Nova-Theater Zeeschuimers Uit de Omstreken IEIDSCH DAGBLAD - Vierde Blad Vrijdag 2 Juni 1935 (ASSIDY'i LAATSTE SCHOT HAARLEMMERMEER. De heer J. U. Christiaans met pensioen. De heer J. H. Christiaans. agent van politie der gemeente Haarlemmermeer, ter standplaats Zwanenburg, gaat met ingang van 1 Juli aa. den politiedienst met pen sioen verlaten. Toen de heer ChrLstiaans, komende uit De Bilt, 19 jaren geleden zijn benoeming bij de politie alhier aanvaardde, werd hem eerst Nieuwvennep als standplaats aange wezen. Na deze betrekking aldaar een 4- tal jaren te hebben vervuld, volgde zijn overplaatsing naai- Zwanenburg, alwaar hij nu 15 jaren onafgebroken is werkzaam ge weest. Hij heeft de belangrijke uitbreiding, die dit welvarende dorp met zijn vele mooie lanen in de laatste jaren heeft ondergaan, nagenoeg geheel meegemaakt en aldaar om zijn prettigen omgang en hulpvaardig heid veler achting en vriendschap verwor ven. Zijn werkkring is bij de sterke toeneming van het aantal inwoners zoo groot gewor den. dat hij als het ware dag en nacht hard heeft moeten werken om alles goed voor elkaar te krijgen. Maar hij heeft er zich op voorbeeldige wijze doorheen ge slagen en wist met de Zwanenburgsche bevolking steeds zoo goed en met zooveel tact o mte springen, dat hij aldaar inder daad was ,.de rechte man op de rechte plaats!" Een 170 meter diepe put. Nabij het stoomgemaal ..de Cruquius" al hier. is men thans gereedgekomen met het heiwerk voor het inslaan van een groot aantal buizen voor een controleput voor de waterleiding, waarmede een diepte van niet minder dan 170 meter werd bereikt, zulks ter vervanging van een soortgelijk huizencomplex, dat zich in de onmiddel lijke nabijheid bevond en afgekeurd werd. Het bleek een tijdroovend werk te zijn, want er waren eenige maanden mee ge moeid. Op gezette tijden wordt op zoo'n con troleput een pomp geplaatst ter verkrijging van monsters water. Burgerlijke Stand. Geboren: Anthonia Maria. d. van J. M. van Schie en J. Th. van Steen Sophia Johanna, d. van N. W. Wamsteeker en S. Vermeer Hendrik, z. van T. van der Horn en S. Bosman Johannes Gtjsbertus. z. van M. M. Franken en G Markus Willy, d. van P. Hoekema en S. E. Korringa Adriaantje, d. van C. Bood en A. op 't Land Jaap Gossen. z. van C. Ryke- boer en M. J. M. van Gammeren Hendricus Petrus Mattheus, z. van P. F. Duwel en M. L. van Steijn Anthonius Johannes Maria. d. van M. J. Verberne en P. de Langh Johanna, d. van J. W. van Breen en M. Kooistra Pieter. z. van A. van den Berg en A. C. E. te Boekhorst Gerrit. z. van P. Schuilenburg en J. C. Frauenfelder. Ondertrouwd: Paulus Franciscus Johannes Bus. 27 j. en Lucia Hendrika Maria Smit. 21 j. Aart van Pelt. 27 j. en Cornelia de Voos. 20 i. pieter de Smit. 25 j. en Mietje Goulooze. 13 j. Simon van Herwfjnen, 35 j. en Grietje Romeijn, 36 j. Dirk Hennink, 26 j. en Lijdia Matje Trommel. 23 j. Willem Roodenburg, 54 j. en Maria van Giesbergen, 42 j. Getrouwd: Bernardus Adrianus Olie. 27 j. en Maria Gijsbetha van Millingen, 24 J. Frederik Verzaal, 24 j. en Jannetje Ruiter. 20 j. Jan Terlouw. 21 j. en Cornelia van Stam. 22 j. Pieter Vonk. 27 j. en Maria Maaike de Breuk. 25 j. Arie Schering. 28 j. en Jenneke van Ma- strigt, 21 j. Maarten Marius Schering. 22 j. en Helena Horsman. 23 j. Govert Overbeek. 31 j. en Klara Hoekstra. 25 J. Overleden: Antonia Kamerman, 7 j.. d. van C. Kamerman en A. van Zundert Maria de Loos 21 j., ongeh. Cornelia Johanna de Jong. 51 j.. echtg. van P. A. Boender Johanna Ouwer- kerk, 5 J.. d. van H. Ouwerkerk en F. Olivier Johanna Maria Buijs, 80 j., wed. van P. J. van den Raadt Jan Hoving. 61 j.. echtg. van B. van Grunsven Christina Regina Rotgans. 71 j.. wed. van Th. G. Kerker Johanna Geer- truida van der Maarl, 75 j., echtg. van G. Boot Guurtje Heemskerk, 69 j. wed. van A. Imanse Loop der Bevolking. Gevestigd: Derk Euwen. Nieuwemeerdijk 409 Marinus J. Koper. Platanenlaan 7 Ferdi nand A. van der Beek. Venneperweg 536 Her- manus Hagedoorn, Wilgenlaan 85 Tjalke de Jong. Wilgenlaan 124 Adrianus F. M. van der Hart, Rietvinkstr. 18 Henri C. Cornelisse, Olmenlaan 14 G. Venema echtge.. Ekster- straat 1 Petrus Bakkum. Sloterweg 227 Douwe R. Postma, Eikenlaan 31 An toon Det- tingmeijer, H. M. Djjklaan 25 Douwe R. Post ma. Eikenlaan 31 Roelof Wiersma. Nieuwe meerdijk 459 Johannes P. Ruijs. Schlpholweg 437 Adrien J. De Cnock. Burg. Amersfoordt- laan 23 Frederik L. Henrion Verpoorten, Matth. Sterklaan 17 Trijntje Kofman. Nieu wemeerdijk 451 Marinus Peetoom. Vjjf- huizerdijk 201 Antonius J. Woortman, Domineeslaan 10 Wilhelmus H. Swltser. Kruisweg 1123 Hendrikus H. Lindsen. Lijn- derdijk 216 Jan de Vrij, Spaarnwouderweg 823 Leonard Kleinlugtebeld, Spaarnwouder weg 825 Willem J. van Beek. Schipholdijk 222 a Antonius W. Schouten. Schipholdijk 176 Jan Molenaar. Eschdoornplein 16. Vertrokken: Gerrit Th. Meester, n. Ede. Verl. Maanderweg 126 Johanes B. Schep, n. A "dam Maasstr. 183 hs. Willem Twigt. n. Haarlem. Indischest, 147 zw. Klaas Terlouw. Den Hel der. Asterpl. 5 Wilhelmus de Tree. Dordrecht, Viottakade 51 Johannes W. Goossens. n. A'dam. Reinier Claeszenstr. 84. 2 hg. Gerard H. Komijn, n. A'dam, Brederodestr. 24 2 hg. Voor het „Normaal examen Midden standsdiploma" slaagden te Nieuw Vennep de heeren H. Bokhorst, T. Cardol en J. F. van Driel. De Zondagsdienst der dokters te Nieuw-Vennep zal Zondag 4 Juni as. wor den waargenomen door dr. W. G. Schreu - der, Hoofdweg. Gisteren gingen de leerlingen van eenige klassen der Ohr. Burgerschool on der leiding van het hoofd der school den heer De Vries op excursie naar Arnhem, 's Morgens vroeg vertrokken zij. Eerst des avonds laat kwamen zij terug, na veel ge noten te hebben. Het weer werkte ten zeer ste mede. Het burger woonhuis gelegen aan de Weeresteinstraat no. 73, dat verleden week Donderdag ingezet werd op f. 3125.is gisteravond door notaris Lodder geveild en werd afgemijnd op f. 375.—, zoodat het perceel gegund is voor f. 3500.— aan den heer Veenman, alhier. KATWIJK. Burgerlijke Stand. Geboren: Jan. z. van T. Imthorn en M. van Dupn Helena, d van J. van den Oever en H. Bavelaar Dirkje, d. van W. van Dijk en L. van Duijvenvoorde Arend Johannes, z. van D. T. E. Meerburg en J C. Everdingen Pieter. z. van C. Voojjs en E. Plug Arentje, d. van C. van der Bent en K. Haasnoot. Overleden: Lamberta Frederlca Antonia Steijns. 24 j.. ongehuwd Jan Metjvogel. 64 j.. weduwnaar van A. van der Plas. Gehuwd: A. Schaap en J. van Duijn J. de Jong en D. van Rhijn J. van der Linden en C. Vooijs. Huwelijksaangiften: W. de Vries. Oostzaan en A. Haasnoot H. Ouwehand en A. den Haas J. Varkevisser en W. de Ridder G. van Duijn en P. Klok A. de Best en M. van der Plas A. van Rijn en W. van der Meij. Het contractloon in de Tuinbouwbedrijven. Naar wij vernemen heeft de Rijksarbiter inzake de loonen in de tuinbouwbedrijven in Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg deze loonen vastgesteld op 8 zomermaanden f 17 en 4 wintermaanden f 16 per week. Botsing. De bouwondernemer Ant. T. is. rijdende op zijn motorrijwiel door een auto aange reden. waardoor T. vrij erge verwondingen aan handen, hoofd en andere lichaams- deelen opliep. Hij moest met een auto naar zün woning worden vervoerd en zal voor- loopig zijn werkzaamheden niet kunnen verrichten. Naar wij vernamen moet de auto-bestuurder de schuldige zijn. Het pas nieuwe motorrijwiel werd mede zwaar be schadigd. Een bloempjesdag ten bate van „San tos" i steun aan Nederl. tuberculose onbe middelde standgenooten) leverde, dank zij de buitengewone activiteit van eenige jon gedames, het mooie resultaat op van f. 128.87. Voor het examen Alg. Handelskennis zijn van Katwijk geslaagd P. Zuyderduin, G. H. Brouwer. J. de Best, J. A. de Best GzJ. de Best, J. A. de Best Lz. Vrijdag - Zaterdag - Maandag Vol dramatische spanning met schitterende stormscènes. IN NATUURLIJKE KLEUREN Als 2de een 100 V« Cowboy-film: 988 't Is weer een WERELDSTAD-programma Prijzen v. 3080 cent - Plaatsbespreken aan de cassa of telef. 400. HILLEGOM. De werkloosheid neemt af. Uit het overzicht der gemeentelijke ar beidsbeurs blijkt, dat het aantal werkloo- zen op 27 Mei 362 bedroeg, terwijl dit aan tal op 20 Mei j.l. 395 was, dus een afneming van 33. Dit cijfer Ls vrijwel gelijk aan dat van een jaar geleden, daar op 28 Mei 1938 het aantal werkloozen 360 was. Het bestuur der Hillegomsche Har moniekapel meldt ons, dat op het te Rot terdam gehouden concours de Harmonie niet is uitgekomen in de Afd. Uitmuntend heid, doch in de Eere-afdeeling, waar zij 328 punten behaalde, hetgeen dus een zeer groot succes beteekent. KATWIJK AAN DEN RIJN. Tuinbouwoverzicht. De winterproducten kunnen thans ge voegelijk uitgeschakeld worden. Er zijn nog wat kroten en een klein kwantum prei, doch vermeldenswaard zijn deze aan voeren niet. Het verloop is in het algemeen niet ongunstig geweest. De middenprijs is van alle artikelen, uien, prei, witlof, kroten, waspeen en de diverse koolsoorten lang niet slecht geweest. Beter dan met de voor jaarsgroenten waarmede het tot dusverre onbevredigend ging. Een enkelen dag ging een bepaald product wel eens vrij goed weg, doch door elkander genomen is er geen winst gemaakt. Integendeel! Spi nazie van den kouden grond varieert steeds tusschen den minimumprijs van f. 1.50 tot f .3 Deze hooge prijs alleen voor extra partijen en als er iets aan mankeert is de belt de afnemer. De meeste producten hebben het al eenige dagen te kwaad voor wat betreft de droogte, ook dus de spinazie en de radijs in nog erger mate. Radijs gaat voor f. 0.60 tot f .1.25 en wat deze prijs niet kan op brengen draait door. Radijs gaf dit sei zoen gemiddeld een slechte opbrengst. Ra barber heeft lang een goede noteering gehad doch ook dit artikel kon zich niet handhaven en bracht slechts van f. 2,20 tot f. 3.10 per 100 bos op. Raapstelen had den ook geen belangstelling meer en kon den niet meer opbrengen dan f. 0.40 tot f. 0.60 per 100 bos. Sla heeft lang een goede noteering gehad doch ook hier mede is het de laatste dagen geheel mis geloopen. De maatregelen tegen den Co loradokever zullen hieraan wel niet vreemd zijn. De kwaliteit is ten gevolge van het koude weer van de laatste paar weken heel wat minder geworden. Het product is niet meer geel en malsch, doch groen en stug. De noteering liep sinds mkele dagen terug van f. 2.30 k f. 4.20 tot f. i a f. 1.60 per 100 en de verwachting is niet gunstig. De vroege aardappelen zul len dit seizoen niet vroeg aan de velling komen. De gewassen zijn niet vroeg en nu staan de aardappelen al eenige dagen op een flinke bul regen te wachten. Dit laatste kan ook van de jonge bos- peen gezegd worden. De gewassen staan goed, ook op den kouden grond, doch de droogte speelt dit prouct parten. Maar de t: - ondpeen zal niet vroeg zijn, tenzij zooals gezegd, er wat regen komt. KATWIJK AAN ZEE. Wandeltocht van de „Strandloopers". 1 Onder schitterende weersomstandigheden hebben de „Strandloopers" hun eersten marsch gewandeld, welke was uitgeschreven door de Chr. WB.V. „Steeds Voorwaarts" te Den Haag. Het parcours leidde door de prachtige omgeving van de Residentie. De afstand van den marsch bedroeg 35 K M. De ..Strandloopers" hebben waarlijk de eer van hun club hoog gehouden; dit bewijst wel het feit, dat de 2de groepsprijs behaald werd. LEIDSCHENDAM. Burgerlijke Stand. Bevallen: M. C. Haket geb. de Vreede d: M. C. Onderwater geb. Vollebregt z.; L. Klef te geb. Overbeeks z Ondertrouwd: A. van Kooperen en G. Klein geld; G. Moraal en P. Glasbergen. Overleden: C. A. Th. Berk vr. 5 j. Op den hoek Voorburgscheweg en Damlaan is de 55-j. wielrijdster mevr. S. uit Den Haag. met haar voorwiel gereden tegen het achterwiel van het rijwiel van haar eohtgenoot, waardoor zij kwam te vallen en een knieschijf brak. Dr. Reyers. die eer ste hulp verleende, heeft haar daarop naar St. Antonius Hove doen vervoeren. Bij publieke veiling is het perceel Leidschekade 26 inzet f. 4100 voor dit be drag gekocht door den heer J. Wensveen alhier. Gedurende Mei is ten postkantore al hier op de Rijkspostspaarbank ingelegd f. 20889.24 (v.m. f8933.061 en terugbetaald f. 10074.33 (v.m. f. 16409.851. Het aantal uit gereikte boekjes is 2925 (v.m. 2919). LISSE. Burgerlijke Stand. Geboren: Wilhelmus Gerardus, z. van A. J. Schrama en G. M. van Stein; Cornelia Caro lina Helena, d. van P. Obdam en C. C. Grim bergen; Johanna Sophia Maria, d. van L. H. Droogh en P. C. v. Eeden; Johannes Anthonius. z. van H. Boon en Th. Mesman; Willem Fre derik. z. van P. v. Hartingsveldt en H. F. En- gelberts. Ondertrouwd: Wilhelmus Boon. 25 jaar en Elisabeth Theodora van Rooden. 26 jaar; Her- manus van Dijk. 27 jaar f te Salatiga. N O.I.) en Johanna Catharina v. d. Lans. 26 jaar. Getrouwd: J. v. d. Plas (won. te Katwtfk) en E. M. Schep; J. de Vries <won. te Assendelft) en J. Marinus: J. M. de Blieck en D. P. de Graaf; P. v. d. Geer (won. te Voorhout) en M. P. Berbee; P. C. van Loon iwon. te Haar lemmermeer) en C. A. v. d. Veek; D. v. Loenen en C. Keur; S. Wijnhout iwon te Haar lemmermeer) en M. de Vreede. Overleden: Cornelia v. d. Hoek 70 jaar. wed. v. C. van Blitterswijk; Johanna Moolenaar, 4 j. Geboren: Johanna Cornelia Wilhelmina Geer- truida. D. van L. W. Berbee en G A. J. van der Zwet Petrus Johannes Aloysius. Z. van J. F. Th. Dalilkamp en E. van Diest Sophia Maria, D. van C. Lemmers en S. Heemskerk Willem Petrus Albertus. Z. van P. Faas en W. C. Does Anna Sophia. D. van A. W. van Noort en J. M. A. Warmerdam. Ondertrouwd: Theodorus Hendrikus Antho nius Klink 33 J. en Theodora Christina Maria Rombn. 25 j. m Getrouwd: M. A. Spi-okkelenburg te Noord- wijkerhout en J. M. van den Berg J. L. van der Ploeg te NoordwJjkerhout en A. van dei- Voort J. B. Opdam te Noordwijkerhout en J. van der Voort G P. Beelen en A. A. van Zeist M. van der Leeden te Noordeloos en T. Beukers. Overleden: Jacobus van der Voort 14 J. Jacob Visser 71 j., echtg. van G. den Boer. Loop der Bevolking. Gevestigd: C. W. de Vos. geb. Geerlings uit Leiden J. A. W. van Heusden uit Amsterdam S. Verdoorri uit 's-Gravenhage A. J. Turn hout. geb. Boelé, uit Hillegom P. Th. Zwet sloot en gezin uit Voorhout M. van der Zaal, geb. Reeven uit De Lier A. Guldemond, geb. Borst, uit Bloemendaal C. Hageman, uit 's-Gravenhage. Gevestigd: Th. v. d. Maat, uit Voorhout; W. Tromp, uit Noordwyk; Wed. J. Marbus. geb. Verhoog, uit Alphen a. d. Rijn; J. Wildenburg, uit Aalsmeer; J. Beider, uit Haarlemmermeer; J. C. v. d. Meij. uit Rotterdam; A. J. Wennekes, uit Noordwykerhout; D. Diemei. uit Voorhout. Vertrokken: Th. v. d. Meer en gez., n. Noord wijkerhout; G. van Groen. n. Aalsmeer; M. Oudshoorn. n. Wassenaar; B. P. Lamboo, n. Heemstede; H. M. A. Persoon, n. Heemstede W Brak, n Nieuwer-Amstel; G. Faas, n. Den Haag; J. H. B. v. d. Stel. n. Wassenaar; H. Th. Lamers. n. Sassenheim; N. de Wildé. n. Lelden; M. de Vreede. n. Haarlemmermeer; C. v. d. Veek. n. Haarlemmermeer; M. P. Berbee, n. Voorhout: J. Marinus. n. Haarlem; G. v. d. Wal. n. Haarlemmermeer; R. Fransen, n. Groenlo. NOORDWIJK. Burgerlijke Stand. Geboren: Anna Clasina Petronella. d. van J. H. M. Paardekooper en A. M. Zuidhoek Cor nelia Joanna Theodora, d. van H. J. Ruigrok en C. C. Alkemade Lauris Leonardus. z. van P. A. L. Droog en A. van den Bogerd Harry Aroold, z. van P. F. Binken en N. Mesman Wilhelmus Cornells, z. van W. C. Koemans en A. Imthorn Petrus Adrianus. z. van J. van Leeuwen en E. A. de Haas Dirk. z. van H. van der Niet en M. Plug. Ondertrouwd: P. F. W. A. M. de Jongh en I. L. L. I. A. Janssens A. Q. Doeswljk en M. E. van der Plas P. N. van Bohemen en J. F. van Kampen. Getrouwd: J. Vlieland en N. van der Meij Th. Jansen en J. M. van Buijtenen P. D. Lindhout en J. Verheul G. J. Borkent en J. C. de Raad J. Marljt. en F. W. van Rooijen. Overleden: Maria Catharina Elizabeth Both. 65 J. geh. met A. van der Luljt Anthonia van den Burg. 60 j. wed. J. Smit. Loop der Bevolking. Gevestigd: M. Ingenhoes, Nd. Boulevard 3 B. C. Brasser, Voorstr. 76 H. S. A. Brands en fam.. Q. van Uffordstr. 6 J. van Dijken, Rembrandtweg 9 Th. F. de Coo en fam., Stijntjesdulnstraat 32 L. Hulsbosch en fam., Langeveld 43 W. Zuijderduijn. Hoofdstr. 70 P. W. A. Kok en fam.. Binnenweg 13 b E. Schulz geb. Buse, Gooweg 17 e C. A. L. le Poole geb. Bauer, Duinweg 13 W. J. van Duin. Nd. Boulevard 3 A. Th. J. Verschuure, Kno. Astrid Boulevard 5 J. E. Verschuure, Kon. Astrid Boulevard 5 J. L. E. Henstra, Langeveld 29. Vertrokken: M. W. Werkhoven, n. den Haag, Loosduinen. Gest. Oud Rozenburg M. Marlj- nis, n. Katwyk a. d. Rijn, Kerkplein 18 H. van Roemburg. n. Bussum, Min. A. S. Talmalaan 33 W. Ch. E. Oranje, n. Amsterdam, v. Beunin- genstraat 70 H. P. J. Rietmelier. n. Noordwij kerhout, Regnvlietweg 13 N. Roos. n. den Haag, J. van Houtenstr 69 J. Langeveld. n. Lisse, Gladlolenstraat 26 J. C. Borkens geb. de Raad, n. Deventer, Erasmusstr. 23. 4721 (Ingez. Med.) OEGSTGEEST. Vergadering der S. D. A. P. In de oude gemeenteschool heeft gister avond de afd Oegstgeest van de S. D. A. P. een verkiezingsvergadering gehouden. De lieer K. Kruizinga opende met een hartelijk welkom, waarop de lijstaanvoer der de heer R. v. Kampenhout eerst en kele plaatselijke toestanden waarin hoog- noodige verbetering dient te komen, be sprak. Zoo de thans geldende steunuitkee- rlngen en de stempelregeling. Ook het con- tra-prestaliewerk kon zijn goedkeuring niet wegdragen. Met meer vreugde besprak hij de arbeidersvertegenwoordiging in het Burgerlijk Armbestuur. Vervolgens behandelde hij de volkshuls- vesting der gemeente. Hierna sprak de heer M. G. Verwey wet houder te Leiden Spr. wees op het vrije spel der maat schappelijke krachten waarin de wereld dreigt onder te gaan als de Overheid niet met kracht ingrijpt door het verstrekken van hulp en steun, waar noodig. Hebben wij inzake de werkloosheid hier te doen met een tijdelijk of een blijvend verschijn sel? Spr. meent het laatste. Er zal echter in het stelsel dér steunuitkeeringen nog wel meermalen wijziging komen. Hieruit hebben de S D. A. P.-ers hun conclusie ge trokken en hun beginsel-programa opge bouwd, waarop spr. nader inging. In deze taak nu heeft ook de gemeente raad plichten te vervullen. Hij besloot met een opwekkend woord, om bij de a,s. verkiezingen te stemmen op no. 1 van lijst 5. Als laatste spreker bezag de heer J. Oudegeest de gemeente als orgaan der ge meenschap in het algemeen beleid des lands, dat er op gericht moet zijn de ver deeling van het volksinkomen te verschui ven in de richting van een grooter deel voor de minst draagkrachtigen ter ver hooging der algemeene welvaart. In de gemeente Oegstgeest heeft spr. dit niet gevonden. Men ziet hier de arbeiders klasse en kleine neringdoenden liever gaan dan komen. Vervolgens besprak hij de politiek van „Gemeentebelang" en de circulaire van de Vrijz. Democraten. Hij begoot met een opwekking om de candidaten der arbei derspartij te stemmen. Nadat enkele vra gen waren gesteld werd de vergadering gesloten. De S.I.M.A.V.I,-collecte.t Dank zij den ijver der collectanten, heeft de collecte voor S.I.M.A.V.I.. gehouden op 31 Mei, ln onze gemeente, de somma van f.360 opgebracht. SASSENHEIM. Burgerlijke Stand. Geboren: Jacoba Johanna Cornelia, d. van W. van der Lans en H. Chr. Duijndam Wilhel mina Jacoba. dr. van D. Molema en P. Blyleven Martha Elizabeth Maria. dr. van Th. J. Wes- seling en M. J. van der Meer. Ondertrouwd: J. de Vreede, 21 j. en D. Faas, 25 j. Getrouwd: Th. J. Lindaard, 24 j. en P. de Groot, 22 j. F. D. Ouwehand, 40 j. en H. Molema, 40 j. Loop der bevolking. Gevestigd: N. Molema, Hoofdstr. 223, van Oegstgeesterstraatweg 12 A. A. van Gils, Hoofdstr. 82. van Wassenaar. Storm van 'sGra- venzandeweg 49. en echtgenoote J. Glasber gen. Zandslootkade 30, v. Rynsburg. Vertrokken: A. Chr. Pouwels geboren Krom, n. Jüchen, Duitschland. Kirchslrasse 14 J.- L. Ammerlaan, n. Woerden, Dahliastr. 16 N. M. Oostveen, n. Heemstede. Cruquusweg 112 M. L. Simmes, n. Gendringen, Netterden 2 K. Honders, n. Leiden, Schelpenkade 41 E. Dek ker en gezin. n. Leiden, Meerburgstraat 1. Aan het postkantoor alhier werd ge durende de maand Mei Ingelegd f. 16.749"89 en terugbetaald f. 9.679.53. Op Dinsdag 6 Juni te halfdrie zal er ten gemeentehuize gelegenheid bestaan tot toostelooze inenting en herinentin-g. Naar wij vernemen ls de br^nd in een varkensschuur, waaróver wij gistel'en De- richtten, niet ontstaan doordat kinderen in deze schuur met lucifers speelden, doch doordat een zoentje van den heer v. d. Kr., naar hij bekend heeft, zulks heeft-gedaan. VOORHOUT. De werkloosheid. Thans staan bü de Rijksarbeidsbeurs al hier 139 personen als werkloos ingeschre ven. Hiervan zijn er 52 in werkverschaf fing geplaatst; 60 zijn als steuntrekkend Ingeschreven. In dezelfde maand van het vorig jaar was het werkloozenaantal 110. As. Maandagavond, om half negen, hoopt de plaatselijke muziekver. „St. Cae- cilia" haar eerste openlucht-zomerconcert te geven, ln de gemeentelijke muziektent alhier. WARMOND. Brand. Gistermiddag is brand uitgebroken in het voormalige clubhuis van de Warmondsche IJsclub, dat de laatste jaren echter dienst deed als week-end woning en ook als zoo danig werd verhuurd. De woning, die geheel van hout was opgetrokken, brandde tot den grond toe af. Over de oorzaak van den brand tast men nog in het duister. ZEVENHOVEN. Loop der Bevolking. Gevestigd: N. v. d. Broek uit Wilnis; H. Im merzeel van Nieuwkoop; M. v. Haringen van Nieuwkoop. Vertrokken: A. v. d. Sluis naar Lelden; P. van Schie naar Vinkeveen; M. de Bruijn, M Velle- man, D. Velleman naar den Helder. 480ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse 12de Hjst Trekking van Vrjjdag 2 Juni 1939 Hoo^e Pryzen 50.000— 16682 1500.— 13753 1000.— 5568 6650 9061 19531 400— 1871 5187 7681 200.— 1312 6077 6504 9358 10225 11960 13341 1738 2288 2782 3819 4559 5460 5950 6813 7227 7981 8430 9020 9729 1847 2538 3334 4037 4909 5663 6477 6908 7367 8214 8635 9240 1235 1950 2586 3336 4134 4995 5764 6505 6967 7639 8218 8814 9310 12M 1974 26CW 3593 4210 5012 5847 6538 7154 7640 8310 8883 9345 100.— 4137 5851 7379 10348 11769 14690 15930 16244 16603 19224 20649 Prijzen van 70 1123 1129 1175 1228 1740 1831 2399 245o 3137 3282 3829 3847 4779 4805 5485 5587 6124 6151 6818 6871 7284 7354 8028 8114 8502 8633 9040 9137 9774 9784 9924 10383 1M33 10454 10515 10517 10713 10789 10832 10921 1035S 11052 11140 11150 11193 11250 11261 11327 11554 11953 12002 1 2037 12053 12103 12230 12246 1227! 12391 12462 12471 12481 12602 12726 13068 13124 13156 13166 13183 13344 13563 13651 13906 13990 13991 14018 14049 14260 14348 14578 14827 14859 15002 15139 15220 15254 15257 15398 15532 1563» 15761 15887 16236 16354 16362 16519 16610 17080 17100 17121 17207 17269 17329 17407 17648 17899 17918 17922 18029 18076 18205 18226 18228 18531 18591 18621 18637 18696 18715 18735 18928 19094 19155 19219 19237 19359 19474 19505 19530 19650 19941 20051 20119 20159 20241 20393 20405 20502 20527 20618 20620 20647 20652 20734 20786 20859 20929 20950 20966 20981 21031 21039 21228 21287 21413 21459 21748 Nieten 1010 1347 2127 2633 3714 4342 5265 5858 6708 7189 7733 8317 8961 9368 1074 1409 2379 2637 3817 4554 5359 5865 6726 7226 7885 8328 8965 9518 1072 1102 1104 1117 1139 1153 1232 1247 12B2 1295 1304 1306 1308 1361 1362 1351 1383 1398 1500 1540 1546 1560 1565 1554 1678 1891 1721 1723 1742 1744 1781 1855 1866 1916 2000 2038 2130 2158 2166 2185 2222 2240 2282 2319 2379 2425 2441 2535 2602 2620 2670 2711 2730 2736 2746 2821 2849 2855 2876 2892 2932 2935 2950 2951 2971 3027 3095 3142 3143 3178 3194 3211 3225 3241 3318 3333 3383 3435 3524 3641 3652 3678 3679 3698 3721 3731 3741 378i 3895 3913 3943 3961 3965 3967 3998 40?) 4104 4119 4197 4227 4244 4273 4280 429! 4305 4306 4330 4350 4378 4384 4391 44CO 4416 4441 4442 4455 4501 4513 4585 4605 4645 4670 4721 4784 4799 4803 4875 4897 4900 4939 4946 4964 4976 4993 5036 513') 5161 5191 5195 5228 5235 5236 5308 530) 5319 5321 5348 5392 5475 5492 5536 55S1 5604 5625 5628 5630 5675 5717 5739 5325 5829 5949 6001 6034 6038 6160 6173 615! 6204 6221 6261 6265 6300 6340 6385 6417 6438 6453 6455 6492 6496 6536 6565 665! 6688 6737 6746 6764 6785 6809 6815 6875 6884 6888 6892 6914 6918 6919 6942 6945 6946 6948 7004 7043 7063 7133 7160 7173 7191 7192 7200 7207 7211 7247 7265 7291 7304 7321 7366 7405 7433 7488 7570 7583 7664 7704 7749 7792 7832 7880 7945 7997 8010 8039 8064 8084 8139 8154 8194 8203 8272 8233 8237 8238 8246 8249 8255 8259 8312 8334 8395 8484 8491 8493 8531 85« 8563 8619 8642 8657 8663 8673 8687 8734 8831 8874 8901 8924 8954 8963 8980 m 9129 9131 9171 9175 9199 9232 9245 9257 9385 S388 9392 9409 9551 9604 9619 9633 9644 9668 9689 9694 9791 9808 9827 9863 9900 9917 9918 10002 10037 10043 10049 1006! 10103 10148 10166 10173 10196 10216 10217 10218 10301 10307 10399 1 0419 10421 10440 10483 10501 10610 10631 10647 10709 10718 10752 10765 10857 10919 10931 11069 11112 11125 11157 11177 11190 11191 11241 11298 11324 11375 11292 114(2 11474 11488 11492 11550 11552 11589 11595 11801 11645 11667 11719 11772 11816 11902 11925 11912 11979 11993 12029 12045 12058 12075 12085 12091 12134 12176 12190 12203 12245 12265 123M 12355 12386 12395 12439 12464 12474 12507 12535 125J9 .12577 12615 12658 12681 12684 12687 12769 12772'. 12800 12835 12839 12861 12944 13000 13006 13032 13054 13095 13181 13184 13237 13241 13248 132(7 13269 13286 13308 13316 13321 13343 13366 1339! 13441 13492 13493 13500 13506 13510 13564 13571 13620 13629 13630 13634 13701 13782 13787 13792 13840 13848 13867 13879 13897 13902 14005 14111 14157 14187 14236 14345 14355 14468 14516 14560 14562 14576 14587 14588 14596 14625 146» 14655 14673 14721 14753 14766 14785 14795 14833^ 14902 1 4942 1 4966 1 5048 1 5083 1 5119 15176 15214 15260 15286 15352 15357 15406 15411 15429 15458 15455 15466 15512 15524 15558 15622 15629 15656 15723 15725 15778 15784 15790 15812 15827 l534ï 15847 15904 15917 15939 15983 15991 16032 16038 16125 18150 16180 16271 16336 16388 16409 16510 16555 16573 16606 16631 16633 16677 1 16777 1 6808 16816 1 6832 16853 16887 16994 17001 17026 17071 17078 17088 17147 17164 17237 17263 17267 17310 17313 1 7325 17351 17394 17423 17442 17443 17498 17505 17509 17511 17589 17652 17677 17682 17690 17714 17730 17739 17752 ltt66 17778 17824 17849 17953 17979 18016 18022 18065 180» 18086 18087 18088 18175 18184 18255 18286 1M-J 18438 18458 18464 18492 18562 18585 18589 186» 18672 18747 18763 18789 18846 18879 18901 1830» 18914 18916 18919 18969 18996 19029 19059 19W 19072 19086 19157 19208 19211 19220 19240 19.» 10334 19342 19391 19440 19460 19502 19545 19620 19672 19690 19706 19736 19740 19745 19JJ' 19773 19778 19814 19862 19928 19931 1995»)»» 19975 20003 20030 20064 20141 20156 20172 20205 20215 20220 20245 20247 20265 20299 M «l 20324 20341 20420 20497 20528 20543 20598 M» 20653 20697 20699 20714 20719 20721 20726 ZVl 20753 20800 20809 20814 20838 20839 20849 20867 20891 20898 20934 21009 2105? 2106! 21110 21153 21175 21189 21221 21295 1ML'" 21333 21357 21405 21438 21493 2150? 215» 21575 21772 21778 21187 21856 2186' 218'° 21008 21921 21932 21954 21963 21978 Verbeteringen 5e klasse, le lijs': 1466' 14669 2-4

Leidsch Dagblad | 1939 | | pagina 14