Heeren Mijn staf verwacht I nog voor Pinksteren 19.75 22.75 25.75 29.75 9.75 12.50 15.75 1750 m Nu 'n woord van man tot man! Ik hoop U als chef-coupeur aangetoond te hebben, dat het C A Binnenwerk Vormvast inderdaad iets bijzonders is. Als kleeding-vakman verzeker ik U nogmaals, dat het C A Vormvast-Costuum iets heel anders is dan een gewoon Costuum; het is veel beter, omdat het uitsluitend door ons toegepaste Vorm vast Binnenwerk de bovenstof steeds weer glad trekt en daardoor kreuken en plooien voorkomt. Het C A Vormvast Costuum garandeert U dus altijd een correct uiterlijk! Gunt Uzelf thans vóór Pinksteren nog 'n ClA Vormvast Costuum! Dat gaat gemakkelijk. Onze collecties zijn berekend op iedere smaak, op ieder figuur en op iedere beurs. Maar vooral: mijn medewerkers, onze verkoopers zijn geheel tot Uw dienst om U met hun vakkennis en ervaring goed en degelijk te adviseeren. Zij letten er op niet alleen of 'n Costuum goed past, maar ook of het U goed staat. Verlaat U gerust op hen en wat den prijs betreft, maak zelf Uw keus uit 'n zuiver wollen C A Vormvast Costuum van Mocht dit bedrag U niet schikken, vertrouw dan op mijn woord, dat U niet beter en voordeeliger slaagt dan met 'n modern C A Costuum van Ik verzeker U allen volledige voldoening ovet Uw keus en wensch U prettige Pinksterdagen! Heeren die tot nu toe gewend waren 'n Costuum te dragen van f 50.- tot f 75.—, noodig ik bij dezen dringend uit eens een proef te nemen met ons C A Vormvast-Verma Costuum (vervangt maat!) voor f 35 en f40.- Uw besluit in de toekomst, op grond van Uw ervaring met dit Costuum, wacht ik met alle gerustheid af! C«A

Leidsch Dagblad | 1939 | | pagina 8