[sche Schouwburg LAND- EN TUINBOUW UIT DE OMSTREKEN Gevraagd Aangeboden Personeel gevr. Personeel aang Huizen gevraagd Huizen aangeb. Kamers gevraagd Diversen istkring Het Schouwspel ,weede voostelling van dit voor den Kunstkring Het vspel was gewijd aan echt illaindsch t ooneel, n.1. aan kende blijspel van Thomas a dateerend uit den jare [an Klaaz of de gewaande naagd, waarvan in het ishuis te den Haag nog pastelteekeningen getui- ^J)ok nu nog geeft dit boer- l>el allenzins voldoening, hoe iïi gecompliceerd de mtrige mh zelf dan moge zijn voor blijden. En speciaal wanneer afbo gespeeld wordt als door Vmsterdamsch Theater-be- 'eschiedt in keurig verzorgde 15, die een stil genot voor het Vormden. Carol van Domme- |h Anton Roemer als de ou- Annie de Lange als de doch- i Jan van Ees als Jan Klaaz, rCjn aangebedene wel zeer ge lieerd verovert, deden het 'tig, terwijl de overigen zich ij kostelijk aansloten, ma ging nog De gebroken n, een acter van Heinrich _.leist, een stuk met een dra- ;he geschiedenis. Dit ver- niet die hoogte te bereiken an Klaaz, hetgeen wij groo- els wijten aan het feit. dat i Elsensohn als de rechter, !?'ijn eigen verloren zaak te Aten krijgt, te veel van het irlijk decorum offerde aan 'lclijspel-trant. Anton Roemer, BEMESTING. Een lezer van elders vraagt ons of hij nu met kunstmest zijn vruchtboomen kan mesten. Hij heeft hulpmest overgehouden en om geen moeilijkheden te hebben met de bewaring wil hij dezen hulpmest liever uitstrooien. Een en ander is voor ons aan leiding iets over de bemesting in het algemeen mee te deelen. Als direct antwoord op boven aange haalde vraag moeten we ant woorden, dat het niet aan te be velen is bedoelden kunstmest uit te strooien vooral, waar uit de opgave bleek, dat er vrij wat stikstof houdende mest bij is. Het gevaar zal n.l. groot zijn, dat laatstgenoemde voedingsstof zou uitspoelen en in de sloot terecht komen. Overgebleven kunstmest dient op een droge plaats be waard tot een volgend voorjaar, om dan te worden uitgestrooid en ondergewerkt Kali en fosfor- houdende mestsoorten worden voldoende geabsorbeerd en kun nen nu worden aangewend. Nu is het ook de tijd kalk te strooien waar men vindt dat dit belangrijke element dient te wor- Magda Janssens, Myra Ward eh Guus Hermus hadden veel succes. Een goede middag, die door de vele aanwezigen, die den Schouw burg vrijwel geheel vulden, hoo- gelijk is gewaardeerd. B.W.Menkhorst den aangewend. En vele gronden komen hiervoor in aanmerking. Kalk toch is een zeer belangrijk plantenvoedsel en vormt met de stikstof, fosforzuur en kali de be kende viermanschap van onmis bare bouwstoffen. En nu mag het waar zijn, dat vele gronden van nature veel kalk bevatten, aan deze voorraden komt een eind, vooral waar we bedenken, dat de kalk nog nevenrollen vervult en om meerdere redenen in vol doende hoeveelheid aanwezig be hoort te zijn. Zoo oefent deze belangrijke stof een grooten in vloed uit op de structuur van den bouwgrond, d.w.z. op de groe peering van de gronddeeltjes on derling. Deze laatste dient zóó te zijn, dat lucht en water gemak kelijk kunnen circuleeren. Maar ook bij de scheikundige werking in den grond speelt kalk een groote rol. Het bevordert de om zetting in den bodem en helpt minder oplosbare stoffen voor de planten opneembaar maken En zoo wordt wel aangenomen dat alleen hiervoor per jaar duizend kilo kalk per Hectare bouwgrond aanwezig dient te zijn Alles bij een genomen maakt het mesten met kalk op vele gronden wen- schelijk en wordt op vele plaat sen zelden gedaan, ook al moe ten we opmerken, dat natuur- mest ook een zekere hoeveelheid van deze stof bevat. Omdat kalk langzaam werkt, wordt het vaak in een flinke hoeveelheid aangewend om de drie jaar. Om genoemd aantal jaren strooit men op zware, voch tige gronden vaak 30 a 40 kilo gebluschte kalk per 100 vierk. M. en doet dit in het najaar. Van belang is deze stof direct onder te werken. We gebruiken ge bluschte kalk, zooals deze meestal in papieren zakken, in den kunst mesthandel wordt aangeboden. Het product .is zeer fijn poeder - vormig. Op lichte gronden zou den we aanbevelen elk najaar te strooien, maar dan het derde ge deelte van genoemd kantum, dus 10 kilo. Zoo strooien wij nu reeds jaren aan elk najaar 10 kilo ge bluschte kalk per 100 vier. M. onder onze vruchtboomen en spitten dit ondiep om met het onkruid en het afgevallen blad. Een en ander vormt een zeer goede bemesting, waaraan in hbt voorjaar de ontbrekende voe dingsstoffen door middel van kunstmest werden toegevoegd Van 1919 af hebben wij onzen fruittuin, gelegen op zandgrond, gemest en de uitkomsten waren zeer bevredigend. Door de tijdsomstandigheden, waardoor minder hulpmest wordt geleverd, zijn we overgegaan tot het gebruik van stalmest. Dage lijks zijn we bezig dezen mest uit te rijden en, met het onkruid, dat zich in de najaarsmaanden heeft gevormd en het afgevallen blad onder te spitten. Per 10 vierk. M. gebruiken we voorloopig één krui wagen mest. Tegen deze najaars aanwending is geen enkel be- zwaar. De voedende bestanddee- len spoelen niet uit, terwijl het weer gunstig inwerkt op de om zettingen, welke reeds in het vroege voorjaar aanvangen. Bo vendien is door deze bewerking de geheele oppervlakte gespit, dus los en beter toegankelijk voor weersinvloeden. Menigmaal ziet men de oppervlakte geschoffeld en netjes aangeharkt. Maar hier door is de oppervlakte gesloten en regent niet zelden hermetisch dicht, waardoor zich een groene moslaag aan de oppervlakte ont wikkelt tijdens najaar en win ter Dit laatste is niet bevorder lijk voor een goede bodemventi- latie, welke ook gedurende den rusttijd mogelijk moet zijn. Alle natuurmestsoorten komen voor gebruik in aanmerking, dus ook kompost, bagger e.d. Vragen op Tuinbouwgebied aan de Redactie onder motto „Tuinbouw" KATWIJK AAN ZEE Geslaagd te Amsterdam voor het examen Hoogduitsch L.O onze plaatsgenoot de heer G. Verschoor. ZOET E RW OUDE Geslaagd te Amsterdam voor het examen Hoog duitsch L.O onze plaatsgenoot de heer B. v Tongeren. Waar gebrek heerscht, moet geholpen worden. Dit doet Winterhulp door IJW offer. Giro 5553. tg' ulstbonien voor uit 1''hippen of in zijn 31, met of zonder 't Bloemenhuis D. ver, Keerenstr. 47. nroderne kinderwagen vandel wagen, luiers inderieggers, event. P'-goéd. Br. Bur. v. d. onder No. 165k. löjrjj ereven f. 1.— en ,..er voor oude of ge- £te gramophoon- jj m. ik geef reuze ,/en voor harmoni- banjo's. koffergra- hoons, guitaars, -•dolines, motoren Ook inruilen! W. fnloh, Burgsteeg 9 t.liden, 'laapitanier-ameublc- t. vloerkleed, 1- en t,rs. veerenbed, wol- dekens, costuum U' kwal.) spiraalma- Brleven Bur. v. d. (1 onder No. 188 k. (aby-uitzet. Ik be- P een hoogen prijs 10 baby-uitzet of ge- te daarvan. Kinder- i-cantje. Brieven Bur. r, Blad ond. No. lölk Accordeon met piano ,'ier. Br. met om- lijving en prijs Bur. Blad No. 205 k Jud-Holl. stoelen en j«ulls met tafeltjes Ojoeden staat (klein jet geen bezwaar) prijsopgaaf. Brieven f. v. d. Blad No 209k Wandelwagentje op ke bandjes, gebruikt rncorset (rechtrich- 1 alsmede antiek iven Bur. v. d. Blad Ier No. 212 k. Jongensfietsje. leeft, aar, met goede ban- i. Br. Bur. van dit d onder No. 250k. 2 koks- of bakkers eken en buizen, m. of slagersvoorschor- nieuw of gedragen, even: H. Lager weij, J. Heymans. Medu- raat 7a. Leiden, port- of winterman- damesmaat 4042. ;ven met omschrijv. prijsopg. Bur. v. d. 1 onder No. 288 k. ïoed onderh. kachel rijsen, Dr. Amman- at 11. Warmond, 'aar schoenschaatsen of zond. schoenen. LStrijders. Genegen ien prijs te betalen. 42. Br. m. prfjsopg. v. d. BI. No. 300 k 'en Egyptisch linnen damesregenmantel 'l beslist in goeden ■t zijn mt. 4244. Agent Leidsch Dag- l Noordwijk a/Zee, er letter N. 'lebruikte sclirijfma- ie van particulier, k kóffermodel). Br opgave van prijs en k aan het Bur. van Bi. ond. No. 329k. IS Winterjas, leeftijd 10 —17 jaar. Ook genegen te rullen voor heeren regenjas. Nieuwsteeg 21, Katwijk a/d. Rijn. Moderne radio's, niet ouder dan 1938. Alleen ..Biko" geeft de hoogste prijs. Cosijnstraat 24 B Voor goeden prfjs le deren portefeuille (oude kwal.) Prijs en kleur opgeven. Brieven Bur v. d. Blad No. 321 k. Q Kinderwagen, in goe den staat. Br. Bur. v. d. Blad onder No 322 k. 18 Divankleed, zwarte hoed springvorm dames zeilbroek schoenen plat te hak 6 1/2, speelgoed, donkere wol. Aangebod. of in ruil bovenst, goe deren wit zijden pumps 6 1/2, br. hoed, rose witte of zalm baby wol. Br. Bur. van dit Blad onder No. 327 k. Accordeon, Hohner of ander goed merk. door leerling. Br. met aantal bassen en prijs Bur. v. d. Blad onder No. 1673k Radio, wy vragen alle bekende merktoe- stellen, niet ouder dan '38 en geven de hoogste waarde. Tevens Philips '36'37 zonder U.K.G. Da Costastr. 69, Telef. 23055. H Nieuw stel overgor dijnen. Hooigracht 102. Natuurzijden Cliinee- sche kimono's gehord. Chineesche linnen ge borduurde ontbijtservet- ten met 6 vingerdoekjes, fantasie linnen kleedjes in écru en wit. gebor duurde Shantung klee- den en Indische weefsels Emmal, 78. Oegstgeest Bontmantels. Bruine veulen mantel met aar dige revers kraag v. br. persianer (gedragen) m. 42 f. 300, en taupekleu- rige biaurette bontman tel, leuk model, maat 38 40, nieuw f300. Lo- rentzkade 59, li. v. d. v. d. Sande Bakh.laan. BI Een kinderspoortrein- tje met rails, voor elk aaiin. bod. Middelweg 18 Leiden. H Aangekomen nog een partijtje bonvrij meel en zaad af val voor kippen, enz. As. Zaterdag tus- schen 3 en 5 u. Zakken meebrengen. Heerengracht 76. Bergruimte voor in boedel te huur. Wasstraat 56. Spaansche lessen. Nog eenige uren beschikbaar Br. Bur. v. d. Bl No 214k Zwart lederen jekker en broek, zware kwali teit, in prima staat. Br Bur v/d Bl. No. 215k. Bruidsjapon wit satijn met sleepje, maat 42-44, met onderjurk z. p. Stieltjesstr. 1, 24 uur Zwarte 3/4 bontman tel. Andnes Schotkade 1 m Nieuwe kachel (du veltje) donkere win terjas, voor gezet per soon, oude kwal. stof, z. p. Oranjegracht 44. Prima mangel, rollen br. 80 cm., mooie teak houten kuip, inhoud c.a. 400 liter, zeer ge schikt voor kaas of wei- kuip e.a. doeleinden. Rep. aan wringers, rol len gelijkmaken enz. Aanb. Wringerrep. Zoe- terwoude, Hooge Rijn dijk 345. H Volière, z. g. a. n. Hoofdstr 134. Leider dorp. .AI ooi bewerkte J aars- ma haard met bewerk te onder- en schoor steenplaat. Tussen 12 en 2 uur. Da Costastr 35. Gabardine regenjas, blauw, voor leeftijd ong. 10 a 12 j.. f. 10. Adres: L. Diefsteeg 17 Philips luidspreker, (geen dynam.) en een vulkachel merk Rosin. A.s. Zaterdagmiddag 2 en 5 uur. Roomburger- weg 10 (bii de Waterto ren)., Pracht exemplaar Chineesche omslagdoek, handborduur en knoop- werk, tevens een foto toestel met statief en materiaal voor zelfont wikkeling. A.s. Zater dagmiddag 25 uur. Roomburgerweg 10. bij de Watertoren, Telef. 26578. 0 4 platen triplex 110 x 125. Ploenmistenlaan 28. Na 6 uur. Ameublement, be staande uit dressoir, ta fel, 2 armfauteuils en 4 stoelen (old finish) ve lours bekleed, splinter nieuw, prijs f. 475. Br. Bur. v. d. Bl. No. 196 k. Een damesrywiel. Vreewijkstraat 10. 9 Bod gevr. op haard, in prima staat, bran dend te zien, zwarte overjas gr. maat f. 20 en dubbel wollen babycape handwerk f. 20. Br. Bur. v. d. Blad No. 198 k. 9 Een goed brandende haard, zond. plaat, stel 2-pers. stroomatrassen. Roodborststraat 29, 2 x bellen. B 3/4 Bisamrug-bont- jasje, in prima staat, maat 3840. 3 Octoberstraat 63 A. Bod gevr. spiinternieu we vulpenhouder met gouden pen en nieuwe eiken sjoelbak m. schij ven: paar nieuwe lage heerenschoenen, m. 42. Br. Bur. v. d. Bl. onder No. 259k. Nieuwe divan. Heynsiusstraat 17 Damesmantel en een imitatie bontmantel en heren regenjas, dames vosbont, zwart, groene gastafel, emaille. Toussaintkade 27A B Een paar nieuwe le deren beenkappen. Phi lips luidspreker. Br. met prijs Bur. v. d. Bl. onder i No. 221k. B Huisk.- en salon ameublementen vanaf f. 95, salontafels. 3 zwa re eiken clubfaut. f. 155, oud-Holl. ameublement best. uit 4 stoelen, 2 armstoelen f. 65. bijpas send dressoir f. 65. Hooigracht 86 A. B Witte bruidsjapon, m. 40, rose organdi avond japon. diadeem hand schoenen. Utrechtsche Veer 25. Na 5 uur. B Sterk z. g. a. n. hob belpaard f. 7.50. zwaar groot kegelspel, f. 2.50, platte schuifpijp voor baard of haardkachel f 4 50. Hvacinthenstr.27a ga Woonschip, 18 Meter :.'ing. 3.20 M. breed, 3 kamers en kl. keuken, ligplaats Warmond bij 't Station. Wegens omstan digheden slechts f.1500 Br. Bur van dit Blad onder No. 241k. 3 Een eiken orgel, z. g. a n„ doorl. harp Haar] .straat. 184a. B Spiegel, breed model, met eiken rand en op- zetrand f. 20.Br. Bur. v. d. Blad onder No 248k B Pltrieten wieg met matras, gevoerd, f.11; hobbelpaard f. 7.50; box f. 7.50; wandelwagèn f. 10; fiets-aannang- tje, 3 j., 2 oude heeren- costuums, m. 62; 2 paar schoenen m. 25 en 26. in ruil v. 29/30 Na 5 uur: Haarl.straat 87. B Tweeling wandelwa gen (pitriet) modelwa gen. Groote zijden he mel voor kinderledikant mahonieh. hangboeken- kastje en keukentafel. Alles in prima staat. Ten Katestr. 1. bij de Da Costastraat. H Pracht, witte wagen vacht, zeer flink; twee damespolshorloges; een heeren zakhorloge; zeer goede stofzuiger en goe de kinderwagen. Prins Frederikstraat No. 8 bij de Maresingel. 0 Groot of klein Per zisch tapijt, door partic. Aanb. telef. 21855, Lei den of brieven Bur. v. d. Blad No. 296 k. B Groene kachel waar in alles gestookt kan worden. Tafel. P. Berre. voets, Lagewaard C. 12, Koudekerk a. d. Rijn. B Een wandelwagentje, witte kinderwagenvacht (echt schapenvacht) en mandoline. v. Assen- delftstraat 39, Oegstg. B Pi". Juncker en Rul» kachel, v. g. kamer en voor liefh. sch. rashond je. Heereweg 283, Lisse. B 2 in goeden staat zijnde mandolines, te gen elk aannemelijk bod Gevr. kinderschoenen, mt. 24, 28, 35. E. v. d. Berg, Vreewijk 17. Lisse, B Handnaaimacbine. - Roodenburg Bronkhorst straat 1, Leiden. 2 sleepgoedauto's, pr rolschaatsen, v. maat 38 .schoen; kegelspel en stoommachine. Br. Bur. j v. d. Bl. onder No. 285k B Mooie kookkachel, merk Meta, n. kop; twee fauteuils, wollen moqu ette, z. g. a. n.; 12-dee- lig theeservies, nieuw; 6 nieuwe vleeschmessen. Brieven Bur. van dit Bl onder NO. 274k. B Vulkachel met pijp en vloerplaat, in goeden staat zijnde. Kan op ge kookt worden. Br. Bur. v d. Bl. ond. No. 277k. B Yerkade albums. Voor verzamelaars heb ik di verse complete V^rkade en Hille albums, 'f. 1.50 2.50 Romans en kin derboeken gevraagd. G. v. d. Post Serin genstraat 48. B Wit zijden bruidsja pon, kleine maat. Des avonds na 7 uur. Goed onderh. kinderwagen ge vraagd, liefst laag mod. Duivenvoordestraat 33, Oegstgeest. B Donkerbl. hecrenwin ter jas z. g. a. n„ voor flink persoon, tegen elk aannemelijk bod. Tus- schen 7 en 8 uur. Roe mer Visserstr. 22 Leiden I 1 p, in goeden staat zijnde br. led. dames schoenen m. 37 en 1 P blauw satijnen (als nieuw) schoenen m. 37. Bijleveldlaan 14. War mond B Philips Radio, don kerblauwe duffelsche winterjas; vaste wasch. tafel met aan- en af voer. Zware eikenhou ten kloostertafel, vloer kleed. Heerengracht 83. naar Den Os. Leiden. Telef. 21855 B Geheel compl. spoor met twee locomotieven, heeie kamer rails stoom machine, alles in goe den staat. Gevr. overall voor jongen van 16 J., pnt. aanwezig. Zoeter- woudsche Singel 75 B Radiotoestel, goed spelend f. 100, 1-pers. eiken ledikant (spring- matras), 2-pers. bedstel (wolvulling), eik. werk tafeltje z. g. a. n., le deren hoes voor tennis racket, 2 stel schilde rijen enz. Woensdagav. na 8 uur. Zondag voor 6 u. Buitenruststr. 8. ES Goed spelend radio toestel in salonkast, merk Philips, zonder u.k.g. f. 40. Tevens mo dern toestel, zeer goed spelend zonder u.k.g., billijke prijs. Heeren gracht 84, Leiden. B 3 vulpennen Parker, Hoover, Kristal pick-up kofferpathefoon, 8 pla ten, signaalhoorn, lede ren voetbal, rolschaat sen, ukelule, 1/2 viool, kinderracket, stel rood emaille pannen ge bruikt. Mare 39. Koning 1 Bi Drogist of drogiste. Een winkelmeisje of winkelbediende, om in het drogistvak te wor den opgeleid. Br. Bur. v. d. Bl. No. 147k. B Net dagmeisje, vanaf 1 Dec., voor van 25 u., goed kunn. werken, v. g g. v. Mevr. Prof. Kra mers, Poelgeesterweg 2, Oegstgeest. B Net meisje van half negens tot 3 uur, met middageten. G. A. A. Nouwens, Rhijngeester- straatw. 94-96, Oegstg. H Nette werkster, 2 of 3 halve dagen. Boonstr. No. 6, Oegstgeest. B Dienstbode, voor d. en n. Heerengracht 35. B Mevrouw Makklnk, Groenhovenstr. 25 een nette werkster, voor Maandag. Woensdag en Zaterdagmorgen. B Net dagmeisje of werkster, voor eenige dagen in de week. Spaargarenstraat 25, Oegstgeest. H Een nette jongen. Rijwieih. Doezastr. 12. B Een net dagmeisje, 's Zondags vrij. Hooge- woerd 157. B Mevr Kruisheer, Leid- sche straatweg 8, Oegst geest vr. flinke dienst bode voor den dag, zelf standig kunn. werken en v. g. g. v. Tusschen 2 en 4 u. of des avonds na 8 uur melden. SB Voor direct een brood bakkersbediende, ook goed op de hoogte met de banketbakkerij. In het bezit v. vakdiploma Leeft. 20—24 j. N.H. Br. Bur. v. d, Bl. No. 299 k. B Mevr. Kengen Emma- laan 39. zoekt een net dagmeisje B Net dagmeisje. Zon dags vril J. van Wijk, Janvossénsteee 54 Tel. 20169, 0 Wegens huwelijk net te cjienstb°de, in Herv. gezin. W. Vis. Landb., Voorweg 125 Zoetermeer H Tuindersknecht, 22 j. liefst intern (wees). Omtrek Leiden. Brieven J. de Pijper, Omval 51, Alkmaar. E Juffrouw, 42 j.. met schoolg. jongen b. z. a. als hulp bij eenvoudig man of klein gezin. Lei den of omstrek. Hoogl. Kerkkoorsteeg 11 A. B Jutfr. van buiten, van Chr. beg. b. z. a. als huishoudster, 57 j. Br. Bur. v. d. Blad on der No. 326 k. B Te koop gevr., Was senaar, nabijheid tram verbinding mod. land huis, voorzien van c. v. etc. Interieur antiek. Voor zelfbewoning doch in overleg met eigenaar Brieven Bur. v. d. Blad onder No. 297 k. B Woning of ged. ge zocht, door tuindersgez. m. 1 k., in Leiden of dorp d. b. Br. B»ir. v. d. 1 Blad onder No, 1717 k. B Hulzen. Te koop aan geboden, ln en nabij Leiden, enkele arbeiders en middenstandswonin gen, heeren- en winkel huis. Br. Bur. v. d. Bl. onder No. 261k. B Wie ruHt een heel huisje, bevatt. ben. 2 kamers, keuken, bov. 3 slaapkamers, gel. bij Zijlsingel voor grooter huis, in Leiden. Briev. Bur. v. d. Bl. No. 318 k B Te huur of te koop schuitenhuis, gr. 14 x 4 M. met extra winterberg ruimte voor B.M. en ka no's, liggende op afge sloten terrein a. h. Poel meer nabij Station War mond. Leiden, Gerecht 12, Telef. 24084. B Nette alleenstaande jongeman, zoekt net kosthuis met huiselijk verkeer. Br. met opgaaf van adres en gewenscht kostgeld Bur. v. d Blad onder No. 148k. Net persoon, m. 1., vr. een kamer, liefst bij een weduwe. Br. Bur. v. d. Bl. onder No. 257k. B Verloren een glacé handschoen in Rooden- burgerstraat. Terug te bezorgen tegen f. 5. belooning. Roodenbur- gerstraat 63. 9 Drie dames wenschen in leuk clubje opgeno men te worden (onver schillig wat), leeft, bo ven de 22 jaar. Br. Bur. v. d. Bl. ond. No. 152k. B Ruilen. Net gedragen ratirfée jas en pet. leef tijd 6 jaar, ruilen voor werkjas jongen 15 j. Emmalaan 66 Oegstgeest B Huwelijk. Net meisje, Ghr. beg., zoekt kennis mak. met net pers», lt. 2226 j. Kn. versch. Zacht karakter. Vaste positie. Br. m. foto, wel ke op eerew. retour Bur. v. d. Blad No. 177 k. Q Bericht. Onze zaak iDiijft ook dezen winter tot 's avonds half acht geopend. Bezoekt onze modern ingerichte zaak. pariumerien, toiletarti kelen, rookartikelen. Heeren-kapsalon „De Eendracht", Parkstr. 43, t/o. 't park. Q Mie ruilt paar zwar te suède schoenen, z. g, a. n., 38, voor pr. meis- jesschoenen, 37. v. Galenstraat 6. gg Verloren zilveren li.- zakhorloge met verg. rand, in kast m. ketting op 4 Dec. S.v.p. tegen beloning terug bezor gen of bericht zenden J. v. d. Post. Dorpsstr. 33, Oegstgeest. B Verloren op station N.S. bruinlederen acte- tasch, ihh. o.a. electr. zaklantaarn. Tegen be looning terug te bezor gen Lijsterlaan 2.

Leidsch Dagblad | 1942 | | pagina 7