mos LAATSTE BERICHTEN Dinsdag Mei 1941 0FFICI1ËLE KENNISGEVING STADSNIEUWS Uitslaande brand in een matrassenfabriek De uitreiking der persoonsbewijzen PHILIPS Binnenland Regeling vieeschdislribulie gewijzigd Buitenland Rede van rijksminister Frick Groote schade voor den eigenaar. VRIJWILLIGERS VAN DEN L.B.D. .INGESCHAKELD BIJ DE BLUSSCHING. Gisteravond omstreeks tien minuten over zes ontdekten opnvonenden, dat hran-d was uitgebroken in een houten schuurtje, staan de naast de matrassenfabriek der firma J. Kleine aan den Stationsweg achter het ge bouw der Kamer van Koophandel. In dit schuurtje worden afvalstoffen be waard, die een uitermate brandbaar mate riaal vormen, zoodat toen de brandweer ongeveer tien minuten na het alarm met een motorspuit onder leiding van inspec teur Dijkstra op het terrein arriveerde, niet alleen het gebouwtje in llohter laaie stond, maar de vlammen ook reeds waren over geslagen op de nabijgelegen werkplaats, welke, evenals het schuurtje, in eigendom toebehoort aan de Nederlandsche Spoor wegen. Juist gisteren was een belangrijke partij grondstoffen aangekomen, zoodat i n de werkplaats ongeveer 80.000 K.G. kapok- en wolvulling aanwezig was, terwijl hier bo vendien een tweetal kammachines en een motor stonden opgesteld. Ook in deze goederen vond het vuur gretig voedsel, zoodat het niet lang duurde of de vlammen sloegen door het dak heen naar buiten, terwijl een dichte rook uithet gebouw opsteeg. De brandweer vatte het vuur aan met vier slangen op de motor spuit, terwijl een op het Schuttersveld op gestelde babyspuit van den Luchtbescher mingsdienst aan de achterzijde van het ge bouw met twee stralen de vuurzee bestreed. Ondanikshe/tfeit, datgedurends langen tijd groote hoeveelheden water in het gebouw werden gespoten, kon de brandweer niet verhinderen, dat het grootste deel der voorraden door het vuur verloren ging, ter wijl de rest zeer veel waterschade kreeg. De waarde van den wolvoorraad werd door den heer Kleine, die niet verze kerd was de assurantie-maatschap- pijen wilden dezen voorraad in verband met de groote brandbaarheid niet ver zekeren! geschat op 35 ri 40.000 gul den. Omtrent de oorzaak tast men volkomen In het duister; het uit acht man bestaande personeel had kort tevoren de fabriek ver laten zonder iets verdachts te hebben op gemerkt. De nablussohing duurde den geheelen avond en nacht door; zelfs hedenmiddag smeulde het nog hier en daar en werd nog met een slang op de waterleiding water ge geven, Bij de blussching is voor het eerst gebruik gemaakt van de diensten der vrij willigers van den Luchtbeschermingsdienst die uitstekend werk hebben verricht. Behalve de commandant van de brand weer de commissaris van politie, de heer R. J. Meyer en de wnd. commandant, de hoofdinspecteur, de heer W. G. Weyers, waren op het terrein aanwezig de burge meester, mr. A. N. de Ruyter van Steve- ninck en de wethouder, mr. A. F. L. M. Tape. IN HET BELANG VAN EEN VLOT VERLOOP WORDT NOGMAALS ALLER ALLER MEDEWERKING INGEROEPEN. Gisteren is ten sbadhuize ingang Br ee straat begonnen mét de uitreiking der persoonöbewijfcen, «hetgeen een zeer vlot verloop had. ZooaLs men weet, moet ieder ingezetene behoudens enkele uitzonderingen die den leeftijd van 1.5 jaar heeft bereikt, bin nen enkele maanden in het bezit van dit 'bewijs worden gesteld, Men ontvangt van den burgemeester een uitnoodiging om het Persoonsbewijs te komen afhalen en is dan ook verplicht op den vastgestelden dag en tijd te verschij nen. Doet men dit niet, dan beloopt men zeer groote kans, dat men niet meer binnen den vastgestelden tijd in het bezit geraakt van het vereischte document, omdat men gedurende de uitreikingstermijn niet meer geholpen kan worden en het niet uitgeslo ten is, dat er geen gelegenheid meer gege ven kan worden later alsnog het persoons bewijs te verkrijgen. Hoewel de opkomst der ultgenoodlgden gisteren niet onbevredigend was, kon het toch 'beter. Men leze de ontvangen uitnoo- digingen met bijtoehoorende toelichting, welke in alphabetlsche volgorde worden toe gezonden zeer aandachtig door en vergetc niet op tijd te verschijnen. De uitnoodi-gingen worden 8 a 10 dagen voor den verschijndag toegezonden, zoodat men dus gelegenheid heeft zich dien dag een oogenblik vrij te maken. Eenige opgeroepenen moesten worden teleurgesteld omdat de twee in te leveren foto's niet aan alle eischen voldeden. Men kan zich deze teleurstelling besparen dcor zichzelf van te voren ervan te overtuigen of de foto's goed zijn. Men leze daarom op de uitnoodiging de vereisohten waaraan de foto's moeten voldoen goed na en contro leer© vooral de maten waaraan de foto's moeten voldoen. Vooral dient men er op te letten, dat het gezicht minstens 2 cm. in doorsnee moet zijn, dus ook over de smalste richting, dit is horizontaal en dat het linkeroor geheel zichtbaar moet zijn. Vooral de dames dienen met dit laatste ter dege rekening te'houden, zij dienen zich te laten fotografeeren geheel met het hoofd haar van het linkeroor verwijderd. Alleen met volledige medewerking van de daar voor in aanmerking komende personen, kan de uitreiking der persoonsbewijzen binnen den vastgestelden tijd regelmatig verloopen. Men verzoekt ons mede te deelen, dat het Gewestelijk Arbeidsbureau (de voorma lige afdeeling Arbeidsbemiddeling van den Gem. Dienst voor Sociale Zaken) sedert 1 Mei zijn werkzaamheden in het voormalige Gymnasium aan de Douzastraat hééft aan gevangen evenals de bijkantoren te Alphen, l&ttfcwh'k en Lisse, schuilt in de zes roteerende beitels van de „PhiliShave" 6. De stugste baard verdwijnt snel en grondig. Uitgerust tnet een speciaal ontwikkelden mo tor, ronden kop en epccialen huidspanner. Prijs fl. 24.80 2544 tlngez. Meet.) EXAMENS PONTSCHOOL. Voor het examen Steno-Typen in de Ned. Taal (130 lettergrepen p. min.), afgenomen door den Alg. Stenografen Bond slaagden: de dames I. v. d. Hoeve, M. Schild, C. M. Scholtes, Hazerswoude, M. C. Venhoorn, Zoeterwoude, E. L. Versieyen, Oegstgeest. Voor Kaïntoorstenograaf in de Ned. Taal (130 lettergr. p. min.)de dames C. A. v. <1. Meulen, M. Verboom. Voor Machineschrijven B (ten minste 120 regels)de dames A. T. L. de Boer, J. v. d. Broek, J. L. Cleveringa, G. J. Crama, T. Grama, M. Doorn, Oegstgeest, C, M. Groene- veld, Leiderdorp, H. C. v. d. Heijden, Heem stede, C. Jolles, M. de Jonge, M. E. A. Kern, J, F. Nierstrasz, R. v. d. Rhee, Katwijk aan Zee, E. C. Schoute, M. C. Snéllen, Oegst geest, H, Stuifzand, F. Trippenzee, en de heeren C. T. de Boer, Noordwijk aan Zee, H. L. Bokern, J. Breuker, G. E. Hoekstra, H. H. Hoogeveen, Hazerswoude, A. J. T. v. Kerkhoff, Oegstgeest, J. Laan, G. C. Maan, Katwijk aan Zee, A, F.. J. Messchaert, J. H. Minke, J. Parlevliet, Katwijk aan Zee, C. A. Schakenbos, Hazerswoude, A. Volbeda, Kat wijk aan Zee, E. A. de Wekker. Voor diploma A: de heer G. D. Roden burg. Waar geen woonplaats is vermeld, is deze Leiden. ACCORDEON-GEZELSCHAP „HOHNER". Zondag j X, hield het Leidsche Accordeon gezelschap „Hohner" een gezolligen avond voor leden en amateurs in café „Oud-Hor - tus-zicht". Niettegenstaande het dansver- bod is het er gezellig toegegaan. De Hohner Band liet zich weer van haar beste zijde hooren. De humorist Louis Zitman wist al gauw de stemming er in te brengen met zijn liedjes en praatjes. Eenige accordeon-duet ten en solo's Werden door de Hohner-leden •ten beste gegeven. Zij nog vermeld het optreden van het mondaccordeon-duo van Hohner-leden, die veel succes oogstten. De heer v, Trigt be pleitte de oprichting van een vaandelfonds, SCHADELOOSSTELLING VOOR LEVE RINGEN OF VERRICHTINGEN TEN BEHOEVE VAN DE DUITSCHE WEERMACHT. De Burgemeester der gemeente Leiden brengt het volgende ter kennis van belang hebbenden Ten einde te kunnen nagaan of en in hoeverre alsnog betaling mogelijk zal zijn voor leveringen of verrichtingen ten be hoeve van de Duitsche Weermacht, waar voor de verzoeken om vergoeding door om standigheden buiten den wil van betrok kenen niet binnen den-bij de verordening van den Rijkscommissaris no. 49/1940 ge stelden termijn konden worden ingediend, wordt de gelegenheid geboden die aanvra ge alsnog vóór den 15en Mei a.s. op de Ge meente-Secretarie (afd. Financiën) in te zenden. Als voorbeelden van de bedoelde omstan digheden-worden genoemd: a. indien op verzoek van een onderdeel, der Duitsche Weermacht de rekeningen rechtstreeks bij dat onderdeel worden in gediend, welke later, nadat de voorgeschre ven termijnen waren verstreken,- werden teruggezonden met de mededeeling, dat zij op den voet van bovenvermelde verorde ning bij de gemeente moes.ten worden in gezonden; b. indien vóór het verschijnen van meergenoemde verordening, dat is op 17 Juli 1940, bij een verkeerde Nederlandsche of Duitsche instantie e&n verzoek om vergoeding werd ingediend en het herstellen van deze fout vóór 31 Augus tus 1940 niet meer mogelijk was; c. bij het uitblijven van een aan een Duitsch Weermachtonderdeel verzocht be wijs voor de gedane levering of verrichting, zonder welk belanghebbende van meening was, dat geen verzoek om vergoeding bij de gemeente kon worden ingediend; d. indien ten gevolge van ernstige ziekte of van verblijf buitenslands (krijgsgevan gene) betrokkene niet in staat was tijdig een verzoek om vergoeding in te dienen. Uitdrukkelijk wordt ér de aandacht op gevestigd, dat verzoeken, als hiervoren be doeld, welke na 15 Mei a.'s. worden inge zonden, niet meer in behandeling kunnen worden genomen. De Burgemeester voornoemd, STEVENINCK Leiden, 6 Mei 1941. 2580 waartoe werd besloten. Te ongeveer elf uur keerden allen in vroolijke feeststemming huiswaarts. Op Dinsdag 13 Mei a.s. des ochtends van 10.2011.00 zal onze stadgenoot, de heer Leo J. C. Dée wederom een violon-recltal geven via den zender Hilversum II. Zijn begeleider is dit keer Johan Ligtelijn. Het programma luidt als volgt: sonate van Vi valdi; Vie ja Castilla en Murciana van Joa quin Nin en Requiebros van C. Cassadö. De uitnoodiging om een cello-recital te ver zorgen kwam rechtstreeks van het Depar tement yan Volksvoorlichting en Kunsten, Dinsdag a.s. herdenkt de heer P. Sies, hoofdmonteur bij de Haagsche Tramweg- Maatschappij Den Haag—Wassenaar—Lei den, den dag, dat hij vóór 40 jaar bij ge noemde, maatschappij in dienst trad. De politie alhier heeft aangehouden den 17-jarigen H, K. die pich heeft schuldig gemaakt aan ladelichting en diefstal van een partij zakken. MOTORRIJDER REED TEGEN EEN BOOM Marechaussee bij Epe gedood. Vanmorgen omstreeks half elf is op den Apeldoornschen weg even buiten het dorp Epe een ongeluk gebeurd, waarbij de onge veer 30-jarige marechaussee P. uit Apel doorn het leven heeft verloren. P. reed in een motor met zijspan in de richting van Epe. Van de tegenovergestelde zijde kwam een paard en wagen. P., die hiervoor wilde uitwijken, verloor, mede ten gevolge van de gladheid van den weg, den macht over den zwaren motor en reed tegen een langs den weg staanden boom. De motor sloeg over den kop en P. werd weggeslingerd. Dr. Mijs, die zeer spoedig aanwezig was, kon slechts den dood constateeren. De motor werd zwaar beschadigd. BONNEN VOOR ACHT DAGEN. Ook verduurzaamde eend, gans en kalkoen op den vleeschbon verkrijgbaar. Aangezien in de practijk gebleken is, dat het moeilijkheden oplevert, indien.' de bon nen van de vleeschkaart worden aangewe zen voor een verbruiksperiode van zestien dagen, is thans de volgende regeling ge troffen. De bonnen van de vleeschkaart zul len worden aangewezen voor een ver- bruiksperiode van 8 dagen, terwijl de hoeveelheid vleesch of Vleeschwaren, welke per bon gekocht kan worden, een half rantsoen zal bedragen. Het totaal beschikbare vleeschrantsoen gedurende ©en tijdvak van 16 dagen blijft hier door dus ongewijzigd. Voor het koopen van een rantsoen vleesch van 100 gram of een rantsoen vleesch waren dient in den vervolge twéé bonnen van de vleeschkaart te worden ingeleverd. De met „een rantsoen- vleesch" en „een rantsoen vleeschwaren"gemerkte bonnen blijven recht geven öp een rantsoen vleesch of vleesch waren. De wisselibon voor „een •kwart rantsoen vleesch" blijft recht geven op een kwart rantsoen, Bovenstaande régeling was noodzakelijk, omdat het in de praktijk niet wel mogelijk is de slagers voor zestien dagen ineens te bevoorraden, hetgeen o.a. verband houdt met de gebruikelijke weekmarkten. Met ingang van Woensdag 7 Mei zullen voorts op de bonnen van de vleeschkaart behalve verduurzaamde kip, ook verduur zaamde eend, gans en kalkoen, voor zoover voorradig, verkrijgbaar zijn. Gedurende het tijdvak van Woensdag 7 Mei tot en met Woensdag 14 Mei a.s. geeft elk der vier met „14 vleesch" ge merkte bonnen van dé^vleeschkaart recht op het koopen' van een half rantsoen (50 gram)vleesch, been inbegrepen, of een half rantsoen vleeschwaren. s De. met „14 worst, vleeschwaren" ge meukte -bon geeft uitsluitend, recht op het koopen van een half rantsoen vleeschwaren. Het koopen op deze bonnen is voorts nog toegestaan tot en met 2Jaterdag 17 Mei a.s. Het rantsoen vleesch,- dat per twee bon nen van de vleeschkaart 'kan worden ge kocht, bedraagt 75 gram voor gerookt of gekookt varkens-, rund-, kalfs- paarden- en schapen vleesch en voor gerookte worst soorten. 100 gram voor gekookte worstsoor ten, rolpens en knakworst, 125 gram voor leverartikelen, tongenworst en nierbrood, 150 gram voor bloedworst, of 100 gram kip, eend, gans of kalkoen in blik of in glas. alsmede door bevriezing verduurzaamde kip, eend, gons of kalkoen, been inbegrepen BENOEMING W. HULSTIJN. Tot persadviseur van den secretaris generaal van het département van volksvoorlichting en kunsten. De secretaris-generaal van het departe ment van volksvoorlichting en kunsten heeft benoemd tot zijn persoonlijken pers adviseur, de nheer W. B. D. Hulstijn. De heer Wouter Hulstijn, geboren 6 Sep tember 1899 te Arnhem, deed in 1919 zijn intrede in de journalistiek als redacteur van de Nieuwe Courant te 's-Gfavenhage. In 1920 werd hij verbonden aan de redactie van de Nieuwe Rotterdamsche Courant. In 1923 werd hij belast met den pers- en propagandadienst van het Philips Concern te Eindhoven. Van 1925 tot 1932 was hij verbonden aan de redactie van „De Telegraaf" als hoofd der afdeeling weten schap; van 1932 tot 1937 tradi hij op als hoofdredacteur van de Bussumsche Courant. Als mede-oprichten en oud-lid van het hoofd- en dagelijksch bestuur van de voor malige A.VjR.O. geniet de heer Hulstijn be kendheid in radiokringen. Sedert 1933 is hij lid van de N. S. B. ONTHULLINGEN OVER DE VLUCHT VAN DE KONINKLIJKE FAMILIE. Documenten van Berlijn. Het D.N.B. meldt uit Berlijn: Dé gevluchte Nederlandsche prinses Ju liana die, teneinde geen gevaar te loopen, naar Amerika is gegaan, heeft zich ter ge legenheid van haar verjaardag in een ra diorede gericht tot de Nederlanders, overal ter wereld en op de zeeën. In het bijzonder heeft zij de Nederlandsche zeelieden aan gespoord om in het belang van Engeland de verbindingslijnen tusschen Groot-Brit- tannië en Amerika, welke thans reeds door alle zeelieden als „wegen des doods" wor den gevreesd, in stand te houden. Het is voor deze Nederlandsche prinses derhalve niet voldoende dat haar vader land in het belang van Engeland alle ver schrikkingen van den oorlog moest door maken. dat het na de nederlaag werd over geleverd aan haer „humane" Engelsche vrienden en werd prijsgegeven aan dehon- gerblokkade en dat het ten slotte door de Engelsche nachtelijke piraten werd gebom bardeerd. Bovendien spoort zij thans, op veiligen afstand, haar landgenooten aan in het belang van de Britsche heerschappij zich bloot te stellen aan alle mogelijke ge varen. Zijzelf en haar gezin waren evenwel geenszins bereid het risico te aanvaarden en te zamen met het volk te dragen, wat zij zelf indertijd de Nederlanders heeftop- gelegd Het bewijs' is reeds geleverd, dat de Nederlandsche regeering in vredestijd niet alleen den oorlog tegen Duitschïand heeft voorbereid doch ook reeds tevoren de vlucht van het Koninklijk Huis en van de regee ring in alle bizonderheden had geregeld. Dit blijkt o.a, aldus het D.N.B. uit documenten van het bijzondere commissa riaat van de Fransche politie te Calais, wel ke onlangs door vertegenwoordigers van de Duitsche weermacht in het gebouw van de Sureté Nationale te Parijs zijn gevonden. De afdeelings-commissaris van de Fransche politie te Calais, G. Nicouleau, heeft op 12 April 1940 de volgende mededeeling gedaan aan den directeur-generaal van de Sureté Nationale, aan den prefect van Arras, aan den onder-prefect te Boulogne en aan den commandant-generaal van het eerste mili taire district te Rijssel, betreffende het cventueele vertrek van de Koninklijke fa milie en de Nederlandsche regeering naar Engeland: „Van zeer betrouwbare Engelsche zijde is het volgende vernomen: In geval van een schending van het gebied van den Neder - landschen staat door het Duitsche leger zal de Koninklijke familie en de regeering van dit land naar Engeland vluchten, waar reeds alle maatregelen getroffen moeten zijn voor de ontvangst van deze personen. Mijn correspondent voegt hieraan toe, dat 25 Nederlandsche vliegtuigen'' voortdurend gereed worden gehouden om bij het eerste elerm de doorluchte personen van Neder land naar Londen te brengen." Dit document bewijst ondubbelzinnig, dat die kringen in Nederland, welke naar een oorlog met Duitschïand dreven, reeds vroeg tijdig voorbereidingen troffen voor de vlucht, teneinde het volk in het beslissende oogenblik in de steek te laten. BEGIN VAN DEN TUNNELBOUW TE VELZEN. Vanochtend om half twaalf is een begin gemaakt met den bouw van den tunnel on der het Noordzeekanaal te Velsen. Aanwezig waren o.m, ir. C. Woltenbeek, hoofdingenieur van den tunnelbouw in het district-VeLsen, mr. M, M. Kwint, burge meester van Velsen, ir. A. Eggink, ingenieur van den Rijkswaterstaat te IJmuiden, de heeren A. F. en C. F. Wilder, directeuren van de Amsterdamsche Ballast Maatschap pij en k. J. A. Verhoef, directeur van open bare werken te Velsen. De heer Wolterbeek hield een toespraak, waarin hij vaststelde, dat men tot een mijl paal gekomen is bij den tunnelbouw. Na vijf jaar voorbereiding is men nu aan de ver wezenlijking van het werk begonnen. Nadat de Nederlandsche driekleur op de 'graafmachine was gehesc'hen, werd daarna de eerste schep in den bod6m gestoken en de eerste 1.75 kub. M. klei uit het polder land opgenomen. Nadat de machine eenige kub, m. aarde had verwijderd, vertrok het gezelschap naar IJmuiden waar een lunch aan het voltal lige personeel, dat bij den tunnelbouw be trokken is, werd aangeboden. standpunt gezien, gewaardeerd moet wor den, bij bestuursarbeid, die betrekking heeft op groote ruimten, moet zij het doel van den leidersstaat voorbij schieten en zeer ernstige verkeerde effecten teweeg brengen, Benadeeling van het souvereine overzicht, afsterving van de onder de ver antwoordelijke instantie ressorteerende krachten, verstoring van het verloop van den organisatorisch gewilden bestuursar beid, miskenning van het gezonde eigen leven der verschillende landsch'apsdeelen van het bestuursdistrict moeten de recht- streeksche gevolgen zijn. De verdere ge volgen zijn onderbreking en verlamming van den tot in de laatste uitloopers van het bestuur berekenden weg, dien de be velen moeten afleggen en daarmede van het middel, dat het centrale gezag -in den leidersstaat noodig heeft om zijn doelein den te bereiken. Duidelijk en ondubbel zinnig moet derhalve het devies luiden: sterk centraal gezag, maar vermindering van. liet overbodige en schadelijke centra lisme. Daarmede zijn ook reeds de gevolgtrek kingen omschreven, die voortvloeien uit het kenmerk, dat ik voor de positie van den Oberpraesident naar voren heb gebracht: beperking tot leidend en richtinggevend optreden tot behoud van de leiderspositie, die het vrije overzicht vereischt, d.w.z. af zien van de uitvoering van loopende be stuurszaken. Het daarin tot uitdrukking komende beginsel kan, vooral in oorlogs tijden, niet hoog genoeg aangeslagen wor den. Immers (juist in oorlogstijd komt het erop aan, om bij een verminderde hoeveel heid personeel en een vergroote taak in het bestuur het maximum aan arbeids prestatie uit ieder individu te halen. Het is een onvoorwaardelijke voorwaarde voor een tot aan de limiet van het mogelijke opge voerde arbeidseconomlsche uitbuiting van krachten, dat ieder individu tot aan de limiet van zijn belastingcapaciteit aan het werk wordt gesteld voor de taak, die hem toevalt. Alleen dan wordt rekening gehou den met den psychologischen eisch, dat voor een opgevoerd arbeidscapaciteit nood zakelijk is, dat men het verantwoordelijk- heidsbewustzijn vrijlaat en voldoening in den arbeid doet ontstaan. (D.N.B.) CENTRALE GEZAG EN CENTRALISME. Bij de installatie van den door den Fueh rer benoemden nieuwen Oberpraesident der provincie Hannover heeft rijksminister dr. Frick een redevoering uitgesproken, waarin hij o.m. een duidelijke uiteenzetting gaf van het onderscheid, dat gemaakt moet worden tusschen de handhaving van het centrale gezag en het ondanks alle streven nog steeds aanwezige en schadelijke cen tralisme. Centralisme, aldus spr., is de ver- eeniging van richting aangevende en uit voerende activiteit in één hand in geval len, waarin deze vereeniging om redenen van rationeel werken uit den booze geacht moet worden. Het centralisme moet vaak geweten worden aan den in het wezen van het Duitsche karakter liggenden drang om aanvaarde plichten tot het uiterste zelf ten uitvoer te leggen en daarbij met alle grondigheid tot in de kleinste details af te dalen, hetgeen in groot verband gezien hierop neerkomt, dat men de taak van de instanties, die volgens een evenwichtige orde elkaar in rang opvolgen en die met de uitvoering belast zijn, aan zioh trekt. Hoe zeer deze houding, welke in dezen fun- damenteelen trek van den Duitschen aard tot uitdrukking komt, van een ethisch 486e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 4de klasse, 2de Lijst Trekking van Dinsdag 6 Mel 1011 Booge PrUzcn f 1500.— 21348 f 400— 4307 20925 f 200— 11207 11244 f 100— 8035 10203 15076 18103 18116 20592 Prijzen van t 65. 1002 1064 1079 1080 1082 1097 1270 1293 1314 1342 1437 1465 1467 1468 1504 1529 1551 1561 1583 1614 1641 1667 1608 1837 1865 1868 1904 1919 1924 1987 2008 2024 2082 2093 2122 2192 2240 2277 2343 2398 2431 2440 2457 2510 2530 2622 2661 2684 2695 2746 2866 2879 2916 2946 2996 3002 3007 3012 3016 3019 3021 3045 3054 3074 3105 3132 3150 3171 3178 3217 3261 3266 3332 3334 3421 3424 3430 3435 3498 3565 3601 3612 3647 3683 3698 3704 3721 3727 3730 3775 3841 3843 3844 3873 3886 3914 3926 3929 3936 3995 4029 4047 4072 4078 4092 4098 4160 4215 4260 4363 4367 4380 4402 4434 4435 4506 4520 4531 4568 4587 4589 4605 4619 4620 4621 4633 4653 4671 4692 4726 4745 4780 4736 4787 4788 4799 4807 4842 4855 4860 4893 4911 4928 4981 5032 5071 5095 5103 5117 5137 5251 5290 5297 5307 5321 5361 5406 4556 5463 5502 5538 5631 5706 5743 5887 6896 5966 6003 6017 6044 6061 6077 6081 6134 6135 6166 6180 6223 6255 6272 6318 6354 6402 6408 6411 6468 6482 6511 6531 6536 6588 6701 6719 6730 6795 6811 6820 6835 6931 7009 '1025 7099 7120 7133 7135 7147 7175 7227 7377 7399 1464 7467 7474 7486 7488 7528 7540 7559 7607 7646 7718 7772 7788 7804 7817 7820 7830 7832 7883 7899 T960 7995 3002 8010 8037 8046 8047 8071 8080 8120 8164 8191 8247 8268 8300 8362 8385 8424 8437 8465 8469 8472 8510 8524 8548 8566 8597 8608 8633 8673 8681 8692 8705 8712 8737 8738 8762 8769 8809 8829 8833 8872 8887 8930 8932 8949 8972 9019 9104 9105 9107 9165 9210 9227 9228 9235 9257 9264 9302 9390 9438 9457 9483 9500 9578 9703 9705 9744 9785 9872 9951 9969 10017 10030 10034 10126 10151 10170 10184 10218 10229 1Ó297 10335 10371 10411 10464 10470 10499 10579 10633 10653 10689 10724 10766 10776 10808 10814 10871 10881 10899 10959 10962 11009 11039 11100 11101 11126 1120: 11208 11224 11254 11257 11258 11280 11329 11341 11356 11414 11454 11455 11515 11542 11587 11703 11705 11716 11719 11733 11771 11799 11801 11817 11893 11912 11925 11934 11942 11952 11960 11997 12052 12098 12103 12184 12209 12212 12237 12258 12320 12345 12420 12422 12425 12465 12470 12492 12493 12507 12508 12515 12516 12577 12581 12615 12632 12660 12671 12676 12681 12701 12721 12766 12868 12922 12951 12966 12976 12977 13066 13068 13069 13078 13255 13382 13400 13457 13458 13466 13514 13571 13579 13588 13632 13714 13733 13747 13751 13758 13763 13783 13794 13797 13814 13859 13911 13949 139fio 13951 13956 13963 13983 13985 13989 14105 14186 14203 14205 14239 14250 14289 14310 14324 14369 14398 14427 14459 14463 14477 14519 14525 14538 14544 14556 14637 14652 14663 14812 14816 14827 14846 14958 14968 14996 14997 15010 15015 15020 15055 15059 15125 15276 15282 15393 15396 15492 15497 15501 15502 15532 15540 15572 15581 15630 15640 15686 15693 15709 15741 15749 15756 15775 15813 15816 15818 15837 15843 16860 15882 15895 15904 15958 15965 15966 15931 15985 16046 16055 16068 16088 16185 16205 16208 16244 16298 16316 16334 16349 16370 16372 18407 16422 16434 16462 16464 16494 16518 16553 16559 16567 16569 16597 16638 16639 16647 16650 16797 16612 16836 16863 16875 16883 16909 16958 17026 17027 17084 17110 17117 17134 17165 17169 17196 17207 17210 17216 17244 17273 17307 17327 17394 17400 17413 17446 17523 17566 17575 17586 17624 17633 17647 17674 17676 17696 17748' 17761 17778 17791 17794 17843 17892 17909 17956 18015 18032 18047 18070 18078 18179 18256 18277 18309 18310 13330 18340 18346 18372 18373 18376 18398 18408 18420 18435 18437 18470 18500 18540 18647 13670 18729 18733 18739 18742 18748 18792 18831 18853 18865 18910 18981 18992 19050 19147 19205 19263 19320 19327 19381 19385 19401 19481 19513 19526 19539 19540 19547 19570 19576 19582 19588 19664 10752 19766 19839 19907 19959 19962 20008 20048 20053 20129 20146 20188 20191 20200 20207 20242 20282 20297 20304 20316 20356 20357 20361 20378 20388 20420 20450 20457 20459 20477 20504 20511 20516 20518 20579 20608 20607 20695 20705 20770 20783 20792 20808 20810 20823 20840 20849 20861 20872 20899 20920 20964 20995 21006 21088 21095 21105 21130 21148 21180 21216 21222 2J225 21302 21312'21354 21372 21382 21441 21472 21491 21507 21508 21531 21568 21611 21617 21619 21627 21645 21651 21660 21781 21783 21822 21879 21946 21978 21984 2—1

Leidsch Dagblad | 1941 | | pagina 2