeldt om.: Beëdiging nieuw inkomend lid: voor stel tot het aangaan van een kasgeld lening: idem tot heffing van een baat belasting voor de verbetering van de Doeslaan: voorlopige vaststelling reke ning 1948 van het gemeentelijk grond bedrijf; voorstel tot goedkeuring reeke- ning 1948 van het Bureau Sociale Zorg; idem tot goedkeuring van de begroting voor 1950 van het Bureau Sociale Zorg: benoeming commissie bedoeld in artikel 8 der woonruimtewet 1947; reclames be lastingen n comptabiliteitsbesluit. NIEUWKOOP Beroep bij Remonstrantse Gemeente. De Remonstrantse Gemeente alhier heeft, na ca- 3 jaren zonder vaste pre dikant te zijn geweest, thans weer een beroep uit kunnen brengen, nl. op de heer G. Bloemendaal die reeds geruime tijd waarnemend predikant dezer ge meente is. OUDE WETERING Jongetje overreden. Gisteravond tegen donker is het 8- jarige zoontje Nico van de heer J. Dobbe uit Roelofarendsveen op tragi sche wijze om het leven gekomen. Ter hoogte van het „Kamphuis" in de Plantage alhier geraakte hij, doordat hij kwam te vallen met z'n flets, onder de juist passerende vrachtauto van de heer B. v. d. Meer uit Oude-Wetering. De achterwielen van de auto J gingen over het hoofd van het knaapje heen. De ontboden geneesheer kon slechts de dood constateren. ROELOFARENDSVEEN DODELIJK ONGEVAL. De 8-jarige N. Dobbe Jr., slipte gis teren omstreeks 6 uur met een heren fiets in het losse grint. Hij viel voor een juist passerende vrachtauto. Het knaapje werd op slag gedood. VRIJDAG 30 SEPTEMBER WADDINXVEEN Raadsvergadering HET UITBREIDINGSPLAN. De Raad dezer gemeente kwam Woens dagavond bijeen voor de aanwijzing van een gemachtgde voor de behande ling van een bezwaarschrift tegen het uitbreidingsplan in een openbare zit ting van het college van Gedeputeerde Staten op 6 October, De gemeenteraad heeft in October 1948 ongegrond verklaard de bezwaren, die tegen dit plan waren ingebracht door mevr. C. M. J. de Graaff-Oppe- laar te Hazerswoude met betrekking tot de gegeven bestemming aan boer derij en landerijen in huur bij de heer C. Breedijk aan de Noordkade alhier. De Raad besloot de burgemeester als gemachtigde aan te wij.zen. Een verzoek van het bestuur der R.K. Vrouwenbeweging, om toekenning van subsidie uit de gemeentekas voor de instandhouding van een naaischool werd voor advies in handen gesteld van B. en W. De ontwerpbegroting voor het jaar 1950 kon de Raad nu reeds wórden aangeboden. De gemeentebegroting sluit op de Ge wone Dienst voor uitgaven met f613.739,56. voor ink met f. 553.624.47. Kapitaal Dienst sluit met f. 714.153,02. In de uitgaven van de Gewone Dienst is opgenomen een post voor onvoorzie ne uitgaven van f. 35.000. De batige saldi van de Gewone Dienst worden thans overgebracht naar de reserve rekening. Daaruit wordt h.et bedrag geput, dat nodig is om de Gewone Dienst te kunnen sluiten. Het verlies van het gasbedrijf wordt geraamd op f. 6241,36, de winst van het waterleidingbedrijf op f. 3.286,68 en de winst van het electribiteitsbedrijf op f. 11.231,43. Wethouder W. Buitelaar werd met 7 stemmen herbenoemd tot voorzitter van het Burgerlijk Armbestuur, De begroting van dit bestuur voor 1950, sluitende met f, 45.826, werd .dooi de Raad goedgekeurd.'De gem, óubsidie bedraagt f. 42.000. Ook de begroting van de Bijzondere Avondvaktekenschool verkreeg de goed keuring. De uitg. belopen f 11.880,68. De gemeentelijke subsidie wordt ge raamd op f. 2.745,55. Besloten werd een aanvullende ver zekering te sluiten voor eventuele on gevallen van het brandweerpersoneel. Aan de bijzondere kleuterschool te Reeuwijk zal voor iedere leerling uit deze gemeente een subsidie van f. 12,50 worden verleend. De heer Pille informeerde naar de oorzaak van de slechte druk op de drinkwaterleiding. Hierover zal contact met Boskoop worden opgenomen. Gistermiddag vond de openbare aan- stQding plaats van £e bouw van een bovenverdieping vooi* toonkamerrulmte van de N.V. Kempkes Meubelfabrieken. Hoogste Inschrijver: Leeuwls. Moor drecht: f. 34.930; laagste Inschrijver: Brandjes, Bussum: f.24 000. De gUDnlng werd aangehouden. VISSERIJBER1CHTEN POOLSE HARING IN' DUITSE BUNKER. In de voormalige Duitse duikbootbun ker ln de haringhaven te IJmuiden wordt thans de door de Poolse loggers op de Noordzee gevangen zoute haring opge slagen. Aan het einde van het haring- seizoen zullen de vaten naar de Poolse afslag te Gdynia worden overgebracht. SCHEVENINGEN, 30 Sept. Besommin gen: SCH 21 f.5150; SCH 118 f.2350; SCH 65 f.1380; SCH 18 f.760; SCH 11 f. 910. SCH 71 f. 1080; SCH 67 f. 760; SCH 68 f. 750; BH 4 I. 640; UK 105 f. 180; UK 45 f.780; KW 215 f.230; SL 31 f.1050; SL 5 f.1060; SL 6 f.200; OD 17 f.110; OD 20 f. 120; OD 4 f. 280; OD 5 f. 200; JE 93 f. 420. KATWIJK AAN ZEE. 30 Sept. Vangst- berichten van hedenmorgen: KW 86 40 k.; KW 18 1 k.; KW 33 80 k. nog 40 netten halen; KW 147 1 k.; KW 138 7 k.; KW 23 15 k.; KW 9 3 k.; KW 5 20 k KW 54 5 k.; KW 44 1 k.; KW 127 38 k.; KW 45 60 k.; KW 163 10 k.; KW 68 65 k.: KW 161 40 k„ IJM 268 8 k.. IJM 75 2 k. Haringtrekkers: KW 48 10 k.; KW 41 13 k.; KW 39 75 k.; KW 6 15 k.; KW 140 30 k.: KW 123 17 k.; KW 70 17 k.; KW 16 17 k.; IJM 283 17 k. Geen vangst: KW 144, KW 83. KW 67. KW 38. KW 78. KW 49. KW 20. KW 97. KW 73. KW 25. KW 14. KW 3. KW 2. KW 43. KW 173. KW 50. KW 168. KW 167. KW 130, KW 56. KW 37. KW 129. KW 124. Thulsstomend: KW 68, KW 48. KW 123. Gemiddelde.haringdryfnetvlsserljVlaar- dlngen: 26 k.; Schevenlngen8 k.; Kat- tfUk: 11 k. IJMUIDEN, 30 Sept. 1 stoomtrawler f.22 100; IJM 41 f. 20.100; IJM 43 f.22 900; IJM 74 f 485; KW 159 f.3040; KW 94 f. 1840; Helder 124 f. 2760. Dievenbende opgerold In het afgelopen weekend heeft de Noordwijkse politie in samenwerking met de Leidse recherche een dieven bende opgerold. Er werden 7 verdach ten gearresteerd, die inmiddels hebben bekend, een auto te Noordwijk te heb ben gestolen en een inbraak te hebben gepleegd. Verder hebben zij verschil lende gestolen 'voorwerpen verborgen. Een der verdachten, die in de nacht van Zaterdag op Zondag gearresteerd is. is een politieke onderduiker, die nog 5 jaren gevangenisstraf tegced heeft. Vijf verdachten zijn inmiddels voor de Officier van Justitie te Den Haag ge leid en door deze in bewaring gesteld. De gestolen auto is achterhaald en in middels aan de eigenaar teruggegeven. Met een van de verdachten heeft ook de Haagse politie neg een appeltje te sohillen. KATWIJK AAN ZEE DE WALVISVANGST. Onze plaatsgenoot, de heer Bouwe Kuijt uit de Adrianastraat, is gisteren als 2de stuurman op een nieuwe jager uit Amsterdam naar Kaapstad vertrok ken om deek_te nemen aan de walvis vangst. De overige Katwijkers zullen aan boord van de Willem Barendsz vol gen. Vrijdag 39 September ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad f.1000.— Vorige K. koers v. heden Ned. '48 3% 100ft - Ned. '47 3% 3 97Va Dollar-Lng '47 3 94% Investertngscert. 3 97 ft Ned. p. 1962/4 m.b 3 98Jg Indlë "37 A 3 94% Grootboek '46 3 96 ACTIEVE AANDELEN Kolon. Bank 70y* N Ind. H.bank 104% Ned. Handelmy164 A.K.U186y4 1881/z Lever Br2461/2 248% Philips 240% 240% Wilton Feyenoord 173 Kon. Olie 314 312% Amst. Rubber 144 142% Deli-Bat. Rubber 97% Holl. Amer lUn 174% Kon. Ned Stoomboot 13614 137 Ned Scheepv. Unie 162% 164% H.VA169 168% Java Cult76 Dell Bat MU123 DeU MU 151% 152% Senembah 125% NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Prov. en Gcm. Leningen A'dam 1947 (3%) 3 Den Haag 1947 I 3 R'dam '37 I, O 3% Industr. Obligaties Lever's Zeep M^J 3% Kon. Petr. MU 100% 100% 102 104% 104% NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Credletinstellingen Amsterd Bank Rotterd. Bank Twentsche Bank 167% 171% 172 Industriële Ondernemingen Ned. G. en Spir.Iabr, 336 Rott. Droogd MU. 338 Zwanenb. Organon 200% Randclsonde) nemingen Born. Sum. H. MU- Internatlo Albert Heyn 198 Ned. MU- Walv.Vrt. 120 Spoorwegen Deli Spoorw. MU. Amerik. fondsen Anaconda Shell Union 157% 187 51 25% 34% Toespraken en gejuich. Aan het paviljoen „De Brasem" ar riveerde gistermorgen de ene auto na de andere en allengs had zich hier een groot getal genodigden geschaard. Als gastheer fungeerde het college van Ged. Staten van N.-Holland. Nadat ook de Commissaris der Koningin voor Noord- Holland, Baron de Vos van SteenwUk, was gearriveerd, werd de koffie ge bruikt, waarna men zich te ruim 10 uur naar de brug begaf voor de offi- j ciële openstelling. Natuurlek hadden zich hier een groot aantal belangstel- 1 lenden verzameld om getuige te zijn van de afsluiting van een periode, waarin men op de meest primitieve wyze met roeiboot naar de overzUde j gebracht werd, en het in gebruik stel- I len van een moderne vei-bindingde nieuwe Ringvaartbrug. Gelukkig begon de laaghangende mist iets op te trek ken, en al was er nog geen merkbare zonneschijn, toch gaf het geheel een opgewekt aanzien. De inwoners van Oude-Wetering en omgeving waren blijde gestemd, dat zy eindelijk weer na vyf jaren uit een soort van isole- i ment verlost werden. By de officiële openstelling waren o.a. aanwezig het gemeentebestuur van de Haarlemmer meer, de heren W. A. v. Harteveld en 1 C. v, d. Meer, resp. gemeente-secretaris en loco-burgemeester van Alkemade, 't bestuur van de Haarlemmermeerpol der, de vertegenwoordiger van de Pro vincie Zuid-Holland, de heer Lodder, namens de Prov. Waterstaat Zuid-Hol- I land rr, Van Royen, voor de Prov. Wa terstaat Noord-Holland ir Karlain, de gew. commandant van de Rijkspolitie, overste Gerritsen, en vele anderen. Na dat allen nabU de omhoog gestelde brug waren verzameld, nam de Commissaris der Koningin het woord, daarbij wel kom hetende de diverse vertegenwoor digingen, de uitvoerder der nieuwe brug cn alle belangstellenden. Spr. achtte i bet een groot genoegen als vertegen woordiger van de Provincie Noord-Hol land deze brug te mogen openen. „Dit is de 3e maal binnen één maand, dat ik iets dergelijks moet doen. en dit ge tuigt wel van de belangrijke vooruit gang in mUn Provincie". De brug heeft een heel biizonder ka rakter. Zij verbindt Zuid-Holland en Nooxxi-Holland en is tot stand gekomen in prettige onderlinge samenwerking. De geschiedenis van deze brug zou doen vermoeden, dat er veel tegenwerking is geweest, daar het een lange lijdensge schiedenis is geworden. Het tegendeel ls waar, want er was steeds een nauwe samenwerking. De brug is noodzakelijk geworden, doordat de spoorbaan Leiden —Hoofddorp niet levensvatbaar was. Plannen werden toen uitgevoerd om deze baan te benutten voor een ver keersweg. Reeds in 1937 werd overeen stemming bereikt ovev deze weg en een nieuwe brug. Einde '39 kon tot aanbe steding van de brug worden overge gaan. De oorlog brak uit en men zag toen mogelijkheden tot vernieling van dUken, onderwater lopen van polders e.d. De samenwerking tussen de Prov. Utrecht, Noord- en Zuid-Holland werd Intensief, waardoor de waterkering tot stand kwam tussen het water van de Kaag en de Braassemermeer. Deze was natuurlUk gelegen by de brug te Oude- Wetering. 4 Aug. 1940 kwam de wet tot stand, waarin de bouw van de brug bij Oude Wetering betrokken was De Al gemeen Gemachtigde moest toestem ming verlenen. Na vele besprekingen kon echter geen overeenstemming wor den verkregen met de autoriteiten, die bU de brug en de waterkering waren betrokken. Ten slotte kon 4 Sept. 1941 toch de aanbesteding voor de onder bouw plaats hebben, welke werd ge gund aan de N.V. Bouwmij. „Monoliet", maar het bouwverbod van 1 Aug. 1942 maakte ook hieraan weer een einde. In Sept. 1944 werd de bestaande snoorbrug door de Duitsers opgeblazen. Het ver keer tussen beide oevers geschiedde toen met een roeibootje en na de be vrijding per pontje. Na debevrijding heeft men het werk weer opgevat en In 1946 kondep de werkzaamheden aan de onderbouw worden voortgezet, welke ln begin 1948<gereed kwamen. De bo venbouw werd op 2 Oct. 1947 opgedra gen aan de N.V. Werkspoor. Toch duur de het nog by'na twee Jaar aleer ook het werk gereed was. Dit vond zUn oor zaak in de lange levertUd der materia len. Voorts moesten toegangswegen worden gemaakt en de woning der bruggewaohters gebouwd. Spr. bracht dank aan allen, die voor het tot stand komen van deze brug hebben medege werkt. „WU verheugen ons" aldus spr., „dat deze verbinding tot stand is gekomen. Oude-Wetering is een plaats waar velen zich met genoegen heen begeven, in de zomer voor de watersport en in de winter voor de Ussport. Dit is daar om niet alleen een economische, maar ook een verbetering voor het toerisme". Spr. eindigde zyn rede met de wens, dat deze brug nog vele jaren zijn diensten aan de gemeenschap zal blij ven geven en de verbinding tussen Noord- en Zuid-Holland de schakel zal blyven voor een blyvende samenwer king. Door de bruggewachter Droog, welke in een keurig uniform was ge stoken, werd de klap neergelaten, waar na de Commissaris der Koningin de joegang met een handel electrisch opende. Hierna begaf het gezelschap zich over de brug naar de grens van de gemeente Haarlemmermeer, waarna onder het gejuich van het talryke pu bliek zich ook de eerste auto's over de brug begaven. Het ryvlak van de brug is 6 meter breed, terwijl aan beide zij-, den 2% .M. voetpad is. De brug is van 's avonds 10 uur tot 's morgens 6 uur voor de scheepvaart gesloten. Na deze openstelling begaf het gezelschap zich wederom naar het Paviljoen „De Bra sem" waar enkele verversingen werden aangebodenHierbij werd nog het woord gevoerd door de burgemeester van Haarlemmermeer en de secretaris van Alkemade. Beide sprekers brachten dank aan de Provincies Noord- en Zuid-Holland voor de totstandkoming van dit zeer mooie werk en boden hier voor hun gelukwensen aan. VROOM DREESMAM LEIDEN de vooroorlogse vulpenhouder Nieuwe kleuren Nieuwe modellen Schriftelijke garantie DE VULPEN WAAR U TROTS OP KUNT ZIJN Verkrijgbaar in de goede kantoorboekhandel Zaterdag a.s. van 2-4 uur bestaat gelegenheid tot röntgenologisch mondon- derzoek, ook voor zieken fondsleden in de tand heelkundige kliniek, ge vestigd in de De Perponcherstraat 107, Den Haag. is niet te vervangen!! HJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII''IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII In verband met de openstelling van de nieuwe brug te Oude-Wetering zal de autobusdienst AALSMEERLEIDEN met ingang van 2 October a.s. weer rijden via OUDEWETERING DORP. De diensten Roelofarendsveen ZuidLeiden en Nieuwe WeteringLelden zullen met ingang van 2 October rijden als volgt: ROELOFARENDSVEEN NOORD 13.05 15.05 17.05 19.05 21.05 13.18 15.18 17.18 19.18 21.18 TRAJECT: ROELOFARENDSVEEN NOORD ROELOFARENDSVEEN ZUID R.A. Veen Noord V. 8.27 10.27 12.27 14.27 16.27 18.27 20.27 22.27 R.A. Veen Zuid A. 8.40 10.40 12.40 14.40 16.40 18.40 20.40 22.40 TRAJECT LEIMUIDEN - NIEUWE WETERING (Ringvaart) - LEIDEN TRAJECT: ROELOFARENDSVEEN ZUID R.A. Veen Zuid V. 7.05 9.05 11.05 R.A. Veen Noord A. 7.18 9.18 11.18 LEIMUIDEN V. 7.05 8.05 10.05 12.05 14.05 16.05 18.05 20 05 O-Wetering Ringvaart 7.10 8.10 10.10 12.10 14.10 16.10 18.10 20.10 N-Wetering .Ringvaart 7.15 8.15 10.15 12.15 14.15 16.15 18.15 20. J 5 N.-Wetering Fr. brug 7.21 8.2V 10.21 12.21 14.21 16.21 18.21 20.21 LEIDEN A. 7.50 8.50 10.50 12.50 14.50 16.50 18.50 2050 AANGEBODEN: type Normaal, m radio en bermlampen; 24.000 K.M. gel. Als nieuw, gen. te ruilen. T. J. NATZIJL, Hazers» woude, Tel. 11, Dorpstraat. TRAJECT: LEIDEN - NIEUWE WETERING (Ringvaart) LEIMUIDEN LEIDEN V. 9.03 11.03 13.03 15.03 17.03 18.03 19.03 21.03 N.-Wetering Fr. brug 9.23 11.23 13.23 15.23 17.23 18.23 19.23 21.23 N.-Wetering Ringvaart 9.27 11.27 13.27 15.27 17.27 18.27 19.27 21.27 O.-Wetering Ringvaart 9.35 11.35 13.35 15.35 17.35 18.35 19.35 21.35 LEIMUIDEN A. 9.45 11.45 13.45 15:45 17.45 18.45 19.45 21.45 Uitvoerige dienstregeling verkrygbaar bij de chauffeurs MAARSE KROON N.V. Alleen op werkdagen. AALSMEER—LEIMUIDEN.

Leidsch Dagblad | 1949 | | pagina 3