De moord op den Bredaschen koopman Van Aart IffDSCH OMBLAD, DosiiMag 8 Januari 19*2 Tweede B!ad No. 25086 De Komedianten komen 82sie Jaargang Getuigenverhoor voortgezet BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN Gemengd Nieuws FEUILLETON Btf het station Rumlang (Zwitserland) liepen 2 goederentreinen op elkaar. Verschillende wagens kwamen naast de spoorbaan terecht. De materieele schade was zeer groot, doch wonderlijk genoeg kwamen persoonlijke ongelukken niet voor. (Photopress-Holland). In de stellingen in de open lucht is altijd wat te doen. Er is sneeuw gevallen en de loopgraven moeten worden vrij gemaakt. (Weltbild-Polygoon-P.K. Schürer). Winterhulp Nederland is te Amsterdam begon nen met de uitreiking van kinderschoenen. Niet min der dan 1000 paar schoenen worden uitgegeven. (Pol.-Noske) Het uit 1653 datcerende zakkendragers- huisje aan de Albrechtskolk te Rot terdam heeft een nieuwe bestemming gevonden. De schildersclub „Studio" houdt hier nu haar exposities. (Polygoon-Hof) Duitsche vrouwen zijn thans druk bezig met het breien van warme kleeding stukken voor de soldaten aan het front. Een kijkje in de breikamer van de N. S. Frauenschaft in Den Haag. (Polygoon-Meyer) De inzameling van wol enbont voor de soldaten aan het front. De oproep van den Flihrer heeft ook in Nederland goeden weerklank gevonden. Tijdens het dames-uurtje wordt hard gewerkt voor het gevraagde offer Hoewel nauwelijks tien jaar oud, helpt zus ook een handje mee. (Polygoon-Sagers.) In het gebouw van het Gem. energiebe drijf te Amsterdam wordt de tentoonstel ling „Onze Huishouding" gehouden, waar veel voor de huisvrouw is te leeren. In de demonstratie-kookzaal. (Polygoon-Zeylemaker) Voor Sebastipol Steeds door bij alle weersgesteldheid rollen de ravltallleerlngscolonnes naar het Zuiden, naar Sebastopol en versterken den ring om de taal verdedigde zeevesting. (Weltbild-Polygoon-PJK. Kirsche) Qt De Rotterdamsche rechtbank heeft gisteren de behandeling voortgezet van de zaak tegen J. H, J. Dils en A. A. R, Slont, die er van worden beschuldigd op 12' November 1940 de Bredasche koopman van Aart van het leven te hebben beroofd. Verdachte SI. deelde mede, dat hij zich in de keuken bevond om brood en koffie klaar te maken. D, en van Aart zaten in de huiskamer. Plotseling hoorde SI, een bons en toen hij de kamer binnenkwam,'lag van Aart bloedend op den grond. De mannen hebben daarop bloed sporen, die ook op den muur zaten, weggewas- schen, waarna zij het lijk in den kruipkelder hebben gelegd. SI. verklaarde nadrukkelijk, dat hij bij deze gelegenheid den verslagene bij de beenen dragend van Aart voor het eerst aanraakte. Op een vraag van den president antwoordde verdachte, dat de bloedsporen, die op D.'s klee ding zijn aangetroffen, tijdens het neerslaan daarop gekomen moeten zijn. Van Aart was moe, zoo ging SI. verder en ik veronderstel dat hij met zijn handen onder het hoofd gesteund, aan tafel heeft gezeten. 1 T°®n ik kwam binnenrennen,* stond D. bij het lijk, terwijl zijn armen slap neerhingen. Daarop knielde hij naast het lichaam ..eer en kneep van Aart vervolgens de keel dicht. Daarna gaf D, op rustigen toon en uiterlijk geheel onbewogen zijn verklaring. SI. heeft van Aart met eenige slagen neergeveld oi vervol gens heeft verd. SI. geholpen het UIL wee te dragen. Niet SI. maar ik. aldus D„ heb hot lijk: bij de beenen gedragen, terwijl SI. het ónder de armen had. We zaten aan de tafel, -een eindje van beide anderen af, toen SI van Aart van achteren plotseling eenige slagen mot. den hamer gaf. Dr. M. Straub legde vervolgens medische ver klaringen af. Hy achtte het mogelijk dat D. bij het wegdragen van het lijk bloed aan de mouw heeft gekregen Op een vraag van den president of de slag van linksachter kon zijn toegebracht, in verband met het feit dat SI. linksch is, verklaarde hoofdinspecteur J. van Tas, dat dit zeer waar schijnlijk was. Eenige bedienden van de Chemische Was- scherij Tempo te Amsterdam verklaarden, dat op 16 November 1940 een costuum is gebracht, dat met bloed bevlekt was, toebehoorend aan verdachte Dils, dat gereinigd moest worden. Dils had het door een ander laten bezorgen cp naam van Van Dijk. De detacheur N. J. C. Icke van dit bedrijf verklaarde, dat Ce rechtermouw doordrenkt was van bloei Verdachte Dils ontbonde dat er zooveel bloed aan het costuum heeft gezeten en beweerde het pak eerst Maandag 18 November te hebben ge stuurd, hetgeen door de vrouw van verdachte Slont werd bevestigd, Tusschen verdachten Dils en Slout ontstond eenige oneenigheid, waarbij de verhouding tus schen Slout en zijn echtgenoote ter sprake kwam. Eenige getuigen legden verklaringen of om trent vroegere transacties van verdachte D. De vertegenwoordiger C. van Willegen te Bus- sum kende van Aart als zakenrelatie. Hij had vernomen, dat van den Berg en van Aart op 12 November naar Den Haag zouden gaan voor zaken, en toen mevrouw van Aart hem op 14 November opbelde omdat haar man nog niet terug was, adviseerde hij haar, de politie in den arm te nemen. Vervolgens werd gehoord de koopman J. v. d. Berg te Bussum, wiens verhoor Dinsdag was afgebroken. Toen van Aart op 12 November in Den Haag kwam werden de besprekingen over de textiel- waren voortgezet in Terminus Van Aart zeide, de partij te willen zien, waarop het geheele ge zelschap met den trein naar Rotterdam is ge- gaa. Dils gaf getuige hier f.25 voor zijn bemid deling. In Rotterdam is eerst een café bezocht, waarna beide verdachten en van Aart zijn ver trokken om de party te gaan bekyken. Van Aart z-eide tot v. d. Berg over een uurtje terug tc zullen zyn Toen de mannen orn zeven uur nog niet terug waren is v. d Berg naar Bussum vertrokken. Getuige kon geen verklaring geven voor feit dat hij als medegeïntcresseerde niet met van Aart is medegegaan. Getuige verklaarde voorts, dat hij reeds den volgenden dag naar Breda had willen gaan om te informeeren, hoe de transactie was afgeloo- pen, maar daar zyn vrouw er op tegen was is hy eerst op 14 November gegaan. Ook in Breda was het gedrag van 7. d. iaierg weer uiterst vreemd. In plaats van aerst naar van Aart te gaan wilde hy langs den winkel van dezen koopman loopen, maar mevrouw van Aart, die aan de toonbank stond zag hem juist voorbijgaan. Verdachte liep toen ónmiddcliyk door, maar een jongen, door mevrouw van Aart uitgestuurd, liep hem achterna en vroeg hem even binnen te komen. Mevrouw van Aart vroeg getuige waar haar man was en hy heeft haar toen den raad gegeven Willegen op te bellen. Den volgenden dag ia aangifte by de politie gevolgd. De zitting werd nu verdaagd tot hedenmor gen 19 uur. GEVESTIGD: L. M. Chaudron en fam., chauffeur, Langebrug 10 a E. A. Cras, kantoorbediende. Hooigracht 86 a U. J. Deike en fam., makelaar lu ass.. Staringkade 48 J. W. v, Eldlk Thleme en fam.. Rapenburg 58 P. Haneveld, vertegenw. levens middelen, Heel-engracht 8 B. J. van Hemert en fam., mach. fabrikant. Oude Singel 146 A, C. van Herk, Utr. Jaagpad 129 B. van Herk, boom- kweeker H, Utr. Jaagpad 129 N, van den Hoek, verk. warenhuis, Oude Vest 89 J. L. van der Holst, brood- en banketb., Musschenbr.straat 19 H. A. Huibers, Morschweg 38 W. Jansen, Hugo de Vrlesstraat 88 D M. Kamstra en fam., chauffeur Marlslaan 9 F. Puntde Kievit, Kam. Onneslaan 48 W. de Koek en fam., tijd. schrijver, Leeuwerlkstr. 16 J. Kop, dienstbode, Hoogewr rd 48 G. D. de Kruljf, boekhouder, Stationsweg 3 a J. Kulvenhoven, Onderopz. N.A.D., Evertsenstr. 51 H. J. Lammers, Leeuwe- rlkstraat 12 II. van Loo, Muzlekleerares, Boer- haavelaan 9 M. P. van der Meer dienstbode, St. Jacobsgracht 1 K. S. van der Melj, Handels reiziger, H. Ryndljk 262 A. Oomen en fam., stucadoor. Hooigracht 75 G. Oskam, kantoor bediende. Nleuwstraat 17 J. van Polanen, Lan- gegracht 188 G, Rijkaart,.-Haarl.weg 40 a J, F. A Sch&ffer, Hooigracht 31 P. Scholtz, Co- betstraat 51 M. Sfmit, dienstbode Schutter straat 11 C. Spierenburg* en fam., metaalbew.. Nleuwstraat 17 E. M. L. Verstrijden, Hooigracht 31 H. A Zonderop, wlnkeljuffr.. Breestraat 65 VERTROKKEN: H. A. H. d'Aulnls de Bourouill (Baronesse), den Haag, Parkstraat 31 J E. Boeke, Den Haag, Gr. Hertoginnelaan 76 F. Boeré, Amsterdam, A. van Nassaustr. 27 J. Braggaar en fam., Hen gelo (O.), Grundelw. 12 L. van Breda, Reh- kum, Korteburg 4 E. M A. de Clecrq, Haarlem, Dreef 32 H. E. Dasbach, Groningen, Pelzerw 62 H. P. Degens, Hilversum, Camellastr. 18 J. G, Diemei, Voorhout, Boekhorstlaan 6 A. J Engels, Groningen, Jo$. Israelsstr. 56 J Wuls- tervan Es, Schiedam, Hoflaanstr. 19 S. M de JongeFlaman. Rotterdam, Voetjesstr. 7 J. J. M. Gerrls, Den Haag, Maurltsstr 39 C. P. Fvrteveld, Noordwljk, Plckéstraat 46 H Jaas- ma, Leeuwarden. Blokhulsst. 45 W, M. Jansz, Utrecht, Boomstr. 20 bis W. H. Jenny, Amster dam, Prinsengracht 704 P. F. Kieviet de Jonge Utrecht Nieuwe Gracht 129 W. R. Klink. Amsterdam, Willemsp.weg 192 t. M. Koolloos. Bloemendal!, Alb. ThJjmlaan 46 L E Linden- berg, Oegstgeest. Endegeesterstr.weg C E. Looho, Groningen, Dlephulsstr 67. A. Luiks Leeuwar den, Spanjaardslaan 101 W J. v. d. Melj, Den Haag, Neuhuyskade 646f J, R. Meijer, Haren Gr., Lokveenweg 30 H. Modderman Den Haag, Frankenstraat 87 A. M. J. Morsch, Doornspijk. Oostendorp H 5 N. 1. Mouthaan, Haarlem, Flo rapark 11 E. Neljtzell de Wilde, Den Haag. Frankenslaan 313 W. A Nleboer, Groningen, Sehultedlep 72 b M. E. Noordermeer, Wasse naar, Bloemcamplaan 43 J. Petiet, Oegstgeest, Endeg.straatweg 5 T. Platteel en fam., weert, Maasstraat 40 A. Poortman en fam.. Den Haag, Laan van Meerdervoort 795 J. G. J. de Reus, Katwijk, Noordw.weg 62 A. G. de Ruiter en fam., Groningen. Klaprooslaan 55a Is. J. Scfccor. Dode; rravsn Keïkstr. IS A. p. Ce-huren. Vogelwaarde, Stoppeldijk C 41b G. de Serière (Jonkheer), Den Haag, Frankenslag 164 M. M. Sllerlngs, Leiderdorp, Berkenkade 12 Soenlto (Raden), Amsterdam, Beethovenstr, 109II Soeleiman Tajlbnapis, Amsterdam, J. van Eljck- straat 9 L, Thierens, Zutphen, Rozenhoflaan 21 W. TJepkema, Amsterdam, Poggenbeekstr. 13 II H. J, van Tuinen, Den Haag, Waalsdorperweg 231 J, Unl, Deventer, Zwolscheweg 165 T. T. Vermeeren, Utrecht, Palembangstr, 6 A, T. Visser, Franeker, H. v. Saxenlaan 9 E. Voete link, Haren, Gr., Botanicuslaan 49 J. H. J. de Vries, Den Haag, de Pei7)oncherstr. 81 M. A. de Roo^-Wesselman, Den Haag, Krayenhoffstr. 59 K. F. Westerouwen van Meeteren, Den Haag, Frankenslag 317 S. van Wezel en fam. Ermelo, Fr. Hendrlklaan 25 T. R. de Wit, Oegstgeest, Regentesselaan 61 M. C. Wittenberg, Haarlem, Spaarndammerw. 278 J. Wulster, Schiedam, Hoflaanstr. 19 G. Wybenga, Den Haag, Wel- marstr. 6 a B. B. S. van Zanten, Utrecht. Stad houderslaan 4. KLEEREN VAN EEN OUDE VROUW VATTEN VLAM. Toen de 76-Jarige weduwe T. Neth—Jongeneel in haar woning aan het Houtmansplantsoen 8 te Gouda gistermiddag omstreeks "kwart over 3 te dicht by de kachel kwam by het klaarmaken van den maaltyd, vatten haar kleeren vlam. Door een buurman werd -zy, toen zy door vlam men omgeven naar buiten liep, in een naby- gelegen grachtje geduwd. Met ernstige brand wonden is zy per auto naar het van Iterson ziekenhuis vervoerd Men vreest voor haar leven aldus de N.R.Crt. VAN DEN ZOLDER GEVALLEN. De ruim 81-jarige J. Lei'erink, wonende buurt schap Brammelo, bij Haaksbergen, wilde vee voeder van den zolder nalen, waarby hy ln de buurt van de zolderopening kwam, en door die opening naar beneden viel In zeer ernstigen toe stand ig het slachtoffer opgenomen. Men vreest voor zijn leven. DE LADDER GLEED UIT. Gistermorgen is te Amsterdam een 44-jarige glazenwasscher, die op de derde etage van een perceel aan het Sarpathiepark zyn werk ver richtte, komen te vallen, doordat de ladder uit gleed. De man werd dood opgenomen. KINDJE VERDRONKEN. Het driejarig kindje van den jachtopziener Van G. te Achterveld bij Amersfoort is in een onbewaakt oogenblik te water geraakt en ver dronken. BUITENLANDSCH GEMENGD. ONTPLOFFING AAN BOORD. Op het Argentynsche koopvaardijschip „Rlo Diamante" Is ln de wateren van den Rlo Grande VOOR VRIJDAG 9 JANUARI. Hilversum I, 415.5 M, 7.15: Gramofoonmuz. 7.45: Ochtendgymnastiek 7.55: Gramofoon- muziek 8.00; B.N.O.: Nieuwsberichten 8.15: Gramofoonmuzlek 8.35: Ochtendgymnastiek 8.45: Cramofoonmuziek 9.15: Voor de huls vrouw -.20: Gramofoonmuzlek 11.00: Voor de kleuters 11.20: Orkest Malando, solist en gramofoonmuzlek 12.00: Orgel en vlooi 12.40 Almanak 12.45: B.N.O.: Nieuws- en economi sche berichten 13.00: Productieslag 13.15: Klai van Beeck en zijn orkest en soliste 13.45: Gramofoonmuzlek 14.00: Haarlemsche orkest- vi -eeniging, solist en gramofoonmuzlek 16.00: Bijbellezing 16.20: Zang met pla obegeleldlng 16.45: Orkest Malando en solist 17.15: B. N. O.: Nieuws- economische- en beursberichten 17.30; foor de Jeugd 17.45: Orgelconcert 18.10: Sportwetenswaardlgheden 18.30: Uitzen ding voor Nederlandsche arbeiders ln Dultsch- lanc'. 19.00; Actueel half uur 19.30: Amu sementsorkest en solist (Van 20.15 af alleen voor de Radio-Centrales die over een lijnverbin ding met de studio beschikken) 20.15: Gramo foonmuzlek 20.45: Causerie: Wintertijd in Vlaanderen 21.00: Het Roemeensch orkest Gre- goi Serban en gramofoonmuzlek 21.45: B. N. O.: Nieuwsberichten 22,00: B. N. O.: Engel- sche uitzending; Economic News from Holland of gramofoonmuzlek 22.1524.00: Gramofoonmuz. Hilversum II, 301.5 M. 7.15—8.45; Zie Hil versum I 8.45: Gramofoonmuzlek 10.00: Morgenwijding 10.15: Gramofoonmuzlek 10.40: Rotterdam, lezing 11.00: Zang met plano begeleiding en gramofoonmuzlek 11.30: Gra mofoonmuzlek 12.00: Ensemble Joan Lancé 12.45: B.N.O.: Nieuws- en economische berich ten 13.05: Gevarieerd programma 15.00: Voor de vrouw 15.45: Het kleine Omroeporkest 16.30: Voor de jeugd 17.00: Gramofoonmuz. 17.15: B.N.O.: Nieuws-, economische- en beurs berichten 17.30: Rmancers, soliste en orgel spel 18.30- Verborgen rijkdommen ln het waardelooze 18.45: Gramofoonmuzlek 19.00: Actueel half uur 19.30: Gramofoonmuzlek 19.45'; Reportage 20 00: Gramofoonmuzlek (Van 20.15 af alleen voor do Radio-Centrales clle over een lijnverbinding met de studio be schikken) 20.15: Zang met pianobegeleiding 20.45: Gramofoonmuzlek 21.00: Boekbespreking 21.15- Gramofoonmuzlek 21.45: B, N. O.: Nieuwsberichten 22.00: Gramofoonmuzlek 22.1022.15: Avondwijding. GEMEENT. RADIO DISTRIBUTIEBEDRIJF Voor VrUdag 9 Januari. Ie programma: 7.15—24.00: Hilversum I. 2e programma: 7.1522.15: Hilversum II 22.1524.00: Dultsch programma. 3e programma: 7.00—24 00: Dultsch programma 4e programma: 7.15—21.00: Dultsch programma 21.0022.00: Gramofoonmuzlek G.R.D. 22.00 24.00: Dultsch programma. door on°Pgehelderde oorzaak een ont ploffing ontstaan in de marconistenkamer. De gezagvoerder, de eerste officier en de radio- te.egrafist werden gedood. De koopvaarder was korteeloden dcor Argentinië van Italië gekocht. Een blymoedige roman door WILHELM LICHTENBERG. (Vertaling vaD Mas van Straten). Copyright I. P Q <G t». Weisz) A'dam. „Waarom? Orndat ik my met de wasch bezig houd? We moeten alles zelf doen. Dat Is nu eenmaal zoo." De dame bekeek Raffaela nu opmerkzamer. ..Overigens herinnert u mij aan iemand. - Ik west op het oogenblik niet aar» wie.... Aan esn zeer beleerd pezichf.Dat men overal ziet. .Waarschliniyk aan de film actrice Raffaela Cellini" zei Raffaela snol. om verdere uitwei dingen over dit thema te vermijden. „Ja. tuist. Sen verbluffende gelijkenis." ..Helaas ben ik hot b3oS." „Dat san ik me Indenken" glimlachte de dame. Maar toen voegde zy er vriendelijker aan toe: „Maar wat niet is kan nog komen. Beginnen moeten wo allemaal." Na een kleine pauze vroeg ze: „Kunt u mij misschien ook zeggen, of zich by uw troep een zekere Dlno Gioberti bevindt?" „Ja." „Ik bon namoiyk zUn moeder." „Ach!" Raffaela keek signora Gioberti belang stellend aan. „Gelooft v -overigens, dat mijn Jongen talent heeft?" vroeg Dino's moeder verder. En haar toon was heelemaal niet zoo. alsof zij eenposi tief antwoord verwachtte. „Och, U: geloof het welzei Raffaela ont wijkend In werkelijkheid had zy medelij den. met den Jongen, die zich hier zoo vergeefs in de lagere stemregionen afbeulde. „U hoeft mij niet te sparen. Mijn man en Ik gelooven namelyk heelemaal niet aan ajn kun stenaarsroeping. De longen is van de school banken weggeloopen naar dit theater Cam- pagna." „Ik weet het." „Enfin in het begin hebben we het met zoo tragisch opgenomen. Ieder jong mensch moet toch iets romantisch beleven, voor hy een braaf en eerzaam burger wordt Maar nu, denk ik, wordt het tyd hem weer terug te halen Wat denkt u daarvan signorina?" Raffaela moest wel antwoorden, of zjj wilde of niet: „Ik zou het dringend aanbevelen," Signora Gioberti knikte tevreden. „Prachtig! Dan begrypen wy elkaar dus." Raffoola had haar wasch m een mand gedaan en stond op het punt den tuin te verlaten. Signora Gioberti verzocht: „Misschien kunt u my den Jongen sturen. Ik verlang er erg naar hem te zieo. Hy moet een heele man geworden zijn." Signora Gioberti ging op een bank zitten en wachtte op haar Dlno; maar haor blikken waren nu ernstiger dan eerst en met bezorgdheid keek zij naar de poort, van waar zy Dlno ver wachtte. De longen verscheen na enkele oogenblikken en deinsde van verrassing terug; Raffaela had het beter gevonden hem de verschynlng van signora Gioberti maar niet aan te kondigen, „jy, mama....?" uitte hy moeizaam; maar er klonk geen vreugde over he* weerzien in zijn stem Signora Gioberti stond op cs ging op haar longen toe. „Jcy ik, myn Jongen. ISn ik bon heel biy Je te zien." Hy liet zich haar tcedere omhelzing welge vallen en zei'. „O, ik ben natuurlijk ook heel blij. mama 3e nam hem mee naar de bank cn vroeg: „Werkeiyk?" En toen kuste zil den jongen har' teiyk Hy verweerde zich ontzet. „Niet doen: mamal Je kunt me toch niet zoo Li het openbaar zoe nen! rk ben toch al een volwassen operazan ger." En zü zei met haar goedigste lacbjo: „O, neem me niet kwaiyk! Daar had ik heelesooal niet aan gedacht." Maar toen deed ze weor iets, dat men by een volwassen operazanger niet doet se streek hem teeder over de wan gen. „Wat ben Je mager geworden, jongen." „Och, dat zegt niets. De kunst maakt mager". „Zoozoo! En ik dacht nog wel, dat het van het eten kwam. Maar ik heb er helaas geen verstand van." 3e bekeek hem nog eens van opzy en merkte ten slotte op: „Overigens har- teiyke groeten van vader." „Dank u- Hoe gaat het met hem?" vroeg Dlno zonder werkeiyke belangstelling. „Heel goed. Alleen maakt hy zich den locvt- sten tyd groote zergen over jou." „Dat Is niet noodig. Ik ten volkomen geluk kig; Theaterspelen is heeriyk moeder!" Ze nam zyn hand. „Daarvan ben ik over tuigd. Toch zou Ik Je graag weer thuis hebbon." „Dat Is absoluut uitgesloten stelde Dlno zich energiek te weer. „Zeg dat nleti Papa wil graag, flst je nog vier fyne vacantieweken neemt en dan weer naar het gymnasium gaat."' Dino werd werkeiyk boos „Neem me Liet kwaiyk mama. maar naar de schoolbanken kan ik niet meer terug Eergisteren heb Ik nog den Schaunard in „La Bohème" gezongen met ko lossaal succes" „Men meet onder sommige omstandigheden ook wel eens zyn successen kunnen vergeten", vond mama Gioberti, torwUl zo d« trillende hand van haar Jongen streelde. Maar toen zei hy na een poos, en hot klonk als een wanhoopskreet: „Ik kan niet weg van hierl" „Mag ik vragen waarom?" „Ik houd van iemand." Hy zei hst zoo. dat mama Gioberti moeite had niet te lachen Maar zij wist. dat achttien- Jarige Jongens er p?ys op stellen ernstig ge nomen te worden, Daarom vroeg zy zeer deel nemend: „Van wie houd Je, Dino°" „Den twtcovercnd wezen." „Matuuriyk Maar ts dit - - hetoovcrende we zen ook aan het theater?" „Ja f".e is een begenadigds zangeres, tön mooi als ten gcdln,' Hij zei het met al de ovsrtuigingskrachï van zijn achttien jaren, „Jong?" vroeg zijn moeder, door deze beken tenis heelemaal piet van haar stuk gebracht. „Heel jong," antwoordde Dlno. „Misschien vier en twintig. ïk heb haar natuurlijk nog niet naar haar leeftijd gevraagd." „Dus toch nog zes jaar ouder aas JIJ."* „3y kan toch niet helpen, dat Ik pas acht tien ben", verweerde Dlno zich tegen dit be zwaar ./"vorigens heb l'c naar gezegd, dat lk al negentien bon. Verraad me dus niet, mama." (Nadruk verboden) (Wordt vervolgd)

Leidsch Dagblad | 1942 | | pagina 5