I MIhéu RADIO-REPARATIE! De Leidsche Bioscoop-Programma's LEIDSCH DAGBLAD - Eerste Blad Zaterdag 5 April 1941 I I I OFFICIEELE KENNISGEVING KERK- EN SCHOOLNIEUWS VISSCHERIJ-BERICHTEN TECHN. BUR. „IDECO" STADSNIEUWS HM. Leidsche Exploitatie-Mij. van Onroerende Goederen De KEMA en Philips „Bi-Arlita" lampen 0 ONE HOUR© CLEANING SERVICE BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN VRAGENRUBRIEK VERGADERING VAN 5'/: OBLIGATIEHOUDERS. Voorstel tot uitkeering van 20 tegen finale kwijting. In dè gisteren te Amsterdam gehouden vergadering van 5'/« °/o obligatiehouders der N.V. Leidsche Exploitatie-mij. van Onroe rende Goederen in de veilingzaal der Koop mansbeurs waren 11 obligatiehouders aan wezig, vertegenwoordigende f. 72.000 aan obligaties, recht gevende op het uitbrengen van 48 stemmen. Deze bijeenkomst werd niet beschouwd als een tweede, maar als een eerste verga dering, als gevolg van het destijds uitge vaardigde overheidsverbod omtrent het vergaderen. Blijkens het deskundigenonderzoek is de toestand veel gunstiger geworden voor obligatiehouders, als gevolg van de hoogere waardeering van de bezittingen der maat schappij Het rapport werd door een der aanwezige deskundigen nader toegelicht. Deze spreker was van meening, dat de meeste panden der maatschappij een aanzienlijk ihoogere waarde bezitten dan veelal wordt aange nomen. Op dit oogenblik is de taxatie te beschouwen als zijnde aan den lagen kant. De waarde der bezittingen worden thans blijkens het jongste rapport getaxeerd op f. 632,500 tegen een bedrag van f. 607.850 blijkens de vorige waardeering. Het bestuur meende op grond van de laatste taxatie een voorstel ter tafel te kunnen brengen tot uitkeering van 20 pet. aan obligatiehouders tegen fi nale kwijting van hun vordering. Ter nadere toelichting deelde het bestuur nog mede, dat wanneer biedingen op de bezittingen worden uitgebracht, die aan nemelijk geacht worden, deze zullen wor den geaccepteerd. Naar aanleiding van het voorstel, was een der obligatiehouders van meening, dat ook dit percentage ofschoon 10 pet. hooger te laag geacht moet worden. Spr. wenschte de toekomst .af te wachten. Van bestuurszijde werd hierop geant woord, dat een dergelijke opvatting een speculatieve overweging als grondslag heeft Het moment waarop verkocht moet worden is moeilijk te bepalen. Zoodra een gunstig bod wordt uitgebracht, vooral wanneer dit boven de taxatie is, moet hierop wel worden ingegaan. De obligatiehouder bleef evenwel van meening, dat de tijden bijzonderóngeschlkt geacht moeten worden voor den verkoop der goederen. De bewindvoerder nam vervolgens het woord en verklaarde, dat hij steeds de be langen van de crediteuren voor oogen ge houden heeft. Spreker heeft zich steeds gekant tegen „afstooting van het bezit". Wanneer nu een bod tegen de hoogere tweede taxatieprijzen wordt uitgebracht, dan moet hiermede ernstig rekening ge houden worden. Men moet de belangen van alle obligatiehouders in het oog houden. Ook een andere obligatiehouder was van meening, dat thans nog niet moet worden verkocht. De meeste onroerende maat schappijen verkoopen nu geen bezit. Spre ker meende eveneens, dat diende te worden afgewacht met verkoop. Na een discussie tusschen pro- en contra obligatiehouders nam de bewindvoerder weer het woord. Hij keerde zich tegen de opvatting, dat afwezige obligatiehouders geen belang zouden stellen in de bespre kingen. Men zegt nu aan het bestuur: „Doet niets" Wat is de KEMA l Dé groote gemeenten en de provincies van Nederland be zitten eigen electrische netten. Om de mogelijkheid te schep pen, electrotechnisch materiaal te keuren, hebben zijsamen een laboratorium gesticht. Dat laboratorium voor de Keuring van Electrotechnisch Materiaal te Arnhem wordt kortheids halve met KEMA aangeduid. Het staat onder leiding van Prof. Ir. J. C. vaii gtaveren. Door een daartoe aangewezen commissie van de KÉMA worden voorschriften vastgesteld voor electrotechnisch materiaal. Iedere fabrikant kanzijnkabels, stofzuigers, schakelaars, strijk bouten, gloeilampen, of wat dan ook, aan de Kema opzenden en het KEMA-laboratorium stelt dan vast of aan deze voor schriften is voldaan. De eischen voor gloeilampen zijn vele! Zij worden gekeurd op veiligheid en lichtgevend vermogen, op stroomverbruik, blijvende helderheid en levens duur. De Kema geeft Philips het recht te verklaren, dat de Philips „Bi-Arlita" lampen aan alle eischen voldoen en dat de Bi-Arlitalampen, die U in den winkel vindt, onder voort- durende controle van het KEMA-laboratorium staan. MM. PHILIPS' GLOEILAMPENFABRIEKEN EINDHOVEN S GLOEILAMPENFABRIEKEN A'l "J®. EINDHOVEN A* 1334 dngoz- Med.) Moet nu het bestuur bij reëele biedingen rustig afwachten? Een moeilijke beslissing. Spreker adviseerde tot overleg met de com missie ter behartiging der belangen van obligatiehouders. De kwestie van verantwoordelijkheid is buitengewoon groot. Men dient derhalve het deskundigenrapport als grondslag te aanvaarden. Wordt op een pand een hoo ger bod dan de taxatiewaarde uitgebracht, dan moet dit ernstig onder oogen worden gezien. De bewindvoerder concludeerde uit het standpunt van de voormelde obligatiehou ders, dat dezen geen genoegen willen ne men met het van 10 pet. tot 20 pet. ver hoogde bod aan obligatiehouders, maar willen afwachten. Een andere obligatiehouder informeerde, of de 20 pet. aan obligatiehouders een bin dend voorstel beteekent. Dit werd van bestuurszijde ontkend. Wan neer de prijzen ineens terugloopên, kan op een percentage van 20 pet. niet worden gerekend. Uitdrukkelijk werd van bestuurs zijde vastgesteld, dat dit percentage geen bindende toezegging vormt. Biedingen tegen 20 pet. kunnen thans nog niet worden aanvaard. Zulks kan slechts worden aangenomen met toestemming van alle obligatiehouders. Een verdere vergadering zal niet worden uitgeschreven. Het bestuur blijft derhalve voorzien van de machtiging tot verkoop van het bezit, indien dit hem wenschelijk voorkomt. BEELDHOUWKUNST IN „DE LAKENHAL". Nieuwe opstelling van het materiaal. Het Stedelijk Museum alhier bezit reeds naast de afdeeling schilderkunst, een kleine verzameling meest middeleeuwsche plastiek welke grootendeels te danken is aan het legaat Overvoorde en voor de rest bestond uit enkele, weliswaar beschadigde, maar daarom niet minder belangrijke fragmen ten uit de kerken te Noordwijk en Rijns burg. Vooral de 15e eeuwsche engel uit Noordwijk is een zeer belangrijk stuk. Uit de 17e eeuw bezit de Lakenhal reeds een Apollofiguur van Pieter Xaver, behoo- rende tot een gangdecoratie, welke onlangs weer een nieuwe opstelling heeft gekregen. Van dezen zelfden Xaver, die hier ter stede ook nog het beeldhouwwerk aan gevels van „De Turk" en de Vierschaar van Graven steen maakte, verwierf het museum voor eenige jaren een bijzonder aardig groepje genre-plastiek behoorende tot een voorstel ling van een rechtsgeding. Onlangs mocht het museum beschikken over eenige stukkenterracotta, welke ver scholen waren onder de plelsterverzameling van het teekengenootschap „Ars Aemula Naturae". Hiervan mag genoemd worden een decoratief relief, dat vroeger boven een raam was aangebracht en bekend was uit schilderijen van Gerrit Dou. Voorts behoo- ren tot deze collectie eenige stukken van den overigens weinig bekenden Cornelius Asselbergh, die aan het einde van de 18e eeuw in Nederland werkzaam moet zijn ge weest. Deze bescheiden collectie heeft, thans in aansluiting bij enkele bouwfragmenten, waaruit men de vaardigheid der Leidschë beeldsnijders kan afleiden, een nieuwe op stelling gekregen, v/elke onlangs voor het publiek werd opengesteld. NED. HERV. GEMEENTE. Tot notabel der Ned. Herv. Gemeente te dezer stede' zijn gekozen dé heeren J. de Boer, G. Knotter, F. v. d. Laaken, P. van Lienden, C. A. P. Minderhoud, C. H. v. d. Wijngaard en P. P .de Koning. CHR. JEUGDVER. „NOMATEG". Nu het ministerie van predikanten der Ned. Herv. Kerk het jeugdwerk in wijk II en VII aan de Chr. Jeugdvereeniging „No- mateg" heeft opgedragen, heeft behalve dr. W. Th. BoLssevain ook ds. H. C. Touw ln het bestuur van ..Nomateg" zitting ge nomen. PROMOTIE. Onze stadgenoote mej. C. M. de Haas, leerares aan het Sted. Gymnasium, promo veerde gisteren aan de Rijksuniversiteit te Utrecht tot doctor in de letteren en wijs begeerte op een proefschrift getiteld „David Pierre Giottin Humbert de Superville 1770 1849" en verwief daarbij den graad „cum laude". Dinsdag a s. hoopt de heer H. van der Velden, winkelbediende bij den ijzerhandel van de .firma H. Vropm, Morschstraat 2 alhier, den dag te hèrdenken, waarop hij vóór 25 jaar bij genoemde firma in dienst trad. Gistermorgen was de 30-jarige A. G. v. d. B. op het terrein van de firma van dei- Stoel bezig met het verrichten van werk zaamheden aan een ijzere'n melkpomp. Doordat hij struikelde, kreeg hij het 100 kg. wegende werktuig op zijn linkerbovenbeen, waardoor dit lichaamsdeel brak. De E.H.D. vervoerde den man naar het Sint Eliza- bethziekenhuis. De brandstof voor de menschetijke kracht is Standaard's brood. Een liaas verfde eieren sóó fleurig Maar zijn pak zag eruit dat ivas treurigI Door de snelle bediening, Van One Hour Cleaning Is Haasmans met Paschen weer keurig. Chemisch reinigen en persen Japonnen vanaff. 1.79 Mantels vanaff 2.56 Colbert costuums f. 2.97 Vlug en als nieuw terug! Chemisch reinigen spaart geld en textielpunten I Breestraat 128 - Telefoon 25885 Haarlem-- Dan Haoq Hllvertum - Beverwijk X) (Ingea. Med.) WAARSCHUWING. Twee ingezetenen zijn gisteren het slacht offer geworden van lieden, die zich niet ontzagen misbruik te maken van den naam „Winterhulp Nederland" om zich ten koste van hun medemenschen te verrijken. De op lichters vervoegden zich ten huize van min der goed gesitueerde stadgenooten, voorge-, vende te komen namens „Winterhulp Ne derland" en vroegen inzage van de distribu tiebescheiden. Wanneer de bewoners aan dit verzoek hadden gevolg gegeven en na het vertrek der bezoekers de bescheiden contro leerden, bleek in twee gevallen, dat tevens de textielkaart was verdwenen. Het is te hopen, dat de politie er in zal slagen deze onverlaten op te sporen. Hedenmorgen om 9 uur is de politie- hrandweer uitgerukt voor een schoorsteen brandje ten huize van de familie P. M. in de Vrouwenkerkkoorsteeg 2. Hedenmiddag hebben de gebroeders Jonker in het pandDpezastraat 39 een Zaa/dhandel annex bloemisterij en kwee- kerij in vaste planten, heesters en boomen geopend, welke laatste afdeelingen zijn ge legen te Leiderdorp. Tevens belasten zij zic'Ji gaarne met het geven van adviezen en het uitvoeren van werken op het gebied der tuinarchitectuur. In dezen tijd van inten sieve groententeelt ook door vele eigenaars van stads- en volkstuintjes, biedt een der gelijke onderneming stellig gunstige ont wikkelingsmogelijkheden. Het jnterieur van den winkel werd, voordat de gebrs. Jonker er hun intrek namen, grondig gerestau reerd en opgeknapt. 1299 (Ingez Med.) DISTRIBUTIE VASTE BRANDSTOFFEN. (Alleen voor houders van speciale Bran dstof-Identiteitskaarten) Houders van bovenbedoelde kaarten, welke behooren tot GROEP E (Kleinindustrie) worden in de gelegenheid gesteld, a-s. Dins dag en Woensdag, 8 en 9 April hun 7e pe riode-toewijzing te komen afhalen aan het Distributiekantoor, afd. Brandstoffen. Voorts wordt bekend gemaakt, dat aan hen, welke behooren tot de g<roepen B, C en D geen toewijzingen voor de 6e periode voor ruimteverwarming zullen worden uit gereikt. De Burgemeester van Leiden, A. TEPE, Weth. loco-Burgemeester. Leiden, 5 April 1941. 1370 GEBOREN: Geertje, D. van H. Borgerding en F. van der Mark Neéltje Maria, D. van S. M, Brugman en W. S. Vooijs Elisabeth Maria, D. van J. Verver en J. Knaap. Johanna Wilhelmina, D. van P. Moenen en C. J. de Beer David, Z. van J. van Rossen en M. Nieuwenburg Alida, Di van Th. A. Kalshoven en L. Schakel Johanna, D. van P. Kolderman en A. M. Arnoldus Johannes, Z. van J. Korenhof en R. de Roode Cornells, Z. van J. Korenhof en R. de Roode Cornells, Z. van J. Vooijs en J. Varkevisser Magdalena Josina, D. van A, J. van Kempen en A. M. de Groot. ONDERTROUWD: J. J. Röziecr jm 27 j. en K. C. Prenen jd. 23 j. S. K. Opdam jm 28 j. en M. C, E. Dols jd 26 j. C. Smit jm. 21 j. en C. Versfcraaten jd. 21 jaar. OVERLEDEN: J. Hooimeijer, Wedn, 82 'jaar L. F. Goebel, M. 54 j. P. J. H, van den Berg, Wedn. 74 J. J. B. Roemers, M. 68 j. NED. HERV KERK. Beroepen: Te Peins en Zweins, cand. J. G. de Jong te Rotterdam. VISCHPRIJZEN. IJMUIDEN, 5 April. Kabeljauw f.10 per stuk; tongen f. 5.50—3,10 oer KG.; kleine-schol f.7850; pufschol f.39 17.50; groote bot f.6057; kleine bot f.6042; wijting f.5545; groote schar f.2825; kleine schar f.229,50; pufschar f. 12,507 (alles per 50 KG). Besomming loggers: KW. 108 f. 1208. Besomming kotter: KW 77 f.2207. A. van P te L. - -Daarvoor is eindexamen H.B.S. noodig voor M, O. of onderwijzersakte voor L. O. BREESTRAAT 121 TEL. 22862 1367 (Ingez. Med.) Rex-Theater. Een misdadiger maakt steeds een fout, die hem vroeger of later noodlottig wordt, is een stelregel, welke menigen politieman een riem onder het hart steekt. Zoo ls het ook in de film, „Morgen word ik gearresteerd", die deze week in Rex draait. Alleen wordt de fout in dit geval, wel héél erg laat noodlottig voor den dader. In 1929 namelijk wordt, zooals deze film ons laat zien een opera zangeres vermoord; eerst tien jaar later wordt de dader gevat Een voorwerp, van ondergeschikt belang, dat op de plaats van de misdaad achterbleef, verraadt hem. In die tien jaar hebben andere men- schen ook het gewicht van een verdenking van moord op zich voelen rusten en is het geluk van velen vernietigd. Dé manier waarop de moordenaar zich gedraagt en zijn handelingen, zijn van dien aard dat niemand ook maar de minste verdenking tegen hem koestert. Het is dan ook een uitermate knap staaltje van recherche werk. dat ten slotte den dader in den val doet loopen Veel kunnen wij natuurlijk van deze de tective-film niet verraden, wij zouden daarmee het werk van de regie, die er op zulk een goede wijze in geslaagd is, het publiek zoo iang mogelijk in onzekerheid te laten, ongedaan maken. Ferdinand Marian vertolkt op zelfbewus te en vaste wijze de hoofdrol van den vio list Burger, alias Perez, terwijl Kathe Dorsch en Gisela Uhler ais zijn vrouw en dochter de familie completeeren. Vermel ding verdient voorts nog het werkelijk goede spel van Paul Klingen als de na ijverige collega van Burger. Het voorprogramma, veelomvattend als gewoonlijk, toont ons onder meer een filmpje over canoëri in de bergrivieren in Zwitserland, Waarvoci nog heel wat meer komt kijken, dan Let „peddelen" op onze rustige meren. Luxor-tlieater „Kora Terry", is gepro longeerd. Nog een week kan men dus de charmante Marika Rökk zien in de prach tige dubbelrol van de gezusters Terry, die in haar opvattingen zoo volkomen elkaar's tegenvoeter zijn. Een muzikaal uitstekende film, die bovendien prachtig wordt gespeeld en tallooze mooie opnamen brengt van grootsch opgezette revue's! Lido-Theater. „Schaduwen der duis ternis" speelt zich grootendeels af in de onderwereld van Berlijn, waar een zekere Wenzel met behulp van een vroegere ken nis van hem, die na een aanvankelijk eer lijk leven door een toeval bij een misdaad betrokken werd overvallen pleegt op auto's, die op de donkere buitenwegen on der allerlei voorwendselen worden aange houden. In den beginne weet de politie met de vele overvallen geen raad, want geen der slachtoffers kan voldoende gege vens verstrekken om een signalement van eenige waarde te verkrijgen. Plotseling blijkt dan, dat deze overvallen in verband staan met een vroeger plaats gegrepen brandstichting. Dit levert een spoor op, dat zorgvuldig wordt uitgeplozen. De po litie komt er nu achter, wie de misdadiger is, doch zijn verblijfplaats is nog steeds niet bekend. Een val, die listig werd opge steld. om den man te grijpen, loopt er op uit, dat Wenzel weet te ontkomen, terwijl een agent van politie wordt doodgeschoten. Van dit oogenblik af wordt de jacht eerst goed ingevet. Waarschijnlijk zou Wenzel, die reeds voorbereidingen trof om na enkele winstgevende zaakjes er tusschen uit te knijpen, ontvlucht zijn, wanneer dit niet op het laatste oogenblik werd ver hinderd door de komst van een meisje, dat kennis met hem had gemaakt zonder te weten, welke duistere practijken Wenzel uitvoerde. Als het haar blijkt, wat hij in werkelijkheid is, kan zij de politie genoeg aanwijzingen geven om hem het ont vluchten onmogelijk te maken. Wenzel wordt gegrepen, doch niet dan na een hevig vuurgevecht met de belegerende po litieagenten om het huis, waarin hij zich heeft verschanst. Bij dit gevecht wordt zijn helper, die, door mede te werken aan de ontmaskering van Wenzel, zich wilde verzekeren van een clemente behandeling voor zijn eigen misdrijven, gedood. Wenzel wordt ten slotte ter dood ver oordeeld wegens zijn overvallen en het dooden van een politieagent. Voor de pauze een zeer verdienstelijk op treden van Little Gerie, die eenige staal tjes van balanceer- en jongleerkunst ten beste gaf. Bovendien trad op de door de radio bekende trombonevirtuoos Dick Lambrechts. Casino-Theater. Alhoewel in de film „Circusgasten", Watt en '/s Watt niet zoo zeer op den voorgrond treden, kan men toch in de gedeeiten waarin dat wel het geval is, ten volle genieten van het spel van deze groote komieken. Buiten de reeds genoemden, treden in deze film op Hans Moser en Leo Slezak als de beide circus directeuren en wijlen Adèle Sandrock als de grootmoeder van den aardlgen jonge man. Deze film behelst het verhaal van een circus-directeur (die in het circus op treedt ais de clown Knox), die teneinde te voorkomen dat zijn dochter raadt, welk beroep hij heeft, haar op een kostschool doet. Nu wil het toeval dat het circus zijn tenten opslaat in de nabijheid van de kostschool. Natuurlijk zoekt de vader zijn dochter op, maar hoort daar van de di rectrice dat zij van plan is met de leer lingen het circus te bezoeken. Teneinde een ontmoeting aldaar met zijn dochter te voorkomen, weet hij de directrice over te halen het meisje naar een buitenplaats te sturen. Op de boot naar het buiten maakt zij kennis met Watt en Vt Watt en ook tracht een jongeman kennis met haar te maken. Dit mislukt hem echter, maar tot haar verbazing hoort zij van de dame, waar zij zou logeeren, dat de jongeman in kwestie een kleinzoon van haar is. Dit brengt hen spoedig te zamen en omdat er niets anders in het landelijke plaatsje te beleven valt, bezoeken zij het circus, waar in ook Watt en Va Watt optreden en de bezoekers op amusante wijze bezighouden. Tot haar verbazing denkt zij echter in den clown Knox haar vader te herkennen en deze op zijn beurt herkent onmiddellijk zijn dochter. Ontsteld ontvlucht zij het cir cus en op alle vragen van Kurt, weigert zij hem de reden van haar plotseling ver trek op te geven. Den anderen dag echter gaat zij op onderzoek uit. Ook Kurt zit echter niet stil en deze komt al gauw acher de waarheid. Het slot brengt ons dan een gelukkig paar en een vader, die zich eindelijk niet meer voor zijn dochter be hoeft te verbergen. Het uitgebreid voorprogramma bestaat deze week uit de journaals en twee korte filmpjes, waarvan de laatste met zang van den bekenden zanger Louis Noiret. Trianon-theater ,.D Hl 88" is een film over de militaire luchtvaart en een uitge sproken pleidooi voor strenge plichtsbe trachting. Alleen een land dat volkomen vertrouwen kan op zijn vliegers, van welken rang dan ook en overtuigd mag zijn van hun volledigen inzet met achterstelling van alle persoonlijke kwesties, kan van zijn lucht macht bijzondere prestaties verlangen en ook bereiken! D III 88 duidt in werkelijkheid niets an ders aan dan een oude machine, als aan denken overgebleven uit den grooten wereld oorlog. Eens voerde een befaamd vliegoffi- cier dit toestel keer op keer ter overwinning, doch hij viel terwijl in het vaderland de revolutie was uitgebroken enkele minuten voordat de wapenstilstand een feit werd, bij de uitoefening van zijn soldatenplicht ter bescherming van het terugtrekkende leger. Twee zijner vrienden: feijn commandant Wit- hoff en de werkmeester Bönicke, overleef den den oorlog, vonden eenwerkkring op een vliegveld en stalden het oude toestel van den gevallen kameraad ergens in een hoekje van een hangar als een blijvende herinnering aan een man, die zijn gansche leven voor het vaderland waagde in te zet ten. Voor de rest heeft de film slechts aan het slot weer met deze oude machine te doen. Zij geeft ons een gedetailleerd beeld van de opleiding der jonge Dultsche piloten en schetst hier meer in het bijzonder een conflict tusschen twee jongelieden, die bei den groote capaciteiten bezitten voor de luchtvaart en als broers met elkaar omgaan totdat bij een oefening in het bommen- werpen de vriendschap plotseling verstoord wordt. Een bom blijft halverwege klemmen en er komt bevel per parachute te dalen. Ook Paulsen, de commandant, geeft daaraan gevolg, meenende dat allen omlaag zijn ge sprongen, doch Eckehardt blijkt achter te zijn gebleven en onder ontzaglijke opwinding van de toeschouwers op het vliegveld slaagt hij er in de machine veilig op den grond te zetten. Eckehardt wordt bejubeld en bevor derd tot onderofficier. Paulsen voelt zich tekort gedaan en wil zich wreken. En zoo ontstaat er een toestand waarin twee sa- menvliegende jonge piloten hun eigen be langen gaan stellen boven hun plicht, met alle gevolgen van dien. Ongelukken ont staan. vriendschap wordt dan weer aange knoopt, er volgt straf en nieuwe hulde en aan het slot der historie zou het tweetal, na een opdracht boven zee schitterend te hebben uitgevoerd, zijn verdronken indien toen niet de oude werkmeester Bönicke met de nog veel oudere machine D IH 88 ware opgedoken om redding te brengen in uiter sten nood, zij het ten koste van eigen leven Deze film heeft geen ingewikkelde intrige en stelt geen samengestelde problemen aan de orde; zij bepleit slechts kameraadschap en volledige dienstbetrachting van den militair in het belang van het vaderland En zij doet dat, dank zij het sterke spel del voornaamste personen, op zeer boeiende eï sympathieke wijze, waarbij de regie hei effect verhoogde door vele geslaagde lucht opnamen. 2I

Leidsch Dagblad | 1941 | | pagina 2