Het nieuwe raadhuis van Leidschendam LEIDSCH DilOBilD - Tweede Bkd Een fraai gebouw in echt Nederlandschen stijl opgetrokken Naandag 24 Februari 1941 PAKJES "f rv OP BON I V/ VAN HOU TFN'S PUDDINGPOEDERS DAGBLADRECLAME 1 5'i IN ij pudcUvicf - een t^iaajCétec^pnxjclu^ Een smakelijk nagerecht, bereid uit de beste grondstoffen, zoo'n Van Houten's pudding, onverschillig welke smaak U kiest. Een halve liter melk en een pakje Van Houten's pudding is voldoende voor een heerlijk dessert.-,voor 4 personen. Er zijn 8 smaken amandeltjes, vruchten: ITUcts - chocolade met sinaasappel, sinaasappel, citroen, koffie: 15 ets chocolade, vamDeyl2Vjet» uzofm tU BtSSa WiB 395*0 ■UiB §95 f0 lliB MS'M KI 7620 (Ingez. 24ed.) Naar een ontwerp van architect Kropholler. Het nieuwe raadhuis van Leidschen dam nadert zijn voltooiing. Nog enkele weken en dan zal de officieele opening van dit fraaie gebouw kunnen plaats vinden. Reeds zijn, gelijk gemeld, en kele afdeelingen in het nieuwe gebouw ondergebracht en ook burgemeester Banning heeft er zich al geïnstalleerd. Een dezer dagen waren wij in de gelegen heid om onder vriendelijk geleide van den architect, den heer A. J. Kropholler van Wassenaar, een rondwandeling door het ge bouw te maken. Het bouwwerk, in verren omtrek zicht baar, en geheel vrijstaand eenige honder den meters van den straatweg gelegen, trekt sterk de aandacht door zijn echt Neder landschen bouwtrant. Architect A. J. Kropholler, die zich voor al de laatste tien jaar op den raadhuisbouw heetf toegelegd, laat ook in dit gebouw den Nederlandschen bouwstijl alle recht weder varen, Het doet weldadig aan om, staande in de hal van het nieuwe gebouw, de fijne nuance van het Nederlandsche baksteen op zich in te laten werken. Wat geven de ge glazuurde soorten, die in allerlei levendige tinten zijn aangebracht, het geheel een kleur en licht. Alvorens wij tot een beschrijving van het ex- en interieur zullen overgaan dient op deze plaats gememoreerd te worden het on vermoeid streven van wijlen burgemeester Keijzer, aan wiens doortastend optreden het zeker te danken is, dat Leidschendam in dezen tijd een nieuw raadhuis in gebruik mag nemen. Het was omstreeks 1938, dat de bouwplan nen steeds vaster vormen aannamen. Toen de woelige Septemberdagen van 1939 aan braken begreep men, dat men nu niet lan ger met den bouw mocht traineeren. Men moest beginnen of van den bouw afzien. Tot het eerste werd besloten. Om geen tijd te verspillen werd het werk onderhandsch aanbesteed. Architect Kropholler, wiens er varingen in den raadhuisbouw ook te Leid schendam de aandacht hadden getrokken, werd met het ontwerp belast. Aan de firma G. A. Baaten, die gelijktijdig met den bouw van een nieuw raadhuis te Wateringen be zig was, werd het werk opgedragen. Een verstandig besluit was het, dat onmiddellijk na de aanbesteding al het benoodigde ma teriaal .op het werk werd aangevoerd. Dank zij deze voortvarendheid kon de bouw zon der stagnatie en zonder eenige prijsstijging worden uitgevoerd. HET INTERIEUR. Betreden wij via het bordes, dat versierd is met twee in zandsteen uitgevoerde leeu wen, die het wapen van Rijk en provincie voeren, de hal, dan worden wij direct ge ïmponeerd door het monumentale trappen huis in roode en blauwe baksteen uitge voerd. Enkele hier aangebrachte emblemen en spreuken wijzen op de Nederlandsche historie. Zoo zien wij hier, fraai ontworpen, de Nederlandsche leeuw met pijlenkoker, waarboven de spreuk: „Res Parvae Cres- CUnt" „Eendracht maakt kleine zaken groot." Aan den tegenoverliggenden wand is de spreuk „Vigilate Deo Confidentes" AALSMEER. Burgerlijke Stand. Geboren: Petrus Nicolaas Wilhelmus, Z. v. P. H. Heideman en M. B. Venneman Tjaltje, D. van B. Kampen en J. Boot Johanna Wil- helmina Maria, D. van J J. Aalwü en T. A. Albers Gijsberta, D. van H. J. v. Arkel en J. H. Kammeraad. Getrouwd: P. v. Tol 26 j. en C. A M. Aker boom 26 j. A. K. v. d. Meij 30 j. en L. A. Keessen 32 j Overleden: G. v. d. Heuvel 56 j., ongehuwd D. Eveleens 66 j., echtgenoot van G. Keessen F. E. Seip 85 j., ongehuwd H. Verbeek 72 j.,* echtgenoot van W A. Colein W. van Geijlswijk 78 j., weduwnaar van E. O. Burgman. HAARLEMMERMEER. POLDERGEMALEN MET GROOTERE CAPACITEIT. Ook Leeghwatcr krijgt nieuwe waaier. Buiten de electrificatie van de ruw-olie- mofcor van Leeghwater om, zal de capaci teit van dit gemaal, evenals bij de Lijnden, worden verhoogd door het aanbrengen van een nieuwe waaier. De oude pomp, een werkstuk van Werkspoor, bezit de eigen schap, waaraan tot nu toe ondanks alle pogingen geen verbetering kan worden aangebracht, dat het rendement door den tijd afneemt. Werkspoor heeft thans een waaier kun nen construeeren, waardoor niet alleen de resultaten grooter zijn, doch bovendien nog constant zullen blijven. Hoewel de kosten f. 3000 bedragen, meen de ir. Meyers, de ingenieur van den polder deze verbetering in de installatie buiten de electrificatie om te moeten aanbrengen, daar deze van groot economisch nut zal blijken te zijn. De beide gemalen van den polder zullen dus een vergroote capaciteit krijgen. z „Waak en vertrouw op God". Beide spreu ken, zoo hoorden wij, stonden vroeger op oude Nederlandsche munten. Verder is in het trappenhuis, dat ongetwijfeld het meest bezienswaardige in het raadhuis is, een glas in loodraam geplaatst met de twaalf voor stellingen van den dierenriem, het symbool van den tijdloop. Halverwege de balustrade van de trap treffen wij een in zandsteen uitgevoerde hondenfiguur aan, een knap stukje beeldhouwwerk van den heer Altorf. Met de voorstelling van een haan, in een der wanden aangebracht, vormt deze eerste figuur het symbool van de waakzaamheid. Voordat wij onze rondwandeling door het gebouw voortzetten viel onze aandacht nog op' een open plek in den rechtermuurwand. Hier zal echter nog een door dén kunst schilder D. Nijland ontworpen schilderij worden geplaatst voorstellende de oude kom van het dorp Leidschendam, oorspronkelijk de plaats waaromheen de gemeente zich heeft gevormd. Bevinden zich gelijkvloers de verblijven van burgemeester en secretaris, de secreta rie, de dienstvertrekken en het archief, op de eerste verdieping treft men een ruime raadszaal, de trouwkamer en de kamer van B. en W. aan. In al deze vértrekken, die in lichte kleur zijn gehouden, is rekening ge houden met een overvloedige lichtinstraling. In de raadszaal, waarin evenals in het heele gebouw, veel Java-teakhout is ver werkt, treffen wij de wapens aan van de provincie Zuid-Holland, van de gemeente Leidschendam en de geannexeerde gemeen ten Stomp wijk en Veur en van de water schappen Delfland en Rijnland, op welker scheiding Leidschendam ligt. Boven de deur der raadszaal is een versiering van herten aangebracht, het embleem van Leidschen dam. De bronzen lampen, die in de verschillen de vertrekken van het gebouw zijn aange bracht en daar bijzonder op haar plaats zijn; werden gemaakt naar een ontwerp van den architect. Ook is aan de meubileering, eenvoudig, doch smaakvol, de noodige aan dacht besteed. HET EXTERIEUR. Ten slotte nog een enkel woord over het exterieur. Het gebouw dat is opgetrokken van roode handvormsteen, wordt bekroond door een hoog opgetrokken leien dak en draagt een steenen goot. In het midden van den gevel is het gemeente-wapen aange bracht geflankeerd door de wapens van 'de geannexeerde gemeenten. Rond het nieuwe raadhuis bevindt zich een met groen beplante ruimte, omgeven door woningen waarvan de plannen tegelijk met die van het gemeentehuis zijn gemaakt Dat hierdoor een mooi en treffend geheel werd verkregen ligt voor de hand. Architect Kropholler heeft Leidschendam een raadhuis gegeven waarop het met recht trots kan zijn en dat, laten wij hopen, jaren getuigenis af kan leggen van wat echt Hollandsche bouwkunst vermag. Als straks bij de opening velen tegen woordig zullen zijn dan zal er zeer zeker één gemist worden en dat is de man, die Leidschendam vele jaren als eerste burger heeft mogen leiden en met den inzet van heel zijn persoon hier veel heeft tot stand mogen brengenwijlen burgemeester KeijzerZijn nagedachtenis worde ook in dit nieuwe raadhuis geëerd „Gezellig Samenzijn". De tooneelver. „Gezellig Samenzijn" hield in hotel „De Beurs" te Hoofddorp een feestmiddag, waarin het „Haarlemsche Ca baret- en Revuegezelschap" met zijn nieu we revue „Met volle zeilen vooruit" op trad onder leiding van Martin van Delden. Lou Marti en Peddy Stone, de conferen cier, hebben het publiek enkele uren aan genaam bezig gehouden. Het was een avond van bonte variatie! Na afloop werd het Vastenavondbal ge houden waaraan aardige attracties waren verbonden. „La Bohème" zorgde voor vroo- lijke muziek. Vergadering „Witte Kruis". De afd. Haarlemmermeer der N.H. Ver. „Het Witte Kruis" vergaderde in hotel „De Beurs" onder leiding van den heer H. Koning. Uit het jaarverslag van den heer R. Kel derhuis bleek, dat het ledental van 3374 is teruggeloopen tot 3339. Een zestal zusters, de dames D. Poen, G. Paarlberg, J. Tobi, A. A. Jansma, D. v. d. Valk en E. J. Lameris maakten in 443 ge zinnen in totaal 10852 ziekenbezoeken, 204 kraambezoeken, 1167 zuigelingbezoeken, 268 kleuterbezoeken en 1033 t.b.c.-bezoeken. Uit het verslag van den penningmeester, den heer W. J. Walpot bleek, dat slechts de Witte Kruisboeken, die f. 23505,65 aan inkomsten en f. 22630,43 aan uitgaven aan wezen een voordeelig saldo toonden van f. 875,22. Wijkverpleging kreeg aan inkomsten f. 10068 en gaf uit f. 11556; nadeelig saldo f, 1488. De tuberculosebestrijding: Inkom sten f. 15293, uitgaven f. 17586. In totaal een nadeelig saldo van f. 2905,24. De ontvangsten bedragen een gemeente lijke subsidie voor Witte Kruis, groot f. 8250, voor T.B.C. f. 6845, van de Commis sie van Wijkverpleging f. 1000, van de N. Holl. Vereeniging f. 305, van het Verpleeg- fonds f. 1780, van het Rijk f. 2179 en van particulieren f. 2447,97. Het bedrag der Commissie voor Wijkver pleging ad f. 1000 zal voortaan f500 be dragen. Als men dan bedenkt dat de te korten voor de Sanatoria steeds grooter worden, bemerkt men hoe zeer Witte Kruis aller steun behoeft! Ten slotte werd dr. H. G. Bult voor het Centraal Bestuur gecandideerd. Burgerlijke Stand. Geboren: Andries. Z. van M. Kesting en R. van den Beitel Margaretha Johanna Maria, D. van P. J. Koeckhoven en C. Konijn Wil- hélmina Cornelia- Anna, O. van C. A. Reekers en C. M. Devilee Jannetje Hendrika. D. van H. F. 'van der Meer en J. P. van Emden Leendert, Z. van J. Timmer en E. Boxman Carla Henriëtte, D, van T. B. Grens en M. J. Bürger Geertruida Johanna, D. van Joh. Meijer en A. C. Dirks Johanna, D. van L. Poortvliet eri G. van Veelen Levenlooze Z. van A. Bouwmeester en K. J. Droog. Ondertrouwd: Adrianus Johannes Proost 29 j. en Kaatje Haaijer 22 j. Getrouwd: Cornelis Stroomer 24 j. en An- tonia Johanna Knoppert- 20 j. Herman Cor nelis August Hakman 32 j. en Christina Re becca Langerak 26 j. Pieter Kuipers 22 j. en Cornelia Wilhelmina Roodenburg 24 j. Hendrik van Bongen 22 j. en Catharina Maria Derks 25 j. Overleden: Antonie Clement 27 j., echtg. van A. Hogeveen Pieter Kramer 82 j., echtg. van H. Mliijs Jan Balk 86 j.. weduwn. van K. Spaargaren Wilhelmina Griekspoor 68 j., ongeh. Jantje Unk 71 jechtg. van G. J. Verhaaf Anna Trijntje de Vries 72 j., wed. van A. Vellekoop- Maria Knoppert 72 j„ echtg. van A. Leenslag Geertruida Duyster 84 j., wed. van K. van Keulen Pietemella Maria den Hartog 83 j., wed. van B. de Vries" Sijtje de Groot 76 j., wed. van F. Sauer Catharina Gerarda van Kempe 68 j„ echtg van A. Tates Trientje Aldershoff 30 j., ongeh. HILLEGOM. Feestvergadering R.K. Vrouwenbond. In Hotel Flora- gaf de R.K. Vrouwenbond afd. Hillegom voor haar leden een druk bezochten feestavond. De presidente mej. Hoogervorst opende, waarna het tooneelgezelschap Laudamus uit Haarlem het tooneelstuk „De Wrekende God" van Veterman op keurige wijze vertolkte. Het was een schitterende avond! Pastoor Kosters dankte de organisatoren van dezen avond, zoomede de spelers en de aan wezigen. Lezing inzake Landbouw voorlichting. In het gebouw Patrimonium vond een bijeen komst plaats voor kleine tuinders en kweekers, uitgaande van den Landbouwvoorlichtingsdienst. De opkomst was zeer groot. Na opening door den heer Verleur, ambtenaar aan den dienst voor Steunverleening, hield de heer Balkenende, assistent van den. Rijkstuinbouwconsulent te Lisse, een leerzame lezing over „Hoe te bemesten". Spr. had een zeer aandachtig gehoor. Uitvoerig behandelde hij de bemestingsstoffen en haar werking. Na afloop werden vele vragen gesteld. Aan het slot deed de heer Balkenende nog een mededeeling n.l. dat vermoedelijk zeer bin nenkort een diploma voor den tuinbouw zal worden ingesteld en dat dit diploma verplich tend zal zijn om als zelfstandig tuinbouwer op te treden. Spr. spoorde daarom vooral de jongeren onder zijn gehoor aan, gebruik te maken van de te geven cursussen. BurgerUjke Stand. Geboren: Petronella Johanna Theresia, D. v. J. J. Kok en W J. Bessink Johanna Eliza beth Catharina, D. van H. Tromp en E. Kluth Francisca Maria Johanna, D. van A. van Beelen en M. C. Bouwmeester Margaretha Maria Wilhelmina, D. van C. P. A. Beijers- bergen en A D. Bakker. Ondertrouwd: G. Kramer en G. Telkamp. Getrouwd: J. C. Hulsebosch en A. M E. Kes- sels J. J. Buckens en A. M. Duivenvoorden C. L. Boelé en A. M. M. Hageman T. Douma en M. E. Hilleger A. van den Oever en D. van den Bosch, Overleden: E M. warmerdam, d., 3 maanden. Nieuw Raadslid. Als opvolger van den heer J. Velthuyzen van Zanten, die tijdens zijn leven de AR. partij in den Hillegomschen Gemeenteraad vertegenwoor digde zal volgens de ranglijst de heer J. C. de Koning (oud hoofdonderwijzer der Bijbelschool) fungeeren. Gevonden voorwerpen. Te bevragen bij de politie: een koperen ta baksdoos. KATWIJK AAN ZEE. Jaarvergadering Ned. Chr. Vrouwenbond. In Casa Cara vergaderde de plaatselijke afdeeling van bovengenoemden bond. De presidente mej. A. de Voogd liet zingen ps. 138 1 en ging voor in gebed, waarna zij las Lukas 9 5762 en een stichtelijk woord sprak naar aanleiding van het laatste vers. Nadat een dameskoortje het „morgen gebed" gezongen had, bracht de secreta resse mevr. Bergman—van Tongeren een gunstig jaarverslag uit, evenals de pen- ningmeesteresse mevr. Haasnoot. Er was een nadeelig saldo van f. 1.49. Wegens ongesteldheid van de ziekenbe zoekster mevr. Kooiker bracht de presi dente haar verslag uit. De avond werd verder genoeglijk gevuld met zang van het dameskoor, solo-zang van mevr. VerloopKruyt en declamaties van de dames Lodder en Zuyderduyn. Mevr. de Jong sloot met dankgebed. Gevonden voorwerpen. Op het politiebureau zijn inlichtingen te verkrijgen omtrent de volgende gevonden voorwerpen: een gouden ring met initialen een bruine heerenportemonnaie met in houd, een bruin-lederen damesportemon— naie met f. 1.30, een paar grijze wollen wanten met groenen rand. LEIDSCHENDAM. Ondertrouwd: G. Haverkamp en H. de Bloois. Woensdag 26 dezer des middags, van 34 uur zal de schoolarts weder zitting houden in het oude gemeentehuis. Ook ouders van leerlingen der RK. scholen kunnen dan gratis advies ver krijgen. NOORDWIJK. Gevonden voorwerpen: Een bruine -vant, een lederen beurs, een rijwielbelas- tingmerk, een lipssleutel. Inlichtingen van bovenstaande voorwerpen worden uitslui- sluitend des Woensdags en 's Zaterdags van 6 tot 7 uur n.m. ten politiebureele te Noordwij k-Binnen verstrekt. NOORDWIJKERHOUT. Uitvoering „St. Jeanne d'Arc". Onder leiding van den heer Gerard Dik van Leiden gaf de R.K. Harmonie „St. Jeanne d'Arc" Zaterdagavond een welge slaagde uitvoering in café „De Zwaan". De belangstelling was groot. Ook de R.K. geestelijkheid was vertegenwoordigd. Na afloop van het concert werden voor drachten gehouden en een tooneelstuk op gevoerd. De tweede gemeente-avond in de ge meentewoning, gehouden onder leiding van ds. den Hertog, mocht zich in toenemende belangstelling verheugen. Behandeld werd het onderwerp „Wat zegt de Bijbel over onze verhouding tot de overheid?". Bin nenkort wordt nog een derde en laatste avond gehouden. Ontwikkelingsavond voor tuinbouwers, In de groote zaal van café „Boerhave" werd de eerste ontwikkelingsavond voor de tuinbouwers gehouden. Nadat burgemeester v. Berckel allen wel- .kom had geheeten sprak de heer S. Bal kenende uit Lisse over „Grond en Bemes ting". Na beantwoording van vragen volgde sluiting. ZEVENHOVEN. Opbrengst collecte Winterhulp". Deze collecte bracht f. 68,82 op. De bouw van 3 arbeiderswoningen ia wijk Amstel is gegund aan den heer J. J. Rekelhof aldaar. VALKENBURG. Burgerlijke Stand. Geboren: Marigje Johanna Juliana, D. van G. Russchenburg en J. J. Sijbrand. Teraardebestelling van den heer D. RolDz. Onder zeer groote belangstelling is al hier ter aarde besteld wijlen den heer D. Bol Dz., oudste inwoner onzer gemeente. Ds. Veldkamp wees, aan de groeve, op de groote bekendheid en sympathie welke de overledene genoot en hoe alle Valken burgers met hem meeleefden, toen de oor log groot leed bracht over het kleine huis gezin. Spreker wees op het woord van Christus: „Ik ben de Weg, de Waarheid en het Le ven" .Wij zullen onzen eigen weg moeten verlaten en den weg volgen welken Jezus gegaan is. Zoo zullen wij de waarheid lee- ren kennen en leven verkrijgen. Doen wij dit niet, dan zal het einde de dood zijn. De eenige troost die spreker dan ook ge- veiï kon, was dat wij ons bekeeren zullen en tot God gaan, opdaA wij het eeuwige leven beërven. Na gebed, dankte een schoonzoon van den overledene voor de belangstelling en de bewezen eer. In den stal van den heer J O. hebben ongenoode gasten een bezoek gebracht: zij namen 2 paar gummilaarzen mee. De politie stelt een onderzoek in. VALKENBURG. Jubileum der Knapenclub „Immanuel". In de Ned. Herv. Kerk vierde de Kna penclub „Immanuel" haar 15-jarig bestaan Ds. Veldkamp opende door te laten zin gen „Lof zij den Heer", waarna hij in het bijzonder de kerkelijke colleges, burge meester de Wilde en de afgevaardigden der zustervereenigingen welkom heette. Naar aanleiding van Matth. 15 2128 hield de heer Joh, Imthorn een inleiding. De geschiedenis der Kanameesche vrouw, wier dochter van den duivel bezeten was. De leider der club, de heer Kampstra, sprak een herdenkingswoord, waarin hij memoreerde de oprichting door ds. Her- manides. Ook behandelde spr. het verschil der werkwijze van vroeger en nu. Nog volgden voordrachten en opstellen der leden, waarna ds. Veldkamp een slot woord sprak, waarin hij den heer Kamp stra dankte voor het vele, dat deze voor de jeugd van Valkenburg tot stand heeft ge-" bracht. Hierna sluiting met dankgebed. VOORHOUT. Burgerlijke Stand. Geboren: Maria Jacoba, dochter van G. M. Th. v. d. Klaauw en M. J. Hilgersom Johannes Andreas Antonius, zoon van W. J. Floor en V. Piotr. 13 e ruggegraat van elk goed reclame-plan VOOR DINSDAG 25 FEBRUARL Hilversum I, 415 M. Nederlandsch Pro gramma, KRO: 7.30 Gram .muziek 7.45 Och tendgymnastiek 7.55 Gram muziek 8.00 Wij beginnen den dag 8.20 Ochtendgymnas tiek 8.30 Nieuwsber. ANP. „8.45 Gram- muziek 9.30 KRO-Kamerorkest (opn.) 10.00 Grammuziek 11.30 Religieuze muziek (gr.pl.) 12.00 Grammuziek 12.15 Gerard Lebon en zijn orkest (12.3012.33 Almanak) 12.45 Nieuws- en economische berichten ANP. 1.00 Grammuziek 1.15 Gerard Lebon en zijn orkest 1.45 Grammuziek 2.00 Voor de vrouw 3.00 Concertgebouwtrio (3.35—3.45 Grammuziek) 4.15 Vragenuurtje voor de kinderen 5.00 Grammuziek 5.15 Nieuws-, economische en beursberichten ANP. 530 RVU: Boekbespreking 6.00 KRO-Symphonie Orkest en solist 6.42 Almanak 6.45 Ac- tueele reportage of grammuziek 7.00 Vragen van den dag ANP. 7.15 Duitsche les (7.30- 7.45 Berichten, Engelsch) 8.00 Nieuwsber. ANP. 8.15 Grammuziek 8.30 Berichten (Engelsch) 8-45 Vastenavond-programma 9.45 Engelsche berichten ANP. 10.00 Nieuws ber. ANP., sluiting. Hilversum n, (Alleen voor radiocentrales met lijnverbinding) 7.30 Grammuziek 7.45 Ochtendgymnastiek 7.55 Grammuziek 8.20 Ochtendgymnastiek 8.30 Nieuwsber. ANP 8.45 Grammuziek 10.00 Morgenwijding 10.15 Grammuziek 10.25 Voor de vrouw 10.30 Omroeporkest 11.00 Huishoudelijke wen ken 1120 Omroeporkest en solisten 1200 Berichten, eventueel grammuziek 12.15 <?7a- mofoonmuziek 12.45 Nieuws- en economische berichten ANP. 1.00 Orgelspel 1.20 Cyclus „Uw hond en de mijne" 1.30 AVRO-Salon- orkest 2.20 Modepraatje.2.40 Cabaret-pro gramma 3.40 Reportage 4.00 Philharmo- nisch kwartet 4.45 Grammuziek 5.00 VPRO: Jeugduitzending 5.15 Nieuws-, eco nomische en beursber ANP. 5.30 AVRO-AmU; sementsorkest en solisten 6.25 „Huiswerk causerie 6.45 Actueele reportage o'f gram.- muziek 7.007.15 Vragen van den dag ANP.» sluiting. GEM. RADIO DISTRIBUTIEBEDRIJF. Dinsdag 25 Februari. 1ste Programma: 7.30—16.15 KRO 17.00 VARA 17.00—17.30 KRO 1730—18 W RVU 18.00—22 00 KRO 22.00—24.00 Duitsch programma. 2de Programma: 7.30—17.00 AVRO 17.00— 17.15 VPRO 17.15—19.15 AVRO 23.00 AVRO (Programma uitsluitend voor R2' dio Centrales) 23.0024.00 Duitsch F10" gramma. 3de en 4de Programma: Van 8.00—24-^ Duitsch Programma 4—2 Uit de Omstreken

Leidsch Dagblad | 1941 | | pagina 8